•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donald Trump
Kellele sa õigupoolest valetad?
(23-02-2017, 16:12 )Minaelan Kirjutas: Sofi Oksanen pole küll nüüd keegi, keda uskuma peab. Tema üllitised on täis vene-vihkamist ja mingis mõttes ka kurjust. Kuigi ta ise pole ju vene võimu tunda saanud.

Aga selles olen ma ka kindel, et kui Allahi-kummardajad siin riigis võimust võtavad, siis vaevalt me para-foorumis nii vabalt üksteisega ja kõigis teemades suhelda saaksime....
Täielikult nõus. Sofi liiga noor ju ka alles. Mida teab tema selleaegsest tegelikust elust? Targemad kriitikud on sellele ka tähelepanu juhtinud. On öelnud ka, et Sofi jutustamistehnikat võiks nimetada terroristlikuks: just nõnda saab lugejale kõige rohkem haiget teha, ilma et ta jõuaks küsida, miks.
Saan aru miks Sofi murjamile meeldib. Murjamilegi meeldib ju eelkõige haiget tegemine.

Elu OLI ilus ja huvitav. Ja rahulik. Nüüd võib rahust veel ainult unistada.

Aga teemaks on siiski USA president Trump. Ilukirjanikke ja nende vaateid võib tutvustada ilukirjanduse teemades. Smile

N.liit võttis teilt 50 aastat ära ja laristas selle aja majanduslikus mõttes ära, Soome ja Rootsi said vabalt areneda. Kas on tõesti nii raske seda mõista? N.liidus oli elu täpselt sama hea, kui on hea inimesel, kes on saanud suure laenu, elanud selle arvelt 50 aastat natuke liigutades ja peab nüüd TÄNA laenu koos protsentidega tagasi maksma.
No on ikka juhme olemas.
(23-02-2017, 18:35 )Chaos Kirjutas: N.liit võttis teilt 50 aastat ära ja laristas selle aja majanduslikus mõttes ära, Soome ja Rootsi said vabalt areneda. Kas on tõesti nii raske seda mõista? N.liidus oli elu täpselt sama hea, kui on hea inimesel, kes on saanud suure laenu, elanud selle arvelt 50 aastat natuke liigutades ja peab nüüd TÄNA laenu koos protsentidega tagasi maksma.
No on ikka juhme olemas.

Mõnes mõttes tõsi. Kuid olen aru saanud, et miski siin Maailmas ei toimu juhuslikult.

Me saime siiski elada normaalset elu - õppida, sporti teha, kodu luua jne.
Hoolimata vaesusest. Kuid just tänu sellele vaesusele...ei taha moslemitest anastajad meie riikidesse tulla. Lätist on juba põgenenud peaaegu kõik pagulastest küüditatud...ja loodetavasti toimub see ka meie riigis.

Meie vaesus ja külmus (igas mõttes) kaitseb meie riiki.

Aga mitte soomlasi ja rootslasi. Tänu nende majanduslikule ja sotsiaalsele kõrgseisule...tungivad majandusmigrandid just nende riikidesse ja võtavad nad esmajärjekorras üle.
Ma arvan, et selle sputniku klubi aliaste ja ajupestutega nagu Eithea, Digitaria, Viimane Roomlane, TytoAlba, Nofretete, Ken, Minaelan ja kõik need marurahvuslasHeinod ei ole tegelikult pointi rääkida, neil juhe kuklas, nagu siin väljendatakse, midagi aru niikuinii ei saa.
(23-02-2017, 19:00 )murjam Kirjutas: Ma arvan, et selle sputniku klubi aliaste ja ajupestutega nagu Eithea, Digitaria, Viimane Roomlane, TytoAlba, Nofretete, Minaelan ja kõik need marurahvuslasHeinod ei ole tegelikult pointi rääkida, neil juhe kuklas, nagu siin väljendatakse, midagi aru niikuinii ei saa.

Väga armas, ma just mõtlesin, et mis seal mu kuklas küll suriseb ja sisiseb.
Nüüd siis tean - juhtmed. Kohe kergem edasi elada. Pole vastutust, sest kuna kõike teevad juhtmetest juhtijad, siis mina EI VASTUTA Smile1Smile1. Lahe.

Murjam, kui ainus juhtmevaba inimene teab kõike Maailmast, seega kuulame teda nüüd tähelepanelikult.
oota natuke, kohe tuleb sõbranna ka Laugh
(23-02-2017, 19:00 )murjam Kirjutas: Ma arvan, et selle sputniku klubi aliaste ja ajupestutega nagu Eithea, Digitaria, Viimane Roomlane, TytoAlba, Nofretete, Minaelan ja kõik need marurahvuslasHeinod ei ole tegelikult pointi rääkida, neil juhe kuklas, nagu siin väljendatakse, midagi aru niikuinii ei saa.

Väga armas. Aga unustasid vasamasa hoopis ära?

(23-02-2017, 16:45 )vasamasa Kirjutas: Aitab teemast mööda panek oma Sofiga (Helsingi Pride auhinna laureaat). Selline vaatab Trumpi ja Venemaa poole oma Lgbt silmade läbi juuuu !!!
Ehk on sulle LGBT juhtmed taha kinnitanud? Et sa ikka veel Trumpist rääkida ei taha!? Kõigest muust, aga teemast mitte.
Ja äkki unustasid pool foorumit mainimata?
Ja mis see suputnik üldse on? Kuidagi Trumpiga seotud?

(23-02-2017, 19:10 )murjam Kirjutas: oota natuke, kohe tuleb sõbranna ka Laugh

Tõesti tuli ja nagu su "sõbranna" ütles, pole tal aimugi sputnikust. Sama siin. Palun selgita, kes või mis on sputnik? Kas sinu koduklubi või..?
(23-02-2017, 19:00 )murjam Kirjutas: Ma arvan, et selle sputniku klubi aliaste ja ajupestutega nagu Eithea, Digitaria, Viimane Roomlane, TytoAlba, Nofretete, Minaelan ja kõik need marurahvuslasHeinod ei ole tegelikult pointi rääkida, neil juhe kuklas, nagu siin väljendatakse, midagi aru niikuinii ei saa.

Siiani arvasin, et kage on see kõige suurem sitamagnet, kes võimaluse avanemisel kõiksugu hälbed endale hetkega ligi tõmbab. Aga see tuli natuke üllatusena, et vene hirm või siis koguni viha paneb inimese sellisesse olukorda, et ainult mitte seda kõike uuesti läbi ei peaks elama. Selle nimel siis ollakse valmis kõik praeguse süsteemi väljaheited avasüli vastu võtma.
Tore, kui sa vahest metsamoori juttu ajad aga see teema viib su vaimsusest ikka väga kaugele.
Pension on näiteks sotsiaalne vara, mida inimene on kogunud ühiskonnas kokkulepitud reeglite järgi. Tuletan teile - teie omi seisukohti meeldi kui te oma elu üle kurtma hakkate ja seeläbi riiki ja valitsust tõrvate.
(23-02-2017, 19:33 )Chaos Kirjutas: Pension on näiteks sotsiaalne vara, mida inimene on kogunud ühiskonnas kokkulepitud reeglite järgi. Tuletan teile - teie omi seisukohti meeldi kui te oma elu üle kurtma hakkate ja seeläbi riiki ja valitsust tõrvate.

Mu rootslastest sõprade sõnul nende pensioneid ehk sotsiaalset vara järjest vähendatatakse viimasel ajal... kuna Rootsi riigil ei jätku enam vahendeid immigrante toita. Ja nüüd läheb Rootsi riik seda teed, mida paljud teisedki - laenud ja omainimeste sotsiaalhüvede vähendamine.

Trump kui ärimees mõtleb oma rahvale ja teeb seetõttu vastavaid seaduseid...
(23-02-2017, 19:00 )murjam Kirjutas: Ma arvan, et selle sputniku klubi aliaste ja ajupestutega nagu Eithea, Digitaria, Viimane Roomlane, TytoAlba, Nofretete, Ken, Minaelan ja kõik need marurahvuslasHeinod ei ole tegelikult pointi rääkida, neil juhe kuklas, nagu siin väljendatakse, midagi aru niikuinii ei saa.
Laugh Viimne Roomlasel on suur au olla sputniku klubi liige.

Viimne Roomlane arvas, et Putin tekitas...
http://objektiiv.ee/rinkeby-rahutused-tekitas-trump/

Sina arva mis arvad, Ken, mina tean: on varem korduvalt mindki moosida üritatud, juba enne seda foorumit ja tunnen neid agitaatoreid suurepäraselt. Poleks osanud arvata, et siin saak (loe: juhmide kontsentratsioon) nii suur on.
(23-02-2017, 19:33 )Ken Kirjutas:
(23-02-2017, 19:00 )murjam Kirjutas: Ma arvan, et selle sputniku klubi aliaste ja ajupestutega nagu Eithea, Digitaria, Viimane Roomlane, TytoAlba, Nofretete, Minaelan ja kõik need marurahvuslasHeinod ei ole tegelikult pointi rääkida, neil juhe kuklas, nagu siin väljendatakse, midagi aru niikuinii ei saa.

Siiani arvasin, et kage on see kõige suurem sitamagnet, kes võimaluse avanemisel kõiksugu hälbed endale hetkega ligi tõmbab. Aga see tuli natuke üllatusena, et vene hirm või siis koguni viha paneb inimese sellisesse olukorda, et ainult mitte seda kõike uuesti läbi ei peaks elama. Selle nimel siis ollakse valmis kõik praeguse süsteemi väljaheited avasüli vastu võtma.
Tore, kui sa vahest metsamoori juttu ajad aga see teema viib su vaimsusest ikka väga kaugele.

Kas Murjam on vahel olnud ka Metsamoori fänn Smile? Väga huvitav. Räägi, Murjam, mis sulle Metsamoori juures meeldis?
Samas tahan teada, kas sinu arvates Metsamooril pole neid juhtmeid kuklas, mis sa arvad olevat enamusel parafoorumlastel?
(23-02-2017, 19:39 )Minaelan Kirjutas:
(23-02-2017, 19:33 )Chaos Kirjutas: Pension on näiteks sotsiaalne vara, mida inimene on kogunud ühiskonnas kokkulepitud reeglite järgi. Tuletan teile - teie omi seisukohti meeldi kui te oma elu üle kurtma hakkate ja seeläbi riiki ja valitsust tõrvate.

Mu rootslastest sõprade sõnul nende pensioneid ehk sotsiaalset vara järjest vähendatatakse viimasel ajal... kuna Rootsi riigil ei jätku enam vahendeid immigrante toita. Ja nüüd läheb Rootsi riik seda teed, mida paljud teisedki - laenud ja omainimeste sotsiaalhüvede vähendamine.

Trump kui ärimees mõtleb oma rahvale ja teeb seetõttu vastavaid seaduseid...
Ära valeta. Pole kuskil pensione vähendanud.
Üldse ilmuvad sul "sõbrad" välja sellistes olukordades kus sul on vaja oma sõnadele kaalu anda. Ja just nendes riikides millest jutt.
(23-02-2017, 19:41 )murjam Kirjutas: Poleks osanud arvata, et siin saak (loe: juhmide kontsentratsioon) nii suur on.

Et siis tulid foorumisse saaki jahtima? Et mujalt juba peksti välja ja ei saanud enam energiat enda laadimiseks? Aus ülestunnistus.

Räägiks siiski vahelduseks teemast ka. Trumpist.
Mis sa arvad, kas Trump teeb ameeriklastel elu paremaks või hullemaks?
Ja kuidas ameerika presidendi arvamused siiani maailma mõjutanud on?

(23-02-2017, 19:50 )Chaos Kirjutas: Ära valeta. Pole kuskil pensione vähendanud.
Üldse ilmuvad sul "sõbrad" välja sellistes olukordades kus sul on vaja oma sõnadele kaalu anda. Ja just nendes riikides millest jutt.

OOOOSmile1. Kas pead ennast juba selgeltnägijaks?

Tõesta, et rootslaste sissetulekud ja heaolu pole vähenenud peale immigrantide invasiooni?
(23-02-2017, 20:03 )Nofretete Kirjutas:
(23-02-2017, 19:41 )murjam Kirjutas: Poleks osanud arvata, et siin saak (loe: juhmide kontsentratsioon) nii suur on.

Et siis tulid foorumisse saaki jahtima? Et mujalt juba peksti välja ja ei saanud enam energiat enda laadimiseks? Aus ülestunnistus.

Smile1 Hea küsimus.
(23-02-2017, 20:05 )Minaelan Kirjutas:
(23-02-2017, 19:50 )Chaos Kirjutas: Ära valeta. Pole kuskil pensione vähendanud.
Üldse ilmuvad sul "sõbrad" välja sellistes olukordades kus sul on vaja oma sõnadele kaalu anda. Ja just nendes riikides millest jutt.

OOOOSmile1. Kas pead ennast juba selgeltnägijaks?

Tõesta, et rootslaste sissetulekud ja heaolu pole vähenenud peale immigrantide invasiooni?
Ma rootsi keelt ei oska, aga võin tõestada soome näitel, kus sul ka "sõbrad" elavad ja halba elu kurdavad.
Võtame aluseks kõigile arusaadava ehitussektori, sest pension on seotud palgaga ja vaatame.
Oskustöölise (üldehitaja) miinimum palk on 16,17 (teistes valdkondades nagu katused, teedeehitus jne veel kõrgem) sellele lisandub mingi "erillistä palkanosaa 7,7 % jokaisen palkanmaksun yhteydessä" Teistesõnadega veel 7,7% juurde, siis lisaks 18,5% puhkuse raha, siis oma autoga tööl käimise eest 41 senti kilomeeter. Toidu raha 10,25.
Ja iga aasta on miinimum palku tõstetud.

https://rakennusliitto.fi/wp-content/upl...a_2017.pdf
http://rakennusliitto.fi/wp-content/uplo...6-2017.pdf


Tänan küsimast, Minaelan ja tänan ausa ülestunnistuse eest, Nofretete, ole sa tänatud ka end avamast nii "vaimsete" mõtteavaldustega, et siga ka ei söö, oo kombekuse ja korra ema siin foorumis Laugh

Ma üldiselt olen rahul, sain nii mõnegi vastuse, ehkki see pilt pole just meeldiv, aga mõistan taas paremini inimaju kammitsetust, kuidas värvatakse masse, kes on värvatavad, kes mitte ja milliselt miski võngub - kui end väga ebameeldivast eemale hoida, kipub see ununema, et igaüks ei mõtle oma peaga ja eeldad inimestelt ehk liiga palju, mis ka pole hea.
(23-02-2017, 20:03 )Nofretete Kirjutas: Räägiks siiski vahelduseks teemast ka. Trumpist.

aga no jumala pärast, ära minust end küll eksitada lase, räägi rahulikult!


Küsisin sinult murjam:
Mis sa arvad, kas Trump teeb ameeriklastel elu paremaks või hullemaks?
Ja kuidas ameerika presidendi arvamused siiani maailma mõjutanud on?

Milles asi, kas sa ei oska vastata või ei ole selle peale mõelnudki? Kardad arvamust avaldada? Teised enamus siin ju oma arvamustega julgelt lagedale tulnud.

(31-01-2017, 21:59 )murjam Kirjutas: Kõik vajalikud lähteandmed on diagnoosipõhised. Psühhopaadi kavatsusi ja tegusid ennustada pole arukas. Neid tuleb ohjata kuni patsient ohutult raviasutuse plangu taga pole.
(23-02-2017, 21:47 )murjam Kirjutas: Kõik vajalikud lähteandmed on diagnoosipõhised. Psühhopaadi kavatsusi ja tegusid ennustada pole arukas. Neid tuleb ohjata kuni patsient ohutult raviasutuse plangu taga pole.
Et see siis ongi sinu vastus vastus!!! Et hakkad USA presidenti raviasutusse paigutama? See lõhnab nüüd küll suurusehulluse järgi! Bleh

Mitte miski ei peata uue, religioonil põhineva uue maailmakorralduse teket. Selleks on aeg küps.
Nagu ma juba varem olen öelnud maailmas ongi "sitt keema läinud"
Siiani valitsenud isikud ei suuda enam ratsionaalselt mõelda ja teevad ühe vea teise järel. Eesti üks tuntumaid psühholooge tunnistas Trumpi Raadio2 saates täiesti pädevaks ja terveks ning sealjuures eeskujulikuks inimeseks. Määratledes Ameerika psühholoogide targutamise poliitiliseks jamaks.

Näib et foorumis on samuti " sitt keema läinud" kuna on aktiviseerunud isikud kes muidu sõna ei võta ega ühtegi teemat ei vea. Reeglina aktiviseeruvad need isikud siis kui räägitakse kõrgematest väärtusest.
(23-02-2017, 22:04 )Punahabe Kirjutas: Näib et foorumis on samuti " sitt keema läinud" kuna on aktiviseerunud isikud kes muidu sõna ei võta ega ühtegi teemat ei vea. Reeglina aktiviseeruvad need isikud siis kui räägitakse kõrgematest väärtusest.

Kontrolliorganites paanika suureneb - ühe raskem on hoida rahva viha ja põlastust võimurite vastu vaka all. Sellest ka "leenade" aktiviseerumine,
https://www.youtube.com/watch?v=JDWFIInorEc
Meedia propagandist üritas Trumpi süüdistada liigses sõpruses Venemaaga.
Sai aga hävitava löögi kui selgus talle Trumpi erinev käitumine Obamast.
Obama REAALSELT - kaamerate ees lubas seda milleks tal õigust ei tohiks olla.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat