Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meditsiin ja alternatiivne meditsiin.
#51
(04-10-2018, 12:43 )Temimoor Kirjutas: Kas sa sellest saad aru, et sossseppi ja idioote on igas valdkonnas ja igal erialal?
Seda ma ju kirjutasingi ainult et teiste sõnadega ("on nii head kui head ja hoolivad on inimesed kes seal töötavad"), sest sossseppadest ja idiootidest pole mõtet edasiminekul lähtuda.
Tsitaat:Pole midagi lihtsamat kui võtta üks selline ja kukkuda üldistama.
Täpselt, lahendused, sinu ja teistes postitustes paistavad sellised üldistused süsteemi ja arstide iseloomustamisel väga hästi silma - üksikute juhtumite ja inimeste eksimise pärast on kogu süsteem ja kõik arstid usaldamatud, hoolimatud, ainult kasumile orienteeritud jne.

Vasta
#52
See kõik käib vastukaaluks imeravitsejate üldistamisele, sellest oled arusaanud?
Vasta
#53
Muidugi saan aru, aga seda kõike ei pea tegema vastukaaluks millelegi vaid teemat võib ka ilma vastandamata ja mõistusega võtta. Milleks vastandada ja emotsioone üles keerutada kui on võimalus mõelda ja proovida teisele arusaadavalt selgitada? Ma võin ju siin öelda, et arstide kohta üldistamine oli enne olemas ja sellest tekkis ka imeravijate kohta üldistamine kui need üles leiti, sest inimestele meeldib mõtlemise asemel üldistada - lihtsam enda emotsiooni välja elada.
Vasta
#54
Alusta ikka endast, targutamine tekitabki sellise reaktsiooni. Pealegi see teema siin algas ikka rämedast üldistamisest alternatiivikute pihta.
Vasta
#55
(04-10-2018, 14:32 )Temimoor Kirjutas: Alusta ikka endast
Kui sa mu postitusi mõttega loeksid, siis näeksid, et ma olen juba ammu endast alustanud. Targutamisena tundub see kõik tõenäoliselt sellepärast, et infot on vähe ja süsteemi ning inimesi ei tunta - enda vastu tuleb aus olla ja osata tunnistada kui palju teemast üldse teatakse.
Vasta
#56
(04-10-2018, 10:58 )Temimoor Kirjutas: Suurem osa haigustest laheneb lihtsa mõnekordse mms manustamisega. Raksemad ja kroonilisemad juhtumid tahavad kindlat protokolli ja pikemaaegset manustamist.

Suurem osa haigustest lahenevad iseenesest. Ega sa kurguvalust ilma ravimata ära ei sure - lõpuks saad ikka terveks. Ravimitega läheb asi reeglina kiiremini, kergemini ja välistatakse võimalus mõnest püsivast tüsistusest. Siit küsimus - kust sa tead, et sa nagunii terveks ei oleks saanud? Raskemad ja kroonilisemad juhtumid võtavad paranemiseks (või leebumiseks) kauem aega ehk MMS'i saab rohkem manustada.

Kokkuvõttes kuuleme me otseloomulikult enamasti paranemistest, sest surnud ja voodihaiged ei ole väga jutukad. Pealegi... kui sul mingi haigus isegi peale MMS'i manustamist hullemaks läheb, kas sa tõesti seostad selle kohe MMS-i mõju kadumisega või hoopis mõne muu asjasse mitte-puutuva teguriga? Näiteks, et haigus on seekord eriti visa ja muud ei aita kui veel MMS-i.
Vasta
#57
Enamus meist, kes me oleme tarvitajad on põdenud ilma ravimata, ravides ja mms-ga ravides. Omast kogemusest ikka teame kuidas põdemine lihtsam on.

Kroonilised haigused ongi visad ja nende raviplaani ei kuulu ainult MMS. Taolisi haigusi ravides lähebki mõnikord hullemaks, sest "peidust" pääseb välja näiteks streptokokk. Temale MMS ei mõju ning vaja läheb kolloidhõbedat või spetsiaalset antibiootikumi.

Vasta
#58

Alternatiivne meditsiin peaks olema eelkõige nö "ennetav" ... ehk tegelema objektidega, mis pole veel "tegevuste maailma" jõudnud (asuvad alles kujundavas ja loovas maailmas).

Näiteid:

1) Nohu-köha: sisetunde põhjal tajud elujõu vähenemist kõris/kurgus/ninas asuva nõrkuse põhjal, ning võtad teelusika konjakit ... taolised objektid asuvad kujundavas maailmas, ning piirituse poolt vabastatav elujõud tõrjub haiguse alged kujundavast maailmast välja ... ning tegevuste maailmas ei ilmne nohut-köhat.

2) Sarnaselt toimub ka "keha maseerimine/soojendamine" ennetava tegevusena kujundavas maailmas ... haiguste ilmnemisele eelneb teatavate keha-piirkondade "jahtumine" (käega tuntavad "külmad kohad") ... näiteks varvaste/jalgade jahtumine kurnatuse tagajärjel, või naiste-hädade korral selja jahtumine naba kõrguselt ... kui need "külmad kohad" üles soojendada/maseerida, siis vastavaid haigusi ei ilmne tegevuste maailmas.

Kui aga lääne-meditsiini-arstile mainida, et sul on mõned keha-osad "külmad", siis vahi ta sind nö "lolli näoga": neid ei huvitagi haiguste ilmnemise eelsed "lihtsad meetodid" (maseerid/soojendad ennast ise) - neid huvitab vaid tegevuste maailma valgunud sümptomite kõrvaldamine füüsiliste vahenditega.
Vasta
#59
(04-10-2018, 19:14 )Temimoor Kirjutas: Enamus meist, kes me oleme tarvitajad on põdenud ilma ravimata, ravides ja mms-ga ravides. Omast kogemusest ikka teame kuidas põdemine lihtsam on.

Aga mis sa ausalt arvad, kas ja kuidas seda põdemise lihtsust ja üleüldist tajumist võib mõjutada psühholoogiline komponent?

Sam Harris on toonud hea analoogia. Ütleme, et sul on diagnoositud luuvähk ja tundes mõnes oma kehaosas selle poolt põhjustatud valu, on see sinu jaoks üks piinavamaid asju eales. See ju ometigi tähendab, et su enda keha õgib sind seestpoolt. Aga kui sa tõstad jõusaalis raskusi või teed mõnd keerulist venitust joogatunnis ning tunned identset valu, võib see sinu jaoks olla nauditav ja isegi sõltuvusttekitav kogemus. Ühesõnaga oleneb asi kontektsist.

Kas sa ei kaalu võimalust, et uskudes MMS-i tervendavasse jõusse (või misiganes muu tõestamata alternatiivraviteraapia) on tavalises olukorras piinav põdemine ühtäkki paremini talutav ja võib olla isegi nauditav kogemus? Kuna sa tead(usud), et need on kõigest "organismist väljuvad mürgid" ja tervenemine terendab teisel pool valu.

PS: ei taha, et see teema liialt MMS-i keskseks keriks, aga antud juhul on see hea näide.
Vasta
#60
(04-10-2018, 20:08 )Nielander Kirjutas: eisel pool valu.

PS: ei taha, et see teema liialt MMS-i keskseks keriks, aga antud juhul on see hea näide.

Ma ka ei taha, et see asi siin MMS keskseks keriks muide, sest ilmselgelt ei ole teil häda mitte MMS-ga vaid millegi muuga, millele näppu peale panna on praegu natuke keeruline aga ma proovin...

Ma saan aru, et sa oled otsustanud, et need MMS-arid ja muud libaravimite tarvitajad on ogarad ja kujutavad endale ette. Peast põrunud ühesõnaga ja ainus mille üle sa oled nõus arutlema on see, et kuidas täpselt see põrumine tundub olevat...

Isiklikult mina väga vihkan igasugu halba enesetunnet või valu ja üsna jonnakalt viskan nurka igasugu asjad, mis kedagi on aidanud aga mina ei tunne nende toimet. Mind tundvad inimesed võivad seda kinnitada Laugh MMS-le eelistan ka ükskõik mida muud, sest see on kuradi vastik ja ikka viimases hädas kallan selle omale sisse. Eelistan CBD õli, mis ka maitse poolest just mingi maius pole aga no kannatab ära Laugh

Mis aga lõplikult kummutab su versiooni omale ettekujutamisest on lapsed ja koduloomad. Neid on ravitud ja nad on terveks saanud - nemad ei oska omale ettekujutada mõnusat mürkide väljutamist.

Vasta
#61
(04-10-2018, 20:21 )Temimoor Kirjutas: Ma saan aru, et sa oled otsustanud, et need MMS-arid ja muud libaravimite tarvitajad on ogarad ja kujutavad endale ette. Peast põrunud ühesõnaga ja ainus mille üle sa oled nõus arutlema on see, et kuidas täpselt see põrumine tundub olevat...

Ei, ma ei ole seda otsustanud. Ma ei tea ju tegelikult, kas MMS toimib või mitte. Võib-olla tõesti mingil juhul toimib. Aga osad päris targad inimesed näivad täiesti siiralt väitvat, et ta ei toimi ning tõsiseltvõetavad statistilised topeltpimekatsetega andmed puuduvad. Ankedoote muidugi jätkub, nagu on jätkunud kõiksugu ussiõlide puhul minevikus.

Seega eelistan jääda tehniliselt agnostikuks, kuid reaalis tugeva kalduvusega negatiivi.


(04-10-2018, 20:21 )Temimoor Kirjutas: Mis aga lõplikult kummutab su versiooni omale ettekujutamisest on lapsed ja koduloomad. Neid on ravitud ja nad on terveks saanud - nemad ei oska omale ettekujutada mõnusat mürkide väljutamist.

Kusjuures platseebo (millest ma põhimõtteliselt rääkinud olen) töötab ka koduloomade puhul. Eriti koerte puhul. Seda on üritatud seletada teooriaga, et koerad seostavad oma peremehe käest saadavat kraami positiivsete tagajärgedega (täis kõht, kustutatud janu, vähem sügelevaid kirpe, jne). Loomad ei oska ka väga täpselt edasi anda haiguse kulgemise subjektiivset intensiivsust ning tavainimesed ei oska väga hästi nende haigusi diagnoosida. Laste puhul tuleks samadel põhjustel rääkida vanustest ja konkreetsest juhtumitest.

Aga platseebost veel natukene... teatavasti mõjuvad täiesti tavalised suhkrutabletid teatud vaevuste puhul tervendavalt. Aga kõik platseebod ei ole samasugused. Näiteks suur platseebotablett mõjub paremini kui väike. Värviline paremini kui valge. Süst paremini kui tablett. Jne. Mõtlen, et MMS'i manustamise akt (või mõni muu aletrnatiivmeditsiiniline keerukas protseduur) peaks olema suhteliselt võimas platseebo (lisaks misiganes võimalikule "päris" mõjule), kuna see on ikkagi selline salapärane ja paljude poolt põlatud "nõiajook", mille imepärane ja lausa universaalne kuulsus tuleb otsekui pudeliga kaasa. Mingi päris suure osa tervenemistest saaks vabalt ainuüksi sellega ära põhjendada. Küsimus on, et kas peale platseebo lahutamise midagi seal alles ka jääb?

PS: Minaelan - ka sinu kogemust saab liigitada mõnes mõttes enese poolt esilekutsutud platseeboks. Aga sa saad kindlasti aru, et sul läks hästi ja sellepärast sa sellest siin räägid. Neil kellel ei läinud, ei räägi.
Vasta
#62
(04-10-2018, 20:21 )Temimoor Kirjutas: Ma saan aru, et sa oled otsustanud, et need MMS-arid ja muud libaravimite tarvitajad on ogarad ja kujutavad endale ette. Peast põrunud ühesõnaga ja ainus mille üle sa oled nõus arutlema on see, et kuidas täpselt see põrumine tundub olevat...

Kõigepealt olgu öeldud, et kuna küsimus oli Nieldanderile, siis kindlasti ei ürita ma tema eest vastata. Vastamise asemel ma kommenteeriks seda kolmandast seisukohast.

Nieldaner ei seadnud küsimuse alla, vähenamsti viimases postituses, MMS toimimist. Ta seadis kahtlsue alla, et see ravib aigust selle füüsilises mõistes. Aga inimese jaoks on haige olles kogemuse seisukohalt esmane mitte füüsiline haigus, vaid see mida ta tajub - haige olemine. Usk ei pruugi haigust ravidagi, aga haige olemist võib see kergendada mõõtmatult. Nüüd võib ju öelda, et ma lihtsalt norin ja füüsilist ravitoimet inimene ju ikkagi on "peast põrunud". Nii aga alaväärtustaksime me üht ja ainsat asja, mis tegelikult on inimese jaoks oluline, see on tema taju. Valu vaigistamist me ju ometi peame oluliseks, isegi kui sellel haigust ravivat toimet pole. Kas aga valuvaigisti pole mitte ravim selles mõttes, et see ravib valu? Ming osad alternatiivravid võivad olla ehedad ravimid sellisena, et nad ravivad inimese vaimset jõuetust. Jõuetust, mis võitab võime taluda kannatust selge mõistuse ja vapra loomuga. Loomuravimid, võiks nende kohta siis öelda. Ning pidada viimaste propageerimist "peast põrunuteks" tunduks siis jabur. Mis on veel üldse väärt ravimist, kui mitte inimese loom Smile
Vasta
#63
Oooot muidu oli ju täitsa huvitav teema, aga nüüd kiskus küll päris lappesse. Et käisid naistearsti juures ja seal kohe nii muu seas diagnoositi kasvaja, pikema jututa määrati keemia või hormoonravi ja juhatati uksest välja.. Vat sellise luuletamise peale keegi sinu esoteerilisi seiklusi ei usugi.
Vasta
#64
Praegu küll see nö. ametlik arstiteadus veel palju inimese tajuga ei tegele. See ravib keha ja oma tajudega peab patsient ise tegelema. Niipalju kui ta oskab.
Samas juhtusin mõnda aega tahasi ühes välismaises suhtluskeskonnas rääkima oma filosoofiahuvist ja fenomenoloogist. "Aah, fenomeno, kõik siin viimasel ajal räägivad sellest. Mis pagana uus trend see on?" vastas mulle seal üks tegelane, kes olevat UK biomeditsiini startupi maailmas tegegutsev tudeng. Siis üks teine vanem härrasmees californiast, mitme sealse ülikooli juures tegutsev geoloog, tunnistas ka, et akadeemiline teadusmaailm tundub aina enam tunnustavat inimese taju. Et taju on eraldiseisev nähtus, mida tasub uurida asjana iseeneses. Ning ehk ka väärtustada asjana iseeneses, kuigi see on juba suur hüpe edasi. Tema huvi fenomeno vastu oli tekkinud läbi püüde inimesi harida ja mõista neid, keda ta õpetab.
Vasta
#65
(04-10-2018, 20:47 )Nielander Kirjutas: Mõtlen, et MMS'i manustamise akt (või mõni muu aletrnatiivmeditsiiniline keerukas protseduur) peaks olema suhteliselt võimas platseebo (lisaks misiganes võimalikule "päris" mõjule), kuna see on ikkagi selline salapärane ja paljude poolt põlatud "nõiajook", mille imepärane ja lausa universaalne kuulsus tuleb otsekui pudeliga kaasa. Mingi päris suure osa tervenemistest saaks vabalt ainuüksi sellega ära põhjendada. Küsimus on, et kas peale platseebo lahutamise midagi seal alles ka jääb?

Esiteks on MMS maailmas ringlenud juba pea 20 aastat kui mitte rohkem, ma ei viici otsida, et millal täpselt see Jim Humble sinna maalariapiirkonda äraeksis ja ta kaaslane malaariasse jäi... Kuni tänase päevani polnud ta mingi "nõiajook" vaid alternatiivne meetod, mida üritati tõestada ja mida uuriti aga mida tänaseni edukalt tõrjutakse.

Minu tuttav tarvitas teda põgusalt 10 aastat tagasi kui siin Eestis keegi sellest midagi ei teadnud. Alles siis kui selle avastas Janika Veski ja mugandas selle oma ajurveeda praksisega ning pookis talle külge mingi "imerohu" staatuse on saanud MMS siin Eestis külge taolise hullu kuulsuse. Muu maailma foorumites jäädakse ikka lihtsa praktika juurde, et mitu tilka millise haigusega kui kaua ja nii edasi. Keegi ei jahu seal imerohust ega teadvust avardavast maailmast ega inglimeditatsioonist.

Seega, tema toime selgitamine mingi salapärase "nõiajoogi" auraga ei pea kuidagi paika, ta toimis juba enne Laugh

Vasta
#66
Väide et ametlik arstiteadus tajudega ei tegele nüüd küll tõele ei vasta lorenz.

Vasta
#67
(04-10-2018, 21:03 )Temimoor Kirjutas: Seega, tema toime selgitamine mingi salapärase "nõiajoogi" auraga ei pea kuidagi paika, ta toimis juba enne Laugh

Ma pidasingi sellega silmas selle praegust aurat. Enne seda oli sellel kindlasti mingi muu kuulsus. Näiteks "salarohi", mida korporatsioonid ei taha, et sa teaksid või siis lihtsalt "mingi rohi, mis pidi x-vastu aitama". Platseebo jaoks on need ühe mündi kaks külge. Ja ma pole sugugi kindel, millist neist saaks teisest paremas pidada, sest kõik oleneb konkreetse tarbija enda mõttemaailmast. Kui see pipett kristallse vedelikuga antaks mulle üle linnasuuruse kosmoselaevaga saabunud tulnukate poolt, lubades igavest elu igavesti, siis tõenäoliselt tunneksin end vahetult peale esimesi tilkasid jumalana.
Vasta
#68
(04-10-2018, 21:56 )Nielander Kirjutas: Ma pidasingi sellega silmas selle praegust aurat. Enne seda oli sellel kindlasti mingi muu kuulsus. Näiteks "salarohi", mida korporatsioonid ei taha, et sa teaksid või siis lihtsalt "mingi rohi, mis pidi x-vastu aitama". Platseebo jaoks on need ühe mündi kaks külge. Ja ma pole sugugi kindel, millist neist saaks teisest paremas pidada, sest kõik oleneb konkreetse tarbija enda mõttemaailmast. Kui see pipett kristallse vedelikuga antaks mulle üle linnasuuruse kosmoselaevaga saabunud tulnukate poolt, lubades igavest elu igavesti, siis tõenäoliselt tunneksin end vahetult peale esimesi tilkasid jumalana.

Su jutt kõlab juba paraveebile vääriliselt Laugh

JA ISEGI KUI TA ON PLATSEEBO, siis mida kurja on platseebos - inimene sai ju terveks Laugh

Aga tegelikult ei maiste teile ka see platseebo jutt, tahaks laipasid lugeda eks?

Vasta
#69
(04-10-2018, 21:39 )Minaelan Kirjutas:
(04-10-2018, 21:20 )Chaos Kirjutas: Väide et ametlik arstiteadus tajudega ei tegele nüüd küll tõele ei vasta lorenz.

Ametlik arstiteadus tegeleb rahadega, kasumiga, teadusega ja heaoluga.

Tajude ja tunnetustega tegelevad tervendajad.
kas või prillid mis aitavad sul tajuda ümbrust adekvaatselt on tajumisega seotud, rääkimata vaimsetest hädadest. Sa kindlasti prille ja kuuldeaparaate ei kasuta, mõtled vajaliku lihtsalt välja.

Vasta
#70
No alles paar posti tagasis sa "kuulsid" et sul on ""emakakasvaja"" ja "nägid" ravimiretsepti. ( lisaks minu isiklik tähelepanek, inimesele kellele raha pole oluline "nägi" seal ainult ravami hinda Laugh)

Miks sul selliseid asju on vaja välja mõelda jätame sinu enda vastata, teistele on see niigi aimatav!
Vasta
#71
(05-10-2018, 09:04 )Minaelan Kirjutas: Samas, ei soovita seda kellelegi teisele, kes ei oma sellist usku ja sisendusvõimet, mis aitaks.
Ma usun, et kunagi kauges tulevikus omavad paljud inimesed sellist mõtte/sisendusjõudu, mis aitab kas ennast/teisi tervendada või ka reaalsust muuta..

Juba praegu on selliseid inimesi.
Ja mitte kauges tulevikus vaid nüüd. Tõsi küll, 3D ja 4D eralduvad. 4D-s saab see olema/on tavaline. 5D-s hakkame sama Usuga Looma, reaalsust muutma, väiksemal määral juba 4D-s.
Vasta
#72
Chaos, sina räägid füüsilise keha tajudest. Arstid samuti tegelevad (valdavas enamuses) füüsiliste kehade tajudega.
Lorenz räägib hoopis emotsionaalse (mõnel pool öeldud ka vitaalse) keha tajudest.
(04-10-2018, 21:03 )Lorenz Kirjutas: Praegu küll see nö. ametlik arstiteadus veel palju inimese tajuga ei tegele. See ravib keha ja oma tajudega peab patsient ise tegelema. ... akadeemiline teadusmaailm tundub aina enam tunnustavat inimese taju. Et taju on eraldiseisev nähtus, mida tasub uurida asjana iseeneses.
Need tajud on seotud nii ülespoole (põhjuslikkuse keha) kui ka allapoole (füüsilises kehas) olevate asjadega. Nt kui ajukeemia on paigast ära, siis maailmataju muutub ja olemine (olemas olemine) muutub väga ebameeldivaks, ilma et mingit füüsilist halva tunnet oleks. (vrd Nielanderi luuvalu näide) Ajukeemia seos "ülemiste" kehadega on ka olemas, läheb aga siin teemast välja ja pole mulle endale ka selge. Suur tagasiseidestatud süsteem. Füüsilise keha "lõigu" parandavad rohud ära, muud lõigud tuleb muudmoodi parandada.

See taju, millest Lorenz kirjutas, omab ühist osa sellega, mida tuntakse alateadvuse nime all. See määrab tglt ära kuidas inimene end tunneb (kuidas tajub ennast ja maailma). See on aga haigusest paranemisel väga tähtis. Kui ikka usaldusväärne isik (arst või šamaan) ütleb, et on surmahaigus (või šamaani puhul karistus), vt siin: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8737&pid=247087#pid247087, siis inimene tajub end surmalemääratuna, ja see taju on suuteline tapma.
Ja vastupidi.

Inimesed aga armastavad pugeda oma kindlatesse kastidesse. Arstid (lääne omad) tegelevad ainult füüsilise osaga ja eitavad seda tajude osa. Uhhuu-parandajad (siia ei kuulu ei ajurveeda ega hiina-tiibeti meditsiin, ja targad* ravitsejad) panustavad ainult kõrgemale osale, omamata ise aga oskust liigutada inimese alateadvust (taju) paranemise asendisse. Ja omaette teema on see, kas, kus, mis tingimustes see liigutamine üldse võimalik on. Selleks "liigutamiseks" kasutavadki šamaanid ja hiilerid "tsirkust" (verised kanasisikonnad jms Filipiinide hiilerite puhul nt). Skeptikud teevad sellest aga järelduse oma maailmavaate piires ja viskavad pesuveega ka lapse välja.

* Targad ses mõttes, et oskavad vahet teha, mis puhul joonelt saata lääne arsti juurde.
Vasta
#73
Mannu. Füüsiline ja psüühiline on omavahel seotud ei ole ühte ilma teiseta. Võtame samad prillid. Inimene ilma prillideta näeb teistsugust maailma psüühiliselt. elik tajub erinevalt. On siis mõtet tegeleda selle psüühilise poolega või füüsilise poolega? Viga on füüsiline, aga avaldub psüühiliselt.
Vasta
#74
Muidugi on seotud. Kõik on suur tagasisidestatud süsteem.
Tsitaat: Inimene ilma prillideta näeb teistsugust maailma psüühiliselt. elik tajub erinevalt.
Ei. See ei ole see psüühiline, mida mina mõtlen. "Mustad prillid" on need mis psüühilist taju muudavad.
Vasta
#75
(05-10-2018, 14:03 )Chaos Kirjutas: On siis mõtet tegeleda selle psüühilise poolega või füüsilise poolega? Viga on füüsiline, aga avaldub psüühiliselt.

Ja ka vastupidi võivad psüühilised häired avalduda füüsiliselt. Neid peab vaatama koos ja nii et vana ja uus kokku saaksid. Traditsioonide tarkus tuleb siduda ametliku meditsiini praktikasse kus seda praegu veel ei ole.

Eile oli ETV esimese stuudio saade Karmen Jolleriga ja küll oli piinlik näha sellist ümmargust ja sisutühja propaganda monoloogi. Tema ütlemistes oli nii palju rumalaid komistusi et ei jõua neid ette lugeda aga see kus nimetas tänapäevast koolimeditsiini traditsiooniliseks kraapis kohe väga kõrva. Selle peale vaatasin sealt tervise trendi lehelt kus inimesed arste hinnata saavad et kui armastatud arst tema on ka. Ei ole väga sest pidi empaatiavõime puuduma, käitub jämedalt oma klientidega. Ja kui ma siin Minaelani imelist tervenemist märkasin siis meenus üks kommentaar sealt lehelt ja ma küsiks Minaelanilt kas ta ikka on kindel et see arst ikka õige diagnoosi palni, et võibolla seda kasvajat ei olnudki millest oma sisendusega paranesid? see kommentaar näitab et perearsti juures võib juhtuda küll et saad kergekäeliselt vale diagnoosi. See siis juhtus Karmen Jolleri juures: "lohakas ja ükskõikne arst. Proua Kõiketeadjawink Nimelt pani see "tark" tohtritädi mu 80-aastasele vanaemale 5 minutiga vähi diagnoosiSad hiljem selgus, et vanaema vereanalüüsid on ideaalselt korras, ainult põlveliigese vahelt on vedelik otsas. Ta vahetas kohe perearsti."

No temaga on selline inetu lugu et oma jalad sai ta alla seal samas Telliskivi kliinikus kus asutaja Dr.Prits teda palju aitas ja kelle vastu Jooler nüüd nõiajahti korraldab või siis pigem on ostetud korraldama. Tal on ju palju rohkem võimalusi kompromiteerida arsti kuna tuleb selle kliiniku personali seast. Paraku on lugu inetu ja kuulsust ta saab kuid juba paistab et hea kuulsus see pole ja õnneks Dr. Pritsi vastu suunatud lood kõik järjest kokku kukkumas. Miks ma sellest siin teemas rääkida tahtsin on see et Prits on meil üks väheseid kes neid kahte maailma siduda on võtnud. Koolimeditsiini ja unustatud traditsioonilist poolt. Homöopaatia kipub olema ka ainult teises äärmuses ja sümptomaatilist välistama kuid ükski äärmus ei püsi kuigi kaua kui ei leia silda teise pooleni ja nende vahel tasakaalupunkti.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tiibeti meditsiin parabool 1 2,334 06-03-2009, 19:48
Viimane postitus: parabool

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat