Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Autor Sõnum
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
01-09-2016 10:32
Postitus: #1
Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Kas keegi suudaks kirjeldada (naise) sisemaailmas toimuvat teoreetiliste mudelitega?

Sisemaailma-välismaailma erinevus: kui nö "teretada kättpidi", siis käepigistus on välismaailmas toimuv tegevus - kuid see KUIDAS käepigistus toimus (pehme käega, tugeva käega, ükskõikselt, aupaklikusega, põlgusega, jne) on sisemaailmas toimuv.
Sisemaailmas toimuv on oluline eelkõige naiste jaoks, kuid välismaailmas toimuv on oluline eelkõige meeste jaoks.

Kõige lihtsamini kirjeldatav naise sisemaailm on nö "seks purjus naisega", kus esineb vaid tunde-emotsiooni kiht (purjus naine häälitseb-väänleb seksi ajal, st kogeb ihasid-kirgesid-tundeid, mis on sisemaailmas asuvad tunde-emotsiooni tasandi objektid), kuid mistahes kõrgemad kihid (mentaalne, põhjuslik, loojalik) on joobe tõttu blokeeritud (purjus naine ei saa aru kellega ta seksib ja miks ta seksib).
Ning sarnane lihtne sisemaailm on ka nö "seks ilusa, kuid lolli naisega": ka siin on vaid tunde-emotsiooni tasand, kuid kõrgemaid mentaal-põhjuslike kihte pole.
Sisemaailma komponente saab täheldada ka väljaspool seksi, ehk mistahes igapäevastes tegevustes: kuid paljud igapäevased tegevused on tugevalt moondunud igasugu väär-isiksute ja värd-õpetuste poolt (kuid seks on üks väheseid tegevusi, mis on taolistest moonutustest vaba).

--------

Taoliste kirjelduste aluseks on nö "tunnetuslik reaalsus", mida saab edukalt kujustada aurapiltide abil.
Siin pole oluline mitte lihtsalt auravärvide nägemine (värviline aura-pallike inimese ümber), vaid nö "aura peen-struktuur": ehk aurapallis erinevate tunnete tõttu esinevad väiksemate objektide (sädemete) kuju & liikumine (ärritunud inimese auras olevad sädemed, vihastanud inimese auras olevad spiraalsed keerised, armunu auras olevad ringikujulised rootorid, jne).
Vt lisatud pilti:
   

Sama pilt ka Uploadi lingina (neile kes siin kontot ei oma, ning seetõttu pilte ei näe):
https://www.upload.ee/image/6122579/astr...pildid.JPG

Need kes aurat ei näe, tajuvad ikkagi nö "mingit energia liikumist enda sees", ehk seksi ajal ei seisa ju see "mõnna-mõnna & läheduse & soojuse tunne" ühe koha peal kehas paigal, vaid liigub kehas ringi (nagu 7 sipelgat jookseks mööda selgroogu, või mõnus soojuse laine liiguks mööda keha ringi) - pigem on probleem selles, et seksi ajal ei suuda-taha keegi analüütiliselt mõelda (kuidas need energiad kehas liiguvad), vaid tahetakse nautida-tunnelda nende energiate liikumise tulemeid.

---------

Taolised spiraalsed & ennast lõikavad jooned on matemaatiliselt kirjeldatavad nö "kolmandat järku joonte abil" (nende võrrandites on x3, ehk kuupliige):

Näiteks ennast lõikav nö "kala-saba joon" kirjeldaks olukordi, kus on 2 täiesti erienvat reaktsiooni: a'la "armas lollike" on mõistetav:
1) Meeldiva kiitusena: sa tahad mind vaatamata minu puudustele, nii mõnna!
2) Ebameeldiva laitusena: Armasta siis kedagi teist, kes pole loll, ning jäta mind rahule!

Näiteks "asümptootiline spiraal" (spiraal läheneb mingile ringile, kuid ei jõua kunagi ringini) kirjeldaks nö "blondiini pikki juhtmeid" (blondiin nagu saaks millestki üldjoontes aru, kuid täielikult ei jõua asja tuum talle kunagi kohale).

Kogu klassikaline mehhaanika on kirjeldatav nö "teist järku joontena" (võrrandites on x2, ehk ruutliige).
Kuid 3. järku joontega lisanduks täiesti uued füüsikalised mõisted, nagu "super-energia" (energia on jõud x teepikkus, kuid "super-energia" oleks energia x teepikkus) ja "super-võimsus" (võimsus on ajaühikus kulutatud energia, kuid "super-võimsus" oleks ajaühikus kulutatud võimsus).

Nii saaks elegantse selgituse nö "elektroonika rikki minek vihastamise tulemusel" (üli-emotsionaalne naine vihastab poes, ning läheduses olev elektroonika lakkab töötamast): taolised hetkelised "super-energia & super-võimsuse" sähvatused oleks röögatu energia & võimsuse kandjad.

---------

Ma olen rohkem "aju, kui taju", st ma oskan palju paremini asju kirjeldada, kui asju tajuda.
Näiteks piirudvad minu tunde-tasandi tajud sellega, et ma vaid tunnetan ihade-kirgede-tunnete liikumist kehas, ning suudan mingeid üldisi-umbmääraseid energiakeeriste liikumise trajektore näha, kuid täiesti teravat ja selget nägemist-taju mul pole.

Kui taolise kirjelduse-teooria valmis saaks, siis oleks kirjeldatav kõik tunde tasandis toimuv: ehk "naised saunas" saaks adekvaatselt & selgelt edasi anda selle mida & kuidas nad "hea seksi" ajal tundsid (praegu vaid vaieldakse selle üle, kas "7 sipelgat, või soojuse laine", kuid siis oleks selge pildiline arusaam energiate liikumisest, mis põhjustabki need "7 sipelgat & soojuse laine").

Need kellel on selgem taju-tunnetus, võiks üritada visandada seksi ajal tunde tasandis toimuvate energia-pallikeste liikumist (kasvõi eelpool toodud aura-pallikeste kujustamise kaudu) - eriti oluline oleks nö "eel-orgasmide" ajal toimuv: siis peaks eriti palju & eriti kiiresti muutuvaid keeriseid olema (mida mõnnam on, seda suuremad energeetilised muutused toimuvad).

Ühesõnaga kellel on peenemad tajud, võtke pliiats kätte ja joonistage paberile tunde tasandis toimuvad muutused.
(selle postituse viimane muutmine: 01-09-2016 10:34 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
01-09-2016 17:32
Postitus: #2
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Budistlikus kirjanduses on küll tunde-emotsiooni tasandi (kama-rupa) objektide (ihad, kired, tunded) staatilisi kirjeldusi (mis on iha, kired, tunded), kui budistidel on puudu dünaamika pool (milliste trajektooride abil erinevad tunde-energiad kehas liiguvad, ning kuidas taolisest liikumisest moodustuvad erinevad ihad-kired-tunded).

Igasugu tantristlikes seksides ja muudes sarnastes õpetustes tegeletakse vaid praktilise poolega (kuidas mõnna-mõnnat teadlikult tekitada), kuid ei käsitleta teoreetilisi aspekte (kuidas mõnna-mõnna moodustub erinevate energia-ringvoolude tulemusena).

Ehk aura-nägijad on joonistanud pildikesi, kuidas ihad-kired-tunded aurapiltides väljenduvad, kuid nende liikumise dünaamikat pole nad üritanud kirjeldada (tegu oleks liikuva videoga seisvate piltide asemel).

Sisemaailma kirjeldust piirasin teadlikult vaid taimele omase tunde-emotsiooni tasandiga, kuna tegu on oluliselt lihtsama objektiga, kui seda on peenma pool asuvad mentaalne ja põhjuslik tasand - ning seksi näide on praktiline seetõttu, et vastavat kogemust omab ca 99% täisealistest inimestest (kuid igasugu muid igapäevaseid tunde tasandi objekte ei valda paljud nii laitmatult).

-----

Analoogia: kui "kiviaja pärismaalased" ei oska kasutada tänapäevaseid köögitarbeid (teelusikas, supilusikas, kulp, jne), siis tuleb esmalt vastavad köögiriistad defineerida & valmistada, ning seejärel luua kirjeldused-õpetused nende köögiriistade kasutamiseks (supi tõstetakse kulbiga, mitte teelusikaga - arbuusi urgitsedes paindub õrn teelusikas kõveraks, kuid tugevama supilusikaga õnnestub, ning kulp jääb jällegi liiga nüriks-robustseks).

Aurapiltidel toodud sädemed-rootorid-spiraalid oleks köögitarvete primitiivsed analoogid - siit ootaks mõne tundlikuma-teadlikuma isiksuse poolseid kirjeldusi vastavate köögitarvete kasutamise kohapealt (kuidas ihad-kired-tunded kehas liiguvad, väljendatuna kasvõi aurapiltide kaudu).
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
01-09-2016 19:30
Postitus: #3
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Need väljade pildid olenevad paaridest. ...
Ühtse mõttega paaridel sulanduvad väljad kokku , ühtsekd kujundiks.
Erineva mõttega paaridel on need lahus ja erineva kuju ja värviga.
Tantraga viiakse inimene transsi ja seal tekib segu.....mis on petlik.
Inimese sisekosmos peegeldub tema silmade kaudu. Sealt tulevad isegi igasugused elukad välja , kui inimene on näiteks deliiriumis!Kunagi sai seda isegi filmitud. Pärast nad ise ka ei uskunud seda, mida nägid!!!.....
Sisekosmost peab aegajalt puhastama. Seda on lihtne teha ja ei nõua erilist kunsti!Sellega saab igaüits hakkama.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
02-09-2016 07:13
Postitus: #4
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
(01-09-2016 19:30 )HUGOTH Kirjutas:  Sisekosmost peab aegajalt puhastama. Seda on lihtne teha ja ei nõua erilist kunsti!Sellega saab igaüits hakkama.
Üks lihtne moodus on kiikumine, tavaline puuoksa küljes köied ja lauajupp kiigel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Anonymous
Tavaliige

Postitusi: 193
Liitunud: Apr 2013
02-09-2016 08:38
Postitus: #5
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
(02-09-2016 07:13 )Tulnukinimene Kirjutas:  
(01-09-2016 19:30 )HUGOTH Kirjutas:  Sisekosmost peab aegajalt puhastama. Seda on lihtne teha ja ei nõua erilist kunsti!Sellega saab igaüits hakkama.
Üks lihtne moodus on kiikumine, tavaline puuoksa küljes köied ja lauajupp kiigel.

Kiikumisega meenus väljend "külm tuul käis südame alt läbi".
Mis täpsemalt nende sõnade taga on? Paljud on seda tunnet tundnud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
02-09-2016 08:54
Postitus: #6
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Tunde-emotsiooni tasandit mõjutavad igasugu "peenemad tegurid", nagu astroloogia (kuu faasid: täiskuu aja minnakse peast segi), menstruaaltsükkel (ovulutsiooni ajal muutub naine lepplikumaks-magusamaks, et mees ta ära viljastaks), ning ka "astraalsed parasiidid" (larvid ja muud taolised inimese tunde-energiatest toituvad olendid).

Kiikumise, rahvatantsu ja muu taolise nö "mitte-sirgjoonelise liikumise" jälgimine on vähest teadvust omavate astraalsete parasiitide jaoks äärmiselt koormav tegevus: nad ei suuda taolisele "keerukale liikumisele" järgneda, ning kukuvad-pudenevad inimese biovälja küljest lahti (nii ongi inimesel nö "parem enesetunne", kuna parasiidid ei koorma enam keha energeetikat).

Aga kõik taolised kiikumise-ja-rahvatantsu mõjud peaks tulema alles peale tunde tasandi esmaste energeetiliste mustrite (ärritumise sädemed, armumise rootor-ringvoolud, vihastamise spiraalsed keerised) kirjeldamist.
(selle postituse viimane muutmine: 02-09-2016 08:55 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

Postitusi: 3,072
Liitunud: Aug 2012
02-09-2016 10:49
Postitus: #7
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Hm ka kiikumise ja laias laastus mõnuainete ning alkoholi toime sarnasusi tuleb ära märkida. Kas ehk see inimese enesetunne peale kiikumist ei johtu pigemini ajuripatsi ja füüsilise keha inertsusest kui et astraalparasiitide pudenemisest? Kõnelemata emotsionaalsest laengust, mis reeglina kaasneb teiste inimestega suhtlemisest või üksiolemise romantikast.
Kiikumine meenutab ehk mälestusi emaüsast?
(selle postituse viimane muutmine: 02-09-2016 10:50 positiivne.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
02-09-2016 15:14
Postitus: #8
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Etanool & narko toimivad "taime tasandis" (seesama astraalne tasand, kus ka tunded asuvad), ühendades inimese nö "teiste maailmadega" - mõnuainete tarbimisega inimene nö "põgeneb siit ilmast" (krt, miks te siis üldse siia ilma kehastusite, kui mujal parem on), ning naudib lühikest aega "teistes maailmades" olemise rõõme: siia ilma tagasi tulles on aga kordades pikem pohmakas - seega ei oma need mõnuainete-väetaimede abil "teistes ilmades kondamised" erilist mõtet: kui minna, siis vaid enda väe pealt (oma on igavene, võõras on ajutine).
Ühesõnaga tunde-emotsiooni tasandi vaates on inimese ihad-kired-tunded nö "põhjuseks" (millede põhjuste põhjus asub mentaalis, kausaalis ja loojalikus), kuid mõnuainete-väetaimede abil sooritatud rännakud on "tagajärjeks" (keemilised ained vaid ühendavad teiste ilmadega, kuid sügavat-taotlusliku-põhjusliku eesmärki selleks pole).

Ajuripats on füüsilise keha osa, mida nö "juhitakse" peenemates kihtides asuvate peenkehade poolt: ehk tervikolemus-vaim on nö "põhjuste põhus", mille tagajärjeks on hing-olem, mille tagajärjeks on füüsiline keha.
Kui pidada füüsilises kihis asuvat ajuripatsit nö "põhjuseks" (ning peeemaid kihte tagajärjeks), siis taolise lähenemisega jõuab vaid rappa-piiratusse-vastuoludesse.

Aga kõike eelnev ei vii sammugi lähemale tunde-emotsiooni tasandis toimuvate ihade-kirgede-tunnete liikumise dünaamika kirjeldamisele.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
02-09-2016 18:40
Postitus: #9
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Paistab et seda sisemaailma mõjutab kõige rohkem Ema ja Vanaema käitumine. Nende seksuaalühte ja raseduse ajal toimunud sündmused.
See peaks natuke rohkem selgitama.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5622
See mis naine või mees rasestuva, katkestamata seksuaalühte ajal mõtleb või ütleb – see ka teostub lapse suhtes.
Väga tähtis on ka esimese seksuaalühte kogemus.
(selle postituse viimane muutmine: 02-09-2016 18:49 kalldunn.)

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

Postitusi: 1,750
Liitunud: May 2009
02-09-2016 19:14
Postitus: #10
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Kas te Arengumaagide foorumit olete lugenud või olete mõjutanud selle teooria sündi?

Truth shall set you free.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
02-09-2016 20:43
Postitus: #11
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Liikumine on iidne rituaal kiigel.
Sisekosmose puhastamine saastast: Hea on seda teha enne magamaminekut. Olete pikali, tuli on kustutatud. Nüüd sulete silmad ja jääte ootama.......silma äärtest hakkavad tulema valged ollused erineva kujuga....siis hävitate need oma mõtterelvaga ära. kui see ei mõju siis mõtlete järjest võimsamad relvad välja ja pommitate nii kaua kuniplats on puhas Samal aja silma liigutades leiate nad üles. Kuni kogu vaateväli on puhas. See tahab nati harjutamist.
Head puhastamist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
02-09-2016 21:10
Postitus: #12
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
(02-09-2016 20:43 )HUGOTH Kirjutas:  Liikumine on iidne rituaal kiigel.
Sisekosmose puhastamine saastast: Hea on seda teha enne magamaminekut. Olete pikali, tuli on kustutatud. Nüüd sulete silmad ja jääte ootama.......silma äärtest hakkavad tulema valged ollused erineva kujuga....siis hävitate need oma mõtterelvaga ära. kui see ei mõju siis mõtlete järjest võimsamad relvad välja ja pommitate nii kaua kuniplats on puhas Samal aja silma liigutades leiate nad üles. Kuni kogu vaateväli on puhas. See tahab nati harjutamist.
Head puhastamist.
Põhimõtteliselt on kõik see, kus hävitatakse valguse olendeid – kurjuse ja saatanistide rituaal.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 904
Liitunud: Mar 2012
03-09-2016 06:16
Postitus: #13
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
(02-09-2016 08:54 )lahendused Kirjutas:  Kiikumise, rahvatantsu ja muu taolise nö "mitte-sirgjoonelise liikumise" jälgimine on vähest teadvust omavate astraalsete parasiitide jaoks äärmiselt koormav tegevus: nad ei suuda taolisele "keerukale liikumisele" järgneda, ning kukuvad-pudenevad inimese biovälja küljest lahti (nii ongi inimesel nö "parem enesetunne", kuna parasiidid ei koorma enam keha energeetikat).
Rahvatants (see vanem, mitte tänapäevane) on pigem ruunitants/-jooga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
03-09-2016 12:10
Postitus: #14
RE: Sisemaailma teoreetilised mudelid.
Inimese sisekosmos peab puhas olema igasugusest saastast, olgu see musta või valget värvi!....Seda ei saa mingi muu rituaaliga siduda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog