•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 60
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 4Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suur Eksitus (The Great Deception)!
Hääle kaotamisest oli olemas ainult üksainus video John Akenbergi saates, mille kohta kas esimese artikli enda autor räägib sellest meile:



Ülejäänud tegelaste nimed, kes hääled kaotanud on ju kõik teises artiklis välja toodud.

PS! Fausti temaatika üle arutamise kuulutan sinuga siinjuures lõpetatuks!
Jah ja Kristlasena on minu ülesandeks ju kõige selle, mis käib eelkõige nii Kristuse kui ka Piibli vastu, paljastamine, sest:

(Ef. 5:11-14) Ärgu teil olgu tegemist pimeduse viljatute tegudega, vaid mõistke need pigemini hukka!
Sest mis kõik seal salajas nende kaudu sünnib, on häbi öeldagi.
Aga kõik saab avalikuks, kui valgus seda paljastab; sest kõik, mis tuleb ilmsiks, on valgus.
Sellepärast ta ütleb: "Ärka üles, kes magad, ja tõuse üles surnuist, siis Kristus valgustab sind!

Sest,

(2 Kr. 4:3-4) Kui nüüd ka meie evangeelium on kinni kaetud, siis on see kinni kaetud nende eest, kes hukka lähevad, kelle uskmatud meeled selle maailma jumal on teinud sõgedaks, et neile ei paistaks Kristuse au evangeeliumi valgus, kes on Jumala kuju.

"Selle maailma jumala" näpujälgi me nüüd paljastamegi lootuses, et Kristuse evangeeliumi (Piibli) valgus inimeste südameisse paistaks ja nad Tema jalge ette patukahetsuseks ja vaimse ümbersünni vastuvõtmiseks tuleksid! Seda vaimset ümbersündi kutsutakse Püha Vaimuga ristimiseks ja seda teeb Jeesus Kristus vahetult inimese tõelise patukatesuse hetkel. Vaimne loomus luuakse sel hetkel uueks (ja inimene ka tunneb, et ta on patukoormast vabanenud), kuid füüsilised kehad jäävad siiski kuni selle elu lõpuni samaks! Kristuse Teisel tulemisel antakse sellisel moel ümbersündinutele uued vaimsed õnnistatud kehad, mille esimeseks näiteks oli Jeesus Kristus ise oma ülestõusmisel. Ja sellest hetkes alates ollakse kui inglid Taevas.

Seega kõige selle sümboolika analüüsimine Piibelliku Tõe alusel siin jätkub!
Tundub ühtlasi, et pean oma väidete jms kinnituseks minema üle 100% Piiblivärsside sissetoomisele, sest need on Jumala enda Sõnad ja aitavad ühtlasi vältida võimaliku inimliku eksituse ilmnemist!
Vasta
(18-03-2019, 05:58 )Arlich Kirjutas: Hääle kaotamisest oli olemas ainult üksainus video John Akenbergi saates, mille kohta kas esimese artikli enda autor räägib sellest meile:
..

Nii.
Ja KUS me näeme, et keegi OTSEETRIS hääle kaotas?
Aa! OO!!! WAU! Et seesama teie sekti onu, kes kirjutas "tõendi" (nö. kekatunnist popipanekuks), see nüüd tegi KUULIKINDLA VIDEO selle kohta, MIS ikkagi juhtus ja KUIDAS?
Ja seda kõike TA ENDA SÕNADE JÄRGI??
Njaaaa.

Ehk ära aja naerma, Arlich : )))))

Ausalt, kui poleks liiga naljakas, oleks kurb.
Pisarateni.

Tsitaat:Ülejäänud tegelaste nimed, kes hääled kaotanud on ju kõik teises artiklis välja toodud.
No sul pole ju raske need siia välja tuua, mis?
Sealt teie "tõendist".

Nagu eelpoololevast saatest nägime (mille video tõin), siis kõik autoriteetsed inimesed EITASID seda fakti. Ei ükski piibli toimetaja ega tõlkija seda kinnitada ei saanud.
V.a. see juhus 1e tõlkijaga, kellel mingi psüühiline häire juhtus.

Aa see nö. teiekas, kes ootamatult lausa ÄRA SURI sama tõlkimistöö jooksul?
Mis temaga juhtus?
/Ei fikseerinud videos seda nime. Ilmselt pole keeruline leida/

Tsitaat:PS! Fausti temaatika üle arutamise kuulutan sinuga siinjuures lõpetatuks!

Njaa, sõbrake, njaaa.
Oled väike valeinfo levitaja siiski, mis? : )
Vasta
Isklikult on mul kahju, kui sa Piiblis ja Kristluses oma vaenlast näed, aga need on sinu otsused ja olgu see nii!

Kahjuks, mulle tundub, et sinupoolne negatiivne alatoon minu suhtes omab endas igasugusele konstruktiivsele dialoogile edasiviivat suunda! Ma ei näe mõtet üksteisest mõõda rääkimisel ja teineteise süüdistamisel, seega kuulutan meievahelise suhtlemise nüüdsest lõppenuks. Minu lootuseks jääb aga, et sa leiaksid Jeesus Kristuse ja saaksid päästetud! Püha Vaim on see, kes sind siis tõtte juhatab ja nagu Piibel selle kohta ütleb, et sellest hetkest alates pole enam vaja, et keegi inimene sind õpetaks, vaid Püha Vaim juhib sind ise kõigesse Tõtte ja avaldab sulle ise otse suuri ja salajasi vaimseid asju! Igaühe puhul on see kõik erinev, aga meel on kõigil Üks, Kristuse meel!
Vasta
Kulla Arlich... no aga ole pai ja VASTA KÜSIMUSTELE siis palun.
Sa ju ei vasta.
Ja ammugi mitte otse.
Sa taas ja taas manööverdad.
Ja tood nagu.. täiesti umbmääraseid väiteid siiski...
Või paned üldse mingile teemale veto, sest sa enam ei viitsivat süüvida.
No kuule...

Jah, ma ei arva, et selline suhtlus inimeste vahel justkui parim võimalikest oleks...
See on kõik kuidagi "ühte auku" ja ilma igasuguse särata.
Tundeid justkui on sinus... aga need on ka sealt... nö. ühest august aina.
Sinu sekti nn. juhenditest ja sinu saatanast. Valdavalt.

Kuid ma ei näe sinus vaenlast, Arlich.
Miks ma peaks?
Kuid ma tõepoolest ei kannata tõe väänamist ja selliseid "lühinägelikke" manipulatsioone.
Ja seda sa antud juhul siiski mingil põhjusel teed.
Ma ei tea miks.

Ja usu, mul on sõpru nii kristlaste kui ateistide seas.
Kellegi usutunnistus ei ole "laikimise" kriteeriumiks.

Meid ikkagi ju köidab teistes see kui UNIKAALNE keegi on. Kui loomuomaselt EHE.
Kui eriline või teistsugune ja seda justnimelt ka selles, kui ausameelselt ja valskusevabalt ta selles omaolemises end teadvustab ja maailmale peegeldusi annab.
See kellegi ainuomane valgus... või sisemine energeetika.. on see mis meid naeratama ja inspireeruma paneb.
EI PEA olema sile ja ideaalne ja tupsununnu. Keegi meist pole. Mina ise ammugi mitte.
Kuid... see kellegi EHEDUS ongi see tema hingeolemuse teatud mõttes parim osa ehk...
TEMA ENDA sügavam sisu, tema ENDA tõetunnetus, tema ENDA usk, tema ENDA valgus.
Mitte copy-paste kuskilt sadu korda ümberkirjutatud-tõlgendatud lektüürist või... kellegi sekti-issi "instruktsioonidest".

Mõistad?

Miks mulle tundub, et mitte...

Ja lisaks ma tõesti... no absoluutselt... ikka totaalselt ei saa aru MISIGANES hirmutamiseparanoiadest. Nagu sul selle va saatanaga.
No ülal-all vasakul-paremal, kirdes ja kagus, kapi all ja kapi sees on ta sul igalpool ja valikuta ja pidevalt. Justkui.
No milleks?
Mida kuradima kuradit selline HIRMUTAMINE inimestele annab?
Essugi.
Nõrkasid teeb veel nõrgemaks ja tugevaid lükkab seda enam vabaduse poole ehk sellisest hirmujurast eemale.
Ja enivei juba ammu on küllalt. On meid hirmutatud põlvkondi ja aastatuhandeid siin nii ühtede kui teiste poolt.
Aitab.

Kristlus? Tänan, ei.
On läbi katsutud ka see rubriik. Vägagi seestpoolt, ära kahtle.
Püha Vaim aga on mind leidnud.
Ja tea, et ta ei lenda vaid kirikukatuseidpidi või kuskil sektide altarite alustes.
Lendab inimeste hingedes.
Aamen selle peale. : )
Vasta
(1 Jh 4:1-3) ütleb:
Armsad, ärge usaldage iga vaimu, vaid katsuge vaimud läbi, kas nad on Jumalast, sest palju valeprohveteid on läinud välja maailma. Te tunnete Jumala Vaimu sellest: iga vaim, kes tunnistab Jeesust Kristust lihasse tulnuna, see on Jumalast, ning ükski vaim, kes seda Jeesust ei tunnista, ei ole Jumalast, vaid see on antikristuse oma, kellest te olete kuulnud, et ta tuleb, ja nüüd ta juba ongi maailmas.
Vasta
No jah... mida muud siit oodata oligi.
Vasta
(Luuka 22:67) ning ütlesid: KUI SINA OLED KRISTUS, SIIS ÜTLE MEILE! Tema vastas neile: Kui ma teile ütlen, ei usu te ju mitte.

(Johannese 8:23-24) Ja ta ütles neile: TEIE OLETE ALT, MINA OLEN ÜLALT; TEIE OLETE SELLEST MAAILMAST, MINA EI OLE SELLEST MAAILMAST. {24} Sellepärast ma ütlesin teile, et te surete oma pattudesse; sest KUI TE EI USU, ET MINA SEE OLEN, SIIS TE SURETE OMA PATTUDESSE!

(Johannese 8:43-45) MISPÄRAST TE EI MÕISTA MINU KÕNET? SELLEPÄRAST ET TE EI VÕI KUULDA MINU SÕNA. {44} TEIE OLETE OMA ISAST KURADIST JA OMA ISA HIMUDE JÄRGI TE TAHATE TEHA! Tema on inimese tapja olnud algusest peale ega ole jäänud püsima tõesse, sest tõde ei ole tema sees. Kui ta räägib valet, siis ta räägib omast, sest ta on valetaja ja vale isa! {45} AGA ET MINA TÕTT RÄÄGIN, SIIS TE EI USU MIND!

(Johannese 14:11) USKUGE MIND, ET MINA OLEN ISAS JA ISA ON MINUS. Kui te ei usu muu pärast, siis uskuge mu tegude tõttu.

(Markuse 1:15) AEG ON TÄIS SAANUD JA JUMALA RIIK ON KÄES. KAHETSEGE PATTE JA USKUGE EVANGEELIUMISSE!

(Johannese 3:16-18) SEST NÕNDA ON JUMAL MAAILMA ARMASTANUD, ET TA OMA AINUSÜNDINUD POJA ON ANDNUD, ET ÜKSKI, KES TEMASSE USUB, EI SAAKS HUKKA, VAID ET TEMAL OLEKS IGAVENE ELU!
Sest Jumal ei ole oma Poega läkitanud maailma, et ta maailma hukka mõistaks, vaid et maailm tema läbi päästetud saaks!
KES USUB TEMASSE, SEE EI OLE HUKKA MÕISTETUD; AGA KES EI USU, SEE ON JUBA HUKKA MÕISTETUD, SEST TA EI OLE USKUNUD JUMALA AINUSÜNDINUD POJA NIMESSE.

(1 Timoteose 3:16) Ja vastuvaieldamatu suur on jumalakartuse saladus: Jumal on avalikuks saanud lihas, õigeks mõistetud Vaimus, ilmunud inglitele, kuulutatud paganate seas, usutud maailmas, üles võetud ausse!
Vasta
Kuradist ja muradist. Surete ja surge ja surm ja surramurra.
Kullake, kuula ennast. Oeh. Heaküll.

Tõtt võiks sa aga küll rääkida.
No alustame näiteks... Faustist? : ))

: P
Vasta
Διάβολος, είναι αδύνατο να επιτεθεί στη Βίβλο!
Vasta
Käisin filmi "Tõde ja õigus" vaatamas. Ja siis, peale neid lõpu osutusi ja kaadreid tuli selline mõte pähe, et Piiblisse on palju sisse kirjutatud, aga selle, mida me sealt välja loeme viitab meile endile, mingile asjale hinges, mis on oluline sellel hetkel. No ikka uskumatult palju erinevaid väljalugemisi olen ma kohanud ja ma ei ole kristlastega ekstra suhelnud. Kuidas Piiblit lugeda, no ma arvan, et kui saaks teda nii lugeda, et mitte ühtegi taotlust, soovi ega vajadust teada meil ei oleks, siis vast oleks natuke erapooletum pilt, aga mis siis välja tuleks, ei tea...
Vasta
(18-03-2019, 01:34 )Arlich Kirjutas: JUMALAS, KES KÕIK ON LOONUD LÄBI JEESUS KRISTUSE.

Enne jeesuse kehastumist ca 2000 aastat tagasi oli planeet Maa loodud, ning siin kasvasi taimed, elasid loomad, kõndisid inimesed ... jeesus pole loonud ju planeet Maad, taimi, loomi, inimest, tähti taevas: kõik see oli juba olemas enne tema sündimist ... kui suured küll "silmaklapid" peavad olema, et tõsimeelselt korrutada "kõik on loodud läbi jeesus kristuse".

Kuidas sa põhjendad seda, et enne jeesuse kehastumist oli planeet Maa & taimed-loomad-inimesed olemas?



(17-03-2019, 17:28 )Arlich Kirjutas: Youtube video, kus analüüsitakse natuke neid NASA poolt digitaalselt töödeldud kosmosepilte:
Debunking the "Top 10 Reasons We Know the Earth is a Globe" (Condensed)

Toodud video 44. minutil väidetakse, et Nasa monteerib-valetab (pilved seisavad), kuid vene satellidid räägivad tõde (pilved liiguvad) ... kuid vene ilma-sateliidi piltidel on Maa ikkagi ÜMAR-SFÄÄRILINE ... seega mingit pseudo-jampsi tõestades (nasa võltsib), tõestati hoopis ära, et Maa on ümar (vene ilma-sateliidi pildid) ... ehk loogiline mõtlemine on tugevam, kui piibli moonutused.

----

Kui veidi raha koguda, saaks igaüks osta endale "lennureisi ümber maa", ning valida lennu-ajad selliselt, et kogu aeg lennatakse valges (ööd veedad vahemaandumise lennujaamade hotellides) ... nii saaks lennuki-aknast välja vaadates veenduda, et maapind on "pidev": Tallinnast Londonisse ... Londonist NewYorki ... NewYorgist Los Angelesi ... Los Angelesist Tokyoni ... Tokyost Dubaini ... Dubaist Tallinnani ...... ehk Maa on ümar, ning mingeid "lameda Maa ääri" pole (lennuk peaks neist üle sõitmisel mingisse "kosmilisse auku kukkuma Smile ).


Vasta
Proovitud....vastuseks tõmmati särk rinnal lõhki ja söösteti vaidlusse väitega, et lennatakse ringiratast.
Vasta
(18-03-2019, 12:34 )lahendused Kirjutas: Enne jeesuse kehastumist ca 2000 aastat tagasi oli planeet Maa loodud, ning siin kasvasi taimed, elasid loomad, kõndisid inimesed ... jeesus pole loonud ju planeet Maad, taimi, loomi, inimest, tähti taevas: kõik see oli juba olemas enne tema sündimist ... kui suured küll "silmaklapid" peavad olema, et tõsimeelselt korrutada "kõik on loodud läbi jeesus kristuse".

Kuidas sa põhjendad seda, et enne jeesuse kehastumist oli planeet Maa & taimed-loomad-inimesed olemas?

Vastus on sulle siin lühivideos ära toodud! UT Jeesus Kristus on VT Yahweh (Jehoova). Üks ja seesama Jumal.



Täiendav ja väga ilmekas näide selle kõige eelneva kohta on öra toodud:

(Johannese 14:6-11)
6 Jeesus ütles talle: „Mina olen tee ja tõde ja elu. Ükski ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu.
7 Kui te oleksite tundnud mind, siis te tunneksite ka mu Isa. Nüüd te tunnete teda ja olete teda näinud.” (millal siis apostlid ISA juba nägid?)
8 Filippus aga ütles talle: „Issand, näita meile Isa, ja me jääme rahule!”
9 Jeesus ütles talle: „Nii kaua aega olen ma teie juures, ja sa ei ole mind veel ära tundnud, Filippus? Kes on näinud mind, see on näinud Isa. Kuidas sa siis ütled: Näita meile Isa!?
10 Kas sa ei usu, et mina olen Isas ja Isa on minus? Neid sõnu, mida ma teile ütlen, ei räägi ma iseenesest, vaid Isa, kes asub minus, teeb oma tegusid.
11 Uskuge mind, et mina olen Isas ja Isa on minus. Kui te ei usu muu pärast, siis uskuge mu tegude tõttu.

Kui sa oled Jeesus Kristust näinud, siis sa oled ka ISA (Yahwet) näinud, sest tegemist on ühe ja sama lihasse tulnud Jumalaga!

Vasta
(23-05-2006, 11:44 )Arlich Kirjutas: Jumalapoegadeks nimetan antud kontekstis muistseid lemuurlasi, lemuuri-atlante, atlantislasi ja nende järeltulijaid, kes olid jumailku teadvusega üks ja suutsid valitseda loodusjõude.
Hilisemad pühitsetud võisid saavutada nõ. jumaliku staatuse ühe võimaliku varinadina näiteks suures püramiidis selleks ettenähtud rituaalis tühjas vaarao sarkofaagis (ka praegugi alles), mis (nüüdseks paigalt nihutatuna) oli väravaks teistesse dimensioonidesse, ka Siiriusele.

Dimensioonide arv on tõesti lõputu!

Loovjõu lugematutest võimalustest on tekkinud lugematult palju eri lainepikkuse, lainevormi ja võnkesagedusega võnkumisi - aga kuni oleme kinni kehas, suudame neist tajuda vaid piiratud osa. Kas võnkumine jõuab meieni mittemateriaalse "energiana" vai kõva "mateeriana", see sõltub vaid meie aistingutest ja kujutlustest. Nende lähteks on vaid "liikumise", "võnkumise", "sageduse" erinevus. Mida kiiremate lainetena energia tuleb, seda vähem tekitab ta meis mateeria kujutlust. Meeltega tajutavaid võnkumisi nimetame mateeriaks, elektriks, soojuseks, maitseks, lõhnaks, valguseks. Kõrgemaid mittemateriaalseid energiaid ja kiirgusi tajume vaid kõrgemate närvi- ja ajukeskustega. Need on mõttelained, ideelained. Kõige kõrgemaid sagedusi kuni LOOVJUMALIKU JÕU LÄBITUNGIVA KIIRGUSENI, MIS ON ELU ISE, võtab vastu ainult eriline tajuseisund.
Mateeria maailmas on neli teadlikkuse ja väljendusvormide tasandit, mida nimetatakse taastootva energiata ehk elutu mateeria, taim, loom ja inimene. Inimesega kõrvutades pole elutus mateerias mingisugust "teadvust". Siiski viitavad ka kristallis mõningad ilmingud teadvusele. Iga järgmise tasandi teadlikkus on oktaavi võrra kõrgem. Ainult inimesel on võime väljendada mitmeid teadvuse tasandeid - kuni jumaliku olemuse teadvustamiseni. Piltlikult tähendab see, et inimese kategooria paikneb suurel arenguredelil, mis viib maast taevani nelja astmega. Iga astme vibratsioonide skaala tähendab üht oktaavi. Inimesed tunnevad neid astmeid ja nimetavad neid järgmiselt: mõistuseinimesed, intuitiivsed e. tundeinimesed, prohvetid (neile on omased loomupärane tarkus ja universaalne armastus) ja kõiketeadjad, kõikvõimsad jumalinimesed.
Materiaalses maailmas on seega neli väljendusvormide tasandit, mis sisaldavad 7 vibratsiooni oktaavi.
Niisiis kiirgab kõik loodu võnkumist, millest ta on loodud ja mida ta teadlikult suudab taluda. MATEERIA kui madalaima tasandi võnkumine avaldub vaid kokkutõmbumise, külmumise ja kõvenemise kaudu.
TAIMEL on kaks tasandit - aineline ja elustav vegetatiivne jõud. Aineline on ebateadlik, teadlikkust väljendab elustav-vegetatiivne tasand. Sel tasandil väljendab loovjõud end kolmel viisil: toidu OTSIMISES, toidu VASTUVÕTMISES ja OMASTAMISES (assimileerimises).
LOOM väljendab kolme jõudu - ainelist, vegetatiivset ja animaalset. Tal on keha, ta otsib toitu, sööb ja omastab seda. Animaalsel ehk hingelisel tasandil on ta teadlik: tal on meel, vaistud, instinktid, tunded, sümpaatiad ja antipaatiad. Loom on teadlik kolmandal tasandil, ainult üks aste madalamal kui inimene.
KESKPÄRANE inimene on ühe võnkumise oktaavi võrra kõrgemal: ta on teadlik mentaaltasandil, lisaks eelmistele on tal mõistus, mõtlemisvõime. Inimene mõtleb teadlikult.
Järgmine aste on suur hüpe kõrgemale. Inimese teadlikkus tõuseb mõjude maailmast algpõhjuste tasandile, omandab jumaliku põhjusliku jõu, mis avaldub temas intuitsioonina. Mõistuse ja hingejõuga suudab ta vormida oma kogemuse sõnadeks ja anda niiviisi teistele edasi, või siis väljendab ta oma intuitsiooni kunstiloomingus, muusikas. Loovat inimest kutsutakse geeniuseks, sest ta väljendab viit võnkumise oktaavi - ainelisi, vegetatiivseid, animaalseid, mentaalseid ja kausaalseid (põhjuslikke) jõude.
Järgmist astet nimetatakse prohvetiks. Prohvetil on kuus võnkumise oktaavi: lisandunud on jumaliku tarkuse ja universaalse armastuse tasand. Aga kunagi ei tohi seda kuuendat tasandit segi ajada kolmanda tasandi instinktarmastusega, mille ülesanne on soo jätkamine. See kolmanda tasandi "armastus" sunnib inimest lähenema teisele armastatud olendile omamise kirega, mis lähtub kehast. See otsib kehalist täiendpoolt rahulduse leidmiseks. Selline "armastus" soovib alati võtta, SAADA, OMADA. Kuuenda tasandi armastus ei lähtu jumalikust eraldatusest, vaid jumaliku AINULISUSE algolekust! See on alati ANDEV, mitte kunagi võttev, see ei vaja enam kehalist väljendust, vaid kiirgab jumalikku KÕIKSUSEGA ÜKSOLEMISE teadlikkust. Need inimesed ei soovi kedagi omandada, sest nad on KÕIKSUSEGA üks.
Seitsmes on kõige täiuslikum Jumala avaldumine - TÄIESTI TEADLIKUKS saanud inimene ehk JUMALINIMENE. Eelmised tasandid väljendasid vaid osa Jumalast. JUMALINIMENE väljendab JUMALAT, JUMALIKKU OLEMUST - TA TUNNEB JA KIIRGAB JUMALIKU LOOVJÕU ALGUPÄRASEID, MUUNDAMATA VÕNKEID.
Ainult inimesel on võimalik valitseda kõiki seitset võnkumise oktaavi ja kiirata neid, sest tal on kõigi seitsme jaoks mõeldud närvikeskused. Aga ta suudab edastada vaid selle tasandi kiirgust, MILLENI ON TÕUSNUD TA TEADVUS; sel momendil, kus teadlikkus puudub, püsivad närvikeskused latentses seisundis. Tavaline inimene saadab võnkumisi neljanda tasandini, geeniusele alluvad viienda ja prohvetile kuuenda tasandi võnked ning JUMALINIMENE suudab kiirata kõigi seitsme tasandi omi.

Ütleme näiteks, et antud materjalide algallikas on varjul iidsetes püramiiditekstides.
Paraveebi algaastatest...
Vasta
Jah nagu näed, olin ka mina kord nende valeõpetuste mõju all, aga kuna Jeesus Kristus mind sellest isiklikult välja tõstis, siis püüan ka nüüd näidata ära, et see kõik on deemonlik ja Suur Eksitus! Terve maailm on täis inimesi, kes sarnaselt minule on omal ajal kurjuse poolel töötanud, kuid kes on Jumala armust päästetud saanud ja nüüd seda kõike paljastavad! Heaks näiteks on John Ramirez!



Esimene eksitus, mis maailmas aset leidis toimus Eedeni Aias, kui Madu (Nachash; Saatan/Lucifer) Aadamat ja Eevat hea ja kurja tundmise puust sööma ahvatles. Sellesama surmapuu "tarkus" ongi see eksitus, mis ütleb inimesele "te saate Jumala enda sarnaseks" või "te oletegi juba jumalad, aga lihtsalt oma langenud või piiratud lihalises olekus". See on aga eksitus, sest on ainult Üks Jumal ja meie kõik oleme loodud olendid. Niisamuti oleks vist ka vale öelda, et Saatan/Lucifer on Jumala vastand, sest selleks et vastand olla peab olema Jumalaga võrdne aga lihtsalt vastaspooluses. Tegemist on aga temagi puhul loodud olendiga, kes lihtsalt oma kurjusega töötab Jumala vastu. Väe ja võimu poolest pole seda isegi mõtet võrrelda, sest Üks on kõikvõimas, teine aga mitte!
Vasta
Arlich.
Miks sa oma postitusi nii suures osas tagantjärgi redigeerid?
Ma saan aru, kui hilisemalt parandatakse kirjavigu või kohendatakse minimaalselt mõningaid mõisteid, kuid sedaviisi komme tagantjärgi ümber teha pole hea foorumi tava.
Vasta
"...sest on ainult Üks Jumal ja meie kõik oleme loodud olendid.."
Jumal on, ehk eksisteerib ainult Üks Reaalsus. Jumal ei "loo" nii nagu mõistus seda arvab. Kui oleksid "loodud" olendid ja Jumal, siis sealt tuleks vastasus. Need "olendid" ei saaks Jumalat kunagi tundma.
Piibliga ma pole eriti kursis aga Jeesus ütles "Teie oletegi Jumalad" või "Mina ja Isa oleme Üks"...
Tähendab....väga lihtsalt öeldes...kõik mis peas toimub on Eksitus...Hea ja Halb asub just seal....Jumal ei ole mõistus ja Ta on väljaspool Head ja Halba...Smile
Vasta
Ma redigeerin/lisan asjadele materjali juurde, kuna iga näite jms on mul sadu videosid jms ja materjali rohkuse tõttu esimesel sisestusel kõik omavahel ei haaku. Mõttes natuke asjade üle palvetades ilmuvad sobivad salmid ja videod mingit küsimustele vastamiseks ja vaatekohtade täidlasemaks muutmiseks! Sama muster kehtib koguduste kokkusaamistel, kus Jumal annab pastorile iga kord mingi kindla osa Piiblist ettelugemiseks ja asja üle arutamiseks! Need antakse sel viisil, kuna just antud kindel videolõik või tekstiosa/värss on vajalik just kellegi kindla lugeja/vaataja seisukohast. Paljudel juhtudel võib jääda mulje, et kirjutan asjast natuke mööda, aga see pole nii, kuna edasiantav info on kellegile vajalik ja Püha Vaim teab just täpselt kellele minu mingi postitus mõeldud on! Seega isegi kui ma vastan nüüd nagu mingile ühele inimesele, siis vastan ma tegelikult selles vastuses midagi lisades ka kellegile teisele!
Vasta
(18-03-2019, 17:40 )Arlich Kirjutas: Terve maailm on täis inimesi, kes sarnaselt minule on omal ajal kurjuse poolel töötanud, kuid kes on Jumala armust päästetud saanud ja nüüd seda kõike paljastavad! Heaks näiteks on John Ramirez!
Nende kuulsate eks-satanistidega ja ex-vabamüürlastega on selline lugu, et nad pürgivad väga pastoriteks ehk tähtsale kohale, ei jää nad koguduse lihtliikmeks.
Keegi neid ei saa pastoriks valida, vaid teevad omanimelise teenistuse ja ise on seal ka bossid "igavesti".

John Ramireze paljastamine :

Vasta
Ei, Arlich.
KUI sa konkreetselt üritad vastata kellegi postitusele (nagu hiljuti minuga) ja seda enam KONKREETSE küsimuse kohta, siis see, et sa pool tundi hiljem lähed ja täiendad oma kommi hoopis uute aspektidega, see loob täiesti nihutatud pildi.
Ja jutt pole mingitest su koguduse koosolekutest.
Mina ju olen siin vastanud sinu ühele sisule, sina aga HILJEM teed selle sisu ümber.
Nii FOORUMITES EI TEHTA.
Pealegi oled oma usaldusväärsuse selles osa täiega alla tõmmanud.

Nüüd mine ja kontrolli aina üle või, mis sa seal eespool mingis konkreetses küsimuses üle oled muutnud või?
Nõme.

Mina sind igal juhul enam ei usalda.
Vasta
Amen! Me tõesti ei saa mitte ühtegi inimest 100% usaldada! Seetõttu ma ju kordan üha uuesti ja uuesti, et uskuge Piiblit, sest see on Jumala Sõna ja võrrelge/analüüsige kõike meie ümber toimuvat Piibli alusel!
Vasta
Ära usalda mind! Võta minu materjalid, videod jms välja, loe läbi ja uuri ISE edasi!
Kontrolli, kas väljatoodu vastab Piibli värssidele, et kas Piibel on sellest juba meile ette hoiatanud! Väljatoodu alusel ilmeb, et on!
Kui asi vastab tõele ja tegelikus elus ka toimuvale, siis ehk on sellest teadmisest ka meile mingit kasu.
Ja otse loomulikult on kasulikum esmalt uskuda Jumala sõnasse, kui ükskõik millisesse inimesse!
Kui John Ramirez oma ülestunnistuses valetas, siis jääb see tema ja Jumala vahele!
Ja kui tema puhul on tegemist saatanliku infiltraatoriga, siis see veelgi enam kinnitab Saatana ja Jeesus Kristuse olemasolu!

Hea on lähtuda Piiblist, sest üksnes inimlikule tarkusele toetudes, võime me liikuda eksiteel:

Õp 14:12 Mehe meelest on mõnigi tee õige, aga lõppeks on see surma tee!

Inimese langenud loomus ja seesmine kuri olemus on see, mis meid alla tõmbab:

Mk 7:20-21 Ja ta ütles: "Mis inimesest välja läheb, see rüvetab inimest. Sest seestpoolt, inimeste südamest, lähtuvad kurjad mõtted, hoorus, vargused, tapmised, abielurikkumised, ahnus, kurjused, kavalus, kiimalus, kade silm, Jumala pilkamine, kõrkus, rumalus. Kõik need pahad asjad lähtuvad seestpoolt ja rüvetavad inimest."



Toon siis need matejalid uuesti taaskord välja, et asjahuvilistel ISE võimalik need üle vaadata ja analüüsida, et kas Piibel neist asjust ka meile juba tuhnadeid aastaid rääkinud on!
NB! Kirjutatud on kõik fundamentaalse Kristluse seisukohast!

1) Vaimne Sõjapidamine - Kes on Jeesus Kristus & mis on Vaimne Ümbersünd?

2) Spiritual Warfare - What is the STRONG DELUSION?

3) Spiritual Warfare - Mystery Babylon the Great

3) Spiritual Warfare - The Biblical Flat Earth

4) Spiritual Warfare - Textus Receptus & The Flat Earth

5) Spiritual Warfare - The wisdom of this Universe is foolishness with God

6) Flat Earth Final Model based 100% on Bible verses! (Vana-Heebrea arusaam Kosmosest)

7) Short pictorial Flat Earth presentation
Vasta
(18-03-2019, 17:31 )NelliN2 Kirjutas:
(23-05-2006, 11:44 )Arlich Kirjutas: Jumalapoegadeks nimetan antud kontekstis muistseid lemuurlasi, lemuuri-atlante, atlantislasi ja nende järeltulijaid, kes olid jumailku teadvusega üks ja suutsid valitseda loodusjõude.
/.../
Ütleme näiteks, et antud materjalide algallikas on varjul iidsetes püramiiditekstides.
Paraveebi algaastatest...
Arlich, Sul on loomulikult vaba voli vastamisest keelduda, kuid kuidas ja miks see muutus Sinuga toimus? Aastal 2006 oled tegelenud iidsete püramiiditekstidega ja aastal 2013 said ristimise Püha vaimuga:
(13-06-2016, 14:14 )Arlich Kirjutas: Tere,
3 aastat on nüüd möödunud ajast, mil leidis aset minu ristimine Püha Vaimuga ja minu vaimne ümbersünd Jumala Kuningriiki.
Inimesel, kes Sinu seisukohtadega ei nõustu, on vaidlemine mõttetu, sest selgust talle ei tule. Võibolla oskaks selgitada keegi teine kristlane, kes oskab rääkida ilma piiblitsitaatideta.
Kuid siin jätan mina poole valimata ja olen lihtsalt huvitatud inimene.

Vasta
(19-03-2019, 10:28 )Mannu Kirjutas: Arlich, Sul on loomulikult vaba voli vastamisest keelduda, kuid kuidas ja miks see muutus Sinuga toimus? Aastal 2006 oled tegelenud iidsete püramiiditekstidega ja aastal 2013 said ristimise Püha vaimuga:

"iidsete püramiiditekstidega" tegelemine ei välista vaimset arengut. Kristlus osutub ohelikuks või vaimseks koonduslaagriks peamiselt nendel inimestel, kel napib kujutlusvõimet ja mõistatahtmist.
Vasta
"Kristlus osutub ohelikuks või vaimseks koonduslaagriks peamiselt nendel inimestel, kel napib kujutlusvõimet ja mõistatahtmist. "
Heh...no sellisel juhul me hakkame Jumalat kujutlusvõimega "nägema". Mõistatahtmine läheb intellekti alla, Jumal ei ole intellekt, niiet sellega Tema tundmine ka ei õnnestu. Loome lihtsalt mingisuguse Fantoomi. Aga jah, eks kristlased vist sellises endapoolt "loodud" maailmas elavad...vabandust kui nüüd kuidagi solvasin kedagi...Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 60
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  See suur ja mõistetamatu Venemaa!? excubitoris 4,202 1,187,923 23-03-2024, 15:47
Viimane postitus: Kunglas
  Birminghami Kolmsilm a la Suur Vend Skarre 0 3,276 13-11-2015, 04:01
Viimane postitus: Skarre
  Suur jalutuskäik xawa 4 6,051 25-07-2012, 14:55
Viimane postitus: Tarawah
  Suur raamatutepõletamine toimub juba homme! Celtic 42 23,835 23-05-2012, 19:36
Viimane postitus: nokitseja
  The Obama Deception kikaskilla 1 2,897 28-03-2009, 14:09
Viimane postitus: Pyramid
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 658 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 656 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:
  [split] Suur Eksitus (The Great Deception)! 3 645 Vähem kui 1 minut tagasi
Viimane postitus:

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat