Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatoveeritud Pentagram.
#1
Lasin endale kunagi tatoveerida Pentagami,ise mitte teades mis asi see üldse on.Tundus lihtsalt lahe kujund.Kuid nüüd hakkan mõtlema ,et kas see nüüd võib mõjutada ka minu olemist ja tegemist.Detailidesse ei lasku kuid asi ei tundu õige!Mul on olnud isegi kolm tugevat kriimu kaelal.Olen nooruses kuradit ja deemoneid kutsunud lolli peaga kui see tatoveering oli.Olen segaduses,et mis edasi teha,kas jätta alles kui see mingisugust mõju ei avalda tegelikult?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2
Selline pentagramm peaks just kaitsma. Ma kandsin kunagi kaelas seda wicca märki. Pentagrammi teravik otse alla pidavat rohkem kurjuse sümbol olema. Isiklikult ma aga ei laseks oma kehale tätoveerida ühtegi tähenduslikku sümbolit.
Vasta
#3
Soovitan kiiremas korras eemaldada või midagi neutraalset/positiivset asemele lasta teha. Lasin endal üle teha ja elu pööras positiivsemale lainele.
Vasta
#4
Pentagrammi kaitse oleneb sellest, mis puhul seda kasutatakse. Pentagramm ise ei kutsu ei kuradit ega deemoneid, riitus peab kah olema. Küll aga tõmbab ligi kurja. Kui ise kurja ei soovi ja sellega ei tegele, siis jah- tuleks eemaldada.
Vasta
#5
(16-06-2017, 10:15 )Margus454 Kirjutas: Soovitan kiiremas korras eemaldada või midagi neutraalset/positiivset asemele lasta teha. Lasin endal üle teha ja elu pööras positiivsemale lainele.

Asi on siis ikka tõsine jah?Pean tõesti midagi ette võtma.Aitäh info eest!
(19-06-2017, 16:05 )Wilholmensis Kirjutas: Pentagrammi kaitse oleneb sellest, mis puhul seda kasutatakse. Pentagramm ise ei kutsu ei kuradit ega deemoneid, riitus peab kah olema. Küll aga tõmbab ligi kurja. Kui ise kurja ei soovi ja sellega ei tegele, siis jah- tuleks eemaldada.

Tänud!
Vasta
#6
(23-05-2017, 21:55 )Veiko Kirjutas: Olen nooruses kuradit ja deemoneid kutsunud lolli peaga kui see tatoveering oli.Olen segaduses,et mis edasi teha,kas jätta alles kui see mingisugust mõju ei avalda tegelikult?

Vaevalt et märgike sind rohkem ohustab, kui ülalmainitud kuradimängud.
Vasta
#7
Veiko mõtle iseenda jaoks selgeks mis jant on sulle õpetanud.Kui kord oled neid kutsunud, nad jäävad.Kui sa ei ole Vaimnemeister tee sinna kõrvale tasakaalustav märk.SA pead olema kõigile sellele igas mõttes HEA peremees.Kurjus on energia seda annab muuta.Kõik oleneb sinu sisetundest,sa kas kuulad oma ürgset olemust kes oled sa ise.Või seda mis on sulle pähe istunud EGO-Kurjusevõim. Mina AVATUD AKEN olen selle tee läbi käinud.Leia endas Valguse Vägi ,see on ürgne,see miks me oleme siia ilma sündinud.
Vasta
#8
Tsitaat:Pentagramm varases kristluses

Varakristlastele sümboliseeris pentagramm viit Kristuse haava ja kuni keskajani oli ta harva kasutatav kristlik sümbol. Enne inkvisitsiooni polnud pentagrammil seost kurjusega. Pigem tähendas see kujund tõde, religioosset müstitsismi ja Looja tööd.

Imperaator Constantinus I, kes kristliku sõjaväe abiga vallutas 312 Rooma impeeriumi ja kuulutas kristluse riigiusuks, kasutas pentagrammi koos chi-rho sümboliga (risti sümboolne kujutis) oma pitseril ja amuletil. Kirik kasutas siiski pigem risti (kannatuse sümbolit) kui pentagrammi (tõe sümbolit).

Söör Gawaini ja Rohelise Rüütli legendis oli pentagramm söör Gawaini talismaniks ja kuldselt inkrusteeritud tema kilbile. See sümboliseeris viit rüütlivoorust: suuremeelsust, lahkust, kõlbelist puhtust, rüütellikust ja pieteeditunnet.

Ühe teravikuga ülessuunatud pentagramm sümboliseerib suve, kahe teravikuga ülessuunatud pentagramm aga talve.

Keskajal oli Lõputu Sõlm tõe sümboliks ja kaitses deemonite eest. Seda kasutati isikliku amuletina ning uste ja akende kaitseks.

Varaseim teadaolev pentagrammi kujutis pärineb Sumerist. See oli kirjamärk UB, mille tähendus oli 'nurk; väike õõnsus; lõks'.

Mesopotaamia kunstis on pentagrammi kasutatud kuninglikel raidkirjadel, kus see sümboliseeris impeeriumi ulatumist nelja ilmakaarde.

Umbes samast ajast on pentagrammi seostatud Veenusega, sest Veenuse näiva liikumise trajektoor moodustab viisnurga.

Heebrealastele oli pentagramm Pentateuhi (Moosese viie raamatu) sümboliks. Mõnikord on pentagrammi ekslikult nimetatud ka Saalomoni pitseriks, sest ta oli kasutusel paralleelselt heksagrammiga.

Muistses Kreekas oli ta tuntud kui pentalfa, viie A geomeetriline kujutis.

Pentagrammi geomeetriat ja metafüüsilisi seoseid uurisid pütagoorlased, kes nägid temas täiuslikkuse embleemi, sest viisnurga jooned jagavad üksteist osadeks vastavalt kuldlõikele.

Gnostikute jaoks oli pentagramm Lõõmav Täht ja nagu kuusirbi sümbolgi oli ta seoses öötaeva maagia ja müstikaga.

Druiidid pidasid pentagrammi jumalikkuse sümboliks.

Egiptuses oli ta "maa-aluse üsa" sümboliks ning tähistas sümboolset sugulust püramiidi vormiga.

Paganlikud keldid seostasid pentagrammi maa-aluse jumalanna Morriganiga.

Pentagrammi on lihtsaim tähe kujutis, mis moodustub ühestainsast joonest, seepärast nimetatakse teda ka Lõputuks Sõlmeks.
https://et.wikipedia.org/wiki/Pentagramm
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat