Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must vari inimese küljel
Autor Sõnum
Triinu83
Tavaliige

21-05-2017 21:49
Postitus: #1
Must vari inimese küljel
Minuga juhtus umbes 10 minutit tagasi veider asi. Mõtlen, et mis see oli ja miks ma seda nägin. Mitte kunagi varem ma pole näinud oma silmadega sellist asja ja mitte kellegi küljes.
Seisin õues ja mööda jalutas vanem naisterahvas, kellel paremal pool küljel oli must vari. See must vari oli veerand inimese kujuline. Et siis mitte täielik, vaid veerand. Arvasin, et mu silmad petavad, on udused ehk. Vaatasin korraks põõsaid, puid, aga need olid küll samasugused ja ilma varjuta. Vaatasin uuesti seda naist ja must vari oli ikka olemas. Mida see nüüd tähendama peaks? Näen hallukaid? Mingid võimed võimenduvad? Kui nägin õigesti, siis see must vari naise küljel võis ilmselt olla ta lähedane surnud inimene? Mida ma selliste nähtustega peale peaks hakkama?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

22-05-2017 18:14
Postitus: #2
RE: Must vari inimese küljel
(21-05-2017 21:49 )Triinu83 Kirjutas:  Minuga juhtus umbes 10 minutit tagasi veider asi. Mõtlen, et mis see oli ja miks ma seda nägin. Mitte kunagi varem ma pole näinud oma silmadega sellist asja ja mitte kellegi küljes.
Seisin õues ja mööda jalutas vanem naisterahvas, kellel paremal pool küljel oli must vari. See must vari oli veerand inimese kujuline. Et siis mitte täielik, vaid veerand. Arvasin, et mu silmad petavad, on udused ehk. Vaatasin korraks põõsaid, puid, aga need olid küll samasugused ja ilma varjuta. Vaatasin uuesti seda naist ja must vari oli ikka olemas. Mida see nüüd tähendama peaks? Näen hallukaid? Mingid võimed võimenduvad? Kui nägin õigesti, siis see must vari naise küljel võis ilmselt olla ta lähedane surnud inimene? Mida ma selliste nähtustega peale peaks hakkama?
Foto tuleb teha!
Triinu83
Tavaliige

22-05-2017 20:02
Postitus: #3
Olin väljas vaid mõne minuti ja sellepärast ei võtnud telefoni kaasa. Oleks kaasas olnud, siis vaevalt, et ma oleksin võõrast inimest hakanud pildistama. Kas üldse oleks pildile see must kogu jäänudki, see jääb nüüd muidugi teadmata.
Mannu Eemal
Blondiin

24-05-2017 21:08
Postitus: #4
Olen ka sellist asja näinud. Kuid bussiaknast. Ja seega ilmselt lühiajalisem, hiljem "üle vaadata" ei olnud võimalust. Naine ise kusjuures vaatas selle varju poole just siis kui neid nägin.
Tõlgendan seda nii, et lihtsalt "vahest näen", või et "ma ei näe, vaid mulle näidatakse". Tõlgendasin murekoormana, valukehana, aga seda mitte kuigi kindlalt.

Brain expedition.
Triinu83
Tavaliige

24-05-2017 21:31
Postitus: #5
Mul endal tekkis selline mõte, et see naine on ehk lesk ja tema kõrval on siit ilmast lahkunud mees. Valu on äkki veel värske ja pole veel lahti lasknud või on mees truuks kõrvale jäänud. Miks aga mina seda nägin, jääb ikkagi arusaamatuks. Korra mul tekkis tegelikult selline tunne, et peaks talle järele jooksma ja aitama kuidagi. Reaalselt võttes ei tundunud see siiski mõistlik idee.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 2,998 17-07-2013 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Tume vari TrueOrFate- 64 12,123 01-05-2013 22:13
Viimane postitus: Elupai
  Surnud inimese vaim . gragmetohell 0 1,649 21-09-2009 18:54
Viimane postitus: gragmetohell
  Esimene juhtum minu elus - must vari? Helen 15 4,267 20-01-2008 10:55
Viimane postitus: Helen
  Udune vari devil112 5 1,512 09-11-2007 17:08
Viimane postitus: Helkuu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog