•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma
(25-02-2017, 04:15 )rumal Kirjutas:
(22-02-2017, 15:46 )Nofretete Kirjutas: See on juba kõrgeim vaimsus. Siin on teema ikkagi kõigest vaimsest ärkamisest.
Ja seegi ei ole kõigile jõukohane. Meenub teema Meie vaimsus. Täienda seda, kui sul on inimestele midagi vajalikku öelda:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3453

Kes palus sul siia tulla ja oma arvamust esitada? Ise nagu tahtsid või kästi? Kui vene teema meeldib siis - kohver-balti jaam- moskva
Sinusuguse näol on tegemist vene trolliga kes igas kohas avaldab arvamust. Sinusuguste jaoks on ka omad "ravimid"

Samad küsimused sullegi, ning ega ravimite puudust pole seni keskmises apteegis täheldatud.
Kui sul pole vaimsuse kohta midagi ütelda siis ehk vaikiks või nii.
Oma tühja ja vaimsuseta pead on ju rumal demonstreerida!
(25-02-2017, 06:50 )Tyto Alba Kirjutas: Kui sul pole vaimsuse kohta midagi ütelda siis ehk vaikiks või nii.
Oma tühja ja vaimsuseta pead on ju rumal demonstreerida!

Kes nõnda vaimsusest kõneleb sel on veel pikk tee minna Sad Tyto, natukene suurust, natukene "hingesuurust"...
(22-02-2017, 14:15 )Nofretete Kirjutas: Selle kukepoksi aga loovad need, kel vaimsust napib. Kuna neil ei ole lihtsalt muul moel võimalik oma vaimu toita. Energiat saada. Neil on vähene lugemus, vähene teadvus, puudub loomingulisus.

Seega hakkavad nad vaimseid inimesi provotseerima, et neid hingerahust välja viia. Et energiat saada. Kuna otsest vaidlemise teemat enam ei ole (jäi silma kui palju ja tihti näiteks Temimoor käis "vaimu toitmas" vaidlemise teemas), siis tullakse "Vaimse ärkamise" teemasse. Energiavampiirid nimelt usuvad, et kuna siin teemas on palju erinevaid inimesi, siis siit on energiat enda vaimu toitmiseks lihtsam saada.

Vähene lugemus kindlasti ei pärsi loomingulisust, aga võib juurde anda inspiratsiooni, olla nn lisakütus.

Kindlasti ei ole kukepoks kunagi vaimu toitmine, vaid emotsioonide kogumine.

Vaidlejate eesmärk pole rikkuda vaimsete hingerahu (ega kõik pole psühhopaadid kah me ümber, kes meiega ei nõustu). Mäng käib stiilis "mina olen emotsionaalne ja reageerin..." ja kui sina ise vastu reageerid, siis oled küll sa täitsa ise, kes oma hingerahu kaotas Smile

See energia imemine on selline hägune ala, kus näiteks mina ei julge küll tulla lagedale kindla seisukohaga.
Kindlasti vaidlemine ja kukeboks paneb energiad liikuma nagu ka seks ja muud murumängud Smile , kuid ei usu, et enamikul eesmärgiks nüüd hakata "imema" teistelt; midagi endale ära võtma.

Suur adrenaliinitulv (mis tekib nii pos kui neg emotsioonide ajendil) mõjub koormavalt neerupealsetele. Selle kiire leevendus - tee füüsilist tööd või spordi, aga kuna aegajalt pole see võimalik, siis vaidlemine netis on suht sarnase toimega asendustegevus ehk alternatiiv.
Näha selle taga kohe pahatahtlikku energia ja hingerahu röövimist, on minu isikliku nägemuse kohaselt liialdus.


Vampiirimäng on tore mäng niikaua kuni keegi seda surmtõsiselt võtma ei hakka. Samas olen märganud, et "suurimad vampiirid" on just need, kes teisi vampirismis süüdistavad. Süüdistamine on kõige lihtsam viis teine "lekkima" saada. Süüdistaja ise "lekkis" juba enne, sest keegi oli tahtmatult lõhkunud tema illusiooni või arusaama maailma asjadest või ähvardab seda.

Loomulikult hakkan ma "lekkima" kui ma järsku taipan, et asjad polegi nii nagu ma olen arvanud või võivad olla ka kuidagi teisiti. Sõltuvalt olukorrast tabab mind häbi ja süütunne, mis röövivad rämedalt energiat ning kohe on vaja see asemele saada ja lihtsam viis on leida "süüdlane"... see kõik toimub instinktide ajel ega allu esialgu suurt mõtlemisele. Harjutamine aga avab juba uusi võimalusi ja võimaldab ka pikemaid arenguid enne kui emotsioonid "mõistuse" viivad wink

(23-02-2017, 07:39 )Tulnukinimene Kirjutas: See oli kujundlikult öeldud, vast ei pea seda siin teemas lahkama hakkama.
Ei pea, aga selline jutt paneb mõttelennu tööle.
(24-02-2017, 22:42 )Kahvanägu Kirjutas: Teise Eesti pidu. Äge!
https://youtu.be/8ryaQfDIXCI
Seda videot on tõesti tore vaadata! Smile

(25-02-2017, 13:26 )Nofretete Kirjutas: Näitab sinu vaimsust. Kahjuks vaimse ärkamise märke näha siiski ei ole. Uuri järgi mis on vaimne ärkamine.

Uuri jah, hea mõte! Üks vihje uurimisel: kui kohe aru ei saa, et mis see vaimne on: suur lugemus ja luule ja mediteerimine, aga ikkagi, et kuidas see inimene ise seda tehes peaks vaimne olema, siis see ongi täiesti loomulik, et aru ei saa, nimelt madalamal arengutasemel olija ei pea ega saagi mõista seda, kes rohkem arenenud, mõista saab vaid seda, mis juba kogetud-läbitud. Niiet ära ärritu, suhtle inimestega avatult, hoidu sildistamistest ja võta rahulikult wink
(25-02-2017, 14:54 )Nofretete Kirjutas:
(24-02-2017, 22:42 )Kahvanägu Kirjutas: Teise Eesti pidu. Äge!
https://youtu.be/8ryaQfDIXCI
Seda videot on tõesti tore vaadata! Smile
Kuidas nüüd lõhestamisega lood on kui meile tehakse siia Teine Eesti kõrvale?
(25-02-2017, 18:32 )Tulnukinimene Kirjutas: Heakene küll, alustame siis algusest. Mida sina hinge ja jumala all mõtled? Et oskaksin sinu mõistetega vastata.
Kas neil sõnadel on kindlad mõisted olemas ja need on arusaadavalt lahti seletatavad kuidagi universaalselt? Sinu ja minu ja teiste mõisted... pole ime, et teadusel nii hästi läheb kui nemad teevad koostööd, aga teised tirivad igaüks enda poole.

Minu teada ei ole. Ja mina võin ka ainult nii tõlgendada kuidas mina näen ja aru saan. Parandan: tegelikult valgustumisel on aga maine aju ei kannata pidevat valgustumise seisundit välja. Ehk isegi kannataks aga kuna valdab kõiki teadmisi ei jää ta Maale.
Üksainus selgusehetk on rohkem väärt kui uimas veedetud elu,Buddha olevat nii öelnud.
Parawebi vaimne ärkamine?
(31-03-2017, 13:26 )Teloslane Kirjutas: Puhastus ebasobilikest ilmalikest teemadest on foorumile vajalik. See tähendab Para-web´le uut algust, uut uuestisündi ja jätkamist teemadel, mida rõhutab antud saidi nimi.
Just poliitilised teemad keerutavad vihaseid diskussioone külastajatel üles, sest keegi teine istub selgemas/udusemas paadis ja mõtiskleb teistmoodi.
Tegelikult on neist paljut näha inimvaimu toimimise kohta, kuidas võib mingi tasandi maatriksisse kinni jääda, saada hirmude ohvriks ja ühtlasi uute hirmude loojaks - ja seda nähes ehk sellest hoiduda...

Küsimus siit, kas parateemaline foorum on/ peaks olema olemuselt vaimne ja püüdlema ärkamise/äratamise suunas? Mis parafoorumi eesmärk on?

/poliitilised teemad keerutavad vihaseid diskussioone...
sest keegi teine...
mõtiskleb teistmoodi./

Mis on para?

Teistmoodimõtlemine kui erinev vaatenurk ja seletamatu hoomamine (nihestatud fookus) või teistmoodimõtlemine kui vastandamine ja kihutamine (vandenõud ja vaenamised)

Mis on para vs mis on vaimne:
-foorumi loojate meelest
-foorumi kasutajate meelest
(31-03-2017, 15:35 )murjam Kirjutas: Mis on para?

Teistmoodimõtlemine kui erinev vaatenurk ja seletamatu hoomamine (nihestatud fookus) või teistmoodimõtlemine kui vastandamine ja kihutamine (vandenõud ja vaenamised)

Mis on para vs mis on vaimne:
-foorumi loojate meelest
-foorumi kasutajate meelest
Paranormaalsed – nähtused, mis näivad olevat vasturääkivuses füüsikaseaduste ja üldtunnustatud teadusliku maailmapildiga ning võimaldavad oletada, et nad on esile kutsutud seni seletamatute vaimsete protsesside poolt ilma füüsilise mõjuta.

seega para ja vaimne sulavad ühte.

Hiljuti leidsin raamatust väga head sõnastused - "KYBALION":
lk. 63

” Vältigem autoriteeti järgides poolikut tarkust (mis on rumalus), mis ei arvesta tõega, et “meisterlikkus ei seisne tavatutes unistustes, nägemustes ja fantastilistes kujutelmades või elus, vaid kõrgemate jõudude kasutamises madalamate suhtes ja madalamate tasandite kannatustest vabanemises kõrgemal tasandil võnkumise teel”.”

lk. 68

” Ja sedavõrd kui inimene adub püsiva vaimu siseomast eksistentsi enda olemasolus, tõuseb ta ka elu spirituaalsel astmestikul. Seda vaimne areng tähendabki – vaimu ära tundmist, mõistmist ja avaldumist meis endis. Püüdke seda viimast vaimse arenemise määratlust meeles pidada, sest see sisaldab tõelise usu tõde.”

lk. 83

” Meie endi rass on viies (koos neljandast mahajäänutega) teele asunu. Ja lisaks on mõned edasijõudnud hinged meie endi rassist, kes on rahvahulkadest ette jõudnud kuuenda ja seitsmenda alajaotiseni ning mõned üksikud, kes on veelgi kaugemal. Inimene on kuuendas alajaotises “üliinimene”, seitsmendas “üleinimene”.”

lk. 117

“Kuid meistrid, kes tunnevad mängureegleid, tõusevad materiaalse elu tasandist kõrgemale ja ühendades end oma loomuse kõrgeimate jõududega, valitsevad nii oma meeleolusid, iseloomu, omadusi ja polaarsust kui ka end ümbritsevat keskkonda. Nii saavad neist mängus etturite asemel liigutajad, tagajärgede asemel põhjused.”

lk. 138

“Teadmine ilma kasutamise ja väljendamiseta on tühisus, mis ei too mingit kasu ei oma valdajale ega ka rassile. Hoiduge meelelisest ihnusest ja väljendage õpitut tegudes.”

“Oma meeleolu või meeleseisundi muutmiseks muutke oma võnkeid.”

lk. 140

“Meelt (nagu metalle ja elemente) saab viia ühest olekust teise, ühelt astmelt teisele, ühest seisundist teise, pooluselt poolusele, võnkelt võnkele.”

lk. 142

“Miski ei pääse põhjuse ja tagajärje printsiibist, kuid põhjuslikkuse tasandeid on palju ja kõrgemate tasandite seaduseid kasutades on võimalik saavutada ülevõim madalamate tasandite seaduste üle.”

lk. 143

“Targad teenivad kõrgemal, kuid valitsevad madalamal.”

lk. 144

“Tõeline hermetistlik transmutatsioon on mentaalne kunst.”

“Kui Universum on mentaalne, siis peab vaim olema kõrgeim jõud, mis selle fenomene mõjutab. Kui seda mõista, siis muutub nähtavaks kõigi niinimetatud “imede” ja “imetegude” tegelik olemuslik pale.”
(31-03-2017, 18:25 )säga Kirjutas: Mul pole neid teadmisi, aga näpud jällegi sügelevad, et teha midagi ilma paremaks muutmiseks... Mõnel teadmised, teisel aint tahe ja nõnna see maailma muutmise tuhin üle lähebki...

(31-03-2017, 18:23 )säga Kirjutas: Isiklik arvamus on, et tahtest üksi ei piisa. Vaja on ka TEADMISI ja paha ei teeks AVAR hingesuurus.

Tahe on impulss, mis ilmselt vihjab sellele teele, mida käima peaks (mida ennist mainisid)
Teadmised on lai mõiste, Tulnukinimene pani siia väärt mõtted - Su enese teada saadu on teadmine ennekõike ja et inimene oma teadmises kahtleb, viitab veel ühele vajalikkusele, millest ka juttu olnud - et saaks rahus pühenduda sellele, mis enda teada oluline ja vastab oma tegelikule maailmapildile, millest hoolitakse ja mida oluliseks peetakse, et seda ka tõeliselt nautida - vaja tasakaalus meelt - kõigutamatust, mis vaikusest saadav wink
(31-03-2017, 18:48 )murjam Kirjutas: et saaks rahus pühenduda sellele, mis enda teada oluline ja vastab oma tegelikule maailmapildile, millest hoolitakse ja mida oluliseks peetakse, et seda ka tõeliselt nautida - vaja tasakaalus meelt - kõigutamatust, mis vaikusest saadav wink

Smile
teoorias nõnna ilus ja selge

Mul täitsa isiklik küsimus teile, murjam ja tulnukinimene: "kas teil siis see tasakaalus meel olemas ja eesmärk, millele pühenduda, teada?" 24/7 kõigutamatu meel (ei ole väljadest teie ümber mõjutatud enam; et kui elu peksab, olete roosad ja rahulikud) ja sisemine vaikus meeltes (ei pea enam oma peas lakkamatut monoloogi)?

Ma ise täna seda meelt, et see nn arenguastmete kirjeldamine ja nende poole püüdlemine lihtsalt seepärast, et inimese vaimul ei hakkaks igav. Et oleks tegevust mugavuses Smile
kuna mul motivatsioon arenemiseks pole, eesmärki maailma päästa ja helgemaks muuta ka pole, teadmiste jahist ammu loobund, siis tekib küll tunne, et pole vahet, millega sa oma aega maapeal kehastudes surnuks lööd. Soovitav selliselt, et oleks huvitav ja väga ego laamendama ei tuleks...

Alguses oli see esoteerikaturism täitsa huvitav, aga lõpuks tüütas seegi ära, sest ma ei ole näind, et ka sõnalevitajad oleks ise palju sõnade mulinast, kuda elama-hingama-mõtlema-mitte üldse mõtlema peaks, kaugemale jõudnud.
Nende seas on avaramaid, helgemaid, kuid sama protsent helgeid ehk häid inimesi on nende hulgas, kes tegelevad aint maiste küsimustega, pole nn vaimsuse teele asund jms üllad eesmärgid.

Ega ma vist enne uskuma jää, kui ise kasvõi ühte valgustunut täitsa ihusilmaga näen-katsun-kuulan Smile

Ma ise usun, et inimeseks olemisel vaid üks eesmärk - ela ise ja hoia neid, kes sinust sõltuvad. Kui sa neid elus hoida, armastada ja kaitsta ei suuda, oled läbikukkunud ja elad selle taagaga ehk peeglikesega seina peal.

See siis see hetk - kas surres elule tagasi vaadates sul hinges rahu või teadmine, et elasid ikka täiesti valesti. Ilmselgelt kõik läbikukkumised ja põrumised on põhjustatud suurest enesetähtusest.

Et see siis nagu võitlus terve elu iseendaga - kas pead end tähtsaks ja aint nõuad või viid tähelepanu teistele ja hoiad neid, teenid nö isetult ja mingu kuu peale need, kes arvavad et see on nn ohverdus.
Ohvriks olemise tunne tuleb aint väääääga suurest enesetähtusest!

Muud asjad - targutamised, suur lugemus, meditatsioonid jms meele harjutused ikkagi aint töövahendid, mis ehk abiks selles võitluses iseenda egoga pluss see, et on huvitav aega surnuks lüüa.

Täitsa usun, et aint seebikaid vaadates ja mitte mõeldes - mis on mu suur misjuun, kuhu inimkond suundub, saab ka inimene sama suure võimaluse seljatada oma enesetähtsus. On vaja vaid ühte nõksu - hooli teistest täiesti isetult. Ole leebe ja hell teiste vastu ja üllatus-üllatus, ego laseb ka enda vastu hell olla Smile Aga tegevust peab küll olema - kasvõi pesu-või nõudepesu!!!

Selline skeptiline mõru meel mul.
(01-04-2017, 10:20 )säga Kirjutas: Mul täitsa isiklik küsimus teile, murjam ja tulnukinimene: "kas teil siis see tasakaalus meel olemas ja eesmärk, millele pühenduda, teada?" 24/7 kõigutamatu meel (ei ole väljadest teie ümber mõjutatud enam; et kui elu peksab, olete roosad ja rahulikud) ja sisemine vaikus meeltes (ei pea enam oma peas lakkamatut monoloogi)?

Ma ise täna seda meelt, et see nn arenguastmete kirjeldamine ja nende poole püüdlemine lihtsalt seepärast, et inimese vaimul ei hakkaks igav.
See tänane postitus ( ISIKSUSE EVOLUTSIOONI-KASVAMISE TEOORIA ) neile kes vajavad teooriaid, nt. Lahendused (temal on ikka väga kohmakad teooriad).
Monoloogi peas ei ole, ise valin millest mõtlen ja/või millega tahan tegeleda.
Elu ei peksa. Olen loonud endale just sellise elu kus tunnen ennast hästi. Igav ei ole.
(01-04-2017, 10:44 )Tulnukinimene Kirjutas: Monoloogi peas ei ole, ise valin millest mõtlen ja/või millega tahan tegeleda.
Elu ei peksa. Olen loonud endale just sellise elu kus tunnen ennast hästi. Igav ei ole.

Aitäh, siiruse eest! See on tänapäeval suur julgus ja haruldus Smile
Ma üritan eristada apaatiat ja huvipuudust vaikusest, milles on alles nii emotsioon kui ka huvitatus e süüvimisvõime. Skeemide-konstruktsioonide järgimises olen samuti halb ega veena teooriad enamasti, kuid tolle skeemi põhjal ehk sarnased need nullid, milles üks on sihitu ja juhuslik (mõjutatav) ja teine teadvustatud (tasakaalus). Miks? sest neid hetki on, kus tunned, et nii peakski, kõik justkui paigas ja mistahes tegevus samuti edeneb, hing rahul jne - neist hetkedest tahaks sotti saada, meelde jätta. Ja see märkamine justkui aitab ka - kui teinekord on teisiti, siis on sisimas teadmine, mis mööduv, mis püsiv ning ei pruugi lasta hetke emotsioonidel end valitseda vaid lased neil olla, midagi sellist - ja sisedialoog-monoloog oli varem olemas, see on tõesti lahkunud. Sesmõttes muidugi siin mõlgutamine meenutabki sisedialoogi iseendaga, kuid selle vahega, et ei kõiguta emotsionaalse tasandi kaudu enam ja jagamisel on mulle vajalik pool ilmselt - kokkupuutepunktidel on siiski suur osa selle tasakaalu juures, igatsus hinges siiski veel olemas Laugh
Seega ei ole valgustunud ega roosa, 24/7 stoilisusest rääkimata vaid ikka alles otsimas, et mis/kus see täpsemalt on, mis asu ei anna ja leidmist nõuab...
(09-03-2017, 15:38 )pila Kirjutas: Tonal ja Nagual on õige paar, mida vaatluse alla võtta ja arvestada kui tervikut, mitte näiteks Hea ja Kuri, mis on paar Tonalis. ...
Tervikliku pildi annab Tonali ja Naguali koosvaatlemine. (Tõin need asjad välja raamatust Jutustus Jõust)
Õige ja Vale samuti paar Tonalis, samuti arengutasemed jms.
Hmmm teadlikkus on juba suur samm valgustumise poole ehk roosa ja rõõmus seisundis kohal olemiseks Smile

Ma aga täna lugedes oodi, mis mulle kui suurepärasele manipulaatorile ja psühhole pühendati, jäin mõtisklema hoopiski roosale vastandseisundi üle.
Nomaitea, kas see on suur saavutus siis ühele psühhole (loe: psühhile) ja manipulaatorile (võtan omaks), trollides ajada hääbumisele kaks foorumit kümnekonna aasta jooksul... Peaks nagu mõnes mõttes rõõmustama tõesti, nagu arvatakse tegevat, kuid hoopis nutumaik suun...

Teadlik plaan see kindlasti polnd. Usun, et mu enda suurem plaan-unistus oli ka kunagi olla rõõsa ja rõõmus ja elada kõrge vanuseni suures õnnemullis, aga asjad kukkusid välja nii nagu oskasin. Teadlikkusest sealjuures polnd muhvigi.

Igatahes, kui mõni arvab, et ma lähen ja löön peo püsti ja rõõmu vaevu varjan, eksib täiega. Ma ike täiega p...s ja hoopis mõtisklen, kuda selle maise elu taagaga saaks kiiremini ühele poole. Julgust pole võtta isegi vastutus selle sammu eest. vot nii.

Ma arvan, et on asju, mida ei paranda aeg ehk siis, mis pole nö mööduv. Sa kas õpid sellega elama, või lihtsalt annad alla ja lased sellel enda vaimu lõplikult murda.
Ja kõige selle juures tunduvad mingid süüdistused täiesti totakad, aga naerma enam ei aja isegi oma jaburuses...

(01-04-2017, 14:02 )säga Kirjutas: trollides ajada hääbumisele kaks foorumit kümnekonna aasta jooksul...
Arvan et see polnd tõesti võibolla peamine eesmärk,lihtsalt läks nii nagu tavaliselt kui maniakid tegutsevad.
Aga see polnud ju muidu mahavisatud aeg foorumikasutajatele sai silm peale pandud sobilikud teie "usu ja ärisekti"integreeritud ja ebasobivatele tuult saba alla tehtud,eksole?
Ega hulluks keeramises jms foobiates polegi midagi naljakat, raske kujutledagi, kuidas sellesarnastes fantaasiates elamine tunduda võib - pigem ei kogeks - seega pole nagu põhjust ka neile pühendada oma tähelepanu ja mõtteenergiat: saad paha tuju, lekid emotsiooni ja hullus toidab end priskemaks - pole vaja!
(31-03-2016, 23:07 )Chaos Kirjutas: Otseloomulikult tahaks ma ärgata ja et mu illusoorses maailmas tekkivad ettekujutused koliksid kuidagi ümber reaalsesse maailma nagu siin seda lapsikult ihaldatakse. Küsiks kes ei tahaks? Reaalses maailmas, aga ei ole mitte midagi illusoorset, sellepärast see reaalne maailm ongi.
Hea lõiguke, palju infi...
Küsides kes ei tahaks on hea teada, miks seda niiväga tahetakse.
Ehk seepärast, et eneses tekkivad kujutlused on ainsana tõelised ja hoopis reaalsuseks peetav tegelikult illusioon?
härra võrratu on võrratu wink

me/ ulatab lahkelt peegli, et ta saaks näha ja tean, et ta ei arva, et ma olen nüüd lame Smile

ja nüüd jagan tänast päevapärli, sest ilma kontaktita oma hingeteadvusega ei jõua keegi tagasi otseühendusse oma algallika aka Vaimuga Smile ehkki ta on ju koge aeg meiega... ei leia meie end enam üles selles peegelduste-kinnituste maailmas, millesse meie mõistus on meid eksitand Smile

(30-07-2017, 09:33 )kanunis Ilona - kõiksuse kanaldused Fbs' Kirjutas: Elu mõte on teema, mille üle võikski filosofeerima jääda, kuid kokkuvõtvalt võiks öelda, et kuna hing on “valinud” kehastumise Maal inimesena, siis soovib hing läbi siinse eksistentsivormi midagi kogeda. Ja kuna hing on tulnud kogema, siis kogemus peab tulema läbi hinge. Ehk hinge vaatenurgast on elu mõte elada hingest kogu hingele. Meie elu on läinud korda siis kui oleme oma hingele andnud toitu. Hinge toit on kõik see, mis pakub sulle rahulolu ehk terviklikkust, kus midagi pole üle, midagi pole puudu, kõike on täiuses ja külluses. Hinge toit võib olla näiteks hea raamatu lugemine, reisimine, hobid ja kasvõi tuule käes kõikuva rohulible imetlemine, kellele mis. Ellujäämisinstinktidel eksisteerimine läbi hirmu ja vaeva ei ole elu mõte. See on fiktsioonimaailm, mis segab meie tõelist hinge teed ja algset kehastumise mõtet. Tööl käimine, mis sulle ei meeldi, võlts-reaalsuse poolt peale sunnitud pangalaenud, mis on surunud sind nurka, kellegi teise teenimine ja enda elu ja aja unarusse jätmine, ühiskonna poolt allutatud olemine –see ei ole elu mõte! Elu ainus mõte on oma hinge teenimine, mis tähendab, et eeskätt tuleb sul olla enda jaoks keegi, mitte teiste jaoks keegi. Kõik, mis sind elama ja särama ei pane, ei ole elu mõte, ükskõik, mis “õppetundidega” seda jura ka välja on püütud vabandada. Õppetunnid on üldse väga kahtlase väärtusega. Jah, need viivad meid teatud mõttes duaalses maailmas edasi, kuid õppetunnil ja “õppetunnil” on suur vahe. Meie ümber on palju manipulatsioone, mis ei ole ühegi nurga alt inimese hingeeluga seotud, vaid mis hoopis summutavad ja vaigistavad hinge olemust, pilluvad hingeosakesi mööda ilma laiali, kuigi elu mõte on ju hoida hingeosakesed koos, et hing saaks inimkehastuses LÄBI HINGE võimalikult palju kogeda.
Siiski ärgem unustagem, et meil kõigil on VABA TAHE, mis on nii püha, et kui seda oma tõelise olemuse hüvanguks teisi kahjustamata kasutada, siis ei tohi sinu vabasse tahtesse isegi mitte Universum sekkuda. Läbi vaba tahte on sul võimalik muuta oma teadvuse seisundit ehk reaalsust ja vastavalt sellele kulmineerub ka sinu elu, kogemused, “õppetunnid”. Sa võid kõike ka väga kergelt, lihtsalt, õrnalt kogeda ja sul on läbi vaba tahte täielik õigus õppetundidest loobuda ning valida teine tee.

Kallis hing selles kehas. Sinu elu mõte on oma hingega domineerida mõistuse üle ja elada võimalikult hästi kogu hingest hingele endale allahindlust tegemata.

Luba endale midagi head ja hakka elama!

päikene sa päeva perenaine ...

Aitäh suurepäraste kokkuvõtete eest, kullake! Superpaueriga tekst Smile kust see pärineb?
(30-07-2017, 12:02 )murjam Kirjutas: Aitäh suurepäraste kokkuvõtete eest, kullake! Superpaueriga tekst Smile kust see pärineb?

kõiksuse kanaldused FBs
kuna siin ei lubata linkida FB-d, siis kopin Ilona tekste siia
aga sa hakka teda Fbs jälgima
tõeliselt kõrge vibratsiooniga avardunud hing. Tema meditasioonil ma Tallinnas käisingi wink ja julgen soovitada kõikidele

tema kodukas:
https://kanaldused.com/
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimne ärkamine selgus 907 341,130 12-08-2023, 17:06
Viimane postitus: selgus
  Inimkonna ärkamine MetsaKaru 3 2,463 01-07-2022, 09:56
Viimane postitus: mikan
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,051 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver Celtic 167 56,708 30-08-2013, 12:07
Viimane postitus: rohelineoun

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat