Küsitlus: Paraweb'i sünnipäeva tähistame:
28. - 30. okt
10.81%
4 10.81%
4.-6. nov
10.81%
4 10.81%
25.-27. nov
29.73%
11 29.73%
3.-4. dets
21.62%
8 21.62%
9.-11. dets
27.03%
10 27.03%
Kokku 37 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web'i sünnipäev 2016
#26
Teed ei tohiks olla keeruline leida. Kes tuleb Tallinn-Tartu mnt kaudu, siis Mäekülast keerata Koeru peale, sealt u 14km Müüslerisse, Kilplaste kojast mööda ja maja juba tee ääres paistab.
Panen siiski mõned täpsustavad kaardid-pildid ka juurde.

Ja üks link: http://kaart.delfi.ee//?bookmark=a56108b...anguage=et"

Teise pildi peal on Saare Seltsi maja selle koha peal, kus on kirjutatud Vabadussõja teemapark.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#27
Ütlen igaks juhuks ära, et mina ka sellel aastal paraku ei jõua... mitu asja samale nädalavahetusele kuhjunud. Ehk proovib suvel uuesti.
Vasta
#28
Kahjuks jääb minu panus see kord panemata. Ahnuse ja omakasu pärast.
Loodan järgmine kord leida aja Laugh Kenat pidutsemist!
Vasta
#29
Kui mõni uus või vana tulija arvab, et ei leia kohta üles või on mingi muu mure seoses kokkutulekuga, siis võib mulle helistada. Võtan homme hommikul siis renditud maja võtmed, aga päev otsa ei ole ilmselt mõtet seal passida, sest enamus kes plaanivad tulla, tulevad peale tööpäeva lõppu. Olen olemas millalgi alates pärastlõunast. Kui keegi peaks varem jõudma kui mina ja uksed lukus, siis helistage mulle ja tulen kiiresti kohale, jätan telefoni numbri ka maja uksele Smile Et asja lihtsustada, võite ka märku anda, kes mis ajal laekub.
Kohtumiseni!
Vasta
#30
Kahjuks pean ka mina teatama, et seekord tulla ei saa Sad Transporti pole kodus ja lapsehoidjat ka pole praegu võtta. Järgmine kord üritan siiski tulla Smile
Vasta
#31
Sain nüüd maja võtmed kätte ja mõned tähelepanekud:
üleval toas, kus enne oli nari, on nüüd kaks madratsit.
Lauanõusid on lademetes ja leiduvad mõned suured kastrulid, aga panni ja väiksemaid potte ei ole, seega selliseid asju võib enda tarbeks kaasa haarata.
Sussid-plätud, villased sokid vms soojad sisejalanõud võiks kaasa võtta, sest kardan, et muidu on pärast tulem väga porine.
Külgmise ukse peale jätsin oma telefoni nr'i igaks juhuks.

Ja lisasin ka mõne tänahommikused pildid:
http://nagi.ee/photos/PiziIngliito/sets/405435/
Vasta
#32
Meil juba nii õdus õhtu siin. Kohal juba viis parawebut Smile
Vasta
#33
Aga me lähme nüüd poest läbi ja siis hakkame sõitma. Kella üheks vast ikka jõuame.
Vasta
#34
Meid hetkel koos juba 13. Ka teised on oodatud Smile Saab sauna, seljankat ja mitmesugust sünnipäeva kooki.
Vasta
#35
PW kokkutulek oli väga tore.
Külalisi oli 13 parawebut pluss kaks imearmsat last.
Väike kokkuvõte kokkutulekust:
Nagu jututeemad ikka, sõltuvad need kohalkäinutest. Põnevad teemad, mida puudutatud sai, olid järgmised: kinnijäänud hingede ära saatmine, rännakud, kaugete maade müstiliste kohtade külastamine, eelmised elud, maagilised abivahendid, šamaanitrumm - selle tegemine ning hingestamine, unenäod jne.

Mida me tegime:
Lobisesime põnevatel teemadel, mitu päeva saunatasime, külastasime kohalikke surnuaedu, uurisime nn aktiivseid kohti, trummisime, puhastusime, sõime traditsioonilist seljankat ja loomulikult sünnipäeva torte, vaatasime kaunist kolmekordset ilutulestikku, panime Tarot kaarte, kogusime ettepanekuid järgmiste kokkutulekute tarbeks ja muud toredat.

Kindlasti ei ole nende tegevuste ja jututeemade kokkuvõte lõplik ja teised kohalkäinud võivad vabalt omalt poolt veel oma nägemuse asjast anda. Ühtlasi võite anda tagasisidet asukoha ning kohtumispaiga suhtes.
Minu meelest ei tekkinud kellelgi probleeme kohale saamisega, kuigi bussid-rongid otseselt ukse ette külalisi ei toonud, siis alati abivalmid parawebud said transpordiga abistada. Kes võttis kellegi küüti, keda toodi-viidi rongi või bussi peale. Ning leian, et ka edaspidi ei peaks see murekoht olema. Alati saab läbi rääkida.

Ettepanekud, mis kokkutulekul tehti:
*Müüsleri Saare seltsi koht on mõnus sisekokkutulekuteks. Suvine kokkutulek võiks seekord ka kuskil mujal kui Valgehobusemäel olla.
*Suvine kokkutulek nagu ikka, ming veekogu ääres.
*Välja mõelda kuidas inimesi pikemalt kohal hoida ja kuidas uusi inimesi juurde meelitada (kes pole julgenud foorumist välja veel julgenud tulla). Suvine kokkutulek võiks kindlasti veekogu ääres olla, Kesk-Eestis.
*Suvine kokkutulek võiks olla järveäärne koht.
*Kõik on hästi.
*Elu on ilus.

Tegin ettepaneku, et ka edaspidi võib seega mõelda kevad-sügis-talviseks kokkutulekuks antud maja rentida ja suvel võib kohtuda jälle Roosna-Alliku järve ääres (sel aastal ei vedanud küll ilmaga, aga muidu väga tore koht), sest logistilises mõttes on siis nii Lõuna- kui Põhja-Eestist tulijatel sama kauge maa tulla. Lähedal on poed jne.

Siin ka üks tore video meie kolmekordse ilutulestiku ühest osast:
https://youtu.be/NNR8TvoV9Mw
Vasta
#36
Tere!

Niisiis Lisan siia ka omad pildid ja videod!

Väga vahva koosolemine oli, tore oli jälle kõikide uute ja vanade sõpradega kokku saada ja lobiseda. Aitäh Pizile korraldamise eest! Smile

https://www.youtube.com/watch?v=u7WpyoXQufw

Pildid panin ma ülesse Dropboxi, jagan neid nendega kes kohal käisid Smile

Vasta
#37
lastenurk oli väga õiges kohas, lapsed ei seganud suuri, millega suured olid üliväga rahul ja suured ei seganud lapsi, millega lapsed olid üliväga rahul. Laugh Et järgmise siseruumide kokuka kohta ka selle mõttega vaadata, et oleks lastele ka kohapeal tegemisi

Vasta
#38
Tänud kõigile!
Vasta
#39
Taas kord hakkab aastaring täis saama. Müüsleris võiks taas kokku tulla. (2017)
Vasta
#40
(14-10-2017, 01:08 )stalo Kirjutas: Taas kord hakkab aastaring täis saama. Müüsleris võiks taas kokku tulla. (2017)

Müüsleri poolt, need palkmajad samad igal pool, pole mõtet kohta vahetada, hea suht eesti keskel.

Vasta
#41
Uurime, mis kuupäevadel Müüsleri vaba on.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Paraweb'i sünnipäev 2019 PiziIngliito 9 4,293 02-11-2023, 03:56
Viimane postitus: levis
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,116 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,643 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,850 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,284 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat