Para-web'i sünnipäev 2017

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolver - vaimsus ja filosoofia
Autor Sõnum
positiivne
.

31-05-2017 01:53
Postitus: #1
Revolver - vaimsus ja filosoofia
Head kaasfoorumlased.

"REVOLVER"
http://www.imdb.com/title/tt0365686/

Film ja ometi mitte ainult film - igal juhul meistriteos. Kui paraveebi kõigeväelised lubavad ja lihtsurelikud on nõus, siis võiks siin teemas analüüsida "Revolvri" pildikeelt, ideed, filosoofiat ja sõnumit?

Mida arvate?

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

31-05-2017 09:27
Postitus: #2
RE: Revolver - vaimsus ja filosoofia
Jaksumööda ja viitsimistkaudu söandan alustada pinnapealsest - sedasi tutvustatakse filmi "Revolver" keskkonnas http://www.filmiveeb.ee.

Petturist mängur Jake Green (Jason Statham) on liikunud alati vales seltskonnas ning see maksis talle 7 aastat tema elust. Ta jäi vangi seitsmeks aastaks Dorothy Macha (Ray Liotta) süü tõttu ning pärast vanglast vabanemist on tal kättemaksu plaanid mõtetes. Ühel päeval läheb ta Macha kasiinosse ja hakkab teda kõigi nähes alandama. Dorothy ei ole sellise kohtlemisega harjunud ja saadab palgamõrvarid Jake´i tapma. Õnneks päästetakse ta Zachi (Vincent Pastore) ja Avi (Andre Benjamin) poolt, kes on nõus talle kaitset pakkuma...

http://www.filmiveeb.ee/filmid/1269/Revolver/
(selle postituse viimane muutmine: 31-05-2017 09:30 positiivne.)

Malandro
Veteran

31-05-2017 10:36
Postitus: #3
Guy Ritchielt on paar head meelelahutuslikku teost mis mulle meeldivad.¨Revolver¨ sinna nimekirja kahjuks ei kuulu.Aastaid tagasi vaatasin seda kahel korral mitme aastase vahega aga ka teisel vaatamiskorral miskit erilist elamust ei pakkunud.
Snacth
Lock,stock & two smoking barrels
Rock´n¨Rolla
Digitaria
kõrreline

31-05-2017 11:11
Postitus: #4
ja mis siin para on ?????

Omada omamata.
positiivne
.

31-05-2017 11:18
Postitus: #5
(31-05-2017 11:11 )Digitaria Kirjutas:  ja mis siin para on ?????

Kus täpsemalt? Malandro kõneleb kolmest meelelahutuslikust filmist, milles "para" leidub vähe. Teemaks aga on film, mida sa ilmselt ei ole vaadanud. Või oled või kulla Digitaria?

Aga küsimus on hea tegelikult, isegi suurepärane. Mis para on vaimsuses või filosoofias?

Peategelane mr Green - karakter, kellega vaataja samastub selles filmis. Karakter, kelle väljakutse on "areng".

Mr Green (Jason Statham), Zachi (Vincent Pastore) ja Avi (Andre Benjamin) ja muidugi pahalane Dorothy Macha (Ray Liotta) - neid nelja persooni peaks selle filmi mõistmiseks vaatlema, näiteks Smile ... ühe isiksusena.
(selle postituse viimane muutmine: 31-05-2017 11:36 positiivne.)

murjam
Nõid

31-05-2017 18:18
Postitus: #6
Oo, Revolver! See on suurepärane vaimne film, mis avab inimkonna tumedamaid pooli. Kuna tegemist on Guy Ritchie filmiga, müüdi seda ilmumise ajal kui filmi, mis räägib pokkerist, see mõistagi oli suur viga ja suunas ennekõike meelelahutuse otsijaid, kes loomulikult pidid pettuma, mistap RocknRolla järel sai see film ka kiiresti unustatud.
Paljud mõtlevad, nö vaimset laadi Filmifännid on selle hiljem avastanud. Film käsitleb teemat, mida enamik lihtsalt ei mõista: "ego" metafoor. Ego loojaks intellekt, samas kütab seda üles inimmeele loomne pool, kokku saame inimkonna kannatuste alge.

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
murjam
Nõid

01-06-2017 11:39
Postitus: #7
Juhtusin lugema teksti, mis kui loodud Nofretete ülaltoodud kimbatuse leevenduseks: ka vajadus kõike kategoriseerida ja lahterdada, on tegelikult hirm ja usk - läänemaailma teadususk, kui soovite. Hea lihtne lugemine http://nihilist.fm/religiooni-ja-vaimsuse-7-erinevust/

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
sissy_
Uustulnukas

01-06-2017 11:55
Postitus: #8
Samuti üks omapärane lugemine

"Toas istuks justkui suur elevant, pimedad selle kallal. Ühed kombivad elevandi lonti, arvates, et tegu on maoga, teised embavad elevandi jalga pidades seda puutüveks, kolmandad… .

http://aktuaalneevolutsioon.ee/uudised/e...a-elevant/
(selle postituse viimane muutmine: 01-06-2017 11:56 sissy_.)
positiivne
.

27-06-2017 09:36
Postitus: #9
(01-06-2017 11:39 )murjam Kirjutas:  Juhtusin lugema teksti, mis kui loodud Nofretete ülaltoodud kimbatuse leevenduseks: ka vajadus kõike kategoriseerida ja lahterdada, on tegelikult hirm ja usk - läänemaailma teadususk, kui soovite. Hea lihtne lugemine http://nihilist.fm/religiooni-ja-vaimsuse-7-erinevust/

Selles "natuke" lihtsustatud käsitluses on samuti tunda religiooni hõngu. Individualism on meie demokraatliku maailma üks põhilisi jooni.

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Meie vaimsus Celtic 216 22,552 Täna 14:06
Viimane postitus: phillip
  Filosoofia - kes millist filosoofi lugenud on? Müstik 113 52,486 04-02-2015 10:19
Viimane postitus: Pelle
  Luuleline filosoofia elust ja inimestest murjam 32 8,466 19-11-2014 01:20
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Psühhomaagia-filosoofia Krt 25 8,031 20-01-2014 11:50
Viimane postitus: Krt
  Berdjajevi filosoofia Kordus 13 3,462 19-12-2006 12:01
Viimane postitus: Kordus

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog