Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mandela Efekt
#26
Üks huvitav Mandela Effekt seoses Saaremaaga. Mul endal on nagu lapsepõlvest mälestus, et Saaremaa asus Hiiumaast geograafiliselt põhja pool, ehk siis nende käesolevad asukohad vahtuses. Ja mis selle juures kõige huvitavam on, et mitmed inimesed kellele ma seda rääkinud olen tunnistavad oma mälupildist sama asja.
Vasta
#27
(18-06-2022, 12:22 )xawa Kirjutas: Üks huvitav Mandela Effekt seoses Saaremaaga. Mul endal on nagu lapsepõlvest mälestus, et Saaremaa asus Hiiumaast geograafiliselt põhja pool, ehk siis nende käesolevad asukohad vahtuses. Ja mis selle juures kõige huvitavam on, et mitmed inimesed kellele ma seda rääkinud olen tunnistavad oma mälupildist sama asja.

Sama siin.
Vasta
#28
Kas see on ka mingi Mandela effekt kui ma näiteks esmaspäeval remondin midagi ja mul on vaja ristpeaga kruvikeerajat, siis kõik osutuvad lauasahtlis lapikuteks......ja kui mul on vaja lapikkruvikeerajat siis on sahtlis ristpeaga.....kes see vahepeal kõik ära vahetab ? )))
Vasta
#29
Kas ma olen ainuke, kes on üllatunud selle üle, et järsku on planeet Marss väiksem kui Maa? Hakka või uskuma sellesse fenomeni. Täielik ebakindlus tekkis oma teadmiste ja mälu üle.
Vasta
#30
(19-11-2022, 22:55 )Takeo Kirjutas: Kas ma olen ainuke, kes on üllatunud selle üle, et järsku on planeet Marss väiksem kui Maa? Hakka või uskuma sellesse fenomeni. Täielik ebakindlus tekkis oma teadmiste ja mälu üle.
Kahjuks see ei ole mandela efekt. Marss on alati väiksem olnud kui maa, isegi 20-30-40a tagasi. Mälu järgi (milles võin eksida) kusagil 40-60% maa suurusest.
Vasta
#31
Ka mina tean ammusest ajast, et Marss on tublisti Maast väiksem. Veenus on aga ainult õige pisut väiksem. Aga kuna Marsist palju räägitakse, teda uuritakse, ta on lihtsasti ligipääsetav (suhteliselt muidugi), seetõttu tähtsus ja tähelepanu võisid olla muutnud ta suuremaks kui tegelikult on.

Siit saab kinnitust tõsiasi, et "see (nähtus) millele tähelepanu pööratakse, see kasvab". Antud kontekstis oli Marss "nähtus", mitte lihtsalt kivikamakas.
Vasta
#32
https://www.youtube.com/watch?v=1f4Un1inQFw
Veel juttu, aga 2-e värvist nutellat olen söönud! Kuidagi keerdus oli ja hirmus rammus, aastatel 2000 või natuke enne. Kas mälu eksib või on maailm muutunud? Kuidas on teistel nutella mäletamisega, sest seda oli kõikjal poelettidel ja peaks meeelde jääma. Oli ka pruun ja 2-e värviline nutella.
Vasta
#33
Ah jaa Mandela Effekt!
Küllap vist parim näide sellest on James Bondi film Moonraker (Kuurakett), kus Dolly armub ära hiiglaslikku Jaws nimelisse tegelasse - armastuse põhjus --> Jawsil olid raudhambad ja Dollyl olid hamba-klambrid ja see oli nende silmapilkse armastuse esmapõhjuseks!
Huvitaval kombel aga filmides nüüd Dollyl need hambaklambrid puuduvad.
Igaüks aga mäletab, et tal olid need suus!

Vasta
#34
(31-12-2022, 20:05 )Arlich Kirjutas: Ah jaa Mandela Effekt!
Küllap vist parim näide sellest on James Bondi film Moonraker (Kuurakett), kus Dolly armub ära hiiglaslikku Jaws nimelisse tegelasse - armastuse põhjus --> Jawsil olid raudhambad ja Dollyl olid hamba-klambrid ja see oli nende silmapilkse armastuse esmapõhjuseks!
Huvitaval kombel aga filmides nüüd Dollyl need hambaklambrid puuduvad.
Igaüks aga mäletab, et tal olid need suus!
100% olid, mäletan! Samuti nutellat olen ise söönud kui see 2-e värviline oli keerdudena purgis. Kuramuse magus oli aga 90-ndatel kui sai kätte läks alla nagu mehukati ja royal segu. Nüüd ajaks mõlemad öökima.
Mida see kõik tähendab? Midagi müstilist on suure tõenäosusega toimunud. Selliseid asju niisama muuta poleks mingit mõtet, ei materiaalset ega ka esoteerilist. Üks hüpotees ütleb, et 2012a toimus matrixis suur muutus mida meie ei tunnetanud, ehk magasime maha. nagu Matrix filmis musta kassiga kes tuleb 2x, midagi muudeti. See jääbki saladuseks. Kas reaalsust või mälu on muudetud. Kes ja millisel eesmärgil?
Vasta
#35
https://www.youtube.com/watch?v=n4GSqlPlw-M
Gloger ka kõneleb antud efektist. Mõni asi on leidnud ka lahenduse näiteks kahevärviline pähklivõie. Lihtsalt see oli teise tootja oma ja siiani on saada. Nutella jäi meelde, mälu on petlik.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat