•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • 15
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma
(08-02-2017, 07:15 )Minaelan Kirjutas: Kuna sina sündisid siia Euroopasse ja siin on momendil ühiskondlikult (peavoolumeedialikult) aktsepteeritav homondus ja multikulti, mitte rahvuslus....ning suhtelise põlu all on esoteerika, šamaanlus jms...siis sa lausa innuka kodanikuna (koos chaosega) püüad täita ühiskondlikku kohust ja neid "riiklikke" põhimõtteid vägisi peale suruda...igasuguste meetoditega....neile,kes valisid vastu ühiskondlikke ootusi muud teed ja valikud. SEE aga on empaatiast ja vaimsusest väga kaugel.
Kujutan ette, ...
Praegu kirjeldad sa ennast ehk seda mida oskad sina teha ja mida sa teeksid kui sa kirjutaksid sellist juttu mis on minu postitustes ja sa ei saa sellest jutust aru. Sa ei saa vaba valiku mõttest aru ja seega on ka teised sinu jaoks kontrollitavad ja innukalt mingi vooluga kaasas käivad. Sa ei ole iseseisev seega ei oska ka teistes iseseisvust näha. Sa oled ennast piiranud mõttetute piiridega ja sellepärast ei oska piirideta ja vaba mõtlemist näha. Sa ei tunne detaile mis suure pildi moodustavad seega lähtud inimeste liigitamisel suurest pildist. Sa paned teisi põlu alla sellepärast näed ka muid asju põlu all olevat. Jne ehk siis kujuta ette mida soovid (loo illusioone, et mitte peegeldada rahulikult ja selgelt väliseid objekte), aga arvesta sellega, et sinu ettekujutus on piiratud enda õpituga, enda poolt seatud piiridega ja puuduliku infoga mille sa arvad tervikliku olevat ning jätad võrdlemata teiste ettekujutusega minust räääkimata minu enda teadmistega arvestamisega mis on teadmised ja faktid mitte ettekujutus.
Tsitaat:Need sinu võimalused valikute vahel tunduvad olevat ikka väga piiratud, kuna sa välistad tohutu hulga valikuid...
Need on sinu võimalused mis sa välistad, sest minu käest pole sa midagi küsinud vaid eeldad. Minu võimalused on piiramatud ja ma ei välista midagi niisama.

PS! Ülalolev käib tegelikult paljude kohta.


Vaimnemisega?
Kes või mis on vaimenergia ja kuidas ta inimolemuses väljendub?

Vaimenergia on inimese Kõrgem Mina, Tõeline Mina, lõputu potentsiaaliga kõikvõimalikkus - intelligentne loomisteadvus.

Vaimenergiaga tuleb eraldi tegeleda ja seda pidevalt enda kehasse ankurdada. Mida enam meie teadvusseisund avardub, seda enam on ka vaimenergia kohal.

Vaimenergiaga võib olla keeruline ühenduda ja kontakti luua, kui inimene pole endaga piisavalt vaimselt tegelenud ja kogu tema elu on juhtinud piiratud tavateadvus.

Kõrgemates sagedustes (avaramates teadvusseisundites) on vaimenergia suuremal määral kohal ja madalamates sagedustes (piiratud teadvusseisundites) vaimenergiat kohal ei ole.

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=76300781
(08-02-2017, 18:49 )Tulnukinimene Kirjutas: Huviga jälgin Kage arengut. Mind paneb imestama, kuidas ta veel viitsib vaielda, tõestada...ju varsti mõistab, et inimeste ajud (töötavad ajupiirkonnad) on erinevad, ja vaidlemisel polegi mõtet.
Vaata, vaata. Mina vaatan suhtumiste erinevusi ja selle põhjal arusaamatuste ning valearusaamade tekkimisi ja targutamisi. Seda on arendav jälgida.

Ja kas sulle/teile ei ole pähe tulnud mõte, et ma teen teadlikuid postitusi mitte ei vaidle? Ja kas sa tead, et oma ütlustega demonstreerid sa ju ainult seda, et sa ei oska mu postituste tagant mind näha?

Millal te viimati enda filtreid puhastasite?

Kas te selle peale olete kunagi mõelnud kuidas teaduskauged inimesed teadlastest ja teadusest nii palju teavad samas kui nende jutt tõestab alati vastupidist, et nad on võhikud sellistes asjades? Kas teaduslikust kasutatakse sellepärast, et see tundub sobivat ja tundub tegevat teiste jaoks jutu usutavamaks mitte selleks, et õhutada inimesi seda teadust õppima ja aru saama kas ja mida on tunnete ja usu jutul ühist teaduse poolt öeldavaga?

Tundub on siin kõige olulisem, sest nagu eespool kirjutasin on inimesed tundepõhised ning seega saab inimeste tunnetel mängides (tunnete peale ei mõelda, sest see on mõttetu ja ebavajalik, eks ju) teisi endaga kergemini ja lihtsamalt kaasata, sest õppimine nõuab rohkem ressurssi kui tunde usaldamine.
Tsitaat:Selleks, et end kõrvalt vaadata, on tarvis teadvust, mis on vaba igasugustest siduvatest käitumisšabloonidest.
Ennast saab kõrvalt vaadata ja jälgida ilma igasuguste selliste nõueteta. Tuleb lihtsalt harjutada. Ja see "enne ülestõusmist" jutt... See on kõrvaltvaataja jutt (sarnane sellele jutule mida teadlased räägivad aju füüsilisest arengust, ainult esoteerilises perspektiivis), ta ei lähe (ta teeb isegi kõrvalt vaatlemist ääretult palju vähem põhjalikult kui teadlased) sellesse ajusse sisse ja ei tea kuidas teadvus arenes, mida teadvus mõtles, miks jne. Milleks kõrvalt vaadelda midagi, kasvõi ennast, kui sisse ei minda ja detaile ei vaadata ja ei õpita tundma seda miks ja kuidas asjad töötavad ning miks ja kuidas nad arenenud on? Milleks jätta ennast ilma arusaamisest ja leppida suure pildi vaatlemisega ning kujutada ette, et ma tean mis ja miks toimub?
Tsitaat:Faktiliselt on saabumas aeg, kus meil on ligipääs oma Hingele.
See on kogu aeg olemas olnud. See see on kui endasse ei vaadata ja enda järgi ajastute saabumist paika pannakse.

PS! Kõige suurem müstika (kui see oleks müstika) on muidugi see, et tsiteerijad ei suuda minu jutu ja enda tsiteeritava vahel sarnasusi näha.
(08-02-2017, 20:32 )kage Kirjutas: PS! Kõige suurem müstika (kui see oleks müstika) on muidugi see, et tsiteerijad ei suuda minu jutu ja enda tsiteeritava vahel sarnasusi näha.

Kui Sa mind silmas pead, siis ikka näen. Minu psühhosünteesi metoodika algab sünnikoodi uurimisest, läbib analüüsi (see sama miks? kuidas?), tööd iseendaga...lõpptulemuseks on uus Inimene.
Empaatia osas tahaks veel vahele põigata, et empaatia ei tähenda veel üdini positiivset suhtumist ümbrusesse ja inimestesse. See on kaastunne, mis ei ole empaatia.

Empaatiline inimene võib vahel teise suhtes väga järsk ja julm olla, sest ta teab, mis edasi saama hakkab kui ta seda ei ole. Sest ta on "seal" olnud. Ja ta teab, mis on vaja teha. Lihtne näide alkoholismi põdevate inimeste keskelt - ei ole julmemat suhtumist alkohoolikusse kui seda on kaineks saanud alkohooliku poolt teise alkohoolikusse. Sest alkohooliku päästab ainult see, kui ta ise saab aru, et tal on vaja kaineks saada ja et enam mittekeegi tal juua ei aita (kõik kaasatundjad, lohutajad ja rahulikult juua võimaldajad aitavad tal edasi juua). Kaineks saanud alkohoolik soovitab perel alkohoolik kodust välja visata. Empaatiat teesklev inimene seda ilmselgelt ei mõista.

Moslemiteemat võib käsitleda samamoodi.

Umbes sama kehtib nende inimeste kohta, kes ütlevad enesetapuga ähvardavale indiviideile, et "hakka peale, tahad toon nööri"...

Kannatavat inimest ei aita üldjuhul ka kogu maailma kaastunne, sest see kannatus asub tema peas. Empaatiline inimene, kes on seda kogenud teab, mida tuleb teha...
(09-02-2017, 11:03 )Temimoor Kirjutas: Empaatia osas tahaks veel vahele põigata, et empaatia ei tähenda veel üdini positiivset suhtumist ümbrusesse ja inimestesse. See on kaastunne, mis ei ole empaatia.
Seda olen ma algusest peale rääkinud (arusaamine). Kaastunde ja muud tunded on alati teised sisse toonud.
(09-02-2017, 15:35 )kage Kirjutas:
(09-02-2017, 11:03 )Temimoor Kirjutas: Empaatia osas tahaks veel vahele põigata, et empaatia ei tähenda veel üdini positiivset suhtumist ümbrusesse ja inimestesse. See on kaastunne, mis ei ole empaatia.
Seda olen ma algusest peale rääkinud (arusaamine). Kaastunde ja muud tunded on alati teised sisse toonud.

Smile1 Näed sa, leidsimegi lõpuks need süüdlased üles, kes millestki aru ei saa.
(09-02-2017, 17:26 )Nofretete Kirjutas: Iga inimene võib haiget saada. Olgu ta sotsiopaat või kes iganes. Kas aga peab halbade vastu ise ka halb olema - vat seda ei tea. Julmus pidi sünnitama uut julmust.

Sotsiopaat, psühhopaat jne on diagnoosid - neid inimesi headusega ei ravi, sest see on ravimatu haigus. Neil puudub motivatsioon muutuda, sest erinevalt inimestest nad juba peavad ennast täiuslikeks Laugh Nemad muudavad ümbrust endale sobivamaks - manipuleerides sellega. Teise põse ettekeeramine ja "julmus sünnitab julmust" näikse olevat nende poolt levitatav mõttekonstruktsioon, mis aitab naiivseid inimesi kontrolli all hoida ja temal oma naudingut saada.

Selliste inimeste ohjamiseks on omad meetodid aga see on rohkem selline veterinaaria teema juba Laugh



(09-02-2017, 17:52 )olematu Kirjutas: Äkki selle kaastunde jutu eesmärk on siiski teatud ringkondade osavad manipulatsioonid ? Raha napib, ja joodikutega tegeleda nagu ei tahaks, aga aktsiisiraha kulub marjaks ära .
Kogu elu on üks suur manipulatsioon. Ikka ja alati osatakse inimesi igal viisil ära kasutada. Ja samas kasu teenida. Samas ei mäleta, kus see kaastunde jutt oli.
Mingil ajal vist arutleti siin empaatia üle. Ei leidnud, et see vaimse ärkamisega kuigivõrd seotud oleks.

Eckhart Tolle, kellest varem ka teemas juttu tehtud, räägib vaimsest ärkamisest järgmist:
"Sel ööl, kui see mitteteadlik mõtete voog äkitselt katkes ja peatus ning kogu enesetaju, fiktiivne identiteet, mida olin mõtlemisega samastanud, ära lahustus, siis sain aru sellest, mille kohta Buddha ütles, et meie mina pole tegelikult reaalne, vaid illusioon. Ja sel ööl see illusoorne meele loodud "mina" kadus täielikult ning ma sain aru, et minu tõeline olemus on teadvus ise, teadlikkus. See oli väga vabastav teadmine."

http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/uus...d=72961131

Tolle tõde on lihtne: teadlik kohalolu on kõige võti ja elu toimub vaid hetkes, olevikus.
Enamus inimesi elavad täielikult ego-teadvuses, oma meeles, pannes vaevu tähele olevikuhetke.
Tolle on, väga üldistatult üteldes, sellise elufilosoofia esindaja, mis mitmel viisil ühendab iidseid idamaiseid õpetusi.

Oi-oi, eks see diagnooside panemine ja sildistamine ole ka manipulatsioon . Manipulatsioon eesmärgiga tõrksates tekitada hirmu .
Seega olid omal ajal nõiad ka omamoodi sotsiopaadid ? Ja suure hirmuga, et nähtus levib ja inimesed mõtlema hakkavad , pandi nad põlema .

Aga ok, mis ma ikka segan siin mõnusat äraolemist ... Ja neid linke ei maksa mulle panna, muidu ma hakkan ka ehk jagama . Vooglaidu näteks . Kes õpetab inimesi mõtlema . Laugh
Tsitaat:Enesetähtsus on inimese suurim vaenlane. Inimest nõrgestab just see, et ta tunneb end oma kaasinimeste tegemiste ja tegematajätmiste pärast haavatuna. Enesetähtsus nõuab, et inimene oleks suurema osa oma elust kellegi peale solvunud.

Minu lemmiktsitaat wink

Eks igal ühel ole omad lemmikud.

Mulle meeldib see Idamaade õpetustes:
- Ülespoole minnes üha nõrgeneb lootusehääl palveränduri südames. Teda haarab nüüd kahtlusevõbin; väheneb tema sammude kindlus.
- Looda siiski. Sest kuigi "Salajane Tee" on saavutamatu "täna", võib see sinu käeulatuses olla "homme".


(09-02-2017, 22:58 )kage Kirjutas: Mentaalse või emotsionaalse keha puhul inimene nii operatiivselt tegutseda ei oska. Veelgi hullem - oma mõtete ja tunnetega kiputakse end samastama, enda olemust nende põhjal defineerima.
...

Räägi, Kage, kuidas sa seda mõistad?

Kage, postitus sageduste kohta oli üldjutt. Miks see sind puudutas - selles pead ikka ise selgusele jõudma.

Vaimsus ei sünni mitte niivõrd mõtetest ja emotsioonidest, vaid on otseselt seotud inimese olemise ehk hingega. See ei stimuleeri ka vastuvõtjat – kuulajat, vaatajat jne – mitte niivõrd mõtlemisele, vaid olemise sügavustesse sukeldumisele.



(10-02-2017, 09:30 )Temimoor Kirjutas:
(09-02-2017, 22:58 )kage Kirjutas: Mentaalse või emotsionaalse keha puhul inimene nii operatiivselt tegutseda ei oska. Veelgi hullem - oma mõtete ja tunnetega kiputakse end samastama, enda olemust nende põhjal defineerima.
...
Räägi, Kage, kuidas sa seda mõistad?
Ennast rahvuseks pidavad inimesed tulevad kõigepealt meelde või näiteks mingi usu, ideoloogia järgijad. Samuti võidakse elu jooksul tekkivaid tundeid (peetakse normaalseks reageeringuks, automaatseks enda osaks ja kui ei mõelda miks tekivad, siis võivadki inimese osaks jääda), harjumusi jne nii omaks pidama hakata, et räägitakse neist kui endast, hingest, kõrgemast minast - ma olengi selline ja ma ei muutu, sest kõik on nt hinge poolt ette määratud vmt.

Enda põhjal on mul raske näiteid meelde tuletada/välja mõelda, sest ma pole ennast selliselt samastanud või selliste mõtete/tunnetega enda identiteeti määranud ja olen teemast pealiskaudselt mõelnud.
(10-02-2017, 10:48 )Nofretete Kirjutas: Kage, postitus sageduste kohta oli üldjutt. Miks see sind puudutas - selles pead ikka ise selgusele jõudma.
Järjest lugemine ja sinu teistes teemades sõnavõtud viivad kiirete järeldusteni, aga küsimus siiski jääb, et miks sa niipalju läbi selliste tunnete prisma teisi näed. Miks sa sellistes tunnetes ja sagedustes viibid?
(10-02-2017, 11:26 )Ken Kirjutas: Ei loe küll siit kuskilt otsast tunnete omaks võtmist, või aktsepteerimist nii nagu sina kage seda enda kohta väidad. Aga see, mida mina siit välja loen on inimese zombistumine ja arengu peatamine.
Selline õpetus ei lähe kokku meie duaalse maailma ja loodusseadustega. Ning sellise hälbe levitamine on sama kuritegelik, kui homonduse ja multikultuuri levitamisele kaasaaitamine.
Mina väljendan ennast enda moodi seega proovi erinevad väljendused üheks mõtteks kokku viia.

Kui endas selgusele jõudmine, tunnetest arusaamine, võrdselt kohtlemine, empaatia ja koostöö on sulle vastuvõetamatud, siis milliste väärtustega või riigikorraga või kelle käsu all olevat riiki sina näeksid?
(10-02-2017, 11:48 )kage Kirjutas: Enda põhjal on mul raske näiteid meelde tuletada/välja mõelda, sest ma pole ennast selliselt samastanud või selliste mõtete/tunnetega enda identiteeti määranud ja olen teemast pealiskaudselt mõelnud.

Ikka endast räägime vaimsuse teemadel - siin pole kellegi teise kogemusega, kirjeldamisega suurt midagi peale hakata. Kui sul pole taolist kogemust, millega võrrelda, siis kuidas sa üldse tead, et see millest räägitakse on tõsi või üldse nii nagu sina sellest aru saad? Sa võid arvata, see pole kellelegi keelatud, aga sa jäädki vaidlema ja tõestama, sest kogemus on see, mis annab kindlustunde või teadmise, kas asjad on nii või siis mitte wink

Oma mõtetega "mittesamastumine" (no nende päris oma mõtetega enda kohta, mitte nendega, mida sa deklameerid siin ja millisena sa tahad, et sind nähtaks) on ikka paras jõukatsumine iseendaga.

(10-02-2017, 12:04 )Temimoor Kirjutas:
(10-02-2017, 11:48 )kage Kirjutas: Enda põhjal on mul raske näiteid meelde tuletada/välja mõelda, sest ma pole ennast selliselt samastanud või selliste mõtete/tunnetega enda identiteeti määranud ja olen teemast pealiskaudselt mõelnud.
Ikka endast räägime vaimsuse teemadel
Jah, ikka endast, aga arusaamist ei ole võimalik kohe teistele arusaadavalt sõnadesse panna kui endal on see selgeks mõtlemata. Minu jaoks on jutt arusaadav - ma tegelen sama asjaga kui nemad ja võin seletada niipalju kui oskan - ja seletasin. Kas said aru või on algteadmisi liiga palju puudu?

(10-02-2017, 11:48 )kage Kirjutas: ... aga küsimus siiski jääb, et miks sa niipalju läbi selliste tunnete prisma teisi näed. Miks sa sellistes tunnetes ja sagedustes viibid?

Ei näe inimesi läbi tunnete prisma. Madalatesse sagedustesse satun siis kui sinu postitusi loen. Püüan neid tulevikus vähem lugeda.
Tunnete läbi nägemine on aga kogu aeg olnud sinu rida.

Näen lihtsalt sinu postitusi ja need on must-valgelt siin ju kirjas.
(09-02-2017, 16:02 )kage Kirjutas:
(09-02-2017, 07:51 )Ken Kirjutas: Kuhu sinu mõtted ulatuvad? Ma siiski arvan, et ainult sina ei suuda veel seda endas näha
Arvad valesti. Mitte ainult ei suuda vaid näen, aga sina näed isegi suunda valesti kuna vaatad silmaklappidega ja vales suunas.
Tsitaat:Kui me teadlikult (nt. mediteerides) väldime/tõrjume negatiivust enda ümber, kas sa arvad, et on võimalik sellest siis ka lahti saada?
Sina tõrjud, aga mina võtan omaks ja aktsepteerin nende olemasolu kuna mediteerimine ei ole nende tõrjumiseks vaid arusaamiseks, lahti seletamiseks. Kui sa enda tunnetel vahet ei oska teha ja arvad, et nendest arusaamine on negatiivsuse eitamine, siis oled väga valesti asjast aru saanud.
Sa leiad siin, et Ken arvab valesti ja näeb isegi suunda valesti ja et Kenil on silmaklapid ees. Ja siis räägid tunnetest ja sellest, et Ken ei oskavat enda tunnetel vahet teha. Ja üldse on kõigest valesti aru saanud.
Mina näen aga, et Ken saab asjadest hoopis paremini aru. Ja siin ei ole tunnetega midagi pistmist. Ken toetub ka loogikale paremini kui sina. Tema postitused on lihtsad ja arusaadavad, sinu postitused keerulised ja ennast õigustavad. Pahatihti ka teisi süüdistavad.
Õigustamine ja teiste maha tegemine ei sobi vaimse ärkamise teemasse.
Vaimsuse leidmine või mitteleidmine on iga inimese isiklik asi. Igal ühel on selleks erinevad teed ja rajad. Ei saa dikteerida, milline rada on õige. Selle üle saab ainult mõtiskleda.


Tsitaat:Tema postitused on lihtsad ja arusaadavad, sinu postitused keerulised ja ennast õigustavad.

Saan ma õieti aru, et enam kui kolmest silbist koosnevate sõnade kasutamine on saatanast?
Küsiksin vahele, kui vana sa Kage oled? Olen pannud tähele, et 20-30 aastased, peale kanepi suitsetamist, sattuvad suurusehullustusse ja eneseimetlusse.
(10-02-2017, 12:44 )kage Kirjutas:
(10-02-2017, 12:04 )Temimoor Kirjutas:
(10-02-2017, 11:48 )kage Kirjutas: Enda põhjal on mul raske näiteid meelde tuletada/välja mõelda, sest ma pole ennast selliselt samastanud või selliste mõtete/tunnetega enda identiteeti määranud ja olen teemast pealiskaudselt mõelnud.
Ikka endast räägime vaimsuse teemadel
Jah, ikka endast, aga arusaamist ei ole võimalik kohe teistele arusaadavalt sõnadesse panna kui endal on see selgeks mõtlemata. Minu jaoks on jutt arusaadav - ma tegelen sama asjaga kui nemad ja võin seletada niipalju kui oskan - ja seletasin. Kas said aru või on algteadmisi liiga palju puudu?

Mismoodi sa liigitad kogemuspõhised teadmised (need, millised sa oled lugenud ja ka kogenud sarnaselt) algteadmisteks ja teadmisteks edasijõudnutele? Laugh

Kui sa "tegeled" sama asjaga, siis mismoodi sa seda pealiskaudselt oled teha saanud? Pealiskaudselt saab lugeda küll - sellest saab aru ja mõelda saab ka pealiskaudselt aga kogeda?

Sa jagad väärt teadmist oma postituses - ei ole vaja samastada ennast oma mõtetega - aga sa oled seda pealiskaudselt mõelnud... See tähendab, sa jätkad enese samastamist oma tunnete ja mõtetega, sest sa pole isegi leidnud neid mõtteid, mis su identiteeti loovad.

Sa ilmselgelt ei saa aru, miks sa siin meile näpunäiteid jagad ja tõestad oma vaimset taset, sest sa oled teemast vaid pealiskaudselt mõelnud Laugh

(10-02-2017, 12:51 )Nofretete Kirjutas:
(10-02-2017, 11:48 )kage Kirjutas: ... aga küsimus siiski jääb, et miks sa niipalju läbi selliste tunnete prisma teisi näed. Miks sa sellistes tunnetes ja sagedustes viibid?
Ei näe inimesi läbi tunnete prisma.
Kui sa paned mulle tegevusi ja omadusi külge mida mul ei ole, siis näed ju. Sa kirjeldad ju seda mida ma sinu arvates teen - tunnet, et ma süüdistan jne. Ja küsisin kuna positiivse suhtumisega ja selles suunas liikuvad inimesed ei räägi teistest selliselt.
Tsitaat:Näen lihtsalt sinu postitusi ja need on must-valgelt siin ju kirjas.
(09-02-2017, 16:02 )kage Kirjutas:
(09-02-2017, 07:51 )Ken Kirjutas: Kuhu sinu mõtted ulatuvad? Ma siiski arvan, et ainult sina ei suuda veel seda endas näha
Arvad valesti. Mitte ainult ei suuda vaid näen, aga sina näed isegi suunda valesti kuna vaatad silmaklappidega ja vales suunas.
Tsitaat:Kui me teadlikult (nt. mediteerides) väldime/tõrjume negatiivust enda ümber, kas sa arvad, et on võimalik sellest siis ka lahti saada?
Sina tõrjud, aga mina võtan omaks ja aktsepteerin nende olemasolu kuna mediteerimine ei ole nende tõrjumiseks vaid arusaamiseks, lahti seletamiseks. Kui sa enda tunnetel vahet ei oska teha ja arvad, et nendest arusaamine on negatiivsuse eitamine, siis oled väga valesti asjast aru saanud.
Sa leiad siin, et Ken arvab valesti ja näeb isegi suunda valesti ja et Kenil on silmaklapid ees.
Jah, sest ta räägib minust ja ta ei tunne mind. Kui tal võib siin näiteks 1MB jagu teksti olla mille alusel ta minust mingi tunde iseloomustamiseks kätte saab, siis minul on gigabaitides infot enda kohta ja mitte ainult teksti kujul seega loomulikult ma näen ja saan öelda kui minu kohta valearvamusi kirjutatakse.
Tsitaat:Ja siis räägid tunnetest ja sellest, et Ken ei oskavat enda tunnetel vahet teha.
Jah, nii see on. Samamoodi nagu sina ja paljud teised inmesed kes ei saa isegi ERR'i artiklist aru. Samamoodi nagu te ei saa aru assembleri koodist, et mida see teeb, kui ma selle siia postitaksin.
Tsitaat:Mina näen aga, et Ken saab asjadest hoopis paremini aru.
Sina näed järelikult näevad kõik samamoodi?
Tsitaat:Ken toetub ka loogikale paremini kui sina. Tema postitused on lihtsad ja arusaadavad, sinu postitused keerulised
Lihtsamat teed on ikka kergem minna kui arusaamatut tundma õppida ja keerulisest aru saada. Ja kui mu postitused on keerulised, siis puuduvad sul teadmised nende lugemiseks ja neist arusaamiseks.
Tsitaat:ja ennast õigustavad. Pahatihti ka teisi süüdistavad.
Te elate koos teiste ja Tulnukinimesega ikka veel madalatel sagedustel kui te ainult selliseid asju näete nagu süüdistamine, eneseõigustused, suurushullustust, eneseimetlust ja tont teab veel mida te enda hingest veel mulle külgepanemikseks leiate. Ma kordan veel: see kõik on teie fantaasia ja vaatenurk mitte minu tegevused ja omadused.
Miks sulle üldse niipalju korda läheb, mida teised sinust mõtlevad? Pool foorumit on täis Kaget ja tema tõestusi teemal, kes midagi valesti ta kohta ütleb ja mis see tema kohta näitab Laugh Miks kellegi teise kohta nii palju ei öelda vaid sina vaeseke oled koguaeg hambus?

[Pilt: tumblr_of7li4ESMZ1sfoq8to1_500.gif]
(10-02-2017, 13:17 )Temimoor Kirjutas: Mismoodi sa liigitad kogemuspõhised teadmised (need, millised sa oled lugenud ja ka kogenud sarnaselt) algteadmisteks ja teadmisteks edasijõudnutele? Laugh
Algteadmised enda kohta, enda tundmine, et aru saada miline sa oled, miks sa oled jne.
Tsitaat:Kui sa "tegeled" sama asjaga, siis mismoodi sa seda pealiskaudselt oled teha saanud?
Miks sa segad millestki pealiskaudselt mõtlemise, kuna see pole oluline, sama asjaga tegelemisega kokku ja käsitled neid ühena?
Tsitaat:Sa ilmselgelt ei saa aru, miks sa siin meile näpunäiteid jagad ja tõestad oma vaimset taset, sest sa oled teemast vaid pealiskaudselt mõelnud Laugh
Jah, ma näitan enda seda pealiskaudset taset mille ma olen saavutanud endaga tegeledes. Kas ootasid kohe mingit perfektsust, täiuslikkust ja kõige arusaadavalt lahtiseletamist inmestele kes ei viitsi isegi õppida ja proovida? Kuidas sinu arvates inimese areng toimub? Kas ühe teema pealiskaudselt puudutamine iseloomustab sinu jaoks kogu arengut tervikuna?
(10-02-2017, 13:43 )Temimoor Kirjutas: Miks sulle üldse niipalju korda läheb, mida teised sinust mõtlevad?
Miks teistele mina korda lähen, et kogu aeg enda vaimsust on vaja näidata minu kirjeldamisel ja iseloomustamisel? Kas ma ei või vastata? Kuidas näiteks mina sinu p-t torgin, et sa vait ei suuda olla?
(10-02-2017, 13:50 )kage Kirjutas: Miks teistele mina korda lähen, et kogu aeg enda vaimsust on vaja näidata minu kirjeldamisel ja iseloomustamisel? Kas ma ei või vastata? Kuidas näiteks mina sinu p-t torgin, et sa vait ei suuda olla?

Mulle meeldib kiusajaid kiusata Laugh Eriti kui hammas peale hakkab - ei suutnud vastu panna Bleh

  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • 15
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimne ärkamine selgus 907 341,142 12-08-2023, 17:06
Viimane postitus: selgus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,463 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,052 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver Celtic 167 56,712 30-08-2013, 12:07
Viimane postitus: rohelineoun

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat