Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thomas Edison tahtis teha vaimude telegraafi(EVP)
#1
Nimelt tegi tyyp algelise traadita telegraafii, sellex et saada kontakti teispoolsusega. Ta arvas, et hinged suudavad eritada teatud elektri impulsi. Seda masinat ta aga valmis ei saanud sest suri enne. Mõtlen, et see masin peax siis ju kuskil poolikult veel alles olema?

siia ka üx link EVP http://skepdic.com/evp.html
Vasta
#2
Vaeval see töödanud oleks ja see ei hakka ka kunagi tulevikus tööle. Ma arvan nii ja pealegi ei usu ma vaimudesse.:ink:
Vasta
#3
Ometi on nö ghost hunteritel ning ufode otsijatel omad riistad, millega nad mõõdavad energia aktiivsuse ning koondumise taset erinevates kohtades. Miks ei võiks vaimud olla erinevatel põhjustel koondunud energia, mis võib isegi elektrilise visiooni tekitada? Selle teooria järgi saaks mõõta küll vaimude detektori, küll aga on üle pingutatud edisoni poolt see teispoolsusega suhtlemine. Siiski.. kui poleks teisitimõtlejaid, siis ei oleks ka midagi, millele vastupidist tõestada.
Vasta
#4
Mina olen hakanud üha rohkem teispoolsusesse mõtlema kui teise dimensiooni ja kui see masin ka valmis saaks, siis ei jääks dimensioonide vaheline rännegi kaugele, kui tegemist on ikka dimensiooniga ja kui tespoolsus ja vaimud ültse olemnas on ja kui ültse dimensioongi olemas on.
Vasta
#5
mõtlen, et tüübil on kirjas üle 180 patendeeritud leiutise, mix ei võix ka see siis valmis peags töödata
Vasta
#6
Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
mõtlen, et tüübil on kirjas üle 180 patendeeritud leiutise, mix ei võix ka see siis valmis peags töödata

Õige jutt, aga niisama mööda minnes võiks lisada, et Edison oli ka üks maailma oskuslikumaid patendivargaid :o
Vasta
#7
Yep... ma olen selle kohta isegi lugenud ja tõepoolest ta ei saanud seda valmis, aga see aparaat kehtestati riigisaladuseks ja see vist hävitati või tehti sellega midagi igatahes seda mätsitakse kinni... Ma võin niipalju öelda, et maailmas teavad kõiik inimesed 10 % kõikidest ghost storydest... nendel lugudel on enamustel küll tõepõhi all, aga need on nii moonutatud, et üksnes ühe juhtumi uurimiseks kuluks 10 aastat, aga keegi ei viitsiks oma elu sellise crapi peale raisata, sest palju huvitavam on teisi hirmutada ja sis niiasama rikkaks saada, kui et hakata uurima mingit lugu nagu friik ja pärast on sul kuul peas... siinkohal tekib küsimus... miks on kadunud kõik ghost storyde uurijad? miks on küll koguaeg mingi suurem seltskond mingit juttu rääkimas? ma võin nii palju öelda, et varsti ma avan koduka, kus on kõik seletused, miks paranormaalsed juhtumid jäävad kadunukd/hävitatuks
Vasta
#8
Olen näinud ka ühte videot, kus mingi vaim räägib alla inimese kuulmis piiri kuskil surnuaias ja tänu sellele ei kuulnud teda keegi, pärast oli lindil kuulda tema häält.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Robi
vaim räägib alla inimese kuulmis piiri kuskil surnuaias ja tänu sellele ei kuulnud teda keegi
Ehk sobib siia juurde siis uudis õpilastest, kes on laadinud endale moblasse sõnumi saabumise signaali, mis on üle nende õpside kuulmispiir ja kes seda tunni ajal seetõttu tähele ei pane. Huvitav, et originaalis oli see leiutis mõeldud just poodide ees jõlkuvate teismeliste peletamiseks, häirimata samal ajal täiskasvanuid. Link
Vasta
#10
kui ma endale sellise saaks,räägiks mu vanavanaema mulle öösel unejuttu
Vasta
#11
Aga kui see hävitati ja nii salajane oli miks siin foorumis juba sellest räägitakse?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: mnfj007
kui ma endale sellise saaks,räägiks mu vanavanaema mulle öösel unejuttu
Aga äkki ta hoopis sõimaks sind??
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Dirii
Tsitaat:Algselt postitas: mnfj007
kui ma endale sellise saaks,räägiks mu vanavanaema mulle öösel unejuttu
Aga äkki ta hoopis sõimaks sind??
Dirii...kas sa reegleid oled lugenud? 2. 4. ja 8. peaksid sulle huvi pakkuma.
Tegelikult peaksid ka osad "vanad kalad" reeglid uuesti läbi vaatama, Celticust me muidugi ei räägi.

Muudetud: 12-9-06 kell 17:27:45 Metavo
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Huvitav, et originaalis oli see leiutis mõeldud just poodide ees jõlkuvate teismeliste peletamiseks, häirimata samal ajal täiskasvanuid. Link
See leidus on nüüd siis ka Ig Nobeli preemiaga pärjatud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ohtudest Vaimude Maailma uurimisel ... excubitoris 47 30,440 01-11-2018, 21:12
Viimane postitus: Mannu
  Teaduslik tõestus vaimude kohta raulrahnik 100 44,578 25-12-2016, 21:25
Viimane postitus: kalldunn
  Vaimude väljakutsumine XHK 720 243,175 05-11-2013, 18:30
Viimane postitus: Ken
  EVP ühest vanast mõisast margusx 8 5,507 17-02-2013, 13:44
Viimane postitus: margusx
  Kell 3 öösel: parim aeg vaimude nägemiseks? iovnzu 25 15,512 16-04-2012, 21:12
Viimane postitus: Wieerd
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,051 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Electronic Voice Phenomenon (EVP) blehh 37 33,054 24-01-2011, 17:48
Viimane postitus: albert6014
  Vaimude maailm mr. Alan 26 12,389 31-05-2010, 21:20
Viimane postitus: mr. Alan
  Vaimude mingid piirid ? Eekam 28 11,958 07-07-2007, 23:58
Viimane postitus: Eekam

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat