•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
Tõde antakse edasi otse ilma varjamata isegi saatanliku filmitööstuse kaudu! Kas me ainult pöörame sellele tähelepanu?

Youtube - American Satan / Celebrities Selling Their Soul / One Eye Symbolism
Vasta
Selliste satanismi ja vabamüürlust lahkavate filmikeste autorid on muideks vabamüürlastest "kristlased".
Vasta
(15-03-2019, 18:17 )Arlich Kirjutas: Siin foorumis on 7229 teemat. Iga teema ja postitus kannab endas eripalgelist infot nii objektiivsetest kui ka subjektiivsetest seisukohtadest. Igas teemas esitatakse küsimusi kellegi või millegi kohta. Iga teema pakub samuti erinevaid vastuseid ja seisukohti. Ja see ongi asja puhul huvitav, et tänu kõigele sellele me analüüsime nii iseendid ja küsimuste esitamisel liigume oma arengus edasi. Kas siis oleks parem, kui me piiraks sõnavabadust ja igaühe seisukohti , isegi kui need on vastandlikud? Loomulikult ei! Kahjuks tundub, et ümbritsev maailm püüab üha enam piirata vaba sõnavõttu ja erinevate seisukohtade esitamist. Sõnavabadusest on saamas "vabadus" ebameeldivatest sõnadest ja seisukohtadest...

Sinu kui ISIKSUSE seisukohad jäid aastate taha ja on tänaseks enamuses kustutatud "kristliku maailmavaate tõttu".

Juba aastaid räägib/kirjutab läbi sinu keha mingi "ristiusu egregor" ... see aga pole "igaühe ainulaadne ja kordumatu seisukoht", vaid ristiusu egregori tülgastumiseni korduv copy-paste.

Maailmas peaks igaüks olema "ainulaadne ja kordumatu" (mida peegeldab igaühe kordumatu nägu & sõrmejälg) ... mitte aga üheülbaline masstoodang (nagu ühesugused gaasimaskid, või ühesugused sõrmejälgedeta kindad).

Kui pidada üldlevinud copy-pastet "iseenda seisukohtadeks", siis on tegemist ikka väga räige valetamisega iseendale.
Vasta
See ei ole "ristiusu egregor", vaid Püha Vaim, kellega iga ümbersündinud Kristlane ristitakse ja Kristuse Vaimseks ihuks kokku liidetakse. Seeläbi on kõikidel tõelistel Kristlastel ka üks meel ja üks vaimne olemus, kuna nad on "riietatud" Kristusse...
Niisamuti olen ma ka iga oma koostatud materjali alguses ju otse välja öelnud, et kõik need on koostatud Püha Vaimu juhendusel!

Aga Piibel ütleb selle kõige kohta veel, et:

(Jeesus räägib siin) Kui te armastate mind, siis pidage mu käske! Ja ma palun Isa ja ta annab teile teise Lohutaja, et tema oleks teiega igavesti: Tõe Vaimu, keda maailm ei saa võtta vastu, sest ta ei näe teda ega tunne teda ära. Teie tunnete tema ära, sest ta jääb teie juurde ja on teie sees.

Aga nüüd ma lähen tema juurde, kes minu on saatnud, ja keegi teist ei küsi minult: „Kuhu sa lähed?” Kuid et ma seda teile olen rääkinud, siis on kurbus täitnud teie südame. Kuid ma ütlen teile tõtt: teile on parem, et ma lahkun, sest kui ma ei lahkuks, ei tuleks Lohutaja teie juurde, aga kui ma ära lähen, siis ma saadan tema teie juurde. Ja kui ta tuleb, siis ta toob maailmale selguse patu kohta ja õiguse kohta ja kohtu kohta: patu kohta, et nad ei usu minusse; õiguse kohta, et ma lähen Isa juurde ja teie ei näe mind enam; kohtu kohta, et selle maailma vürst on süüdi mõistetud.
Mul on teile veel palju öelda, aga teie ei suuda seda praegu taluda. Aga kui tema, Tõe Vaim, tuleb, juhib ta teid kogu tõesse, sest tema ei räägi iseenesest, vaid ta räägib, mida kuuleb, ja ta kuulutab teile tulevasi asju.

Kes siis lihameeles on, need ei või olla Jumalale meelepärased. Aga teie ei ole lihameeles, vaid vaimus, kui Jumala Vaim tõepoolest asub teie sees. Aga kellel ei ole Kristuse Vaimu, see ei ole tema oma.
Kui aga Kristus on teie sees, siis on küll ihu surnud patu pärast; aga vaim on elu õiguse pärast. Aga kui selle Vaim, kes Jeesuse on surnuist üles äratanud, teis elab, siis tema, kes Kristuse Jeesuse surnuist üles äratas, teeb ka teie surelikud ihud elavaks oma Vaimu läbi, kes teis elab.

Kui te nüüd ühes Kristusega olete surnud maailma algjõududele, miks te siis, nagu elaksite maailmas, lasete endile teha määrusi: "Ära puuduta! Ära maitse! Ära katsu käega!" - seda, mis kõik on määratud kadumisele kulutamise teel - inimeste käskude ja õpetuste järgi? Sel kõigel on küll tarkuse nägu omatehtud jumalateenistuse, alandlikkuse ja ihu kurnamise tõttu, aga mis on ilma erlise väärtuseta ja mis sünnib liha rahuldamiseks.

Aga kes hoiab Issanda poole, see on temaga üks vaim.

Kui ma siis hakkasin rääkima, langes Püha Vaim nende peale nii nagu meiegi peale alguses.
Siis tuli mulle meelde Issanda sõna, kuidas ta ütles: „Johannes ristis küll veega, aga teid ristitakse Püha Vaimuga.”
Vasta
Hea Arlich, minu meelest on see tore, et sa ajad mingit oma asja ja näed selles osas vaeva jne.
Kui sa tunned, et nii on sinu jaoks õige, küllap ongi.

Aga... üldsegi tahtmata kuidagi nüüd patroneeriv olla või miskit... või mingil moel end üle millestki/kellestki seada - kindlasti mitte (olen hetkel alandlik kui tall)... lihtsalt.. vaata, hea Arlich, siin POLE päris poisikesed siiski koos. On elatud, on kogetud, on loetud ilmselt meist paljudel ka piiblit ja mitte isegi kord ning kogu täiega, on uuritud seda teemat mitte vaid väljast vaid ka seest (rääkides näiteks endast), seega on mul selle kõige puhul 1 väike tähelepanek ikkagi tekkinud: palun, hea Arlich, räägi rohkem omaeenda sõnadega ehk.
Sul on veendumus ja julgus ning su usk kuulub ka täiega ikka ja ainult sulle. See kõik on ok. Kuid saa aru, et mitte kellelegi mittekunagi ei meeldi saada iga vastusena neid va tüüptsitaate või juba pähe kulunud tekstide väljavõtteid. Ehk siis saada nende piiblitraktaatidega PIDEVALT justkui vastu pead. See kõik on siiski... niiiii äraleierdatud kuidagi...
Räägi inimestega noh... rohkem nagu inimkeeli. Südamest südamesse. Oma sõnadega. Nii nagu just sina oled millestki aru saanud jne.
Ja pole vaja meid ka aina justkui pöörata. Küll me pöördume ise sinna suunas, kuhu igalühel pöörduda on vaja. Käskude-dogmadega, manitsuste ja ähvardustega ning veel vähem HIRMUTAMISEGA mingeid SISULISI muutusi paraku ei saavutata.
Kasvab vaid negativism kogu su nö. püha ürituse suhtes.
Ma usun, et tead seda ka ise. Mh?

*vabandust, 1 nö. mõistekohendus tagantjärgi.
Vasta
Vaba valik! Kui sulle siin teemas või nende väljatoodud materjalides midagi ei meeldi, siis keegi ei käsi sul ju neid lugeda ega uurida. Välja on toodud need sellepärast, et kõik see sümboolika, superstaaride jne endi kinnitused kõik viitavad tegelikus reaalsuses asetleidvale. Poleks siin vähimatki põhjust ühtegi sellist materjali ja viidet või videot välja tuua, kui neid deemonlikke alatoone, valeõpetusi jms meie maailmas ei eksisteeriks... kui Saatanat ja tema langenud ingleid ei eksisteeriks ... kui Põrgut ja Taevast ei eksisteeriks ... kui Jeesus Kristust, kui lihaks saanud Jumalat ei eksisteeriks. Aga see kõik on olemas ja täiesti reaalne. Seetõttu ka kõik need materjalid, mis seda kõike kajastavad.
Ja kuna ma olen fundamentaalne Kristlane, siis baseerub ka kõik minu poolt edasiantav Piiblile.
Miks ma Piibli viiteid ja värsse välja toon on selleks, et need kõik on Jumala enda sõnad kas otse vahetult Jeesus Kristuselt endalt või tema prohvetite ja apostlite kaudu Püha Vaimu juhendusel.
Selle teema algusest peale olen rõhutanud ju asjaolu, et kõikide postituste ja materjalide baasolemus siin teemas on kristliku alatooniga ja see eesmärk ei ole siiani 3 aasta jooksul muutunud.

Kas oled selle teema kõige esimese postituse läbi lugenud? Ma ju ütlesin seal kõik otse välja, et millega tegu ja millel kõik baseerub ja saab baseeruma.
Vasta
No näed, justkui nata kurjalt, kuid oma sõnadega on ikka palju arusaadavam kuidagi.
Jajah. Fundamentaalne. Olen/oleme aru saanud. : ) Kui oled ise õnnelik, siis ju ok?

Tsitaat:Vaba valik! Kui sulle siin teemas või nende väljatoodud materjalides midagi ei meeldi, siis keegi ei käsi sul ju neid lugeda ega uurida.

Kulla Arlich, miks mina ei või neid uurida? Sa paned need materjalid ju avalikku foorumisse. Me siin kõik uurime ja küsime üksteiselt üle ikka nende kellegi poolt üles pandud linkide ja info ja ka lihtsalt arvamuste kohta, mis meile võivad võrdselt nii meeldida kui ka mitte. See on ju normaalne ometi, kas pole?
Kuna visuaalsed väljendustehnikad mind isiklikult köidavad, religiooni ajalugu ning mütoloogia samuti, siis loomuliult ma vaatan, et mis sa pannud siia oled. Äkki ikka miskit põnevat? Normaalse inimese normaalne uudishimu.
Või kes neid su pilte ja videosid vaadata ainult tohivad?

Tsitaat:Välja on toodud need sellepärast, et kõik see sümboolika, superstaaride jne endi kinnitused kõik viitavad tegelikus reaalsuses asetleidvale. Poleks siin vähimatki põhjust ühtegi sellist materjali ja viidet või videot välja tuua, kui neid deemonlikke alatoone, valeõpetusi jms meie maailmas ei eksisteeriks...

No need filmid, mis siin sul seal videos kokku lõigatud, POLE siiski valdavalt REAALSUSES asetleidvad, eks.
Reaalsusest saame siiski rääkida rohkem dokumentalistika valdkonnas ja sealgi... noh mööndustega.

(15-03-2019, 19:08 )Arlich Kirjutas: Tõde antakse edasi otse ilma varjamata isegi saatanliku filmitööstuse kaudu! Kas me ainult pöörame sellele tähelepanu?

Youtube - American Satan / Celebrities Selling Their Soul / One Eye Symbolism

Oled sa vaadanud sedasama filmi "American Satan", millele see sinu video fokuseerub, ikka täies mahus?
Mina isegi olen.
Esiteks suht keskpärane (pubeka)filmike. Keskpärased osatäitjad ja suht nõrguke stsenaarium. IMDb reiting 5,5 (mis pole palju, kuid ikka ilmne ülehinnang mu meelest), filmiarvustused selle kohta samas tõesti nii ja naa.
Ilmselt tänapäeva (kooli)noorte nadi lugemust arvestades püütud siis mingi Fausti kaasajastatud (ja hirmsasti lihtsustatud) versioon kokku pusserdada.
Fausti (keda mitmes kontekstis ka seal su lingil veel mainitakse) oled ikka lugenud?
No mis siis Goethe idee nagu nendes peategelase eksirännakutes ikka oli, kulla Arlich? On sul meeles?
Loed sa üldse ka muid raamatuid peale piibli?

Lisaks seal kokkumonteeritud lingivideos on päris palju (tobe)naljakaid komöödiaid ja neis omakorda (kes neid näinud) nii totaalset pila sellesama saadana aadressil, et no maitea, kui lambaaju peab olema, et kogu selle antud temaatika klišeesid ja naeruvääristamist mitte ära tabada.
Samas sisuliselt nad ju ikka SINU POOLT seal, hea Arlich. Või no teie poolt. Ehk sisi saadana vastu. Sa pole aru saanud? No miks siis suht igas filmis seesama saatan või deemon või muu pahalane lõpus haledalt kottida ikka saab? Mh?

Ja ole hea, võta veidi rahulikumalt. Ma ei ründa sind. Ma üritan sinuga arutleda.
Mõistad?


Vasta
Väga hea! Kuna me juba siin siis arutleme, siis kas võiksid välja tuua, mis on sinu isiklik seisukoht Piibli suhtes? Kes on Jeesus Kristus sinu arvates? Kas reaalne Põrgu ja Taevas on olemas? Kas Saatan/Lucifer on reaalse olendina olemas? Kas langenud inglid ja ka Jumala inglid eksisteerivad? Kas evolutsioon on tõde? Kas Maa on sinu jaoks lame või sfäärjas? Ootan huviga vastuseid. Kõik minu isiklikud seisukohad neis küsimustes on selle teema postitustes ja materjalides juba välja toodud. Ma küsin seda sellepärast, et siis me mõlemad asume võrdsel baasalusel ja igaühele on teada meie avalik seisukoht neis asjus.
Vasta
Ma pole küll väga suur definitsioonidejünger enesemääratlustes aga ilmselt olen gnostik.
No ja ja kõik ülejäänud vastused tulenevad sellest samast.
Väike spikker, mis on gnostitsism on SIIN.
Or HERE.


Ole hea, kuna see 1 link mind ikkagi köitis ja seal jutt ümber Fausti, siis vasta ka sellele küsimusele, mis sa arvad, mida Goethe oma suurteosega "Faust" öelda tahtis. Mh?
Täiesti isiklikult Sinu meelest siis ikka.

Panen ka need lingid filmidest (IMDb-st), mis seal su videos oli SAATANA TÖÖRIISTADENA mainitud.
Kes pole näinud, saab siis ise otsustada, MILLEST siis need komöödiad ikka on. Ok?

American Satan (2017) https://www.imdb.com/title/tt5451690/
- Kehvapoolne filmike siiski. Ei liigitu ka komöödiaks. Isiklikult ei soovita.

Little Nicky (2000) https://www.imdb.com/title/tt0185431/
- Nooh.. nüüd juba omamoodi viletsfilmide klassika. Adam Sandleri tase jne.

Scott Pilgrim vs. the World (2010) https://www.imdb.com/title/tt0446029/
- Vägagi vaimukas muuvi. Soovitan küll. Ka teisi Edgar Wright'i suht omanäolisi briti absurdikaid.

Seda filmi vist seal videos polnud aga temaatika on suht kattuv ehk siis maailma lõpp ja kes ikka saab taevasse ja kes mitte. Üldiselt vägagi naljakas, mu meelest.
This Is the End (2013) https://www.imdb.com/title/tt1245492/
Vasta
Ma ei ole süüvinud Fausti olemusse sügavalt, kuid ma tean, et tegemist on seal Saatanaga lepingu sõlmimisega ja et seal esineb ka selline tegelane nagu Mefistofeles, keda ka Eliphas Levi teatavasti välja manas ja keda me tunneme Star Warsist Meister Yoda nime all (Yoda välimus on täiesti sarnane mefistofelese omaga). "May the FORCE be with you!" on üks levinumaid nõidade tervitusi.
Tänapäeva filme ma kahjuks enam eriti vaadata ei saa, kuna need on otsast lõpuni täis kurjuse sümboolikat ja alateadvuslikke sõnumeid. Pealegi viib TV vaatamine meid muudetud teavusseisundisse, mis avaldab mõju meie keskajule ja neokorteksile.
Kas oled kunagi mõelnud, et miks TV saateid "programmideks" kutsutakse? Programme kasutatakse teatavasti üksnes ühel eesmärgil maailmas, et midagi ümber-programmeerida või midagi sisestada.
Ja teiseks põhjuseks on loomulikult ka see, mida satanistid ise TV kohta räägivad:

"Many of you already read my writings indicating that TV is the new god. There is a little thing I neglected to mention up until now, television is the major mainstream infiltration for the new satanic religion."
- Anton Lavey, The Devils Notebook, p. 86

"There are television sets in every home, every restaurant, every hotel room, and every shopping mall – now they're even small enough to carry in your pocket like electronic rosaries. It is an unquestioned part of everyday life. Kneeling before the cathode-ray god, with our TV Guide concordance in hand, we maintain the illusion of choice by flipping channels (chapters and verses)."
- The Devil's Notebook, p.84

"... The birth of TV was a magical event foreshadowing its satanic significance. The first commercial broadcast was aired on Walpurgisnacht (Walpurgis Night), April 30th 1939, at the New York World's Fair. Since then, TV's infiltration has been so gradual, so complete that no one even noticed. People don't need to go to church any more; they get their morality plays on television."
- The Devil's Notebook, p. 86.


Võtmesõnaks on - võid küll vaadata, aga tee seda kriitiliselt! See on võimalik, kui õpid eelnevalt lugema sümboolikat ja esitad pidevalt nähtu suhtes küsimusi. Näiteks kas esitad endale küsimuse filme vaadates iga sümboli, tundmatu kirjamärgi jms sellise kohta mida seal näidatakse? Miks on need üldse seal? Kas ikka mõni ladina keeles öeldud fraas on ikka see, mida tõlgitakse või on ehk tegemist hoopis mõne needusega, mille kuulamine toob selle vaataja enda peale jpms.? Mitte midagi mida meile posterite, plakatite, ajakirjade, filmide ja muusika vahendusel edastatakse pole juhuslik, vaid teenib kas headusele või kurjusele suunatud eesmärke.
Vasta
(16-03-2019, 04:02 )Arlich Kirjutas: Ma ei ole süüvinud Fausti olemusse sügavalt, kuid ma tean, et tegemist on seal Saatanaga lepingu sõlmimisega ja et seal esineb ka selline tegelane nagu Mefistofeles.

No vaata nüüd, hea Arlich, sa EI OLE SÜÜVINUD isegi mitte Fausti algmaterjali aga samas see video on nö. kokku keevitatud just sellesama Fausti ainetel. Lisaks on just Fausti ainetel ka see jabur filmike "Ameerika saatan".
No ja sa pole kummassegi pilku heitnud, mul tundub, rääkimata nendest vaheklippidest, mis seal videos kõik on (ehk siis taas teadmata, mis on nende algallikas ehk millest need filmid üldse kõnelevad) ja ometigi TEED SA JÄRELDUSED, et see kõik on saatana tööriist ja mis kõike.
Aga ei ole ju, hea Arlich. Ei ole. NEED komöödiad kohe kindlasti pole. Pigem koguni vastupidi. Naerdakse selle saatana üle seal, naerdakse.
Ja vaata siis nüüd. Just seepärast tulebki mitte ehk uskuda kõike PIMESI vaid kasvõi IGAKS JUHUKS kontrollida algallikaid.

Selles mõttes nagu ongi veidi keeruline sinuga (teiega) diskuteerida, et te väidate midagi nii, et särk küll käriseb nabani, kuid samas POLE TEIL AIMUGI, mida mingi algmaterjal sisaldab.
Nii ei saa ju ometi.
KUI sa tahad mingit oma teooriat kaitsta (misiganes see oleks ja sul on selleks täieline õigus), on sul teatud mõttes ehk kohustus tunda seda teooriat siiski ÜDINI, eks.
Kuidas muidu saad sa vastata nendele kõikidele tekkinud küsimustele rahulikult ja enesekindlalt ehk siis näidata, et sa oled oma tõe täielikult läbi tunnetanud ja ka lisaks tundmustele ka INTELLEKTIS kogu informatsiooni MÕTESTANUD.
Kaks ajupoolkera ikka töötavad koos, et meile Tõde toota.
Kui toetume vaid ühele (ainult tunnetele või ainult intellektile), siis saame paraku kas ebatõese või vägagi kallutatud pildi. Sulle ei tundu?

See on alati nii olnud, see alati jääb nii,olgu tegu mis iganes usu või veendumusega.
Inimesed ei ole siiski lollid. Ei ole seega vaja EELDADA, et nad võtavad kellegi valmiskujulises pakendis pakutud infot nö. laksust ka omaks. Meil on siiski õigus kahelda ja õigus esitada (mille iganes kohta) ka KÜSIMUSI.
Pettuseid on niivõrd palju ja niivõrd osavaid, et niisama laksust ei lenda enam vares ka mitte. Mõistad?
Seepärast ära imesta, et sinult küsitakse. Ja veel vähem on vaja pahandada selle pärast.

Tsitaat:_seal esineb ka selline tegelane nagu Mefistofeles.
No esineb küll jah. Ma nüüd ei tea, kas ta just Yoda peegelpilt on (sest tegemist on siiski kirjandusliku tegelaskujuga ja minu meelst Goethe teda yodasugusena küll ei kirjeldanud). Aga hea küll.
Ka piiblis esineb sõna "saatan". Kuskil 47 korda? Kas sa siis kohe ütled, et see raamat on saatanast? Ei ütle ju. Nii ka kirjanduse ja filmide ja üldse kõigega.
Kas see on muidu nagu arusaadav? Või sain ma sinust valesti aru?

Tsitaat:Tänapäeva filme ma kahjuks enam eriti vaadata ei saa, kuna need on otsast lõpuni täis kurjuse sümboolikat ja alateadvuslikke sõnumeid. Pealegi viib TV vaatamine meid muudetud teavusseisundisse, mis avaldab mõju meie keskajule ja neokorteksile.


Jah, ma ka telkut niisama valimatult ei passi. Täitsa nõus selle sinu teooriaga. Kuid häid komöödiaid vaatan küll. Ja ka loodusfilme ja dokumentaale näiteks jne. Kuidas muidu ma maailma avastada saan? Eriti seda maailma, kuhu ma ise oma füüsilises kehas ei ulatu?

Sind ei huvita väljaspool piiblit üldse midagi? Nagu üldseüldse?

Tsitaat:Isiklikult ma tean, et Saatan/Lucifer ja niisamuti Jeesus Kristus on olemas, kuna ma olen kuulnud mõlema häält.
Esimene oli äärmiselt ebameeldiv, kuid teise kohta ma võin üksnes öelda, et kõik oli Jumala Hääl, kui Ta minuga rääkis ja iga minu keha rakk ja minu olemuse kiht värises/võnkus kui see kõik aset leidis. Mis aga mõlemad mulle ütlesid on subjektiivne.
Seetõttu pole mulle ka võimalik enam öelda, et Jeesus Kristust või Saatanat pole olemas!

No see on täiesti ok kuulda ja kuulata mingeid hääli. Minu meelest. See minus hämminguid ei tekita. Ma ise ka siin... khm... katsetan nendega. Võiks öelda. : )
Kuid mingeid lausa võnkumisi või vastupidiseid kehareflekse pole endal täheldanud.
Kuigi ma alati küsin üle, kes minuga räägib. Nö. testin neid (oma meetoditega).
Sest tead, mis nad vahel teha võivad? Ma kohe räägin.
Nad vahest maskeerivad end, va vigurvändad.
Osad sellised kohevad ja lambanahksed osutuvad suht inetuteks paraku ja osad karmikujulised paljastavad enda seest täiesti imelisi valgusolendite loomuseid.
Kui pisut kannatlikum olla. Väga huvitav, eks .
Oih. Sa oled nüüd vahepeal midagi kustutanud ja teist jälle lisanud...
Olgu, siin küll pole kombeks headööd soovida, kuid sa oled siin justkui samasugune öökull kui ma ise ja seega soovin siiski:
"Olgu su jõud ikka sinuga, hea Arlich."

Sest vaata, kui meis pole jõudu, siis pole meis püsivust leida Tõde.
Ilma jõuta ja tõeta oleme aga lihtsalt tossikesed. Ja no mis suuri muutusi sa kamba tossikestega siis ikka ette võtad, kas pole?
Aeg muutusteks aga on ammu käes. : )
Vasta
Kuna filmitööstus ja Hollywood kuuluvad Saatanale, siis selle Ameerika Saatana videolõigu väljatoomise eesmärk oli see, et selliseid lepinguid ka tegelikkuses Saatanaga sõlmitakse ja et nende nö. fiktiivsete filmidega antakse vahel isegi edasi tõest reaalsust. Antud juhul mainiti isegi artiste nimepidi, kes ka avalikult on tunnistanud oma lepinguid Saatanaga. Ja muideks Piibli alusel ma tõin ka kirjelduse välja, et miks nad kõik oma ühe silma kinni katavad ja miks on tegemist ühe Kõikenägeva Silmaga, aga mitte mõlema silmaga. Piibel on ise sellest ja sarnastest lepingutest juba eelnevalt kirjutanud. Tänapäeva kuulsuste puhul me näeme lihtsalt seda sama vana mustrit kordumas taaskord.
Kuidas oleks see võimalik, et mind mitte midagi väljaspool Piiblit ei huvita?
Esimese materjali koostamine võttis mul aega 3 aastat, mille jooksul sai läbi vaadatud tuhandeid filmimaterjale ja pilte ja sümbolieid ja loetud läbi palju erinevaid teoseid jpm. Ja kuna see kõik on nüüd läbi töötatud, siis jääbki üle kuulutada lõppjäreldust - Jeesus Kristus on Jumal lihalikul kujul ja Taevasse saamiseks on ainult üks tee läbi Tema lunastava vereohvri ja patukahetsuse. Kõik muud variandid on eksitused. On ainult üks Jumal ja üks aadress ja üks juhend/manuaal Tema juurde saamiseks! Ja see nagu sa tead ongi fundamentaalse Kristluse põhisõnumiks.
Vasta
Unustasin.
1 video ka nö. vahetuskaubana ehk lihtsalt pisukese arusaamiste erisusena:

Vasta
Mis ma peaks selle video kohta kostma? See ju ise ütles otse välja, milline oli apostlite ja varakristlaste seisukoht selle kõige suhtes! Minu seisukoht haakub nende omaga. Iga valeõpetuse või anti-kristliku õpetuse seisukoht on see, et Jeesus Kristus pole lihaks saanud Jumal. Miks neil algsetel kirikuisadel oli selline seisukoht? Aga sellepärast, et nad tuginesid Piiblile:

(1 Jh 4:1-3) ütleb:
Armsad, ärge usaldage iga vaimu, vaid katsuge vaimud läbi, kas nad on Jumalast, sest palju valeprohveteid on läinud välja maailma. Te tunnete Jumala Vaimu sellest: iga vaim, kes tunnistab Jeesust Kristust lihasse tulnuna, see on Jumalast, ning ükski vaim, kes seda Jeesust ei tunnista, ei ole Jumalast, vaid see on antikristuse oma, kellest te olete kuulnud, et ta tuleb, ja nüüd ta juba ongi maailmas.

Tõelise Kristlase jaoks on Piibel A ja O ning kõik, mis selle fundamentaalsete põhimõtetega vastuollu läheb tunnistatakse valeõpetuseks või eksituseks ja seda sellepärast, et:

(2 Kor 11:3-4)
Aga mina kardan, et nõnda nagu madu pettis Eevat oma kavalusega, vahest teiegi mõtted rikutakse ja need loobuvad siirast meelest ja kasinusest Kristuse suhtes. Sest kui keegi tuleb ja kuulutab mingisugust teist Jeesust, keda meie ei ole kuulutanud, või kui te saate teise vaimu, keda te ei ole saanud, või teise evangeeliumi kui see, mille te olete vastu võtnud, siis te seda küll salliksite.

Ja teisal annab aspostel Paulus meile hoiatuse:

(Gl 1:7-9) Ma panen imeks, et te Kristusest, kes teid on armus kutsunud, nii ruttu ära pöördute teistsuguse evangeeliumi juurde, mis ei olegi teine evangeelium; on vaid mõningaid, kes teid segavad ja tahavad Kristuse evangeeliumi pöörata teiseks. Aga kui me ise, või isegi mõni ingel taevast, peaks teile kuulutama evangeeliumi peale selle, mida meie teile oleme kuulutanud - ta olgu neetud! Nagu me ennegi oleme öelnud, nõnda ütlen mina ka nüüd jälle: kui keegi teile kuulutab evangeeliumi peale selle, mis te olete saanud, siis ta olgu neetud!

Apostlid olid Jumala sõna otsesed vahendajad ja vahetu ilmutuse saajad, ning "needus", mis siinkohal mainimist leiab tähendab, mitte mingit suvalist sajatamist, vaid igavest hukatust Põrgus. Seega iga "kristlik" suund, mis püüab Kristuse olemust, Piibli algsisu ja selle mõtet ja sõnastust teiseks muuta on Igavesele Hukule automaatselt määratud.

Kui inimene tunnistab ennast Kristlaseks ja teostab mõne uue Piibli tõlke ning muudab selle sõnastust, jättes lauseid välja või lisades algupärasele midagi juurde, siis on ta hukule määratud. Johannese Ilmutuseraamatu lõpus Jeesus Kristus ise hoitatab selle eest otse välja!

Kas teadsid, et 5 inimest nö. "uute" ja "paremate" Piiblitõlgete loojatest on oma kõnevõime teadmata põhjusel äkitselt kaotanud? Üks kaotas selle otse eetris John Ankerbergi saates. Jumala Sõnaga ei mängita!



Vasta
Huvitav milline ja kellel see algupärane Piibel siis on ka?
Kas sellist reaalselt üldse eksisteeribki ja ongi eksisteerinud... küll üks apostel kuulis Jumalalt ühe sõna natuke valesti ja teine apostel teise sõna jne. Seda algupärast Piiblit ei mäleta vast see Jumal ise kah enam mida oma loomehoos kõik kokkusonis. Aga las dogmaatikud usuvad edasi et kõik on Jumalal ilusti kirjas ja ikka karmi kontrolli all... nende oma valik et hingearengu orjameelselt võõrale Demiurgile ohverdavad. See siis lihtsalt on karm tõde, ja ei midagi isiklikku.

Muidu saladuskatte all teatab Jumal ateistidele hea uudise, et kui tõeline Jeesus tuleb pärast lõpupäevi inimeste südamestesse tagasi, siis lõppevad kõik maailma ebaõiglased katastroofid ja keegi ei pea enam ära suremaLaugh Kõik Jeesuslambukesed saavad tagasi paradiisi paljalt chillima, aga kurjad nihilistid lennutatakse igavesse põrgukatlasse piinlema nii et neil lihased, genitaalid ja soolikad kontide küljest lahti kooruvad:o
Vasta
Keegi küsis selle teema alguses kunagi, et mis on minu sõnumiks?
Selleks, et mõista minu sõnumit ja nende väljatoodud materjalide mõtet, pean siinkohal esmalt välja tooma ühe tsitaadi:

"Kõikide muinasõpetuste müstiliste ja hieraatiliste allegooriate loori taga,
pimeduse ja kõikide pühitsusprotsessidega kaasnevate kummaliste katsumuste taga,
kõikide pühade kirjutiste pitseeringu all, Niineve ja Teeba varemeis, muinastemplite murenevais kivides ja Assüüria või Egituse Sfinksi tuhmunud ilmes,
hiiglaslikel ja imelistel lõuenditel, mis India pühendunutele interpreteerivad Veedade inspireeritud lehekülgi,
meie endi alkeemiat käsitlevate muinasürikute krüptilistes embleemides,
kõikide salajaste organisatsioonide vastuvõtul läbiviidavate tseremooniate taga,
ON LEIDA MÄRKE ÕPETUSEST, MIS KÕIKJAL ON ÜKS JA SEESAMA, JA MIS KÕIKJAL ON HOOLIKALT VARJATUD."
- Transendetaalne maagia, selle doktriin ja rituaal, 1896

Ja nüüd me jõuamegi minu poolt väljatoodud materjalide ja videote sõnumini, mis püüab Piibli alusel vastata küsimusele, et mis on siis see hoolikalt varjatud ja salajane õpetus, mis on see müsteerium, mis on kõikide teiste maailma õpetuste baasolemuseks.
Kas me võime oletada, et Piibel teab sellele vastust? Loomulikult!

Selleks me läheme Johannese Ilmutuseraamatusse pt. 17:
1 Siis tuli üks seitsmest inglist, kelle käes olid need seitse kaussi, ja kõneles minuga ning ütles: "Tule, ma tahan sulle näidata suure hoora nuhtlemist, kes istub suurte vete peal,
2 kellega on hooranud ilmamaa kuningad ja kelle hooruse viinast on ilmamaa elanikud joobnuks saanud!"
3 Ka tema viis mind vaimus ära kõrbe. Seal ma nägin naist istuvat helkjaspunase metsalise seljas, kes oli täis pilkenimesid ja kellel oli seitse pead ja kümme sarve.
4 Ja naine oli riietatud purpuriga ja helkjaspunase riidega ning ehitud kulla ja kalliskivide ja pärlitega, ja temal oli käes kuldkarikas täis jälkusi ja oma hooruse saasta.
5 Ja tema otsaesisele oli kirjutatud nimi, saladus: "Suur Baabülon, ilmamaa hoorade ja jälkuste ema!"
6 Ja ma nägin naise olevat joobnud pühade verest ja Jeesuse tunnistajate verest. Ja ma imestasin üliväga teda nähes.

(NB! kuna eestikeelsed Piiblid on tõlgitud korrumpeerunud tõlkeliinist, siis värss nr 5 eesti keeles omab muudatust! Inglise keeles me loeme seda kohta:
(Revelation 17:5) "And upon her forehead was a name written, MYSTERY, BABYLON THE GREAT, THE MOTHER OF HARLOTS AND ABOMINATIONS OF THE EARTH."
Suurtähed on siinkohal Piiblis ise välja toodud, järelikult on just see lõik eriti oluline. Selle nime väljatoomisel eestikeelne tõlge on vale.
Õige otsetõlge oleks: "Ja tema otsaesisele oli kirjutatud nimi, "SALADUS (MÜSTEERIUM), Suur Baabülon, ilmamaa hoorade ja jälkuste ema!")

See "ema", kes kannab endal nime "SALADUS/MÜSTEERIUM" pole keegi muu, kui üks ja seesama nais-jumalanna või ema-jumalanna (mother-goddes; Isis, Gaia, Astaroth, Diana, the Wonder Woman jne), mida kõik valeõpetused ja New-Age praktikad ka siiani kummardavad.

(muideks kõikide maailma usundite ja õpetuste baasolemuse tabelit koostades, ilmneski just täpselt seesama tõde, mida eelpool toodud tsitaat otse välja ütles - kõikide uskumuste baasolemus või algallikas (the Source) on üks ja seesama - muistne Baabülon ja selle seos Baabeli torniga, mil toimus inimkeelte segunemine, baassümboolika tekkimine ja selle laialivalgumine igale hõimule (pereliinile) ja sellele vastava keelele omases vormis; üks baasolemus jagunes tuhandeks erinevaks tükiks, mis igaüks kandis vastavale keelele omapärast nimetust.)

Jäeldusena ilmnes, et
See ÜKS MÜSTEERIUM, ÜKS JA SEESAMA VARJATUD DOKTRIIN, JAGATUNA TUHANDEKS ERI TÜKIKS, POLE MIDAGI MUUD KUI LUCIFERI/SAATANA KUMMARDAMINE!
Emajumalanna on see muutuse "agent", mis viib kandidaadi või pühitsetava algallika juurde, kus mees-ja naispoolus sulavad üheks, kelle väljendusvormiks on BAPHOMET.

Sõna "baphomet" tähistab Metise Baptismi ehk Tule-ristseid (siinkohal meenub saade nimega "Selgelnägjiate Tuleproov") või Gnostilist ristimist (mõistuse valgustumist; valgustatuks saamist), ühtlasi interpreteritakse seda ka kui lihalist ühendust või ingelliku ja inimloomuse üheks saamist (1 Mo. 6; ingel lihalikul kujul; New Age kutsub seda nüüd oma Kõrgema Minaga üheks saamiseks).
Sümboolikas leiab see kujutust hermafrodiitidena - olenditena, kel kaks pead või kaks nägu ja kes kõik on mõlemasoolised
(seesama deemonlik vaimsus ilmutab end valdavalt transvestiitide ja ka homoseksuaalide olemuses, kus vastassoolisust rõhutav deemonlik vaim suunab oma ohvrit samasoolistega läbi käima)

Eliphas Levi (seesama maag, kes kutsus Yoda, st. Mephistophelese meie tasandile) andis sellele kurikuulsa satanistliku nimetuse - Mendese Kits (the Goat of Mendes).
See sümboolika võis välja kasvada Herodootuse materjalidest, kus Mendese jumal (mis on Kreekakeelne nimetus Djedet'le (Osirisele)), oli kujutatud kitse näoga ja sõrgadega (justnagu Paan).
Herodootus kirjutas, et kõik isased kitsed olid Mendeslaste seas kõrgelt austatud ja et seal leidis ka aset "imeline" sündmus, kus üks naine avalikult kõige ees kitsega paaritus. (Piibli puhul on kõige ülimaks jäleduseks ükskõik millise loomaga paaritumine).

Ajaloost on ühtlasi teada, et jumalus, keda Egiptuse Mendeses kummardati oli Jäär-jumalus BanebDjedet (Isand Djedi Ba ehk siis Osirise Hing). Seesama Osiris on tänapäeval tuntud kui New-Age Meisterpühitseja Serapis, kes pole keegi muu kui seesama Mendese Jäär-jumalus
(miks Jäär/Kits(Härg)? sellepärast, et langenud keerub Lucifer omab Jäära välisilmet oma olemuses; keerubeid on piisavalt kirjeldatud Piiblis ja KJV alusel saame ka teada, milline neist langes).
Serapis on tuletus kahest Egiptusepärasest nimest Aser (Osiris) + Apis (Püha Härg) = Aser + Apis = SerApis.

Aga siinkohal aitab! Kirjutasin sellest kõigest pikalt ja laialt fakte, tsitaate, pildimaterjali ja Piiblit kõrvutades oma 6ndas materjalis.

Nende kõikide salaõpetuste (MYSTERY-religions) puhul tuleb mõista asjaolu, et nad ei kasuta oma õpetuste edasiandmiseks sõnu, vaid sümboolikat!
Sellepärast oligi ka üheks eesmärgiks võimalikult palju nende sümboolikat lahti seletada, sest niipea, kui õpitakse mõistma ja lugema sümboolikat, niipea õpitakse ka nägema, kes nad on või täpsemini kelle omad või kelle poolt nad on!
Üksteise mõistmiseks ei pea neil seega olema üksteisega sarnane inimkeel, vaid nende keeleks ongi MÜSTEERIUM, sümbolite keel, mis sai oma alguse Muinas-Baabülonist! Kui mõistad nende sümboolikat, siis mõistad ka keda või mida nad teenivad ja mis on nende eesmärgid.
Vasta
(16-03-2019, 03:05 )Arlich Kirjutas: Kas Maa on sinu jaoks lame või sfäärjas?

Apollo 8 pildid 1968 aastast: ümar Maa nähtuna Kuult:
https://www.nasa.gov/multimedia/imagegal..._1249.html

Tänapäevased 2015 aasta pildid: ümar Maa nähtuna Kuult:
https://earthobservatory.nasa.gov/images...reimagined

Ilmselt leiaks ka "ümar Maa nähtuna Kuult" piltide seeriast tehtud video Maa pöörlemisest .... nii oleks nähtavad kõik Maa kontinenid, ning taoline liikumine toimub SFÄÄRI PINNAL, mitte aga mingil "tasandil".

Taoliste piltide "servadelt" oleks leitav nö "lameda Maa äär" ... lingil toodud 2015. aasta pildil asuks "lameda Maa äär" kuskil Araabia poolsaare & India vahel ... kuid ometi on Araabia poolsaare & India vaheline ala täiesti vabalt läbitav, st mingit "Maa äärest alla kukkumist" pole.

-----

Siin paljastub ehedalt nö "dogmaatilise piibli piiratus" ... kui mingi jamps on sinna kirja saanud, siis kõik ristiusu egregori liikmed (Pühast Vaimust pimestunud) kordavad seda jampsi silmaklappidega edasi.

------

Muud vastused:

1) Jeesus oli oma personaalselt arengutasemelt nö "loomis-võimetu jutlustaja" (jeesus ei osalenud maailma loomises - maailma loomises osales lihtsa labidamehena tema "isa" Jehova, ehk juudiusu Jahwe).
Jeesus oli oma personaalselt arengutasemelt nagu ärimaailmas olev "tehase direktor" (paneb töölised uskuma tehases töötamise vajalikusesse) ... nagu poliitmaailmas olev "tava-poliitik" (üritab inimesi uskuma panna oma partei vaadetesse) ... nagu meediamaailmas olev "uudiste diktor" (üritab inimesi uskuma panna enda loetud uudiste tõepärasusse) ... taolisi "jeesuse tasemega tegelasi" on tänapäeval Maale kehastunud miljoneid.

2) Ristiusus mainitud "taevas & põrgu" on fiktiivsed objektid, mis eksisteerivad vaid mõtetes (mentaalne tasand) ... põhjuslikus & peenemates tasandites pole taolistele moonutustele kohta.

Küll aga on peenemates kihtides olemas "purgatooriumid" (tunde tasandi jääkide lagundamise koht, nagu komposti-hunnik), kuid nad ei toimi ristiusu kirjelduste põhiselt ... samuti on olemas peenemates kihtides "kõrgemad taevad" (mentaalne, põhjuslik, loojalik, igavik, jne), kuid ka need ei toimi ristiusu kirjelduste põhiselt.

3) Saatan/Lucifer on reaalse lihakehalise olendina kehastunud ... kuid oma olematu taseme tõttu (jeesuse peegelpilt) pole ta suutnud midagi sisulist maailmakõiksuses hävitada (nii nagu jeesus ei suutnud maailma luua, nii ei suuda ka lucifer maailma hävitada).

Kõrgemas vaates on jeesus-lucifer tühisused, kes ei oma maailmakõiksuse arengus mingit tähtsust ... nii nagu näilise poliit-vastandumise paar Kesk-Reform ei kata kõiki Eesti elu tahke - nii ei kata ka jeesus-luciferi vastandumiste paar kõiki maailmakõiksuse tahke.

-------

2000 aastat tagasi oli Maale kehastunud vähe tegelasi, kelle personaalne arengutase ületaks jeesus-jutlustaja oma (seetõttu vohasid need ainu-jumala-religioonid) .... tänapäeval on kehastunud miljoneid inimesi, kelle personaalne arengutase ületab jeesus-jutlustaja oma: need miljonid omavad nö "vaadet kõrgemalt", ning suudavad piiblis olevad puudused-vastuolud välja tuua.
Vasta
(17-03-2019, 14:16 )erts2 Kirjutas: Lugesin Arlichi kirjutisi, kui tundsin selgelt, kuidas Arlichi teemaga seoses hakkas minuni kanduma mingi tugev egregor, mis/kes vägisi tahtis mind üle võtta - VÄGISI PRESSIS MU ENERGEETIKASSE!!!
Jäin antud energia vaatlejaks ning märkasin kuidas antud energia üritas mu mõtlemist muuta, maailma suhtumist ning andis samamoodi tahte samasuguste asjadega tegeleda nagu Arlich ehk mind hakati piirama ja allutama.

Kas saaksid lahti kirjutada, mismoodi "piiramine" toimus ja kuidas mõjus? Samuti, kuidas "allutamine" algas ja milliste märkide või tegude läbi see väljendus? Mis hetkel ja kuidas sa said aru, et rohkem järgi anda ei tohi?
Vasta
(16-03-2019, 04:02 )Arlich Kirjutas: Programme kasutatakse teatavasti üksnes ühel eesmärgil maailmas, et midagi ümber-programmeerida või midagi sisestada.

Ja nii see ongi. Programmeerimiseks kasutatakse kogu massimeediat.

Üks hea näide on Põhja-Korea, millega juba pikemat aega kogu inimkonda sõjahirmu all hoida.
Kui näiteks viimase 20 aasta jooksul ei oleks ükski uudistekanal maininud sõnakestki Põhja-Koreast, siis kas me elaksime kehvemini? Vastus on et mitte. Küll aga palju stressivabamalt.

Ja kui lokaalsemalt rääkida, siis meil kohapeal on käsil pidev trend "kohe-kohe Venemaaga algavast sõjast". Sellel hirmutamisel ei ole samuti otsa ega äärt.
Nooremad inimesed võtavad seda õudu veidi kergemalt. Kuid vanemad inimesed, kes veel mäletavad sõjaõudusi, neile mõjub see hirmutamine väga rusuvalt.
Tahtliku stressi tekitamine on aga juba omaette teema.
Vasta
Pildid, mis pildistatud Kuult ja kujutavad meie tegelikku Maad. Kas ikka kujutavad? Eks ise otsustage...

Järgnevaid materjale uurides ilmneb, et Päikesejumalusele Heliosele pühendatud Heliose-tsentrik süsteem omab endas palju küsimärke...

Youtube video, kus analüüsitakse natuke neid NASA poolt digitaalselt töödeldud kosmosepilte:
Debunking the "Top 10 Reasons We Know the Earth is a Globe" (Condensed)

NB! Huvitav on selle video lõpus äratoodud SCI-FI romaan "Project Mars, A Technical Tale", mis kirjutatud nazi raketiteadlase Werner Von Brauni poolt, kus seal äratoodud Marsi ekspeditsiooni juhiks on tegelane nimega ELON ja nüüd äsja hiljuti on meil ei tea kust välja ilmunud Marsi propaganda/ekspeditsioonide eestvedaja nimega ELON MUSK. Niivõrd ainulaadse nime puhul pole see loomulikult kokkusattumus...

Maa kumeruse arvutamiseks on täiesti ametlike andmete olemas kalkulaatorid, mida iga asjahuviline isiklikult läbiviidud kumerusetestidel kasutada saab. Keegi pole ütelnud, et peab selleks Piiblit uskuma, lihtsalt ühe variandina Piibel on lihtsalt Lameda Maa raamat. Nüüd ei jää aga midagi muud üle, kui teleskoopide ja zoom-kaameratega ise kõik testid läbi teha.



Hea on selle asja juures see, et tuhanded inimesed just praegusel hetkel neid küsimusi endale esitavad ja isiklikult neid teste läbi viivad! ja eelpool olid mõningad nende testide tulemused!
Ja kuidas on võimalik, et meie Maa piltidel alates 2002-2017 aastani on ühed ja samad pilved? Kas keegi võltsib siin ehk meie tegelikku reaalsust?



Kui Lame Maa on tõde, siis tõestab see asjaolu, et sellel kõigel on Looja (ja et see ei saa olla mingi tulnukas ega kosmosevend) ja ühtlasi lendab koos sellega aia taha koheselt ka Suure Paugu Teooria ja Evolutsioon. Ja eelkõige paljude New-Age õpetuse aluseks olev Teosoofiline Sfääride/Gloobuste Ahela Evolutsiooniteooria ning see omakorda tunnistaks ju valeks ka kõik muu, mida nad Maailma olemuse ja inimese vaimse progressi/evolutsiooni kohta õpetavad...
Vasta
Tsitaat:Marsi ekspeditsiooni juhiks on tegelane nimega ELON ja nüüd äsja hiljuti on meil ei tea kust välja ilmunud Marsi propaganda/ekspeditsioonide eestvedaja nimega ELON MUSK. Niivõrd ainulaadse nime puhul pole see loomulikult kokkusattumus...

Paljudele 60ndate lõpus-70 algul sündinud poisslastele pandi nimeks Janek. Kokkusattumus? Ei usu...

Tsitaat:Ja kuidas on võimalik, et meie Maa piltidel alates 2002-2017 aastani on ühed ja samad pilved? 

Kui mõnda satelliidipiltide galeriid vaadata, saab kiirelt selgeks, et antud väide klassifitseerub kui BS elik isase lehma fekaal. Pilvkate ühe ja sama kontinendi kohal on erinevatel piltidel erinev. Rääkimata sellest, et tehiskaaslased on usinasti ka orkaane pildistanud ning ka need pildid on üksteisest tublisti erinevad .
Vasta
(17-03-2019, 11:20 )lahendused Kirjutas: Muud vastused:

1) Jeesus oli oma personaalselt arengutasemelt nö "loomis-võimetu jutlustaja" (jeesus ei osalenud maailma loomises - maailma loomises osales lihtsa labidamehena tema "isa" Jehova, ehk juudiusu Jahwe).

Kopeerin vastuse välja oma eelnevalt koostatud eestikeelsest materjalist!
Siin on Piibli seisukoht sinu väitele:

(Kolostlastele 1:12-17)
Tänades ISA, kes teid on teinud kõlbavaks osa saama püha rahva pärandist valguses,
{13} KES MEID ON PÄÄSTNUD PIMEDUSE VÕIMUSEST JA ON MEID ASETANUD OMA ARMSA POJA RIIKI.
{14} *TEMAS ON MEIL LUNASTUS, PATTUDE ANDEKSSAAMINE. (KJV alusel: *LÄBI TEMA VERE)
{15} TEMA ON NÄHTAMATU JUMALA KUJU, kõige loodu esmasündinu.
{16} SEST TEMA LÄBI ON LOODUD KÕIK, mis on taevastes ja mis on maa peal, mis nähtav ja nähtamatu, olgu aujärjed, ülemused, valitsused, võimud; KÕIK ON LOODUD TEMA LÄBI JA TEMASSE;
{17} JA TEMA ISE ON ENNE KÕIKI, JA KÕIK PÜSIVAD KOOS TEMA SEES;

ja veel

(Efeslastele 3:9) ja selgeks teha, milline on selle SALADUSE KORRALDUS, mis igavikest alates on olnud varjul JUMALAS, KES KÕIK ON LOONUD. * <<< siit on kustutatud viitav tekstiosa!

Eesti- ja inglisekeelset tekstilõiku võrreldes ilmneb siinkohal ühe äärmiselt olulise tekstiosa kustutus!
Nimelt välja on jäetud kõikide asjade loomine *LÄBI JEESUS KRISTUSE.
Korrektne tekstiosa oleks siis: JUMALAS, KES KÕIK ON LOONUD LÄBI JEESUS KRISTUSE.

ja veelgi kolmas kinnitus:

(Heebrealastele 1:8-12) AGA POJALE TA ÜTLEB: SU AUJÄRG, JUMAL, ON IKKA JA IGAVESTI, su valitsuskepp on õigluse kepp!
{9} Sa armastad õigust ja vihkad ülekohut; sellepärast on Jumal, sinu Jumal, sind võidnud rõõmuõliga enam kui su kaaslasi!
{10} Ja: SINA, ISSAND, PANID MAALE ALUSE JA TAEVAD ON SU KÄTE TÖÖD!
{11} Need hävivad, aga sina püsid; nad kõik kuluvad nagu kuub
{12} ja SA RULLID NAD KOKKU NAGU MANTLI, nagu kuue, ja nad muudetakse; aga sina oled seesama ja sinu aastad ei lõpe!

NB! Nagu näha taevad ehk taevavõlv rullitakse kõige lõpus kokku! Ja isegi saatanlik melelahutustööstus tundub seda uskuvat, kuna nad kuulutavad oma seisukohti meile ka välja. Korni video puhul pane tähele, mis toimub taevakaarega (taevakupliga) nende peade kohal. Ja isegi video pealkiri Coming Undone viitab Jeesus Kristuse Teisele Tulemisele, mil see kõik saab aset leidma.



Adele SKYFALL on vist parim selles vallas! Siin video koos sõnadega! Kas näed, mida nad kuulutavad? Saatanlik eliit on Kristuse Teisest Tulemisest ja siis asetleidvast suurest lahingust täiesti teadlik ja nad ususvad et Saatan võidab! Loe sõnu ja sa saad aru, et nad räägivad lõpust! Skyfall video mainib isegi Metsalise Märki, ehk siis kuidas kõik need, kes lõpus Tema nime või märki endal kannavad kõik üheskoos Taevaste avanemisel koos Saatanaga Kristusele vastu astuvad... justnagu Piibel kirjeldab! Tundub, et nad usuvad, et Jeesus Kristus on reaalne ja et see Piiblis kirjedatud lõpuaja lahing saab samuti olema reaalne!



Kui nüüd taevad on lahti rullitud, siis kõik, kes Maa peal (ja Maa all) elavad näevad Kristuse tulemist! Maa alt salajastest laboratooriumitest ja Põrgust liituvad selle lahinguga kõik hübriidide, kloonitud hiiglaste, supersõdurite jms armeed! Sel hetkel muutuvad ka kõik inimeste maised saavutused ja valeõpetused jms tühisteks/mõttetuteks ja hävitatakse täielikult. Kõik allesjäänud usklikud võetakse üles ja kõik, mis Maa peal ja Maa sees puhastatakse tule läbi! Viimase 7nda Pasuna puhumisel saab see kõik piltlikult aset leidma umbes nii (5 Pasunat on juba praeguseks hetkeks puhunud! Ühtlasi võib arvata, et sel hetkel mitte ükski eletroonne seadeldis jms enam ei tööta ning ühtlasi ütleb Piibel selle kohta, et kõik ilmamaa elanikud näevad Kristuse tulemist üheskoos, st. tegemist on siin taaskord Lameda Maaga, sest gloobuse puhul pole see lihtsalt võimalik):



Ja pärast kõike seda saab aset leidma Tuhandeaastane Rahuriik, kus Jeesus Kristus valitseb kõige ilmamaa üle!
Vasta
Oeh.... sa mu jäme mummuline ja kõigevärviline JUMAL küll....

Arlich.
Mul on ausaltöeldes... oh... kuidagi häbi ja piinlik. Millegipärast...
Ma ei tea, mille pärast... võimalik, et sinu sulaselge harimatuse pärast.
Või sinu selle ajupesu ja ilmselge kodeerituse pärast... või sellepärast, et sa kogud mingit täiesti üheplaanilist infot (ikka saatanast ja tema märkidest ja värkidest ja särkidest), kuid ABSOLUUTSELT EI KONTROLLI, mida sa kokku keerad seal või millised on üleüldse ALGMATERJALID.
Või ma ei teagi mille pärast veel...
Ko hu tavvvvv.

Olgu. Võtame nüüd pisitasa.
No näiteks: sa ütled, et a) 3 aastat vaatad mingeid materjale ja siis samas väidad, et b) enamikku filme, mida oma hirmutamisvideotesse oled pannud, sa siiski näinud POLE, sest c) telekas olevat ju ikka saadanast ?????
No kuidas see a) nüüd ühildub b)-ga ja mis siia puutub c)?
KUI on vaja otsida materjale, tuleb olla AUS enda suhtes. Ja AUS tähendab ka põhjalik.
Põhjalik tähendab KONTROLLIDA viimsetki kui kriipsu, mida sa siin nö. JUMALA NIMEL väljastad.
Sest vaata: KUI nendest faktides eksid SINA, siis peetakse SIND VALELIKUKS.
Sest see nn. info on EBATÕENE.
Ehk siis valelikuks peetakse ka seda sinu PÜHA VAIMU.
Ja just SINA OLED siis selles osaline, et see nii juhtuda võib.
Mõistad?

Ma ju räägin, see on suur vastutus panna mingi asi välja ja väita, et see ON 100% tõsi.

Ja taas.
Kes see neid filmisida-muuvisida täisulatuses siis sinu eest vaatab, mida sa fragmentidena kasutanud oled? See püha vaim, mis sind värisema paneb? Oled kindel?
Ehk: KUI sa pole neid täispikkuses vaadanud, siis sa EI SAA neid panna mitte mingis kontekstis TÕESTENA.
Film on üks kunsti valdkond. Film moodustab kogupikkuses ühe TERVIKU. Seda ei saa trabida FRAGMENTIDENA.
Mõistad??

Järgmine: millest räägib Goethe oma Faustis sa ka ei tea. Vist midagi... mäletad? Keegi pähh sõlmis kellegagi lepingu. Ok. Aga edasi?? Nagu tõsiselt?
Pole lugenud ja mingi fkng Mefikas vaid meeles. Ja kellega ta sõlmis selle lepingu? Ja mis pärast juhtus? Või kes seal see Yoda moodi onu ikka oli?? Džiizasskraist tõepoolest. KUIDAS saab nii arutleda?
Sa oled 13-aastane või?
Samas võtad Goethe suurteose ainetel tehtud filmikese ja ka kogu selle hiilgava teose temaatika osas TOTAALSELT asjatundmatut sõna.
No KUS on Sinu mõistus, normaalne loogika ja lihtsalt ARUSAAM ehk analüüsioskus?

Ja uuesti: Adele Skyfaal oli tunnuslaul James Bondi filmile.
Pane nüüd kõik Bondifilmide tunnusmeloodiad siia, usu, me võime kõik kreepsu saada vist.
Aga sa vist ei saa aru, mis asi on MUUSIKA.
Sa justkui ei mõista mis on LUULE.
Et selles kõiges pole vaid sõnad ja tähekujundid ja nendele lisaks kuidagipidi kokkuveeritud tähendused vaid on ka allegooriad kasvõi sõnadeautori enda hingele. Tema läbielamistele... või antud juhul kasvõi filmitemaatikale. Näiteks?
Kas LISAKS SAATANALE sa üldse midagi veel kuskil oled võimeline nägema?
Või vaadates liiga kaua sügavikku on sügavik hakanud sulle vastu vaatama?
Võtnud ehk su enda näo juba?
...


No mis mul öelda...

Ma saan aru, sa oled kirglik inimene... jajah... fundamentalist jne.
Ma mõistan. Ma olen ka kirglik...
Kuid see, mis hetkel siin toimub on juba nagu mingi... maitea... hüsteeria(???)

Ma saan aru, et sinuga mingit arutlust tegelikult ei tule.
Sa oled... nö. kadunud hing... ehk juba...
Ma ei tea...
Tundub, et see egregor on su koos sussidega alla neelanud ja matsutamine muutub suht kõrvulukustavaks justkui...


Siiski..
(16-03-2019, 05:28 )Arlich Kirjutas: Kas teadsid, et 5 inimest nö. "uute" ja "paremate" Piiblitõlgete loojatest on oma kõnevõime teadmata põhjusel äkitselt kaotanud? Üks kaotas selle otse eetris John Ankerbergi saates. Jumala Sõnaga ei mängita!

Ei, ma ei teadnud seda.
Kuigi ka mul kaob sind lugedes kohati kõnevõime justkui... : )

Siiski.
Ma ütlesin. Olen uudishimulik inimene ja seega ka mina kohati siiski KONTROLLIN FAKTE.

Ja antud juhul - ma küsin ilma ninnunännuta ja otse:
Arlich, KAS SA OLED MEILE VALETANUD?

Ma kahjuks ei leia muud materjali antud seiga kohta, kuid ehk on see mu oskamatu otsingu viga.

Ehk siis vaatame koos kõik seda videot sellesama John Akenbergi saatest, kus arutletakse nimetet UUSPIIBLI tõlget, tõlkijaid ja selle tõlke ümber olevaid asjaolusid.

Veel kord.
KUI on tegu hoopis teise materjaliga, siis palun pane see ilusti siia meile kõigile kui TÕENDUSMATERJAL.
Siis vabandan, et nõndaviisi küsisin, eks.

Samas on tänapäeval enamik materjalid siiski justkui kuskilt leitavad (kui materjal väga vana pole), seega palun ILMA emotsioonideta ja uute saatanavandenõudeta, katsume selles sinu nimetatud väites, et keegi lausa saate ajal kõnevõime kaotas, nagu SA VÄITSID või mitu neist väljaspool saadet selle hääle siiski kaoasid - katsume siiski ilusasti rahulikult selles kõiges selgusele jõuda.
Sobib?

Aga vaataks nüüd siis seda videolõiku ja paluks SINU KOMMENTAARE.
Jah, ka selles osas, KES kõnevõime kaotas ja palju neid kokku oli ja kas ikka otseeetris.
Ja eriti mis selle ÜHE KJV piibli TÕLKIJAGA sellesama tõlkimisloo käigus väidetavalt juhtus?
Suri ära? Ära sa kosta? Kuidas see sai võimalik olla? Ei jäänud häälest isegi ilma vaid koguni suri? See nn. TÕELISE piibli tõlkija?
Või on lihtsalt kõlakas ikka?

Kuidas sa, Arlich, kommenteeriksid antud "kokkusattumust"?
Tänan.


/Muide jah, kes veel ei teadnud, ka siia väike üldhariv info: piiblit tuleks üldse tõlkida mitte ORIGINAALKEELEST (heebrea ja aramea, kreeka, ladina ja mis seal testamentide ja laulude jne lõikes kõik kasutuses on olnud), vaid AINULT sellest nö. pühas vaimus sündinud VIIMASEST inglisekeelsest KJV versioonist. Ei, misiganes keelde. Meie kõik lugupeetavad keelegurud ja piiblitõlkijad, kaasa arvatud Uku Masing, Toomas Paul, Endel Kõpp ja Vello Salo saavad siin õi kuskil mujal afterlaifis infrukti, ausõna.
Ehk siis: WADAFAKK?

This clip is from our series entitled, "Which English Translation of The Bible is best for Christians to Use Today? Did some editors of the newer translations lose their voice, go insane or die prematurely?
/kogu see seeria on päris "hariv" läbi vaadata, kes selle AINSA ja ÕIGE ja AINULT INGLISEKEELSE piibli osas arvamust omavad.




Ja sry mu suurtähed. Mulle lihtsalt tundub, et selle kõvahäälse saatanapropa vahel mu väike (aga juba päris kuri) Naudihääleke jääb ehk märkamatuks.
Ja noh, ma ka kirglik eksole. : P
Vasta
Ma loomulikult annan sulle andeks kõik need otsesed ründed minu isiksuse vastu!
Ja millegipärast tundub hoopis mulle, et paanika ei tule siin mitte teps minu poolt!
Ära lase oma sisemisel vihal kasvada, sest see on eelkõige sind ennast hävitav!

Kõik need videomaterjalid jms. mis ma siin oma teema all postitan on lihtsalt lisad või täiendused juba kõigele eelnevalt öeldule/kirjutatule. On selge, et kõike, mida ma oma materjalides kirjutasin, seda ma ka usun. Hea et praegusel informatsiooniajastul on igal indiviidil võimalik seda kõike vahetult ju ise üle kontrollida ja täiendavalt uurida. Kui leitakse, et midagi on valesti, siis loomulikult on hea, kui seda ka teistele teada antakse ja selge on see, et kui see oma maailmavaatega vastuollu läheb, siis seda kas rünnatakse või hüljatakse.

Aga kuna sa mind otse süüdistad valetamises, siis toon siin välja Piibli lõigu:

(Romans 3:4) "God forbid: yea, let God be true, but every man a liar; as it is written, That thou mightest be justified in thy sayings, and mightest overcome when thou art judged."

Sellepärast püüangi võimalikult palju, kõiges, mida ma kirjutan, tuua välja Piibli värsse, sest see on Jumala Sõna ja see on Tõde. Ning ühtlasi ütleb seesama värss, et iga inimene on valetaja (st. aga ühtlasi, et me kõik oleme ka patused, sest me juba üheainsa vale alusel oleme Jumal käsu vastu eksinud! Jeesus Kristuse lunastava veri on aga see, mis uskliku puhul kõik need mineviku-oleviku-tuleviku patud katab)! See tähendab, et meie igaühe puhul eksisteerib midagi, mille väitmisel või edasiandmisel me pole seda vahetult ise kontrollinud või läbi elanud. Näiteks, kui me väidame, et Maa on sfäärja kujuga ja pole seda ise vahetult kosmosest oma silmaga näinud, siis me kasutame oma väidete kinnituseks kellegi teise andmeid, antud juhul NASA omi. Ja kui nüüd NASA selle puhul valetab, siis oleme ka meie valetajad, kuna andsime selle info teistele edasi. Ja me kõik uskusime ühel hetkel Sfäärja Maa olemasolusse. Muideks minu usk Lamedasse Maasse põhineb esmajärjekorras Piibli värsidel ja seal väljatoodud informatsioonil ja alles siis tulevad selle kinnituseks kõik inimeste ja iseenda poolt läbiviidud testid jms.

Aga kõnevõime kadumisest John Akenbergi (kes muideks on King Jamesi Piibliversiooni tugev vastane) saates tuginesin muideks ühtlasi neil lehekülgedel:

http://www.av1611.org/voice1.html
http://www.av1611.org/voice2.html

Muideks ma ei saa aru, miks sa seda saatanlikku Fausti temaatikat nii üliväga rõhutad? Ära muuda seda endale kinnisideeks! Ma ei pea isiklikult antud juhul vajalikuks sellesse Fausti temaatikasse rohkem süübida. Ma olen sulle juba korduvalt ölenud, et miks see Ameerika Saatana filmilõik seal välja toodi ja selle ülejäänud youtube video läbivaatamisel oli ka ilmselge, miks Fausti temaatika seal esile tuli!
Kui sa soovid, siis ma võin ju sinu palvele vastu tulles mõne kristliku uurija poolt koostatud Fausti filmi ülevaate täiendavalt läbi lugeda, aga mis siis edasi? Kas on siis tõepoolest siin vajalik, et sarnaste mustrite, sümboolika jms kordumisel iga film, iga raamat, iga muusikapala jms otsats lõpuni üle vaadatakse ja üle kuulatakse? Loomulikult mitte! Eesmärk on lihtsalt kõiki neid üha uuesti ja uuesti korduvaid mustreid ja sümboleid märgata! Ja muusikapalade väljatoomisel, nagu ka kõigel muul, on eesmärk juhtida tähelepanu just eelkõige nende kahesele loomusele - see, mida avalikult näidatakse (eksoteeriline) ja see, mida tegelikult läbi sissekirjutatud sümboolika (esoteerika) edasi tahetakse anda. Tõepoolest esimene lugu on ju esmapilgul "tavapärane" heavy-metal muusikapala ja teine on James Bondi filmimuusika, aga mida nende lugudega kõigele sellele lisaks veel edasi antakse? Mida nad üksteisega sümboolselt räägivad? Vahetevahel on sellist aja-viidet hea analüüsida erapooletust seisukohast, nö. "teadmata, mille või kelle jaoks miski pala kirjutatud on". Näiteks Adele puhul, kui sa kuulad neid sõnu ilma teadmata, et tegu on filmimuusikaga ja küsid seejärel endalt, et millest ta siis nüüd ikkagi laulis, siis võid saada eelarvamustest vaba vastuse enda jaoks.
Vasta
(18-03-2019, 04:51 )Arlich Kirjutas: ..Aga kõnevõime kadumisest John Akenbergi (kes muideks on King Jamesi Piibliversiooni tugev vastane) saates tuginesin muideks ühtlasi neil lehekülgedel:

http://www.av1611.org/voice1.html
http://www.av1611.org/voice2.html

Arlich.
Selline asi nagu HÄÄLE KAOTAMINE OTSEETRIS - sellest peaks olema siiski MINGIGIII videosssike ehk olemas.
Sest tegu oli mitte kuigi arhailise salvestise ja lisaks ka OTSEETRIGA nagu ütled.
Ole hea, leia palun see video.
See lausa PEAB ju kuskil olema.
See pole mingi ufonähtus, mida valitsus varjama peaks.

Materjalid, mida sa siin justkui tõendusena (?) tood, on sama sekti üllitis, milles ka sa ise siin sõna otses mõttes nö. suht segast peksad.
Sry, kuid see väljend on selle puhul, et need materjalid POLE kahjuks PÄDEVAD, Arlich.
Need html-id - oeh, nii kirjutavad koolijütsid endale oma vanemate nimel vabastusi keka tunnist.
Niiet nagu ei sobi antud juhul TÕENDUSEKS.
Ei sobi meitele kohe mette.

Äkki ikka leiad selle märkimisväärselt sentsatsioonilise seiga kohta ikka mingigi pädeva video, mis?
Sest tegu siiski ON fenomeniga.
Kuskil see kindlasti on olemas, eriti nende teiekate arhiivides.
No miks ei peaks? See oleks ju nii hea trump ometi, mis?
See tõendaks suurepäraselt siiski, et kõik ongi täitsa tõsi ja wau ja mjau, nagu väidad.
Sobib?

Ma võin vabalt eksida, absoluutselt, aga lähtume siiski ANTUD JUHUL pädevatest FAKTIDEST.

Ja need 5 tõlkijat, kes ikkagi muukeelsete piiblitõlkimiste jooksul kõik hääle kaotasid.
Mis nende nimed on?
Saad siia välja tuua?

1 jah, justkui kaotas.
Igasugu haigusi on inimestel.
Kuid seesama teie enda piiblitõlkija ju LAUSA SURI ÄRA oma selle ainupiibli tõlkimistöö jooksul?
Või kuidas?


Tsitaat:Muideks ma ei saa aru, miks sa seda saatanlikku Fausti temaatikat nii üliväga rõhutad? Ära muuda seda endale kinnisideeks! Ma ei pea isiklikult antud juhul vajalikuks sellesse Fausti temaatikasse rohkem süübida. Ma olen sulle juba korduvalt ölenud, et miks see Ameerika Saatan filmilõik seal välja toodi ja selle ülejäänud youtube video läbivaatamisel oli ka ilmselge, miks Fausti temaatika esile tuli!

Ei, Arlich, sa POLE vastanud.
Ütlesid, et telekas on saatanast ja sa pole midagi vaadanud.
Ütlesid?
Või kes ütles?

Rõhutan sellepärast, et see oli vaid 1 fragment.
Kogu sinu siinsest kupatusest.
See lihtsalt köitis mu tähelepanu (püha vaim juhatas), seega ära palun laveeri vastusest kõrvale.
Nii nagu see lõik, kõlbab iga teine.
ANTUD JUHUL lahkame siiski selle ilusasti lõpuni. Sobib?
Sest me POLE mittekuskile paraku jõudnud.
Ja seda vaid selle tillukese lõiguga.

KUI sellega saame ühele poole, läheme edasi.
Jap, tipatapa ja rahulikult.
Kus sul kiiret?
Või miks sa ei suuda mulle vastata?

KUI me aga sellega edasi mindud ei saa, siis leian, et MISIGANES edasine arutlus sinuga SU ENDA INFO TÕESUSE KOHTA on mõttetu.
Mõistad?
Sest kaldun arvama, et sa MOONUTAD infot.
Nii seda kui kõike ülejäänut.
Miks?
Sest sa isegi ju EI VAATA OMA INFOALLIKAID LÄBI.
Ülekontrollist rääkimata.
Jah, ka erinevate ning SÕLTUMATUTE allikate kontrollist, mitte vaid teie enda sekti intruktsioonidest näpuga järge ajades.
Mis kõlavad siiski suht ajupesuliselt. Vabandage väga.

Nii, et järgemööda ikka.
Rahulikult.
Mh?

Ning ei, kinnisideed mul Fausti suhtes kindlasti pole.
Kinnisideed on SINUL, kullapai.
Ja tead millest?
SAATANAST, SATANISMIST JA AINULT KÕIGEST SAATANLIKUST.
Sa näed juba IGAL POOL saatanat ja tema märke.
Sa ise ei näe seda?
Nojah, kuis saaksidki...


Goethe mulle jah, meeldib. Ei salga.
Aga mulle meeldivad paljud kirjanikud ja luuletajad (see ei puutugi asjasse).

Lihtsalt vasta: KUIDAS sa saad teha järeldusi filmidest, mida sa täies ulatuses ise näinud ei ole?
Ja seal POLNUD VAID 1 FILM, Arlich. Pole vaja manööverdada.
Seal oli vähemalt 3-4 filmi, millest sa midagi ei teadnud, kuid väitsid, et need on RAUDPOLT saatana tööriista väljendused.
Veel kord sisi: KUIDAS sa saad seda väita, KUI SA POLE NEID NÄINUD?
Lihte küsimus.
Ja isegi mitte Goethest.

Viimane küsimus aga ikka teemasse:
KUI sa POLE Fausti lugenud, pole sellest ka mummugi aru saanud, kuidas tead sa selle kohta midaiganes oletada?
Olgu sealsete tegelaste, nimede, teemade, mõtte, sümboolika, ja seega ka sellesama teose baasil tehtud filmikese kohta?
Sul on terve pikk materjal kokku pandud FAUSTIST.
Ja nüüd pirtsutad, et maiviitsi rohkem süübida nan-nan-naa.
Nii need asjad paraku ei käi, sõbrake.
Mh?

Järgemööda.
Step
by
step.
Rahulikult, Arlich.
Ja võimalikult AUSALT.

Aitäh.

--------

*Alles hiljem leidsin, et kogu järgnev osa on sul HILJEM JUURDE LISATUD (?!)
Vadafakk???

Kui sa soovid, siis ma võin ju sinu palvele vastu tulles mõne kristliku uurija poolt koostatud Fausti filmi ülevaate täiendavalt läbi lugeda, aga mis siis edasi? Kas on siis tõepoolest siin vajalik, et sarnaste mustrite, sümboolika jms kordumisel iga film, iga raamat, iga muusikapala jms otsats lõpuni üle vaadatakse ja üle kuulatakse? Loomulikult mitte! Eesmärk on lihtsalt kõiki neid üha uuesti ja uuesti korduvaid mustreid ja sümboleid märgata! Ja muusikapalade väljatoomisel, nagu ka kõigel muul, on eesmärk juhtida tähelepanu just eelkõige nende kahesele loomusele - see, mida avalikult näidatakse (eksoteeriline) ja see, mida tegelikult läbi sissekirjutatud sümboolika (esoteerika) edasi tahetakse anda. Tõepoolest esimene lugu on ju esmapilgul "tavapärane" heavy-metal muusikapala ja teine on James Bondi filmimuusika, aga mida nende lugudega kõigele sellele lisaks veel edasi antakse? Mida nad üksteisega sümboolselt räägivad? Vahetevahel on sellist aja-viidet hea analüüsida erapooletust seisukohast, nö. "teadmata, mille või kelle jaoks miski pala kirjutatud on". Näiteks Adele puhul, kui sa kuulad neid sõnu ilma teadmata, et tegu on filmimuusikaga ja küsid seejärel endalt, et millest ta siis nüüd ikkagi laulis, siis võid saada eelarvamustest vaba vastuse enda jaoks.


Arlich, foorumites NII EI TEHTA, et hiljem nii suur tekstiosa muudetakse.
See on inetu.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See suur ja mõistetamatu Venemaa!? excubitoris 4,202 1,184,822 23-03-2024, 15:47
Viimane postitus: Kunglas
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 3,265 13-11-2015, 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 6,033 25-07-2012, 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 23,743 23-05-2012, 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,889 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 651 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 649 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 638 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat