Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatoveeritud Pentagram.
Autor Sõnum
Veiko
Uustulnukas

23-05-2017 21:55
Postitus: #1
Tatoveeritud Pentagram.
Lasin endale kunagi tatoveerida Pentagami,ise mitte teades mis asi see üldse on.Tundus lihtsalt lahe kujund.Kuid nüüd hakkan mõtlema ,et kas see nüüd võib mõjutada ka minu olemist ja tegemist.Detailidesse ei lasku kuid asi ei tundu õige!Mul on olnud isegi kolm tugevat kriimu kaelal.Olen nooruses kuradit ja deemoneid kutsunud lolli peaga kui see tatoveering oli.Olen segaduses,et mis edasi teha,kas jätta alles kui see mingisugust mõju ei avalda tegelikult?

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)

Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Triinu83
Tavaliige

24-05-2017 10:16
Postitus: #2
RE: Tatoveeritud Pentagram.
Selline pentagramm peaks just kaitsma. Ma kandsin kunagi kaelas seda wicca märki. Pentagrammi teravik otse alla pidavat rohkem kurjuse sümbol olema. Isiklikult ma aga ei laseks oma kehale tätoveerida ühtegi tähenduslikku sümbolit.
Margus454
Uustulnukas

16-06-2017 10:15
Postitus: #3
Soovitan kiiremas korras eemaldada või midagi neutraalset/positiivset asemele lasta teha. Lasin endal üle teha ja elu pööras positiivsemale lainele.
Wilholmensis
Veteran

19-06-2017 16:05
Postitus: #4
Pentagrammi kaitse oleneb sellest, mis puhul seda kasutatakse. Pentagramm ise ei kutsu ei kuradit ega deemoneid, riitus peab kah olema. Küll aga tõmbab ligi kurja. Kui ise kurja ei soovi ja sellega ei tegele, siis jah- tuleks eemaldada.
Veiko
Uustulnukas

26-06-2017 23:47
Postitus: #5
(16-06-2017 10:15 )Margus454 Kirjutas:  Soovitan kiiremas korras eemaldada või midagi neutraalset/positiivset asemele lasta teha. Lasin endal üle teha ja elu pööras positiivsemale lainele.

Asi on siis ikka tõsine jah?Pean tõesti midagi ette võtma.Aitäh info eest!
(19-06-2017 16:05 )Wilholmensis Kirjutas:  Pentagrammi kaitse oleneb sellest, mis puhul seda kasutatakse. Pentagramm ise ei kutsu ei kuradit ega deemoneid, riitus peab kah olema. Küll aga tõmbab ligi kurja. Kui ise kurja ei soovi ja sellega ei tegele, siis jah- tuleks eemaldada.

Tänud!
(selle postituse viimane muutmine: 26-06-2017 23:51 Veiko.)
positiivne
.

27-06-2017 00:01
Postitus: #6
(23-05-2017 21:55 )Veiko Kirjutas:  Olen nooruses kuradit ja deemoneid kutsunud lolli peaga kui see tatoveering oli.Olen segaduses,et mis edasi teha,kas jätta alles kui see mingisugust mõju ei avalda tegelikult?

Vaevalt et märgike sind rohkem ohustab, kui ülalmainitud kuradimängud.

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog