Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks on nii tuuline?
Autor Sõnum
Slinky
Uustulnukas

Postitusi: 26
Liitunud: May 2010
27-06-2017 17:51
Postitus: #1
Miks on nii tuuline?
Kas teie mäletate oma lapsepõlvest nii tuuliseid ilmasid? Kui mul oli suvel koolivaheaeg, siis veetsin peaaegu kõk päevad õues, looduses. Kunagi polnud külm, tuli paar sahmakat vihma, kuivasin ära ja oli jälle soe.
Aga praegu - kogu aeg on ainult külm ja vinge tuul. Isegi, kui juhtub olema selge taevas, siis päike ei soojenda, tuul tahab kõrvad peast viia.
Minu arust on tegu mingisuguse ilma manipulatsiooniga, aga kellele ja miks?
Ei usu, et see on nn "kliimasoojenemise" tagajärg.

Hea video, see mees võtab kõik kokku paremini kui mina oskan (NB! ingl. k)
Wind - Weather manipulation?
(selle postituse viimane muutmine: 27-06-2017 17:53 Slinky.)

bounce-bounce-bounce
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
27-06-2017 19:38
Postitus: #2
RE: Miks on nii tuuline?
(27-06-2017 17:51 )Slinky Kirjutas:  Kas teie mäletate oma lapsepõlvest nii tuuliseid ilmasid?

Mäletan ikka. Nii lapsepõlvest kui hiljemgi.
Eriti on meelde jäänud 1967. aasta augustitorm. Vaatasin aknast, kuidas puud üksteise järel langesid ja vihma sadas. Õue minekust ei tasunud unistadagi.

https://et.wikipedia.org/wiki/1967._aasta_augustitorm
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
levis
Veteran

Postitusi: 1,455
Liitunud: Dec 2003
28-06-2017 14:08
Postitus: #3
RE: Miks on nii tuuline?
Mina mäletan ka, et nooruses oli kõik teisiti kui nüüd, rohi oli rohelisem, taevas sinisem. Nüüd ühel hetkel otsustasin nostalgitseda ja otsin poest kamašokolaadi, loomulikult arvasin tõsimeeli, et see on hea ja maitsev - no ei ole maitsev ja ei olnud ta ka nõuka ajal maitsev - lihtsalt väikest meenutust oli vaja.

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
28-06-2017 19:40
Postitus: #4
RE: Miks on nii tuuline?
Äkki on asi selles, et täiskasvanuna on keha pindala suurenenud ja see toimib kui puri.

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pillu
uflufgl by öiumäim'

Postitusi: 166
Liitunud: Nov 2005
29-06-2017 12:32
Postitus: #5
RE: Miks on nii tuuline?
Olen nõus, lapsepõlves olid ilmad palju paremad, olid kuumalained, pikad kuuma perioodid.
Nüüd on Ilmad on jahedamad, tuulisemad. Praegu on juba 2 nädalat jutti tuul olnud, ma käin iga päev rattaga sõitmas ja tuul häirib mind. Seda isiklikult ma olen ammu tähele pannud ja rääkinud tuttavatega.
Hea teema Slinky
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sekhmet
Seku

Postitusi: 226
Liitunud: Jul 2007
29-06-2017 13:08
Postitus: #6
RE: Miks on nii tuuline?
Ma just selle tuule pärast ei ole jalgratta selga saanud Smile
Vanasti oli rohi ka rohelisem tahtsite õelda Smile

Kui Sekhmet saadeti maale inimkonnale kätte maksma võttis ta lõvi kuju
rüüstas ja ja rändas läbi kõik paigad, juues inimeste verd.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Marconato
Veteran

Postitusi: 1,571
Liitunud: Jun 2012
30-06-2017 13:51
Postitus: #7
RE: Miks on nii tuuline?
Tuul tekib tänu puude kõikumisele - mida rohkem puud kõiguvad seda suurem on tuul. Mõned puud pingutavad tuule tegemisega üle ja kukuvad pikali. Ka olen märganud ,et pilved tekitavad tuult, kuid öösel kahjuks ei ole pilvi näha.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 190
Liitunud: Sep 2013
04-07-2017 14:00
Postitus: #8
RE: Miks on nii tuuline?
Kanaldustekst Maa ilmastiku kohta raamatust: "Telos originaal", https://www.rahvaraamat.ee/p/telos-origi...bPh6T.dpbs

Edastab Telose ülempreester Adama:
   
Õhutemperatuur meil siin Teloses on 20-26 kraadi Celsiuse järgi ja seepärast on meil iga päev imeilus ilm. Me lõime maa all ideaalse kliima, mis on kaitstud teie päikese radiatsiooni ning ilmastikutingimuste hukutavate mõjude eest.
Seetõttu me võime kasutada oma inspiratsiooni ja hakata tegutsema kohe, ootamata ideaalseid ilmastikutingimusi selle või teise asjaga tegelemiseks. See on kahtlemata suur eelis ja aitab kaasa kasvule "praeguses hetkes". Teloses on alati "käesolev moment", sest me oleme tundma õppinud Kõiksuse Seadust tegutsemisest käesolevas hetkes ega lükka oma tegemisi tulevikku, nagu seda teete sageli teie, maapealsed inimesed. Elu on määratud selleks, et elada teda käesolevas hetkes, kui te võite kasutada kõiki jõude, mis tulevad teile appi, et liikuda oma eluteel.
Kliima etendab tähtsat rolli tsivilisatsiooni arengus ja progressis.

Nüüd räägin ma kliimast Maa peal, miks see antud hetkel on nii ebastabiilne.

Kaootilised ilmastikutingimused Maa peal on teie mõtete peegeldus.

Kõikidel planeetidel on erinevad klimaatilised tingimused. Ühtedel on need mõõdukad, teistel karmid. Mida mõõdukam on planeedi kliima, seda enam sobib see erinevatele eluvormidele. Mida karmim on kliima, seda raskem on seal füüsiliselt ja vaimselt areneda.
Käesoleva ajani on olnud kliima planeedil Maa mõõdukas. Mandrilavad nihkuvad aktiivsemalt ja see viib purustusteni, ilmastikutingimused muutuvad ühe karmimaks ja halastamatumaks, toimuvad üleujutused, maavärinad ja orkaanid. Nende agressiivsete ilmingutega on võimalik toime tulla ainult ühel viisil: te peate keskenduma jumalal, Kõige Loojal, Mis On, ja uskuma kindlalt oma surematusse. Mis teie ümber ei toimu, teadke, et olete kaitstud ja jumala kätes. Teie hingele on häving või surm tundmatud. Mõtted säärastest asjadest tekivad ainult teie mõistuses.
Maa pinnal täheldatakse temperatuuri järske kõikumisi. Mõnikord on need tähelepanuväärsed ja tekitavad raskusi. Ilm Maa pinnal on nii ebapüsiv, et on väljunud kontrolli alt. See meenutab olukorda, mis tekib siis, kui te mõnikord kaotate kontrolli oma elu üle. Ja kahtlemata on need kaks asja - stabiilsuse puudumine ja ilmastikutingimused - teie elus omavahel seotud.
Kui te millestki mõtlete, läheb teie mõte eetrisse, kus omandab energia ja tuleb seejärel teie juurde tagasi. Siin võib rakendada analoogiat ilmaga Maa peal: teie negatiivsed mõtted väljuvad, koguvad negatiivset energiat ja toovad teie juurde tagasi jõudes kaasa negatiivsust. Ja kogu see negatiivsus häirib ümbritsevat eetrit, kutsudes esile äärmiselt vahelduvad ilmastikutingimused seal, kus negatiivseid mõtteid on kinni hoitud ja kus need püüavad pääseda vabadusse. Vulkaanipursked ja maavärinad on ainsateks abinõudeks, kuidas vabastada see vangistatud negatiivsus, mis on Maas püsinud aastatuhandeid.
Meie kaitseme oma unikaalset ümbritsevat keskkonda. Teie võite luua samuti midagi säärast, kui hakkate tunnistama, et inimkond on ÜHTNE.
Ilm Teloses on alati pehme ja meeldiv, alati ideaalne. Sest meie siin, Teloses hoiame oma mõtteid Emakese Maaga täielikus ühtsuses. Ta hoolitseb laitmatult meie eest, kes hoolitsevad laitmatult Tema eest.
Elu sarnaneb keerdtrepile; kui tõusta sellel harmoonias ja armastuses olles, viib ta kõiki hoopis kõrgemale evolutsioonitasandile. Tõuske siis meiega üheskoos! Ja ehkki astmeid on palju, on meie südamed ÜHTSED.
Maa pinnal ei kontrollita mõtteid ning kaos ja hirm peegelduvad ilmastikul. Kui te purskate välja oma tundeid, hakkavad purskuma teie vulkaanid. Kui raevutsevad teie emotsioonid, teevad sedasama tormid ja orkaanid. Kui te peatute, et tõmmata hinge, rahuneb ka ilm, et kinkida teile päikeseküllaseid päevi rahus.
Niisiis - kõik, millest te mõtlete, kõik, mida te tunnete, reguleerib (või õigem oleks öelda - lõhub) ilmatikumustreid. Maa on suur peegeldi ja peegeldab tagasi kõigi oma kehal elavate elusolendite mõtted ja tunded. Kui te keskendute ja "sukeldute" tema tunnetesse, võite maha rahustada tormid, peatada lõppematuna näivad paduvihmad ning teha relvituks orkaanid ja tornaadod. Teile on võimalik seada sisse side Maaga, te oletegi siin selleks, et aidata tal hoida tasakaalu ja taastada tema kui suure Valgusolendi rahu ja suurus.
Maa oli pandud karantiini ja ära peidetud nende poolt, kes püüdsid inimesi kontrolli all hoida. Kui teised tähesüsteemid skaneerisid kohta, kus pidi asuma Maa, ilmus nende ekraanidele ainult tühi ala, justkui ei oleks Maad olemaski. See karantiin on nüüd kõrvaldatud ja Maa demonstreerib oma suurejoonelisust avakosmoses, et kõik võiksid teda näha. Maa on suur Valguskeha ja sedamööda, kuidas iga Valgustöö Tegija ärkama hakkab, muutub Maa valgus üha tugevamaks ja eredamaks.
Mina Adama jälgin hoolega kõike, mis toimub Maa pinnal ja annan igast anomaaliast teada Konföderatsioonile. Me püüame muuta kõik Maa agressiivsed ilmingud nii vähe hukatuslikeks kui võimalik.
Ilmastikuolud Maa pinnal on peegelduseks teie mõistuse seisundile ja peegeldavad seda, kui ebaõige see on ja millised on lüngad teie teadvuses. Et stabiliseerida oma ilmastikutingimusi, peate rahustama oma mõistust ja tundma, kuidas teisse tungib jumala armastus. just see armastus viib teid tasakaalu, hellitab teid ning hoiab rahulikuna. Ja teie, ilmutades armastust Maa vastu, aitate viia tasakaalu tema.
Kui te alati olete armastuse ja rahu seisundis ja tunnete, et teid hellitatakse, siis muutub ka ilm teie seisundi peegliks: rahulikuks ja vaikseks. Sest te olete makrokosmose peegelduseks, aga makrokosmos omakorda on teie peegelduseks. Teie määrate ära kõik teid ümbritsevad tingimused, sest kehtestate parameetrid selleks, et kõik oleks omavahel seotud.
Me räägime teile seda sellepärast, et olete täheldanud tugevaid tuuli ja lõppematuna näivaid vihmasadusid, mis kutsuvad esile üleujutusi ja hävingut. Te võite neid tingimusi muuta vastupidiseks, kui rahunete ning hakkate elama päevast päeva mõõdukalt ja tasakaalus olevat elu. Puudub vajadus kiirustada või asuda läbimõtlematult midagi ette võtma, sest kõik jääb oma kohale ja keegi ei saa kuhugi minna, sest minna pole kuhugi. Teie jaoks eksisteerib praegu ainult see mõõde, milles te viibite.
Ka teie õpite liuglema elu "käesolevas hetkes" sedamööda, kuidas tõuseb teie teadvus.
Teie, maapealsed elanikud, elate gigantsete tuulte, tornaadode, üleujutuste ja maavärinate meelevallas. Need stiihiad on vaid teie mõtete peegelduseks, mis on oma olemuselt kaootilised ja ebastabiilsed. Kui teie mõtted hakkavad üha rohkem ja rohkem häälestuma Loojale, muutub stabiilsemaks ka teie ilm ning kahaneb selle intensiivsus. Te olete ju kuulnud väljendit "mõtted võivad paigast liigutada mägesid"; noh, nad ongi seda suutnud, sest panidki liikuma mäed, purskama vulkaanid ning kandsid vastutust mudalaviinide, tulvavete ja kõikide hukutavate ilmastikunähtuste eest.

Mina olen Adama, teie vend, kes viibib väljaspool aega.


Edastab Sisemise Maa Nõukogu, kes räägib sinuga Mikose eesistumisel:

Te näete ja tunnete, et temperatuur Maal on pretsedenditut tõusnud. Ja ometi toimub see kõik heal eesmärgil - teie Maa ja kõigi tema eluvormide Ülestõusmiseks. Sest selleks, et toimuksid muutused, peavad toimuma muutused Maa sageduses, mitte ainult Maa peal ja Maa sees, vaid ka teie teadvuses. Vastavalt sellele, kuidas Maa soojeneb ja valmistub sisenema Footonvöösse, käivitub teie teadvus ja kannab teid kõrgematele mõistmise tasanditele. Täpselt sama toimub ka Maaga - ka tema teadvus käivitub, tema mõistmine kasvab. See puudutab kõiki Maal - kõik kogub pöördeid, et liikuda tunduvalt kõrgemasse mõõtmesse.
Päikese sageduse tõus aitab neile muutustele samuti kaasa, kuid see on mitte juhuslik, vaid planeeritud muutus; see on osa planeedi ja Päikesesüsteemi teest Ülestõusmisele. Kõik "kuumeneb", kui nii võiks väljendada, kui areneb teadvus ning planeedid, päikesesüsteemid ja galaktikad valmistuvad üleminekuks palju kõrgemasse mõõtmesse. Tavalised tingimused, mida te olete näinud juba eoone, on nüüd kõigest sadade ja kümnete aastate jooksul radikaalselt muutunud, et edasiliikumine saaks toimuda. Liikumine tähendab muutumist, ja just seda võite te näha Maa pinnal.
Päikese sagedus tõuseb samuti selleks, et neid muutusi esile kutsuda. See on osa loomulikust protsessist, kui päikesesüsteem läheb üle viiendasse dimensiooni. Hävitustöö ja saastamine vaid kiirendavad seda protsessi, see on midagi häiresignaali sarnast, mille ülesandeks on äratada inimesi Maal oma tegude, mõtete ja tunnete tagajärgede teadvustamisele. Sest teie mõtted, tunded ja teod aitavad sellele hävitustööle ja saastumisele samuti kaasa.
See ongi põhjuseks, miks praegu muutuvad üha populaarsemaks igasugused isiksuse kasvu ja transformatsiooni süsteemid, sellepärast käivadki inimesed psühholoogia ja metafüüsika alastel seminaridel ja treeningutel. Nad tahavad mõista ennast, oma mõtlemist ja käitumist ja oma mõtteid ja tundeid õigesti kasutama õppida.
Sellepärast ongi film "Saladus" (ilmunud ka raamat: https://www.apollo.ee/saladus.html ), saanud kogu maailmas nii populaarseks (Tegu on 2006.a. valminud 90-minutilise dokumentaalfilmiga, mis paljastab universumi SUURE SALADUSE, mida on edasi antud läbi aegade, et see jõuaks lõpuks nii sinu kui ka kogu inimkonnani. Sinust saab see, millest sa enim mõtled aga sa tõmbad ka ligi kõike seda millest sa enim mõtled. Mõtted saavad asjadeks).
Film "The secret" (Saladus), (ENG) 1:30 h, https://www.youtube.com/watch?v=EC_YmdPy2h0
See seletab, kuidas kasutada Kõiksuse Seadusi, et saada küllus, heaolu rahu ja tervis, lihtsalt teadvustades oma mõtteid, tundeid, sõnu ja tegusid. Me soovitame kõikidel inimestel seda filmi vaadata, sest Kõiksuse Seaduste järgimine muudab mitte ainult teie enda elu, vaid ka Maad ennast, ja siis võite te üles tõusta kergelt ja elegantselt, ilma Maa pinda hävitamata. Puudub vajadus, et Ülestõusmisega kaasneks Armaggeddon.
Kõiksuse Seadused ühendavad kõike ja teevad nii, et kõik töötaks sünkroonselt soovitud resultaadi saamiseks. Sellepärast - jah, Maa soojeneb, Päike kuumeneb, teie teadvus laieneb ja kõik valmistub Suureks Üleminekuks tunduvalt kõrgematele teadvuse tasanditele, viiendasse dimensiooni, kus kõik te saate pidevalt teadvustama kõiki oma mõtteid, sest näete, kuidas iga mõte manifesteerub viivitamatult.

-------

Kõik meie hädad peretülidest ühiskondlike vastasseisude ja ökokatastroofideni on tingitud iseseisvalt aktiveeruvatest emotsioonidest ja teadlikkuse kasutamise puudulikkusest.

Kui massimeedia teostab päevade kaupa hetke ning tulevaste ilmaprognooside kihutustööd, korrutades "paha ilma" kui mantrat, siis tuhanded ja miljonid kuulajad-vaatajad aktiveerivad paratamatult oma Sõna väe ja Mõtteenergia kaasabil selle tõelisuseks.
Inimesed! Püüdke mõelda alati ilusast ilmast, olenemata, mida kehva ka ei lubata ega kirjutata ja Teie hea energiapeegeldus vormitakse Universumis ilmsiks, kuna armastus, headus ja kaasvaimu aitamine on Looja tahe, mis võidab alati!
Universumi Seaduste järgi rändab "kuri" lõpuks ajaloo prügikasti, sest armastuse sirge pole kurjusega enam paralleelne.
Täna kindlasti iga päev Ilmajumalust Martus't loodud ilusa ilma eest!
Ilusat ilma tuleb kiita ja tänada, kuna tänuenergia täidab Sinu soovi.
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2019 14:15 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: May 2009
04-07-2017 22:00
Postitus: #9
RE: Miks on nii tuuline?
Siin pole midagi para-anomaalset. Puht loodusteaduslik põhjus. Ma arvan, et teema püstitaja mõtleb kevadet-suve? Asi selles, et Põhja-Jäämerel on õhumasside tsirkulatsioonisüsteem muutunud juba 20 aastat tagasi. See on see õhumasside tsirkulatsioon, mis on kindlas perioodilises liikumises ja kujundab Põhja-Euroopa ja s.h. ka meie suvist ilmastikku. Meil on hakanud suviti puhuma loodetuuled, mis suviti ei peaks olema (enne 20 aastat tagasi kliimamudeli järgi), loodetuul on suht tuuline ning kuiv ja jahe. Seetõttu ongi suved meil jahedad, eriti juuni, mida 20 aastat tagasi veel ei olnud. Samas aga tungivad meie laiuskraadile soojemad õhumassid, milles on Siberi või Kaukaasia üles soojenenud õhk, kuigi külmad tsirkulatsioonid tõrjuvad need soojemad õhumassid eemale, tekitavadki need frontide konfliktid tugevamaid tuuli. Talvised tuuled aga tekivad arktiliste õhumasside ja meie laiuskraadidel tekkinud sekundaarsete õhumasside kokkupõrkel, ehk siis, kui ilmastik peaks olema sel ajal külm, tungivad sisse soojad õhumassid, mida ei peaks olema, aga just see P-Jäämere uus muutunud kliimamudel soojad talved tekitavadki. Soe talv on alati tuuline.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Miks linnud vahel "sassi" lähevad? Aerling 96 27,281 26-03-2015 13:35
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Miks putukad korduvalt vastu akent lendavad? kurk 15 5,632 06-11-2008 15:40
Viimane postitus: Ares

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog