Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi kiusab last
Autor Sõnum
s5276
Uustulnukas

09-05-2016 12:43
Postitus: #1
Keegi kiusab last
Tere. Siia pöördumine on mu viimane lootus mingit asjaliku abi saada. Nimelt , mul majas kummitab ja see on ausalt öeldes surmani ära tüüdanud. Alustan siis algusest. Elan jälle oma vanemate kodus, nüüd juba koos oma perega-mees, 6 kuune poeg ja koer. Seda, et siin majas asjad juhtuvad tean juba ammu, kui noorem olin siis on juhtunud, et asjad kukuvad , tuli hakkab pliidiall ise põlema jne, aga sellel hetkel pikemalt ei peatu. Eriti ebameeldivaks läks asi peale poja sündi, mees, kes on karm realist ja enne siia kolimist ei uskunud on isegi kartma hakanud. Päris tihti kuuleme öösel kuidas laps voodis mängib kellelgiga , naerab , laliseb ( ta teeb seda AINULT siis kui keegi temaga tegeleb ). Tihti last õhtul magama pannes laps vaatab lakke ja hakkab hüsteeriliselt nutma. Lapse asjad liiguvad ise toas ( ükspäev tegin ta voodit kui ta õues magas ja kuulsin nagu ta mänguasi oleks häält teinud, mingi kelluke vms seal sees on, vaatasin mänguasi on kapi peal, pärast kui lapsega koos tagasi tulin oli mänguasi põrandal, aga ise see kukkuda ei saanud). Mõned nädalad tagasi istusin trepipeal ja kiigutasin vankrit kui äkki tuli mu seljataga olnud köögi uks lahti ja hetk hiljem hakkas laps, kes enne sügavalt magas, nutma. Selle kõige tipuks kaovad majast jäljetult minu asjad. 2 kuuga on läinud mõnesaja euro väätuses asju , nt mu tahvelarvuti. Ma olen täiesti kindel, et ma jätsin selle õhtul köögilauale ja hommikuks oli see läinud, u kuu hiljem kordus sama e-sigariga ja nüüd lapse lemmik lutiga. Kõik asjad on jäljetult kadunud , oleme mehega maja ja kõik maja ümbritseva ruutsentimeeter haaval läbi tuulanud , aga tulemus 0.
Aga seda teemat ajendas mind kirjutama eilne õhtu. Jäin lapsega esimest korda õhtul kahekesi koju. Mees aitas lapse magama panna ja lahkus. Läks u 45 min mööda ja laps ülal ja nutab , läksin magamistuppa ja laps selili (magama jäi kõhuli ja ta pole KUNAGI ennast öösel ise keeranud, täpsemalt ta veel eriti ei oska keerata ) vaatab hirmunud silmadega otsa ja nutab. Keerasin ta kõhuli, panin luti suhu ja jäi magama. 20min hiljem sama lugu , ja siis uuesti ja uuesti. 2h hiljem kutsusin mehe koju ja nii kui mees tuli- vaikus, laps magas.

Ise ma saaks nende tegelastega veel hakkama , aga kardan juba lapse pärast. Kas keegi oskab aidata , mida teha ?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

09-05-2016 13:26
Postitus: #2
RE: Keegi kiusab last
Tiit Vasmann on ehk sobiv inimene, kelle poole seesuguse murega pöörduda...
Ta on ravitseja, kuid tuntud ka poltergeisti taltsutajana. Käib kodusid energeetiliselt puhastamas.
Ütleb ka, et asjadega tasub heaperemehelikult ringi käia, siis teenivad nad meid kaua ega kipu me juurest kuhugi.
Üks artikkel, kus teda tutvustatud:
http://www.vasmann.ee/?op=body&id=7&art=53
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2016 13:30 Müstik.)
s5276
Uustulnukas

09-05-2016 14:10
Postitus: #3
(09-05-2016 13:26 )Nofretete Kirjutas:  Tiit Vasmann on ehk sobiv inimene, kelle poole seesuguse murega pöörduda...
Ta on ravitseja, kuid tuntud ka poltergeisti taltsutajana. Käib kodusid energeetiliselt puhastamas.
Ütleb ka, et asjadega tasub heaperemehelikult ringi käia, siis teenivad nad meid kaua ega kipu me juurest kuhugi.
Üks artikkel, kus teda tutvustatud:
http://www.vasmann.ee/?op=body&id=7&art=53

Mis selline asi maksma võiks minna, kui keegi teab ehk umbes öelda ?
Ma olen nõus oma pere turvalisuse eest välja käima kui palju tahes, aga kuna ma ei saa tulemuses 100% kindel ollla siis uuriks eelnevalt.
(selle postituse viimane muutmine: 09-05-2016 14:29 s5276.)
Müstik
Shambalas

09-05-2016 15:58
Postitus: #4
Kirjuta talle ja uuri järgi.
Kontaktandmed:
e-mail: tiit@vasmann.ee

http://www.vasmann.ee/?op=body&id=6
kalldunn
Vana kala

10-05-2016 07:00
Postitus: #5
Tead mis – mine sellele lehele. Sealt leiad juhendid edasiseks tegutsemiseks.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid218451
Niikaua kuni leiad kellegi tugeva selgeltnägija, kes suudab need pahalased hävitada.
Parem ikka millegagi tegeleda, kui niisama pealt vaadata.
oi Kerige alla, kuni leiate minu kalldunn postitused.
(selle postituse viimane muutmine: 10-05-2016 07:05 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
s5276
Uustulnukas

10-05-2016 08:38
Postitus: #6
Huvitav leid tänasesse hommikusse. Panime eile ühe telefoni filmima magamistuppa. Oleme seda ennegi teinud, aga köögis. Hommikul kui ärkasime oli telefon väljas (laadis terve öö) ja mingi video fail on , aga see on ka rikutud. Alles üleile sai selle sama telefoniga terve öö videot tehtud ja probleemi polnud.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Äkki keegi oskab head nõu anda... SO888 10 1,987 13-12-2018 21:03
Viimane postitus: zzz34
  Minu kodus on keegi, keda mina ei näe Elessandra 2 1,844 06-10-2014 11:49
Viimane postitus: Elessandra
  Kummalised juhtumised. Keegi elab veel mu korteris!? Maya 1 2,379 25-07-2014 13:35
Viimane postitus: kalldunn
  Keegi elab meiega koos? Cessu 4 2,709 05-05-2014 06:18
Viimane postitus: Cessu
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 7,326 02-12-2011 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog