Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CARTHAGE: The Roman Holocaust
#1
Vasta
#2
Ma ei sa küll aru, milles antud teemas see "para" peab olema.
Vasta
#3
Teema sellest kui võimsad on eelnevad tsivilisatsioonid või impeeriumid ja millest enamus meist midagi ei tea ja kuidas see Rooma, kes on praegu kardinate taga nuppude liigutaja, selle ajaloo ja kultuuri ümber kirjutanud, ma isiklikult paigutaks selle vandenõu ja ka iidsete tsivilisatsioonide alla mille kohta siin foorumis palju postitusi on. See postitatud siia sest see on koht kuhu panna üles dokumentaalid ja videod. Kõik on tip top teemas, ei saa aru miks aru ei saa.
Vasta
#4
(09-04-2017, 21:36 )Infinite Kirjutas: Teema sellest kui võimsad on eelnevad tsivilisatsioonid või impeeriumid ja millest enamus meist midagi ei tea ja kuidas see Rooma, kes on praegu kardinate taga nuppude liigutaja, selle ajaloo ja kultuuri ümber kirjutanud, ma isiklikult paigutaks selle vandenõu ja ka iidsete tsivilisatsioonide alla mille kohta siin foorumis palju postitusi on. See postitatud siia sest see on koht kuhu panna üles dokumentaalid ja videod. Kõik on tip top teemas, ei saa aru miks aru ei saa.

Aga palun laienda seda juttu oma esipostitusse. Teema püstitamine ei käi päris ühe video postitamisega, mis on veel pealegi võõrkeeles.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat