Teema on suletud 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERROR-FAKE EURO-GLOBALIST
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

Postitusi: 592
Liitunud: Nov 2016
23-08-2017 10:49
Postitus: #1
ERROR-FAKE EURO-GLOBALIST
Pidevalt on meie ajupesu-meedias kuulda mingitest euroopalikest väärtustest, millele Eesti peaks higistades lähenema, ja mille sisuks on islamistliku geiimpeeriumi loomine. No kui Eesti oleks reaalselt apartheidiriik või jäik natsireich, siis kuidas saaks siin rahumeelselt viibida ja vabalt külastada mitte üksnes eurooplased vaid ka ülemaailma erirahvuste ja rasside esindajad?

Ülinaljakas on ka see, et seaduse järgi siinseid võõrrahvaid mitte vähimalgi määral diskrimineerida ei tohi, mis on üsna rangelt karistatav, kuid roheline tuli on kohalikku põlisrahvast alandada ja oma "primitiivsete" uskumuste pärast karistada. Ah et ei usu, või sa polegi midagi märganud? Aga kasvuruumi avatusele veel on... järgmisena tuleb Laulupidu ja eesti meistrivõistlused igasugustes spordimängudes kah ära keelata - kõik peab saama rahvusvaheline. Samuti rahvuslippudega lehvitamine kindlasti äralõpetada!

Ühesõnaga Eestis ei valitse mitte mingi suletud marurahvuslus vaid haigelt avatud fake-globalism, ehk juurteta roosapilvedes hõljuv maruglobalism kui soovid, mida toidavad kohalikud arad mädapeade tzombi-orjad. Naera tõesti või puruks! Ja see fenomen ei ole tegelikult poliitilise parem-vasak-tsentri küsimus, nagu kõik ullikesed vannuvad - poolestunud afferiste leidub igalpool - vaid inimese loomuliku arengu küsimus.

Põhiprobleem ongi selles, et ei tehta vahet ajas elutervelt areneval inimvaimul ja väärastunud fake-globalismil, mis on lihtsalt superlahe! Ideoloogilised euro-fanaatikud ei küüni reaalselt isegi eluterve rahvusluseni, et selle suhtes nii idiootilist vaenulikkust kultiveerivad, aga kes sellest ikka aru saab? Euro-avatuse propageerijad teostavad sedasi paradoksaalselt hoopis totaalset vaimulamedust ja kõik on ikka häppi! Haritud error-globalist ei rahuldu enne kohaliku rahva korralikku alandamist ja ulmelis-sophisticated mustamistööd, neil on selleks kõik maailma fake-õigused ja pähetaotud error-argumendid ammu valmis.

Üliagarad internäshjönalistid ei arene tasa ja targu maainimesele loomuomaselt, vaid keerutavad suurustlevalt ajupesutolmu üles ja kärsitult manitsevad ausat eesti last homopromoga ühinema. Nende meelest võib natsi-rahvused teepealt sõjakalt ärakoristada, sest kõik väiklased ja klassikalised kultuuridevärvid on ju „out”. Nad tahavad saada endale ei-tea-mida-kõige-haigemat kunstikatastroofi nüüd ja kohe, astumata ise selleks mitte ühtegi väärikat sammu, aga väärakalt lendavad hävitajana üle oma esiisade laipade küll.

Kui ühel ilusal päeval on rahvused võrdõiguslikult segapudrumassiks purustatud, siis võib arulage ja õnnis multikulti-globalism uhkelt alata. Sellel tõeliselt demonkraatlikul õnnepäeval on kõik eurorahvad vennalikult lapiti maamutta lömastatud ja võrdselt unelmate sõprustaignaks sõtkutud. Siis sünnibgi suuremeelne Uuseuroopa islami-geiimpeerium, kus vaid üks totaalne tumehall rahvamass on „in”... revolutsiooniliselt moondub ka kogu Euroopa maalikunst mõtetult tumehalliks massiks. USAs, Venemaal, Indias ja Hiinas jne. ongi see suuresti vist juba juhtunud?

Lõpuks olemegi miljardid parasiitlikud antiinimolendid, kelles puuduvad nii minevikujuured kui ka mitmekesisuse haare – pole enam midagi haarata ega millelegi loomulikult toetuda, on vaid üks lamepimestatud ja tumehall euro-globalismi segumasin. Ja kogu maailma valitseb vaid üks lolluse poolt orjastatud inimrass, mida nimetatakse ühtemoodi - homo neegerkond. Samuti kõik numbrid - 2, 3, 4 jne. - peale 1-he puuduvad, kuna see diskrimineerib igasugust võrdsuseprintsiipi ja tõmbaks nähtusi eristavaid arusaamisepiire. Veelkord - kõik peab olema vaid üks! Siis meie peades veritseb üks suurusehullustuses mädanev error-fake euro-globalist? Niiet tore lugu küll, aga prohveti-Lobjakas on igatahes matsidele rääkinud!
(selle postituse viimane muutmine: 23-08-2017 10:55 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,623
Liitunud: Sep 2007
23-08-2017 11:23
Postitus: #2
RE: ERROR-FAKE EURO-GLOBALIST
Vabandust, aga tegemist ei ole para-web temaatikaga ühtiva teemaga ning kuulub sulgemisele.

Pilguheit foorumi reeglitele:

Tsitaat:3.1. Uue teema loomine

Alustatud teema peab olema seotud meie foorumi temaatikaga ja omama kindlat fookust. See tähendab, et poliitikast, erinevatest poliitilise alatooniga liikumistest ja ühendustest, rassidest, migratsioonist ja majandusest jutustavad teemad kuuluvad sulgemisele/kustutamisele. Vandenõust teema tegemine peab olema põhjendatud ning kaudsed seosed selleks piisavad ei ole.

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused
Teema on suletud 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog