Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti selgeltnägijate tuleproov
Autor Sõnum
I'll be back
Vana kala

02-12-2016 11:25
Postitus: #76
RE: Eesti selgeltnägijate tuleproov
Semjon Slepakov ekstrasensidest...

https://youtu.be/gdxHkRfI5W0
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
Veteran

02-12-2016 11:41
Postitus: #77
Midagi positiivset selle tuleproovi lõpetuseks.

Eesti selgeltnägijate tuleproovi" võitja Anu Pahka on Eesti esimene naisohvitser ning kaitseväes ja Kaitseiidus töötanud juba veerandsada aastat.

Šamaan ütles Õhtulehele, et nüüd on see kuude küsimus, millal ta kaitseväemundri lõplikult varna riputab ning ennast kogu ihu ja karvadega nõiandusele pühendab. Seni on ta suutnud töö ja huvid ühitada, kuid nüüd hakkab töö spirituaalsetele huvidele jalgu jääma. Kuid Anu on pensioni Kaitseliidus juba välja teeninud.
http://publik.delfi.ee/news/tuleproov/te...d=76441967
(selle postituse viimane muutmine: 13-10-2017 13:06 Nofretete.)
Teloslane
Tavaliige

20-03-2017 01:45
Postitus: #78
Mine castingule!    

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Nofretete
Veteran

04-10-2017 18:37
Postitus: #79
UUS HOOAEG. Eesti selgeltnägijate tuleproov. Neljapäeval kell 20.00! Vaata "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" treilerit

http://www.tv3.ee/eesti-selgeltnagijate-...-treilerit
Nofretete
Veteran

13-10-2017 13:05
Postitus: #80
“Mul on raske öelda, kellel on sellised hambad,” oli ka nõid Alisa õigel teel. “Äkki see oli ilves või kellegi selle moodi,” pakkus ta ning endalegi üllatuseks sai ta hiljem teada, et lahendas katset Tallinna loomaaia esimese asuka ehk ilvese järgi nime saanud sillal. “See lõvi näitas talle, kui tugev ta võib olla. See loomade kuningas ründas sind, aga sina olid ikkagi tugevam,” lisas ta. “Seda ma kartsin, jah. Täppi läks,” lausus pisarate äärel Helve.

“Eesti selgeltnägijate tuleproovi” esimese võistlussaate parimaks kuulutati Helve, ootamatul kombel saadeti koju aga tavapärase ühe asemel hoopis kolm sensitiivi — müügimees Remi, mõtetelugeja Washtara ja tõsieluseriaalist “Prooviabielu” tuntud Helen.

http://publik.delfi.ee/news/tuleproov/ee...d=79811676
Wilholmensis
Veteran

14-10-2017 16:20
Postitus: #81
Kuidas on võimalik, et üdini nõmedad "teadusteooriad" lähevad massides liikvele nagu näiteks "lapik maa," "Nibiru" jt. Üks mudel on selline: vaimselt ebastabiilne, kuid oma sotsiaalses keskkonnas liidrina esinev indiviid paneb oma haigusest (näiteks skisofreenia) tuleneva luulu liikvele. Esmalt seda presenteeritakse üldises inforuumis kui fantaasiana või lollusena. Kuid luuludest saavad inspiratsiooni samasuguste hälvetega indiviidid, enam pole oluline nende positsioon ühiskonnas vaid nende hulk ühiskonnas, kes hakkavad representeerima lolli idee autorit kui ohvrit (uus geenius, kelle saavutus on ohtlik nn. tavateadusele ja teda materdatakse maha jne.), "ohvri" tunnus teeb tema ideed usutavaks ka neile, kel pole psüühikahäireid, kuid madal haridustase või kitsas maailmavaade ehk need, kes enda infovälja piiravad. Ja nii need pseudoteaduslikud teooriad oma elu hakkavadki edasi elama, olgu paralleelselt empiirilise teadus nii tugev kui tahes, lollus levib ikkagi edasi.
Nofretete
Veteran

14-10-2017 18:26
Postitus: #82
Esitasid need küsimused vist valesse teemasse.
Aga samas: Neile küsimustele oskavadki ehk ainult selgeltnägijad vastata.

Üks praeguses Eesti selgeltnägijate tuleproovis osaleja (Toomas 37) räägib:
„Kõige jubedam asi, mida ma olen ette näinud, on minu enda kopsuoperatsioon.
„Nägin öösel unes, et ma olen operatsioonilaual ja mul opereeritakse kopse. Lõin – plaks! – silmad lahti ja enam kaks-kolm tundi magada ei saanud.“

Poolteist aastat pärast õõvastavat unenägu tekkisid mehel kopsuvalud. „Esimesel korral pandi sond ja tehti mingi puhastus. Arst ütles, et kui asi kordub, tuleb operatsioonile minna. Poole aasta pärast läksingi.“

http://www.ohtuleht.ee/831803/selgeltnag...tte-nainud
isemaag
Vana kala

14-10-2017 21:13
Postitus: #83
(14-10-2017 16:20 )Wilholmensis Kirjutas:  Kuidas on võimalik, et üdini nõmedad "teadusteooriad" lähevad massides liikvele nagu näiteks "lapik maa," "Nibiru" jt. Üks mudel on selline: vaimselt ebastabiilne, kuid oma sotsiaalses keskkonnas liidrina esinev indiviid paneb oma haigusest (näiteks skisofreenia) tuleneva luulu liikvele. Esmalt seda presenteeritakse üldises inforuumis kui fantaasiana või lollusena. Kuid luuludest saavad inspiratsiooni samasuguste hälvetega indiviidid, enam pole oluline nende positsioon ühiskonnas vaid nende hulk ühiskonnas, kes hakkavad representeerima lolli idee autorit kui ohvrit (uus geenius, kelle saavutus on ohtlik nn. tavateadusele ja teda materdatakse maha jne.), "ohvri" tunnus teeb tema ideed usutavaks ka neile, kel pole psüühikahäireid, kuid madal haridustase või kitsas maailmavaade ehk need, kes enda infovälja piiravad. Ja nii need pseudoteaduslikud teooriad oma elu hakkavadki edasi elama, olgu paralleelselt empiirilise teadus nii tugev kui tahes, lollus levib ikkagi edasi.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Pole Paha. Okna Overtona, kui trukkida vene tähtedega otsingusse, annab lõpliku lahenduse.
Varsti võetakse vastu ja kuulutatakse välja seadus, mis kuulutab ja kinnistab kannibalismi kui ühe peamise inimõiguse, õigus saada ära söödud, õigus oma vaenlane ära süüa, õigus oma vaenlase ärasöömise kaudu avaldada talle lugupidamist, õigus lubada end ära süüa avaldamaks oma armastust ärasööja suhtes. LINK: https://www.youtube.com/watch?v=bdikrUQDohA Kõik on kirillitsas ja vene keeles, ma ei ole süüdi et eesti keeles midagi täpset ei ole. Soovitan selle video alla saveda + kommentaarid, sest kunagi see kindlasti keelatakse ära ja kannibalismi vastaseid antakse kohtu alla, keeleõpe võib järgneda ja jutt videos muutub arusaadavaks. Video autor Андрей Тиртха, balabol juutuubi kaudu raha teenimas, kuid uskumatult andeka jutuga.

(14-10-2017 18:26 )Nofretete Kirjutas:  Esitasid need küsimused vist valesse teemasse.
Aga samas: Neile küsimustele oskavadki ehk ainult selgeltnägijad vastata.

Üks praeguses Eesti selgeltnägijate tuleproovis osaleja (Toomas 37) räägib:
„Nägin öösel unes, et ma olen operatsioonilaual ja mul opereeritakse kopse. Lõin – plaks! – silmad lahti ja enam kaks-kolm tundi magada ei saanud.“

Poolteist aastat pärast õõvastavat unenägu tekkisid mehel kopsuvalud. „Esimesel korral pandi sond ja tehti mingi puhastus. Arst ütles, et kui asi kordub, tuleb operatsioonile minna. Poole aasta pärast läksingi.“

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ilma Õhtuleheta, unes nägin et mulle tuttav selgeltnägijate rühma juht oli opilaual, ta oli midagi mürgist söönud ja minekul, palusin tal tagasi tulla. Kuu aega hiljem just nii tal toimuski et lõigati arstide poolt. Ennem normaalsete reaalis oli kõhklus et kas talle rääkida või mitte, jätsin rääkimata, ei tea kas nähtud info oleks teda aidanud. Aastavahetuse eel juhtus tal see, ammu aega tagasi, 2001. . Sirje on tolle sensi nimi, palun temalt andeks, et ei rääkinud talle.
(selle postituse viimane muutmine: 15-10-2017 19:36 isemaag.)
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

15-10-2017 23:39
Postitus: #84
Delfi valimisblogist: Nurgatagused jutud Tegusa Tallinna valimispeolt: Sõõrumaa olevat hommikul kõiksugu nõidadega aru pidanud, kes olid talle öelnud, et õhtus tuleb palju segadust: kõik arvavad esiti, et seis on halb, kuid siis tuleb ootamatu pööre, mis keerab kõik heaks, seetõttu valitses nende meeltes seas rahu. Mees paluski homset oodata.

Ootame siis hommikut Laugh

mäng mängus
euroruubel
Saidil

vaatlen ja jälgin

16-10-2017 07:47
Postitus: #85
Hommik...ainus asi misselge, et see mis öösi juba selge, et savika ja sõõruka liidust pääseb savikas ainsana sisse ( ja ta polnud üldse õnnelik) . Seega mis imeasi pidi selgemalt nägijate kinnitusel juhtuma, jääb vist igaveseks saladuseks Laugh

Miks ma seia teemasse susin...no vaevalt sõõrukas minged üüberkapinõidasid teab, ikka samad nimed, kes rohkem, kes vähem avalikkuses teada ja selle saate ka läbi käind.

Juku Kalle Raidi sõnul olla sõõrukas talle tigedalt sisisenud, et 300 tonni pani rahas magama, a tulemus ümmargune 0 . Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 16-10-2017 21:26 euroruubel.)

mäng mängus
karljuha
Uustulnukas

16-10-2017 21:44
Postitus: #86
(14-10-2017 18:26 )Nofretete Kirjutas:  ..

no.... pole sõnu lihtsalt. oleks siis et järgmine hommik kohe oleksid kopsuvalud hakanud vms. poolteist aastat hiljem. siin on ju tegemist puhtalt kokkusattumisega. see on lihtsalt nii totter näide, mida esile tuua. pooleteise aastaga juhtub niivõrd palju asju, et kindlasti nägid paljud inimesed ka unes ntks et neil on rinnavähk või tuberkuloos, ning vahi aga vahi-8 kuu pärast oligi olemas :O
ma ise ka nii palju kui ma suudan, vaatan seda eestlaste tuleproovi, a enamus ajast panevad need osalejad mind teleka ees piinlikkust tundma ja olen tihti sunnitud kanalit vahetama. Venemaa Bitva Ekstrasensov on seevastu minu jaoks vähemalt vägagi kaasahaarav
Nofretete
Veteran

16-10-2017 22:15
Postitus: #87
Ega see jutt ei olnudki "Tuleproovi" saatest, selle kirjutas ÕL ühe sel aastal osaleja kohta.

Eks hiljem näeb, kuidas Toomas järgnevates osades toime tuleb.

Eesti selgeltnägijatest on tubli olnud näiteks Ilona Kaldre. Ta on Baltimaade „Selgeltnägijate tuleproovi" võitja, rahvusvahelise „Selgeltnägijate tuleproovi" hõbemedali omanik, rahvusvahelisest „Titaanide heitlusest" osavõtnu, eksperdina osalenud telesaadetes „Juurdlust viivad läbi sensitiivid" (Ukraina), „Juurdlust toimetavad selgeltnägijad" (Venemaa), „Sensitiivid — detektiivid" (Ukraina) ja "Аppi tuleb selgeltnägija" (Eesti).

Read more: https://sputnik-news.ee/culture/20160406/1035371.html
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Petitsioon Eesti perekonna kaitseks Punahabe 494 69,584 06-05-2014 21:44
Viimane postitus: Thorondor

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog