Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energeetiline puhastamine kodus
Autor Sõnum
Triinu83
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Jun 2014
08-03-2017 23:11
Postitus: #26
RE: Energeetiline puhastamine kodus
Olen siin mõnes teises teemas kirjutanud erinevatest asjadest, aga liiga veidraks läheb kohati ja mida aeg edasi, seda tugevamini tunnen, et oleks vaja puhastust. Ise tegin nii palju, et pesin põrandad meresoolalahusega, aga siis õhtul hakkasid veidrused peale. Hakkasin pelgama ja ei julge salveid kätte võtta, et ka sellega nurgad läbi käia. Pikalt ei tunne midagi ja ei toimu midagi, aga siis järsku jälle toimub. Seletamatult külm õhk on mõnikord, mõnikord tunnen mingit roiskunud haisu. Mõni sekund tunnen ja siis see kaob, aga seda on õnneks üsna harva, aga häiriv on, et kuskohast see tuleb ja miks mina seda vaid tunnen. Mõnikord hakkab lapse mänguasi ise laulma ja jutustama. Sellele võib olla ka muu põhjus, et näiteks patareid hakkavad tühjaks saama, aga seda mänguasja on vaja siiski vajutada, et ta häält teeks. Liialt terviseprobleeme juba ja energiat pole üldse enam. Pidevad pinged kodus seinte vahel, aga mujal neid ei ole. Juba uksest sisse tulles tunnen, kuidas energia langeb ja tekib põhjendamatu närvilisus. Kirjutasin telefonis mingit sõna, mulle tuli aga kaks numbrit-66. Ma ei tea, et kuidas see võimalik oli. Viimane piisk oli see, kui tegin lapsest pilti ja valge kera liikus ekraani eest mööda ja nüüd laps nagu teretab kedagi. Oleme talle õpetanud kätt tõstma tervituseks ja kui keegi lahkub. Pole näinud, et ta niisama kätt sedasi tõstaks, vaid ikka inimestele, keda näeb. Ühel päeval oli ta mul süles ja tõstis käe köögis nurga poole ja elutoas tõstis 2 korda ka nurga poole. Ärritav on see ja ma tahaks teada, et mis toimub ja kas tegelikult ka toimub midagi. Ise võin nii edasi ka elada, aga kui juba lapsesse puutub, siis see ärritab ja paneb tegutsema.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 863
Liitunud: Mar 2012
09-03-2017 09:09
Postitus: #27
RE: Energeetiline puhastamine kodus
Seal võib mitmeid erinevaid olemusi olla. Valge kera ei pruugi sugugi halb vaim olla, võib olla hoopis majavaim (positiivne tegelane). Halva tegelase tunned selle järgi ära kui käid põleva küünlaga ringi, kui leek pragisema hakkab, tuleks selline hing ära saata. Oleneb oma väest. Võida ka Kalju Paldise kutsuda, tema näeb neid ja oskab ka ära saata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 165
Liitunud: Sep 2013
10-10-2019 14:00
Postitus: #28
RE: Energeetiline puhastamine kodus
Siinkohal kirjeldatud energeetilised puhatusmeetodid on lihtsad. Antud näpunäited ja teadmised ei ole ainult "väljavalitutele", ega peitu siin mingit müstilist maagiat. Sul on ainult vaja piisavalt olukorda süübida, sellesse südamega pühenduda ja teha seda, mida Sa soovid saavutada.
Üleliigne eputamine ja tšiki-prikitamine ei anna toimingule mingit lisaväärtust juurde.
Tekstid ja soovitused olen püüdnud lihtsas vormingus esitada, et aidata just Sind ja parendada seeläbi ühiskonda, mis omakorda tervistab planeeti.
Sa ei pea rituaaliga kiirustama, peab minema arendades ja veendes, olema oma teostamise usus, ainult niimoodi jõuad eesmärgini.

Kui tekib sisemine kahtlus või tundmus, et soetatud või päranduseks saadud elukohas asuvad lahkumata vaimud või eluruum on neetud/sõnutud või mingil moel on tajuda objektil rasket ja kõledat energiat või kui ruum kohiseb, kubiseb see kindlasti vaimudest.

Nõuanne voodoo nõialt.
Marilyn Kerro ütleb: "Annan teile lihtsa nipi. Noorkuu ajal panna suurde tuppa meresoola. 15-ne päeva pärast viia sool kalmistule. Mine kohe sealt ära ja ütle kolm korda kõvasti: Tänan abi eest! Tänan abi eest! Tänan abi eest!
Kõik saab kiiresti korda.
Kirjuta sedelile meresoola äraviimise kuupäev ja pane meelespeaks nähtavale kohale."

Kui elamises või soetataval pinnal on äsja keegi surnud ja mingil moel on tajuda objektil rasket energiat, väsimust, külma õhku, ebameeldivat lõhna või suisa haisu, siis soorita kohe maagiline katse! Läida küünal ja jälgi leeki, kui taht tuld ei võta või põleb see suure leegiga, ajades tossu, siis hulgub kummitus hoones.

Süüta küünal ja lase põleda lõpuni. Tuleleegi energia aitab edastatud palvel kiiremini meie jämemateerias Tõeni edasi kanduda, kuna see on maise mateeria kõige peenem vorm. Põlev küünal hoiab meetri raadiuses eemal tumedat energiat. Põleta igal hetkel küünlaid, selle sõõris on turvaline puhata ja oma toimetusi teha.
Teostavaks rituaaliks palu kindlasti endale puhtast inglitemaailmast appi peaingleid, nad aitavad meeleldi, nad juba ootavad kutset. Peainglid korrastavad vaimumaailmas tasakaalu ja aitavad pilku peal hoida sinu teostataval rituaalil, juhul kui midagi energeetiliselt untsu pruugib minna, siis nad parandavad selle. Kutsu mõttes või häälega endale appi austatud peainglid Gaabriel, Miikael ja Raafael.
Neljakümne päeva möödudes korjata ruumidest kõik lahkunu pildid ja aseta need ühte kohta meenutusajaks varju. Loobu vanadest peeglitest* ja kõikidest esemetest, mida sa ise ei pruugi üldse tarvitada. Mida vähem träni, seda parem. Tuuluta korralikult kõike ruume ja palun lase oma mõtetest ka lahkunu lahti, kuna leinaperiood on läbi. Lahkunut alatasa igatsedes ja taga nutta, kõikidele tema voorustest kõneldes, hoiad teda energeetiliselt kinni. Teda mõtetest vabastades annad talle võimaluse kiiremini evolutsioonis edasi siirduda.
Nutmise kohta mainivad vaimud: "Me upume ära!", loomulikult ei upu nad kuhugi, aga neil on nii valus ja raske vaadata sinu kurb hetki.
Vaimude väljaajamisega ole konkreetne ja selle tegevuse juures ei tohi kartust esineda, kuna kartus loob hirmu, mis on mittesoovitud vaimude mängumaa. Loe kõhkluse tekkel kindlasti mantrat, mis on üles täheldatud ka Universumi seadustes: "Ma olen täielikult kaitstud! Jeesus Kristuse nimel. Aamen!"
Aseta vaasi toa keskele männiokste kimp. Kontrolli objektil, kas üheski uksepiidas või vahetult selle kõrval ja aknapaledes ning äärtes poleks ühtegi nõela. Leidmisel eemalda see ja loobuda sellest kohe. Seejärel kõlistada igas ruumis Tiibeti rituaalkella või muud kellukest kolm või üheksa korda, et energiad liikvele raputada.
Puhastamine vanast energiast. Süüta viiruk või tossuta salvei tõrvikut või kadakaoksa. Algul enda nina ees, hingates seda hõngu sisse. Sellega viid oma keha teostatava tegevusega resonantsi.
Alusta ukse poolsest vasakust nurgast, vasakule sammudes. Tossuta igas neljas nurgas (eramu puhul samamoodi) tõrvikut (või, mis sul käepärast on) ja joonista sellega õhku kolm korda Sho-ku-rei sümbol, öeldes sümboli hääldust kaasa. Viimases puhastatavas nurgas täna palveasendis peopesad rinnal lahkuvat Vaimenergiat ja tee kerge kummardus.
Nüüd liigu vastupidises suunas uue energia sisse toomiseks. Ukse poolsest paremast nurgast, sammudes paremale. Igas neljas nurgas joonista viirukiga õhku kolm korda Sho-ku-rei sümbol. Nurgas, milles alustasid puhastusrituaali, lisa veel "lõpmatuse sümbol/lemnsikaat" antud kohaenergia järjepidevaks uuendamiseks. Täna ka peaingleid abi eest ja luba neil lahkuda.
Reeglina püsib värskendatud energia puhastatud pinnal nelikümmend päeva, juhul kui selles kohas pole toimunud elanike vaheline järjekordne negatiivne egorünnak. Kuna planeet Maa pind on ropult negatiivse energiaga kaetud, tuleb puhastust teostada regulaarselt.
*Kui tunned peegli ees seistes külmatunnet on videvikuriigi portaal avatud. Kata peegel täielikult kangaga. Selle sulgemiseks tuleb juba kasutada teadmainimese abi või vaheta peegel välja. Loobu ka kõikidest katkistest toidunõudest ja esemetest, olenemata kui väärtuslikud need ka perekonna reliikvias pole.

Kuidas Sho-ku-rei sümbolit joonistada?
   

Järgmine rituaal aitab leppida elavatevahelist keskkonda, kui ollakse mingis asjus erinevatel arusaamistel nt. päranduse jagamises või muus asjaolus riius sugulastega.

Läitke küünal ja põlegu see lõpuni. Lisage ka viiruk suitsema.
Kõigepealt leidke teine-teises üksmeel ja kaotage uhkus. Paluge kõige eest teine-teiselt siiralt vabandust ja andke ka kõik andeks. Andestamine – see on loobumine solvumisest, vimmast, vihkamisest ja kättemaksusoovist. Seda tuleb teha südamega. Kahepalgelisus ei aita protsessile kaasa, sest vaimuderiiki juba ei peta.
Kogunege elamise keskele. Omanik lausub mantrat mitte soovitud energiatele kolm või üheksa korda: "Mina olen selle kinnistu uus omanik ja Sa ei tee mulle enam halba (ei mu perele, ega lastele). Saagu nii! Aamen!", hinga välja.
Alles pärast seda lahkub kollav vaim või lõhustuvad muud tekitatud tumedad energiad igaveseks. Pärast rituaali raputa välisukse mati alla meresoola triip ja võid ära pühkida, kui oled veendunud oma sisetundes, et õhk on puhas.
Kui sa pole kunagi rituaali sooritanud, ega kuskil selles osalenud on parim, kui rituaali viib siiski läbi vaimsem inimene, kuna ta on rohkem tasakaalus*, teda ei kimbuta niivõrd materiaalsed ahvatlused ja teab, mida teeb. Argipäeva inimesel ei pruugi see toiming väga õnnestuda, kuna ta ei keskendu sellesse piisavalt.

*Kanalduses kirjutatakse: "Tasakaal – niisugust seisundit pole veel planeet Maal ükski kehastunu täiuslikult saavutanud. Isegi Jeesusel oli kahesusega raskusi."
Olenemata sellest, et 3D energiates on seda raske saavutada, alustada võib kohe. Uue elu alustamiseks pole paremat päeva kui täna! Kui saavutada kasvõi kübekenegi, muutub reaalsus totaalselt.

Pane suuremasse kappi Majavaimule midagi kingituseks, niiviisi hoiab ta seadmed ja asjad korras, kaitstes pinda ja sind efektiivsemalt.

Männioksad.

Mänd on stressi vastu. Ta aitab inimese hingelisele avatusele. Männioksad nii voodi peal kui all aitavad hoiduda haigustest ja soodustavad tervenemist. Riputage sissekäigu kohale ja asetage ruumi ukse ette sissepoole männioksi, et maja valitseks alati rõõm, armastus ja edu. Kui oksad saavad kuivanuks, siis visake ära ja vajadusel korrake. Värske männiokste kimp vaasis kaitseb maja kurjade jõudude eest. Männiokste põletamine toas ajab kurjad jõud sealt välja.

Pihlaka oks.

Ruumide energeetiliseks kaitseks sobib hästi ka pihlakapuu oks, eriti sõiduvahendisse, mille otstarve pole just väga kaitsta sõiduvahendit, vaid selles olevat inimest. Pihlakat peetakse eesti kõige energeetilisemaks puuks.
Murdes puult oksi, siis alati küsi puu käest luba ja maini, milleks sulle neid tarvis on. Täna puud saadud kingituse eest.

Vasktraat.

Paigalda ümber voodi karkassi vasktraat või kui traati jagub, siis ümber eramu. Hea on kui vasktraat koosneb seitsmest kiust ning ühenda otsad. Maandus teha põhjapoolsesse nurka. Vask ei lase läbi oma sõõri tumedat energiat ja neutraliseerib maapõuest kanduvat veeliikumise staatilist energiat. Vask on Veenuse metall ja mis omab kõige rohkem armastuse energiat.
Esoteerikahuvilisest miljonär U. Sõõrumaa lasi ruumikorralduse meetodi Feng Shui järgi paigaldada vasktraadi ümber Rotermanni kvartali. Tema sõnul hakkas pärast seda seal kinnisvara arendus ja äri tasapisi paranema.
Valmista endale vasktraadist ümmargune või ovaalne ehe ja kanna seda. Kandilised ehteid ei anna energeetiliselt väga midagi, kuna inimkehas pole ühtegi elundit kandilise kujuga ja see ei resoneeru organismi rütmiga.

Sümbolid.

   
Algiz

Eluruumi kaitseks joonista või kraabi üles uksepiida keskele, elamule välispiidale ruunisümbol Algiz.
Tähendus: kaitse, kaitstus, kaitsma. Õigetpidisena tähistab ka sünniaega; naist. Tagurpidisena surmaaega; meest. Kui kardate midagi, ootate kellegi kallaletungi või teadlikku kahjustamist. Kandke seda ruuni ja ta ei lase kellelgi teid ootamatult tabada. Mitte kanda pööratult! Kasutatakse ka tervendamisel. Jumlaus: Heimdal. Element: õhk. Värviliselt vikerkaarevärvides. Häälik: Z.

   
OM

Või teha siis OM sümbol, mida peetakse India kultuuris Kõige Loojaks.
Piibliski kirjas: "Alguses oli sõna... ." Jh 1: 1. Eeldatakse, et see toon oli OM.
Rusutud, ärritatud meeleolu puhul või olles depressiivses seisundis, soovitatakse toonida OM häälikut kolm või üheksa korda.

Ise ja ümbrus.

Madalama sagedusega hulkuma jäänud tumedatel vaimudel, kes on maa ja taeva vahele kinni jäänud, seoses enesele Valguse olemasolu mitteteadvustamisel, meeldib kondamas ja toitumas käia räpastes, lehkavates elukohtades, mis pakatab negatiivsest mustuse, lohakuse ja minnalaskmise energeetikast. Mida madalam on elukoha energiasagedus, seda tõenäolisem on selle elanike haigestumine ja depressiivsus. Hoia oma armas kodukohake hoolitsetult, too sisse toataimi, kata seinad rõõmsamate värvitoonidega, likvideeri kraanikausist nõude püramiid, võimalusel muretse koduloom ja ole armastusele avatud.
Kui alustad elamise koristamisega, aseta prügikott juba välisukse juurde ootele, sinna kinnituvad mustuse kollid. Prügi elamisest eemaldatud, loputa end dušši all, pestes maha energeetiliselt kinnitunud saasta, mida ei näe. Täna Vett, kui elusolendid, et ta üldse olemas on, kui planeedi ja sellel paikneva looduse ja olendite elushoidjat. Vesi, kui üks elementidest, nagu Tuli'gi, mis turgutab hinge ja on tugeva puhastava jõuga nii füüsiliselt kui energeetiliselt.
Ja ikka enesest tuleb alustada, mitte otsida apse väljapoolt. Püüa tänasest vähem pisiasjade üle toriseda, olla kõige olemasoleva üle tänulik ja leida selles tõetera – miks see või too sündmus sai sulle toimuma? Lõpuks täheldad enesele, et vaevusi täis elu pole sulle naabri poolt üle aia läkitatud, vaid sinu enese mõtete, elukorralduse ja suhtumise peegeldus. Muuda ennast ja suhtumist ümbritsevasse, peagi hakkab sinu taastunud organism ja sind ümbritsev puhtus kiirgama väljapoole jõulisemat energiat ning sellega väldid taolisi eeterlikke, mitte kutsutud külastajaid, kuna neil pole enam sinu juurde asja, sest energiavõnkesagedus ei ühti enam.

Tiibeti rituaalkella kasutamine.

Kellahelina vibratsioonil on tervistav ja puhastav mõju. Vaimude riigist soovitatakse kuulata, kas vilepilli, flööti või kellukeste helinat. Kellahelin raputab energiad liikvele. Ruumi puhastamisel kellahelinaga lüüakse igas nurgas kella neli korda. Energeetilise puhastamise lõpetamisel kellahelinaga tehakse väljasirutatud käe avatud käelabaga nurga suunas, millest alustati, lõpmatuse märk. See sulgeb ringi, sidudes alguse lõpuga.

Kasuta võimalusi ka enese energiaid turgutada heliteraapia üritusel ja võimalusel riputa kuhugi tuulekell, mis järjepidevalt ümbrust kirgastab.

Esitatud tekst ja toimingud pole mõistagi absoluut.
Rituaalide toimimise tingimus on: usk sellesse, teha seda pühendunult ja täieliku austusega.
Energiatega töötamine vajab hoolsust, mis ei poolda vigu (kiirustamist), ega pooleli jätmist!

Veel võimalusi: https://www.seeder.ee/ruumide-energeetiline-puhastus/

Head hinge- ja kodurahu Sulle!
(selle postituse viimane muutmine: 07-12-2019 20:30 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: Nov 2018
10-10-2019 15:17
Postitus: #29
RE: Energeetiline puhastamine kodus
OM on OUM...kolm häälikut (Ärkvelolek, Uneilm ja Sügav Uni) ja lõpuks Vaikus....mis on Neljas. Turiya siis. See Neljas Sa Ise Oled...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 165
Liitunud: Sep 2013
25-10-2019 00:45
Postitus: #30
RE: Energeetiline puhastamine kodus
Vot, kus lops, mida Kõrgem Teadvus kirjutab!

Tekstitükk kanaldusest: https://www.ookeanilainetus.ee/kanalduse...xico-2019/

Käesoleva aja energia, mida tunnete, erineb paljus varem olnud energiast. See tähendab, et energia muutust on läbi teinud kõik protsessid, tunnustatud protseduurid ja riitused, millistega olite harjunud enne nihet planeedil. Te ei ole võimelised tooma neid üle uutesse energiatesse, lootes, et need töötavad jätkuvalt ja sama hästi. Seoses sellega võivad tekkida teis suured vasturääkivused ja mõned teist väidaksid mulle, et Jumal ei muutu kunagi ja tema protsessid on pühad ja ei muutu iialgi. Ma nõustun teiega selles osas, et Loomislätte armastus on puhas, see ei ole kunagi muutunud, ega muutu kunagi ka edaspidi. Kuid teie suhe Lättega on muutumas alati. Teie suhe ja koostöö Loojaga on tervendamisel peamiseks atribuudiks. Praegusel ajal on teil vaja muuta harjunud viise ja meetodid ning kujutlust sellest, kuidas tegelikult toimub töö energiatega. Kas see on teile arusaadav?
Kõik, kuidas seni toimisite oma tervendaja töös, oli rajatud vanale pimeduse ja valguse tasakaalule. Seetõttu esimese asjana ütlen teile, et lõpetage see, mida tegite vanas, pimeduse ja valguse seonduses, veendunult. Pange tähele tervendajad, lõpetage ruumi energeetika puhastamine riitusega, selle järgi ei ole enam vajadust. Ei ole enam vaja teha atribuutide puhastamist enne töö algust. Enam ei ole vaja raisata aega riitusele häälestamiseks, et jõuda mingisse olekusse. Seda kõike oli vaja teha vanas energias, kus kõikjal oli vana pimedus. Nüüd teie vaimne Merkaba teeb seda kõike teie eest automaatselt. Juba ruumi sisenemisel puhastub kõik ning pimedus kaob sealt. Kuidas see teile tundub? Ma kutsun teid veenduma selles. Need, kes on võimelised tunnetama energiaid, vaadake ise järgi, veenduge selles. Kuid see ei käivitu, kui teie kehas on jätkuvalt tallel mingid hirmud. Kuid, avades ust, on vaja kindlat teada, et see käivitub ja oodata selle teostumist. Avades ust on tarvis anda korraldus, et pimedus, lahku siit, sinu jaoks ei ole siin kohta. Seejärel võid olla kindel, et ruum on puhas, sa võid jätkata oma tööd, pidades seda meeles. Vana vaimsus, käesoleva aja, uus energia, võimendub pidevalt, ja see toetab sind. Esmakordselt sinu elu jooksul uued tuuled aitavad sind edasi sinu liikumises.
Planeet on muutumas, tema energia ei ole enam selline, kui sündisid planeedile ja ka sa ise annad sellesse muutumisse oma panuse...

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Energiavälja puhastamine (L-Virumaa) Siilia 32 12,505 25-11-2010 16:49
Viimane postitus: HUGOTH
  Hingeosakesed, energeetiline keha Celtic 3 4,115 12-09-2007 13:31
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog