Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loomulik taastumine
#26
SEAL ON VÄIKE NIPP.SEDA VIGURIT PEAB KOHE TEGEMA,Tavaliselt kuluub ikka rohkem aega, siis nn vigur kiirendab seda kordades.
NIPP ON LIHTNE.vaatad silmadega vigast haava ja mõttes annad sellele käsu paranema hakata,SILMADEST PEAD OMA MÕTTEENERGIA SELLE LOHA PEALE SUUNAMA SEL JUHUL SEE TÖÖTAB JA SAMALAJAL ANNAD KOHALE KÄSU PARANEMA HAKATA. tegelikult peas aktiviseerub ise vajalik energia selle tulemusena, SEE ON ERANDJUHUL......SILMAD ON SU SISEMAAILMA VÕTI JA SISEND VÄLJAND. SELLEKS KULUB KÕIGE ROHKEM VIIS MINUTIT AEGA, SEST AITAB JUBA. HEAD PROOVIMIST.

Vasta
#27
ANTUD JUHTUDEL PARANEMINE OLI KIIRE . PAARI PÄEVAGA OLI JUBA NORMIS, PÄRAST KADUS KA ARM ÄRA NII ET ASI TOIMIB. KASULIK KÕIGIL TEADA JA SEE NIPP SELGEKS ÕPPIDA. KES TEAB MILLAL SEDA ELUS VAJA LÄHEB,

Vasta
#28
Väga kasulik soovitus, kunagi ei tea millal vaja läheb.
Vasta
#29
Lõikasin üle-eile terava noaga üpris sügavalt lihasse, tõmbasin kiirelt pooled meditsiinilise teibiga tihedalt kinni ja eile hommikuks oli asi kenasti kokku tõmmanud ning kärn peal. Täna polnud enam plaastritki vaja. Oi kurat, kui kõva tervendaja ma olen...suisa šamaan..."kuldsest tunnist" olete üldse midagigi kuulnud?
Vasta
#30
(13-03-2018, 13:33 )Ill be back Kirjutas: Lõikasin üle-eile terava noaga üpris sügavalt lihasse, tõmbasin kiirelt pooled meditsiinilise teibiga tihedalt kinni ja eile hommikuks oli asi kenasti kokku tõmmanud ning kärn peal. Täna polnud enam plaastritki vaja. Oi kurat, kui kõva tervendaja ma olen...suisa šamaan..."kuldsest tunnist" olete üldse midagigi kuulnud?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kuldse tunni kohalt pole teada, kuid üldiselt teada on olnud töökaitse ja tööohutuse eeskirjades asuv nõue, mis kohustab ettevõtte töölist vigastuse tekkimisel otsekohe teavitama oma otsest ülemust, seejärel kutsuma endale arstiabi, kuid enda vigastuse man midagi kokku tõmbasise kohta mitte ühtki sõnakest. Kasvõi tilgu verest tühjaks, kuid ise midagi teha ei või, muudkui ootame arstiabi ära, see kindlasti laekub kohale, varem või hiljem. Sellisele dokumendile nõutakse allkirja, no oli kunagi. Ja veel üks meditsiiniline iseärasus, vigasaanud koht igal juhul kästakse joodiga üle valada, kui vastu ütelda midagi ei oska, siis valataksegi joodiga üle ja ei parane tükis ajas.
Täpselt nii, pooled tuleb tihedalt kokku tõmmata, kuid hästi kitsaste ribadega. Mul juhtus luuni lõige laadimistöö käigus, plekiriba käis üle käe, õigemini käsi käis üle plekiriba. Tööandja oli tark inimene, ta vist polnud eeskirjasid lugenud, tõmbas mul haava ilusti kinni ja käskis tööle tagasi minna. Oli Koirohu kevad, radiatsioonitase oli nii kõrge ka siin Eestis et enamus paplipuid jalapealt ära kuivasid, Tartumaal paljudes kohtades olid jalapealt kuivavad suured puud, sügiseks neil polnud ühtki lehte enam. Haav ajas mitu koorikut, kuid oli õigesti kokku pandud.
Vähem kui 9 aastat tagasi sattusin kohalikku ostukeskusse, ühe teenindaja putka ees istus üleni verise särgiga mees, talle oli kaela sisse löödud, verd ikka mulksatas mõne tilga kaupa, 2 politseinikku passisid ta kõrval, paksuke politseinik tugeva kondiga ja kõhnem samuti tugeva kondiga. Paksuke ütles kõhnemale: PAREM KUI EI PUUTU, OOTAME KIIRABI ÄRA.
Paks politseinik on nüüd mingi asjapulk krimiteenistuses, kõhnem on
ikka konstaabel, kellest ma väga lugu pean. Imelik eluke.

Peale vaadates saab jahh vigastuse kokku keevitada, nonde politseinike valvsa valve all just nii tegingi, kuid ainult natuke, alla kahe minuti kulus, enam ei tulnud haavast midagi, ütlesin head aega olete väga tublid. Las teevad oma tööd, palka saavad. Endale nii teha pole lihtne midagi, selleks tuleb olla jumalate poolt vastu võetud nende seltskonda.
Vasta
#31
Календарь экадаши.
http://vedic-culture.in.ua/ru/vaishnava-...cs/estonia
Paastu või nälgimise alustamine kuukalendri järgi. Alustada kalendris märgitud kuupäeva eelsel õhtul, lõpeb kalendris märgitud hommikul mõnetunnise täpsusega, kui teha täpselt religiooni järgi. No religiooniga või mitte, kuid täpsed arvutused on ette antud, ühe korra proovisin, eiteakuidas tekkis ergas olek, noid hindude jumalaid ei promo, kui need mõnepäevased paastud ja nälgimised kõik kokku liita, saab kokku vinge nälgimise tsükkel. Minu poolt leitu on venekeelne, korra proovisin ja toimis. Ei tea, kas hindude jumalad andsid avanssi, et neist huvituksin. Aga kuukalender on asi mis toimib.
Veel 1 link:
13 июня 2019, Четверг — Пандава Экадаши
http://vedic-culture.in.ua/ru/practice/e...a-ekadashi
Neile, kes religioonis sees on. Erilise väega päev. Mind ennast huvitavad ainult ettearvutatud päevad, tasub järgida. Kõik vene keeles.
Vasta
#32
Gologramika.

Андрей Протасов и Голограмика (Энергия Абсолюта)

https://vk.com/club174272489

Korra proovisin, varem ei oleks uskunud et otse nii on võimalik. Too energiavahendaja on uskumatult tugev. Väliselt väga noor paistab, olemuse poolest ikka on vanem.

Soovi avaldanuile saadetakse teade ja link kümme minutit enne ühenduse algust, kohustuslikku tasu ei ole, kuid millalgi tuleb ka maksta, see tasu moodus on hea omal enne valmis mõtelda ja täita tuleb see lubadus igal juhul. Näiteks siit Eestist kuhugi välismaale tänada rahaliselt pole kõigile oskustekohane, tuleb tasuda oma teguviiside kaudu igapäevases elus. Nii lihtne ongi.
Vasta
#33
Veider juhtum loomuliku taastumise hüvanguks, absoluutselt ilma meditsiinita ja ilma teaduseta:
Oma koolivenna hoovis panime kokku ühe puldankattega ehitise, hiljem sinna sisse sai tassitud diivan, õhtul oli vaja tsipa magada, und ei tulnud tol kohal, kuid hiljem koju jõudnult oli täiesti puhanud olek. Teist korda sinna sattununa väänasin kaks traati ja kõndisin koha üle, diivani keskpaik asub täpselt tugeva energiasamba kõrval või lausa peal. 8 aastat tagasi sinna oli pandud asfaltkate, teerulliga pressitud nagu ette nähtud, lohk on sisse vajunud poole sammu diameetris. Niiviisi siis, kõik ametlikult normaalsed inimesed otsivad imetegijaid, mida vingema hinna eest seda uhkem. AGA SEE ROHI KASVAB SINU ENDA AIAS! Otsida ja kuulata risotooriumit Roheline Muna. Esitajaiks Silvi Vrait, Hardi Volmer, viimane vürst Volkonski, naiskoor, muusika autor Alo Mattiisen. Juba ainult selle kuulamine ravib tagasi inimesemaks ja tervemaks. Uskumatult ilus lugulaul, juutuubis oli proovitud järele teha kuid meistreid ei saa järele teha, neid saab ainult ületada.
Vasta
#34
Juhend neile, kel käsil või kohekohe tulekul võitlus angiiniga või lausa surmava gripiga. Tegelikult nad nii ohtlikud pole midagi, hoopis ülikoolides pääst lolliks tehtud arstid tapavad. Kõige esimene asi et arstid kindlasti kohustavad mingit sodi sööma ja soovitavad juua palju sooja vett, kuid seda mitte mingil juhul ei tohi. Teine asi et soovitatakse kurgu loputamiseks mingeid vedelikke, ühe vene arsti kanalilt leidsin soovituse kasutada sinist joodi, apteegis pidavat olema. Mul tuli see tõbi uuesti läbi teha, kauem kui 30 aastat polnud olnud. Lühidalt ja selgelt: Veega kokkupuudet ei tohi olla üldse kuni saab korda. Kulus 3,5 ööpäeva ja veel mõni tund, sai täitsa ok. olla, täna on päev hiljem ja pole mul häda midagi, neli päeva algusest kuni vabanemiseni ja olen täiesti terve. Puhas olek sai ja mõningate toiduainete suhtes / irvv! TOIDU-AINED/ taastus sünni poolt kaasa antud vastikustunne, külmkapis on veel omajagu, ära viskama ei hakka, kuid juurde ei osta enam. Saanuks läbi teha kuni 6 ööpäeva jutti ilma veeta, puhastus oli nii tugev et veevajaduse tunnet üldse ei tekkinud. Aga hää ei olnud olla nood kolm ööpäeva.
Vasta
#35
(11-10-2019, 18:53 )isemaag Kirjutas: Juhend neile, kel käsil või kohekohe tulekul võitlus angiiniga või lausa surmava gripiga.
Iga asja saab keeruliselt teha :-)
Vanakoooli mehed, kui tunnevad, et tõbi tulemas, valavad korraga sisse pool pudelit odavat brändit, higistavad öö hakul voodi läbimärjaks ja selleks talveks on asi ühel pool. Ainult hiljaks ei tohi jääda.
Vasta
#36
(12-10-2019, 21:19 )haneracryth Kirjutas:
(11-10-2019, 18:53 )isemaag Kirjutas: Juhend neile, kel käsil või kohekohe tulekul võitlus angiiniga või lausa surmava gripiga.
Iga asja saab keeruliselt teha :-)
Vanakoooli mehed, kui tunnevad, et tõbi tulemas, valavad korraga sisse pool pudelit odavat brändit, higistavad öö hakul voodi läbimärjaks ja selleks talveks on asi ühel pool. Ainult hiljaks ei tohi jääda.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Toop-too asi oligi, et ei märganud õigel ajal ja olin veendumuses, et selline värk enam mitte kunagi ei puutu minusse, kauem kui 10 aastat polnud tatitõbegi olnud. Mingi moment oli kavatsus kutsuda kiirabi, kuid see mis siis järgnema pannakse, juba nende olemuse poolest võib olla surmav. Mitmeid kiirabitegelasi olen näinud ligidalt, kes otse haisevad Surma järele, nad lausa otsivad kellest jõudu välja imeda nagu kaanid, iial ei tea milline satub. Mu oma endine abielunaine töötas kiirabis, suht norm olekuga inimene, puutusin kokku ta töö kaudu liigikaaslastega. Teadlased olevat tõestanud, et angiin ja gripp olevat viiruspõhised. Niisiis, sain ühe oma mõtteviiruse jälile, mõni tund hiljem juba olin küllalt terve et ka toast väljas veidi liikuda, päev hiljem polnud enam häda midagi, selline kogemus on väärt enamat kui kasvõi tuhat poolikut. Tänapäeval poest ehtsat viina ei tea kas veel saab, näiteks hiinlased teevad viina oma govnoost ja müüvad venelastele, venelane rüüpab ja hõiskab.
1 asi veel, mõni tund ennem olin saatnud kirja oma esimesele pärisõpetajale abipalvega, samas päevas sain oma hääle enamvähem korda et rääkida ja helistasin, ta vastas et ei olnud veel lugenud. Võimalik, et süsteem märkas ja luges ja otsustas.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat