Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadine kokkutulek
#1
Kevadine kokkutulek toimub 3.-5. märtsil Järvamaal Müüsleris Saare Seltsi majas. Maja rent saunaga 180€, mis on kolme päeva kasutamise eest, läheb kohaletulijate vahel jagamiseks.
Olemas on sauna kasutamise võimalus, dušširuum, all suur avar ruum kaminaga (muidu maaküte), pikad lauad ja pingid. Kööginurgas on korralik pliit ja külmkapp. Üleval korrusel on üks tuba, kus lapsed saavad mängida, ja teine tuba kus on 6 voodikohta. Voodeid saab vajadusel liigutada teise kohta. Ja üleval üks läbikäidav osa, kus ka mahuks magamiskotiga vabalt magama või saaks sinna siis voodi tõsta. Kõrval Kilplaste teemapark ja Vabadussõja park. Rohkem infot ja pilte leiate siit:
http://www.myyslerisse.ee/et

Sedavõrd siis tulijatele veel meeldetuletuseks, et kaasa võtta järgmised asjad:
*oma magamisasjad (magamiskotid, lebod), sest ei tea kellele voodeid jagub. Voodikohti kinni panema ei hakka kellelegi, kes varem jõuab, see saab siis valida (selle ütlen ära, et meie Addyga vooditele ei kandideeri);
* oma söögid-joogid (olemas kraanikauss ja pliit);
* kes soovib sauna, siis saunalina ja pesemisvahendid;
* sularaha kuni 20 eurot, soovitavalt peenemat, et saaksime siis lähtuvalt kokkutulekul osalejate arvust ühiselt maja rendi tasuda. Täpne summa selgub kohapeal, sest ei saa ju ennustada, kes reaalselt tuleb ja kes mitte. Laste eest raha ei küsi.

Igaüks viib oma kaasa toodud asjad ka minema (sh prügi!).

Ja mõned pildid:
http://nagi.ee/photos/PiziIngliito/sets/405435/

Tulijad:
Pizi ja Addy
stalo
maruraum
Andromeda
Liine
VironShaman
euroruubel
Aadu66
Albion
Teeline
Adolf
Nandi ja Hiiglane
sakala
kukoc
Thorondor
Tehnoloog
Hugoth
Vasta
#2
Kevadine kokkutulek?
Hea mõte.
Vasta
#3
Eriti leige, kui mitte öelda, et külm huvi kokkutuleku vastu. Kui veebruari keskpaigaks siia mingit kriitilist arvu inimesi märku ei anna kokukal osalemise soovist, siis jätab seekord vahele ja vaatame, mis suvel saab.
Vasta
#4
Muidu oleks huviline, aga minu jaoks sobiks nii töö kui tõenäoliste ilmastikuolude poolest pigem mai algus. Märts on hetkel väga ebaselge. Samuti kisub rohkem metsikumas looduses asuva varjualuse, kui mugavustega puhkemaja, poole.
Vasta
#5
Kui kokkutulek mais teha, siis jääks juba suvise kokkutulekuga väga lähestikku ja mina ei saaks kindlasti siis osa võtta, sest olen hõivatud sel ajal, Addy ka. Aga arvestades kui väike arv meid niigi koos käib, siis võiks meiega ikka arvestada wink
Vasta
#6
Märtsil pole miskit häda. Veebruaris lubab +9 Smile Kahju, et õige tali taevasse jäi.
Vasta
#7
Olen valmis kokkutulekul osalema!
Vasta
#8
ma arvasin ikka ka, et võiks tulla Smile
Vasta
#9
Müüsleri on hea koht.
Küllap siis tulijate hulk täpsustub kui kuupäev paika saab.
Vasta
#10
Tuleks ilmselt ka Müüslerisse
Vasta
#11
Tulija Müüslerise. Kel trummid, võiks kaasa võtta. Minu poolt ülevaade raamatust Siberi Kastaneda. Parem tekste siia mitte üles panna, lihtsalt arutada asjast huvitatud inimestega kohapeal.
Raamatus huvitav teispoolsuse kirjeldus, kuidas vaimudega suhelda ja milliste jumalate käest on sünnis mida paluda. Kuna kohal on tõeline šamaan Liine siis äkki saame kõik targemaks.
Vasta
#12
Müüsleri.
Vasta
#13
Kui oleks eestis siis oleks ilmselt tulija olnud. Tore oli et eelmine kord tulla sai. Soovin teile kõike edu ja rahu seal Smile
Vasta
#14
Pole enne käinud kokkutulekuil, kuid nüüd oleks ilmselt tulija.
Vasta
#15
Kuna suurem osa ikkagi olid Müüsleri Saare Seltsi poolt, siis broneerisin maja jälle ära 3.-5. märtsi nädalavahetuseks.
Maja rent endiselt 150€ nädalavahetus või 180€ koos saunaga. Eelmise kokkutuleku teemast leiate teeviidad ja lingi piltidele.
Suhtlesin ka šamaani Anuga, aga tema kahjuks sel korral meie üritusest siiski osa võtta ei saa.
Vasta
#16
Müüsleris näeme.
Vasta
#17
Võtke keegi maruarumiga aegasti kontakti, ta paravebis ei käi, lubas, et kui aeg sobib, siis valmistab ette põhjalikumalt omi reisijutte ( parahuviga seotud vms ). Ta räägib muidu hästi.
Vasta
#18
Okei ma panen kaa 50 % kirja Laugh
Vasta
#19
Olen ka arvatavasti tulija.
Vasta
#20
Olen ka ilmselt tulija, kuigi 4. õhtuks peaks juba Nelijärvel olema.
Vasta
#21
Plaanin ka kohale tulla.
Vasta
#22
Plaani võetud ja tuleme koos Hiiglasega, võtan oma pisitrummi ka kaasa Smile Ja ootan pikisilmi kohtumist, pole teid ju ammu näinud! Ph34r2
Vasta
#23
Minu võib nimekirjast maha tõmmata. Nagu kartsin, nii ka läks ja pean sellel nädalavahetusel täpselt tööl olema.
Vasta
#24
Mis kellast reedel kohal olla?
Vasta
#25
Ma arvan, et enne kl 17 ei ole mõtet tulla, sest kuna mina olen võtmehoidja, aga töölt tulekud jms võtavad ka aega, siis muul juhul läheks lihtsalt kiireks.
Seekord ma oma tel nr'it avalikult üles ei pane, sest nagu kogemus näitab, kasutavad mõned inimesed seda kurjalt ära. Kes arvab, et teed üles ei leia ja on seda siiski vaja, siis võib lahkelt U2U saata.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,276 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,229 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Paraweb'i suvine kokkutulek 2018 PiziIngliito 46 21,232 17-06-2019, 18:02
Viimane postitus: Punahabe
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,239 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Suvine kokkutulek 2016 katz 38 31,283 19-07-2016, 16:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Sinimäed2012 vabadusvõitlejate kokkutulek togli 11 14,225 25-07-2015, 22:06
Viimane postitus: Wilholmensis
  Paraweb'i suvine kokkutulek 18.-19. juulil 2015. PiziIngliito 39 25,514 18-07-2015, 13:21
Viimane postitus: PiziIngliito
  Parawebi kokkutulek 12.-14. juuli 2013 Mägede liivakarjääris PiziIngliito 101 52,646 18-07-2013, 20:12
Viimane postitus: excubitoris
  Astronoomiahuviliste XVII kokkutulek (2012) Nielander 1 3,123 15-08-2012, 17:48
Viimane postitus: alisoman

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat