Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstiline figuur laste jõulupeo etendusel
#1
Laste-etendusest tehtud piltide vaatamisel avastasin väikese anomaalia. Ühel pildil vasakpoolse lavakardina taustal olena neiu kujutis ei vasta teiste seal lähedustes olevate inimeste proportsioonidega. Pildid on tehtud 10-20 sekundilise vahega.
Pildid on tehtud xperia xz telefonikaameraga 20mpix režiimis.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2
Esimesel pildil neiu seisab esimese laua lähedal, teisel istub. Seistes ehk jääb mulje nagu oleks otse lavakardina juures ja paistab suuremana.
Mulle tundub propotsioon õige.
Vasta
#3
Millalgi pöördus minu poole üks tuttav fotograaf, kes ei saanud aru miks ühel Niguliste kirikus tehtud fotol luukered muusikute selja taga toimetavad.

Eks see suht tüüpiline asi, et täristusaja tõttu võivad mitmed tegelased pildile jääda keda need, kes vaimolenditega suhtlema harjunud ei ole, tavaolukorras nägema ei kipu. Üks põhjustest on see, et nad on harjunud nägema olendeid, kelle ihu (keha) on meie sarnane. Teine põhjus on tüüpiline - nad ei ole avanud uksi, mis on tavainimeste jaoks algselt kinni pandud. Muidugi tuleb alati fotot kontrollida - ka tehniliste apsude tõttu võib mõni udukogu peale sattuda.

Mäletan, et kui veel pisike olin, tulime emaga jalgratastega peolt. Tee viis mööda Reigi surnuaiast. Kui ema ei oleks peol küllaldaselt vägijooki tarbinud, siis ei oleks ma teda kunagi öösel surnuaeda saanud. Mõnes sellises kohas on ööseti päris vilgas tegevus. Kui vaimukeeltes kutseloitsu teed, tulevad kõiksugu olendid juttu ajama. Igatahes ema kommentaar järgmisel päeval oli see, et "ma ajavat talle, koos vanaemaga, vahest hirmu nahka..." (Vanaema kippus ka nõiakunstiga tegelema.) Eks seda juhtus hiljemgi, et ta ei saanud aru, kellega ma vestlen jne.

Soovitus siis selline, et kui ümbruskonnas rahvast vähe ja mõni olend (kes ei ole oma olemuselt halb) kuskil tolkneb, siis võiks ta käest küsida, et äkki on tal abi vaja. On neid, kes on mingil moel "lõksu jäänud" ja ei saa ilma abita edasi. Rahvarohkes kohas (ammugi mitte jõulupeol) seda muidugi teha ei soovita, kuna tavainimesed ei saa ju aru, kellega sa räägid.
Vasta
#4
Vaatasin pilti postitust läbi lugemata. Nägin kohe et vasakpoolse kardina ja kahe lambi vahel asub keegi noormees. Ühel pildil oleks nagu kaks nägu kui vaatasin teist siis seal oli üks. Seda näeb ka ilma pilti suurendamata. Või siis on mingi eseme vari kuid mina näen seal inimkuju. Kui fotot vaatate siis vaadake otse.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat