Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alaealised nõiad ja muud parahuvilised
Autor Sõnum
Lily22
Uustulnukas

06-03-2017 21:15
Postitus: #1
Alaealised nõiad ja muud parahuvilised
Hei!
Kas siin leidub noori maagiahuvilisi, kes oleksid umber 15 eluaasta kanti? Laugh Ise olen 15 aastane Kuressaarest pärit tüdruk ja tahaksin väga kellegiga nendel teemadel vestelda. Kõike head!

Ma armastan oma vanni
ja ma armastan seda pitsat
sest ma armastan sind
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

07-03-2017 08:12
Postitus: #2
RE: Alaealised nõiad ja muud parahuvilised
Selline uus teema siis.
kalldunn
Vana kala

07-03-2017 08:42
Postitus: #3
Siin on midagi, väga valesti!
Tavaliselt selles vanuses lapsed, tegelevad armastusega. Selles vanuses hakkavad hormoonid möllama. Kui ikka katus ära sõidab – ei aitta, ei ussi ega püssirohi, et tegelda millegi muuga. Mulle tundub, et olete mingi eriline nähtus, mida võib tõepoolest nimetada parratokssaalseks.
Igal juhul, soovin ma sulle jõudu ja visedust – endale mõttekaaslaste leidmiseks!
Julge algus on juba pool võitu!

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
kents27
Uustulnukas

07-03-2017 18:55
Postitus: #4
(07-03-2017 08:42 )kalldunn Kirjutas:  Siin on midagi, väga valesti!
Tavaliselt selles vanuses lapsed, tegelevad armastusega. Selles vanuses hakkavad hormoonid möllama. Kui ikka katus ära sõidab – ei aitta, ei ussi ega püssirohi, et tegelda millegi muuga. Mulle tundub, et olete mingi eriline nähtus, mida võib tõepoolest nimetada parratokssaalseks.
Igal juhul, soovin ma sulle jõudu ja visedust – endale mõttekaaslaste leidmiseks!
Julge algus on juba pool võitu!

Mis siin ikka nii valesti olla saab, vahepeal peab saama selles hormooni mõllust puhata ka.
Ise ka sealt kandist pärit ja selles vanuses sai samamoodi otsitud, uuritud seda teemat, kui vähegi mahti sai.
Aga vaadates tänapäeva inimesi, on suht raske leida selliseid inimesi - kõik on nii skeptilised, kuna võltsi on liiga palju meie ümber (enamus arvavad, et see ja see on kõik lavastatud - kuigi üksjagu seda ka on loomulikult)
Olen ka üritanud tööl erinevaid parateemalisi jutte alustada, aga kui ei ole inimesel huvi, siis seda nagu ei tule ka, lihtsam on eitada kõike...

Ja noh olgem ausad, kõige parem parasõber ongi ju paraweb! (vähemalt minu jaoks.)
PiziIngliito
Proua

08-03-2017 17:21
Postitus: #5
Paraweb sai alguse u 13 aastat tagasi, kui asutajaliikmed umbes sellises vanuses olid, seega mis siin ikka imestada Smile kui huvi on, siis ongi kõige õigem aeg asjaga tegeleda!
Minaelan
Bännitud

08-03-2017 19:01
Postitus: #6
(08-03-2017 17:21 )PiziIngliito Kirjutas:  Paraweb sai alguse u 13 aastat tagasi, kui asutajaliikmed umbes sellises vanuses olid, seega mis siin ikka imestada Smile kui huvi on, siis ongi kõige õigem aeg asjaga tegeleda!

Tõsi. Kuid selle foorumi kullavara olid siiski vanemad parahuvilised, kes andsid siin aastaid võrratuid linke, teadmisi, artikleid, kanaldusi jne jne. Kuid kahjuks on nad erinevate meetoditega siit lahkuma sunnitud.
Õnneks on enamus materjalist säilinud. Seega tõelised parahuvilised kaevuvad vanematesse foorumi materjalidesse...vältides "ahjualuste" vaenulikkust ja skeptilisust.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
isemaag
Vana kala

08-03-2017 20:42
Postitus: #7
Mina olen noor vanainimene, varsti 54 aastakest saab täitanud ja ikka veel vanainimesed on vingunud mu peale et SINA, NOOR INIMENE. Olen näinud ühte keskeas inimest hüppamas 2,5 meetri kõrgusel asunud katuse servale kus ta end kohe momentselt sisse sättis, see toimus ülikiirelt. Ta on karatemeister. Randlane nimeks. Tore, et noor inimene ikka otsib. Otsiv Vaim leiab.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kellelgi voodoo raamatuid või muud infi? Tutanhamon 35 8,436 09-12-2007 11:03
Viimane postitus: martin65

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog