•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 78
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes võitleb valgete eest?
Jah, neid inimesi on ning nad kõik on globaliseerumise vastased Laugh
Kuskilt (Exubitoris?) kirjutatust vilksatas läbi, et keegi kes tegelikult juhib maailma ( vabamüürlased, tulnukad jne.) on selle asja siin maa peal nii sättinud - tekitades sõdu, külvates haigusi ja rassivihkamist , et inimkond tegeledes ja takerdudes nendesse probleemidesse , ei areneks liiga kiiresti ja liiga kaugele , et nö. ei lendaks maailmaruumi ja ei astuks neile kandadele - ei avastaks neid.....
Tsitaat:Algselt postitas villu
Kuskilt (Exubitoris?) kirjutatust vilksatas läbi, et keegi kes tegelikult juhib maailma ( vabamüürlased, tulnukad jne.) on selle asja siin maa peal nii sättinud - tekitades sõdu, külvates haigusi ja rassivihkamist , et inimkond tegeledes ja takerdudes nendesse probleemidesse , ei areneks liiga kiiresti ja liiga kaugele , et nö. ei lendaks maailmaruumi ja ei astuks neile kandadele - ei avastaks neid.....
Minu tagasihoidlik arvamus on, et tegu on sellega: lendaja

[Muudetud: 3-2-2009 troodon]

[Muudetud: 3-2-2009 troodon]
Sattusin mõnda aega tagasi ühte foorumisse, kus kirjutati järgmist:

"Tänaseks on planeedil Maa olemas 10 kristallriiki (vastavalt kosmilise uue kristalltehnoloogia väljundile), kes on volitatud tuleviku vaimset elu planeedil Maa juhtima. Need on: Eesti, Tiibet, Hispaania, Island, Küpros, Jamaika, Senegal, Mauriitsius, Shveits, Tuneesia "

Antud teemaga see küll otseselt ei haaku, kuid aruteluga, mis vahepeal teema sees tekkinud on, haakub küll. Ma ei tea, kas antud info on tõene või väär aga kui nüüd lihtsalt mõelda selle üle, miks nimetatud riigid võiksid üldse olla vaimse elu juhtijad, siis millised on antud paikade eripärad ja sarnasused?

[Muudetud: 2-3-2009 Ülane]
Kulla Ülane - äkki sebid aadressi. Uuriks asja lähemalt.

Tsitaat:Tänaseks on planeedil Maa olemas 10 kristallriiki (vastavalt kosmilise uue kristalltehnoloogia väljundile), kes on volitatud tuleviku vaimset elu planeedil Maa juhtima. Need on: Eesti, Tiibet, Hispaania, Island, Küpros, Jamaika, Senegal, Mauriitsius, Shveits, Tuneesia "

Mis asi see "kosmiline kristalltehnoloogia" endast kujutab?
Ehk mõni näide...
See kümne riigi asi on võetud Vaimumaailmast - Google näitas nii vähemalt.

"Laialdaselt on levinud info sellest, et me siseneme nn. footonvöösse ja tänu sellele toimub Maa "tõusmine" neljandasse sagedusastmesse. Inimeste tasandil toimuvat siis nn. sikkude ja lammaste eraldamine. On levimas arvamus, et me peame valima kas musta või valge arengutee. Kas keegi on aga pihta saanud sellele, et poolte valikuga loome me paratamatult vastasseisu ja seega viljaka pinnase uutele sõdadele. Kelle huvides tegelikult toimub sellise info levitamine? Inimesed ei tea, et loomisel on kristalltehnoloogia, millega hakatakse juhtima kogu Linnutee Galaktikat. Selleks et kristalltehnoloogiat luua, oli vajalik kõigi 14-ne Linnutee Galaktikas asuva footonvöö dematerialiseerimine. Footonvööde lahustamine toimus eelmisel aastal 15. juunist kuni oktoobri lõpuni. Seega tänaseks footonrõngaid enam ei ole ja kõik jutud Maa transportimisest Siriusele lähemale on vaja lõpetada. Lahustava energia tõttu suudavad adekvaatset välisinformatsiooni kätte saada ainult need sensitiivid, kes omavad kosmilist võtit informatsioonikanali avamiseks (nn. kanali- ja antenninimesed)."

Aigar Säde "Kosmosesõdadest ja eetikast"

Aga muidu, kuigi see on teemaväline suhteliselt, peetakse Eestit jah igavesti võimsaks kohaks, mis ta ka olla võib, kui enamik meie pinnasest juba sama solgitud poleks. Ehk kusagil maapõues pulbitseb see meie "ürgenergia" ka, aga enne tuleb ta saba pealt maha astuda.



[Muudetud: 2-3-2009 InDemand]
Mäletan, seda, kui Aigar seda kosmosejuttu veel ajas. Sellest on aga palju vett juba merre voolanud ning mis kunagi oli korralik, on nüüd tõesti solgitud. Mis te arvate, et hiinlastel on jubedalt tarvis maad Tiibetis, või et Venemaa sureb ära, kui Eestit endale ei saa? Mäng käib ikka muude panuste peale, kui et tühipaljas füüsiline maalapike.
Tagasi võitluse juurde. Väike mõtteavaldus koos illustreeriva videolingiga.

Pea alati kui keegi võtab sõna ja väljendab arvamust, et näiteks neegrid peaksid Euoopast ära kolima kostub kohe kurje vastuväiteid kui paha ja rassistlik on see inimene - neegrite ja kõigi teiste õnnetute VIHKAJA.

Selline vastulause on ehe näide demagoogiast - kus ühte seisukohta üritatakse ümber lükata selle seisukohaga MITTE seotud teemaga.
Kui mul on naaber kellega ma käin koos kalal ja vahest võtame koos ka mõned õlled lähedal asuvas pubis kas see tähendab seda, et pean selle mehe tingimusteta laskma oma koju ? Kui ta tuleb minu ukse taha ja nõuab sisse laskmist või hiilib sisse tagauksest ja ma viskan ta välja kas see teeb minust automaatselt tema vihkaja ?

Tooma näiteid ehk ligemalt - näiteks Celtic (ära võta isiklikult, et sinu näitena tõin - onju) - igavesti asjalik noormees, omab isegi minuga sarnaseid väliseid jooni - nagu paljud siin teavad, kuid teda oma koju ma lasta ei taha - ei midagi isiklikku - mulle ei meeldi üldse kedagi oma koju lasta. Kas see teeb nüüd minust Celticu või "igaühe" vihkaja ? Ma lähen endiselt meeleldi kokkutulekutele ja ehk isegi baari igaühega teist ja ka Celticuga.
Miks siis üritatakse kohe asi viia vihkamise peale kui juttu tuleb neegritest (juutidest, hiinlastest, venelastest või mis iganes grupist) kes mulle või kellelegi teisele ei meeldi ? See, et mina või keegi teine eestlasest ei soovi, et siin elaksid venelased või neegrid ei tee neist (meist, minust) kohe ju vihkajaid.
On inimese loomuses otsida seltsi enda sarnaste seltsist. Olgu siis tegu väliste tunnustega (nahavärv või puusa ümbermõõt) või tunnustega mis jäävad juuste alla.

Tihti tuuakse näiteks, et näe Dave Benton on ju nii nunnu ja tore ning sellised need neegrid ongi. Kui meenutada vastuseks DeLunat siis väidetakse, et tegu on erandiga ja tema järgi ei saa kõiki neegreid võtta. Võimalik - kuid kas selleks, et siin Eestis oleks 5 Dave Bentoni sarnast peame siia ka laskma 25 000 sellist kes EI käitu nii viisakaalt ja kellede käitumise juures oli venelaste poolt korraldatud pronksiöö "pisiasi" ...

Meedia kes peaks vahendama infot erapooletult on aga mingil põhjusel komme "unustada" KÕIK need juhtumid kui neegrid vägivallatsevad valgete kallal. Selliseid näiteid on nii Ameerika Ühendriikidest kui ka Lõuna Ameerikast ja ka eriti Aafrikast (Zimbabwe, Lõuna Aafrika "Vabariik") rääkimata Euroopast ja pea IGAST selle osast.
Lisan alla uudise lingi mis on imekombel läbi lipsanud meedia "kammist" ning näitab ilmekalt neegrite "sõprusavaldusi" valgete vastu. Eriti tekivad sellised situatsioonid siis kui need isikud tunnevad karistamatuse tunnet, kui valge on üksi mitme vastu või ohver on üksik vanainimene rahaautomaadi juures.

Uudised Austraaliast - elagu rasside sõprus...

[Muudetud: 3-4-2009 excubitoris]
Ajeee. Järgmisena ajame pead kiilaks, et saaksime paremini kakelda

http://www.youtube.com/watch?v=aLUxuq-E9yA
http://www.youtube.com/watch?v=l27DDH-MHl0

Ja nood tapjad ja peksjad ei taha mitte kannatanu rahagi (nagu neegripoisid), vaid lihtsalt. Sest nii on "õige".

Eestiski leiate mõttekaaslasi: http://www.youtube.com/watch?v=eqmmDY3Dvaw

Jah, ma pritsin tatti praegu. Kuid vaid sellepärast, et sellist mõtlemist ei tohi tolereerida. Sellega ei saavuta midagi peale uue viha ja konflikti.

Täna näiteks vestlesin pikalt ühe korealannaga. Väga tore inimene on.

[Muudetud: 4-3-2009 Tom]
Vestlesin mõne aja eest ühe kiilakaga, ka väga tore inimene.

Inimesed on kõik toredad, aga see ei ole õigustus teiste inimeste maa koloniseerimiseks.
Mis nüüd viga - Kas neegrikarjad kargavad akendest ja ukstest sisse, ohverduslõkked põlevad tagaaedades, pilukad sädistavad tänavatel?
Mis selles Eestis või mõnes muus riigis, kus juhuslikult europiidne rass ülekaalus on, nii väärtuslikku on, et see inimesi sunnib nüüd mingile tohutule rassiühtlusele...

Mind näiteks ei huvita, milline inimene välja näeb - ma olen nö. rassipime...proovige ka vahepeal
Nielander... sa ei ole rassipime siis, kui sind iga jumala päev läbi pekstakse lihtsalt sellepärast et sa lolli järjepanuga "valesse" kohta julged minna.

Tom - mis kraaksud siis? Kahjuks ei saa ma sinu postitusi kustutada, muidu oleks need ksenofoobiale õhuavad loosungid ja videod juba ammu siit kadunud.

Tsitaat:Nielander... sa ei ole rassipime siis, kui sind iga jumala päev läbi pekstakse lihtsalt sellepärast et sa lolli järjepanuga "valesse" kohta julged minna.

Ma ei mõista nüüd, mis sellega öelda üritad...
Seda, et kui sina, rassipime, jalutad lolli näoga mõnda Kopenhaageni või Pariisi getosse, veab, kui seal eluga pääsed. Mitte kõik ei ole rassipimedad.
Nüüd teeme nii neiud-noored, et kui te jätkate siin mitte teemale vastamist, vaid võimalikult rohke tati pritsimist üksteise aadressil, siis ma võtan kätte ja kustutan kõik postitused ära.

Teeks nii, et meil oleks arutlus, mitte vaidlus stiilis "sa oled loll, järelikult sa ei näe", "nojah, sa oledki ju tropp, pole ime", jne.

Ausalt, ma ei tolereeri sellist käitumist. Mis k*radi rassismist me siin räägime, kui ei oska üksteise vastu ka väheke austust üles näidata. Me ei ründa siin otseselt kellegi vaateid, vaid peaks tekkima arutlus, mitte ärapanemine.

Celtic ja Tom võiks ka kraadi vaiksemaks võtta kui foorumis veidi vanemad olijad, mõistust peaks ju peas olema. Ei tasu siin vastastikku vaielda, kumb lollim on või kel rumalamad vaated. No ausalt.

Nii et ma palun normaalset arutlust antud teemal. Viha on niigi palju, ei tasu seda tühjast uuesti üles kerida.

Tsitaat:Seda, et kui sina, rassipime, jalutad lolli näoga mõnda Kopenhaageni või Pariisi getosse, veab, kui seal eluga pääsed. Mitte kõik ei ole rassipimedad.

Mis seos on rassil ja getol?
Getos elavad nö. vaesed...No peksa võib ju saada, elustki ilma jääda, aga see ei tähenda, et oleks nüüd luba rasse sildistada...

Muuseas ma olen puhtjuhuslikult Kopenhaageni getos käinud, tegelikult veetsin seal terve päeva...ma ei tea, kui loll mu nägu sel päeval oli, kuid peksa ma igatahes ei saanud...vice versa - õhkkond oli seal sõbralikum, kui nii mõneski kohas - näiteks kusagil Koplis, kus kõik sõbrad ida europiidid...
Tsitaat:Algselt postitas InDemand
Celtic ja Tom võiks ka kraadi vaiksemaks võtta kui foorumis veidi vanemad olijad, mõistust peaks ju peas olema. Ei tasu siin vastastikku vaielda, kumb lollim on või kel rumalamad vaated. No ausalt.

Nii et ma palun normaalset arutlust antud teemal. Viha on niigi palju, ei tasu seda tühjast uuesti üles kerida.

Seda teame me juba ammu, kumb lollim on jne. Viha on vaataja silmades Laugh
Nielander ja Tom - põhiline probleem ongi selles, et mingil põhjusel PEAVAD valged Eurooplased olema "rassipimedad" ehk siis andma ALLA igale neegri, kollase, lilla ja ei tea kelle veel nõudmistele isegi siis kui see käib OTSESELT vastu tema rassi või rahvuse käekäigule. Kordan veel kord - mul ei ole vihkamist nende vastu, kuid ma ei soovi, et nad tuleksid minu "tagaõuele elama" ja OMA rassitolerantsust näitama.

Mingil põhjusel on aga nii, et ükski neist kelle suhtes valge Eurooplane ja ka MINA (rääkimata nii Tomist kui Nielanderist) peava doma "üüber" tolerantsust näitama mingil põhjusel seda tegema ei pea ??!!! Te üritate siin rääkida kui toredad nad kõik on ja hullud oleme meie siin siis teen teile ettepaneku - võtke palun kahepeale oma tüdrukud kaasa ja minge Stokholmi või Malmö nn "mustade" linnaosasse - kuskil õhtul kella 20:00 - kuni kella 02:00ni.
Koostan Teile marsruudi mis tänavad tuleb läbida ning lähen isegi nii kaugele, et sebin teile Tallinkist soodus piletid laevadele - kui hästi läheb siis 100% soodustusega ehk teil tuleb maksta ainult mingi sadama maks mis eriti suur ei ole.

Kas olete mehed ja teete selle retke ära või mitte ? Mina elasin Ameerikas sisuliselt 4 aastat mustade "geto" piiril. Politsei kopter urises seal IGAL öösele, laskmist oli kuulda ka vähemalt korra nädalas - see mis mina kuulsin läbi une - ja kui poleks olnud mõnda detaili ( tänu paarile venelasest sõbrale ja isiklikule vene keele oskusele ning demonstreeritud päris heale vasak sirgele ja kiirusele relva haarmisel - tänan Eesti Politsei treeninguid - mille põhjal neegrid klassifitseerisid mind ja maja naabrit kui "peidus olevateks vene maffia killeriteks" ) siis oleks ka minu elu seal piisavalt keeruline olnud.

[Muudetud: 3-5-2009 excubitoris]
Kinnitan täielikult eelnevat juttu. Ega kollaste piirkonnaski targem pole.Sai ise ka käidud teatud piirkondades,kui ise pole selliste asjadega kokku puutunud ega siis naljalt ei usuks küll seda kõikke seal.
http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?...3563917540

Sinna sattusin lugema, kui otsisin üht teist infot. See küll juba mitu aastat tagasi sinna kirjutatud.
Vaata, sellega on nii, et mulle ei meeldi, kui võrreldakse inimesi mingisuguse äärmusgrupi näitel. See, et on olemas grupp, kes käitub nii või nii, ei ole põhjuseks, et laiendada seda ka suuremale osale.

Sisuliselt ei ole näiteks mina vaielnud kunagi otseselt selle vastu, et see "rassiline segunemine" väga hea on, vastupidi. Aga mulle ei meeldi radikaalsed võrdlusviisid ja näited ning nende laiendamine.

Igas ühiskonnagrupis on neid, kes ei meeldi, ja neid, kes on vägagi meeldivad inimesed. On väga palju töökaid võõramaalasi, kes elavad rahulikku elu ja ei sega kedagi. Aga kuna nemad kusagil ei kisa, siis nendest ei tehta ju välja. Jah, ehk on nad vähemuses, kuid see ei anna otsest põhjust kirjutada, nagu oleks kõik neegrid jopskid või tsurkad mingid naisevägistajad. Näiteid võib tuua, aga kõigile mingi osa sildistamise jagamine ei ole see, mida vaja juurutada.

Mis puutub sellesse, et peame olema rassipimedad, siis ei pea. See kõik on inimese pealuu sees kinni. Ise me mõtleme kõik pahaks, ise sildistame, ise valime sõnu ja hoiame end tagasi. Kui väljendutaks ausalt, ei saa ka see solvuda, kellele sõnum adresseeritud on. Põhjus ongi selles, et kuna alateadvuses on siiski mingi pinge teatud sõnu öelda (justnimelt nende radikaalrassistide tõttu), siis sa jääd ka ise oma sõnade kõla kuulama. Neeger ei solvu, kui sa talle südamest "neeger" ütled. Gei ei solvu, kui inimene ausalt talle "pede" ütleb. Kõik oleneb sõnade kõlast, kordan veel. Ja sellest, mis inimene selle sõna kõla taha siis omistab.

Tsitaat:Kinnitan täielikult eelnevat juttu. Ega kollaste piirkonnaski targem pole.Sai ise ka käidud teatud piirkondades,kui ise pole selliste asjadega kokku puutunud ega siis naljalt ei usuks küll seda kõikke seal.

Ma endiselt ei mõista, kuidas haakub käesolev teema rassidest, getodega ameerikas või mõnes muus suurlinnas?
Artlus ei käi teemal - Kas getodes on kurjategijaid?

Igaüks peaks aru saama, et pole võimalik tõmmata võrdusmärki üksiku rassi ja selle rassi esindaja poolt toimepandud sigaduste vahele...

Ja mis üldse karta on - et need mustad getoelanikud tulevad lambist hulgakesi Eestisse elama?
Kui me saame saame kõik - hetke seisuga on meie mõistes tsiviliseeritud ühiskonda mitte sobivaid isendeid teiste rasside hulgas ülekaalus. Meile ei ole võimalik valida sealt ainult head ja toredad. Kuna neid on üldiselt rohkem kui meid siis ka igat sorti kurjategijate ja pervertide ning värdjate suht number on suurem. Kuna sellised ei kohane üheski ühiskonnas täielikult siis saadetaksegi (ja just SAADETAKSE - see on korduvalt välja tulnud) siia just need kes on raskesti kohanevad juba OMA grupi sees. Sattudes nüüd MEIE gruppi on nende kohanemis probleemid veel hullemad mis lõpp kokkuvõttes - arvestades nende arvulist massi - on katastroofiline meile tervikuna.

Getodes ja "naabruskondades" aga annavad just sellised tooni. Selle järgi kuidas nad käituvad OMADE hulgas saab teha piisavalt adekvaatse järelduse kuidas nad käituvad MEIE hulgas. Ja kahjuks EI ole see pilt meeldiv. Kui MEIE seas elavad roosamannast pimestatud rasside ja rahvuste armastajad sellest aru ei saa siis on asi kurb.
Samas tekib huvitab paradoks - sellised isikud väidavad, et armastavad kõike rasse ja vaatamata sellele, et sellsine võõraste juurde vool ÄHVARDAB OTSESELT tema OMA rassi/rahvust hävinguga peab selline isik olulisemaks armastada seda kes on OTSESEKS OHUKS tema rassile või rahvusele. Tekib siis küsimus - kui sa väidad nii suurt armastust MIKS sa siis OMA rahvast/rassi ei armasta ???
Nn maa lähedane näide oleks selline - lased oma naabril oma perekonna maha tappa kuna väidad, et armnastad KÕIKI inimesi, kuid ei tõsta kätt oma ARMASTATUD perekonna kaitseks ? Kuhu jäi siis armastus millest sa nii tundeliselt rääkisid ?
Kas ei hakka armastus just sinu lähedastest ? Kas ei ole sinu esivanemad, emad, isad vennad õed väärt sinu armastust, et jätad nemad kaitseta pealetungija eest ?
Teine paradoks tekib selle isiku enda suhtes - kui tema väidab, et armastab siis need kes on talle "külla" tulnud ei väida ju seda mitte ! On korduvalt isegi meediasse sattunud nii igatsorti mustade ja muude "arvamusliidrite" suust üleskutseid valge rass hävitada. Ega ometi see suur armastaja arva, et teda säästetakse kuna tema väljendab oma suurt armastust ? Teda võetakse ESIMESENA kui need uustulnukad on ennast piisavalt hästi sisse seadnud. Muideks ka selle kohta on näiteid.

Paar aastat tagasi Ameerikas oli juhus kus sellised geto elanikud võtsid "õnneks" 3 nn abitöötatajat mingist ELiidu organisatsioonsit kes tulid siis kaema kuhu nende abi on läinud kuidas seda kulutatakse. Kui koha peal selgus, et abi eest oli ostetud narkotsi ja "luksesemeid" valdasid neiukesed selle peale pahameelt. Sellisest "sekkumisest" nördinud võtsid neiukesed kinni - esmalt neid vägistati mitu päeva, siis piinati mitu päevi ja siis lasti neil surra.
Analoogseid näiteid on eriti palju Aafrikast. Loomulikult "meie" press sellest kirjutada ei taha. Kui sellest räägid siis neatakse sind samade "armastajate" poolt natsiks rassistiks ja räägitakse härduse pisar silma nurgas, et need on "üksikud juhtumid" ei peaks varju heitma tesitele. Siit nagu küsimus - KUI PALJU PEAB SELLISEID "ÜKSIKJUHTUMEID" OLEMA, ET VÕETAKS KUI REEGLIT ???
Kõikide rasside nn Kiiksud on tulenevad sellest kus nad arenenud on.
Näiteks mustanahalisi peetakse laiskadeks, kuna nad on arenenud keskkonnas, kus pole vaja mõelda järgmiele päevale. Kõik looduse annid kasvavad ligiläheduses ja kergesti kättesaadavad. loomi on võimalik küttida jne.

Europiidne rass aga on arenenud külmas keskkonnas, talv ja suvi vahelduvad ja kui nad poleks ettemõelnud talveks ja talvevarusid kognud, oleks kindel, et nad ei elaks talve üle. Sellet tuleneb ka valge rassi ahnus ja materiaalne mentaliteet.

Need omadused on lihtsalt meile sisse kodeeritud kas kasvatuslikul või pärilikul teel.

Just valge inimese teod on viinud maailma sellisele teele nagu ta hetkel on, see on mingil määral paratamatu.
Ja rasside vahelised hõõrumised tulenevad sellest, et üks rass on teisel ülekohut teinud. Ristisõjad, koloniseerimine, aafrika maavaradest/loodusvaradest kühjaks pumpamine, sõjad jne.

See, et me saaksime rahus koos eksisteerida on vaja mõista kust me tuleme. Mitte otsemaid mõista teisi hukka. Näpuga on alati kergem näidata.

Ja kuidas saab valge rass ellujääda? Me oleme väljasuremisele määratud rass juba sellest päevast kui valge inimene tekkis. Mustanahaliste füüsilised omadused on domineerivamad.

Natuke rassitliku maiguga näide kuid "mullast oleme võetud ja mullaks me saame"
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 78
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  isik, kes ma olen!? ayyu 13 5,836 04-12-2009, 23:11
Viimane postitus: FurioN
  Silme eest läheb mustaks Snafu 31 18,013 29-08-2007, 20:42
Viimane postitus: Thorondor
  kus kummitab kes kummitab mida juhtub? biiga10 1 2,510 02-03-2006, 20:13
Viimane postitus: encore
  Väljakutsutud vaim, kes ei taha tagasi minna gerli182 10 4,714 26-01-2006, 18:45
Viimane postitus: Celtic
  kes see seal ees oli??? Celtic 13 5,007 21-01-2006, 19:35
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat