Para-web'i suvine kokkutulek 2018


Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Autor Sõnum
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,055
Liitunud: Aug 2016
17-12-2017 09:47
Postitus: #476
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
JOKK ehk juriidiliselt on kõik korrektne. Ühtegi NSVL-iga sõlmitud lepingusse ei pandud kirja lubadust, et NATO ei laiene itta. Kuid sisuliselt kõik kõrgemad osalised selle lubaduse Gorbale (ja mitte ianult talle) andsid. Baker, Kohl ja mitmed teised kõrged osalised kinnitasid, et NATO ei laiene itta ja tänu sellele viis NLiit oma väed välja ilma ühegi tõsise intsidendita.
Selline avaldus tehti toetudes USAs kus registreeritakse sisuliselt kõik kõrgete ametnike vestlused teise osapoolega. Dokumendid avaldati Rahvusarhiivi viidud Riigidepartemangu ja teiste asutuste dokumentide uurimisest lähtudes.

https://nsarchive.gwu.edu/briefing-book/...ders-early

Lubadused tuleb pidada - isegi vastasele antud lubadused. Aga valitsevale judeokraatiale kehtib vaid üks reegel - "mina olen jumal ja teised on praht".
Ja siis sõimatakse neid kes oma õiguste eest seisavad ekstremistideks, rassistideks ja ka rahvuslasteks...

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused
I'll be back
Veteran

Postitusi: 775
Liitunud: Oct 2016
17-12-2017 12:48
Postitus: #477
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
"... venelaste kõrgema lennuväekooli lõpetanud jõmme, kes hävitajatel lennanud..." samuti remargi korras- kõik Nõukogude Liidus piloote koolitanud lennukoolid(aga neid koole oli nagu kirjusid koeri, erinevalt praegusest, kus piloote vaid üksindus õppeasutus ette valmistab) olid "kõrgemad". S. t. kooli lõpetajad said kõrgema hariduse. Õhujõudude akadeemias aga ei õpetatud enam piloote, vaid suurte lennuväekoondiste kasutamise taktikat, strareegiat ning marksismi-leninismi klassikuid. Mis hävitajal lendamise puutub, siis soovitan tuttavalt küsida, kuidas siniste plekkidega rinnal on...küll ta mõistab, kui tegu on hävituslenduriga...irw.
Leia selle kasutaja kõik postitused
cambodia
俄罗斯特种部队

Postitusi: 577
Liitunud: Sep 2012
17-12-2017 16:47
Postitus: #478
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Tsitaat:Õhujõudude akadeemias aga ei õpetatud enam piloote, vaid suurte lennuväekoondiste kasutamise taktikat, strareegiat ning marksismi-leninismi klassikuid.

Marksismi- leninismi alused, poliitökonoomia... alast hindelist koolitust jagus kõigisse vastavasisulistesse omaaegsetesse kõrgematesse õppeasutustesse. Ei omanud see vähimatki tähtsust, kas kursant õppis, piltlikult öeldes, lenduriks või luurajaks! Kõrgemates poliitkoolides, sõjaväeakadeemias anti utsinat, jagati õiget ideoloogilist vaimuvalgust, veelgi suurema pühendumuse ja armastusega, ikka kodumaa õnne nimel ja hüvanguks.
Samas, küllaltki irooniline, kuid kui endisaegne õppur oskas enda jaoks vajamineva- kasuliku info välja sõeluda, terad sõkaldest eraldada, sai sellest ka palju tulu tõusta! Avardas kordades maailmapilti.
Mitmeid kordi on, oma raadiousutlustes- esinemistes, sellele tähelepanu juhtinud ka eruohvitser Laigna.
(selle postituse viimane muutmine: 17-12-2017 17:12 cambodia.)

https://www.youtube.com/watch?v=qP79zHALbH4
https://www.youtube.com/watch?v=rpUZNgzOzmA
https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6d5QSYaE
https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
Leia selle kasutaja kõik postitused
Malandro
Veteran

Postitusi: 982
Liitunud: Oct 2010
17-12-2017 20:10
Postitus: #479
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Kas see just siia teemasse kõlbab aga ehk on see mõnele huvitav lugemine - mis saatuse osaliseks sai Tsaaripere aarded ?
Eestlane Karl Purrok oli enda sõnul osaline umbes 800 kilo Tsaari kulla mahamatmisel Taiga rongipeatuse lähistesele kus see praegugi võib asuda.Hulga toredaid vanu pilti artiklis jutu kõrvale sirvimiseks.
http://siberiantimes.com/other/others/fe...d-fortune/
Leia selle kasutaja kõik postitused
Viimne Roomlane
Vana kala

Postitusi: 616
Liitunud: Aug 2016
18-12-2017 21:04
Postitus: #480
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
BRUTAALNE TEGU ROOTSIS: Moslemid grupivägistasid 17-aastase tüdruku, piinasid teda ja panid tal vagiina põlema

Rootsi peavoolumeedia vaikib. Rootsi politsei on öelnud, et grupivägistamine oli "külmavereline piinamine". Politsei kutsus naisi vältima öösel üksi liikumist.

Malmös on viimastel nädalatel toimunud kolm jõhkrat grupivägistamist, kus kõikidel juhtudel ohvriteks alaealised tüdrukud. Tüdrukute kallal on kasutatud vägivalda, vägistatud on neid 4 - 10 mehe poolt. Viimane aset leidnud vägistamine oli eriti jõhker, mille lahendamiseks on kaasatud 20-25 politseiuurijat.

Viimane teadaolev grupivägistamine toimus laupäeva öösel (16.12) kella 3 ajal Malmö ühel mänguväljakul. Ohvrile põhjustati tõsiseid vigastusi, ta vajas hospitaliseerimist. Mitmed allikad väidavad, et tüdrukut peksti ja piinati - talle valati tuppe süütevedelikku ning pandi see põlema.

Politsei ei ole ametlikult seda fakti kinnitanud. Mats Attin Malmö politseist kommenteeris juhtumit Rootsi rahvusringhäälingule: "Olen olnud politseinik 35 aastat, aga nüüd on asjad ületanud kõik piirid. See on ennekuulmatu."

Malmö politsei kutsus vahetult pärast juhtumit naisi üles vältima pimedas üksi liikumist.

Kuigi Rootsis toimub ametlikult iga päev 19 vägistamist (!), ning sagedased on grupiga vägistamised moslemimeeste poolt, on viimane juhtum erakordselt metsik julmus, mis ületab absoluutselt kõik piirid.

http://culture-wars.com/muslim-rapists-g...orture-1…/

https://pt-media.org/…/malmon-poliisi-ke...t-nuoria…/

https://twitter.com/PeterSweden7/status/...4597876736

https://www.sydsvenskan.se/…/misstankt-v...-hasselga…
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Bännitud

Postitusi: 997
Liitunud: Dec 2015
18-12-2017 21:54
Postitus: #481
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
https://mvlehti.net/2017/12/18/video-afr...-saksassa/
Vanamemme eriti jõhker peksmine. Moslemid on harjunud oma kommetega ja tuleks rakendada neile omi seadusi... peksis, käed maha, varastas 1x üks käsi maha, 2x teine lisaks, vägistas......organite küljest rebimine (mitte lõikamine), avalikult linna peavljakul ja rahva nähes. Tekib küsimus nende liigitamisest inimlaste sugukonda......pärisinimesest pole üldse juttu
Leia selle kasutaja kõik postitused
togli
Vana kala

Postitusi: 614
Liitunud: Nov 2010
18-12-2017 22:50
Postitus: #482
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Ega neid toleraste mõista ei suuda kes seda saasta siia jätkuvalt sisse veab. Integreerimine on naljanumber, me ei saa hakkama venelastegagi, ammuilma ajupestud moslemitega. Vanglas ja üldse kuritegelikus maailmas domineerib vene keel. Miks? Sest põlisrahvas alateadlikult usub olevat end kui pere liige olevat ja omasugusele liiga ei tee. Mujalt tulnul seda takistust ei ole, kohalikke võetakse ullikesena.

EKRE pakutu ei ole lahendus, tuleb taasluua iseseisev majandus (soovitavalt euroliidu kaasabil, kui osaline meie majanduse hävitamisel). Kas ja millal inimesed mõistusele tulevad? 20. august 1991 olime iseseisvamad nii juriidilises kui majanduslikus mõttes.

Soovitan enese harimise mõttes läbi lugeda Vello Leito raamatuid:
Vello Leito - Eesti & geopoliitika (2002).pdf https://app.box.com/s/wrb2zotxadef7tou5f6h
Ja eriti tore on kui prohvet ettenägev Euroopa Liit tagantvaates (2000) https://app.box.com/s/t7yy84g40klfjz7f04a3
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Bännitud

Postitusi: 997
Liitunud: Dec 2015
19-12-2017 00:12
Postitus: #483
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Usun, et eestis päris toleraste on üksikud ja need on vaimse puudega hälvikud. N.n. tolerastid on tegelikult kõige hullemad müüdavad prostid kes lõikavad hetkekasu rahvaste kannatustest.... sealt tagant jälle paistab kongus nina ja valitud rahva esindajad. Haritud inimene ei saa nii loll olla kui on ossinovski, lauristin ja teised. Isiklikult väidan, et skunks (maakeeli tõhk) võiks ka 65miljoni aastaga areneda, assimileeruda ja riigikokku kandideerida. Ainult siis ta vaevalt sinna läheb, jätab ikka lollimatele ja algesimatele eluvormidele.
Kui inimene ei oska ei käte, ega peaga mitte kui midagi korda saata, siis hakkab poliitikuks, ärijuhiks, mainekujundajaks ja muuks selliseks. Häda on aga suur, kaotad oma MTÜ-s või mujal koha ja nälg majas, kes tahaks ratast, rõivast kallast võtta tööle....nad ju ei oska mitte kui M...gi v.a. valetamine, petmine ja varastamine........mõni isend ei oska isegi kõneleda......üks pomiseb ja kordab tühje fraase, teine aga nagu koolipoiss kes ulakust teinud poeb peitu. Aga järsku tunnevadki negrodidega hingesugulust????
Leia selle kasutaja kõik postitused
Malandro
Veteran

Postitusi: 982
Liitunud: Oct 2010
26-12-2017 16:42
Postitus: #484
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Trump endiselt lammutab globaalset kabalistlikku maffiat.Kõike seda teksti ümber tõlkida võtaks mul jube kaua aega.Kes inglise keelt jagab ja kellele huvi pakub-soovitan lugeda.

Trump Declaration Of National Emergency Throws US Media Into Silence, And Global Elites Into Terror

White House Prepares For Attack After Loyal Clinton CIA Forces Move To UAE And Assassinate Journalist
Leia selle kasutaja kõik postitused
Viimne Roomlane
Vana kala

Postitusi: 616
Liitunud: Aug 2016
26-12-2017 21:34
Postitus: #485
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Neljapäeval Norras viibinud USA merejalaväe ülem, kindral Robert Neller ütles seal olevatele USA sõduritele, et nad oleks valmis sõjategevuseks.

„Ma loodan, et ma eksin, aga sõda on tulemas,” ütles kindral Neller, „teie olete siin, et sõdida infosõda, poliitilist sõda, oma kohalolekuga.”

Kindral viitas võimalusele, et järgmine suurem konflikt puhkeb Venemaa ja Vaikse ookeani piirkonnas, vahendab Fox News.

Major Ronald Green ütles, et USA on võimeline on väekontingendi suuruse tõstma Norras üleöö 300 pealt 3000 peale.

Hoiatused tulid päev enne seda, kui USA kaitseminister Jim Mattis teatas USA sõduritele Fort Bragg’i baasis Põhja-Carolinas, et tormipilved kogunevad Põhja-Korea kohale.

Venemaa on hoiatanud, et USA uute väeosade tulek Norrasse võib kahjustada kahe maa suhteid.

Kindral Neller ütles Trondheimi lähedal asuvas sõjaväebaasis, et USA fookus on liikumas Lähis-Idalt üle Ida-Euroopale ja et sõdurid peaks olema lähiajal valmis „big-ass” (tõlkes: suureks) sõjaliseks konfliktiks.

Venemaa on olnud väga tõrges USA vägede toomise suhtes Norrasse. See on esimene kord pärast teist ilmasõda, mil USA väeosad tuuakse Norrasse.

Käesoleva aasta septembris viis Venemaa koos Valgevenega läbi suure sõjalise õppuse, kus harjutati sõjategevust Ida-Euroopas.

Esmaspäeval avalikustatud Trumpi administratsiooni uue julgeolekustrateegia kohaselt on Venemaa ja Hiina kaks sellist riiki, mis esitavad väljakutse „Ameerika jõule, mõjule ja huvidele, eesmärgiga kahjustada Ameerika julgeolekut ja õitsengut”.

http://www.foxnews.com/…/theres-war-comi...corps-gen…
Leia selle kasutaja kõik postitused
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 612
Liitunud: Sep 2007
26-12-2017 22:03
Postitus: #486
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Korea sõda ei alga enne kui Ukraina on valmis sõjaks Venemaaga. Sellese sõtta sekkub suure tõenäosusega Poola. Arvan et kui USA varustab Ukrainat siis relvastab Venemaa Talibani ja toetab vajalikul määral Koread. Selline on vana maailmakorra lõpukaadrid ja eks näis milline uus tuleb.
Tõenäoliselt juhtub midagi ka sektoris Türgi,Iraan.Saudia ja Iisrael.
Loodan väga, et Saksamaa võõrasse sõtta ei sekku. Sellest sõltub nende tulevik
(selle postituse viimane muutmine: 26-12-2017 22:03 Punahabe.)

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,055
Liitunud: Aug 2016
28-12-2017 21:03
Postitus: #487
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Et mitte ükski kõrberott ega liivaneegus ei eksiks teelt - ÜRO on abiks...
https://www.youtube.com/watch?time_conti...1uiX1kZYC4

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Bännitud

Postitusi: 997
Liitunud: Dec 2015
29-12-2017 01:24
Postitus: #488
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Siin on põhiliselt juttu meediast ja kes seda valitsevad...riikide kaupa. Lisaks juttu multi-kultist ja moslemitest, peamiselt kes seda "maale toob" soome ja terve EU näidetel. Olgugi, et soome keeles aga kes tahab saab aru. Muidugi absoluutset tõde polegi olemas aga see on suht huvitavast vaatenurgast.
http://www.vastarinta.com/kuka-toi-muslimit-eurooppaan/
http://www.vastarinta.com/juutalaiset-mu...hanmuutto/
http://www.vastarinta.com/homokulttuuri-...laislobby/
http://www.vastarinta.com/juutalaista-pu...trollista/
Leia selle kasutaja kõik postitused
Malandro
Veteran

Postitusi: 982
Liitunud: Oct 2010
29-12-2017 15:15
Postitus: #489
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Sorose ja Clintoni maffia plaanivad kodusõja ehk ¨lilla revoulutsiooni¨ abil Trumpi võimult kangutada? Trumpi vastased usuvad,et ta on tõusmas diktaatoriks ja seda peaks ennetama radikaalsete meetoditega.Isegi mobiili App on olemas,mis teavitab vasakpoolseid ¨revolutsionääre¨,et millal on aeg tänavale laamendama minna.Seekord soovitatakse relvad kaasa haarata ja linnad jõuga üle võtta.
December 26, 2017 Clinton Now Ready To Unleash Her Riotous Mobs—Hundreds Of American Cities Warned Will Fall

Trump on Ameerika majanduse kasvama pannud ja oma lubadusi täidab hoolega.Delfi uudiseid lugedes Trump joob kokakoolat,vahib telekat ja mängib golfi ja essugi muud ta ei tee.
Tegi ta hiljuti illegaalseks USA firmadel oma kasumeid teistesse riikidesse kantida.Apple selle tulemusel veab 252 miljardi jagu ¨ülemere¨ varandust ameerikasse ja ka paljud teised korporatsioonid/bisnessgigandid teevad sama.
Hulka ka spekulatsiooni,et kas Trump tahab €urot põhja lasta?
December 28, 2017 Russia Prepares To Defend Christian Europe After Trump Leaves EU In Smoking Ruins
Leia selle kasutaja kõik postitused
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,055
Liitunud: Aug 2016
29-12-2017 20:02
Postitus: #490
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Küsimus laiale ringile - kus on Soros?
Tema Twitteri konto vaikib juba mitu nädalat.
Kas parimatel jahimaadel või Guantanamos!?
Kes tahab see uurib Smile

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Malandro
Veteran

Postitusi: 982
Liitunud: Oct 2010
30-12-2017 19:16
Postitus: #491
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Monsanto on Austraalias 20 aastat tegutsenud ja tulemus pole tore - kängurud surevad massiliselt
“Playing With God” Ignites Kangaroo Apocalypse In Australia As Death Toll Soars Over 21 Million
http://www.whatdoesitmean.com/index2462.htm

What is killing our kangaroos? Millions of roos wiped out by mystery disease that causes massive haemorrhages and internal bleeding
http://www.dailymail.co.uk/news/article-...z52lWr5bsp
Leia selle kasutaja kõik postitused
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 612
Liitunud: Sep 2007
04-01-2018 21:30
Postitus: #492
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
USAs on eliit nii põhjalikult tülli pööranud et midagi head neil sellest loota pole. Näeme praegu selgelt kuhu viivad perverssed õpetused . Võimalik et selle tulemusel kerkib siiski esile uus poliitjõud. Ehk üritab Bannon presidendiks saada. Kui praegune eliit ennast niimoodi alavääristab siis võib 3 aasta pärast kõike juhtuda.
Tõesti hea küsimus kas Trump osutub kaugelenägevamaks poliitikuks kui hetkel näib või on ta nii tugevalt ämblikuvõrgus et häid valikuid enam polegi.
Andes juudi rahvuslastele seda mida nad tahavad ei pruugi see neile kasuks tulla. Kõige arukam on jälgida kes sellest lõpuks kasu hakkab saama. Mulle küll tundub et Trumpi pretsedenditu toetus Iisraelile ja tüli norimine Iraaniga juutidele head ei tähenda. Vaatame ,vaatame kes hakkab tegelikult võimsust kasvatama. Fakt on see et USA on pankrotis ja lihtsaid lahendusi enam pole.
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2018 21:31 Punahabe.)

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused
Malandro
Veteran

Postitusi: 982
Liitunud: Oct 2010
07-01-2018 09:19
Postitus: #493
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Huvitavat lugemist viimasel ajal toimunust-
January 4, 2018 Trump Forces Prepare London Raid To Free Wikileaks Leader Assange Who’s Reported Near Death

January 6, 2018 Panic Engulfs Elites As Feared “Trump-Trap” Prepares To Spring And CDC Warns Of Nuclear War


Hiina ja Ameerika m6lemad unistavad Afganistani maavaradele k2pa peale panemisest.Oletatavalt on seal triljoni dollari jagu maavarasid ...
January 1, 2018 Putin Authorizes Feared “Force Scenario” For Ukraine After Trump Ignites Global “Mineral War”
[Pilt: mwwm4.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 07-01-2018 09:25 Malandro.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Malandro
Veteran

Postitusi: 982
Liitunud: Oct 2010
08-01-2018 20:10
Postitus: #494
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
January 8, 2018 Russia To Move Millions-Of-Tonnes Of Grain To Egypt As New Ice Age Looms
Leia selle kasutaja kõik postitused
Viimne Roomlane
Vana kala

Postitusi: 616
Liitunud: Aug 2016
15-01-2018 16:16
Postitus: #495
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Saksamaal said politseinikud "lapsukeste" käest kitli peale!

Saksamaal Regensburgis lõid kaks Afganistanist pärit "pagulaslapsukest" kaubanduskeskuses kontrolli käigus politseinikud haiglasobilikeks, st peksid ametimehed läbi!

Seejärel võeti kaks 17-aastast afgaani kinni. Üht ninameest süüdistatakse tapmiskatses, sest ta oli löönud lamavat korrakaitsjat jalgadega pähe. Teine kurikael, kes oli löönud politseinikku kehapiirkonda, vabastati pärast toiminguid vahi alt.

Juhtum toimus laupäeval, kui politsei tahtis kontrollida kaubanduskeskuses 15-liikmelist gruppi. Afgaanidele aga see mõte ei meeldinud ning anti füüsiliselt teada oma rahulolematusest. Mõlemad politseinikud viidi vigastustega haiglasse.


http://www.epochtimes.de/…/regensburg-zw...rige-afgh…
Leia selle kasutaja kõik postitused
xcad
Bännitud

Postitusi: 997
Liitunud: Dec 2015
21-01-2018 19:37
Postitus: #496
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
https://mvlehti.net/2018/01/20/seuraa-su...si-jatkuu/
https://mvlehti.net/2018/01/20/seuraa-su...ah-keissi/
Soomes tehakse mosleminaistele erilised "ujumispäevad". Islamistlik riik soome on astunud veel ühe sammu šariaadi suunas.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 612
Liitunud: Sep 2007
27-01-2018 10:07
Postitus: #497
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Asi on tõsisem kui tahaksime uskuda. Hiljuti rääkis enam-vähem samal teemal ka Helme. Nimelt kontrollivad ka Eesti poliitikat jõustruktuurid kess ei tohiks üldse poliitikasse sekkuda. Marksistid kes vale ja pettusee abil on esitanud kui vabaduse toojaid rõhututele on ennast sissesöönud riigitaristutesse ülemaailma.
http://https://sputnik-news.ee/analytics...itada.html
Kuna link ei avane siis vaata Sputnik.ee "Ameerika jõustruktuuride "salaühing"üritab presidenti hävitada.
Lekkinud on ka väga kompromiteerivad saladokumendid,meie ajakirjandus,nagu ikka sellisel puhul vait nagu "kult rukkis"

Samal teemal ka Hardo Pajula kommentaar:
https://vikerraadio.err.ee/l/jarelkuulamine
uudis + Arp Müller 19,30 minutist pange tähele et see paljastav kommentaar pole ainukesena eraldi välja toodud,seda paeb otsima.
Saade 12.15 26 jaanuar.
(selle postituse viimane muutmine: 27-01-2018 12:58 Punahabe.)

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused
Aadu66
Tavaliige

Postitusi: 111
Liitunud: Sep 2013
27-01-2018 11:46
Postitus: #498
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
(27-01-2018 10:07 )Punahabe Kirjutas:  Asi on tõsisem kui tahaksime uskuda. Hiljuti rääkis enam-vähem samal teemal ka Helme. Nimelt kontrollivad ka Eesti poliitikat jõustruktuurid kess ei tohiks üldse poliitikasse sekkuda. Marksistid kes vale ja pettusee abil on esitanud kui vabaduse toojaid rõhututele on ennast sissesöönud riigitaristutesse ülemaailma.
http://https://sputnik-news.ee/analytics...itada.html
Samal teemal ka Hardo Pajula kommentaar:
https://vikerraadio.err.ee/l/jarelkuulamine
uudis + Arp Müller 45.30 minutist pange tähele et see paljastav kommentaar pole ainukesena eraldi välja toodud,seda paeb otsima.
Saade 12.15 26 jaanuar.

Esimest linki ei avata üldse. Kiri ütleb, et saidiga ei saada ühendust ei nii ega naa. Teine link viib vikerraadio järelkuulamiseni, kus saade lõpeb 45,30 minutil ja sealt alates võib ainult vaikust kuulata! Pajula kommentaar tuleb siiski 19,30 minutist.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 612
Liitunud: Sep 2007
27-01-2018 12:47
Postitus: #499
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
Õige jah mis puudutab vikerraadiot. Parandasin ära.
Kurat,Sputnik.ee ei lasta lingi kaudu avada jah millegipärast.
Seda artiklit võib siiski lugeda Sputnik.ee " Ameerika jõustruktuuride "salaühing" üritab presidenti hävitada"
Lekkinud on ka kompromiteerivad saladokumendid.

http://https://sputnik-news.ee/analytics...itada.html
(selle postituse viimane muutmine: 27-01-2018 12:59 Punahabe.)

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused
togli
Vana kala

Postitusi: 614
Liitunud: Nov 2010
27-01-2018 13:08
Postitus: #500
RE: UUDISED (mis ei sobi valitsevale ajakirjandusele)
(27-01-2018 12:47 )Punahabe Kirjutas:  ...
Kurat,Sputnik.ee ei lasta lingi kaudu avada jah millegipärast.
...
Kui ülearune http:// lingi eest ära koristada siis toimib:
https://sputnik-news.ee/analytics/201801...itada.html


See Vikerraadio kommentaar on hea. Üllatav, et marksistlike jätiste ja liberaalpederastide käpa all olev massimeedia selle üldse eetrisse lasi.
Otselink .mp3 failile (41,6 MB), kommentaar ise siis 19,30 minutist:
http://heli.er.ee/helid/3064671.mp3
(selle postituse viimane muutmine: 27-01-2018 13:25 togli.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Venekeelsed uudised Päikeseinsener 13 6,089 19-02-2018 16:50
Viimane postitus: Zorro
  Vanad uudised excubitoris 2 2,512 17-10-2016 17:06
Viimane postitus: Punahabe
  Filers Files ehk Hr. Filersi UFO uudised kogu maailmast excubitoris 121 43,220 02-08-2014 17:18
Viimane postitus: excubitoris
  Alternatiiv uudised (helpfreetheearth.com) (inglise keeles) Ultron 0 1,912 22-02-2013 22:56
Viimane postitus: Ultron

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog