Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saksa aatomipommi saladus
#1
"Saksa aatomipommi saladus"on nüüd ka eestikeelena ilmunud.
Vasta
#2
See ei ole mingi saladus,Einar Laigna rääkis sellest juba ammu,et need olid hitleri aatmpommid mis usa japsile viskas ja ,et algselt hitler keelas nende kasutamise...
Vasta
#3
Kuna foorumis on nüüd lausa pommide "eriteadlane"
I'll be back näol, siis oleks hea kui lisatakse aatomipommi kohta teavet edaspidi siia teemasse.
Muidu varsti zedi teemast muud polegi lugeda kui ainult pommide kohta.

On olemas ka Rainer Karlschi raamat "Hitleri pomm".
http://ekspress.delfi.ee/kuum/hitleri-vo...d=69083029

Vasta
#4
juhime tasapisi tähelepanu ka sellele, et tegu on ligi 17 aastat vana raamatuga ja vahepeal pole mingeid suuri ja põhjapanevaid avastusi selles vallas juurde tulnud...
Vasta
#5
See "Saksa aatomipommi saladus" ilmus ju eesti keeles eelmisel aastal.
Kui oled juba läbi lugenud, siis võiksid kommenteerida.

Esitatakse näiteks provokatiivne väide, et need võisid oli saksa aatomipommid, mille ameeriklased heitsid Jaapani linnadele Hiroshimale ja Nagasakile.
Samuti väidab üks Itaalia ajakirjanik, et ta olevat 1944. aasta oktoobris Goebbelsi kutsel olnud saksa aatomipommi katsetuse tunnistaja. Samuti ehk tead miks kinnitab suurt osa tema avaldusi ning andmeid austria füüsik, kes omakorda väidab, et Innsbrucki lähedal olevat tulemusrikkalt töötanud aatomiuuringute seadmed?

Vasta
#6
Tsitaat:See "Saksa aatomipommi saladus" ilmus ju eesti keeles eelmisel aastal.

Avame nüüd raamatu esimese lehe ja loeme, mida väljendi "Originaali tiitel" targad onud Nofretetele lugemiseks on kirjutanud...laadna, hea nagu ma olen- Das Geheimnis der deutschen Atombombe - Gewannen Hitlers Wissenschaftler den nuklearen Wettlauf doch?. Die Geheimprojekte bei Innsbruck, im Raum Jonastal bei Arnstadt und in Prag Gebundene Ausgabe – 2001. Mis tähendab, et tegu on tänaseks päevaks ligi 17 aastat vana raamatuga, mille "põrutavatele paljastustele" pole nende aastate jooksul lisandunud mingeid uusi põhjapanevaid tulemusi. Mõistagi "juudimassoonimahhvi" tegutsemise tulemusena- mitte ei lase sunnikud uurida.

Tsitaat:Esitatakse näiteks provokatiivne väide, et need võisid oli saksa aatomipommid, mille ameeriklased heitsid Jaapani linnadele Hiroshimale ja Nagasakile.

eeeee....kumbat pommi siis sakslased ikkagi arendasid, uraani või plutooniumpommi???

Tsitaat:et Innsbrucki lähedal olevat tulemusrikkalt töötanud aatomiuuringute seadmed?

Järsku konkretiseeriks, mida tähendavad "aatomiuuringute seadmed" ja mida "tulemusrikkalt"
Vasta
#7
Oled Sa ise ja oma kõrvaga kuulnud, mida Laigna rääkis???

Konkreetseid vastuseid...olgu. Seda, et tegu oli saksa pommidega, väidetakse tõesti. Tõestuseks olla saksakeelne kiri pommil. Ainsal foto, mida mul on õnnestunud näha, on G täht, mille kohta mina küll ei julge arvata, on see germaani või anglosaksi "G". Või on üldse tegu hoopis numbriga "6"... Minu küsimus on aga Nofretetele- kas sakslased aretasid uraani- või plutooniumipommi? Sest Jaapani linnadele heidetud pommid olid erinevad. Või aretasid sakslased nii uraani kui plutooniumipommi??

Kas see "itaalia ajakirjanik" oma väitele ka mingit tõestusmaterjali lisas? Kui tõenäoline oli, et kui juba ajakirjanikke kohale veeti, siis oli selleks vaid üks välisriigi ajakirjanik ja Vaterlandi seitungid hoiti sellest üritusest teadmatuses. samas kui seesama Vaterland vajanuks eeskätt motivatsiooni tõstmiseks propagandasüsti. katsetustest veel- mida näitavad Geigari loendurid tänasel päeval näiteks Novaja Zemljal? Kashastanis?? Bikinil? Nevada kõrbes? Ja millised on needsamad näitajad Saksamaa väidetavates tuumaplahvatuse paikades.


Vasta
#8
Siin ei ole midagi vaielda. Aatompommi sai valmis esimesena Kolmas Reich, seega sakslased. Ameeriklased olid märtsis suures paanikas ja dokumendid tõestavad, et nad olid oma Manhatteni projektiga jõudnud ummikusse.
Vasta
#9
(24-01-2017, 17:24 )Ill be back Kirjutas: Oled Sa ise ja oma kõrvaga kuulnud, mida Laigna rääkis???
Olen oma kõrvaga paljusi loenguid kuulanud.
Laigna puhul meeldis enim loeng "Euroopa rüütlikultuuri kontseptuaalsed alused".

Vasta
#10
Ära keeruta, oles sa oma kõrvaga kuulnud Laigna suust kinnitust, et "... need olid hitleri aatmpommid mis usa japsile viskas.."?
Vasta
#11
(24-01-2017, 18:41 )Ill be back Kirjutas: Ära keeruta, oles sa oma kõrvaga kuulnud Laigna suust kinnitust, et "... need olid hitleri aatmpommid mis usa japsile viskas.."?
Laigna on tõesti nii oma raadiolengutes rääkinud, back uuri ise ja kuula ise neid loenguid, ja loe ka raamatuidSmile
Vasta
#12
Saab kuulatud. Ööülikoolis?
Vasta
#13
Mina olen seda oma kõrvaga kuulnud.
Laigna oli mingis R2 saates.
Seal mainiti ka nimeliselt ja ajaliselt sakslast, kes stratosfääris ära käis.
Vasta
#14
To// I'll be back

Vaata ka, ära ainult kuula. Alates kaheksandast minutist.
Huvitav oleks näha, kas sa söandad kahtluse alla seada Eesti kõigi aegade ühe suurima erudiidi, Einar Laigna, väited.


http://www.networkdata.eu/ttv/videos2/Mo....09.06.mp4
Vasta
#15
Nii, vaatasin ära. Peale seda, kui härra Laigna vibutas paljutähendavalt Peter Brückmanni raamatut ja kuulutas selles püha tõde olevat, muutusin kahtlevaks (olen seda üllitist põgusalt lehitsenud, rahast hakkas hale). Peale seda, kui härra Laigna väitis olnud sakslastel neljamootorilised pommitajad olevat välja arendatud, mis olid suutelised tankimata viima pommi Ameerikasse, kukkus minu respekt tema faktitõesuse vastu tükk maad allapoole. Kui me saksa tuumapommi olemasolu üle veel võime diskuteerida, siis saksa kaugpommitajate arengulugu ja tehnilised näitajad on asi, mis on üpris hästi teada. Nii et jah, kogu lugupidamise juures ei võta härra Laigna väiteid tõestena. Siinkohal tänud Aadule visuaalviite eest, ilma selleta olnuks jäänud Laigna allikas tuvastamata.
Vasta
#16
Neid allikaid ja raamatuid on Saksa tuumarelva kohta hulgi, mis puutub aga Saksa militaarset tehnilist taset, siis oli ta oma ajast pikalt ees, isegi Viktor Suvorov on tunnistanud sakslaste suuri saavutusi sellel alal.
Vasta
#17
Laugh Ka mulle tuli üllatusena kaasfoorumlaste jutt sakslaste atlandiülesest pommitusvõimekusest. Ei julgend aga kahtlust avaldada, kuna teadmised napid sel teemal.
Vasta
#18
Vaieldamatult oli sakslaste tehniline tase kõrge ja nii mõnetigi oma ajast pikalt eest. Muideks, Suvorovi osas võtan parandada- sõja algul oli tema väiteil NL üpris võrdväärne ja mitmes osas edestas saksa tehnikat märkimisväärselt. Näiteks tankide osas- T-34 ja KV olid asjad, millele ei Saksamaal ega üldse kellelgi toona polnud midagi võrdväärset vastu panna.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Drunvalo Melchisedek - "Elulille iidne saladus" nefertiti 80 55,784 07-11-2018, 13:49
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat