Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tõde vähist
#1
Hetkel käib juba teine osa aga olles äravaadanud 1. episoodi, siis soovitan kõigile, kellele teema on põletav. Nimelt ei ole vähk ravimatu ja fataalne haigus - tema ravi on.

Esimeses osas tuleb ka lühiülevaade meditsiiniajaloost umbes 100 aastat tagasi ja mismoodi selle kaaperdas ravimimaffia. Mismoodi on turult välja söödud peaaegu kõik alternatiivset ravi pakkuvad harud.

Lisaks räägivad spetsialistid üle maailma oma meetoditest, nende tulemustest ja ka fataalse diagnoosi saanud "ime" läbi tervenud patsiendid.

Sari on kasulik kokkuvõte sellest, mida alternatiivmaailm arvab vähist ning eelkõige on ta kasulik skeptilistele inimestele, kes teemaga üldse kursis pole. Siit saate omale konkreetseid argumente, millega alustada "ristisõda" vastikute soolapuhujate aadressil Laugh





Kui need lingid ei tööta, siis mina alustasin enese teadaandmisest, et soovin tasuta näha neid siit:
https://go.thetruthaboutcancer.com/?ref=...e040e616c7





Vasta
#2
Hetkel ei tunne ise tungivat vajadust seda (veel vähemalt) vaadata aga küsimus oleks kui vaatajale - kas juttu oli Royal Raimond Reichist ja kanepiõlist?
Vasta
#3
Veel mitte. Aga kokku on 9 episoodi ja ilmselt tuleb.
Vasta
#4
Ei oska kommenteerida seda "tema kahetsemise värki"... võibolla tõesti kahetses aga võibolla oli vaja selline raamat kirjutada, ma ei tea. Varasem ravimaffia käitumine viitab sellele, et need ei löö risti ette mittemillegi ees...

Mind hoopis hämmastas, et isegi Steve Jobs pöördus alternatiivmeditsiini poole ja ta polnud üldse loll mees.
Vasta
#5
(19-05-2017, 21:14 )Chaos Kirjutas: Tal avastati vähk väga varajases staadiumis ja õnneks (kui nii saab öelda) väga haruldase vormina, mis oli ravitav. Miks ta otsustas alternatiivi kasuks? Kõrvalseisjad nagu meie ei saa seda kunagi teada: Aga peamine põhjus võib-olla väär informatsioon, ilma kogemuste ja teadmisteta ei suudeta teha vahet heal ja halval.

Raamatust selgub, et peale üheksat kuud alternatiiv ravi ei suutnud teda päästa ka kogu tema varandus. See oodatud aeg oli piisav, et vähk jõudis ajada siirdeid igale poole laiali. Tegelikult tehti talle kolm operatsiooni mitte üks ja siirdati uus neer, selleks ta nii kaua vastu üldse pidas.

Ma pole tema vähistooriga kursis aga vikipeedia ütleb, et kõhunäärmevähk avastati tal 2003 ja suri 2011. See tähendab, et üsna mitu aastat see alternatiivravi töötas... Ja kui neid meelevaldseid paralleele tõmmata, siis suri ta siiski tavameditsiini "käes"...

Vasta
#6
See ongi tavameditsiini ravi tulemus - surrakse ravisse.

Väike selgitus mismoodi keemiaravi toob arstidele sisse kuigi see 97% juhul ei ravi midagi.

Vasta
#7
(19-05-2017, 21:57 )Chaos Kirjutas: 2003 avastati ja ta alustas alternatiiv raviga 2004 tehti esimene operatsioon sest alternatiivravi ei teoiminud.

Ma olen vaatamisega jõudnud nüüd sinna kohta, kus räägitakse, et varajane diagnoosimine on varajane surm, sest sind hakatakse kohe varakult surmavalt ravima. Rinnavähk näiteks areneb 7-12 aastat kuni temast saab rinna suurune kasvaja.

Antud juhul siis 2003 avastati aga 2004 oli ta juba tavameditsiini käes lõikamisel? Kas ta üldse andis aega alternatiivile?

Vasta
#8
Siin on küll teema filmist, aga saadaval on ka raamat "Maailm ilma vähita":
http://www.aigarsade.com/Maailm_ilma_v2hita.pdf
Eesti keelde on raamatu tõlkinud Heidi Säde.

Paneb mõtlema, milline raviviis on õigem, efektiivsem
ja tegelikult toimiv, missugune aga alternatiivne...
Vasta
#9
Organid ütlevad keemiaravist üles...
Vasta
#10
Olen ka varem hoidnud peast kinni, miks inimesed end aidata ei lase!?
Aga nüüd saan aru, et nad valivad halva mängu juures neile sobivama õlekõrre.
Miks just antud õlekõrs, ei suuda ma mõista enamasti...
Aga ega ma ka ei kuula enamasti tarka ja õiget nõuannet. Kummalisel kombel on miski meie sees, kes teeb pimedaks ja kurdiks
Vasta
#11
Ma ei ole lugenud seda raamatut aga sinu jutu järgi tundub legend olevat just see, mida tavameditsiin peab vajalikuks levitada - kiire avastamine on kiire ravi. Saab kiirelt lõikuda, kiiritada ja keemiaravi teha. Keemiaravi ise tekitab vähki teistes organites - see on nagu jänese püüdmine dünamiidiga.

Alternatiivne seisukoht on aga, et vähk ei ole surmav haigus. Tema ravimiseks on isegi mitmeid edukaid meetodeid. Mõned meetodid on ravimifirmade poolt ülesostetud, patent saadud ja need pole sellest peale enam kättesaadavad. Teised meetodid saavad aga pidevalt jälitus - ja ahistamistegude osaliseks. Viimase kahe aasta jooksul on USA-s sooritanud "enesetapu" 60 holistilist arsti, kes ravisid või tegelesid vähiga. Mõnel juhul tegi enesetapu terve pere. Värskeim kaudumine on siin: http://www.healthnutnews.com/nationwide-...continues/ Antud veebilehelt leiad ka ülejäänud kui huvi on...

Vähk on bisnis ja tervenenu alternatiivmeetodil ei too sisse.
Vasta
#12
(19-05-2017, 20:37 )Temimoor Kirjutas: Mind hoopis hämmastas, et isegi Steve Jobs pöördus alternatiivmeditsiini poole ja ta polnud üldse loll mees.

Tarkuseid on erinevaid. Ülalmainitud mõtteavalduse peale tuli meelde Michael Shermeri raamat "Miks inimesed usuvad veidraid asju?" (teema foorumis). Raamatu lõpus esitatakse lisaküsimus: "Miks targad inimesed usuvad rumalaid asju?". Selle kokkuvõtlikkuks vastuseks tõi Shermer: "Targad inimesed usuvad rumalaid asju, kuna nad on paremad kaitsmaks oma uskumusi, millele nad on jõudnud mitte-tarkadel põhjustel". Soovitan.
Vasta
#13
Mul on üsna mitu tuttavat, kes on kursis alternatiividega aga nad valisid keemia. Ma ei mõista seda valikut hukka mingil juhul. Ma ei tea, mida ma ise teeks, sest surmahirm on kõige halvavam hirm üldse. Kindlasti ei hakkaks ma sööma võililli ja jooma taimeteesid - tundub liiga hilja selle jaoks ning ei läheks nõia jutule. Aga neid õppinud inimesi, kes on meditsiiniringkonddega kursis ning ilmselt alternatiivse käsitluse pärast peavoolumeditsiinist välja heidetud, ma usaldaks küll ma arvan.

Ma millegipärast arvan, et ka Jobsi tabas hirm ning ta läks noa alla ja valis selle traditsioonilise tee suremiseks.
Vasta
#14
(20-05-2017, 21:21 )Temimoor Kirjutas: Vähk on bisnis
see on põhiline pahalane asjas.
Mõeldes, kui noor on koolimeditsiin ja kui vanad nii mõnedki traditsioonilised ravimeetodid maailmas - koolimeditsiin käsitleb neid kõiki ühtviisi alternatiivse - loe: imeliku asjana, olles ise paljude kõrval poisike - ülbe poisike...
On olnud mõni kajastus ka valmisoleku kohta teha koostööd (vist oli filmi nimi "võitlus rohelise kulla pärast" võin eksida) kus pikkade taime- ja shamaanitarkusega maades (Aafrika nt) reaalselt toimib kokkulepe, et nö meie mõistes perearstidena on kohalikud targad tunnustatud, samamoodi tunnustab traditsioon saavutusi meditsiinis eelkõige lõikuste alal - teevadki vastastikku respekteerivat koostööd.
Ent heaoluühiskond jätkab jonnakalt malipuleerimist naeruvääristamise teel (tõsi, parasvöötmes on ka traditsioone vähem, osalt tulenevalt taimede liigirikkuse puudusest troopikaga võrreldes, osalt kliima ebasõbralikkusest tulnud võimaluste piiratusest olla aastaringselt nö ärkvel...

aga see pahalane, mis tõesti inetu on - tegelikult ei tea ei meie ega ka koolimeditsiin lõpuni, kas ja kuidas saab ravida ning viimase ravi fataalsuse vs kasuteguri täpseid asjaolusid ebaõnnestunud juhtumite puhul, kui pole õnnestunud terveneda - on see suhtumine, et kui surnud patsient on korra alternatiivse poole pöördunud, siis on arstlik ringkaitse ühel meelel, et just see ta hauda viis - see on vastutusest loobumiseks lihtne viis - süüdistamine. Ka ilma alternatiivse sekkumiseta saab arstide käes inimesi otsa, see on ok - kui on aga imeliku asjaga tegemist tehtud, siis miskipärast ollakse maru halastamatud just meditsiinilise ringkaitse poolt. Ja see ennekõike vähendab usaldust koolimeditsiini suhtes.
Vasta
#15
http://blog.kaitseomatervist.ee/edulugu-...alja-nouda
"On piisavalt tõendeid, et suures koguses C-vitamiini manustamine tilguti abil otse veeni aitab lootusetutel haigetel väga kiiresti paraneda. Suured kogused on enamasti 50 kuni 100 grammi päevas, mida aga suu kaudu on praktiliselt võimatu anda, sest organismi imendumine on liiga väike (ruttu tekib kõhulahtisus). Seda teavad ka arstid väga hästi, sest kui nad ise külmetavad või köhivad, hakkavad endale ruttu C-vitamiini tilgutama, sest ei taha jääda haigeks. Aga patsientidele ei anna, nagu kiusu pärast. Ju siis kukuks see meditsiinisüsteemi kaardimaja kolinaga kokku."
Kuskilt olen veel lugenud, kuid hetkel ei leia seda ülesse, kus suurtes kogustes joodi ja C-vitamiini kasutati vähi raviks.
Iga vitamiini kõrvale pidavat käima ka vastav mineraal. Näiteks veel, et B17 ne kõrvale käib tsink.
Siis on jah veel see kanep ja kasekäsn http://chagahealth.eu/mis-on-chaga-vaata-jarele/. Võimsa chaga tinktuuri aga saab ise vabalt valmistada, kui teha see kõigepealt alkoholist ja siis veega ning hiljem kokku segada. On aineid mida ei saa kätte vesi ja on aineid, mida ei saa kätte alkohol. Youtuubis kõik olemas. Saab tugeva mõru, paksu, musta tökati nagu kanepistki.
Selline huvitav raamat veel, mille teadmised pidavat nii mõnikümmend aastat ees olema. Kui keegi seda lugema hakkab ja teda häirib see, kuidas ta need teadmised sai, siis jätku algus vahele. Teadmised ise on mõtlemapanevad. Iseenesest on see täitsa loogilline, miks tema ainuke meedium on, kes selle "kingitusega" ka ennast saab aidata. Nimelt tema teadmised tulevad sõnast Kaastunne.
https://www.apollo.ee/meditsiinimeedium.html
Vasta
#16
Täielik vastutustundetus on taolist vuduud välja mõtelda ja levitada!
Vasta
#17
(21-05-2017, 09:53 )seenetoorik Kirjutas: Täielik vastutustundetus on taolist vuduud välja mõtelda ja levitada!

Äkki kõlavate hüüete asemel pakuks midagi sisukat?!
Vasta
#18

Võttes arvesse sinu rikutuse taseme, praeguse inimese aju potentsiaali ja universumi lõpmatuse, siis ei saakski midagi paremat sinult oodata, kes arvab, et teadus väljastab ainult kuldmune.
Aga peaks siiski küsima milline lõik sellest on väljamõeldis. Kas C-vitamiin, vitamiin B 17 , kanepiõli, chaga või see raamat?
Vasta
#19
(21-05-2017, 09:53 )seenetoorik Kirjutas: Täielik vastutustundetus on taolist vuduud välja mõtelda ja levitada!

Täiesti vastutustundetu on lasta vähil inimesi tappa teadlikult, sest see on kellegi rahakotile kasulik. Keni postituses ei olnud ühtegi valet, neid meetodeid, mismoodi vähki saab ravida on väga palju.

USA-s oli veel juhtum, kus naistele diagnoositi rinnavähk, mida neil tegelikult ei olnud. Iga väiksem tsüst loeti hetkega vähiks ja kukuti keemiaga ravima. Umbes 1,3 miljonit naist said nõnda omale vähi. Allikas 2. episood äratoodud dokumentaalfilmist.

Vasta
#20
Midagi sisukat? Mille peale täpsemalt? Kas selle "ülisisukale" väite peale, et C-vitamiin ravib vähki? Või selle peale, et arstid süstivad endale C-vitamiini? Või et 50-100 grammi C-vitamiini päevas on lihtsalt "suur kogus"? Või et arstid ei ravi inimesi lihtsalt kiusu pärast? Või, et B17 on vitamiin? Või et B17 ravib vähki? Võ mis? Kanepi toime vähi vastu pole samuti erilist tõestust leidnud, ent seda on niisama hea teha.
Vasta
#21
(21-05-2017, 11:31 )seenetoorik Kirjutas: Midagi sisukat? Mille peale täpsemalt? Kas selle "ülisisukale" väite peale, et C-vitamiin ravib vähki? Või selle peale, et arstid süstivad endale C-vitamiini? Või et 50-100 grammi C-vitamiini päevas on lihtsalt "suur kogus"? Või et arstid ei ravi inimesi lihtsalt kiusu pärast? Või, et B17 on vitamiin? Või et B17 ravib vähki? Võ mis? Kanepi toime vähi vastu pole samuti erilist tõestust leidnud, ent seda on niisama hea teha.

Täna siit foorumist lugesid esimest korda neid väiteid? Need ei ole üldse uued väited ja kui sa teemaga alles tutvud, siis alustagi sellest 1. episoodist - vaata ära, mis alternatiivses maailmas asjadest arvatakse ja siis ei kuku kohe pikali taolisi väiteid kuuldes Laugh
Vasta
#22

Kui niisama jutu jätkuks, siis mul oli kunagi üks sõber, kes käis ühti tihti peale joomist kiirabi külastas, kus peaarstist ema talle soolalahust otse veeni tilgutas. Pohmakas läinud nagu niuhti. Kes siis ei kasutaks oma tööalaseid hüvesid, kui see on võimalik?
Vasta
#23
Seda 0,9% soolalahust tuntakse meditsiinis füsioloogilise lahusena, mille peamine otstarve on verekaotuse puhul kuni doonorvere saabumiseni vererõhku lubatavuse piires hoida.

Samuti kasutatakse seda laialdaselt just pohmakaravis. Näiteks Tallinnas Wismari haiglas. Sel puhul on tema eesmärk olla verevedeldaja. Pohmakas ja üldse alkotarbimine nimelt teeb vere paksuks ja tõmbab rakkude veesisalduse alla. Füsioloogiline lahus vedeldab verd ja asendab siis rakkudest kadunud vee. Puhast veet ei saa kasutada seepärast, et see omakorda tõmbaks rakkudest soola välja, osutudes sedasi lõpuks tapvaks. 0.9% on just selline paras, väljaarvestatud kangus.

On selle kasutamine tööalane hüve? Mmm...füsioloogilist lahust olen ka apteegis müügil näinud. Tilgutisüsteeme ühes kanüülidega leidub samuti niiöelda jaevõrgustikus. Üle jääb vaid pisike oskus kanüüli paigaldada. Suvaline medõde saaks sellega une pealt ja selja taha seotud kätega hakkama.

On sel aga mingi seos C-vitamiini veenisisese tilgutamisega? Ma ei tea, kas meditsiiniliselt on veel palju jaburamaid asju kui mõte endale päevas 50-100g C-vitamiini süstida?
Vasta
#24
Isand Vähk on riigikoolides pähe istutatud viirus, informatiivsel tasandil isepaljunev viirus. Muuseas teda saab väga hästi ära kasutada, kannatlikult oodates, millä tema külaskäiku väärijad temaga jutule saavad. Peltsebuli aetakse välja Peltsebuliga, on jäänud meelde kirjandusklassikute loetud raamatuist. Järjekord on pikk. Õel nali ühe maagikese poolt, kuid nii näib olevat. Lihtsate inimeste kohalt on kahjutunne, kui neid aina solgutatakse uuringute vahet. Mulle lähedasi on sellisel viisil surnuks piinatud. petetakse raha välja, neile petjaile oleks vähk täitsa paras palk ja politsei ei saa midagi teha. Täpselt nagu siis, kui meditsiiniasutuses kedagi mõrvatakse ja politsei ei saa midagi teha.
Vasta
#25
Hetkel siiski paistad ärplemise moodi välja. Oleksid sa teadnud, mida suures koguses C-vitamiin inimesele teeb, oleksid sa sellest ka kirjutanud sama pikalt ja põhjalikult nagu laialdasemalt kasutamiseks mõeldud soolalahusest tegid. Vaevalt et sa seda linki üldse avasidki, kust see tsitaat võetud sai ja seda edulgu vähist lugesid.
Arstidest aga veel nii palju, et kui sel varakevadel minu abikaasal avastati väga madal D-vitamiini tase, siis ütles(loomult tore ja meeldiv) perearst, et hakka võtma kohe kõrgeid doose, nii kaks kuni kolm tuhat IUd päevas. Naine muigas, läks apteeki ja ostis meie oma eesti toote Ecoshi D3- vitamiini, mille ühes tilgas on juba 4000 IUd. Tilgake sinna-tänna, nii neli või viis sai ikka võetud. Siis sai korda küll.
Üldiselt on nii, et pead ikka väga teadlik olema, kui tahad arste külastada ja sealt abi saada. Või siis peab sul väga tugev immuunsus olema, et selle jamale vastu pidada, mis nad välja kirjutavad.
Kunagi kirjutati minu pooleteise aastasele lapsele hormooni raviks mõeldud preparaat. Kui ma ei eksi, siis oli tal tavaline külmetushaigus.
Vaktsiinidest invaliidistunud lastest vist ei hakkaks siin rääkima. Neid on ikka väga palju ja keegi sellest avalikult väga ei räägi.

Parandus: ühes tilgas on 4000IUd.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ebamugav tõde - kliimamuutused luubi all Celtic 20 8,846 11-06-2008, 10:17
Viimane postitus: elis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat