Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eesti selgeltnägijate tuleproov
(26-11-2017, 22:34 )Tehnoloog Kirjutas:
(26-11-2017, 18:36 )Wilholmensis Kirjutas: .....
See pole muud kui äraarvamise mäng, nii teles kui teleka ees!
No ei tea... Oleks see vaid äraarvamine olnud, ma saaks veel aru,
aga polnud näha mitte mingeid kahtlusi, vaid kohe veendunult kindlalt.
Millest seesugune tunnetus, ei osanud ta mulle arusaadavalt selgitada.

Arvaski ära 100% nagu lotomängus 10st-10.
Vasta
Kusjuures mulle oli see kasiino katse kummaline. Oma tutvusringkonnast tean vähemalt ühte tõelist ravitsejat, kellel oli kindel reegel: ta ei tohi oma teenete eest midagi küsida (ehk see on ravitava enda vaba tahe talle tasuda/mittetasuda). Mulle sisendati ka väiksest peale seda arusaama, et kui just selliste eriliste võimetega inimene kasutab oma oskuseid raha teenimiseks, siis toob see talle kaasa kas halba või sootuks võimete kaotuse. Kas selline moraal on kadunud? Siiani on vist kõik saatevõitjad kohe mingi äri püsti lükanud ning hakanud ühel või teisel viisil oma väidetavate eriliste võimete selle pealt raha teenima (vabandan ette ära, kui kellelegi selle väitega ülekohut teen!).
Vasta
(05-12-2017, 23:39 )Addy Kirjutas: Kusjuures mulle oli see kasiino katse kummaline. Oma tutvusringkonnast tean vähemalt ühte tõelist ravitsejat, kellel oli kindel reegel: ta ei tohi oma teenete eest midagi küsida (ehk see on ravitava enda vaba tahe talle tasuda/mittetasuda). Mulle sisendati ka väiksest peale seda arusaama, et kui just selliste eriliste võimetega inimene kasutab oma oskuseid raha teenimiseks, siis toob see talle kaasa kas halba või sootuks võimete kaotuse. Kas selline moraal on kadunud? Siiani on vist kõik saatevõitjad kohe mingi äri püsti lükanud ning hakanud ühel või teisel viisil oma väidetavate eriliste võimete selle pealt raha teenima (vabandan ette ära, kui kellelegi selle väitega ülekohut teen!).

See kasiinomäng oli kõige ehtsam äraarvamismäng, nad arvasid seal arve täpselt samuti nagu kõik teisedki. Seal polnud midagi maagilist!
Vasta
Algas uus maagiline lahing Eesti parima selgeltnägija leidmiseks. Neliteist eriliste võimetega selgeltnägijat, sensitiivi, nõida, kaardipanijat, maagi, tervendajat, ennustajat ja šamaani alustasid selgeltnägijasaate uues hooajas müstikat täis lahingut Eesti parima selgeltnägija tiitlile.

Saatesse kandideeris rohkem kui 200 selgeltnägijat Eestist, Lätist, Ukrainast ja Soomest, kellest 14 pääses võistlema traditsioonilise kristallkäe ja 5000 eurose peaauhinna nimel! Juba esimeses saates suutis üks selgeltnägija hämmastada nii saatetegijaid kui ka saates osalejaid.
Vasta
(14-09-2018, 11:49 )Nofretete Kirjutas: Algas uus maagiline lahing Eesti parima selgeltnägija leidmiseks. /-/

Justnimelt LAHING iskliku feeding ground`i pärast (ikka võimu ja raha, muud ma ei taha) ja ei mingit arengut ega koostööd üleüldise inimkonna vaba arengu nimel ja see tagab ka võimul olevate egregor-süsteemide toetuse.
Vasta
(14-09-2018, 12:17 )Eithea Kirjutas: Justnimelt LAHING iskliku feeding ground`i pärast (ikka võimu ja raha, muud ma ei taha) ja ei mingit arengut ega koostööd üleüldise inimkonna vaba arengu nimel ja see tagab ka võimul olevate egregor-süsteemide toetuse.
Eithea, oleme ikka leebed, ju siis nendele hingedele on sellist kogemust vaja. Ja kui on publikut selle tsirkuse jaoks, järelikult pole lapsekingadest veel välja kasvatud. Smile

Vasta
Niikaua kui ülesandeid koostab ja viib läbi saate enda tagatuba, niikaua on see lihtsalt üks rahva lollitamine ja show.
Vasta
(14-09-2018, 12:27 )Tulnukinimene Kirjutas:
(14-09-2018, 12:17 )Eithea Kirjutas: Justnimelt LAHING iskliku feeding ground`i pärast (ikka võimu ja raha, muud ma ei taha) ja ei mingit arengut ega koostööd üleüldise inimkonna vaba arengu nimel ja see tagab ka võimul olevate egregor-süsteemide toetuse.
Eithea, oleme ikka leebed, ju siis nendele hingedele on sellist kogemust vaja. Ja kui on publikut selle tsirkuse jaoks, järelikult pole lapsekingadest veel välja kasvatud. Smile



Vasta
(14-09-2018, 12:17 )Eithea Kirjutas:
(14-09-2018, 11:49 )Nofretete Kirjutas: Algas uus maagiline lahing Eesti parima selgeltnägija leidmiseks. /-/

Justnimelt LAHING iskliku feeding ground`i pärast (ikka võimu ja raha, muud ma ei taha) ja ei mingit arengut ega koostööd üleüldise inimkonna vaba arengu nimel ja see tagab ka võimul olevate egregor-süsteemide toetuse.

Sümpaatsed inimesed osalevad. Ja nagu ütles üks saatesse valitust TV 3 tutvustavas videos - tulime saatesse selleks, et võimeid avardada. Avaosa oli küll huvipakkuv.

Vasta
Saade meeldis, kuna saatejuht on vahetunud siis saade on muutunud väga pehmeks ja naiselikuks ja tundub, et ka professionaalsemaks. Antud ülesanded olid küll samad aga lahedamises suutsid kõik osalejad veidi üllatada.
Ma pole kunagi olnud inglifänn aga ma armusin inglispetsialsiti Terjesse, nii kaunis ja kena nii seest kui väljast.
Meeldiv, et taolisi saateid ikkagi veel tehakse, et inimesed hakkaksid mõtlema teistmoodi.
Klounaad nagu arvavad siin paljud ojaa see on enese näitamise koht, inimesed ka nägijad kes ei soovi end afisseerida ei lähe sinna, kes soovivad teevad seda. Juhin tähelepanu, et selline tähelepanu on väga suur vastustus.
PS. Kogu seltskond on väga sümpaatne, kenad inimesed on kõik !
















Vasta
(15-09-2018, 14:01 )AlastiCowboy Kirjutas: PS. Kogu seltskond on väga sümpaatne, kenad inimesed on kõik !
"Ma läksin saatesse surma ähvardusel. Hääl ütles, et ma pean minema, muidu suren ära. Kõrgem mina tegi surmaähvarduse..."
https://www.ohtuleht.ee/897890/video-puu...ahvardusel

Tase! Kõrgem Mina ei ähvarda kunagi. Pigem on noormehel luulud.
Vasta
(21-09-2018, 08:49 )Tulnukinimene Kirjutas:
(15-09-2018, 14:01 )AlastiCowboy Kirjutas: PS. Kogu seltskond on väga sümpaatne, kenad inimesed on kõik !
"Ma läksin saatesse surma ähvardusel. Hääl ütles, et ma pean minema, muidu suren ära. Kõrgem mina tegi surmaähvarduse..."
https://www.ohtuleht.ee/897890/video-puu...ahvardusel

Tase! Kõrgem Mina ei ähvarda kunagi. Pigem on noormehel luulud.

Mitte ainult.

"Tavaliselt, kui ma käin tänaval, siis ma suhtlen maailmaga. Ma ei suhtle loomulikult kõikide inimestega, ainult üksikutega, kellel on mulle infot anda. Minu jaoks on hästi kasulik suhelda mustanahalistega Tallinna tänavatel. Nad on väga täpselt teadlikud, mis maailmas parasjagu toimub. Kui ma küsin nende auraväljalt infot, siis nad ütlevad mulle."

Loomulikult nad teavad, kui ise sellest aktiivselt osa võtavad. Invasioon toimub, Euroopas.

Vasta
Kõrgema mina ähvardused ............ see kivi nüüd läheb šamanismi kapsaaeda ... vist ... osaliselt.
Seal on tõesti nii, et "kõrgemalt", igatahes kõrgemalt kui inimese madalam füüsiline mina, tuleb teadmine, et kui ma šamaaniks ei hakka, siis ootab mind surm või vähemalt hääbumine. See võib paista madalale minale surmaähvardusena. Samuti on šamanismis igasuguseid "kõrgemalt poolt" tulnud käitumisjuhiseid või keelde, nt "ära söö seda toitu, ära kanna ilusaid riideid vms". Mu meelest on need teatud tasemel olevatele inimestele vajalikud ja neid igal juhul ei peaks halvustama. Sellise "hääle" puhul peaks vaatama eelkõige seda, mis on see asi, mida hääl soovitab. Kas see kahjustab kedagi või ei. Ja hääle toon ja asukoht inimese füüsilise keha suhtes suhtes.

Tsitaat ülaltoodud Õhtulehe artiklist, kus kristalli-Taavi endast kirjutab:
Tsitaat:Tavaliselt, kui ma käin tänaval, siis ma suhtlen maailmaga. Ma ei suhtle loomulikult kõikide inimestega, ainult üksikutega, kellel on mulle infot anda. Minu jaoks on hästi kasulik suhelda mustanahalistega Tallinna tänavatel. Nad on väga täpselt teadlikud, mis maailmas parasjagu toimub. Kui ma küsin nende auraväljalt infot, siis nad ütlevad mulle.
Köitis ka tähelepanu see väide. Leidsin omale sellise seletuse, et enamikus neegrid ja islamiusulised ei pruugi olla infoväljas indiviididena, vaid on inimese kui bioloogilise liigi ühisväljas (mõtle 100 ahvi teooriale) ning sealtkaudu võib äkki tõesti tulla infot "niiditõmbajate" kohta. Isa nad seda ju ei ole, nad on töövahend. Ses mõttes nad teavad, aga tõelist teadlikkust enamikus neis ikka ei ole küll. .......... Kas ainult too Taavi seda nukujuhti ära tunneb.
Vasta
Üks värk veel, mis silma jäi.

See noormees ütles, et "Kui ma küsin nende auraväljalt infot, siis nad ütlevad mulle."

Eeldades, et ta ei lähe nende mustanahaliste juurde ja ei küsi spetsiaalselt luba, et, kuule, kas ma võin su aurat vaadata ja uurida?, siis

...raamatus Paul Lambillion "Aurad ja värvid" https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?7892 on autor ütelnud, et meie inimlik aura peegeldab vaid meie antud elumomendi värve ja vibreeringuid, mis annavad hinnanguid sinu huvidest (õppimine, töö), tunnetest, haigustest, emotsioonidest jmt. See ei näita meie tegelikku hingeolemust, mis on igavikuline ja areneb ka pidevalt.

Kuid mitte kunagi ei tohi inimese aurat uurida ilma tema nõusolekuta.

See selleks.
Vasta
Kas "kõrgem mina" või deemonlik seestumus?
Vasta
(21-09-2018, 09:39 )Mannu Kirjutas: Mu meelest on need teatud tasemel olevatele inimestele vajalikud ja neid igal juhul ei peaks halvustama.
Mina ei halvusta. Igal ühel on koht siin päikese all. Aga kas sellist saadet on vaja toota ja promoda (Nõia-Ints jt.) Aeg oleks ehk uueks formaadiks "Selgeltteadjate koostegemine" Smile Antakse kätte teema, probleem (Kagel just oli eelmises teemas) ja Teadjad koos peavad lahenduse leidma. Läbi oma kõrgema mina, üliteadvusest, neegrite auravälja asemele Tesla väljast vms. See juba oleks midagi huvitavat ja edasiviivat! Smile ... või siis määratleda/mõõta/tuvastada kes on selgeltnägija:
” UCLA bioloogiateaduste emeriitprofessor Valerie Hunt on aastakümneid uurinud inimese tekitatud vibratsioone…Hunt märkas, et inimese arengutasemele ja meeleolule vastab teatud sageduste skaala, ja avastas, et materiaalse inimese lainete normaalne sagedus on imbes 250 Hz. (Herts on tsüklite arv sekundis. Suurem number tähendab kõrgemat sagedust ja seega rohkem energiat.) Tervendajate lainete keskmine sagedus on 400-800Hz ja selgeltnägijate oma 800-900 Hz. Nn. müstikute lainete sagedus oli üle 900 Hz.”


(21-09-2018, 18:06 )Minaelan Kirjutas:
(21-09-2018, 18:04 )Tyto Alba Kirjutas: Kas "kõrgem mina" või deemonlik seestumus?

Deemonlik seestumus, aga ma ei tahtnud seda enne kinnitada, kui keegi teine seda ei näe. Smile
Jelena Roerich "Süda":
lk. 47

77. Palju on seestunuid inimkonna vaimuloomingule ülemineku ajal…seestunutel on iseäralik, vastuolusid täis mõtlemine. Soovides neid aidata, võib kas sisendusjõuga seesistuja välja ajada või jätta täielikult rahule, isegi, võimaluse korral, täielikult isoleerida. Sest seesolijale on vajalik mitte niivõrd subjekt ise, kuivõrd tema kaudu ümbritsevatele inimestele mõjumine. ..Tugev ja võitlev käsk või isoleeritus võivad kergendada nõrga südame saatust. Sest seestumine tuleb nõrga südame kaudu. Südame tuli põletab kõiki karvaseid külalisi.

Vasta
Eile oli väga huvitav Eesti selgeltnägijate tuleproovi saade.
Kas keegi veel juhtus vaatama? Välja langesid koguni kolm inimest. Šamaan oli tubli.
Vasta
1. novembri saade oli tõesti huvitav. Reaalajas tondi nägemine filmile saada ....

Kas keegi teab, kas seda moonutatud helisalvestuse katset on nt vene tuleproovides olnud? Või on esimene omalaadne? Igatahes huvitavad salvestised olid, Armstrongi trallitamine Kuul ja Estonia (viimase puhul jagasin isegi mina niipalju ära, et "musta kasti salvestis")

Lisan lingi saatele:https://tvplay.tv3.ee/eesti-selgeltnagij...-10293894/, hooaeg 5, osa 8
Vasta
(02-11-2018, 17:45 )Mannu Kirjutas: 1. novembri saade oli tõesti huvitav. Reaalajas tondi nägemine filmile saada ....

Kas keegi teab, kas seda moonutatud helisalvestuse katset on nt vene tuleproovides olnud? Või on esimene omalaadne? Igatahes huvitavad salvestised olid, Armstrongi trallitamine Kuul ja Estonia (viimase puhul jagasin isegi mina niipalju ära, et "musta kasti salvestis")
Ei ole tagupidi helisalvestuse kuulamisele varem sattunud.
Ka ei ole varem neis saadetes autos istuva vaimu pilti näinud.
Aga ega sensitiivid ka ei näinud, peale ühe. Annab veel areneda.



Vasta
Venelaste saates on see helilindi asi olnud aga kas tagurpidi, ei mäleta.
Vasta
Vene versioonis oli, kuid mäletamist mööda pandi lint mängima ilma hääleta ning küsiti mis on lindil. Üsna mitu hooaega tagasi oli see.
Vasta
selle hooaja favoriidi mentor sosistas, et ta on seal saates üheks konsultandiks ja poetas, et see kõik on show, näitlemine, stsenaariumis kirjas..
mine võta kinni, aga pärast seda infot vaatan neid saateid veidi teisiti küll Smile
Vasta
(03-11-2018, 02:09 )säga Kirjutas: selle hooaja favoriidi mentor sosistas, et ta on seal saates üheks konsultandiks ja poetas, et see kõik on show, näitlemine, stsenaariumis kirjas..
mine võta kinni, aga pärast seda infot vaatan neid saateid veidi teisiti küll Smile

Mentorite ja šõu värk on teada küll, aga seepärast mulle just see tondinägemine meeldis. Vot ma ei usu, et see näideldud oli Smile
Vasta
Hetk kui Kethi Uibomägi näeb Nõiasaate võttel kummitust

https://tvplay.tv3.ee/eesti-selgeltnagij...-10293817/


Vasta
Praegu käib kordus, päris huvitav.
Kuid alati nende nö selgeltnägijate esinemisi vaadates ma küsin endalt, et kas usaldaksin minna kellegi nendesuguse juurde, et küsida mind huvitavaid küsimusi.

Praegu veel mitte. Ootame-vaatame järgmisi aastaid.


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suur Selgeltnägijate tuur Ewa 15 5,238 20-04-2019, 23:07
Viimane postitus: Naut
  Petitsioon Eesti perekonna kaitseks Punahabe 494 163,608 06-05-2014, 21:44
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat