Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Loomulik taastumine
Autor Sõnum
isemaag
Vana kala

11-12-2016 03:11
Postitus: #1
Loomulik taastumine
Lisan lingi.
https://www.google.ee/search?q=%D0%A2%D1...e&ie=UTF-8
Трехлебов - как вырастить новые зубы .
,,,,,,,,,,,, Asendasin kadunud lehekülje lingi üldotsingu lingiga, sest see on Inimestele vajalik. 10.06.2017 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Tiba mõtlesin kuhu teemasse see paigutada. ALTERNATIIVRAVI TEEMASSE SEE KOHE KINDLASTI EI SOBI. Alternatiivravi teevad endile kõrghariduse ostnud arstid, et saada hiljem nõrgemate kulul parasiteerida. Raamatutarkusi täis ... .

Saan ausalt ütelda, et lingis antud info on tegelikult võimalik.
(selle postituse viimane muutmine: 10-06-2017 01:02 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
jonnipunn Eemal
wildcat

11-12-2016 10:16
Postitus: #2
RE: Loomulik taastumine
Mina , kui naisterahvas tahaks sellest ikkagi rääkida, võttes muidugi ka arvesse konarlikku vene keelt ja võimalust , et video kustub, see ei ole nii pikk jutt, et seda ei saaks siia igaks juhuks ümber kirjutada/tõlkida Smile
Seega ehk austatud isemaag teeks meile selle teene, kui aega leiab?

Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
Temimoor Eemal
tume

11-12-2016 10:44
Postitus: #3
(11-12-2016 03:11 )isemaag Kirjutas:  Venekeelne enesestkimõista.

Mida see peaks tähendama?

Üldiselt oskavad kõik kasutada internetti ja endale huitavavaid teemasid leida. See aeg on ümber, kus käidi kaustikutega üksteise juures materjale ümberkirjutamas. Kui lühikirjeldust ei lisa asjale vaid mingi "vaadake ise" nagu eputav plikatirts, siis võid kindel olla - keegi ei vaata ka. Liiga palju pahna on tõsiseltvõetava materjali hägustamiseks välja paisatud justnimelt VENE KEELES.
Skarre
Vana kala

11-12-2016 13:00
Postitus: #4
Riigikeel on eesti keel. Midagi "enesestmõistetavat" venekeelse materjali juures pole.
Ka foorumi reeglid sedastavad, et võõrkeelsest materjalist tuleb tõlge teha.
positiivne
.

11-12-2016 13:25
Postitus: #5
See sobib hästi alternatiivravi teemasse.

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
isemaag
Vana kala

11-12-2016 15:51
Postitus: #6
(11-12-2016 13:25 )positiivne Kirjutas:  See sobib hästi alternatiivravi teemasse.
.................................................
Ei, see ei sobi alternatiivravi teemasse. Kuna ravimise kohalt pole sõnakestki.

Vastan rahulolematuile: Omaenda isiklikust kogemusest tean, poole peale lagunenud hammas võib end ISE üles ehitada väga kiiresti, ainult mõne päeva jooksul. Ametlikult normaalsete jaoks see võib olla väga ehmatav, kui pole varem mõningaid asju ise pealtnäinud. Venekeelse lehe ligikaudu tõlge on väga lihtne: Sööge toitu, ärge tarbige narkootikume, narkomaaniast vabanemiseks ajutiselt minge ühis-konnast kuhugi kaugele metsa elama, minge küllalt kaugele, et igapäevaselt ühiskonna vahet siiberdada oleks keeruline, aga kui vastu ei pea, siis ikka jääb võimalus tagasi jõuda. Sööge looduslkku toitu, ainult toorest, selline sõnum on tol venelasel. Ma ise seda viimast ei täida kuidagi, kuid viimased 10 aastat ükski gripiviirus enam pole puutunud. Nii lihtne ongi. Ja raviga siin mitte midagi pole tegemist. Ta alguses kirjeldab, kuidas nõukogude armees tal kõik hambad toolijalaga välja peksti. Vaat see oli rahvaste rahvas! Homo Sovieticus. Nõukogude inimesed.
Praeguseks tolle lehe autoril ta enda kirjapandu järgi on tagasi kasvanud enamus hambaid. Videos ta viletsana ei paista.
Omalt poolt lisan, et elava Tule peal tehtud toit võib olla tervislikum kui päris toores. Lõkketule sütes küpsetatud kartul on Toit suure algustähega, panni peal tehakse midagi muud. See on ainult enda arvamus. Ise olen ravija õigustega, kuid kellegile pakkuma ei kipu, kord paari aasta kohta nii keskeltläbi on olnud olukordi et tõesti on vaja aidata kedagi ja kohe, veidralt kiiresti on toiminud. Mõtete tasandi muster on määrav seejuures. Kes tahab meditsiini vahet seigelda, neile soovin edukat põdemist.
Teema on loomuliku taastumise kohta, mitte uinamuina et kas on ravi või ei ole ravi.
(selle postituse viimane muutmine: 11-12-2016 16:34 isemaag.)
jonnipunn Eemal
wildcat

13-12-2016 16:01
Postitus: #7
aga kui see video ära kustub? palun kirjuta see tekst, mis ta seal räägib, eesti keeles ka...või siis keegigi?!
Ei tahaks konarliku vene keele tõttu päris omaloomingit ka teha, äkki jääb miskit tähtsat vahele...

positiivne
.

13-12-2016 16:12
Postitus: #8
(11-12-2016 15:51 )isemaag Kirjutas:  ...Omaenda isiklikust kogemusest tean, poole peale lagunenud hammas võib end ISE üles ehitada väga kiiresti, ainult mõne päeva jooksul...

Isiklik kogemus tõhendab et said nädalaga hamba tagasi?
jonnipunn Eemal
wildcat

13-12-2016 16:31
Postitus: #9
ma olen lapsest saadik uskunud et seda saab teha, kunagi kuulsin ka et kuskil venemaa metsade sügavustes seda ka tehakse vms, krokodillid kasvatavad ka omale hambaid tagasi, miks siis me ei peaks saama, ilmselt ongi suht uskumise küsimus, kui sa ikka skeptiline oled, siis ega see hammas ei kasva ega parane, ma käisin viimati hambaarstil umbes 10 aastat tagasi, peale seda olen k6igile seletand et mul on hambad korras ja on ka olnud, viimati kontrollis tegin paanikat et vaadake ega mul auku pole, mul oli mingi võõras tunne, no auku nad ei leidnud aga käskisid tagasi tulla kui auk tuleb (ilmselt auk tahab hakata tulema) no ja nüüd on jälle see tunne....kohe väga oleks tõlget vaja ja hea oleks katsetada kui piisavalt aru saaks, usku on piisavalt Smile

isemaag
Vana kala

13-12-2016 17:55
Postitus: #10
(13-12-2016 16:01 )jonnipunn Kirjutas:  aga kui see video ära kustub? palun kirjuta see tekst, mis ta seal räägib, eesti keeles ka...või siis keegigi?!
Ei tahaks konarliku vene keele tõttu päris omaloomingit ka teha, äkki jääb miskit tähtsat vahele...
,,,,

Ää jonni, laadi see video omale ja on olemas. Või kui left ei võimalda allalaadimist, juutuubis ikka leidub sellise pealkirjaga koopia.

(13-12-2016 16:12 )positiivne Kirjutas:  
(11-12-2016 15:51 )isemaag Kirjutas:  ...Omaenda isiklikust kogemusest tean, poole peale lagunenud hammas võib end ISE üles ehitada väga kiiresti, ainult mõne päeva jooksul...

Isiklik kogemus tõhendab et said nädalaga hamba tagasi?
...................................................................
Seda täpselt. Ehmatavalt kiiresti. Kuid mitte juurest alates, kolmveerand pealmist osa oli ära ammu. Enesestkimõista see pole normaalne.
(selle postituse viimane muutmine: 13-12-2016 18:01 isemaag.)
Temimoor Eemal
tume

15-12-2016 10:52
Postitus: #11

Siin sulle materjali, kuidas looduslike vahenditega (tervelt 3 erinevat) ravida terveks oma hambad. Of course inglise keeles. Kasuta guugli tõlget wink

http://www.theearthchild.co.za/heal-cavi...-remedies/
isemaag
Vana kala

16-12-2016 16:50
Postitus: #12
(15-12-2016 10:52 )Temimoor Kirjutas:  

Siin sulle materjali, kuidas looduslike vahenditega (tervelt 3 erinevat) ravida terveks oma hambad. Of course inglise keeles. Kasuta guugli tõlget wink

http://www.theearthchild.co.za/heal-cavi...-remedies/
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,​,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ära muretse, igaühel taastub just See mis taastuma peab. Vahendite kasutajad jäävadki santideks. Saladuskatte all julgen tunnistada, et üks endast elavhõbedaplommi väljutanud purihammas samuti kasvatas uue katte mõni kuu tagasi, niipalju ehtsat toitu oli ja saasta ei tarbinud. Kui mõtteviis on kriiva, siis võib jääda vahendeid kasutama, ükski vahend ei avita. Muuseas on võimalik ka märkide kaudu sättida, pole justkui midagi teinud ses suunas. Poest süüa ostes valin hoolega, vahel ei vali kaa, kodus see hiljem tuleb toiduks muuta, kuigi juba poes pidavat toit olema. Toiduained ja toitained, nii räägitakse.

Too leht viskas mingi sildi ette, ei kliki ma sellise saasta peal!
(selle postituse viimane muutmine: 16-12-2016 16:55 isemaag.)
isemaag
Vana kala

06-08-2017 22:46
Postitus: #13
Veetanälgimise kohta. Ilma meditsiinita. Täpselt 5 ööpäeva ja mitte tundigi vähem. Viimased kuni 4 tundi on väga oluliselt määravad, toimub füüsiliselt tuntav vabanemine. Enne algust juua paar liitrit puhast vett, nälgimisest väljatulekul klaasike vett, tund hiljem jälle vett ja siis ehtsat piima, ainult väike klaasitäis. Hiljem sauna. Kogu 5 ööpäeva sees veega kokkupuudet ei tohi olla. Olen selle kordasid läbi teinud ja leian et tohin õpetada ja edasi anda. Loetud ühe ukrainlanna venekeelsest raamatust, mida enam leida pole õnnestunud. Negatiivsed kõrvalnähud: Vanainimesed kipuvad vinguma et SINA NOOR INIMENE! Sest toimub kogu keha noorenemine ja vanainimestele vahel ei meeldi kui keegi neist kõbusam on. Alaealised nolgid vahel pidasid omaealiseks. Kindlusemõttes võiks pidada vastu veel mõni tund üle 5 ööpäeva, selle aja sees midagi olulist ei muutu, kuid mis kindel see kindel. Enne tärminit katkestamine võib mõjuda halvasti. Igatahes soovin edu. Tehke see eksperiment normaalsetest kaugemal omaenda ohutuse huvides! Ei
sobi meditsiiniteemasse.
phillip
Uustulnukas

07-08-2017 09:39
Postitus: #14
Võibolla peaks algaja alustama veepaastuga ja lühema kestvusega ja sealt liikuma edasi?
isemaag
Vana kala

07-08-2017 19:56
Postitus: #15
(07-08-2017 09:39 )phillip Kirjutas:  Võibolla peaks algaja alustama veepaastuga ja lühema kestvusega ja sealt liikuma edasi?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Oma naha kaudu võibollatatud. Alla 5 ööpäeva võib mõjuda väga halvasti. Parem kohe täielik aeg ja ühe raksuga. Aga kuis kellelgi. Igal juhul olnud sõprade kambast kaugemal ja mitte rääkida kellegile.
Muudan/täiendan: Päev või kaks varem on kasulik saunas käia, kõvasti leilitada, ilma veeta olemise ajal KINDLASTI tuleb liikuda ja ka kerget füüsilist tööd teha, kui ametikoht võimaldab. Mul just niimoodi oligi, kuid vahel ka tuli nahk higiseks töötada ja ikka ei katkestanud enne 5 ööpäeva lõppu. Viimased tunnid määravad kas on tulemust või ei ole. See on füüsiliselt tunda. Meditsiinist kaugemal kindlasti. Väga headest inimestest samuti kaugemal. Täiesti omal vastutusel. Nüüd on kõik selle nälgimise kohta, kel vaja see proovib.
(selle postituse viimane muutmine: 09-08-2017 20:57 isemaag.)
isemaag
Vana kala

Täna 17:34
Postitus: #16
Leidsin, et netist kaotatud lehekülg oli mul alla laaditud, panin uploadisse, link:
https://www.upload.ee/files/7757430/____....html.html

Трехлебов - как вырастить новые зубы

Ei tea, ka siitkaudu toimib. Kui keegi oskab paremini, näidaku ette paremini.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ahjaa. VÄRSKE ÕUNAMAHL ABIKS! Antoonovka õunte mahl. Kuldernet ja sibulõun, õunad kelleist puu all uusi hakatisi kasvab. Kui õunaseemned ei idane, siis õun toiduks ei kõlba, mahlaks ka mitte. Ärge ostke poest tundmatu päritoluga mahla. Näiteks Valge Klaar. Puu alla igas sügises koguneb sadasid õunu, mitte ühtki uue puu hakatist pole tekkinud. See klaar on mingi misasi, vene keeli ei või lisada, jälle tekib jama. Teadlaste poolt väärastatud õunapuuliik, et rohkem saada. Toiduks kõlbmatu, maitse elamuseks võib sobida vägagi, vilju annab lademes.
(selle postituse viimane muutmine: Täna 18:11 isemaag.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog