Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelikud rõngad ja nägu pildil !
#1
Terekest kah! ühel ilusal päeval oli masin tolmune mul nagu alati. märkasin imelikke rõngaid autu iga nurga pealt. kõige suurem oli kapotil ca 10cm. imelik et kõik nedsamusedki ringid olid veel eri suurustega puha kõik. väikseim oli vast alla 20mm.vahtisin et imelik ja tegin pilti kohemaid. kokku võis olla 20 rõngast. varem pole sel autol sellist asja veel märganud ega ühelgi teisel masinal. mõni kuu hiljem ilmus üks keskmise suurusega rõngas pagasnikuluugi peale. rohkem pole näha olnd neid. hiljem pilte uurides kompuutrist oli ühel pildil mingi tondi lõust. ütelge ise mis se ons? paremal üleval nurgas- [Pilt: 20170618_184449.jpg]
rõngad-
[Pilt: 20170618_184704.jpg]
[Pilt: 20170618_184552.jpg]

üks hommik ärkasin peale luupainajaid nagu alati, ja mis ma nägin, tegin pilti kohe. õhtal oli jalg ilus terve nagu peab . a hommikul mis oli vahtige-
[Pilt: 20170528_134912.jpg]
kolm korda oli mul kintsu küünistatud kolme küünega. tundus et nagu ziletiga oleks tõmmatud aga laiemalt.kes seda teeb? kas deemonid v. kasse ei pea ja koer magab kuudis

a sellist asja ons kellegil olnd et umbes kolme aeg öösel või sinnakanti. ärkan nagu ülesse .miski nagu ärataks mind. teen silma lahti. liigutada ei saa. rääkida ei saa. täielik paanika. silmamune aind saab keerutada. kokku juhtus mul seda 20 korra kanti- juhtub siiani vaheetevahel- ja kui seda juhtub siis ons selline tunne et keegi istub mul peal ja olen haardes, a näha pole kedagit?

mida ette võtta? ilmselgelt ma ei mõtle neid asju välja. kas neid elukaid saab minema peletada kuidagi? ma olen soolaringe teinud ümber voodi. palju paremini puhkas välja ja anomaaliaid ei esinenud. a se ka jama terve tuba lõpuks soolane ja purune. Teab keegi midagit?
Vasta
#2
Kui sa tõesti – kogu seda lugu, välja mõelnud ei ole siis – minu arvamus on järgmine. Tegemist võib olla, kunagi ammu vägivaldselt, või ootamatult
tapetud inimesega. Niimoodi püüab ta endast märku anda. Sest ta vajab abi. Aga kahjuks on tema abistamine, väga keeruline protseduur. Hästi lühidalt. 1. Õppida selgeks selgeltnägemine. 2. Püüda ta kinni. 3. Puhastada ta nii palju ära, kui vähegi võimalik. 4. Suhelda temaga ja püüda selgeks teha, kui palju ta mäletab oma minevikust. 5. Lõpuks teha läbi mälude taastamise protseduur, ning saata ta hingede maale puhkama.
Keeruline - ei vaidle vastu - keeruline.
Võiksite Saalomoni, suure liikuva pitsatiga katsetada. Võib olla õnnestub!
Kirjelduse leiate, kui klikite minu kasutajanimele. Leia kõik postitused. Nende hulgas on ka pitsati pilt ning kõik juurde kuuluv.
Ja veel väga palju kasulikku teavet.

Vasta
#3
* Nende anomaalsete ja korrektselt kujundatud rõngasjooniste kohta ei oska ma midagi arvata. Kes teab, millise dimensiooni droon seal kinnituda tahtis...? Analoogse jäljega pildi     leidsin siit: http://www.otsimrat.net/ufolehekulg/maandum.htm .
Objektiiv on pildistamise hetkel väga räpane olnud - karvaudemed ja soditäpid, mis muudavad kujutiste lugemist keeruliseks. Tolle mainitud tondilõusta kõrval näen veel teist kujutist - ovaalset näo kontuuri, milles asetsevad viltused idamaised kriipssilmad, suu ka diagonaalina ja laubalt jookseb alla valge kriips ning see teine paistab täiesti süütu ilmega, kuid esimene meenutab ärapõlenud kolpa, mida katab kuivatatud liha fragment.
Esimene nn. "tondilõust" meenutab anunnakki (pildil).     (Selle rassi tegelasest soovin peale sinu piltide analüüsimist kirjeldada ka oma lugu, mille olen läbi elanud ja kujutatud olevusi kogenud. Lõpuks saabus see võimalus hingelt ära puistata. Egas ma tihanudki sellest kellelegi kõssata ja keegi ei oleks ka uskunud. Olin siis väike tattnina ja arvasingi lõpuks, et tegemist oli lihtsalt ühe kõleda unenäoga. Kõik leidis aset pealegi N. Liidu ajal, siis oleks jalamaid kinnisesse asutusse ravile paigutatud. Soovin seda jagada, et lugejad teaksid, meie ei ole planeet Maal üksi).
Oletasin veel, et ehk kõrgema intellekti poolt edastati sulle kui kribu-krabu (stereopilt/stereograafia) pilti vaadata ja kui vaadata seda 3D-na, siis võib midagi enamat eristada. Püüdsin toda siis veel kolmemõõtmelisena vaadata, kuid muid lisaefekte selles nurgas, ega lähiümbruses ei täheldanud.
Huvilisele lühikirjelduse stereopildi vaatamise õppimiseks on siin: Postitus: #55 http://www.para-web.org/showthread.php?t...llusioonid ; pilt ka:    

* Pahatahtlike astraalolendite poolt sooritatud tagajärgi on jäetud ka varemgi Maa asukatele näha (nagu sinu küünistatud jalg).
Siiidiuss! Pane tähele, millistest teemadest Sinu unenäod koosnevad? Kindlasti antakse armastusolendite poolt sulle kaitsejuhendeid, kui su elu ja hing just ohus on. Jälgi, mida mõtled, ütled ja kuidas käitud. Ära vihastu, ole leebe! See on elu suur muutus. Paljudest ahvatletud ja kramplikult kinni hoitud olukordadest tuleb täielikult loobuda, kuid see tasub materiaalses maailmas ennast ära ja pealegi arendad oma vaimu, mille kogemused ei kustu maatriksist ealeski. Ainult sel juhul, kui otsustad evolutsioonis languse poolt. Võta oma plaanidesse meditatsiooniga tegelemine, et tõsta enda eetervälja armastuse energiat, siis oled tervem ja vapram. Kõigele lisaks saad rahul olla vähemalt sellega, et sinu DNA-s ei leidu nn. ühest paljudest astraalse maailma valitsejate verd. Omasuguseid nad ei puutu. Reptiilide ja anunnakkide nn. järeltulijaid on kõige vähem Rumeenias. DNA segamine toimus iidsel ajal, mille kõige kulgemisest saad ülevaate raamatust: "Inuaki - Reptiil minu sees" http://www.aigarsade.com/ või kuula raadiosalvestust "Hallo Kosmos" kahte osa, kus Raido Saar kõneleb sisukalt Sumerite kaheteistkümnest savitahvlist: https://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-raido-saar-1-2

Nood mitmed rassid elavad ka samas jämemateeriaenergias kuis meiegi, ent on evolutsiooni kõigis valdkondades paljudes kordades ees ja nende lemmiktegevuseks pole armastuseenergiaga tegelemine, vaid pühaks eesmärgiks on ainult kurjus, millega on kogutud tohutu karmavõlg ja seega peenenergiatasanditele on pääs seniks suletud. Planeet Maa ülestõusmise järel ei suuda nad isegi Maa ümbruses oma kosmoselaevadeski olla. Maa energiavälja muutumisest on nad täiesti teadlikud ja sest'aps nad koordineerivad maailmale viletsust, nälga, reklaame, haigusi, sõdu jne. kõikvõimalikku häda ja kurjust, et selles kannatanud inimlastelt saada vihaenergiat vastu, mis on nende eluallikaks.
Raamatus "Inuaki - Reptiil minu sees" mainitakse: anunnakid saadavad tervele maailmale igal ööpäeval kl.12.00 ja kl.04.00 negatiivset energiat, et neid inimlasi kuidagi oma kontrolli all hoida ja katkematut toitu saada.
Näiteks: Kui inimene vihastub ja virutab kruusi vastu seina kildudeks ja lisaks sajatab hullupööra, siis sellest raevust pidavat erituma niipalju vihaenergiat, et kui see kokku koguda, mida anunnakid suurepäraselt oskavad, siis selle energiaga on võimalik süstik orbiidile lennutada (Mõistate seda kallid kaasmaalased! See oli vaid üks tühisem näide meite vihapursetest ja mida jõledamat veel üldse üleilma tehakse). Seega on nende tuline soov, et inimesed oleksid lõpmatuseni närvipuntrad ja vaimselt ei areneks, ning saaksid meie rumaluse arvelt õilmitseda, tehes kurja. Neil asetseb oma koopas suur kõrge kristall (kristalle annab ka halval eesmärgil kasutada), kuhu salvestatakse ülejäänud energia ja kui seda endale juurde vaja laadida, asetavad oma jäsemed selle vastu. (olgem siis inimesed ettevaatlikud vihastamisega. Rahumeelsus on parem)!
Näiteks anunnakkide oma koduplaneet on ammu tühjusesse purustatud ja kes teab millise planeedi järgmiseks valivad. Seega on eesmärgiks okupeeritud planeet Maa hoida pikaks elukeskonnaks külvates inimeste planeedile viletsust, et takistada inimeste kulgemist vaimsuse ja sellega kaasneva kõrgema energia püüdlemisele. Kuid Jumaliku plaani vastu on nad muidugi jõuetud ja tuleb aeg, millal tuleb lahkuda.
Sellest veel:
Postitus: #20; #24, Mis meist saab? Tuleviku ennustused. http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7494
Postitus: #26, Mis meist saab? Tuleviku ennustused. http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7494&page=2

* Minu lugu:

Siiidiuss antud kirjeldus: "a sellist asja ons kellegil olnd et umbes kolme aeg öösel või sinnakanti. ärkan nagu ülesse .miski nagu ärataks mind. teen silma lahti. liigutada ei saa. rääkida ei saa. täielik paanika. silmamune aind saab keerutada. kokku juhtus mul seda 20 korra kanti- juhtub siiani vaheetevahel- ja kui seda juhtub siis ons selline tunne et keegi istub mul peal ja olen haardes, a näha pole kedagit?"

Olen antud iseloomustust kogenud kolmel korral. Kirjeldan siinkohal kolmandat, sest see oli kõige värvikam. Arvan, et antud intsident toimus, kui olin kaheteistkümne aastane klutt.
Avan keset ööd sügava magamise ajal silmad. Keegi justkui alateadvuse kaudu äratas mind. Nüüdseks tean, kes see oli! See oli minu kaitseingel. Ta seisis minust paremal pool pea juures ja nägin temast pool siluetti. Tema peopesa oli välja suunatud minu jalgade poole. Ta säras kuldvalgelt ja tekitas rahutunde. Ma teadsin, et pean teda kuulama ja usaldama (kaitseinglil on õigus vahele tulla ja ka vajadusel materialiseeruda, kui tema valvatava vaimu elu on ohus, eriti kui ta veel magab ja meeled on kaitsetud. Siin ei kehti Vaba Tahte Seadus, sest Looja plaani rikutakse).
Ingel ütles, "Aja nad ära"!
Ma ei mõistnud, keda ma ära pean ajama, olen ju oma kodus ja oma turvalises voodis. Olin tekiga kaetud. Terve keha tundus kohutavalt raske, nagu terve maailma gravitatsioon oleks minu peal. Olin täielikult paralüseeritud. Suutsin ainult silmi liigutada ja veidi peakolu. Suunasin siis silmad sinna, kuhu kaitseingel käega osutas ja nägin, et minu kummagi jala peal lesisid mingid pruunid kõhnad olendid (ka need olendid tehti minu jaoks nähtavaks, et mõistaksin asja tõsidust). Mõlemad elukad olid oma esijäsemetega klammerdunud tugevalt minu jalasäärte külge. Täpselt enam ei mäleta, kas peale pöidla oli tal kolm või neli sõrme. Ta lasi ühe jäseme siis lahti ja nägin, et sõrmed ei lõppenud küünistega, vaid sõrmeotsad olid lamedad, nagu kujutatakse joonistustel konna jäset. Nende suud imesid ahnelt läbi teki minu jalgu. Ju nad tajusid minu ärkvelolekut, üks tõstis pea ja jõllitas mind. Tal olid suured vesised silmad, langus nöbinina, väga väiksed kõrvad, pea ja nägu olid siledad, ilma karvadeta ja sarvkestata (st, et reptiilne ei saanud ta olla, sest nood on kaetud, kas soomustega või nagu on kaetud kopra saba - sarvkestaga ja näo kuju on rohkem koonuselisem. Kuigi kõige identsema pildi neist eluenergia imejatest, mida mäletan sain netist, mille alla oli lisatud tekst - reptiil?). Jõllitas siis mind ja ta väike suu läks pärani (hambaid ma ei mäleta), pea vajus küljele ja tegi sellise kurva grimassi. Kuulsin neid telepaatiliselt, ta anus neil lasta veel olla. Siis tõstis ka teine pea ja jäi imestunult passima ja sibas veidi taha poole.
Ingel minu kõrval ütles uuesti, "Aja nad ära, ära luba jääda. Aja kohe ära"!
Peale seda haihtus minu silme all üks ja kohe ka teine. Pikkuselt võisid nad ulatuda mulle nabani.
Kõik jäi vaikseks, valguskumad hääbusid ja olin päästetud. Tundsin, et olen väga väsinud ja uinusin.
Tänan oma Kaitseinglit suure hilinemisega. Aitäh!

* Mida teha ja kuidas neid eemal hoida?

Eespool sai mõned soovitused antud. Lisan veel mõned.

Kurja inimese puhul: Käeseljaga ärapühkimine (endast väljapoole käeliigutus) ehk tühiseks kuulutamine. Siis ei saa inimene sulle midagi teha, ta tunneb ennast jõuetuna sinu ees. Ta ei saa ennast sinu külge haakida.

Postitus: #6, Universumi seadused, http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid234031 , 6. Afirmatsiooniseadus

Tõde Orioni "sisalikest", http://www.aigarsade.com/

Postitus: #86, Vannetest Vabastamise Dekreet; postitus: #95, Needuste lõhkumise ja kaitsva energiavälja loomise dekreet,
http://www.para-web.org/showthread.php?t...tiraamatud

Postitus: #107, Lõhu ründed enesele! http://www.para-web.org/showthread.php?t...tiraamatud
Vasta
#4
"Terve keha tundus kohutavalt raske, nagu terve maailma gravitatsioon oleks minu peal."

Mul oli ka midagi sellist,olin juba valmis loobuma,aga vihast otsustasin küünarnukiga lüüa ja kadunud ta oligi. Nüüd ootan teda igal ööl.
Vasta
#5
(29-09-2017, 11:07 )Härra võrratu Kirjutas: Mul oli ka midagi sellist,olin juba valmis loobuma,aga vihast otsustasin küünarnukiga lüüa ja kadunud ta oligi. Nüüd ootan teda igal ööl.

Kesse oli, kelle minema ajasid
ja keda sa tagasi ootad?
kaitseinglit või?
Vasta
#6
Ma kuulsin vaid naeru.
Vasta
#7
kelle naer see oli? ja miks teda tagasi ootad?
Vasta
#8
Ma ei tea,surmaingel võibolla.Ma olin nii lähedal,nagu et mul suva,aga siis viimasel hetkel ma tõrkusin.
Ma olin üleväsinud ka vb sellest.
Vasta
#9
Surmaingel ei naeraks. Surm on suur jõud, osavõtmatu... Võimas
Imetlusväärne...
Vasta
#10
pole ammu enam seda ööse ärkamist olnd. a mul tuli meelde seoses nende jalgade elukatega. paar aastat tagasi tundsin et keegi järab mul suurt varvast isuga- jalg oli üle voodi ääre. algul arvasin et ah koer närib. a siis ärkasin puhta ehmatusega kohe ülesse. uks ju lukus ja koer väljas kuudis! oli tunda et nagu ilma hammasteta limane mulk oli sel järajal! mis siis edasi juhtus selsamusegi varbaga - mädanema läks ! ja teate kaua ta mädanes- 2 aastat järjest. sõna otseses mõttes ajas küüne vahelt punast mäda välja ja smellis jubedamalt ! ma arvesin et peab varva maha lõikama juba- kui ta ise ä paranes järsku hiljuti. ma usun et se on nendesamustegi töö!
inimene pole selgelt üksinda siin maailmamunal !!
Vasta
#11
(23-09-2017, 15:53 )Siiidiuss Kirjutas: a sellist asja ons kellegil olnd et umbes kolme aeg öösel või sinnakanti. ärkan nagu ülesse .miski nagu ärataks mind. teen silma lahti. liigutada ei saa. rääkida ei saa. täielik paanika. silmamune aind saab keerutada. kokku juhtus mul seda 20 korra kanti- juhtub siiani vaheetevahel- ja kui seda juhtub siis ons selline tunne et keegi istub mul peal ja olen haardes, a näha pole kedagit?

Jah, on olnud. Mitu korda. Siin räägib lähemalt: http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4775

Need teised asjad... ei oska kohe kindlalt midagi öelda (nagu ka keegi teine ei tohiks osata). Pakuks aga, et kriimud võivad olla mingid marrastused, mille päeva jooksul said, aga kohe tähele ei pannud. Märgid autol põhjustatud kellegi või millegi poolt, keda või mida esialgu nimetagi ei oska - aga teadmatus ei ole teatavasti üleloomulikkuse eeldus.
Vasta
#12
Ma kardan et sain selle koleda eluka jälle fotole.
tegin endast pilti õhtal 3-4aeg valgestatud ruumis. kõik okidoki a üks pilt ons väga imelik, tume ja poolik. pole minu nägugi. täielik tondilõust!
ons se normaalne v?
[Pilt: 20160813_215740.jpg]
Vasta
#13
minu lõust se ei saa olla kudagist, mul pikk habe ja üleüldse pea karvane, pildil hoopis keegi teine! kes ?
Vasta
#14
(23-09-2017, 15:53 )Siiidiuss Kirjutas: Terekest kah! ühel ilusal päeval oli masin tolmune mul nagu alati. märkasin imelikke rõngaid autu iga nurga pealt. kõige suurem oli kapotil ca 10cm. imelik et kõik nedsamusedki ringid olid veel eri suurustega puha kõik. väikseim oli vast alla 20mm.vahtisin et imelik ja tegin pilti kohemaid. kokku võis olla 20 rõngast. varem pole sel autol sellist asja veel märganud ega ühelgi teisel masinal. mõni kuu hiljem ilmus üks keskmise suurusega rõngas pagasnikuluugi peale. rohkem pole näha olnd neid. hiljem pilte uurides kompuutrist oli ühel pildil mingi tondi lõust.

Ringid autole jätavad karvad mis on mingil põhjusel sinna kinni kleepunud, nagu sa näed, ilmselt puudelt tulnud vaik või õienektar vms.
Selliseid ringe võib leida looduses talvel, kui lume seest on väljas murdunud rohukõrs ja tuul keerutab seda ümber oma telje ning kõrre ots lohiseb mõõda lund.
Samuti näeb seda ka liivarannas usutavasti ka täna, kus rohukõrred tiirutavad ümber oma telje ja joonistavad ringe.
Ja see lõust pole muud, kui so enda käte peegeldus autoklaasilt...

Vasta
#15
no siis süda rahul kohe! tondilõustad ons mu oma peegeldus! koledavõitu! ringid igapäevane nähtus autol ja majal. ma kardsin juba et uufod ons , küünistamine on kahtluse all, kas tegi naabrinaine või mõni muu rott, ka hiljem avastasin õlalt kolmene kriibestus, arvan et karvasest õlast saigi asi alguse v kaenlaalusest või kubemest! kuna ma niivõrd karvane siis esmalt kriimustasin enda siis autot ja siis puhkasin oma kodus ärkvel oles, silm punnis. ma teadsin et se ons norm voh! me liiga karvased ons uusim tulnukate väljamõeldis et oma ekstensi petta, neid pole siin
Vasta
#16
(04-11-2017, 01:51 )Siiidiuss Kirjutas: no siis süda rahul kohe! tondilõustad ons mu oma peegeldus! koledavõitu! ringid igapäevane nähtus autol ja majal. ma kardsin juba et uufod ons , küünistamine on kahtluse all, kas tegi naabrinaine või mõni muu rott, ka hiljem avastasin õlalt kolmene kriibestus, arvan et karvasest õlast saigi asi alguse v kaenlaalusest või kubemest! kuna ma niivõrd karvane siis esmalt kriimustasin enda siis autot ja siis puhkasin oma kodus ärkvel oles, silm punnis. ma teadsin et se ons norm voh! me liiga karvased ons uusim tulnukate väljamõeldis et oma ekstensi petta, neid pole siin
Kui on naised, kärakas ja pahad sõbrad võib kõiksugu "imesid" juhtuda....näiteks kõige ehtsamat teleportatsiooni: oma voodisse sai ju magama heidetud kuidas siis trellid akende ette said....ja keegi sõpradest ka ei tea või õigemini ei mäleta. Maailm on imelik ja kõike võib juhtuda,....ära pahanda ma naljaksBleh
Kui on olnud väga realistlik uni kus võitled košmaaridega siis võib juhtuda, et ärkad sinikatega, kriimudega ja võib ka hullemini minna, seda isegi suht algajatel. Mis tegelikult juhtus jääbki saladuseks sest see mida mäletad on sinupoolne tõlgendus ja enamsti tõest väga kaugel. Energiakeha sai unenäos haavata kui rändas "kusagil" just kusagil sest ka see on teadmata kui just adept ei ole. Aga need energiakeha vigastused ilmnevad ka füüsilisel tasandil....imelik aga nii see on. See muidugi ei seleta autoga toimuvat seda tuleb eraldi uurida. Kui on loom näiteks kass majas kuidas käitub? Kas kardab, poeb peitu jõllitab kuhugi nurka? Tasub loomaga proovida kui endal pole võta natukeseks hoiule ja vaata mis saab.

Vasta
#17
Siidiussile: Mis on iseloomu tugevus? Tuleb meelde kirjutis teadlasest, arstist kes pühendas elu skisofreenia uuringule. Saavutas edu, oli antud valdkonnas tunnustatud teadlane, aga ka ise 40-ndates haigestus sellesse. See aga ei katkestanud ta karjääri vaid peamised tööd mis tunnustust pälvisid tulid haiguse ajal. Ilma haigust isiklikult kogemata ei saa teiste patsientide kogemustele toetudes asjale pihta! Hallutsinatsioonid on nii reaalsed kui veelgi saavad olla, nii nägemis, lõhna, kuulmis kui kompamismeelega tunnetatavad. Aga siis inimene võtab seda TÕE päheBleh
Meelde jäi kirjeldus arsti kohtumisest Kohutava Jumalusega kes käskis sokid ära süüa, kui ei söö, siis ta sööb su enda ära! Loomulikult keelduti ja anti vaba voli nahka panna, söö kui isu on......ja Kohutav Jumalus hakkas kahanema, hõrenema ja lõpuks jäi ainult suitsuvine järgi......saavutati võit. Iseloomu tugevus on see kui suudad adekvaatselt reageerida muutunud teadvusolekus, purjus, narkojoobes, tundmatuga silmitsi seistes. Kui on tohutu vajadus millegi järele (vene keeles "lomka") aga keeldud ja irvitad kõrvalseisjana oma füüsiliste soovide üle, kui suudad nagu Ješua kõrbes 40 päeva paastuda ja kiusatustele vastu olla, kui eelmisel õhtul enne hukkamist lõpetad oma monograafiat ja seda mis homme toimub võtad fatalistina....need on näited iseloomu tugevusest. Kui aga 2 õlut sees ja juba keha hakkab lollusi tegema + hommikul ei mäleta mitte essugi ja kõik see mida teised räägivad sinu "tegemiste" kohta võtad isiklikult ja laimuna see on......Ph34r2
#####
Ka kõige suuremat isiklikku õnnetust annab ümber pöörata. Kui on tahet.....aga seda enamasti jääb puudu.
Vasta
#18
Paar postitust lendasid prügikasti. Proovime ikka selge peaga postitada ning mitte hakata süüdistama kaasfoorumlasi, kes väidetavale paranormaalsusele loogilisi seletusi pakuvad, vastasel juhul saab teemaalgataja natuke järelemõtlemisaega.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nagu keegi käiks kaasas Unetujahirmul1 2 1,513 07-06-2020, 01:39
Viimane postitus: Naut
  On miskit huvitavat pildil? chapy 19 9,878 04-10-2017, 13:20
Viimane postitus: Prooton
  Imelikud anomaaliad fotodel rauno4477 10 6,416 03-01-2014, 12:58
Viimane postitus: Agile

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat