•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma
(10-02-2017, 13:36 )kage Kirjutas: Te elate koos teiste ja Tulnukinimesega ikka veel madalatel sagedustel kui te ainult selliseid asju näete nagu süüdistamine, eneseõigustused, suurushullustust, eneseimetlust ja tont teab veel mida te enda hingest veel mulle külgepanemikseks leiate. Ma kordan veel: see kõik on teie fantaasia ja vaatenurk mitte minu tegevused ja omadused.
Ei ole keegi midagi sulle külge pookinud. Sa ise teed seda iseendale.
Ja küllap on süüdi sinu enesehinnang.

Haavatavuse tähtsamad sotsiaalsed põhjused on lähisuhete puudumine, sotsiaalne ebastabiilsus, totalitaarne ühiskond.
Kui sa sellest aru saama hakkad, siis saad ka aru, et enda puudustes ja vigades ei saa süüdistada teisi.

Soovin sulle head ja seda, et sa leiaksid niidi, nõela ning käärid, iseenda kokkulappimiseks.



(10-02-2017, 14:07 )Nofretete Kirjutas: Ei ole keegi midagi sulle külge pookinud. Sa ise teed seda iseendale.
Kas postistused kus sina kirjutad, et mina süüdistan, teen teisi maha jne on minu kirjutatud? See oled ju sina kes need omadused mulle külge paneb, sest teised ei näe mind niimoodi ja minul ei ole neid omadusi küljes. Või on sinu nägemus, arvamus, tunne millel fakte ja tõendeid taga ei ole, absoluutne tõde kõigi jaoks?

Minus ja kõigis teistes ei teki tõrksust postitusi lugedes nagu Temimooril, mina ei näe, et ma süüdistan või teen teisi maha nagu sina väidad jne seega mina ei saa teie eest teie pähe tulla ja teie tundeid/mõtteid lahkama hakata ning põhjuseid leida miks sina ja teised mind sellistena näete ja miks sa mulle selliseid negatiivseid omadusi oma negatiivse mõtemalli pärast külge poogid. See on see koht kus "nägija" võiks seletada mitte nägemust korrata ja kirjeldada ja pahandada teise peale kui teine aru ei saa.

Vaadake endasse ja otsige põhjuseid mitte ärge süüdistage välist objekti*, sest muidu olete te nagu excubitoris kelle arvates võib naist vägistada kui ta tundub väljakutsuvalt riides olevat - kage jutt tundub ebameeldiv ja/või väljakutsuv olevat seega on täiesti normaalne ja õigustatud tegevus teda igatmoodi enda nägemuse kohaselt kirjeldada (huupi põõsas vehkida). Kas see on teie vaimsus? Teistes halva nägemine? Võiks positiivsetest mõtetest rääkimise asemel reaalselt nendega tegeleda, et enda negatiivsest mõtemallist/maailmapildist kõigepealt lahti saada, et esimese asjana ei nähtaks teises halba.

*Tekst/teksti autor on objekt ja teie olete vaatlejad kelles igaühes tekivad isiklikud (mitte teiste omad) tunded, arvamused, mõtted objekti vaadeldes ja objekt ei pea kõigi eest psühholoogi mängima ja arvama miks objekt teistele ei meeldi või meeldib, sest objekt ei tea seda - vaatlejad teavad, sest teie isiklikud tunded, arvamused, mõtted on teie peas mitte objekti omas. Ei ole mõtet ringiratast objekti ümber jooksta ja teda oma tunnetes süüdistada kui objekt ei tea sellest midagi miks tema ümber jookstakse ja süüdistatakse. Või on liiga raske teiste süüdistamiselt endast põhjuste otsimisele ümber lülitada, sest ego ütleb "mina ei saa ju valesti arvata/tunda!"?

PS! Te vaatate mind nagu Mandelbroti fraktaali pilti (mitte kaugemale kui 00:42) ja arvate, et teate mis seal sees on. Tunde järgi, arvamuse põhjal, teadmisi omamata, aga kindlalt väites. Ja arvate, et see ei paista välja (ma tunnen ennast paremini ja põhjalikumalt kui te arvate): The Hardest Mandelbrot Zoom Ever In 2014,10^198 : New record - 350 000 000 iterations

PPS! Lisaks on selised iseloomustused teemast väljas ja reeglite vastased ning sa/te teate seda, aga ometi tegeled/tegelete sellega. Miks?
(10-02-2017, 14:34 )Tulnukinimene Kirjutas: Tavaliselt saab alguse mingist kriisist või šokeerivast sündmusest.
Kas sa selle peale oled mõelnud miks inimestele mingid asjad šokeerivalt mõjuvad? Mille puudumine/oskamatus tekitab šokki (vihje: mu eelnev jutt)?
Inimene ütleb midagi - avaldab arvamust.
Loll leiab, et talle kirjutatakse ette ja sunnitakse nende sõnade järgi käima.
Vähe targem inimene loeb ja mõtleb ja ei süüdista.
(15-02-2017, 20:02 )Nofretete Kirjutas: Kas oled üldse selle teema esimese postituse läbi lugenud?
Juba esimesel lingil on kirjas:

Vaimne ehk spirituaalne ärkamine on protsess, mille tulemusena muutub inimese enese- ja maailmataju kardinaalselt.
Kui sa mind foorumisse tulles ja praegu võrdled, siis kas sa ei näe, et minu enese- ja maailmataju on kardinaalselt muutunud?

Kas mõtlemine pole vaimne tegevus ja vaimsusega seotud? Kas vaimsest rääkides peab mõtlema ainult tajude avardumisele ja selle nägemisele/tajumisele mis meie maailmast väljapoole jääb? Kas selliste võimete omamine annab inimesele automaatselt tarkust juurde ja teeb ta paremaks inimeseks ning päästab kinnijooksmisest? Ei.

Ja kas Kriya jooga vanad õpetused on teiste vaimsete praktikate kõrval järsku mõttetud tegevused? Sa tundud selliste õpetustega kursis olevat seega palun selgita erinevaid joogaõpetusi ning mis tulemusi võib neid järgides saavutada ja miks sa Kriya jooga sealt kui mõttetu välja arvad.

PS! Ja palun seleta lõpuks lahti miks sa minust niimoodi arvad, sest nagu ma ütlesin ei ela ma sinu peas ja ei tea sinu mõtteid ning ei ole sinu käitumise ees siin foorumis vastutav. Näita palun, et sinu vaimsus ulatub ka kaugemale kui minust fantaseerimiseni.
(15-02-2017, 22:07 )kage Kirjutas: Ja kas Kriya jooga vanad õpetused on teiste vaimsete praktikate kõrval järsku mõttetud tegevused? Sa tundud selliste õpetustega kursis olevat seega palun selgita erinevaid joogaõpetusi ning mis tulemusi võib neid järgides saavutada ja miks sa Kriya jooga sealt kui mõttetu välja arvad.
Ei arva ühtki joogapraktikat välja. Jooga - meele vaigistamine. Meele vaigistamine on vaimse ärkamise tee alguses üks olulisemaid asju. Sai tutvustatud "Vaba jututeemas" Patandžali joogasuutrate seminarigi.

(02-09-2015, 11:29 )Nofretete Kirjutas: Räägitakse jooga hüvedest ja sellest, kuidas oma meelt valitsema õppida. Kõigepealt aštānga ehk kaheksaosalise jooga abil ning sealt edasi teadlikku tegutsemisse ehk krija joogasse süvenemise abil.

http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/vaim...d=72342361

Vaimne ärkamine on pikk protsess. Alguse saab kõigil erinevalt.
Vaimsuse kohta ütlesin arvamuse postituses 1346.




(16-02-2017, 12:07 )Nofretete Kirjutas: Vaimne ärkamine on pikk protsess. Alguse saab kõigil erinevalt.

Lõppeb kõigil ühtemoodi?
(10-02-2017, 13:55 )Temimoor Kirjutas: Mulle meeldib kiusajaid kiusata Laugh Eriti kui hammas peale hakkab - ei suutnud vastu panna Bleh
Ma näen su pointi, aga kui teised minust fantaseerivad ja mina endast räägin, siis miks mina teisi kiusan? Miks sa seda kiusamisena (läbi negatiivse mõttemalli, teisest halba mõeldes) näed? Kas ma kiusan sind praegu selle küsimusega? Kas mõtlemine tundmatust (endast) on raske tegevus ja ei oska teha ning sellepärast tundub see kiusamisena?
(16-02-2017, 12:07 )Nofretete Kirjutas: Vaimsuse kohta ütlesin arvamuse postituses 1346.
(10-02-2017, 10:48 )Nofretete Kirjutas: Vaimsus ei sünni mitte niivõrd mõtetest ja emotsioonidest, vaid on otseselt seotud inimese olemise ehk hingega. See ei stimuleeri ka vastuvõtjat – kuulajat, vaatajat jne – mitte niivõrd mõtlemisele, vaid olemise sügavustesse sukeldumisele.
Kas sa ei näe, et ma sukeldun pidevalt detailidesse k.a. enda olemuse omadesse ja sellepärast sinu jaoks nii arusaamatut juttu räägingi (kusjuures mõeldes, sest ma ei oska ilma selleta detailidesse süveneda, neid leida, analüüsida jne - sellepärast ma mõtlemist kõige tähtsamaks praegu peangi. Kas sina või keegi teine oskate ilma mõtlemiseta ennast või vaimsust või ükskõik mida arendada, avastada, jne?)? Kas sa oskad minu juttu ja Kriya jooga poolt saavutatavat omavahel siduda (sa ikka tead mida Kriya joogaga võib saavutada? ERR'i artiklit lugesid?)?

Hea, et sa seda arvamuseks mitte dogmaks ei pea, sest muidu jääks mulje, et hing ja vaim ei mõtlegi ja vaimsus on ainult enda tunnistamine hinge või vaimu osana. Või võimete omamine.

https://www.youtube.com/watch?v=2ofOTlygTNo
Kas sa/teie (Tulnukinimene jt "vaimsed" inimesed) saate sellest jutust aru ja mida *alistuma tähendab ja mida selise tegevusega saavutada võib? Kas te oskate tema juttu minu jutu, budismi ja Kriya jooga õpetustega siduda? Kas te näete seoseid ja sarnasusi ning mõistate millest ta räägib? Sama küsimus ka Tovar Garcia komentaari kohta.

*Is the letting go of the concept of who you think you are supposed to be and actually veing who you are because who you are is unlimited possibilitys nad when you allow yourself to surrender, to the idea, and experience that you are created in the image of the infinite, which means you are infinite possibilities too then physical reality which is only a mirror can then reflect those unlimited possibilities back to you in the synchronicities (Thad McKrakeni räägib ka vahel sama juttu) as they naturally unfold in your physical day-to-day life. So surrender is actually acceptance of your total self not in that sence the forsaking of your total self as many of you have been led to believe through definition that your world has provided you with that only serve to limit you.

Inimestele on lapsest peale õpetatud kes sa oled, millisesse kultuuri kuulud, milline rahvus oled, mis kombeid pead järgima, mis uskumusi uskuma, milliseid stereotüüpe järgima jne - kõik see õpetatu/õpitakse keskkonast selgeks. Siin on ka Temimoorile vastus millega inimesed end samastavad kui mõelda õpitu peale ja võrrelda ennast sellena mida keegi teadis, milline oli, mida soovis jne väikese lapsena ja milline ollakse praegu ja kas kõik õpitu on enda, hinge, kõrgema mina jne osa. Selliselt ennast piirates ja piiridesse surudes (ainult teatud asju omaks võttes ja kõike muud välistades või eemale tõrjudes või eitades) jäetakse ennast ilma kõigest neist võimalustest mida maailma pakub ja kinnistatakse ennast põhjuste otsimisega (miks minu nägemus õige on ja kõik muu vale ning halb) enda piiratud illusiooni, tunnetesse, arvamustesse, maailmapilti, hinge jne.

Lisaks Thad McKrakenile veel Castaneda sõdalase tee sarnasuste juurde kus ka enda ületamisest räägitakse ja Tovar Garcia nägemuse.
https://www.facebook.com/tovar.garcia.aw...0297019956
This is the core I speak of. Right and truth are blinds to the nature of things. I have found that I fade to nothing (Not inexistance, but the breakdown of my own). Having understood energy and it's nature, I am content being nothing but energy. It is my own materialization and physicality that traps me to this vibration. I have seen the other worlds at lower and higher vibrations. We as a species are not ready, as a whole to see it ourselves. The principle that upholds us would crumble, without it, we would to. I was born and lived without this principle. I allowed myself to be formless and found the infinite nothing to be comfortable. It is where life thrives. To live in space and time. I've seen places without either, and places where both are switched. Materius, Cairn and Carpace, Aether and Shade. I am not unique in this. There are many of us opening to worlds we could not previously understand. I am just a hermit. Just a sage. A sage of the wild fields.

PS! Ei ole kogenud midagi sarnast, aga mõtlemisega ja enda maailmapildi avardamisega (igasuguse erineva info kogumisega ja seoste loomisega ning usladusväärsuse kontrollimisega + igasugused erinevad kogemused (k.a. mõttelised ja virtuaalsed)) saan ma juba sellistest inimestest ja jutust mingil määral aru, mõistan seda nagu stepselit, sest mul on kogu see kõiksus (niipalju kui praegu seda mahub) minu peas.

PPS! Kas Tulnukinimene või VironShaman või teised võimetega inmesed on vaimselt ärganud või lihtsalt enda tajusid avardanud? Tajuvad maailma erinevalt ja teistmoodi?
Ilmselt ei ole sa seni veel Kriya joogaga tegelemiseni jõudnud, sest oma meelt sa vaigistada ei oska.

Patandžali räägib jooga hüvedest, aga ka sellest, mis on tulemuseks, kui joogateadmisi ei kasutata - sel juhul muutub meie meel ringikargleva ahvi sarnaseks ning on täiesti kontrollimatu.

Meenutan, et rahunemist, keskendumist ja harmooniat soodustab näiteks pühade helide laulmine.

(16-02-2017, 18:16 )kage Kirjutas:
(10-02-2017, 13:55 )Temimoor Kirjutas: Mulle meeldib kiusajaid kiusata Laugh Eriti kui hammas peale hakkab - ei suutnud vastu panna Bleh
Ma näen su pointi, aga kui teised minust fantaseerivad ja mina endast räägin, siis miks mina teisi kiusan? Miks sa seda kiusamisena (läbi negatiivse mõttemalli, teisest halba mõeldes) näed? Kas ma kiusan sind praegu selle küsimusega? Kas mõtlemine tundmatust (endast) on raske tegevus ja ei oska teha ning sellepärast tundub see kiusamisena?

Sinu võime laskuda nabauurimise sügavustesse on imekspandav aga teiste kaasatirimine sinu nabasse mitte - mõjub peaaegu vägivaldsena. Ja ma ei viici hakata vastama järgmisele postitusele, et "mõtle, miks sulle mõjub see vägivaldsena" või "sa tunned valesti" Laugh Mul on õigus tunda, mida ma tunnen ja kui mul hakkab oma tunnete käes ebamugav, siis on põhjust minul muutuda, mitte teisi muuta.

[Pilt: 0ff66d65a004a47901080a7f5cdd840e.jpg]


(16-02-2017, 18:16 )kage Kirjutas: Ma näen su pointi, aga kui teised minust fantaseerivad ja mina endast räägin, siis miks mina teisi kiusan?

Palun selgita, KUIDAS (sinu nägemuse järgi) teised sinust fantaseerivad? Kas...kui seksobjektist, robotist, põhupeast, mõne riigi/organi agendist või...???
(16-02-2017, 19:37 )Temimoor Kirjutas: Ja ma ei viici hakata vastama järgmisele postitusele, et "mõtle, miks sulle mõjub see vägivaldsena" või "sa tunned valesti" Laugh Mul on õigus tunda, mida ma tunnen ja kui mul hakkab oma tunnete käes ebamugav, siis on põhjust minul muutuda, mitte teisi muuta.
Kas enda isiklike tunnete avaldamine teistele foorumikülastajele on kuidagi teemakohane või foorumi reeglitele vastav? Kas mõttelaiskus, ma ei viitsi, vabandab välja selle, et sa viitsid oma tundeid foorumis avaldada ehk lased tundel ennast füüsiliselt kontrollida ja tunne kirjutab sinu asemel siia foorumisse?

(16-02-2017, 20:24 )Minaelan Kirjutas: Palun selgita, KUIDAS (sinu nägemuse järgi) teised sinust fantaseerivad? Kas...kui seksobjektist, robotist, põhupeast, mõne riigi/organi agendist või...???
Loe näiteks enda postitust kus sa mind robotiks nimetad. See on ju fantaseerimine, sest ma ei ole robot.
Kage, äkki sa teeksid teema. Mina ja mida teised minust arvavad. See tundub sulle ainsana huvi pakkuvat. Muidu on jutt sinust ja sinu ja teiste arvamuste kohta igas teemas laiali. Oleks vähemalt ühes teemas koos. Ja siis teaks, kas avada teema või mitte.
(16-02-2017, 19:00 )Nofretete Kirjutas: Ilmselt ei ole sa seni veel Kriya joogaga tegelemiseni jõudnud, sest oma meelt sa vaigistada ei oska.

Mis arvad, kas see, kes oskab, võiks kelletahes aadressil just niisuguse lause moodustada?

Palju kõlavaid sõnu ja viiteid uhkete nimedega praktikaile, ent selles teemas oleks inimestel ehk huvitavam ja viljakam enda kogemuse ja arusaamise järgi rääkida - mida sina nt meele vaigistamise all silmas pead, millisena seda kirjeldad, seisundi või praktikana ja kas/kuidas oled ise kogenud?
(16-02-2017, 14:49 )positiivne Kirjutas:
(16-02-2017, 12:07 )Nofretete Kirjutas: Vaimne ärkamine on pikk protsess. Alguse saab kõigil erinevalt.

Lõppeb kõigil ühtemoodi?

Hea küsimus. Mis ise arvad?
Mina arvan, et inimkonnas on palju massiüritusi ja paljud alustavad paljudega sarnaselt paljusid asju, aga kes kuhu jõuab, sedand küll ei tea. Ka ema Tereza jõudis tglt omadega sügavasse depressiooni, a ehk teises ilmas ärkas ärganuna Hrmm
Kõige õnnelikumad on ilmselgelt need, kes kõige enam siiralt naeravad - ju peab selleks vahest ka ärganud olema, siis hiljem saab ka une pealt, kui asi juba selge Bleh
(17-02-2017, 16:44 )murjam Kirjutas:
(16-02-2017, 14:49 )positiivne Kirjutas:
(16-02-2017, 12:07 )Nofretete Kirjutas: Vaimne ärkamine on pikk protsess. Alguse saab kõigil erinevalt.

Lõppeb kõigil ühtemoodi?

Hea küsimus. Mis ise arvad?
Mina arvan, et inimkonnas on palju massiüritusi ja paljud alustavad paljudega sarnaselt paljusid asju, aga kes kuhu jõuab, sedand küll ei tea. Ka ema Tereza jõudis tglt omadega sügavasse depressiooni, a ehk teises ilmas ärkas ärganuna Hrmm
Kõige õnnelikumad on ilmselgelt need, kes kõige enam siiralt naeravad - ju peab selleks vahest ka ärganud olema, siis hiljem saab ka une pealt, kui asi juba selge Bleh
Peaks lõppema oma kõrgema mina e. vaimuga ühte sulandumisega. Mulle endale meeldib kasutada sõna iidne olemus. Väljendub see mõistmisena, teadmine lihtsalt tuleb. Kui keegi midagi küsib siis tead vastata. Samas tead ka millal mitte vastata, näed et küsija ei ole vastuseks valmis.
Ma ise ei ole ühtegi praktikat kasutanud, ühtegi usku (religiooni mõistes) ei kuulu. Alguses sain infot/õpetust unenägudest (sõnas, kirjas, pildis/filmis), hiljem poolunes ja ilmsi.
Siiras naer ongi näitaja, kuna mõistetakse.
(17-02-2017, 12:38 )Nofretete Kirjutas: Kage, äkki sa teeksid teema. Mina ja mida teised minust arvavad. See tundub sulle ainsana huvi pakkuvat. Muidu on jutt sinust ja sinu ja teiste arvamuste kohta igas teemas laiali. Oleks vähemalt ühes teemas koos. Ja siis teaks, kas avada teema või mitte.
Aga äkki vaataks enne kes on minu isiku siin foorumis kõne alla toonud? Kes on need kes mind siin iseloomustavad oma nägemuse järgi pidevalt? Äkki teeksite oma priva teema selle kohta.

(17-02-2017, 18:00 )murjam Kirjutas: 3. paljud su küsimused, Kage, pole tingitud huvist vastust saada vaid on retoorilised, lihtsalt üks protestikisa
Näe, jälle üks fantaasia. Minu küsimused ei ole retoorilised vaid mõtlemiseks. Neile on ju vastused olemas kui mõelda osatakse.

Arvamusi enda kohta, õigemini arvamusi enda arvamuste kohta, leiad pea igast teemast. Inimesi ja arvamusi on erinevaid. Ka teemas Euroopa tulevik on muhameedlus on sinu poole pöördutud. Küsimustega. Just natuke aega tagasi sattusin peale. Uuri, ehk pakub huvi. Mulle ei paku.
Mind huvitab vaimne ärkamine.
(19-02-2017, 18:46 )murjam Kirjutas: Nojah, arusaadav, kui sellesarnases avalikus foorumis pole tahtmist süvitsi minna endale olulises teemas. Ise loodan, et siin vähemasti lugemas käib selliseid, keda huvitab, loogiliselt võttes peaks nii huvi kui kommunikatsioon taolise arengu osa olema - kui on tõepoolest võimalikke variante Maa arengus ja see, mis realiseerub ka inimesest sõltub.
Mind see teema huvitab ja huviga vähemalt sama tugev on skepsis, nagu kirjeldasin, inimene kujustab palju... ehkki tõsi, et realiseerumine on iseenesest ka korraliku kujustamise tagajärg, ent siiski, kas need levitatavad teadmised (mistahes vähegi vettpidavamad) rajanevad veel millelgi või ongi ehitatud programmile, mis peab alles hakkama reaalsust looma? Kui mainid pioneere, kellel testiti, siis kes need testijad on, see jääb esialgu lahtiseks Smile

Saatuse variandid sõltuvad inimkonna (Maa), rahva (riigi), inimese (nö.isiklik saatus) olemusest (iseloom, käitumine, mõtlemine, ütlemine), teadlased on samuti kindlaks teinud seose inimese psühho-emotsionaalse seisundi ja saatuse vahel. Mulle tundub, et ma olen seda juba kirjutanud. Mõni aeg tagasi näidati mulle inimkonna koondauravärvi. Sellest oleneb milline variant sisse lülitub. Kui keegi inimestest midagi uut taipab, toimub reaalsuses kohe muutus. Näitseks võib siin samas Eestis iidsete tempel-väravad välja ilmuda (parandan: tõestusi iidsete templi kohta, teatavasti on üle maailma 12 iidset portaali-väravat-väekohta ja minu meelest üks neist Eestis) jne. Üksikisik saab ka väikseid reaalsuse muutusi teha, kui vastab teatud nõuetele. Grupil Väekatel on võimalus suuremaid muutusi teha.
Testivad inimkonna loojad- iidsed. Näiteks sellel pildil siin roosinupu taga võib vabalt selline "tulnukas" olla. Kolmest valguspallikeset pöörlev moodustis, ise energiat tootev:
https://loodustuba.files.wordpress.com/2...na-002.jpg
(19-02-2017, 19:24 )Nofretete Kirjutas: Arvamusi enda kohta, õigemini arvamusi enda arvamuste kohta, leiad pea igast teemast.
Ma küsin veelkord: kas selline arvamuste avaldamine on foorumi reeglite kohane? Vastus on ei seega miks sain ja teised rikute teadlikult foorumi reegleid?
Tsitaat:Mind huvitab vaimne ärkamine.
Siis tegele sellega ja loe postitusi mitte ära iseloomusta teisi. Lihtne.
(19-02-2017, 22:31 )murjam Kirjutas: Iidsete kohta veel, kus nemad asuvad?
Nemad asuvad sisemises kihis. Kui enda sisse laskud siis on maailmade erinevad kihid ja nemad on seal päris kaugel/sügaval. (Kõrg)psühholoogia mõistes üliteadvuses.
(20-02-2017, 20:57 )kage Kirjutas:
(20-02-2017, 19:11 )Mannu Kirjutas: kas inimkonna üldine vaimne tase (mitte intellektuaalse vaimse mõttes) on praegusel hetkel madalam või kõrgem kui nt 1930nendatel?
Mille järgi vaimset taset mõõta? Millised on mõõdikud? Või ootad tunde järgi vastuseid nagu murjam vastas?
(20-02-2017, 20:30 )Vesilik Kirjutas: ... pedereerida ja jääge seejuures viisakaks ja kultuurseks ...
Tõeliselt vaimselt ärganud teavad et teha mida iganes kire jõu ja sisemise õiglustunde järgi ongi Tõeline Tee.Eksole?Smile
Kui vaimselt ärganuil veel sellised soovid on, siis on ka see täiesti võimalik, sest selles pole ju midagi halba kui neid lauseid kontekstist väljas ja koos vaadata Smile

Jaa jaa kõik on hea sest kõik halb on ammu ära keelatud.Pedereerigem löögem risti taha ja ette ja tundkem sellest mõnu.
(20-02-2017, 20:30 )Vesilik Kirjutas: See on usuergregoride putuka,väikse mutrikese loll ja haige mula ärge uskuge.Umbes tahan teid tasuta ja lõputult pedereerida ja jääge seejuures viisakaks ja kultuurseks nagu korralikud usuegregori patareikesed,muidu puistame teile meie oma kriminaalset musta karmat kraevahele.
Tõeliselt vaimselt ärganud teavad et teha mida iganes kire jõu ja sisemise õiglustunde järgi ongi Tõeline Tee.Eksole?Smile

Ohhoo mis tuttav retoorika Laugh Süsteem, putukad, jumalad. Kõik ründavad koguaeg ja pisike punt inimesi tegeleb palehigis sammaste tassimisega ühelt aadressilt teisele, et peita neid vaenlase eest.

Mittemingisugust enesesse süüvimist ei ole vaja, vaja on leida süüdlane väljastpoolt (oi see oli väga vabastav tunne mõneks ajaks Laugh) ja teda tõelise kirega vihata Laugh Meenutas sellist konnale kõrre p...se toppimist ja tema lõhkipuhumist. Toida haige inimese ego ja ta teeb su heaks midaiganes.

(21-02-2017, 06:05 )Tulnukinimene Kirjutas: Ilma vaimse valguseta jumala ette üldse ei jõutagi, hingeosad lagunevad nö. tähetolmuks.
Kui hinge on võimalik osadeks jagada ja hingeosad niimoodi lagunevad, siis on võimalik ka terve hingega seda teha. Hmm... Ja milleks jumala ette üldse jõuda on vaja?

(22-02-2017, 14:15 )Nofretete Kirjutas: Selle kukepoksi aga loovad need, kel vaimsust napib.
...
Seega hakkavad nad vaimseid inimesi provotseerima, et neid hingerahust välja viia.
Siin on vastuolu, sest vaimsed inimesed ei lase ennast provotseerida kuna nad saavad aru mida üritatakse ja nad on piisavalt endaga tegelenud, et mitte lasta ennast hingerahust välja viia. Vaimsus annab pigem võimaluse provotseerida teisi kes ei ole veel sellest aru saanud ja on kinni enda tunnetes, emotsioonides ja maistes väärtustes. Ehk siis kukepoksi võivad vabalt luua ka vaimsed inimesed proovimiseks teisi stagnatsiooniseisundist välja tuua.
(22-02-2017, 20:42 )kage Kirjutas:
(21-02-2017, 06:05 )Tulnukinimene Kirjutas: Ilma vaimse valguseta jumala ette üldse ei jõutagi, hingeosad lagunevad nö. tähetolmuks.
Kui hinge on võimalik osadeks jagada ja hingeosad niimoodi lagunevad, siis on võimalik ka terve hingega seda teha. Hmm... Ja milleks jumala ette üldse jõuda on vaja?
See oli kujundlikult öeldud, vast ei pea seda siin teemas lahkama hakkama.

Teise Eesti pidu. Äge!
https://youtu.be/8ryaQfDIXCI
(22-02-2017, 15:46 )Nofretete Kirjutas: See on juba kõrgeim vaimsus. Siin on teema ikkagi kõigest vaimsest ärkamisest.
Ja seegi ei ole kõigile jõukohane. Meenub teema Meie vaimsus. Täienda seda, kui sul on inimestele midagi vajalikku öelda:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3453

Kes palus sul siia tulla ja oma arvamust esitada? Ise nagu tahtsid või kästi? Kui vene teema meeldib siis - kohver-balti jaam- moskva
Sinusuguse näol on tegemist vene trolliga kes igas kohas avaldab arvamust. Sinusuguste jaoks on ka omad "ravimid"
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimne ärkamine selgus 907 341,140 12-08-2023, 17:06
Viimane postitus: selgus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,463 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,052 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver Celtic 167 56,712 30-08-2013, 12:07
Viimane postitus: rohelineoun

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat