Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avaste
#1
Täna on plaanis õhtuks avastesse passima minna kuna on selge taevas ja üldse tundub, et õhus on elektrit. Hiljemalt homme kirjutan, mida koha peal nägin või kogesin Smile
Vasta
#2
No kuuleAngry! Enne võiks ikka midagi juhtuda ja alles siis sellest kirjutada. Me kõik iga päev läheme kuhugi ja võime midagi näha. Aga kas sellest kõigest on mõtet kirjutada?
Vasta
#3
Võtame nüüd hoo maha, see teema on sarnane sellele Luusika teemale mul. Ootan juba enne spekuleerimist ja arvamusi mida peaks seal jälgima ja kuidas toimima. Väljasõiduni on veel kaks tundi aega ja seni kaua plaanin siin vastuseid oodata. Niiet vabandust kui sinus pahameelt valmistasin Smile
Vasta
#4
No eks seal ole ju varem nii üht, kui koma teist juhtunud ja kui keegi tahab ise ka ebatavalist kogeda ja uudishimulik on, siis miks mitte seal veelkord ära käia:

http://www.nadaline.ee/index.php3?lookup...is&ID=3061
Vasta
#5
Aga kas piltadel on seal üldse mõtet või on seal pigem mõtet niisama rahulikult olla ja oodata kas mingid nii öelda väravad avanevad? Või on see pigem tuntud nähtud laevade pärast ning see väravate teema on kõigest oletus?
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas donulme
Ootan juba enne spekuleerimist ja arvamusi mida peaks seal jälgima ja kuidas toimima.

Jälgi kõike, aga jää objektiivseks...
Põhimõtteliselt ürita unustada kõik mida oled UFO'de kohta lugenud - et eelarvamuslik kujutlusvõime tuntud objekte tundmatuteks muutma ei hakkaks...
Vasta
#7
Avastest pole mulle kyll midagi ohtlikku kuulda olnud (kuigi olen Vigalas aastaid elanud), seega tõenäoliselt võib ta sääl kasvõi röökida, paljalt ringi karelda ja ikkagi "märkamatult" lahkuda... Mõni taluelanik ehk näeb. =)
Ootan siiski huviga, kas donulme saab elamuse või mitte.
Vasta
#8
Mina igatahes soovin edu ja samas loodan, et midagi ikka paistab ka taevast.
Vasta
#9
Olen Vladiga mõnes mõttes sama meelt, et oled vähe liiga aktiivne ning lõpuks võib selline aktiivsus viia selleni, et kujutad juba ise neid asju omale ette. Mis saab nüüd, kui tuled tühjade kätega aga teema on algatatud ? (Järelikult peaks sa nüüd kasvõi ise midagi huvitavat välja mõtlema, et vähekenegi midagi siia kirjutada) Tuleb olla objektiivne ning väheke isegi skeptiline, et õigeid järeldusi teha. Smile
Vasta
#10
Miks peaks välja mõtlema. Negatiivne tulemus - midagi ei näinud - on ka tulemus. See, et inimene läks on
juba iseenesest POSITIIVNE. Kas austatet Vlad ja TDK on ISE midagi sellist ette võtnud?
Vasta
#11
ega siis halvapärast, vaatluseid peetakse sagedasti aga ennem tulemused ja siis teema SmileBleh Ei saa ju midagi ette prognoosida. Ise olen ette võtnud sarnaseid asju aga pole näinud põhjust nende avaldamiseks sest enamus tulemusi on seletatavad siiski. Aga edu ja loodame siis, et ei pea kirjutama teema lõppu tulemus-- null ja siis uuesti jälle sarnase teema tegema.
Vasta
#12
Niisiis esiteks tahaks samuti tsiteerida excubitorist, et tõesti negatiivne tulemus on samuti tulemus ning pean parandama ennast, et kohe esimeses postituses ei täpsustanud, et soovin teiste soovitusi ja vihjeid, vaid lihtsalt ütlesin ette tormates, et lähen. See jättis tõesti tormaka mulje niiet veelkord vabandust. Nüüd aga asja juurde.

Ma ütleksin, et minu negatiivne tulemus polnudki sugugi nii negatiivne. Kohale saabudes oli küll tunda natuke kõhedust, sest pimedas on võõrastes kohtades alati kõhe, kuid autost välja tulles kõhedus vaibus, kuna pea kohal laius ilus tähistaevas mida mitu tundi vaatlesime. Väravate ja anomaaliate kohta ma midagi öelda ei oska, kuid juhul kui seal peaks mingid energiaväljad olema, siis on need kindlasti positiivsed, sest praegu koduski on rahulolev muie näol. Ainuke millest kahju, et nii külm oli, sest augusti kuus oleks see olnud perfektne koht kuhu tekid maha panna ning tähti öö otsa vaadelda, kuna läheduses pole autode müra ning linnakuma samuti puudub. Hea koht linnamürast eemale saamiseks. Niiet siit sain plaani järgmiseks aastaks ning kes teab, ehk näeb järgmine kord siis isegi midagi kummalist lisaks.

Kokkuvõttes ütleksin, et sinna tasub selge taevaga õhtul minna, sest kui te seal midagi müstilist ei näe ega koge, saate siiski näha hingematvat tähistaevast, mida paljud linna inimesed (kaasa arvatud mina) ei ole sugugi palju näinud ning tunda positiivsust, mis tuleneb puhtast, puutumata vaiksest loodusest.

PS. Kui sihtkohta sõita mööda Pärnu-Tallinn maanteed ja keerata maha Kivi-Vigala peale, siis peale Kivi Vigalat kaunistab tee ääri üks võimas kõrgete ja paksude kuuskede allee mis on mitu kilomeetrit pikk. Vaatamisväärsus omaette ja kindlasti saab sealt huvitavat foto materjali.
Vasta
#13
Siis on ju tore, kui hästi läks. Veel yks kena koht, kus kooliVÄLISEL ajal käia, on Vana-Vigala ohvrikivi juures (kus Sass kunagi sygaval nõukaaja talvel sama kivi kuumaks ajas oma võimetega) ning sääl teisel pool jõge asuv hiis. Kui välja arvata õpilaste tekitatud väiksemad muudatused, on kohad siiani oma loomulikus olekus, kivi ymbert rohigi lyhemaks niidetud, et hea käia oleks.. Sygiseti olen täheldanud ka samal platsil tekkivat seeneringi.
Aga see puuallee, mida mainisid, on lehistest, mitte kuuskedest moodustunud. Kuid pimedas võivad nad ka päris sarnased olla...
Vasta
#14
Ei teinud tõesti pimedas vahet, kuigi jah nägid natuke veidrad kuuse kohta. Seda enam tahaks kunagi valges ka pilgu peale visata Smile
Vasta
#15
http://www.nadaline.ee/index.php3?lookup...is&ID=3061

Sellelt Müstiku antud lingilt loen:
Tsitaat:Avaste elanikult Rein Lättekivilt saadi videofilm, millel on jäädvustatud salapäraseid taevanähtusi. "Minu ülesanne on selliste materjalide autentsust kontrollida. Film on ehtne, pole kuidagi lavastatud. Selles vallas Eesti parim materjal. Seda kasutab teoksilolevas filmis Artur Grönström," märkis Volke.

Mis film? Kas see sai valmis ka ja kas keegi on näinud või midagi kuulnud sellest?
Vasta
#16
Endal tekkis ka küsimus, et kust seda näha saab? Kas Volke ei võiks avalikustada seda materjali, et see teistele huvilistele ka kättesaadav oleks? Või siis hoiab väidetavalt kõik endale ja kogub tuntust vaid spekuleerides ja rääkides mida kõike huvitavat tal on? On temaga võimalik ühendust võtta ja küsida koopiat sellest video materiaalist? Ütleks et mu huvi on üsna suur kui see on väidetavalt üks Eesti paremaid salvestusi selles vallas. Niiet kes oskab aidata või teab asjast midagi?
Vasta
#17
Olgu, see eelmine postitus oli natuke mässava alatooniga, sry. Kuid lihtsalt mu põhipoint oli lihtsalt selles, et kas kuidagi oleks võimalik saada Volkelt selle video koopiat? Üle keesin lihtsalt seepärast, et viimasel ajal on üsna palju olnud selliseid avaldusi, et "saadi erakordseid võtteid", "leiti uskumatuid tõendeid" jne, kuid avalikkuseni need ei jõua, et miks siis üldse mainida?
Vasta
#18
Kui argielus asjad vähe rahulikumaks lähevad, siis proovin ehk ise selle filmijaga ühendust saada, kuid poleks ka selle vastu midagi kui keegi enne mind selle käsile jõuab võtta Smile
Vasta
#19
Avaste lähedal nähti kunagi ka üht punakat palli taevas rallimas, mis siis hakkas punakat valgust maapinnale helkima.
LINK
Millegipärast on rekonstrueeritud pildid serverist maha läinud.....

Ja lisaks on kõrvu jõudnud lugu, kui seal metsateel mütanud autoseltskonnale mingi kerake ette tuli, auto mootori suretas ja kadus. No see küll selline saunanaiste jutt...

Kõikide materjalide avalikustamise mittevajalikusest saad sa siis aru, kui puutud ise lähemalt kokku mõne konkreetse juhtumi ja tunnistajatega. Mängu tulevad konfidetsiaalsus, diskreetsus, südametunnistus, isiklik tõekspidamine, avalikuse potensiaalne valesti arusaamine jne jne.

Ööbisid Soontaganas? Või lihtsalt Avaste heinapõllul?

[Muudetud: 5-10-2010 Tom]
Vasta
#20
Ööbimiseks oli ilm liiga külm, veetsime lihtsalt õhtu seal. Kas viibisime Soontaganas, ei oska öelda, olime parakohtade google-i kaardi koordinaatide ristumis kohas, ehk nii öelda epitsentris. Kuid ei saa kindel olla, kas selle kaardil antud koordinaadid päris õiged on.
Vasta
#21
Muidugi ei ole seal koordinaadid õiged. Epitsentrist on ka asi kaugel.
Lihtsalt hüpoteetiline ja kokkuleppeline tähistus antud piirkonnale.

Soontaganas lihtsalt veelgi ilusam ollaBleh Seal lähedal. Veidi ka muistset aurat. http://www.goestonia.ee/index.php?y=260
Vasta
#22
Järgmine kord peatun kindlasti hoopis seal. Tänan vihje eest.
Vasta
#23
Jäin lihtsalt veidikene mõtlema,et kui seal Avaste kandis oleks näiteks nn.ruumivärav,siis kohanimi iseenesest väga inspireeriv.
Vasta
#24
Huvitav tähelepanek. Arvan, et see ajendab näiteks Müstikut uurima, kust on see koht oma nime saanud. Ehk teadis vanarahvas juba enne meid midagi.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Miks peaks välja mõtlema. Negatiivne tulemus - midagi ei näinud - on ka tulemus. See, et inimene läks on
juba iseenesest POSITIIVNE. Kas austatet Vlad ja TDK on ISE midagi sellist ette võtnud?
Sellises foorumi risustamises pole midagi positiivset. Kui kõiki samamoodi käituma julgustada, siis varsti on kogu foorum pahna täis. Kas sulle meeldiks sellise pahna uputuse seest kvaliteetseid postitusi otsida?
Muide, kas ufode nägemine on tõesti selline kättevõtmise asi? Enamasti on sellised kontaktid täiesti juhuslikud.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat