Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üks veider unenägu
#1
Nägin täna ühte minu jaoks veidrat unenägu ja mõtlesin ehk oskab keegi midagi kommenteerida selle kohta või öelda kas sellel võib olla mingit tähendust.

Unenägu oli selline:

Oli pilves ja märg ilm, nagu oleks alles vihma sadanud. Olin enda suvilas ja toimus mingi tähistamine. Nagu ma aru sain olin ma kuulus muusik(kitarrist ja laulja) mingis bändis. Mida täpsemalt tähistasime sellest ma aru ei saanud, aga ma arvan, et tegu oli mingi saavutusega muusika karjääris, sest mind ümbritsesid bändiga seotud inimesed. Järgmisena tõi keegi mulle kitarri, et ma mängiks mingit lugu. Siis ma võtsin kitarri kätte ja mängisin ühe väga huvitava loo, mida ma pole varem kuulnud. Kui olin mängimise lõpetanud muutus unenägu veidraks. Ma panin kitarri ära ja läksin õue kõndima. Kõndisin maja nurga taha ja vaatan, et üks mees tuleb minu poole8ta oli riietatud üleni musta, pikka kasvu ja keskmise pikkusega mustade juustega). Ma ei mäletada kuidas täpselt ta bändiga seotud oli, aga kuidagi oli, võibolla oli ta see mees kes otsib bändile kontserte. Ta tuli minu poole ja tahtis mind rünnata. Järgmisena õnnestus mul temast kuidagi kinni saada ja ta maha suruda. Kui olin ta maha surunud, tõmbasin vöö vahelt püstoli välja ja surusin selle talle kaela peale. Niipalju kui mäletan siis lasku ma ei sooritanud. Aga tol mehel hakkas ikkagi selle koha pealt kuhu püstoli surusin ohtralt verd jooksma ja ta oli surnud. Siis ärkasin üles.

Kui olin üles ärganud, oli mul veel osaliselt meeles kuidas ma seda lugu kitarril mängisin. Ning kuna ma ise õpin kitarri mängimist mõtlesin huvipärast proovida seda lugu ka reaalsuses mängida, aga kuna ma täpselt ei mäletanud kuidas seda mängida ei tulnud sellest eriti palju välja.

Sai küll natuke kirjutatud nüüd, aga äkki oskab keegi selle unenäo kohta midagi kommenteerida või öelda.
Vasta
#2
Erinevate alapealkirjadega seotuid unenäo temaatikaid on foorumis oma kolmkümmend. Ehk leiad sealt mingisugusegi vaste või uuri näiteks siit:
http://unenagu.ee/
https://sites.google.com/site/tarkaja/ph...e-seletaja

Unenäod on alateadvusest tulevad signaalid, milles antakse Kõiksuse poolt märku, mida on vaja teha, öelda, pooleli jätta jne., et Sinu valitud missioon saaks võimalikult otstarbekalt kehastuses täidetud. See on ainus puhkeviis, kus oleme vaimses maailmas ja ei kellegi mulina ja käsklusteta ning kus viibime materiaalsusest lahus.
Alati ei pruugi tähendada, näiteks "vee" nägemisel, et sind kallatakse päeval esimesel võimalusel veega üle või segisti puruneb või keegi sootuks upub või talukaev üle ajab või laev jõuab sadamasse või läheb üldse põhja...
Mainisid, et sulle esitleti mingisugust muusikat. Püüa ümiseda see diktofonile, kui pilliga midagi suurt välja ei tulnud. Ehk see oli just sulle antud inspiratsioon, mida tuleks arendada ja mis võib sulle näiteks elus saavutusi ja suurt rahulolu pakkuda.
Kõik nähtu on individuaalne ja mis unenäo raamatus kirjas on ei pruugi absoluutselt sinu teemaga seonduda. Ainus võimalus on sul ise läbi oma tarkuse ja kogemuste otsad kokku viia ning analüüsides, miks see teave sulle esitleti.
Vahel võidakse mitmeid kordi jätkata antud unenägu, kui's filmi. Eeldusel, kui nn. Rajajad arvasid, et olulisemat informatsiooni sa ei näinudki, sest mingisugusel põhjusel ärkasid... . Ole siis tähelepanelik ja ärgates pane kohe kirja, mida nägid ja tee järeldused.
Vasta
#3
Unenäod on puha fantaasia ja mütoloogia.
Vasta
#4
Kirjeldan ka ühte enda veidrat kogemust unenäoga. Taustaks nii palju, et üksvahe pidutsesin päris palju, igal nädalavahetusel ja korralikult. Ja ükskord nägin ööl vastu esmaspäeva unes, et joon. Ikka nagu suur pidu oli ja imesin end täiesti täis seal. Hommikul ärkasin üles ja tundsin, et olen ikka veel purjus. Läksin rõdule suitsetama, no jumala täis, tuikusin ja pea uimane. Mõtlesin, et kuidas ma nüüd tööle lähen ja oli mul vaja öö läbi juua ometi. Järsku taipasin, et see oli ju unes, ja et tegelikult ma olin terve nädalavahetuse kaine olnud. Joove kadus sellest hetkest muidugi nagu tina tuhka.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas mitu inimest võivad samal ajal sama unenägu näha? Annarosa 68 22,104 08-10-2021, 21:06
Viimane postitus: Q11
  Paranormaalne/salapärane unenägu Kawaiistar 4 2,451 07-11-2020, 11:07
Viimane postitus: kalldunn
  2 kummalist unenägu öösel Algavl6pp 4 4,418 01-02-2020, 21:46
Viimane postitus: liisi1-
  Unenägu enne ärkamist teco 8 5,533 09-01-2020, 01:06
Viimane postitus: Aadu66
  Unenägu reaalsusesse voolav 12 5,351 30-12-2019, 20:41
Viimane postitus: Q11
  Veider kogemus poolunest Marike 7 2,796 25-11-2018, 22:39
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Subtiitritega unenägu contact-embrace-reality 3 3,234 12-08-2018, 11:08
Viimane postitus: Müstik
  Esilekutsutud unenägu Sinis 44 24,956 09-08-2018, 20:12
Viimane postitus: tanoid
  Mõis - pidev unenägu ? Jinny 3 3,423 12-09-2017, 10:43
Viimane postitus: positiivne
  Unenägu tundmatus lossis voolav 1 2,372 02-01-2015, 12:20
Viimane postitus: Psühholoog

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat