Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kirik, usk, rist, jumal, hirm...
#26
Ristiga või risti all?
Selles on küsimus.
Vasta
#27
Isiklikult usun erinevaid paranormaalseid asju, kuid Teie jutt tundub vähemalt 95% olevat puhas jama.

MIKS ?

1) Alguses Te tulite ühe jutuga, vihjates, et Teis on saatan, kuid nägite, et keegi selle teooriaga kaasa ei tulnud, muutusite oma jutuga veel labasemaks, kohati meenutas see filmi Emily Rosest.

2) Kui Te oleksite kurjast vaimust vaevatud, siis isiklikult + loetud teoste ja asjade põhjal, võiksin järeldada, et See pole nii, "Kao kurat kuradile" ning läinud, peale mille jääte vaikselt magama ja asi korras.

Muidugi mina pole inimene kes tuleb ütlema, mis on õige või mis on vale, aga lihtsalt teatud asjad Teie jutus panevad kahtlema, et kas see kõik on tõsi. Kirjastiil on sihukene, et 12 aastane on selle valmis kirjutanud, või keegi kes tahab tähelepanu, kuid nagu ma ütlesin, see on kõigest minu arvamust.
Ühesõnaga tore, et saite oma "kuradist" jagu, ning loodame, et kõigil teistel läheb sama kergelt ja hästi.
Vasta
#28
Kes on need " teie" ?
Kas Sa ei karda, et oma ülbusega sattuda nende "X kellegi" objektiks.
----Madal profiil ja enese vaimne kaitse.
Muidugi ,kui Sul on väga tugev vaimne kaitse, siis võid ka ülbitseda.........http://www.para-web.org/images/smilies/shock.gif
Vasta
#29
(26-08-2016, 21:43 )Hansee Kirjutas: Kes on need " teie" ?
Kas Sa ei karda, et oma ülbusega sattuda nende "X kellegi" objektiks.
----Madal profiil ja enese vaimne kaitse.
Muidugi ,kui Sul on väga tugev vaimne kaitse, siis võid ka ülbitseda.........http://www.para-web.org/images/smilies/shock.gif
Kui kasutatakse "Teie" suure algustähega, siis tähendab see pöördumist kindla inimese poole. Antud juhul käib jutt ilmselgelt teema algatajast.
Vasta
#30
Mjah Hansee. Keeleoskus elementaarne!
Vasta
#31
Kurat on ainult judeo-kristlike või muude taoliste usundite väljamõeldis nagu ka nende egregoridest "jumalad",kurat on judaismis ja kristluses jehoova tumedam pool ehk mastema millega uskmatuid karja ja karjasekepi alla hirmutatakse.
Vasta
#32
Teie all pidasin silmas teema tegijat, ehk siis elementaarne viisakus on öelda Teie. Teiseks, mina pole ülbitsenud, ma olen vaid välja toonud oma arvamuse asjast, mis on igaühe õigus. Lihtsalt see jutt kõlab samamoodi nagu oleks vaadanud odavat koopiat Emily Rose filmist ja teades/uurides asju, siis üldiselt nii kergelt deemonid ei kao inimese seest, ainult ühte lauset lausudes ja ongi läinud. Aga võibolla tõesti, mida ka mina tean ?
Igatahes enne peaks defineerima sõna "ülbus", ning siis seda kasutama, minu tekstis "ülbusel" kohta polnud, lihtsalt kui inimene tõlgendab seda teistmoodi, siis see pole alati kuld, nagu alati pole kuld kõigi inimeste jutt/arvamus.
Ilusat päeva.



(26-08-2016, 21:43 )Hansee Kirjutas: Kes on need " teie" ?
Kas Sa ei karda, et oma ülbusega sattuda nende "X kellegi" objektiks.
----Madal profiil ja enese vaimne kaitse.
Muidugi ,kui Sul on väga tugev vaimne kaitse, siis võid ka ülbitseda.........http://www.para-web.org/images/smilies/shock.gif

Vasta
#33
Hea lugu, mõnus Saatana tripp Smile Tartz kirjutab ju suht haaravalt. Jääb natuke kreisi kuid samas agar mulje.
Jätku tripile kuniks veel on, enne kui maailm oma igapäevarutiini ja monotoonsuse embusse haarab, kogu müstika kaugeks harulduseks muudab ...
Vasta
#34
üldiselt tunnen et võitsin saatanat. kuid kui pikemalt toas olla siis tunnen et mingi tumedam asi hakkab peale suruma jne. alles ükspäev käis jälle, huvitav on see et varem see päev vaatasin terve päeva ghost adveturesit. õudusfilme ka enam õhtuti vaadta ei saa, muidu hakkab öösel se sama vana jama peale jälle, justkui keegi istuks pea peale öösel peale seda ja magada ei lase kah.. ja se vastik raskus tunne ka peal. päris kiriukus ei käi iga päev kuid nüüd ikkagi usun jumalasse ja se tähendab et ka saatanasse...
Vasta
#35
(10-09-2016, 20:59 )Tartz Kirjutas: üldiselt tunnen et võitsin saatanat. kuid kui pikemalt toas olla siis tunnen et mingi tumedam asi hakkab peale suruma jne. alles ükspäev käis jälle, huvitav on see et varem see päev vaatasin terve päeva ghost adveturesit. õudusfilme ka enam õhtuti vaadta ei saa, muidu hakkab öösel se sama vana jama peale jälle, justkui keegi istuks pea peale öösel peale seda ja magada ei lase kah.. ja se vastik raskus tunne ka peal. päris kiriukus ei käi iga päev kuid nüüd ikkagi usun jumalasse ja se tähendab et ka saatanasse...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Seline anektoodi moodi lugu oli ühes firmas, jehoovatunnistajaks hakanu oli nii naiste vastu üles keeratud mis kole. Ja naised ühel meelel poetasid ta kohvitassisse erilist rohtu mis maru isaseks ajas. Sellest tekkis maru kumu, sest kuriteo toimepanijad kaevati ohvri poolt kohtusse esimese hooga. Hiljem muidugi lepiti ära, teha polnud ju enam midagi. Naerda sai mitu aastat hiljem veel, kui jutuks tuli. Ei Saatan pole laita mees.
Vasta
#36
Mis ta siis tegi
Isane jehoovatunnistaja?
Vasta
#37
See kartus tuleb lapsepõlvest. Olge mõistlikud! Smile
https://youtu.be/XjJnrwC0di4
Vasta
#38
(16-12-2016, 18:36 )positiivne Kirjutas: Mis ta siis tegi
Isane jehoovatunnistaja?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ta rahunes maha ajapikku. Tegelikult tal läks väga hästi, naised ju tahtsid teda vähemalt see üks kordki ja kohe karjana. Ta ise sai aru hiljem et nalja tehti.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lootus, usk ja unistused ent 3 2,418 26-10-2005, 07:15
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat