Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väiksena nähtud uni?
Autor Sõnum
lõõmus
Uustulnukas

15-10-2016 17:10
Postitus: #1
Väiksena nähtud uni?
Tere minul on siis selline jutt e

kui ma väiksem olin siis ma nägin 4aastat järjest ühel ja samal kuupäeval ühte ja seda sama und ehk ss 5-9 Ehk siis uni selline et ma olin õues ja nägin et kogu minu maja on rohelisi vaime täis esimesed 3 korda ma kartsin aga viimasel korral ma uba rääkisin juttu maja ees ühe helendava rohelise vaimuga?Oskaks keegi öelda et mida see uni võib tähendada?

Hetkel olen 13.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Anonymous
Tavaliige

15-10-2016 17:19
Postitus: #2
RE: Väiksena nähtud uni?
Mis kuupäev see on? Kas varasemalt on sel kuupäeval midagi juhtunud või mõnel muul moel eriline?
Millest täpsemalt vaimuga rääkisid?
lõõmus
Uustulnukas

15-10-2016 21:22
Postitus: #3
(15-10-2016 17:19 )Anonymous Kirjutas:  Mis kuupäev see on? Kas varasemalt on sel kuupäeval midagi juhtunud või mõnel muul moel eriline?
Millest täpsemalt vaimuga rääkisid?

Täpsemalt ma ei mäleta mitte midagi kuna möödunud on ikka päris mitmeid aastaid aga see unenägu mul ikka nii erksalt meeles Hrmm Ei mäleta ma seda kuupäeva ega ka seda millest rääkisinHrmm See oli tõepoolest nii kummaline et iga aasta samal kuul ja samal kuupäeval nägin mittu aastat ühte sama und aind et viimane kord ma rääkisin sele vaimuga või kes iganes ta oli Smile
Tulnukinimene
turist Maal

16-10-2016 07:53
Postitus: #4
Vaimud (surnud, kes pole edasi pääsenud) on hallid siluetid. Kirjutad "helendava rohelise vaimuga", siin tuleks täpsustada, kas tegemist oli inimkuju siluetiga, muna kujulisega või kera kujulisega? Kas "helendas" nagu neoonroheline või jättis tunde kui "elus valgus/värv"?
lõõmus
Uustulnukas

16-10-2016 10:50
Postitus: #5
(16-10-2016 07:53 )Tulnukinimene Kirjutas:  Vaimud (surnud, kes pole edasi pääsenud) on hallid siluetid. Kirjutad "helendava rohelise vaimuga", siin tuleks täpsustada, kas tegemist oli inimkuju siluetiga, muna kujulisega või kera kujulisega? Kas "helendas" nagu neoonroheline või jättis tunde kui "elus valgus/värv"?

No sellised piklikud olid ja helendas samamoodi kui neonroheline .
(selle postituse viimane muutmine: 16-10-2016 10:55 lõõmus.)
Tulnukinimene
turist Maal

17-10-2016 07:13
Postitus: #6
Võivad olla teistel sagedustel elavad eluvormid. Kindel kuupäev viitab sellele, et sel ajal on "uks avatud", võibolla asub maja portaali koha peal. Edaspidi tasuks sul oma unenägusid tähele panna, ehk hakkad uneõpet saama. Uneõpe on see kui saad otse infot vaimsetest asjadest, need võivad olla tekstina, telepaatiliselt (vestlused, küsimused-vastused), pildina, filmina.
Algul ilmselt madalama taseme õpe (nö. külma valgusega tegelastelt), hiljem kõrgema taseme õpe (nö. sooja/elava valguse tegelastelt).
Karta ei ole vaja, nad ei sekku inimeste tegemistesse, erinevalt surnute vaimudest, kes võivad lapsikult käituda (poltergeist).
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog