Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selgeltnägija Inga
#26
(07-11-2016, 11:28 )TomK Kirjutas: Lähen käin kindlasti Inga juures ära ja annan teilegi teada, mis toimus/kuidas läks! winkPh34r2
On sul temakohta rohkem tänaseks infot?
Vasta
#27
http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=76221265
Inga ajab deemoneid välja. Hea kui deemoneid on paljuSmile
Vasta
#28
Deemoneid pole olemaskiSmile
Vasta
#29
(20-11-2016, 17:17 )zzz34 Kirjutas: Deemoneid pole olemaskiSmile
Ju siis temal onSmile

Vasta
#30
Deemonid on kõikidel olemas. Lihtsalt "heal" lapsel ju ikka mitu nime ja peidame iseenda eest neid ja neile otsa ei vaata.
Mina kohtasin eile maapealset inglit, kuid isegi sellel kõige helgemal hingel, oli oma deemon... ja tema julges talle otsa vaadata ja nime välja öelda.
Tore, kui xcad saab alati iseendaga hakkama. Kuid meie ümber on inimesi, kes vajavad oma sasipuntras kõrvaltseisja kainet pilku ja juhatust. Mis selles halba on?
Vasta
#31
Seal ju kirjas, et lihtsalt selgitades on deemonid negatiivsed energiavormid. Vanemal ajal nimetati neid lihtsalt pahadeks vaimudeks, siis hakati nimetama deemoniteks. Need vaimud kimbutavad inimesi aegade algusest peale. Ja neid tulevat ka aja jooksul juurde. Mis nimega neid kutsuda - see on igaühe oma asi, aga foorumis on hirmpalju teemasid, kus inimesed abi paluvad. Nüüd saab Inga juurde saata!
Vasta
#32
Kuigi olen ka ise skeptiline igasuguste ,,new age valgete maagide'' puhul, siis ärgem unustagem vana tõde:
,,lollidelt tulebki raha ära võtta'' Laugh
,,igal oinal on oma mihklipäev'' jne
Vasta
#33
On ju ka Kristiina Raie, kes väidetavalt näeb inimesel vaimolendeid ja oskab neist vabaneda.
Vasta
#34
(20-11-2016, 17:45 )säga Kirjutas: Deemonid on kõikidel olemas. Lihtsalt "heal" lapsel ju ikka mitu nime ja peidame iseenda eest neid ja neile otsa ei vaata.
Mina kohtasin eile maapealset inglit, kuid isegi sellel kõige helgemal hingel, oli oma deemon... ja tema julges talle otsa vaadata ja nime välja öelda.
Tore, kui xcad saab alati iseendaga hakkama. Kuid meie ümber on inimesi, kes vajavad oma sasipuntras kõrvaltseisja kainet pilku ja juhatust. Mis selles halba on?
Deemonid on lai mõiste ja võib ka nii võtta, et kõik võitlevad oma deemonitega s.o nõrkustega. On tolerantne inimene siis on tolerantne ka enda ja teiste nõrkuste suhtes näiteks see norra parlamendisaadik 30-ndates mees kelle negroid wc vägistas. Pärast oli tal ülimalt kahju, et negroid maalt välja saadeti (polnud veel elamisluba jõudnud taodelda)....vääga kahjuwink
Mina aga olen suhteliselt sallimatu inimene ja esmajoones enda nõrkuste vastu.....teised huvitavad kordades vähem.
Vasta
#35
minu ingel võib sinu deemon olla
Vasta
#36
MIna ei ole küll nõus väitega, et tervendajal ei tohigi veebilehte olla. Kust ma siis tean kus keegi ja mida täpselt teeb. Mehel oli suur seljavalu ja külastasime 6 erinevat tervendajat üle Eesti. Kõik võtsid raha vastu aga öelda ei julgenud, et see selline valu pole tegelikult nende teema. Veebileht annab just võimaluse selgitada, mis inimesega tegu ja mis täpselt on tema valdkonnad. Sõna selgeltnägija on ikka väga lai ala ja mina tavainimesena kellegi mõtteid lugeda ei oska, et millele siis täpselt keskendunud ollakse.


Kirjutan siia, sest mul on väga hea kogemus Selgeltnägija Ingaga ja tema poja Gunnariga.

Läbi Inga suhtlesin oma surnud isaga ja sain kõik vajalikud vastused oma isalt, mis elu ajal rääkimatta jäid.

Kuna Inga praegu Tallinnas vastu ei võta ja järjekorrad on pikad, soovitas ta mulle kodu energeetiliseks puhastamiseks hoopis oma poega Gunnarit. Gunnar on väga tugevate tajudega ja sain talt palju abi. Gunnar puhastas minu kodu eelmiste omanike halvast negatiivsest energiast ja tasakaalustas ka minu energeetika. Seega soovitan soojalt ka Gunnari poole pöörduda. Tema valdkondade kohta saab lugeda rohkem infot www.selgeltnagijagunnar.ee
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat