Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meditsiin ja alternatiivne meditsiin.
Autor Sõnum
Minaelan
Veteran

05-10-2018 09:04
Postitus: #76
RE: Meditsiin ja alternatiivne meditsiin.
(05-10-2018 08:48 )Chaos Kirjutas:  No alles paar posti tagasis sa "kuulsid" et sul on ""emakakasvaja"" ja "nägid" ravimiretsepti. ( lisaks minu isiklik tähelepanek, inimesele kellele raha pole oluline "nägi" seal ainult ravami hinda Laugh)

Miks sul selliseid asju on vaja välja mõelda jätame sinu enda vastata, teistele on see niigi aimatav!

Vot seda asja ma küll välja ei mõelnud, kuidas saaksingi, kui selle ise läbi elasin ja tõesti ravimeid ei kasutanud. Olin tollal just esimesed esoteerika raamatud läbi lugenud ja kuna mul oli usku enesetervendamisse, siis katsetasingi enese peal. Õnnestus.

Samas, ei soovita seda kellelegi teisele, kes ei oma sellist usku ja sisendusvõimet, mis aitaks.
Ma usun, et kunagi kauges tulevikus omavad paljud inimesed sellist mõtte/sisendusjõudu, mis aitab kas ennast/teisi tervendada või ka reaalsust muuta...
Hiljem avastasin, et Kristiina Raie meditatsioonid on sama võimsad.

Neid võib vabalt öösel käima panna ja oma alateadvusel käskida/paluda selle järgi tegutseda. Mõjub hästi Smile.

https://www.youtube.com/results?search_q...tiina+raie

https://www.youtube.com/watch?v=XT_0oSqG...7EH3BKOBm1
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2018 09:26 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

05-10-2018 09:42
Postitus: #77
(05-10-2018 09:04 )Minaelan Kirjutas:  Samas, ei soovita seda kellelegi teisele, kes ei oma sellist usku ja sisendusvõimet, mis aitaks.
Ma usun, et kunagi kauges tulevikus omavad paljud inimesed sellist mõtte/sisendusjõudu, mis aitab kas ennast/teisi tervendada või ka reaalsust muuta..

Juba praegu on selliseid inimesi.
Ja mitte kauges tulevikus vaid nüüd. Tõsi küll, 3D ja 4D eralduvad. 4D-s saab see olema/on tavaline. 5D-s hakkame sama Usuga Looma, reaalsust muutma, väiksemal määral juba 4D-s.
Mannu Eemal
u xa ke

05-10-2018 12:46
Postitus: #78
Chaos, sina räägid füüsilise keha tajudest. Arstid samuti tegelevad (valdavas enamuses) füüsiliste kehade tajudega.
Lorenz räägib hoopis emotsionaalse (mõnel pool öeldud ka vitaalse) keha tajudest.
(04-10-2018 21:03 )Lorenz Kirjutas:  Praegu küll see nö. ametlik arstiteadus veel palju inimese tajuga ei tegele. See ravib keha ja oma tajudega peab patsient ise tegelema. ... akadeemiline teadusmaailm tundub aina enam tunnustavat inimese taju. Et taju on eraldiseisev nähtus, mida tasub uurida asjana iseeneses.
Need tajud on seotud nii ülespoole (põhjuslikkuse keha) kui ka allapoole (füüsilises kehas) olevate asjadega. Nt kui ajukeemia on paigast ära, siis maailmataju muutub ja olemine (olemas olemine) muutub väga ebameeldivaks, ilma et mingit füüsilist halva tunnet oleks. (vrd Nielanderi luuvalu näide) Ajukeemia seos "ülemiste" kehadega on ka olemas, läheb aga siin teemast välja ja pole mulle endale ka selge. Suur tagasiseidestatud süsteem. Füüsilise keha "lõigu" parandavad rohud ära, muud lõigud tuleb muudmoodi parandada.

See taju, millest Lorenz kirjutas, omab ühist osa sellega, mida tuntakse alateadvuse nime all. See määrab tglt ära kuidas inimene end tunneb (kuidas tajub ennast ja maailma). See on aga haigusest paranemisel väga tähtis. Kui ikka usaldusväärne isik (arst või šamaan) ütleb, et on surmahaigus (või šamaani puhul karistus), vt siin: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8737&pid=247087#pid247087, siis inimene tajub end surmalemääratuna, ja see taju on suuteline tapma.
Ja vastupidi.

Inimesed aga armastavad pugeda oma kindlatesse kastidesse. Arstid (lääne omad) tegelevad ainult füüsilise osaga ja eitavad seda tajude osa. Uhhuu-parandajad (siia ei kuulu ei ajurveeda ega hiina-tiibeti meditsiin, ja targad* ravitsejad) panustavad ainult kõrgemale osale, omamata ise aga oskust liigutada inimese alateadvust (taju) paranemise asendisse. Ja omaette teema on see, kas, kus, mis tingimustes see liigutamine üldse võimalik on. Selleks "liigutamiseks" kasutavadki šamaanid ja hiilerid "tsirkust" (verised kanasisikonnad jms Filipiinide hiilerite puhul nt). Skeptikud teevad sellest aga järelduse oma maailmavaate piires ja viskavad pesuveega ka lapse välja.

* Targad ses mõttes, et oskavad vahet teha, mis puhul joonelt saata lääne arsti juurde.

Brain expedition.
Minaelan
Veteran

05-10-2018 13:07
Postitus: #79
Huvitav on see, et eelmised aastatuhanded, kuigi need olid vägivaldsed ja rasked, jäid ellu siiski tugevamad ja tervemad inimesed.
Nüüd, kui püütakse elus hoida ka mähkmetes ja liikumatud ajuinvaliidid, muutub inimkond järjest nõrgemaks ja sõltuvamaks ravimitest.
Ehk siis toimub inimkonna mandumine.

Dalai-laama
Chaos
Veteran

05-10-2018 14:03
Postitus: #80
Mannu. Füüsiline ja psüühiline on omavahel seotud ei ole ühte ilma teiseta. Võtame samad prillid. Inimene ilma prillideta näeb teistsugust maailma psüühiliselt. elik tajub erinevalt. On siis mõtet tegeleda selle psüühilise poolega või füüsilise poolega? Viga on füüsiline, aga avaldub psüühiliselt.
Mannu Eemal
u xa ke

05-10-2018 14:14
Postitus: #81
Muidugi on seotud. Kõik on suur tagasisidestatud süsteem.
Tsitaat: Inimene ilma prillideta näeb teistsugust maailma psüühiliselt. elik tajub erinevalt.
Ei. See ei ole see psüühiline, mida mina mõtlen. "Mustad prillid" on need mis psüühilist taju muudavad.

Brain expedition.
Fenkol
Metsik

05-10-2018 16:19
Postitus: #82
(05-10-2018 14:03 )Chaos Kirjutas:  On siis mõtet tegeleda selle psüühilise poolega või füüsilise poolega? Viga on füüsiline, aga avaldub psüühiliselt.

Ja ka vastupidi võivad psüühilised häired avalduda füüsiliselt. Neid peab vaatama koos ja nii et vana ja uus kokku saaksid. Traditsioonide tarkus tuleb siduda ametliku meditsiini praktikasse kus seda praegu veel ei ole.

Eile oli ETV esimese stuudio saade Karmen Jolleriga ja küll oli piinlik näha sellist ümmargust ja sisutühja propaganda monoloogi. Tema ütlemistes oli nii palju rumalaid komistusi et ei jõua neid ette lugeda aga see kus nimetas tänapäevast koolimeditsiini traditsiooniliseks kraapis kohe väga kõrva. Selle peale vaatasin sealt tervise trendi lehelt kus inimesed arste hinnata saavad et kui armastatud arst tema on ka. Ei ole väga sest pidi empaatiavõime puuduma, käitub jämedalt oma klientidega. Ja kui ma siin Minaelani imelist tervenemist märkasin siis meenus üks kommentaar sealt lehelt ja ma küsiks Minaelanilt kas ta ikka on kindel et see arst ikka õige diagnoosi palni, et võibolla seda kasvajat ei olnudki millest oma sisendusega paranesid? see kommentaar näitab et perearsti juures võib juhtuda küll et saad kergekäeliselt vale diagnoosi. See siis juhtus Karmen Jolleri juures: "lohakas ja ükskõikne arst. Proua Kõiketeadjawink Nimelt pani see "tark" tohtritädi mu 80-aastasele vanaemale 5 minutiga vähi diagnoosiSad hiljem selgus, et vanaema vereanalüüsid on ideaalselt korras, ainult põlveliigese vahelt on vedelik otsas. Ta vahetas kohe perearsti."

No temaga on selline inetu lugu et oma jalad sai ta alla seal samas Telliskivi kliinikus kus asutaja Dr.Prits teda palju aitas ja kelle vastu Jooler nüüd nõiajahti korraldab või siis pigem on ostetud korraldama. Tal on ju palju rohkem võimalusi kompromiteerida arsti kuna tuleb selle kliiniku personali seast. Paraku on lugu inetu ja kuulsust ta saab kuid juba paistab et hea kuulsus see pole ja õnneks Dr. Pritsi vastu suunatud lood kõik järjest kokku kukkumas. Miks ma sellest siin teemas rääkida tahtsin on see et Prits on meil üks väheseid kes neid kahte maailma siduda on võtnud. Koolimeditsiini ja unustatud traditsioonilist poolt. Homöopaatia kipub olema ka ainult teises äärmuses ja sümptomaatilist välistama kuid ükski äärmus ei püsi kuigi kaua kui ei leia silda teise pooleni ja nende vahel tasakaalupunkti.
Chaos
Veteran

05-10-2018 16:25
Postitus: #83
No võtame siis shamaanid ja ravitsejad, kas nad oma rännakutes ja meditatsioonides mõjutavad kuidagi psüühika poolt. Nimetame neid siis tajuniheteks või astraalrännakuteks. Ei mõjuta, nad mõjutavad oma füüsilist keha mis siis omakorda mõjutab psüühilist maailma oma tajunihete ja nägemustega.
Mõni anestesioloog oskab seda kindlasti paremini seletada.

Fenkolile.. teispidene pool on ka muidugi õige. Näiteks stress ja depressioon ei teki alati füüsilistest teguritest, võivad aga ei pruugi. Ja ravis sellega arvestatakse.
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2018 16:31 Chaos.)
Mannu Eemal
u xa ke

05-10-2018 16:44
Postitus: #84
Inspireerituna 13. reede ja musta kassi teemast: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid247170, seletan "taju": musta kassi näevad füüsilised silmad (prillidega teravalt, ilma uduselt), ka see on taju. Kuid musta kassi õnnetusttoova endena tajub emotsionaalne keha (mis omakorda mõjutab füüsilist keha). Kui inimene on küll kuulnud, et must kass on halb enne, aga tema emotsionaalne keha seda ei taju õnnetuse endena (musta kassi füüsilise silmaga tajudes), siis tema "maailmas" seda seost ei eksisteeri. Sügavalt ebauskliku inimese "maailmas" on see seos aga täiesti reaalne (kuigi pole füüsiline).

Arstid ei arvesta selle "maailmaga", mis on inimeseti väga erinev. Need, kelle jaoks tavameditsiin on emotsionaalselt ebameeldiv misiganes põhjusel, eks need kipu alternatiive otsima.

PS Siin ei hakka konkreetsete arstide reitinguid arutama ja minevikku lahkama. PW ei ole Delfi naistekas.
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2018 16:55 Mannu.)

Brain expedition.
Temimoor Eemal
tume

05-10-2018 16:49
Postitus: #85
(05-10-2018 16:25 )Chaos Kirjutas:  No võtame siis shamaanid ja ravitsejad, kas nad oma rännakutes ja meditatsioonides mõjutavad kuidagi psüühika poolt. Nimetame neid siis tajuniheteks või astraalrännakuteks. Ei mõjuta, nad mõjutavad oma füüsilist keha mis siis omakorda mõjutab psüühilist maailma oma tajunihete ja nägemustega.
Mõni anestesioloog oskab seda kindlasti paremini seletada.

Chaos, ma pakun, et isegi sina nihutad oma taju aegajalt Laugh Lihtsalt sa pole sellest teadlik wink

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Mannu Eemal
u xa ke

05-10-2018 16:51
Postitus: #86
(05-10-2018 16:25 )Chaos Kirjutas:  No võtame siis shamaanid ja ravitsejad, kas nad oma rännakutes ja meditatsioonides mõjutavad kuidagi psüühika poolt. Nimetame neid siis tajuniheteks või astraalrännakuteks. Ei mõjuta, nad mõjutavad oma füüsilist keha mis siis omakorda mõjutab psüühilist maailma oma tajunihete ja nägemustega.
Kas sa mõtled seda, et šamaan võtab seent sisse (= mõjutab füüsilist keha) ja see mõjutab šamaani enda psüühhikat?
Kui jah, siis see on muuhulgas ka just nii.

Mina aga räägin sellest, et oskaja šamaan, ja ta ei vaja selleks füüsilise keha mõjutamist, nihutab oma patsiendi teadvust nii, et see lülitab sisse organismi iseparanemisvõime. Seda teeb muuseas ka platseebo.
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2018 16:53 Mannu.)

Brain expedition.
Chaos
Veteran

05-10-2018 16:56
Postitus: #87
Mannu sellisele küsimusele võib anda palju vastuseid, olenevalt sellest, mis vaatepunktist vaadata. Mis asi on inimene? Võib niimodi vastata, et inimene on emotsioone täis loom. Võib vastata, et inimene on emotsioonide looja ja tarbija. Võib veel mitmeti siduda inimesi ja emotsioone. Aga sellised küsimused - vastused ei aita meid edasi siis, kui me tahame vastust küsimusele, miks on inimloomus selline.
Mannu Eemal
u xa ke

05-10-2018 17:02
Postitus: #88
OK Smile

Ma tglt loodan, et Lorentz kirjutab midagi veel omalt poolt, mida ta tajumiste (haige olemise taju jms) kohta teab.
Sest mina siin võtsin tema mõiste ja hakkasin oma äranägemise järgi lahkama.

Brain expedition.
Tulnukinimene
turist Maal

05-10-2018 17:25
Postitus: #89
(05-10-2018 16:25 )Chaos Kirjutas:  No võtame siis shamaanid ja ravitsejad...
Olen vist korra selle bakatöö siia juba postitanud:
“Energiaga või “kätega” ravimist on üle kogu maailma kasutatud juba mitu tuhat aastat. Erinevates maades on seda “ravivat energiat” kutsutud mitmeti: Jaapanis ki, Hiinas, Indias chi, hindudel praana, marilastel ju, eestlastel vägi või mana. Tänapäeval kasutatakse ühist nimetust bioenergia…
Zimmerman kasutas oma katses ülitundlikku magnetomeetrit (SQUID∗ ), mõõtes teraapia ajal energiaga ravija käte ümber tekkivat välja. Ilmnes, et ravija kätest väljub ravi ajal pulsseeriv biomagnetväli, vahemikus 0,3-30 Hz (Joonis 1.). Kõige rohkem täheldati sagedust 7-8 Hz. Vahemik 0,3-30 Hz hõlmab mõningate füsioteraapias pehmete kudede regeneratsiooni intensiivistamiseks kasutatavate aparaatide poolt tekitatud madala sagedusega impulsse. Erinevad koed vajavad regenereerumiseks erinevat magnetvälja sagedust: närvid –2 Hz, luukude –7 Hz, ligamendid –10 Hz, kapillaaride formeerumiseks, fibroplastide proliferatsiooniks ja naha nekroosi vähendamiseks 15, 20 ja 72 Hz ...
... Selline nähtus aitab ka seletada, kuidas energiaga ravijad suudavad oma käte ümber tekitada vähemalt 1000 korda tugevama biomagnetvälja kui “mitte-ravija” "
http://taastusravi.com/wp-content/upload...-2006a.pdf
kage
naegleria fowleri

05-10-2018 17:37
Postitus: #90
(05-10-2018 16:44 )Mannu Kirjutas:  Kuid musta kassi õnnetusttoova endena tajub emotsionaalne keha (mis omakorda mõjutab füüsilist keha).
Ennast jälgides ütleks, et ma moodustan emotsioonid endas ise (tundub nagu automaatselt mingi algoritmi järgi ja mitteteadlikult niikaua kuni pole neid selgeks mõelnud ja neist aru saanud) ja ma võin seda osa emotsionaalseks kehaks nimetada, aga emotsioone tajun ma siiski ise. Kui sellises kõrvaltvaataja stiiilis jätkata, siis tuleks ka nt mõistus ja arukus eraldada - "füüsiline keha võtab vastu signaali ja emotsionaalne keha tajub seda ning mõistus mõtleb lahti millena tajub (õnnetusena, ükskõiksena, meeldivana, jne) ning tekitab vajadusel mõtte ning füüsiline keha tegutseb vastavalt saadud signaalile...".

Musta kassi õnnetuse endena tajumine tähendab tegelikult lihtsalt seda, et sa oled selgeks õppinud, et see tähendab õnnetust ja järgmine kord ei pea enam olemaolevale infole/seosele mõtlema vaid sa tajud seda infot automaatselt õnnetuse tundena (seos on loodud ja usk sellesse kindel).
(05-10-2018 16:56 )Chaos Kirjutas:  Mis asi on inimene? ... miks on inimloomus selline.
Sa ju oled inimene ja sul on inimloomus? Iga inimene saab enda üle mõelda ja vastuseid leida mis asi ta on ning miks ta loomus on selline nagu ta on kui ta ennast ja oma arengut läbi aja analüüsib.
Chaos
Veteran

05-10-2018 18:24
Postitus: #91
Aa ei ei seda ma mõistan küll, inimene oma piiratud infohulgaga ja huvidest tingitud emotsioonidega peab ennast näiteks targemaks kui valitsus (siin neid näiteid küll) eks siin aitab see enda üle mõtlisklemine kindlasti. Tegelikult on see kõva tase. Tuleb õnnitleda, eriti enesekindluse eest.

Ma pidasin silmas natuke sügavamat loomust, ma neis para terminites veel päris kodus pole!
kage
naegleria fowleri

05-10-2018 18:43
Postitus: #92
(05-10-2018 18:24 )Chaos Kirjutas:  Ma pidasin silmas natuke sügavamat loomust, ma neis para terminites veel päris kodus pole!
Ma pidasin ka seda silmas Mina Olen jutule viitamisega, sest minu jaoks paistab sealt silma pigem seoste leidmine maailma ja Jumalaga ja enda sügavamast olemusest/loomusest arusaamine.

Järgmine vastus sobivamas teemas.
(selle postituse viimane muutmine: 05-10-2018 20:16 kage.)
Chaos
Veteran

05-10-2018 19:06
Postitus: #93
Jah see oli enda (ise"loomus"tamiseks) hästi kirjutatud. Igat suhet olgu see siis jumala ja või maailma vahel saab iseloomustada noh ütleme parameetrite järgi. Kus vorm psüühikaline,hingeline (nimetab kes kuidas soovib) ja sisu on füüsiline, aga ma ei mõelnud ise nii seda.
Mannu Eemal
u xa ke

06-10-2018 10:31
Postitus: #94
(05-10-2018 17:37 )kage Kirjutas:  Ennast jälgides ütleks, et ma moodustan emotsioonid endas ise (tundub nagu automaatselt mingi algoritmi järgi ja mitteteadlikult niikaua kuni pole neid selgeks mõelnud ja neist aru saanud) ja ma võin seda osa emotsionaalseks kehaks nimetada, aga emotsioone tajun ma siiski ise. Kui sellises kõrvaltvaataja stiiilis jätkata, siis tuleks ka nt mõistus ja arukus eraldada - "füüsiline keha võtab vastu signaali ja emotsionaalne keha tajub seda ning mõistus mõtleb lahti millena tajub (õnnetusena, ükskõiksena, meeldivana, jne) ning tekitab vajadusel mõtte ning füüsiline keha tegutseb vastavalt saadud signaalile...".
Just wink Smile sa said just praegu sellele mõtteviisile pihta! Sellele mõtteviisile, mis on aluseks 5 või 7 keha süsteemile.
Kui nüüd mõtiskleda veel selle üle, et mis see kõrvaltvaataja täpsemalt on, siis uhuud igatahes jõuavad "mina olen"-telje juurde, mida hinduistid nt Atmaks nimetavad.

Tavalise inimese (mitte uhhuu) jaoks on kirjutatud raamat: Ingvar Villido "Emotsioonid. Inimkonna suurim sõltuvus". . Seal on päris hästi lahti seletatud see 5 keha süsteem. Ja muidu ka igati kasulik lugemine. Täitsa loetav ka skeptikutele, ma vähemalt oletan nii. Seal on just seletatud neid algoritme, mille järgi emotsioonid moodustuvad.

Ja teemasse on see niipalju, et lääne meditsiin käsitleb inimest ainult ja ainult füüsilise kehana.

Brain expedition.
kage
naegleria fowleri

06-10-2018 13:20
Postitus: #95
(06-10-2018 10:31 )Mannu Kirjutas:  Just wink Smile sa said just praegu sellele mõtteviisile pihta! Sellele mõtteviisile, mis on aluseks 5 või 7 keha süsteemile.
Kui nüüd mõtiskleda veel selle üle, et mis see kõrvaltvaataja täpsemalt on, siis uhuud igatahes jõuavad "mina olen"-telje juurde, mida hinduistid nt Atmaks nimetavad.
#830 Postitus joogaõpetajast.

Ma kirjutasin sellepärast niimoodi, et ma tajun ennast tervikuna ja kuigi võin mõttes ennast osadeks jagada, siis endast rääkides on imelik osutada osadele ja öelda, et need osad tajuvad või teevad midagi. Ja selle "mina teljeni" jõuab tõenäoliselt iga mõtleja, sest see on see mis muudest leitud osadest üle jääb.

Tegelikult on ka Wiki's emotsioonid üsna arusaadavalt lahti kirjutatud, aga rohkem kõrvaltvaataja vaates.

Meditsiini puutub see niipalju, et kui emotsioonid on selgeks mõledud ja arusaadavad, siis tekib vähem stressi ja terviseprobleeme ehk siis inimene on tervem.

(05-10-2018 13:07 )Minaelan Kirjutas:  Huvitav on see, et eelmised aastatuhanded, kuigi need olid vägivaldsed ja rasked, jäid ellu siiski tugevamad ja tervemad inimesed.
...
Ehk siis toimub inimkonna mandumine.
Kui elu on rahulikum ja kergem, siis on teistel võimalik ka nõrgemaid aidata vs vägivaldne ja raske kus ainult tugevad/kohanemisvõimelised ellu suudavad jääda. Rohkemate inimestega arvestamine ja nõrgemate aitamine inimkonna mandumise moodi küll ei tundu.
(selle postituse viimane muutmine: 06-10-2018 14:58 kage.)
Tulnukinimene
turist Maal

09-10-2018 12:01
Postitus: #96
(03-10-2018 11:52 )Nielander Kirjutas:  Postitan siia ühe hiljutise uudise sellest, kuidas konnamürgiseansil (ma ei teadnud, et sellised asju Eestis üldse läbi viiakse) suri üks keskealine mees.

https://www.err.ee/865857/surm-konnamurg...da-seiskus

Pole kuidagi alternatiivmeditsiiniga seotud:
"Talu omanik on Ragna Oro-Vister, kes on Peterburi kõrgema osteopaatilise meditsiinikooli lõpetanud osteopaat. Koos abikaasa Erkiga korraldab ta Jõelähtme talus suure summa eest esoteerilisi rännakuid ja rituaale. Väidetavalt tõmbavad inimesed end seal erinevate ainete mõjul pilve..."
https://televeeb.ohtuleht.ee/901006/konn...aiali-aeti
Nofretete
parahuviline

09-10-2018 12:52
Postitus: #97
(09-10-2018 12:01 )Tulnukinimene Kirjutas:  Pole kuidagi alternatiivmeditsiiniga seotud:
See jutt ja hoiatused sobiksid jah rohkem teemasse Taju muutvad ained.

http://www.para-web.org/showthread.php?t...d+ained%22
Nielander
Questioning Everything

15-10-2018 09:36
Postitus: #98
Veel üks artikkel ja video teemasse: https://www.err.ee/868999/ak-nadal-miks-...ega-teosed

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Minaelan
Veteran

15-10-2018 11:06
Postitus: #99
(15-10-2018 09:36 )Nielander Kirjutas:  Veel üks artikkel ja video teemasse: https://www.err.ee/868999/ak-nadal-miks-...ega-teosed

Ei tea, kas peaks piiblid ka ära korjama või ära keelama?
Mitmed usklikud võtavad seal kirjutatut sõna-sõnalt ja ei lase vereülekandeid teha ei endile ega lastele. Näiteks Jehoova Tunnistajad. Ja neid on miljoneid.

Ning miski pole suutnud murda nende otsuseid, isegi mitte kohtuteed.

Mida rohkem keelatakse, näpuga näidatakse ja rahvast rumalaks ning mõjutatavaks peetakse, seda kindlamalt käskudele/keeldudele vastu hakatakse.

Sama toimus ka nõuka-ajal, kus keelati teatud välismaised filmid, muusika, kirjandus jmt.

Dalai-laama
Chaos
Veteran

15-10-2018 16:41
Postitus: #100
Sa minaelan vaata vahast raamatu kaante vahele ka ja uuri kes on kirjastamist rahastanud, siis räägime keelamistest edasi. Mina olen kahe käega poolt kui maksumaksjate raha sellise jama alla ei taotaks. Kui keegi tahab oma esoteerilisi mõtteid kirjutada, kirjutab ja kirjastab ta seda oma raha eest ja ei käi kultuuriministeeriumist või riiklikest mtüdest toetust nurumas.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tiibeti meditsiin parabool 1 1,620 06-03-2009 19:48
Viimane postitus: parabool

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog