Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meditsiin ja alternatiivne meditsiin.
#26
(03-10-2018, 22:24 )Temimoor Kirjutas: Miks ei pöördutud? Mina ka ei pöörduks. Esiteks oma lähedast see tagasi ei too ja teiseks - arstide ringkaitsest oled kuulnud? Pärast oled kulutanud hulga närve ja raha ning tulemus on mahavisatud aeg.

Ühesõnaga inimesed ei usalda ega usu, et keegi hoolib ja tõele au andes, ega keegi ju ei hooligi.
Ringkaitse on absoluutselt igal pool, ka sinu enda valdkonnas. Mitte keegi ei taha vastutada.

Kohtusüsteem ongi selleks muust ümbritsevast sõltumatu, et selliseid asju lahendada. Kodaniku aktiivsus üksi avalikus sektoris midagi muutuma ei pane, kirjuta neid vihakirju palju tahad.
Vasta
#27
(04-10-2018, 06:31 )Chaos Kirjutas: Kohtusüsteem ongi selleks muust ümbritsevast sõltumatu, et selliseid asju lahendada. Kodaniku aktiivsus üksi avalikus sektoris midagi muutuma ei pane, kirjuta neid vihakirju palju tahad.

Anneli Rõigase 26. aastase poja lugu oled kuulnud? Tänaseni pole ta saanud mingit õigust, lisaks sellele on ta tembeldatud idioodiks kuigi oli tunnustatud ajakirjanik: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=26656227



Vasta
#28
Sellest ma ju rääkisingi, mitte midagi ei muutu, see oleks sama kui sa ehituspraaki ostes pöörduksid abi saamiseks ehitus liidu poole. Sealt ei saagi midagi ju tulla. Ja kohtusse minemiseks ei pea olema raha puuga seljas, see on müüt!
Vasta
#29
Anneli Rõigas on käinud läbi kõik kohtuinstantsid kuni Euroopani välja.
Vasta
#30
Sealt seda küll välja polnud võimalik lugeda.
Vasta
#31
Ma lihtsalt tõin ühe artikli, mis tutvustab tema nägemust juhtunust aga see saaga on kestnud üle 10 aasta (materjali nett täis kui huvitab), koos ohtra pildimaterjaliga, mida Annaeli pidevalt facebookis postitab (pildimaterjal tõendustest). Aasta tagasi lõppes tema kaotusega Euroopa kohtus. Arstide seisukoht on, et suri melanoomi metastaasidesse aga Anneli Rõigas väidab tänaseni, et tapeti ta poeg...
Vasta
#32
"Tänapäeval on enamik meditsiiniteooriaid ühel meelel selles, et 70% kõikide haiguste põhjustest tuleneb negatiivsetest mõtetest või emotsionaalsest stressist. Sel põhjusel tekkinud haigusi nimetatakse psühhosomaatilisteks ja need on tavameditsiini suurimad valulapsed...

Huvitav fakt on see, et kui sa suudad oma iseloomu parandada, siis kaovad jäljetult ka vastavad haigused...

1. Alusta oma mõtete jälgimist. Võta igal õhtul viis minutit aega, kirjutades üles tunded, mida sa päeval tundsid. Tuleta meelde läbielatud olukorrad ja emotsioonid, mida sa tundsid. Milliseid negatiivseid iseloomujooni need peidavad? Mida sa kavatsed teha homme, et parandada neid loomujooni. Väga tähtis on see kõik kirja panna.

2. Mõtle asjade peale, mis teevad sind õnnelikuks ja sünnib positiivse mõtlemise ime. Kui keskendud asjadele, mis sulle meeldivad, liigud justkui teistsuguste võngete sagedusalasse ja su keha hakkab ennast ise tervendama. Enamgi veel – su ellu tuleb veelgi rohkem positiivseid asju, sest kõik, millest sa mõtled, muutub reaalsuseks – ka probleemid, mis sind vaevavad. Keskendu asjadele, mida sa naudid, ja näed, kuidas kõik hakkab muutuma."
https://www.telegram.ee/vaimsus/motle-en...ad-haigusi

Omalt poolt lisan, et praegusel ajal on paljud tervise probleemid seotud nö. Ärkamise protsessiga. Uus suur laine olla juba sisenenud, kõige raskemad päevad 8-11 okt.
Ise pooldan taime- ja energia(vibratsiooni)ravi.


(04-10-2018, 06:31 )Chaos Kirjutas: Ringkaitse on absoluutselt igal pool, ka sinu enda valdkonnas. Mitte keegi ei taha vastutada.

Kohtusüsteem ongi selleks muust ümbritsevast sõltumatu, et selliseid asju lahendada. Kodaniku aktiivsus üksi avalikus sektoris midagi muutuma ei pane, kirjuta neid vihakirju palju tahad.
Jah, kuid on ka mõned väiksed võidud:
"Kohtus suurhaigla seljatanud Inga Raitar: oluline on süsteem inimkesksemaks muuta, mitte kellegi vastu võidelda."
http://www.lounaleht.ee/?page=1&id=16131
Vasta
#33
No ma ei taha nüüd halvasti öelda kui see Rõigas su tuttav on, aga kõige teravam kriit ta tohe kindlasti ei ole. Konkreetne arst, haigla, õde tuleb vastusele võtta, süüdistus siis lohakuses või ükskõiksuses. Tema aga on kaeband Eesti riigi kohtusse, et riik rikub inimõigusti ja nende põhivabadusi, sellest tulenevalt rikub riik konventsiooni artiklit 2 (inimese õigust elule)

Et nagu tõsiselt või? Mida ta sellega saavutada lootis?
Vasta
#34
Haigla suhtumine: Vahet-pole-mis-viga-on-niikuinii-sureb-ära:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=26641203

Konkreetsed näited antud juhtumist:
a) Neelamis-võimetu jäeti haiglas nälga.
b) Rahusteid süstitakse ka neile, kellel puudub vajadus.
c) Insuldi tunnuseid (näo halvatus) ei võeta arvesse.
d) Intensiivraviga viivitamine tekitas tüsistusi.
e) Liikumisvõimetult akna all lebajalt võeti tekk ära.
f) Intensiivpalati õede läheb ööseks koridori magama.
g) Sanitaar keerab keha nii, et pea käändub kuklasse.
h) "Lõppliku kooma" vale-diagnoosist ärganu uinutatakse uuesti magama.
jne, jne.

Arstide: Vastutus? Kohustused? Kõik endast olenev? ... mõnedel on vist ikka mingi eriline illukas/unenägu/kooma, kui nad räägivad endiselt arstide vastutusest-kohustustest-jne.

Ehk "ämbreid" on ka tava-meditsiinis, ning mitte vähe (mõelge, millest tuleneb tavalise inimese praktika põhine arusaam: "arsti juures & haiglas käimine terveks ju ei tee").
Vasta
#35
(03-10-2018, 20:45 )Chaos Kirjutas: Kuidas on inimese meel üle teadusest?
Kasvõi Stephen Hawkingi juhtum. Teadus ütles, et sured ära paari aasta pärast. Ehe näide vaimu võidust mateeria üle.

Halvemad näited ka.
Praegu on märgatud asjaolu, et uued vähiravimid hiirte peal töötavad, aga kui inimeste peal katsetama hakatakse, siis enam ei tööta. Milles asi?
Üks seletus on (ja mida ma ka kindlasti ei eita), et kapitalismi karmi konkurentsi tingimustes tahetakse uus ravim võimalikult vara turule tuua ja seepärast hakatakse inimeste peal katsetama poolikult valmis ravimeid.

Teine, paralikum, seletus on aga, et need inimesed, kelle peal vähiravimeid katsetatakse, on sellised, kelle peal muud ravimid ei tööta, ehket lootusetud haiged, kes on nii süsteemi kui ka iseenda poolt surmale määratud. Nende peal ei töötaks mitte ükski ravim ja ka šamaan ei hakkaks neid ravima. Nende inimeste peas on "surma nupp" sisse lülitatud. Hiirte peas sellist nuppu aga ei ole. See asub kõrgemates kehades. Teaduse mõttes samasuguste lootusetult haigete hiirte puhul ravim aga töötas.

Surma nupp on see tahte peale ära suremine. Sageli on see tahe mitte inimese enda oma, vaid nt šamaani poolt nõidusega peale pandu. Kuriteo sooritajaid tapeti nii hõimuühiskondades. ja nii surevad (sel juhul oma tahtega) abielupooled teise poole surma korral.


PS ärme hakka konkreetseid juhtumeid siin üksipulgi lahti võtma.
Vasta
#36
(03-10-2018, 21:23 )Temimoor Kirjutas:
(03-10-2018, 21:00 )Chaos Kirjutas: Ettevaatamatusest teise inimese surma põhjustamine. Reaalne vangistus näiteks!

Selleks seda õpitaksegi kümme aastat, mitte lihtsalt ei hakata.

Üks juhtum meenub tõesti: https://www.ohtuleht.ee/844981/fotod-koh...akorraline

Aga näiteks Lauri doc Lemming, kes MMS tapab tervist lehel sülge pritsib, töötab arstina Soomes edasi: https://www.ohtuleht.ee/340519/kui-kaido...-paranemas-
No mida sa seda MMSi kogu aeg kaitsed ja ütle mulle, miks arstid ikkagi on just selle "ravi " vastu, miks?! Samas on ka teisi rahvameditsiini alternatiive nagu Ajurveda jne, ja arstidelt ei tule Ajurveda kohta sellist kriitikat nagu MMSi vastu? Miks see on nii, ah !?

Minul ei ole ühtki tuttavat, kes enesele MMSi sisse ajaks, küll aga on aeg ajalt Ajurveda arsti (riiklikult diplomeeritud ) pakutava kasutajaid.
Sama on suureks probleemiks tonnide viisi sissesöödavad toidulisandid, võiks isegi öelda, et on tekkinud väga palju tapletisõltlasi ja tarvitamine toimub ilma igasuguse arstliku kontrollita. Need on tõesti kohutavad kogused, mis liiguvad läbi postiettevõtete ja lisaks ostetakse ka kaubanduskettidest ja apteekidest olles n.ö. "kahjutud", samas tänaseks võib rahulikult öelda, et laiba mumifitseerumine algab juba elades.

Ja mis konnamürgiseanss (?!), no mida kõike raha nimel ära ei teha, jah, need on need meie rahalised noteeritud esoteerikud oma teooriate ja praktikaga. Inimesed ise ka on imelikud, no milleks ma peaksin enesele ostma mingi konnamürgiseansi, surematuse saan we(!?), vahest annab mõistust juurde..?!Shock

(04-10-2018, 08:27 )lahendused Kirjutas: Haigla suhtumine: Vahet-pole-mis-viga-on-niikuinii-sureb-ära:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=26641203

Konkreetsed näited antud juhtumist:
a) Neelamis-võimetu jäeti haiglas nälga.
b) Rahusteid süstitakse ka neile, kellel puudub vajadus.
c) Insuldi tunnuseid (näo halvatus) ei võeta arvesse.
d) Intensiivraviga viivitamine tekitas tüsistusi.
e) Liikumisvõimetult akna all lebajalt võeti tekk ära.
f) Intensiivpalati õede läheb ööseks koridori magama.
g) Sanitaar keerab keha nii, et pea käändub kuklasse.
h) "Lõppliku kooma" vale-diagnoosist ärganu uinutatakse uuesti magama.
jne, jne.

Arstide: Vastutus? Kohustused? Kõik endast olenev? ... mõnedel on vist ikka mingi eriline illukas/unenägu/kooma, kui nad räägivad endiselt arstide vastutusest-kohustustest-jne.

Ehk "ämbreid" on ka tava-meditsiinis, ning mitte vähe (mõelge, millest tuleneb tavalise inimese praktika põhine arusaam: "arsti juures & haiglas käimine terveks ju ei tee").

jah nii ...ringkäendus.
Vasta
#37
(04-10-2018, 08:38 )Eithea Kirjutas: No mida sa seda MMSi kogu aeg kaitsed ja ütle mulle, miks arstid ikkagi on just selle "ravi " vastu, miks?! Samas on ka teisi rahvameditsiini alternatiive nagu Ajurveda jne, ja arstidelt ei tule Ajurveda kohta sellist kriitikat nagu MMSi vastu? Miks see on nii, ah !?

Minul ei ole ühtki tuttavat, kes enesele MMSi sisse ajaks, küll aga on aeg ajalt Ajurveda arsti (riiklikult diplomeeritud ) pakutava kasutajaid.
Sama on suureks probleemiks tonnide viisi sissesöödavad toidulisandid, võiks isegi öelda, et on tekkinud väga palju tapletisõltlasi ja tarvitamine toimub ilma igasuguse arstliku kontrollita. Need on tõesti kohutavad kogused, mis liiguvad läbi postiettevõtete ja lisaks ostetakse ka kaubanduskettidest ja apteekidest olles n.ö. "kahjutud", samas tänaseks võib rahulikult öelda, et laiba mumifitseerumine algab juba elades.

Ja mis konnamürgiseanss (?!), no mida kõike raha nimel ära ei teha, jah, need on need meie rahalised noteeritud esoteerikud oma teooriate ja praktikaga. Inimesed ise ka on imelikud, no milleks ma peaksin enesele ostma mingi konnamürgiseansi, surematuse saan we(!?), vahest annab mõistust juurde..?!Shock


Arstid on su vürtsisegu vastu samamoodi, lihtsalt see pole nii massidesse läinud ja tuleb ka vürtsisegu tund Laugh

Ma ei kaitse mms-i, ta teeb seda ise, oma tulemustega...

Aga ma imestan endiselt, et kui peavool võtab ette mõne teile armsa teema, siis on "peavool loll" ja kohe kui ta läheb mõne teile võõra teema kallale ilmutate te sellist ignorantsi nagu peavool soovib ning ründate tänulikult, et teie teema rahule jäeti? Laugh

Järgmisena hakatakse hakkima Medical Mediumit - kuna te seda teemat ka ei tunne, siis tuld eksole Laugh Aga tema tutvustab vaid toiduaineid, mis on unustatud ja võiksid teid ravida. No lõpus on mõned inglimeditatsioonid ka aga mind isiklikult need jätavad külmaks. Aga sellerimahla ja 15 kilo metsmustikaid on külmkapis juba olemas wink

Ja mis nendesse lisanditesse puutub, siis Medical Mediumi teooria järgi hakkas inimkonna tervis halvenema seoses tööstusrevolutsiooniga, kui kõik jäätmed paisati tagasi loodusesse. Raskemetallid kuhjusid organismi ja neid antakse põlvkondadega edasi, vaktsiinid triggerdavad neid, kellel kuhjumine suurem (seda pole meedium välja öelnud, sest ta on väga meediasõbralik ja jätab asju enda teada). Ka tema juhib tähelepanu mõnedele moodsatele imedieetidele, mis tegelikult on kahjulikud. Lisandeid ta aga soovitab, sest enamasti on need vajalikud raskemetallide väljaviimiseks ning EBV viiruse ohjamiseks.

Vasta
#38
(04-10-2018, 09:04 )Temimoor Kirjutas: Arstid on su vürtsisegu vastu samamoodi, lihtsalt see pole nii massidesse läinud ja tuleb ka vürtsisegu tund Laugh

Ma ei kaitse mms-i, ta teeb seda ise, oma tulemustega...

Aga ma imestan endiselt, et kui peavool võtab ette mõne teile armsa teema, siis on "peavool loll" ja kohe kui ta läheb mõne teile võõra teema kallale ilmutate te sellist ignorantsi nagu peavool soovib ning ründate tänulikult, et teie teema rahule jäeti? Laugh

Vot ei ole mina neid MMSi tulemusi reaalsuses nänud, ega muidu küsiks ja see mida kirjutatakse, no tead paber kannatab kõike s.h. kuni reaalsusesse imbunud konnamürgiseanssideni välja ja sama hästi võiks ju juurutada ka "emavõilille embuse empaatia seansse"... Tõsiselt siis, Ajurvedaga on nii, et tänaseks on sealsed vürtsisegud ka spordimeditsiinis edkalt kasutusel ja seda eriti spordimeditsiini taastusravis.
Ehk on sul ka õigus, et keelatakse millalgi ära vaadates tänast ravimeditsiini suunda ja ega robotile ei olegi ravi vaja, tulevad varuosad või lülitatakse välja Laugh

(04-10-2018, 09:04 )Temimoor Kirjutas: Ja mis nendesse lisanditesse puutub, siis Medical Mediumi teooria järgi hakkas inimkonna tervis halvenema seoses tööstusrevolutsiooniga, kui kõik jäätmed paisati tagasi loodusesse. Raskemetallid kuhjusid organismi ja neid antakse põlvkondadega edasi, vaktsiinid triggerdavad neid, kellel kuhjumine suurem (seda pole meedium välja öelnud, sest ta on väga meediasõbralik ja jätab asju enda teada). Ka tema juhib tähelepanu mõnedele moodsatele imedieetidele, mis tegelikult on kahjulikud. Lisandeid ta aga soovitab, sest enamasti on need vajalikud raskemetallide väljaviimiseks ning EBV viiruse ohjamiseks.

Selles on oma tõetera olemas, et tööstusrevolutsiooniga seoses algas inimese tervise halvenemine (s.h. veereostus nii informatiivsel kui ka füüsilisel tasandil ) , algselt ju tekkis tööstuse vajadus vabastada inimene paremaks eluks (sada aastat töötavad el.pirnid, traadita elekter jms) jne, aga hiljem kaaperdas kasum tööstuse ja algas inimese...Tead see on nii pikk teema ja sellest kirjutamine ei muuda midagi.
Vasta
#39
(04-10-2018, 09:20 )Eithea Kirjutas: Vot ei ole mina neid MMSi tulemusi reaalsuses nänud, ega muidu küsiks ja see mida kirjutatakse, no tead paber kannatab kõike s.h. kuni reaalsusesse imbunud konnamürgiseanssideni välja ja sama hästi võiks ju juurutada ka "emavõilille embuse empaatia seansse"... Tõsiselt siis, Ajurvedaga on nii, et tänaseks on sealsed vürtsisegud ka spordimeditsiinis edkalt kasutusel ja seda eriti spordimeditsiini taastusravis.
Ehk on sul ka õigus, et keelatakse millalgi ära vaadates tänast ravimeditsiini suunda ja ega robotile ei olegi ravi vaja, tulevad varuosad või lülitatakse välja Laugh

Kas kõik, mida sa näinud ei ole on ilmtingimata vale? Mina olen aga mina ju valetan eksole? Ja isegi kui ei valeta, siis surevad nad selle MMS kätte vähemalt 10 aasta pärast ikka ära või 20ne aga raudselt surevad... Laugh

Konnamürk... olen teinud, kaugeleulatuvaid mõjusid kommentaarida ei oska, sest tegelt mul ju otseselt peale paha tuju midagi ravida ka pold Laugh Mis mind aga imestama paneb on see, et kõik need asjad/meetodid/ravid on tulnud Amazonase vihmametsade asukatelt, kes neid põlvkondade viisi kasutanud on. Jah, mingid inimesed on sellest omale bisnise teinud... aga milles konnamürk süüdi on? Kahjuks ma ise neid konni kaapima ei lähe ja tuleb leppida nende bisnismannidega Laugh Samas paraveebi asukatelt selliseid meetodeid peavoolu rõõmuks tampida on imelik muarust.



Vasta
#40
(04-10-2018, 09:38 )Temimoor Kirjutas: Samas paraveebi asukatelt selliseid meetodeid peavoolu rõõmuks tampida on imelik muarust.
Paraveeb ei ole kindlalt piiritletud "kast", mille asukatel peavad üht- või teistviisi arusaamad olema, erinevalt ühe või teise suunitlusega FB gruppidest.

Vasta
#41
(04-10-2018, 09:38 )Temimoor Kirjutas:
(04-10-2018, 09:20 )Eithea Kirjutas: Vot ei ole mina neid MMSi tulemusi reaalsuses nänud, ega muidu küsiks ja see mida kirjutatakse, no tead paber kannatab kõike s.h. kuni reaalsusesse imbunud konnamürgiseanssideni välja ja sama hästi võiks ju juurutada ka "emavõilille embuse empaatia seansse"... Tõsiselt siis, Ajurvedaga on nii, et tänaseks on sealsed vürtsisegud ka spordimeditsiinis edkalt kasutusel ja seda eriti spordimeditsiini taastusravis.
Ehk on sul ka õigus, et keelatakse millalgi ära vaadates tänast ravimeditsiini suunda ja ega robotile ei olegi ravi vaja, tulevad varuosad või lülitatakse välja Laugh

Kas kõik, mida sa näinud ei ole on ilmtingimata vale? Mina olen aga mina ju valetan eksole? Ja isegi kui ei valeta, siis surevad nad selle MMS kätte vähemalt 10 aasta pärast ikka ära või 20ne aga raudselt surevad... Laugh Ära võta MMSi küsimust isiklikult

Konnamürk... olen teinud, kaugeleulatuvaid mõjusid kommentaarida ei oska, sest tegelt mul ju otseselt peale paha tuju midagi ravida ka pold Laugh Mis mind aga imestama paneb on see, et kõik need asjad/meetodid/ravid on tulnud Amazonase vihmametsade asukatelt, kes neid põlvkondade viisi kasutanud on. Jah, mingid inimesed on sellest omale bisnise teinud... aga milles konnamürk süüdi on? Kahjuks ma ise neid konni kaapima ei lähe ja tuleb leppida nende bisnismannidega Laugh Samas paraveebi asukatelt selliseid meetodeid peavoolu rõõmuks tampida on imelik muarust.

Kui sa tahad asja just nii näha...siis Shock kahjuks inimesed on ekslikud ja omakasupüüdlikud, midagi ei ole teha nii on me maailmas. Samas see ei ole argument, et sina ütlesid, et MMS on kasulik jms ja see ongi, no ei ole argument. Muide ka arsti juures tuleb väga skeptiline olla ja ei saa temale öelda, et : "doktor, kas te valetate, vahest te katsetate mu peal mõnda ravimit ?". Üldiselt jha, minu jaoks on üsna paljuski "oma silm kuningas". Kas sina siis usud kõike ja kõiki valimatult w(?!), siis võib ju suga selle emavõilille empaatia seansi ära korraldada...Laugh
Vasta
#42
Minule oli argument, et palju inimesi räägivad ja mõned "õppinud" teadlased (välja visatud igasugu ringkondadest, mida peetakse autoriteetseteks) kinnitavad, et MMS töötab. Riskisin ja proovisin... töötas. Mind ei huvita, et kas sina usud või ei, mina reageerin jonnakalt sellele, et keegi nimetab valetajaks - jään enda juurde, et minul on kogemus, et ei valetata ja kõik. Keegi kuskil võibolla vajab seda abi ja võtab infost kinni...

Siin ka toonitatakse seda peamist valet, millega alternatiivikutele kallale ässitatakse: nad ei luba arsti juurde minna - see on vale. Inimene pöördub enamasti alati alternatiivsete meetodite juurde siis, kui meditsiin talle kinga on andnud.

(04-10-2018, 09:54 )Mannu Kirjutas: Paraveeb ei ole kindlalt piiritletud "kast", mille asukatel peavad üht- või teistviisi arusaamad olema, erinevalt ühe või teise suunitlusega FB gruppidest.

Ma selle lausega ei pöördunudki paraveebi skeptikute poole vaid teaduse skeptikute poole wink
Vasta
#43
(03-10-2018, 22:24 )Temimoor Kirjutas: Miks ei pöördutud? Mina ka ei pöörduks. Esiteks oma lähedast see tagasi ei too ja teiseks - arstide ringkaitsest oled kuulnud? Pärast oled kulutanud hulga närve ja raha ning tulemus on mahavisatud aeg.

Ühesõnaga inimesed ei usalda ega usu, et keegi hoolib ja tõele au andes, ega keegi ju ei hooligi.
Hoolivad küll, sest muidu süsteem ei töötaks - see on kõige suurem tõend selle kohta, et arstid hoolivad patsientidest.Usaldamatust levitavad pigem need inimesed kes (on korra kannatada saanud ja) arvavad, et nemad on maailma naba (kui neil on halvasti, siis on kõik halvasti ja kui neile midagi mõjub, siis mõjub see kõigile teistele täpselt samamoodi, sest erinevaid inimesi pole olemas - kõik on täpselt ühesugused). Võib mõelda ka sellele, et kuidas mõjub see endale kui soovid teisi aidata, aga teiste väheste eksimuste pärast süüdistatakse sind pahatahtlikuses, sest sa oled samas ametis.
(04-10-2018, 10:16 )Temimoor Kirjutas: et MMS töötab. Riskisin ja proovisin... töötas.
Mis tähendab töötas? Kas sa nägid enda sisse ja nägid mida see "töötamine" reaalselt sinuga tegi ja pikas perspektiivis teeb? Ja miks teistel ei tööta kui sinul töötab (jälle see "töötamine" kus peab uskuma, et see "töötab", aga pole vaja teada mida see tegelikult teeb)?
Vasta
#44
Tsitaat:Mis tähendab töötas? Kas sa nägid enda sisse ja nägid mida see "töötamine" reaalselt sinuga tegi ja pikas perspektiivis teeb? Ja miks teistel ei tööta kui sinul töötab (jälle see "töötamine" kus peab uskuma, et see "töötab", aga pole vaja teada mida see tegelikult teeb)?


Meditsiinis ka keegi sulle sisse pinokliga ei roni uurima täpselt, et mis seal töötas Laugh Sümptomid, mis tegid vaeva, kadusid ära ja pärast arsti juures analüüse tehes olid need korras.

Mis teistesse, kelledel ei tööta, puutub: mms ravib anaeroobseid baktereid kahjutuks tehes ja aeroobsete bakterite puhul on vaja kas kolloidhõbedat või kindlat antibiootikumi. Suurem osa haigustest laheneb lihtsa mõnekordse mms manustamisega. Raksemad ja kroonilisemad juhtumid tahavad kindlat protokolli ja pikemaaegset manustamist. Olen nõus, et sellega tegeleb palju diletante ja lolle, kes asja mainet kõvasti rikuvad. Lisaks raskete juhtumite lahendajad lihtsate meetoditega - nad ei saa abi aga see kindlasti ei tapa ega riku nende tervist muudmoodi kui kasulike anaeroobsete bakterite vähenemise hulgaga (neid süüakse kapslitega hiljem juurde).

Aga kust sa tead, et wifi töötab? Nägid oma silmaga wifit? Laugh
Vasta
#45
(04-10-2018, 10:58 )Temimoor Kirjutas:
(04-10-2018, 10:54 )kage Kirjutas: Mis tähendab töötas? Kas sa nägid enda sisse ja nägid mida see "töötamine" reaalselt sinuga tegi ja pikas perspektiivis teeb? Ja miks teistel ei tööta kui sinul töötab (jälle see "töötamine" kus peab uskuma, et see "töötab", aga pole vaja teada mida see tegelikult teeb)?
Meditsiinis ka keegi sulle sisse pinokliga ei roni uurima täpselt, et mis seal töötas Laugh Sümptomid, mis tegid vaeva, kadusid ära ja pärast arsti juures analüüse tehes olid need korras.

Aga kust sa tead, et wifi töötab? Nägid oma silmaga wifit? Laugh
Ronib küll. See "pinokliga uurimine" on enne ära tehtud ja vajadusel (probleemide ja kõrvalnähtude ilmnemisel) ronitakse ka praegu sisse uurima. Selles vahe ongi, et sinul ja alternatiivsetel ravijatel pole vahendeid enda sisse vaatamiseks. Tundub, et mingil põhjusel sa ei usu, et arstidel on need vahendid olemas.

Ma näen, ja teised suudavad tõestada enda teadmiste ning enda ehitatud riistvara ja tarkvaraga, wifi töötamist. Täiesti reaalselt näen wifi töötamist abivahendite abil.
Tsitaat:Mis teistesse, kelledel ei tööta, puutub: mms ravib anaeroobseid baktereid kahjutuks tehes ja aeroobsete bakterite puhul on vaja kas kolloidhõbedat või kindlat antibiootikumi. Suurem osa haigustest laheneb lihtsa mõnekordse mms manustamisega. Raksemad ja kroonilisemad juhtumid tahavad kindlat protokolli ja pikemaaegset manustamist. Olen nõus, et sellega tegeleb palju diletante ja lolle, kes asja mainet kõvasti rikuvad. Lisaks raskete juhtumite lahendajad lihtsate meetoditega - nad ei saa abi aga see kindlasti ei tapa ega riku nende tervist muudmoodi kui kasulike anaeroobsete bakterite vähenemise hulgaga (neid süüakse kapslitega hiljem juurde).
Lühidalt pakud sa/pakutakse olemasolevate raviviiside asemel antiseptikut ja lisasid juurde mis võivad tekitada igasuguseid kõrvalnähte ja mille "töötamist" tuleb igaühel ise katsetada? Ja arstid/teadlased on lihtsalt rumalad, et nad enda eelmisi teadmisi ja katseid usaldavad ja võhikute loogikal põhinevaid (mul ju töötas!) omasid ei usu?
Loogika on siin küll paigas, aga enda sees toimuvast ei ole sinul ega teistel mitte mingit aimu, sest vahendeid teil ju ei ole ja kahjulike kõrvalnähtude põhjustele te ka ju tähelepanu ei pööra - te ei tea miks need tekivad.

Inimeste sees olev mikrokliima ei ole nii lihtne, et antiseptiku poolt tapetavaid bakterid tähendavad ka haiguste kadumist ja nende kompenseerimiseks manustame lihtsalt kapslis olevaid baktereid juurde.
Vasta
#46
On olemas ka alternatiivseid arste ja teadlasi, kes on õppinud sealsamades koolides, kus sinu tunnustatud arstid ja teadlased aga mingil hetkel on ka nendest saanud alternatiivmeditsiini esindajad. Ka nemad toodavad uuringuid ja ravivad inimesi aga jah, kahjuks nende vahenditega, mis võimaldatakse samas mitte nii piiratult kui seda sinu tunnustatud teadlased, et töörist kukub kohe põrandale kui miski ei ole tunnustatud Laugh

Sulle väga meeldiks, et mms oleks Janika Veski leiutatud ja kari lolle nüüd surema hakkaks aga ei ole see nii lihtne. Nagu meditsiinigi tarbib palju inimesi, kes seda ei mõista siis sama on alternatiiviga - inimesed teevad oma valiku ja katsu sellega nüüd rahu sõlmida Laugh Kui sa ei suuda aru saada, et miks nad nii teevad, siis ära muretse võibolla ükspäev suudad wink
Vasta
#47
(04-10-2018, 11:38 )Temimoor Kirjutas: On olemas ka alternatiivseid arste ja teadlasi, kes on õppinud sealsamades koolides, kus sinu tunnustatud arstid ja teadlased aga mingil hetkel on ka nendest saanud alternatiivmeditsiini esindajad.
Kui palju neid on protsentuaalselt ja kui palju neist on tagasi pöördunud teaduse juurde (ja miks?)? See, et keegi otsustab enda elus midagi muuta ei näita ega anna siin ei teaduse ega ravimise kohta mitte midagi.
Tsitaat:Sulle väga meeldiks...
Sulle väga meeldiks kui kõik käiks nii nagu sina enda peas ette kujutad, aga reaalsus on teistsugune ja avaram. Pealegi mõistust võib proovida ju igaühele pähe panna ning siis jälgida kuidas inimesed reageerivad ja arenevad (see ei ole ju keelatud, eks ju?).

Vasta
#48
Mu point oli, et alternatiivmeditsiin on palju laiem sinna hulka ei kuulu ainult lollid ja pahatahtlikud imeravitsejad. Teadust tehakse ka sealpool rindejoont põhjustel, mis sinuarust ei eksisteeri. Sest meditsiin ja teadus on aus, altruistlik ja omakasupüüdmatu. Korruptsiooni ei eksisteeri ja kõik hoolivad. Vahendeid neil jah nii palju pole...
Vasta
#49
Jah, ma tean seda ammu ja nii ametlik meditsiin kui ka alternatiivne meditsiin on nii head kui head ja hoolivad on inimesed kes seal töötavad.

Kas sa sellest ikka saad aru, et inimene on kõige alus (sellepärast ma kirjutasingi eespool, et "lubadused ja kohustused millest arst enda südametunnistuse järgi kinni peab") ning meditsiin ja teadus ilma inimeseta ei eksisteeri? St, et kas see on arusaadav, et süsteem on selline milliseks inimesed ise oskavad selle teha, k.a. need kes süüdistavad arste pahatahtlikkuses ja muus taolises ning võtavad sellega neil motivatsiooni töötamiseks ära?
Vasta
#50
Kas sa sellest saad aru, et sossseppi ja idioote on igas valdkonnas ja igal erialal? Pole midagi lihtsamat kui võtta üks selline ja kukkuda üldistama.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tiibeti meditsiin parabool 1 2,338 06-03-2009, 19:48
Viimane postitus: parabool

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat