Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Autor Sõnum
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
03-11-2017 13:45
Postitus: #1
Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Lugupeetud parahuvilised!
Vastu tulles miljonite parawebi lugejate tungivale soovile sai tehtud see teema. Siin saab lugeda artikleid ajaloost, energiatest, praktikatest, maailmadest ja paljust muust- kõike läbisegi.


Kadunud hingeaspektide kogumine. Praktika.

Kogemuste saamiseks ükskõik millises reaalsuses monaad( fil. lihtsaim ja jagamatu olemise element, Kõrgem Mina) jaguneb paljudesse aspektidesse (hingedeks , teadvuseosadeks), millest igaüks saab ülesande kogeda mingi kogemuse eriaspekte ja tuua see kogemus endaga kaasa, et rikastada kogu monaadi. See juures iga hing läbib oma õppetunnid erinevates tihedustes, erinevates aegades ja maailmades. Näiteks: Egiptuses, Atlantises, Hüperboreas, Eestis aastal 2017, ülemistes ja alumistes maailmades jne. Läbides situatsioone, kohtumisi, sündmusi, hinged kaotavad oma osi ja energiat, tihti ka määrduvad kogemuste saamise käigus. Monaadi põhiülesanne on inkarnatsiooni protsessi leida üles kaotatud osad, puhastada need ja liita üheks tervikuks, vastasel juhul ta ei saa lahkuda Maalt ja jätkata oma arengut.
Nagu näitasid paljud seansid, hinged kaotavad oma osasid erinevates reaalsustes , täiesti erinevatel põhjustel: need osad võisid olla lihtsalt vangistatud, kaotatud tänu sõjale, nakatumisele hirmuviirusele, illusoorsete maailmade loomisele, reaalsuste kokku sulandumisele või eraldumisele jne. Ka on teada, et mõnedel hingedel on side monaadiga ehk Kõrgema Minaga rikutud( ühenduskanalitel on klapid, peeglid, ummistused) , aga KM ja Hoidjad seda ise ei näe.
Need hinged , kes saavad teadlikuks oma olukorrast, alustavad oma isiklikku kogu kogumisprotsessi , et saa üheks tervikuks oma monaadi ehk Kõrgema Minaga. Kogemuste suuremisel isiklik vastutus ja tegevusstsoon laienevad, kuni mitme mõõtmeslise monaadilise tasemeni s.o. Looja tasemeni välja ja teha saavad seda ainult need kes on omandanud vigadevältimise baasteadmised.

Milles väljenduvad kaotatud aspektid või tõrked sidemetes monaadiga? Need sümptomid ei tarvitse alati viidata kaotatud aspektidele, kui enamatel juhtudel on see just nii:
-depressioon, isikliku terviklikkuse puudumine.
-tunne , et ollakse kaotsi läinud, ei teata oma elueesmärki,( elueesmärgi teadmine
ja selle järgimine teeb inimese õnnelikuks, enamus ongi õnnetud just sellepärast et
nad ei tea oma eesmärki ja tegelevad tont teab millega)
-üksindus, koduigatsus ( inimene tunneb, et ta on võõras selles maailmas ja selles
reaalsuses)
-energiapuudumine, unisus, segadus mõtetes.
-arvukad olendid, ühendused, implantaadid, igasugune väline mõju ( kaitse
puudumine)
-kehv tervis (on säilinud side eelmiste eludega, mõjutamine jätkub, kuigi seda oleks
olnud võimalik vältida, võttes sealt kaasa ainult puhta kogemuse)
- arengu raskused, raskused teadmiste avardamisel ja vaimsete praktikatega
tegelemisel.
-paljud teised ebasobivad ja mittekonstruktiivsed seisundid.


Raske on anda ühest soovitust, kuidas ennast uuesti kokku korjata erinevatest reaalsustest, paralleelmaailmadest, sest olukorrad on erinevad nagu ka kogumistingimused. Mõni kord on vaja sõna otseses mõttes tagasi võidelda oma osad, mida kasutakse meie mõjutamiseks siin ja praegu. Mõnikord osad ise juba ootavad millal neile järele tullakse ja nad lendavad ise kohale kohe, kui on esitatud kindel taotlus nende tagasi saamiseks.

Osad võivad olla laiali pillutatud erinevatel põhjustel:
-Ühed kaotati eelmistes eludes asjaolude kokkulangemise tõttu. Need võivad olla psühhotraumad, rasked üleelamised,
sündmused , mis mängisid tolles elus tähtsat rolli ja mis on kaasa tulnud sellesse ellu ja reeglina mõjutavad praegust elu.
-Teised on laiali pillutatud mööda Maa erinevaid ajastuid. See on seotud reaalsustega ja nagu on teada ,siis praegu toimub ka reaalsuste sulandumine.
-Kolmandad on kaotsi läinud osalemisega teadvuse muutmise ja manipulatsiooni programmides osalemisega.
-Neljandatest hinged loobusid ise, et saaksid kehastuda Maal. See puudutab eriti neid,kes on siia kehastunud teatud ülesannete täitmiseks. Täiendavalt on teada, et praegu pole kerge Maale sattuda neil hingedel, kellel on kindel eesmärk ja rikkalikud kogemused ja kelle saavutused võivad ohustada praegu Maal kehtivat korda. Sellised hinged püütakse Maa "läbilaskepunktis" kinni ja saadetakse tagasi.
See Kõik on väga individuaalne ja ükski juhtum pole sarnane teisele. See pole ka lihtsalt teooria, seda kõike on juba korduvalt proovitud praktikas ja kui on tunne, et protsessi käigus on vaja teha midagi teisti -omamoodi, siis tuleb seda teha. Tähtis on aga kogu aeg meeles pidada, et kogu tegevuse käigus oleksite kaitstud.
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2017 20:46 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
03-11-2017 14:19
Postitus: #2
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
PRAKTIKA.
Ei maksa loota, et kogu universumi peale laiali pillutatud osakesed on kristalselt puhtad, kuigi juhtub ka seda. Parem on ennast kindlustada ja panna enda ümber sfääriline filter. Mitte ainult enda ette, vaid ümberringi, sest on täiesti võimalik, et osad või ka midagi muud võivad kohale lennata igast suunast. Filter paigaldada kindla taotlusega, et peatatakse kinni kõik need osad mis võivad kahjustada, kannavad negatiivset laengut või võivad avaldada negatiivset mõju. Kõlada võib see umbes nii: Kogun kokku kõik oma osakesed siin ja praegu. Palun eraldada minu puhas teadvus ja kogemus, mis ma tookord läbi elasin ja kogesin igasugu negatiivsestest mõjudest ja ja igasugustest lisadest jne. ja anda mulle tagasi kaotatud energia. Sellisel moel läheb kogu protsess ladusalt. Kui visuaalselt kujutada kogumist, siis helendavad osad ,mis on edukalt läbinud filtri, tõmmatakse peenmateriaalsesse kehasse päikese põimiku kaudu. Kõikmis pole vajalik jääb filtri taha ja tarvis on anda taotlus: Palun oma kõrgemaid aspekte, et kõik mis jäi väljapoole filtrit saadetakse Looja juurde ümbertöötlemiseks või formeeritakse ümber puhtaks energiaks.
Kogumine sõltub sellest , milliseid osakesi me kogume. Kui kogutakse eelmises elus kaotatud osakesi, siis neile saab vihjeid unedes või meditatsioonis. Korduvalt võib sattuda ühet ja samasse kohta, ühte ja samasse olukorda. Meditatsioonis võib anda ka küsimuse Hoidjale või oma Kõrgemale Minale, et mida sinna on unustatud ja nad juhatavad. Nad võivad näidata olukorda millega on kunagi kokku puutudud ja selle olukorra tagajärgi. Kui on tunne, et sinna on tõesti midagi oma jäänud, tuleb anda taotlus oma osade tagasi saamiseks.
Mõni kord on nii,et osad mis on kaotatud erinevates reaalsustes, mõjutavad praegust elu. kui on tunda negatiivset toimet, aga selle allikat ei suudeta leida, siis tasub mediteerida ja katsuda leida see negatiivse mõju punkt endas ning venitada teda nagu niiti või minna seda niiti mööda. seda ei tasu teha juhul, kui tajutakse ohtu, sel juhul paluda kohe abi Hoidjatelt. Kui kõik läheb hästi , siis kohtute oma teise minaga ja võite oma osad tagasi küsida, või ta ise juba lendab kohtumisele. Kogu selle eufooria juures ei maksa unustada filtreid.
Kõige raskem on kätte saada osakesi, mis on laiali teadvusemuutmise programmides. Reeglina on need osad väga mustad ja neid kätte saada on väga raske. Kui on kindlaks tehtud , et inimene on olnud mõne sihukese programmi ohver, siis on osakeste tagasi saamiseks vaja teha põhjalikud ettevalmistused. Seda ei tehta üksinda vaid kahekesi veel parem kolmekesi. Eelnevalt on vaja esitada palve Hoidjatele ja Kõrgemale Minale selle kogumise tegemiseks. Kui aeg on käes võidakse teile peentasandil anda kristall,mille tahkudele "paigaldatakse" osad. See kristall ei tarvitse olla alus kogumiseks vaid portaal.

Kogumine toimub erinevalt. (Kogumise kirjeldus)
Ühel juhul saadeti mind mulle täiesti tundmatusse aega. Süvenesin meditatsiooni, väljusin kristallportaali kaudu vajalikku kohta ja seal toimisin juba vastavalt olukorrale. Pärast seda kui kõik oli tehtud, osake ise kattis kristalli ühe tahu. Kõik seadistus kristallile, et pärast oleks võimalik kontrollida kas seda saab edaspidi kasutada. Sellega tegelevad juba Hoidjad ja Kõrgem Mina. Kõik osad koos moodustasi täis väärtusliku kristalli, mis venis selle inimese, keda ma aitasin, pea kõrgusele. Ka kristallid võivad olla katkised ja seepärast on vaja anda eraldi taotlus nende kogumiseks.
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2017 20:46 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
03-11-2017 15:25
Postitus: #3
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Teisel juhul inimene ise võttis kogumisest osa. Isegi ligilähedaselt ei oska öelda, kui palju me tema osasid kogusime- neid oli ikka väga palju. Puutusime kokku väga vaenuliku keskonnaga, paljude püünistega ja vajadusega paigaldada mitme kihiline filter,sest filtrid lihtsalt ei pidanud vastu ja nõrgenesid. tegevust kordasime viis korda, sellega tegeles neli inimest, kes koos sünkroonselt läksid meditatsiooni ja kordasid kogumist nii kaua , kui kõik osad olid koos. Inimene ise andis taotluse kogumiseks. Minu ülesanne oli üles leida osakesed ja kontrollida kogu toimingut. Ülejäänud toetasid kaitsvat kuplit. Puhtad osakesed ise tõmbusid temasse päikesepõimiku kaudu.
Neid osakesi, mis on ära antud, selleks et kehastuda Maale, saab tagasi kutsuda ainult siis kui ollakse küps selleks. Sellest teatavad Hoidjad ja Kõrgem Mina. Kogu protsess ise võib venida väga pikaks, sest kõik toimub selle järgi ,kuidas koguja ise on valmis. Osakeste omanik on läbinud mingi eluetapi ja teda suunatakse sinna kuhu ta on midagi maha jätnud. Koguja tunneb seda, kui kogumine on õnnetunud.

Pakutud tehnika ei taga täielikku kogumist. See on nagu haigustegi puhul, mõnel juhul saab ise hakkama , mõnel juhul on vaja spetsialisti abi ja mitu korda veel. Kõik sõltub soovitud tulemusest, aga proovida tasub alati.
Energia kadu võib olla minimaalne , kui
-toimus lihtsalt skandaal lähedasega.
- võimas emotsionaalne puhang, ükskõik milline.
-töölt vallandamine või ise ära minemine, igasuguste suhete katkestamine.
-lapsepõlvetraumad, solvumised, hirmud.
Kõigil kirjeldatud juhtumitel on vaja minna tagasi sinna momenti ja võtta tagasi oma energia.
Hingeosade ja energia kadu on tunduvalt suurem kui
-kehastuja hukati, toodi ohvriks, eriti kui ohverdamise eesmärk oli hing siduda maise reaalsusega.(inkvisistsioon, must maagia)
-kehastuja uskus paradiisi ja põrgut ja sattus sinna juba füüsilises maailmas.
-hing sattus reaalsusesse, mis on suures osas või täielikult nakatud hirmuviirusest(hinged, mis on täiesti hõivatud sihukeste maailmade poolt)
-hing tegeles ettevaatamatult musta maagiaga või kasutati tema peal musta maagiat.

Ideaalis, enne kui hakata tegelema kogumisega on hea puhastada ennast ja jälgida,et kõik aspektid ja energiad läbiksid puhastuse. Kui juba on otsustatud sellega tegeleda , siis on hea meeles pidada oma kaitset ja paluda abi Hoidjatelt. Kui ei olda endas kindlad ja ja ei saada kontakti Hoidjatega, siis on mõttekam hirmuviirusega nakatunud maailmadega mitte tegeleda, seda nii kaua kui on omandatud teatud kogemused ja tuntakse ennast kindlalt.
Mitmemõõtmelisi-monaadilisi kogumisi on targem teha grupis, üks juhib kogu toimingut, teine kogub oma osasid ja kolmas kontrollib toimuvat kõrvalt. Selliste praktikatega tegelemisel on kohustuslikud peenkeha puhastamine ja teadmised kaitsemehhanismide toimimisest.
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2017 20:47 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 100
Liitunud: Sep 2013
03-11-2017 20:35
Postitus: #4
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast,keskpõrandale kokku.
Kas soovid saada tagasi kadunud hingeosad, mis aitavad saada õnnelikumaks, tervemaks ja vabamaks?
Killustunud hingeosade tagasitoomise töötuba näitab, kas ja kuhu on hingeosad kadunud.
Ela oma elu täiel rinnal - vabaduses - kõikidest võõrastest hingeosadest terviklikult!

Konstellatsioonimeetodil põhinev praktiline töötuba, juhendab Helena Taska: http://www.taevasjamaa.ee/killustunud-hi...sitoomine/

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

Postitusi: 635
Liitunud: Dec 2015
03-11-2017 20:59
Postitus: #5
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
(03-11-2017 15:25 )Digitaria Kirjutas:  Teisel juhul inimene ise võttis kogumisest osa. Isegi ligilähedaselt ei oska öelda, kui palju me tema osasid kogusime- neid oli ikka väga palju. Puutusime kokku väga vaenuliku keskonnaga, paljude püünistega ja vajadusega paigaldada mitme kihiline filter,sest filtrid lihtsalt ei pidanud vastu ja nõrgenesid. tegevust kordasime viis korda, sellega tegeles neli inimest, kes koos sünkroonselt läksid meditatsiooni ja kordasid kogumist nii kaua , kui kõik osad olid koos. Inimene ise andis taotluse kogumiseks. Minu ülesanne oli üles leida osakesed ja kontrollida kogu toimingut. Ülejäänud toetasid kaitsvat kuplit. Puhtad osakesed ise tõmbusid temasse päikesepõimiku kaudu.
Neid osakesi, mis on ära antud, selleks et kehastuda Maale, saab tagasi kutsuda ainult siis kui ollakse küps selleks. Sellest teatavad Hoidjad ja Kõrgem Mina. Kogu protsess ise võib venida väga pikaks, sest kõik toimub selle järgi ,kuidas koguja ise on valmis. Osakeste omanik on läbinud mingi eluetapi ja teda suunatakse sinna kuhu ta on midagi maha jätnud. Koguja tunneb seda, kui kogumine on õnnetunud.

Pakutud tehnika ei taga täielikku kogumist. See on nagu haigustegi puhul, mõnel juhul saab ise hakkama , mõnel juhul on vaja spetsialisti abi ja mitu korda veel. Kõik sõltub soovitud tulemusest, aga proovida tasub alati.
Energia kadu võib olla minimaalne , kui
-toimus lihtsalt skandaal lähedasega.
- võimas emotsionaalne puhang, ükskõik milline.
-töölt vallandamine või ise ära minemine, igasuguste suhete katkestamine.
-lapsepõlvetraumad, solvumised, hirmud.
Kõigil kirjeldatud juhtumitel on vaja minna tagasi sinna momenti ja võtta tagasi oma energia.
Hingeosade ja energia kadu on tunduvalt suurem kui
-kehastuja hukati, toodi ohvriks, eriti kui ohverdamise eesmärk oli hing siduda maise reaalsusega.(inkvisistsioon, must maagia)
-kehastuja uskus paradiisi ja põrgut ja sattus sinna juba füüsilises maailmas.
-hing sattus reaalsusesse, mis on suures osas või täielikult nakatud hirmuviirusest(hinged, mis on täiesti hõivatud sihukeste maailmade poolt)
-hing tegeles ettevaatamatult musta maagiaga või kasutati tema peal musta maagiat.

Ideaalis, enne kui hakata tegelema kogumisega on hea puhastada ennast ja jälgida,et kõik aspektid ja energiad läbiksid puhastuse. Kui juba on otsustatud sellega tegeleda , siis on hea meeles pidada oma kaitset ja paluda abi Hoidjatelt. Kui ei olda endas kindlad ja ja ei saada kontakti Hoidjatega, siis on mõttekam hirmuviirusega nakatunud maailmadega mitte tegeleda, seda nii kaua kui on omandatud teatud kogemused ja tuntakse ennast kindlalt.
Mitmemõõtmelisi-monaadilisi kogumisi on targem teha grupis, üks juhib kogu toimingut, teine kogub oma osasid ja kolmas kontrollib toimuvat kõrvalt. Selliste praktikatega tegelemisel on kohustuslikud peenkeha puhastamine ja teadmised kaitsemehhanismide toimimisest.
Kas tuli kasutada ka erilisi tehnikaid nagu CC takkajärgi mäletamise harjutuses? Kirst, või haud ja rütmiline hingamine. Iseenesest ju midagi ei anta isegi peksa mitte, midagi tuleb endal ära teha!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
03-11-2017 21:08
Postitus: #6
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Enamuse käes oleva elu kilde saab kokku korjata Castaneda poolt pakutud tehnikaga, mida ta ise nimetab Elu ülevaate tegemiseks.
See on sobiv igasuguste väiksemate sündmuste käigus kaotatud energia tagasi saamiseks. Sündmust tuleb kirjutada lahti. lõpust algusesse tagasi minnes, kuni olukorrani, mis oli enne sündmust. Kes tahab paremat tulemust, võib tagasi kirjutada kogu oma elu, kuni sünnieelse seisundini. Kuna terve elu see on pikk etapp, siis võib selle jagada väiksemateks osadeks, näiteks elukohtade järgi, kui neid on elu jooksul olnud mitu, või eluetappide järgi. Kuidas keegi, see on nii individuaalne. Mida detailsemalt lahti kirjutatakse seda parem saab olema tulemus.
Kirjutamisel jälgida, et kirjutatakse ainult faktide vormis, emotsioonid pole siin lubatud.

Näide:
Praegune hetk, kirjutan ülevaadet.
Kirjutan paberile.
võtsin pliiatsi,
panin paberi lauale,
võtsin paberi,
tõmbasin end tooliga lauale lähemale,
istusin toolile,
tõmbasin tooli lauast eemale,
tulin laua juurde
jne kuni tagasi aja hetke , kust kogu sündmus algust sai,
Täiesti toimib, juhul kui olete tõesti energiat kaotanud ja selle tagasi saate, annab see endast tunda sooja lainena.
Head katsetamist! Smile
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2017 21:09 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

Postitusi: 635
Liitunud: Dec 2015
03-11-2017 21:23
Postitus: #7
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Seda kõike ma tean ainult nimetus "ülevaade" ei tulnud meelde. Kas eespool kirjeldatud variant on midagi muud, teisel põhimõttel teostatav?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
03-11-2017 22:15
Postitus: #8
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
(03-11-2017 21:23 )xcad Kirjutas:  Seda kõike ma tean ainult nimetus "ülevaade" ei tulnud meelde. Kas eespool kirjeldatud variant on midagi muud, teisel põhimõttel teostatav?

Jah.

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

Postitusi: 635
Liitunud: Dec 2015
03-11-2017 23:21
Postitus: #9
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
(03-11-2017 22:15 )Digitaria Kirjutas:  
(03-11-2017 21:23 )xcad Kirjutas:  Seda kõike ma tean ainult nimetus "ülevaade" ei tulnud meelde. Kas eespool kirjeldatud variant on midagi muud, teisel põhimõttel teostatav?

Jah.
Ühele eesmärgile võib olla mitu teed. Šamaan samuti käib üla- ja allilmas hingeosiseid korjamas. Kui on palju kaotatud siis on haigused, depressioon ja muud. Oleneb inimese (configuratsioonist) olemusest, kellel hinge, kellel ihuhädada või mõlemad koos. Kui juba noorelt avaldub on midagi väga valesti, minu ideaalis oleks peale 90-t kohe kõik hädad koos, enne aga võiks terve ollaBleh
Alles 3 nädalat tagasi olin terve, ujusin ja liikusin, mingi 20-30km kõndi oli normaalne...olgugi, et pidevalt ei viitsinud ka 10km piisas. Siis aga närvivalu jalas (selgroo kõhre nihkumine), öösiti magada ei saa, kui rohte võtta siis küll, hommikuks peale 12h magamist sombi. Kusagil 30min võtab ärkamine ja taastumine, kui aga ei tarbi siis on kella 8-9ni hommikul virge olekAngry. Mašaasid ja võimlemine, siiani pole aidanud, mis tulevik toob eks näe. Usun, et ka hingeosiste kaotus mängib rolli, kui suurt aga on teadmata. Järsku aga paast mõjus? Peale 12 päevast veepaastu see algas, samas enne on paast alati hästi mõjunud, teinud virgaks, enesetundelt nooremaks ja energilisemaks.
Paastu mõte oli kaalukaotus ja unenägemises edasiminek. Ilma paastuta minul see kohe kuidagi ei õnnestu. Täis kõht hoiab "reaalsuses" ja siis on raske millegile pühenduda.
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2017 23:26 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
04-11-2017 13:29
Postitus: #10
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Test needuste kindlaks tegemiseks.

Eesti ja vene allikad on natuke erinevad. Eesti allikad ütlevad, et selle moodusega saab needuse maha võtta, vene allikad väidavad et see meetod on ainult testimiseks milline ja kui kange needus inimese peal on. Siia kirjutan nii nagu ise teinud olen ja seletused-kirjeldused on vene keelest tõlgitud.

Selleks on vaja klaasanumat: purki või joogiklaasi, külma vett ja värsket kanamuna.
Eesti variant: Õhtul enne magama minekut täita klaasnõu umbes 3/4 ulatuses külma veega ja lüüa sinna sisse kanamuna, nii et kollane jääb terveks, öelda : "võta minu pealt ära kõik mis on halb", panna nõu munaga voodipäitsisse öökapile või mis teil seal on ja minna magama. Hommikul on näha mis on toimunud. Olen ise proovinud, toimib küll.
Vene variandis tuleb anumat muna ja külmaveega kolm minutit pea peal hoida. (pole proovinud)

Kirjeldused.
Kui vesi on selge, munakollane sama toores kui õhtul ja munavalge on läbipaistev, siis on kõik korras, mingit negatiivi ei ole.
Kui kollane on terve ja toores, aga munavalge on kalgendunud ja temast on pinnale tõusnud valged niidid nagu ämblikuvõrk või meduusi haarmed, siis see tähendab, et teie peal on mingi negatiivsus. See pole mingi suur needus, põhiliselt on need tehtud või soovitud teie perekonna õnne lõhkumiseks, selleks, et tunneksite end üksikuna ja saaksite valada palju pisaraid. Sihukesed needused kestavad tavaliselt 3-7 aastat ja lahustuvad siis kõiksuses. Kui munavalge on kalgendunud ämblikuvõrgu moodi, siis on needust teinud "asjaarmastaja", kes on kusagilt hankinud informatsiooni musta maagia alal ja nüüd katsetab oma sõprade ja tuttavate peal. Sihuke needus ei kesta üle aasta ja läheb tagasi selle juurde ja annab talle kolm korda suurema löögi. See on seadus.
Oma kogemustest võin öelda, et siin ei tarvitse isegi tegemist olla konkreetselt tehtud needutega, tarvitseb ainult kerjusele kopikas andmata jätta ja tema negatiivne mõte saab kohe saatjaks. Need on sihukesed olukorrad, kus inimene ise ei tajugi, et mingi negatiivsus on saanud tema saatjaks ja sellised mõtted ning viltused pilgud ei ole suuremat asja kahjustajad ka. Teoreetiliselt see munatest peaks peaks pahad soovid kinni püüdma küll.

Kui kalgendunud munavalgel ja niitidel on mullid, siis on tegemist juba tugevama needusega ja tehtud on see kogemustega tegelase poolt. Sihukesed needused tehakse tavaliselt selleks , et ohvrit jälitaks ebaedu, kurnavad haigused, mida on raske diagnoosida ja mis ei taha alluda ravile. Tööle hakkavad nad ootamatult, st et kõik õnnetused tulevad korraga ja ohver ei saagi aru kuidas see võimalik on , sest alles oli kõik hästi.

Kui niitides on mullid ja mustad täpid või on niitides mullid ja muna kollasel mustad täpid, siis on tehtud needus kus on kasutatud mulda surnuaialt või on needus surma peale. Sel juhul see, kes tellis sellise needuse on oma ohvri peale nii vihane , et ainult ohvri surm võib talle leevendust tuua. Tellija võib olla keegi kes lõpmatuseni kadestab, kes tunneb , et ohver on tema tee peal ees või, et ohver on temalt midagi väga vajalikku ära võtnud. Surmaneedus hakkab mõjuma 21 päeva pärast tegemist ja lõpuks viib oma ohvri hauda.

Kui valguniitidel ja munakollasel on punast värvi, siis needus on tehtud verega(inimene,loom. lind). Kui valguniitidel on mullid ja munakollane on äärtest justkui keenud, siis on needus tehtud selle peale, et ohver elaks, aga piinleks terve elu. Sellist needust võivad tähistada rohelised, hallid ja pruunid täpid munakollasel, ilma et oleks valguniite. Kui munavalge on jäänud tavaliseks, aga munakollane on nagu keedetud, siis viitab erilisele needuse liigile. See on piirangute needus, st et ohver ei tunne ennast kusagil hästi, isegi omaenda kodus mitte. Väliselt mingeid piiranguid pole, aga inimene tunneb ennast kätest-jalgadest seotuna.

Kui on valguniidid mullide ja mustade täppidega, munakollase äär on selgelt keenud piiriga ja kollase sisemuses on rohelised või hallid täpid, siis on tegemist kõige hullema needusega- surm läbi suurte piinade. Siin on tellija viha ohvri vastu läinud juba patoloogiliseks. Ta mitte ainult ei soovi koristada ohvrit oma teel, vaid soovib näha ja nautida ohvri piinu.Tellija on keegi ohvri tuttavatest. Enamus needusi on siiski suunatud ohvrite materiaalse ja isiklikku õnne vastu. Needusi surmale tehakse väga väga harva.

Kontrollige kas on needust on või ei ole, kui ei ole visake vesi koos munaga tualetist alla ja peske korralikult anum puhtaks. Kui on needus siis tuleb kõik minema visata. Vene allikad ütlevad, et kogu rituaal tuleb teha akna juures, ideaalne veel sauna akna juures. Eesti allikas ütleb, et enne kui vesi ja muna minema visata, tuleb nad segamini segada. Isiklikult olen kogu värgi segamini seganud, majast välja viinud, natuke eemale,minema visanud muna, vee ja anuma ka. See on nagu individuaalne kõigil, täpselt nii nagu südametunnistus ütleb. Kas just naabriaed see kõige õigem koht on....no ei tea. Aga lõpetuseks tasub igal juhul öelda:" Mingu tagasi selle juurde , kes tema tegi. Aamen!

Üks katsetaja lubas munapilti näidata. See on pildistatud pliidipeal, magamistoas polnud kohta enamvähem normaalse pildi tegemiseks. Smile
[Pilt: 22656336_10212198509709199_40756079_n.jp...e=5A001B5A]
(selle postituse viimane muutmine: 04-11-2017 13:37 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
jonnipunn
Tavaliige

Postitusi: 138
Liitunud: Sep 2013
04-11-2017 17:24
Postitus: #11
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
kõhreprobleeme ravisid vanad eestlased-venelased n6uka ajal zelatiiniga, hakka iga päev lusikatäis zelatiini sööma (loomset) 20 euri kilo, pole vaja mingit needust taga ajada Laugh

Mul on kapis reha ja ämber.. tahan astun ämbrisse, tahan astun reha otsa!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
04-11-2017 17:45
Postitus: #12
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Dr. Jüri Tšindin – lõpetanud St.Petersburgi Sõjaväemeditsiini Akadeemia kirurgi erialal, töötanud meditsiinis üle 40 aasta, viimased 27 aastat tegelenud manuaalteraapia e kiropraktikaga. Lisaks olnud õppejõuks meditsiinialal tuumaallveelaevade meeskondadele ja meditsiinipersonaalile, lektorina töötanud mitmeid aastaid endises Tallinna Meditsiinikoolis nüüdne Tallinna Tervishoiukõrgkool (kuni 1996 aastat).

http://evk-koolitus.ee/
Soovitan soojalt.

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
05-11-2017 22:36
Postitus: #13
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Sünniprogrammid: oma õiguse tõestamine ja naiseõnne raamid.

Seansil käsitleti programmi, kus hoolelausel oli pidev vajadus tõestada oma õigsust. See programm toimib paljudes peredes, kuid antud juhul oli see aktiveeritud vägagi jõhkral kujul. Algas kõik sellest, et vaatluse käigus avastati hoolealuse õlgadelt "rõngassärk" ja kui hakati otsima, kust kohast see sinna sai siis selgus , et isalt, kes oma korda oli selle saanud oma isalt.
Näiteks: 14-16 aastasele noormehele visatakse õlgadele koorem: tõesta, et sa mees oled. Selliselt kodeeritud poiss, kasvab meheks ja terve elu alateadlikult muudkui tõestab oma õigust, kuni selleni välja, et oma õiguse tõestamiseks satub kalusesse ja saab selle käigus surma. Isa poolt pojale pähe pandud mõttevorm "tõesta" toitus pojast terve elu jooksul ja lõppuks saades pilgeni täis, viis emotsionaalse lõhkemiseni tapmise käigus. Igasugune tugev emotsioon on täide programmidele. Antud juhul on emotsioon- minust ei saada aru, ma ei suuda neile midagi selgeks teha, viha solvajate vastu, suutmatus tõestada oma õigsust. Selle kõige tulemusena mõttevorm laienes mitmele Sugupuu harule ja kinnistus järgmistes põlvkondades, sundides alateadlikult inimesi tegutsema oma algoritmide järgi. Sagedasti on nii , et sihukesed kammitsad pole ainukesed, nende peale pannakse veel teised kihid. Seansside käigus on avastatud veel "pärleid" ja "kette".
1. Soov tõestada oma õigsust - peale "rõngassärgi" oli veel "võrk" kõhu ala osas. Blokeerides energiat ja koosnedes väiksematest osadest, mis igaüks oli üks enesetõestuse intsident. Hoolealusel oli probleemid kõhuga ja veel oli tal tugev isa mõju ja sellest tingitud solvumised.
2. Eneseusalduse puudumine ja sellest lähtuvalt arusaamatu isiklik õigus, aga tõestada on vaja. (tume energia selgroos).
3. Kahtlemine eneseõigsuses (savi seljas, enda kinnitambitud)
4. Magnet edaspidistele kahtlustele ja programmidele ühisväljast.
5. Side kahtlustega teistest eludest( Hoolealune näeb ennast olevat sarnane vaimseõpetajaga , kes jagab teadmisi inimestele, mingil momendil tekivad temas kahtlused: kas inimestele on üldse vaja neid teadmisi, kas need on piisavalt ohutud, võib olla hakkavad nad neid teadmisi kasutama rikkuse ja võimu saamiseks, aga mitte vaimseks arenguks.
6. "Muna peas" sünnitusmajas hallide poolt sisestatud. Need samad kahtlused ja soov ennast tõestada.
Enne seanssi hoolealune pöördus selgeltnägija poole, kes konstateeris programmi "naiseõnne raamid" olemas olu, mis tema arvates oli peale pandud ristimise hetkel. See pole fakt.
Kontrollimisel selgus, et "raamid" on vanemate poolt peale pandud oma seadustega, mõtetega, arvamustega ja soovidega teha oma lapsele "head". Sellega kinnistakse "paremat" tulevikku oma lapsele. Sellise programmi mõjul pole inimene kunagi rahul sellega mis tal on, sellisest olukorras on raske leida kaaslast, sest nähakse ainult vigu. Sama kehtib ka töö, õppe, elukoha kohta - kusagil pole hea. Inimene on ilma jäetud võimest hinnata oma võimalusi ja ta pole kunagi rahul.
Selle programmiga on seotud:
-enesetähtsus
-pidev tähelepanu vajadus
-soov tõestada oma õigsust.
Programm aktiveeritakse lapsepõlves vanemate pideva targutamise saatel heast ja halvast, ilusast ja inetust, õigest ja valest. Teiste sõnadega, vanemad kontrollivad täielikult lapse elu, tema mõtteid, soove, isegi lapse elueesmärk on vanemate kontrolli all. See on armastuse purustav aspekt kõige puhtamal kujul.
Kui minna mööda Sugupuud tagasi programmi algusesse, siis näeme tüdrukut, kelle vanemad andsid tema tahte vastaselt mehele. Tüdruku ema oli kindel, et tema tegu on õige ja rikas mees on parem, kui vaene armastatu. Kogu edaspidise elu elab tüdruk emotsionaalsel fantaasiakiigul - on nii, aga oleks võinud teisti olla. Teisi sõnu, ta toidab korraga kahte reaalsust: ühte kus ta elab ja teist mida ta ettekujutab. Tulemuseks on teadvuse lõhestumine ja terviklikkuse väärastumine peale pandud programmi poolt, mis omakorda täitub emotsioonide, lahusolekute ja rahulolematuse energiaga. Vaja oli tagasi saada tüdruku hingeosad tolles illusoorsest maailmast. Vaatluse käigus selgus, et alternatiivreaalsust, kus tüdruk oleks abiellunud oma kallimaga polnudki. Oli ainult väljamõeldud fantoommaailm. Ilmselt hingel ei jätkunud energiat mõlema maailma jaoks.
Reaalsused on mitmetasandilised ja arvamused on mitmesugused, see siin pole ka absoluutne tõde. Tegelikkus on piiritu ja igal teadvuse tasandil on oma maailm ja oma tasand info töötlemiseks. Õpime eraldama oma võõrastest.
(selle postituse viimane muutmine: 05-11-2017 23:06 Digitaria.)

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
25-11-2017 14:26
Postitus: #14
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Pärilik naisliinikarma ehk kuidas vabaneda programmist "abieluvälise lapse patt".
Kui vanaema lahkus siit ilmast, hakkas ta sagedasti ilmuma minu unenägudesse. paljude aastate jooksul kordus üks ja sama unenägu väikeste erinevustega. Kaua aega olin arvamusel, et see on tema väljaütlemata soov, et hakkaksin tegelema vaimsete praktikatega. Selgus, et see oli alles esimene samm suguvõsa naisliinilt karma maha võtmiseks.
Minu õppetund oli võtta maha minu teadvuse matrixilt piirang, et abieluväliselt sündinud laps on kuritegu. Kunagi väga ammu panin ise selle piirangu endale peale. Seal kauges minevikus, sünnitasin väikese tüdruku ja kartes häbi ning ümbritsevate põlgust uputasin vastsündinud lapse. Sellest ajast peale meie suguvõsa naised ei saanud olla õnnelikes peresuhtes; neid peteti, jäeti maha, peksti vägistati, mehed olid alkohoolikud, bandiid või despoodid. Paljud jäidki vanatüdrukuks. Selles elus sündis minu tütar abieluvälisena, mis tol ajal oli suur moraalinormide rikkumine. Teades, et last tuleb üksi kasvatada ja taluda inimeste põlgust, võtsin kogu vastuse enda peale. Tookord lõhkusin matrixi piirangud, regressioon aitas seda mõista. Nüüd õnnestus täita osa karmaõppetunnist ja puhastada oma suguvõsa naisliin. Suguvõsa Hoidjalt sain kingituseks armastuse, perekonna õnne ja heaolukrooni.

Enne seanssi medideerisin kontakti loomiseks Suguvõsa Algenergiaga. Tutvusin Suguvõsa Hoidjaga, Esiemaga ja Esiisaga. Palusin õnnistust Esiemalt ja kaitset ning eeskostet Esiisalt. Suure tänulikkusega võtsin vastu nende annid. Mul polnud aimugi, et Algenergia, tema Jõud ja Võim võivad olla nii reaalsed.
Ülesanne oli töötada algpõhjusega miks meie suguvõsa naised ja ka mehed ei leia õnne perekonna- ja paarisuhetes. Seanss oli väga ebatavaline oma tunnetuse ja emotsioonide poolest ja tema lõpp oli täiesti ettearvamatu.

I osa. Seansi kirjeldus.
Olen kosmoses tantsin koos tähtedega. Nad on minu ümber nagu helendavad kerad ja ise olen ühe sihukese kera sees. Ootan korraldusi tegutsemiseks. Seansijuht teeb ettepaneku puhastumiseks. Küsin kristallilt-navigaatorilt, millele pöörata tähelepanu. Näen, et vasakus ajupoolkeras on kuulike. Kohe jooksevad tugevad impulsid silmadesse, punktidesse kulmude kohal ninalähedal, kõrvade all ja lõualuul. Impulsid on nii tugevad, et ei saa rääkida, iga sõna tekitab krampe lõualuus. Kristall-navigaator rahustab, kõik on korras. Mõne aja pärast hakkas tööle kristall-allikas ja kohe ilmus ka kogu struktuur. Mõlemad ajupoolkerad olid ühendatud kaarega , mille mõlemas otsas olid kuulikesed, umbes nagu kõrvaklapid. Allikast tuli energeetiline impulss neisse "kõrvaklappidesse" ja kandus kohe ka üle kogu keha. See laine oli elus, helendav ja vibreeriv, kogu keha tundus olevat nagu tules. Hakkas tekkima helendav ring ümber silmade ja seejärel silmade sees. Hiljutisel süvenemisel avastasin et pupillidel on võrgud peal. Öeldi, et see on ajutine kaitse teistele inimestele minu silmade kiirguse eest. Ma ei suuda alati kontrollida oma emotsioone ja võin teisi kahjustada. Nüüd on võrgud kadunud ja pupillide ümber on tekkinud ring imepisikestest kristallikestest. Tervet keha kattis helendav võrk, iga rakk säras oma kristallikesega. See oli enneolematu tunne. Nägin oma kujutist just kui võidu märgiks ülestõstetud käega tähtedest helendava inimkontuurina - seal kusagil kaugel tähtede vahel.

II osa. Naiseliku Mina otsingud
Olen uuesti tähepallis. Minu palve peale saadab Esiema mu tagasi sinna kohta, kus tekkis viga minu Naiseliku Mina programmis. Tüdrukute ringmäng. Olen nende keskel. Korraga tekkib minu selja taha Vari, ta ei jää minust maha ja varsti sulandub ta ühte minu kehaga. Pimedus, mu silmadel on side, otsin kedagi, otsin oma saatust, otsin ennast. Midagi juhtus minuga, midagi hirmsat. Jälle pimedus. Kased. Kevad, rõõm ja linnulaul. Olen jõe ääres, kätel vastsündinud laps- tüdruk. Surun teda rinnale, pesen pisaratega, see laps ei pea elama, sel lapsel pole isa. Las parem sureb , kui saab põlatuks. Vesi võtab lapse vastu ja viib olematusse. Minu ees on inimesest kõrgem must moodustis- kõik mis oli kõigu kehastuste jooksul kogunenud naise kehasse. surun ta kookonisse. Minu piimanäärmed paisuvad otsekui Kõigi Emade piimast. Ta on elus- minu uuesti sünd. Tema - minu raev ja vihkamine,armukadedus ja reetmine, vead ja kannatused. Minu elukogemus kingitusega- minu Naiselik Mina.
Ma ei saa teda lihtsalt hävitada. Sädemest tuleb armastuse ja kaastundekiir, enesele andestamise kiir, andestamine kõigile naistele ja Eluõiguse tunnistamine. Sel momendil kaob kogu tumedus. Olen oma Suguvõsa Algenergia keskel. Rõõm ja tänulikkus, emban oma "tapetud" last.Õnn. Esiema paneb mulle pähe valgetest lilledest pärja sõnadega:" Nüüd ja igavesti sulle ja meie soo järglastele".

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Digitaria
Saidil

kõrreline

Postitusi: 652
Liitunud: Sep 2009
16-01-2018 12:52
Postitus: #15
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Tervendav voodoo nukk
Läheb vaja valget voodoo nukku - valge on tervendav värv .
Siis kirjutada paberile inimese nimi, kes vajab tervendamist ja veel parem, kui oleks selle inimese juukseid ...
panna koos paberiga nuku külge:
Siis võtta kaks valget küünalt ja võida see Püha õliga. Küünlad asetada mõlemale poole nukku. Nukk ise võida
ka Püha õliga.
Siis süüdata küünlad ja saata sellele inimesele tervist ...
NB!!! Kedagi ilma tema teadmata ei tohi tervendama hakkata!
Ise ei tohi pakkuda! Ainult siis, kui sellist abi küsitakse!
Püha õli. Aleister Crowley retsept.
7 osa oliiviõli - Minerva, T arkuse jumalanna, kingitus
8 osa kaneeli eeterliku õli - Tiphereth
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiferet
4 osa mürri eeterliku õli - Binah
https://en.wikipedia.org/wiki/Binah_(Kabbalah)
2 osa galangali eeterliku õli - Kether
https://en.wikipedia.org/wiki/Keter

Omada omamata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pikksukk
Uustulnukas

Postitusi: 135
Liitunud: Nov 2017
16-01-2018 14:48
Postitus: #16
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
(16-01-2018 12:52 )Digitaria Kirjutas:  Siis võtta kaks valget küünalt ja võida see Püha õliga. Küünlad asetada mõlemale poole nukku. Nukk ise võida
ka Püha õliga.
Siis süüdata küünlad ja saata sellele inimesele tervist ...

Kas võidmine tähendab õliga kokku määrimist, üle valamist või võib ka õlianumas leotada nii küünlaid kui nukku?
Kuidas tervise "saatmine" käib? Verbaalselt häälega või sõnumiga (telefon, Skype, Instagramm?). Kas haige võib protseduuris osaleda?
(selle postituse viimane muutmine: 16-01-2018 14:56 pikksukk.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cambodia
§

Postitusi: 471
Liitunud: Sep 2012
16-01-2018 19:07
Postitus: #17
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Tsitaat:Püha õli. Aleister Crowley retsept.

Kui Švejk poodi tuli ja kümne krooni eest piiskopi poolt pühitsetud õli nõudis, ütles peremees sellile:
"Kallake, härra Tauchen, sada krammi kanepiõli number kolm."
Poesell keeras pudelikese paberisse ja ütles Švejkile ehtsa ärimeheliku lahkusega:
"See on kõige paremat sorti õli. Kui teil on vaja pintsleid, lakki, värnitsat - olge lahke ja pöörduge ikka meie poole. Teenime teid alati soliidselt."


"Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil"
Jaroslav Hašek

Kui aga tõsisemaks minna, siis Aleister Crowley nimi küll usaldust ei ärata!

Must maag- okultist, vabamüürlusmeister (Šoti riituse 33. kraad, 97. kraad Egiptuse Misraimi süsteemis), pervert- sadist, tegeles laste seksuaalse ahistamisega, kiitles ise, et aastail 1912-1928 ohverdas 150 poisslast. Homoseksuaal- pedofiil ja samas paadunud narkomaan, tegeles droogimaagiaga. Kutsus avalikult ülesse ohverdama inimesi, eriti lapsi. Orgiatel tappis ja piinas loomi, jõi nende verd. Kutsus ennast Metsaliseks 666, jumaldas ja kummardas Baphometi! https://en.wikipedia.org/wiki/Baphomet Tundis nii natsiladvikut, kui ka Winston Churchilli. Mein Kampfis on kopeeritud hulk Crowley ideid ja mõttekäike. II MS ajal Churchilli nõunik okultsetes teemades, just tema käest on pärit too kuulus V- märk! Töötas samas brittide luureametile MI5. Suri heroiini üledoosi tõttu 1.detsembril 1947.
https://et.wikipedia.org/wiki/Aleister_Crowley
(selle postituse viimane muutmine: 17-01-2018 01:54 cambodia.)

https://www.youtube.com/watch?v=qP79zHALbH4
https://www.youtube.com/watch?v=rpUZNgzOzmA
https://www.youtube.com/watch?v=ZJj6d5QSYaE
https://www.youtube.com/watch?v=Q1J5lUKnD4I
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pikksukk
Uustulnukas

Postitusi: 135
Liitunud: Nov 2017
17-01-2018 00:07
Postitus: #18
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Ma palun täpsustada võidmise protseduuri. Kuidas võitakse küünalt? Kuidas võitakse nukku? Määrin õliga kokku?, leotan vannikeses kuni on üleni õline või mis?
Küünalde õlitamine tundub üldse natuke tuleohtlik.
Tervise saatmise küsimus.
Kui sõnumiga, siis paberkandjal, telefonis või facebookis? Või nii, et patsient üldse teada ei saagi?
Natuke täpsustamist oleks vaja - hetkel vähe detaile.
(selle postituse viimane muutmine: 17-01-2018 00:08 pikksukk.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 562
Liitunud: Nov 2010
17-01-2018 01:28
Postitus: #19
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
(17-01-2018 00:07 )pikksukk Kirjutas:  Ma palun täpsustada võidmise protseduuri. Kuidas võitakse küünalt? Kuidas võitakse nukku? Määrin õliga kokku?, leotan vannikeses kuni on üleni õline või mis?
...
Pühakirjajuht annab järgneva seletuse:

Võidma
Muistsel ajal võidsid Issanda prohvetid õliga neid, kes pidid täitma erilisi ülesandeid, nagu nt Aaron, preestrid või kuningad, kellest said Iisraeli valitsejad. Tänapäeva Kirikus tähendab võidmine seda, et inimesele pannakse erilise õnnistuse osana pea peale üks või kaks tilka pühitsetud õli. Seda saab teha ainult Melkisedeki preesterluse volituse ja väega. Pärast võidmist võib sellesama preesterluse volituse alusel tegutsev inimene võidmise pitseerida ja anda võitule erilise õnnistuse.

EDIT: Pitseerimine
Maa peal preesterluse volitusega tehtud talituste jõustamine taevas. Talitused pitseeritakse, kui need saavad heakskiidu Pühalt Vaimult ehk lubaduse Pühalt Vaimult.
(selle postituse viimane muutmine: 17-01-2018 01:34 togli.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hansee
Tavaliige

Postitusi: 97
Liitunud: Feb 2015
17-01-2018 21:13
Postitus: #20
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
Togli ära näe rohkem vaeva, kes lugeda oskab sai vastuse, kel sukad üle kõrvade venitatud, siis see nende mure.

Elate oma elu lõpuni, aga, kes selle eest vastutab ? - SINA ISE !
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pikksukk
Uustulnukas

Postitusi: 135
Liitunud: Nov 2017
17-01-2018 23:20
Postitus: #21
RE: Siit nurgast ja sealt nurgast, keskpõrandale kokku.
(17-01-2018 21:13 )Hansee Kirjutas:  Togli ära näe rohkem vaeva, kes lugeda oskab sai vastuse, kel sukad üle kõrvade venitatud, siis see nende mure.

Lapsuke, sa vist ei saanud aru millest jutt ja mida Togli selgitus tähendab. Esemeid ei võita. Pole kunagi võitud nii palju kui mina olen võidmisest kuulnud, lugenud. Kui eksin, palun parandage.
(selle postituse viimane muutmine: 17-01-2018 23:21 pikksukk.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Internet kukub kokku? Villem 25 3,779 31-10-2005 21:10
Viimane postitus: Hallucigenia

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog