Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majas nr. 4
#51
tõesti, mul suht sama asi. elan majas number 4. emaga tülitseme iga päev. mitte ühtegi rahulikku päeva ei ole kus me ilusti läbi saaks. mingi aasta tagasi kolisime siia ja mulle tundubki, et need tülid hakkasid siis, kui me siia kolisime, sest tülid on juba väääga pikka aega kestnud. siis kui eelmises majas elasime, ei olnud mitte midagi.
Vasta
#52
ma elan majas number neli.aga olen üpriski õnnelikSmile
ausalt öeldes võib pidada tõeks et majas number neli valitseb must energia.samas aga see ei hakka sulle külge,kui sa ei mõtle et miskit halba juhtub.Tülisi jh tekib,aga need on alati lahendatavad.

ma olen viimasel ajal tunnetanud enda toas head energiat samas mida rohkem köögi poole,seda rohkem halba energiat tekib.

Kokkuvõttes: Maja nr 4 ei ole mingi surmanumber ega midagi.Seal asub lihtsalt rohkem tumedamat energiat,mis küll ei ole ohtlik,niikaua on hea energia olemas.Tähtis on see,et ise endal on seda head energiat väga palju.
soovitan seekord isegi kadakasuitsu.Viirukitega ei pruugi olla nii tõhus.Samas võib ka neid proovi.
kadaka suitsu kohta oli ühes teemas olemas.aga siin on keegi sama või vähgemalt sarnase jutu sinna kopeerinud ja lisanud üldiselt ka minu energiapallidest,millega mina enda korterit puhastan vahest,sest halba energiat lihtsalt imbub sisse,kuna ise seda tekitan vahest:o : http://mangukoobas.lahendus.ee/id/27/mon...id/180677/

Muudetud: 9-6-08 kell 22:12:30 atlantic456
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat