•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 78
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes võitleb valgete eest?
#76
Kuna mitmekesisus on evolutsiooni üks käimatõmbajaid ja üks paratamatuid tulemeid - siis miks mitte seda nautida...igav, kui kõik oleks samasugused
#77
Natuke kergemal lainel:

Kuskil Aafrikas on ülikool. Sisseastumis eksamiteks on seal ülesse pandud SUUR laud milles on kolm auku - ümmargune, kolmnurkne ja kandiline - sisseastuja peab õieti asetsema 3 klotsi - ümmarguse, püramiidi ja kuubi.
Peale katseid jagatakse kõik õpilased kahte kategooriasse - eriti targad ja eriti tugevad.
#78
Räägi, kui mitut neegrit sa tänase päeva jooksul kohtasid? Kui mitte ühtegi, siis kas sul oli igav päev?
#79
Celtic:

Kuna ühelt poolt oled sa mu postitust lahanud ilma sellele eelnevate postitusteta tundub tõesti osa asju nüüd eraldiseisvana vaadates natukene arusaamatu...
Teiselt poolt jällegi pole sa vist hästi aru saanud, mida ma pean silmas inimkonna, kui terviku arenguga kuhugi...
#80
Jah aga just globaliseerumine seda "mitmekesisust" väga pikas perspektiivis pärsibki. Pean silmas nii rasside erinevusi kui ka kultuurilisi ja rahvuslikke. Kedagi ei tohiks vihata tema päritolu või nahavärvi jm. pärast, aga samas ei ole arukas vihastada ka nende peale, kes on globaliseerumise, rasside segunemise jms. vastu.
#81
Taas tuleb välja see lihtne ja suht tobe retoorikaviga, mis juba ette määrab ära inimeste suhtumise antud küsimusse - ühte lausesse pannakse globaliseerumise vastased ja vihkamine nahavärvi alusel.

See aga loob alusetu seose nende kahe vahel. MITTE KEEGI EI VIHKA mitte kedagi tema nahavärvi alusel!!! See kui ma ütlen, et ma pole rasside segunemise poolt, ei tähenda, et ma kedagi vihkama peaks! Kõnekunst on keeruline asi ja need, kes seda täiel määral ei valda, võiks väga ettevaatlikult vahel uurida, mis see ikkagi on, mida nad suust välja ajavad ja kuidas see teisi mõjutab. Laused ei ole lihtsalt laused vaid nad kannavad endas mingit kindlat energeetikat ja tähendust. Ma võin küll läbi lillede midagi mainida, ent tegelik tähendus ei ole selline nagu kirjapildist lähtub.

Seega kui ühte lausesse mahutada kaks täiesti erineva tähendusega sümbolit, siis tegelikkuses lause loob nad ühte, kui pole just eitusega.
#82
"Kedagi ei tohiks vihata tema päritolu või nahavärvi jm. pärast, aga samas ei ole arukas vihastada ka nende peale, kes on globaliseerumise, rasside segunemise jms. vastu."

Milles on probleem? Ma ju mainisingi, et ei saa vihastada nende peale ,kes on globaliseerumise vastu ja pidada neid rassistideks. Aga ma olen kindel et, sa said sellest ise ka aru oma suurepärase kõnekunsti oskusega.

Mis puudutab sinu väidet: "MITTE KEEGI EI VIHKA mitte kedagi tema nahavärvi alusel!!!" siis see küll nüüd paika ei pea. Kus sa seda võtad? Minu meelest on maailm just sellist vihkamist ja rassismi täis, kus tembeldataks kas kõik kollased või mustad pahadeks jne.

Globaliseerumine ja rassism on kindlasti omavahel seoses, aga mina ei ole väitnud ,et globaliseerumise vastased vihakavad kedagi nahavärvi alusel!!! See on ju ristivastu sellele, mis mina kirjutasin.
#83
Saa aru - kui sa koostad lause, mille kaks osapoolt kannavad kahte täiesti erinevat mõtet, siis sa ei saa neid eristada ja tahes tahtmata need kaks mõtet koonduvad kokku.
#84
Kurat kas mette seas mehi polegi vä.
Öelge oma mehe sõna ja ärge kartke.
Krt. siin foorumis ikka võite ennast välja elada.
Või see ka juba keelatud.
Kes veel on valge Euroopa poolt.

Või olete juba leppinud ehitama ...ei taha mitte mainidagi.
#85
Delfi naistekas võid ennast välja elada, siin katsume ikka rahulikuks jääda.
#86
Celtic kas see oli nali või ...
mida öelda tahad.http://www.youtube.com/watch?v=QQhteUqFuAM
#87
Celtics tahaks sind näost näkku näha .
Kas siis winkka või...
Ise olen käsiwink
#88
Postimeest lugedes jäi silma elu24 artikli reklaam "Kas oled unistanud seksist mustanahalisega?". Kui seda lugeda siis eesti naised küll valgete eest ei võitle. Teema paistab rahvale peale minevat kuna artklil on ligi 300 kommentaari(neid ma lugeda pole viitsinud).
#89
Tsitaat:Algselt postitas sala
Teema paistab rahvale peale minevat kuna artklil on ligi 300 kommentaari(neid ma lugeda pole viitsinud).
Ma küll ei ütleks, et teema ,millel on palju kommentaare, läheb rahvale peale. Pigem tekitab see just tugevamaid emotsioone.

Lugesin huvi pärast natuke neid kommentaare ja valdavalt ollakse mustanahaliste suhtes negatiivsel arvamusel (eriti mehed) ning positiivsed kommentaarid on valdavalt negatiivseteks hääletatud.
#90
Tsitaat:Algselt postitas kivikas666
Kurat kas mette seas mehi polegi vä.
Öelge oma mehe sõna ja ärge kartke.
Krt. siin foorumis ikka võite ennast välja elada.
Või see ka juba keelatud.
Kes veel on valge Euroopa poolt.

Või olete juba leppinud ehitama ...ei taha mitte mainidagi.

Ütle jah oma mõtted välja ning suht varsti leiad end rahvavaenlase staatusest. "Neeger on ka inimene... mudakoon tahab ka... pigi on ju vaeselt maalt".

Kuidas saavad mõned ikka nii kuradi debiilsed olla. Kas siis uudistes veel vähe räägitud Norra, UK ja Prantsusmaa probleemidest seoses neegritega. Nagu meil siinse viienda kolonniga veel vähe probleeme oleks.
#91
Praegune maa elanikud koosnevadki;Valge, kollane ja must rass. Nendest viimane on kõige vastupidavam. Lõppude lõpuks jääb järgi ainult üks rass, muu kas hävib, või sulab teistega kokku. Mustade invasioon on samuti nagu viies kolonn isegi mõnes mõttes hullem, sest kohalikku kolonni me tunneme ja teame. Euroliit kavatseb sisse tuua 68 miljonit musta, kuhu ta need paigutab, .........
#92
Kurat võtaks inimesed - mis toimub?

Rassid ei ole liigid sugukonnas, nagu näiteks rohukonn ja kärnkonn - rasse võib võrrelda ahvenatega, kelle vöödid ja seljavärvused vastavalt veekogu põhja värvusele erinevad...
Kuna aga melaniini sisalduse hulk või koostis inimeste nahas ei mängi enam evolutsiooniliselt märkimisväärset rolli, siis tänu globaliseerumisele(mis on minuaravates igasuguse tsivilisatsiooni arengu eelduseks) on rasside segunemine paratamatu...keegi ei sure välja, vaid lihtsalt teiseneb ja muutub...ja peabki muutuma, sest nähtavasti osad inimesed endast erinevatega koostööd teha ei saa...

...Kuigi siin on neid, kes väidavad, et asi pole sugugi rassis(neid pole palju), vaid rasside põhjal väljakujunenud kultuuriliste erinevuste põrkumisega, ajab mind tõsiselt endast välja kitsarinnaline mõtteviis, mille kohaselt on kultuurine ja rassiline segunemine ja paratamatu sellele eelnev konflikt midagi halba ja autut...

Ei tasu kujundada maailma enda järgi, vaid kujundada ennast maailma järgi...

[Muudetud: 2-28-2009 Nielander]

[Muudetud: 2-28-2009 Nielander]
#93
???

Nielander - sinu viimane lause ütleb sinu mõttemaailma kohta kõik, mis vajalik. Mina - see ongi maailm ja mitte mina ei muutu vaid maailm muutub koos minuga.
#94
Päris sellisel viisil antud teemas rääkides ma küll seda ei mõelnud...
Aga jah, tuleb muutuda koos maailmaga, sest kes ei muutu seda iganeb ja sureb...
#95
Mis abstraktne mõiste see maailm sinu arvates on? Kas sa ise polegi siis osa maailmast?
#96
Kas tõesti puutub minu definitsioon sõnast maailm hetkel teemasse?
Pole mõtet asja keeruliseks jauramiseks ajada...
Ma kasutan sõna maailma kui universumi(kõik, mis on olemas) inimkesksemat nimetust(Kõik, mis meid otseselt ümbritseb ja mõjutab).
#97
Puutub niipalju, et sina oledki maailm. Maailm ei ole mingi abstraktne mõiste, miski mis seisab meist väljaspool ja millega me kohanema peame - meie olemegi maailm ja maailm kohaneb vastavalt meie vajadustele ja tahtele.

Kultuuride kooseksisteerimisele hetkel lahendust pole. Käega löömine pole lahendus, sest kui on üks asi ka maailmas millest ma üldiselt oma rahvuse juures hoolin, siis on see just meie kultuuriline isepära. Mida rohkem on erinevaid kultuure, mida enam on inimesed killustatud gruppidesse, seda tugevamalt arendavad nad Maa energeetikat ning seda raskem on neid ühtse kontrolli alla saada.

Paar postitust tagasi kirjeldasin, kuidas valge inimene ehk füüsis hävitas musta mehe maailma ehk maaelemendi. Seepärast must mees levibki üle maailma, kuna neil ei ole enam sidet oma maaga, nende juured on läbi lõigatud. Juurteta inimene on koduta inimene, inimesel, kel pole kodu, puudub ka austus kõige selle ümbritseva vastu mida me tähtsaks ja oluliseks peame - puhtus, loodus, eraomand. Koduta ja juurteta inimene ei mõista, mis on teise oma, ta ei mõista, miks on halb lõhkuda ja laamendada ISEENDA elukohas, kuna tal puudub austus selle vastu.

Globaliseerumine on oma eripära kaotamine. Pole enam kultuure, pole mälu. On vaid üks suur kunstlikult loodud supp, mida püüdlikult tahetakse millekski nimetada, aga milleks, see pole veel kellelgi selge. Iga hing sünnib teatud piirkonda eesmärgiga selle piirkonna energeetikat arendada, kasutada, juurde luua. Inimesed sõltuvad Maast ja Maa sõltub inimestest. Mida enam inimesed end kunstlikult Maast lahku löövad, seda "haigemaks" jääb terve planeedi süsteem ning seda enam hakkab ta tasakaalustama iseennast. See aga väljendub suurtes looduskatastroofides, kuna energeetiline süsteem on niivõrd paigast ära, et selle tagasi õigesse rütmi ajamine toob kaasa juba tekkinud olukorrale drastilisi muutusi.

Inimesed kaotavad oma mälust ammutuntud tõed ja teadmised, loodustarkus asendub tehisliku teadusega, mis on inmkauge ja ei arvesta Maa energeetilist süsteemi kui tervikut. Tänu sellele kaovad inimeste mäludest paljud loomulikuna tunduvad käibetõed ja "ülemeelelised" kogemused, mida on tänapäeval maagiaks kutsuma hakatud. Tänu sellele on tehtud maagiast üks suur segapuder ning kasutatakse erinevaid rituaale ja riituseid täiesti kogenematult, täiesti vastutustundetult. See iseloomustab seda nö. globaliseerunud inimest - tahetakse palju ja kõik, samas ei osata midagi. Oma käitumisega rikutakse terve planeedi energeetilist ja ökoloogilist süsteemi, kutsutakse esile haiguseid, katastroofe, sõdasi. Ja seda mille nimel? Ikkagi ja ainult teatud piirkondade energeetilise fooni kontrollimiseks. Seega kogu selle tobeda globaliseerumisejama taga on lihtlabane ahnus ja inimlik egoism. Tahtmine olla universaalne, võltsvaga ja võltssalliv, ise samal ajal kahepalgeliselt kõigele vett peale tõmmates.


[Muudetud: 28.2.09 Celtic]
#98
Ma pean ausalt ütlema, et siin me maailmavaated satuvad konflikti, milles pole võimalik enam üksteisele ennast arusaadavaks teha...
Ma ei usu inimgruppide energeetikasse ja ma ei usu, et midagi sellist suudaks esile tuua haigusi või katastroofe...
Ja maailm ei kujune vastavalt meie vajadustele ja tahtele, vastasel korral poleks majanduslangusi, nälga, looduskatastroofe, haigusi...on asju, mis ei allu kontrollile ja kas keegi tõesti seda tahaksk, et alluksi...

Globaliseerumine on kahtlemata mingisuguse eripära kadumine, aga see on vana - selle asemele tuleb uus eripära, aga jah - inimesed üldiselt kardavad kõike, mis uus
...globaliseerumise üks mõtteid ongi, et inimesed ei nimeta enam koduks maja, küla, linna või riiki - vaid selle asemel planeeti Maad...ja kes ikka oma kodus nurka kuseks...

[Muudetud: 3-1-2009 Nielander]
#99
Aga vastupidi - maailm allub liigagi hästi kontrollile. Mis sa arvad, et majanduslangus on lihtsalt paratamatus? See on oskuslikult juhitud turgude ümberkujundamine. See, et sina nendesse asjadesse ei usu, ei tee neid olematuks.

Globaliseerumise mõte ei ole Maad enda koduks nimetada, globaliseerumise mõtteks on lihtsalt karjatatava inimmassi loomine ja need inimesed kusevad meeleldi oma kodu nurka.

Tsitaat:Globaliseerumise mõte ei ole Maad enda koduks nimetada, globaliseerumise mõtteks on lihtsalt karjatatava inimmassi loomine ja need inimesed kusevad meeleldi oma kodu nurka.

Vaevalt, et sa kõigi nende inimeste, kes globaliseerumisele kaasa aitavad, üheseks eesmärgiks seda väita saad...
On külgi, mis võivad teenida kasu paljudele osapooltele...võib olla olen ma naiivne, kui arvan, et inimeste seas on veel neid, kelle eesmärgid ei lähtu isiklikest huvidest...
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 78
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  isik, kes ma olen!? ayyu 13 5,836 04-12-2009, 23:11
Viimane postitus: FurioN
  Silme eest läheb mustaks Snafu 31 18,013 29-08-2007, 20:42
Viimane postitus: Thorondor
  kus kummitab kes kummitab mida juhtub? biiga10 1 2,510 02-03-2006, 20:13
Viimane postitus: encore
  Väljakutsutud vaim, kes ei taha tagasi minna gerli182 10 4,714 26-01-2006, 18:45
Viimane postitus: Celtic
  kes see seal ees oli??? Celtic 13 5,007 21-01-2006, 19:35
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat