Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elava inimese energia jäänuk
#1
Kui reaalne see on, et on elamisse jäänud elus inimese energia, kui teda seal enam ei ela? Nimelt sain teada ,et minu elamises on varasemalt elanud omadega puntras narkomaan ja aegajalt siin mingi "elutsemine" käib. Kord on, siis pole.
Vasta
#2
See on täiesti reaalne, et korterisse, autosse, riideesemetele jne. jääb külge seda kasutanud inimese jämemateeria energia, mis koosneb võimalikest emotsioonide segust. Ka fotopildile talletub peenenergia, mida too pildistatu pole ealeski ei näinud ega katsunud.
Pealegi said teada, et seal elas antud harjumustega inimene ja muutusid kohe ettevaatlikumaks ja hakkasid energiaid ja kõikvõimalikke hääli kahtlustama. Kui seda varasemat staatust poleks sa teadnud, olnuks kõik tänaseni korras. Oleneb muidugi, kui tundeline energeetiliselt oled... .
Parim viis elamispinda vanast energiast puhastada on: viska palun kõik sealolev võõras kola välja ja teosta maast-laeni sanitaarremont, pese ka aknad. Etem on, kui osaled ka remontimisel, siis hoovab sinust ruumi armastuse, puhtuse ja loomise särtsu.
Kui hetkel vahendeid ei pruugi jätkuda või on üürikorter too tuppa männioksi ja aseta keset tuba vaasi. Puista neid ka voodi peale, alla ja sissepoole ukse ette. Ka pihlaka oksad on väga head negatiivse energia lõhustajad. Koridori mati alla vala meresoola triip. Põleta aeg-ajalt viirukeid, küünlaid ja ole positiivsetel mõtetel.
Kui antud ponnistused ei aita, võis keegi kunagi sinna ka koolnud olla. Mainisid kirjas "kord on, siis pole"... . Päri jutukate naabrite käest, ega's toda asja põle juhtunud? Siis on teised teemad, loitsud ja energeetilised puhastused hulkuma jäänud vaimu ära saatmiseks.
Edu ja õnne!
Vasta
#3
Aastaid on siin midagi aegajalt toimunud, aga viimasel ajal on see võimendunud ja sagedamalt ja aina rohkem on hakanud häirima. Sel põhjusel uurin, et mis on siin varem olnud ja sain teada, et omadega pahuksis inimene elas siin.
Vasta
#4
(18-06-2017, 12:25 )Triinu83 Kirjutas: Aastaid on siin midagi aegajalt toimunud, aga viimasel ajal on see võimendunud ja sagedamalt ja aina rohkem on hakanud häirima. Sel põhjusel uurin, et mis on siin varem olnud ja sain teada, et omadega pahuksis inimene elas siin.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kõrkjatevarred+lehed järve kaldalt toanurgasse. Tuli sattuda sageli ühe elava surnuga sama katuse alla, kes pidas end kristlaseks ja jõi samagonni ja ajas seda ise. Alati, absoluutselt alati algas köhimine pihta kui sinna mõneks tunniks ja kauemaks jäin. Nii kui järve kaldast kõrkjavarred tõin, sättisin nad kimbuks oma toa nurgasse, mul köhimisevajadus kadus momentselt tolles oma toas. Kõrkjad puhastavad täiesti reaalselt. Nende enda tarbeks lõikamisel peab miskinegi mõte nende suunas olema et nad aitaksid. Mul otsest mõtet polnud, kuid keegi soovitas ja nii tegin. Oli abi.
Ilma platseebota ja muu teadusliku jurata.

Vasta
#5
(18-06-2017, 23:40 )isemaag Kirjutas:
(18-06-2017, 12:25 )Triinu83 Kirjutas: Aastaid on siin midagi aegajalt toimunud, aga viimasel ajal on see võimendunud ja sagedamalt ja aina rohkem on hakanud häirima. Sel põhjusel uurin, et mis on siin varem olnud ja sain teada, et omadega pahuksis inimene elas siin.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kõrkjatevarred+lehed järve kaldalt toanurgasse. Tuli sattuda sageli ühe elava surnuga sama katuse alla, kes pidas end kristlaseks ja jõi samagonni ja ajas seda ise. Alati, absoluutselt alati algas köhimine pihta kui sinna mõneks tunniks ja kauemaks jäin. Nii kui järve kaldast kõrkjavarred tõin, sättisin nad kimbuks oma toa nurgasse, mul köhimisevajadus kadus momentselt tolles oma toas. Kõrkjad puhastavad täiesti reaalselt. Nende enda tarbeks lõikamisel peab miskinegi mõte nende suunas olema et nad aitaksid. Mul otsest mõtet polnud, kuid keegi soovitas ja nii tegin. Oli abi.
Ilma platseebota ja muu teadusliku jurata.


Aitäh Smile Lähen siis järve kaldale ja toon ära. Ise tegin salveiga puhastuse ja pärast põletasin musta küünalt. Mõni päev oli kõik korras ja hea kodus olla, aga siis hakkas jälle pihta. See miski või keegi teeb köögis suitsu ja käib riidekapi kallal, kui ma olen end voodisse sättinud. Siis tuleb mu juurde, käib mingi mütsakas või veider vaikne hääl. Viimati hakkas mu käel külm, kui teda toas tunda oli.
Vasta
#6
Tänaseks on selgunud see, et juba kaks inimest on öelnud, et asi pole kohas, vaid keegi surnud ja vaevatud hing on seotud minuga ja pole üldse vahet, et kus ma asun. Kahtlustan üht, aga samas tundub liiga ulmeline see.
Vasta
#7
(16-06-2017, 13:23 )Triinu83 Kirjutas: Kui reaalne see on, et on elamisse jäänud elus inimese energia, kui teda seal enam ei ela?

See miski või keegi teeb köögis suitsu ja käib riidekapi kallal, kui ma olen end voodisse sättinud. Siis tuleb mu juurde, käib mingi mütsakas või veider vaikne hääl. Viimati hakkas mu käel külm, kui teda toas tunda oli.

Mina isiklikult arvan, et see on väga ebareaalne. See tähendab, et suurem tõenäosus lasub asjaoludel, meeleseisunditel või seletustel, mis ei sisalda müstilisi energiaid või vaevatud hingi (sisuliselt samad asjad vist)?

Ehk seletad detailselt lahti, et mis siis ikkagi toimub. Näiteks kuidas sa tead, et keegi köögis suitsu teeb ja riidekapi kallal käib? Mis hääl see ikkagi on? Kas külm tunne su käel ja "tema" kohalolu ei või olla üksteist võimendavad tundmused, millel ei ole muud alget kui su veendumus ja sellest tulenev hirm, et keegi su juures tõepoolest käib?
Vasta
#8
(20-07-2017, 21:45 )Nielander Kirjutas:
(16-06-2017, 13:23 )Triinu83 Kirjutas: Kui reaalne see on, et on elamisse jäänud elus inimese energia, kui teda seal enam ei ela?

See miski või keegi teeb köögis suitsu ja käib riidekapi kallal, kui ma olen end voodisse sättinud. Siis tuleb mu juurde, käib mingi mütsakas või veider vaikne hääl. Viimati hakkas mu käel külm, kui teda toas tunda oli.

Mina isiklikult arvan, et see on väga ebareaalne. See tähendab, et suurem tõenäosus lasub asjaoludel, meeleseisunditel või seletustel, mis ei sisalda müstilisi energiaid või vaevatud hingi (sisuliselt samad asjad vist)?

Ehk seletad detailselt lahti, et mis siis ikkagi toimub. Näiteks kuidas sa tead, et keegi köögis suitsu teeb ja riidekapi kallal käib? Mis hääl see ikkagi on? Kas külm tunne su käel ja "tema" kohalolu ei või olla üksteist võimendavad tundmused, millel ei ole muud alget kui su veendumus ja sellest tulenev hirm, et keegi su juures tõepoolest käib?

Olin voodis pikali ilma igasuguse hirmuta ja vaatasin rahulikult telekat, kui kuulsin koridorist kapiukse ragisemist. Nimelt üks kapiuks ragiseb, aga vaid siis, kui see täiesti lahti tõmmata. Keegi seda teha ei saanud, sest peale minu ja lapse polnud kodus kedagi ja laps magas teises toas ja uks oli kinni. Selles kapis olid enamasti minu riided. Teisel korral oli mees ka kodus ja ta jäi juba magama ja mina olin just uinumas, kui kuulsin köögist täpselt sellist häält, nagu keegi üritas välgumihklit tööle saada ja seda mitu korda ja lõpuks oli selline kolks, nagu see kukkus maha. Sellepeale ehmatasin end püsti ja siis oli hirm ja saatsin mehe kööki vaatama, et mis toimub. Loomulikult polnud näha midagi, nagu alati. Kord kuulsime ka mehega koos veidrat heli ja ei leidnud selle põhjust. Paar ööd tagasi kuulis mees öösel pauku. Lillepott oli aknalaualt maha kukkunud. Sel võib muidugi olla reaalne põhjus, aga kuna siin toimub igasuguseid muid veidruseid, siis ei tea, kas oli reaalne ikka. Külma õhuga oli lugu selline, et siis olin üksi ja samamoodi juba voodisse end sättinud ja vaatasin telekat. Järsku tekkis tunne, et kohe tuleb keegi köögist välja ja läheb koridori või halvemal juhul tuleb minuga samasse tuppa. Päris tükkaega jälgisin, et ega midagi pole näha. Siis tekkis küll hirm ja veidi aja pärast hakkas käel külm, mis oli tekialt väljas ja mingi seletamatu vaiksem mütsakas tuli sealtpoolt, kus mu käel külm oli. Väga tuntav oli, et ma ei ole toas üksi. Natukese aja pärast polnud enam külma ja kadus ka hirm ja oli tuntav, et see miski läks ära. Päris palju imelikke asju on toimunud. Need on vaid mõned näited ja sellised tugevamad ja tõsisemad.
Vasta
#9
Kui see teki alt väljajäänud käe juhus ja kukkunud lillepott (mis on ka minu korteris korra juhtunud - taim kasvas niivõrd viltu, et mingil hetkel ületas raskuskese tasakaalu) välja arvata, siis tundub, et kõik siiamaani põhineb erinevatel kuuldud helidel.

Sinu jutust jäi mulje, nagu te elaksite korteri asemel eramajas või siis äärmisel juhul ridaelamus (mees oli teisel korrusel). Kindlasti ka tead omast käest, et puitkonstruktsioone sisaldavates majades on kõiksugu naksud, kräginad, praksud ja kriginad üsna tavalised. Eriti tavalised on need veel suvisel õhtul, kui 50 kraadisest päikeselõõmast maja 15 kraadisesse varju jääb ning päevasest kuumusest paisunud konstruktsioonid kiirelt kokku hakkavad tõmbuma.

Meie aju on ehitatud tajumise kõrval automaatselt tõlkima nähtut ja kuuldut meile juba tuttavate piltide ja helide järgi. Näiteks kui kuuleme mingisugust heli, vaatab aju automaatselt läbi oma mahuka fonoteegi, valib sealt lähima sarnase ning sildistab selle vastavalt kas "linnulaul", "automootor" või "tulemasin".

See, et sina või su mees ei leia helile ilmselt allikat, ei tähenda, et see allikas oleks olnud midagi müstilist - lihtsalt teie otsimis- ja tuvastamismeetodid võivad olla heli allika tuvastamiseks ebapiisavad.

PS: Ära nüüd valesti aru saa - pakun lihtsalt versioone, mis seletaks seda teadaolevate ja kinnitatud nähtuste põhjal.
Vasta
#10
(16-06-2017, 13:23 )Triinu83 Kirjutas: Kui reaalne see on, et on elamisse jäänud elus inimese energia, kui teda seal enam ei ela? Nimelt sain teada ,et minu elamises on varasemalt elanud omadega puntras narkomaan ja aegajalt siin mingi "elutsemine" käib. Kord on, siis pole.

Sa oled siin mitme- setme aasta jooksul, korduvalt, analoogseid postitusi teinud!
Kui endal jöud ja möistus napiks jääb, tuleb möni asisem- teadjam appi kutsuda. Mida sulle on ka siin foorumis- privas soovitatud! Korduvalt!
Niisiis: Oled sa seda teinud? Kui jah, siis vötaksid sa vaevaks täpsemalt selgitada, mida sulle kosteti- räägiti ja keda nimelt kohale kutsusid?
Loomulikult juhul, kui see saladus ei ole.

Kui sa seda teinud ei ole, siis selgita palun, miks sa seda teinud ei ole? Probleem ilmselgelt ju krooniline.

PS. Olen ise seisukohal, et enamus taolisi nähtusi- olukordi, on läbi keemia- fyysika- loodusseaduste prisma igati seletatavad.
Halvemal juhul on probleemide rägasik kinni inimese kahe körva vahel! Sellisel juhul peaks abi otsima juba veits teistsuguse seltskonna juurest, kui seda on sensitiivid- selgeltnägijad vöi meediumid!


Vasta
#11
(22-07-2017, 23:08 )cambodia Kirjutas:
(16-06-2017, 13:23 )Triinu83 Kirjutas: Kui reaalne see on, et on elamisse jäänud elus inimese energia, kui teda seal enam ei ela? Nimelt sain teada ,et minu elamises on varasemalt elanud omadega puntras narkomaan ja aegajalt siin mingi "elutsemine" käib. Kord on, siis pole.

Sa oled siin mitme- setme aasta jooksul, korduvalt, analoogseid postitusi teinud!
Kui endal jöud ja möistus napiks jääb, tuleb möni asisem- teadjam appi kutsuda. Mida sulle on ka siin foorumis- privas soovitatud! Korduvalt!
Niisiis: Oled sa seda teinud? Kui jah, siis vötaksid sa vaevaks täpsemalt selgitada, mida sulle kosteti- räägiti ja keda nimelt kohale kutsusid?
Loomulikult juhul, kui see saladus ei ole.

Kui sa seda teinud ei ole, siis selgita palun, miks sa seda teinud ei ole? Probleem ilmselgelt ju krooniline.

PS. Olen ise seisukohal, et enamus taolisi nähtusi- olukordi, on läbi keemia- fyysika- loodusseaduste prisma igati seletatavad.
Halvemal juhul on probleemide rägasik kinni inimese kahe körva vahel! Sellisel juhul peaks abi otsima juba veits teistsuguse seltskonna juurest, kui seda on sensitiivid- selgeltnägijad vöi meediumid!

Sulle vastuseks, et jah, olen tegelenud abi otsimisega teadjamatelt ja korduvalt. Niipalju olen vaid teada saanud nende aastate jooksul viimasel ajal kahelt teadjamalt (sensitiivilt, bioenergeetikult, nimesid ma ei nimeta), et minul on keegi küljes. Üks ütles ,et mu juures käib keegi ja ütles veel mõne vihje, millele ma seletust ei leidnud, aga ütles ka, et ta ei oska seda probleemi lahendada kahjuks. Sinnapaika see jäigi. Nüüd leidsin teise teadjama ja ta ütles konkreetselt koheselt ära, et meesterahvas on mul küljes ja veel sellist infot, millega sain pildi üsna kokku panna, et see on üks enesetapja, keda põgusalt tundsin, aga ta hukkus juba 15 aastat tagasi. Nii, et see saaga on kestnud tegelikult palju kauem, kui 7 aastat. Selle teadjamaga leppisimegi kokku aja, mil tuleb mulle külla ja hakkame seda lahendama, aga vat ei kujuta ette, et miks ta ei tulnud, kui oli kokkulepitud ,kõik selge ja paigas. Ütles, et võib sellepärast endast nüüd rohkem märku anda, sest tahab nüüd ära minna ja peab teda aitama. Nimesid ma ei nimeta ka sellepärast, et mitte halba reklaami teha ja pole minu õigus neid ka nimetada. Olen kõik variandid läbi mõelnud, ka selle, et probleem on mu enda kõrvade vahel. Vabandust väga tõesti, et pean nüüd elama selle teadmisega, et üks enesetapja mul küljes ripub, oma piinarikast eelnevat elu mulle peale surub ja, et ma lihtsalt polegi abi saanud ja tundub juba, et ei saagi. Vähemalt siin Eestis tundub, et ei leidu sellist, kes päriselt aidata saab/tahab. Kui mu kõrvade vahe nii sassis oleks, siis ma peaks juba tõesti vastavas asutuses ammu olema Smile Ka olen psühhiaatrite juures käinud nende aastate jooksul, nemad mul viga ei näe.
Vasta
#12
(23-07-2017, 00:20 )Triinu83 Kirjutas:
(22-07-2017, 23:08 )cambodia Kirjutas:
(16-06-2017, 13:23 )Triinu83 Kirjutas: Kui reaalne see on, et on elamisse jäänud elus inimese energia, kui teda seal enam ei ela? Nimelt sain teada ,et minu elamises on varasemalt elanud omadega puntras narkomaan ja aegajalt siin mingi "elutsemine" käib. Kord on, siis pole.

Sa oled siin mitme- setme aasta jooksul, korduvalt, analoogseid postitusi teinud!
Kui endal jöud ja möistus napiks jääb, tuleb möni asisem- teadjam appi kutsuda. Mida sulle on ka siin foorumis- privas soovitatud! Korduvalt!
Niisiis: Oled sa seda teinud? Kui jah, siis vötaksid sa vaevaks täpsemalt selgitada, mida sulle kosteti- räägiti ja keda nimelt kohale kutsusid?
Loomulikult juhul, kui see saladus ei ole.

Kui sa seda teinud ei ole, siis selgita palun, miks sa seda teinud ei ole? Probleem ilmselgelt ju krooniline.

PS. Olen ise seisukohal, et enamus taolisi nähtusi- olukordi, on läbi keemia- fyysika- loodusseaduste prisma igati seletatavad.
Halvemal juhul on probleemide rägasik kinni inimese kahe körva vahel! Sellisel juhul peaks abi otsima juba veits teistsuguse seltskonna juurest, kui seda on sensitiivid- selgeltnägijad vöi meediumid!

Sulle vastuseks, et jah, olen tegelenud abi otsimisega teadjamatelt ja korduvalt. Niipalju olen vaid teada saanud nende aastate jooksul viimasel ajal kahelt teadjamalt (sensitiivilt, bioenergeetikult, nimesid ma ei nimeta), et minul on keegi küljes. Üks ütles ,et mu juures käib keegi ja ütles veel mõne vihje, millele ma seletust ei leidnud, aga ütles ka, et ta ei oska seda probleemi lahendada kahjuks. Sinnapaika see jäigi. Nüüd leidsin teise teadjama ja ta ütles konkreetselt koheselt ära, et meesterahvas on mul küljes ja veel sellist infot, millega sain pildi üsna kokku panna, et see on üks enesetapja, keda põgusalt tundsin, aga ta hukkus juba 15 aastat tagasi. Nii, et see saaga on kestnud tegelikult palju kauem, kui 7 aastat. Selle teadjamaga leppisimegi kokku aja, mil tuleb mulle külla ja hakkame seda lahendama, aga vat ei kujuta ette, et miks ta ei tulnud, kui oli kokkulepitud ,kõik selge ja paigas. Ütles, et võib sellepärast endast nüüd rohkem märku anda, sest tahab nüüd ära minna ja peab teda aitama. Nimesid ma ei nimeta ka sellepärast, et mitte halba reklaami teha ja pole minu õigus neid ka nimetada. Olen kõik variandid läbi mõelnud, ka selle, et probleem on mu enda kõrvade vahel. Vabandust väga tõesti, et pean nüüd elama selle teadmisega, et üks enesetapja mul küljes ripub, oma piinarikast eelnevat elu mulle peale surub ja, et ma lihtsalt polegi abi saanud ja tundub juba, et ei saagi. Vähemalt siin Eestis tundub, et ei leidu sellist, kes päriselt aidata saab/tahab. Kui mu kõrvade vahe nii sassis oleks, siis ma peaks juba tõesti vastavas asutuses ammu olema Smile Ka olen psühhiaatrite juures käinud nende aastate jooksul, nemad mul viga ei näe.

Noh, kui lood sellised on, siis oled lihtsalt olematute vöimetega vöi valede "nöidade- bioenergeetikute" otsa komistanud!
Selliseid poolemeelseid tegelasi on kogu vabariik täis. Kvantpuudutajad- tervendajad, reikimeistrid... kohe valmis, kui kuskil "koolitusel" ära käidud!
Kogemustega, vöimekas ja pädev tegija, teeb su nagu niuhti puhtaks- saadab pahategija minema, kui see info ikkagist töene on. Vöimalik, et ajasid sulle niisama segast, tähtsuse möttes vöi nii!
Sinu ylesanne on selleks tööks öige inimene leida! Sinu asemel ma ei kaotaks aega, tegemist ju ikkagi sinu eluga!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Toit kui energia xcad 71 16,677 20-02-2024, 13:40
Viimane postitus: Lynx Titan
  Inimese aura Aerling 104 76,001 02-02-2021, 22:59
Viimane postitus: Q11
  Kuidas leida energia kohti slippin 34 30,248 25-06-2018, 06:38
Viimane postitus: Tinar
  Suuremad energiakanalid inimese kehas Celtic 27 19,856 11-05-2018, 19:22
Viimane postitus: Müstik
  Energia parasiit selgus 8 14,786 02-08-2016, 11:26
Viimane postitus: Digitaria
  Maalid ja fotod kui salvestatud energia WhiteWolf 23 19,270 14-06-2016, 10:34
Viimane postitus: Müstik
  Energia meie sees Celtic 9 8,365 08-03-2016, 14:05
Viimane postitus: Müstik
  Energia sageduse tõstmine chapy 7 7,059 15-07-2014, 08:48
Viimane postitus: chapy
  Puude energia WhiteWolf 30 31,635 15-06-2014, 20:36
Viimane postitus: sirlye83
  Väline energia Wahankh 7 4,454 12-06-2013, 11:08
Viimane postitus: Peisko

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat