Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SURNUTE SOSINAD 2. osa - Sinu Kõiksuse Saladus
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
29-11-2017 11:46
Postitus: #1
SURNUTE SOSINAD 2. osa - Sinu Kõiksuse Saladus
AEGRUUMI 8 PÕHISUUNDA

8 sümboliseerib kosmilist YANG ja YIN suunapooluste lõputult seostatud liikumist – ulatus ja sügavus, sees ja väljas, parem ja vasem, ees ja taga, – kus üks pole võimalik ilma teiseta, ja üks sisaldab alati ka natuke teist. Kõiksuse kaheksa põhisuunda on Sinu algne kaitsev terviklikkusering, mis paneb elu vabalt ja mitmekülgselt kõlama!

Mistahes spirituaalne õpetus peaks algama aegruumi 8 põhipooluse tutvustamise ja selge lahtiseletusega, kuna see on iidse kosmosestruktuuri (heksagonaalne vorm) mõistmiseks esmatarvilik A ja O, ilma milleta pole võimalik tõeliselt midagi mõista. Tuleb arusaada, et poolused pole omavahel võitlevad vastandid vaid teineteist täiendavad võimalused – kosmiline TULI ja JÄÄ Sinus endas. Teiseks, 6 ruumipoolust pole kuidagi hierarhilised vaid paralleelsed, kuid 2 ajastupoolust on just hierarhilised/holarhilised. Ja kolmandaks, tegu pole otseselt kuidagi mehelikkuse ja naiselikkuse omadustega – sugudel pole tarvis nende järgi kuidagi joonduda.

Kaks esimest ruumipoolust on „sisemine” immateriaalsus ja „välimine” materiaalsus. Need paralleelid eluvormides... kõige madalamatest kõige kõrgemate olenditeni välja. Materiaalsuses kasvab Sinu maine ELUPUU (kõikvõimalikud kehaosakesed, ajurakud ja energiad), ja immateriaalsuses kasvab Sinu vaimne ELUJUUR (kõikvõimalikud meeletajud ja -viisid), mis vaid koos moodustavad Sinu tervikliku ILMAPUU. Ühiskonnas on inimeste Ilmapuu paraku rohkem materialismile häälestunud, ja nende vaimsed juured on valdavalt nähtamatud. Loomulik oleks, kui mõlemaid väärtustatakse võimalikult harmoonias.

Kaks järgmist juba lihtsamini mõistetavat paralleelset ruumipoolust on „vasak” KOLLEKTIIVSUS (Isetus) ja „parem” INDIVIDUAALSUS (Isekus). Kollektiivsus on Sinu inimestele häälestuv isetu ja näiliselt andev poolus, kus nähakse maailma „meie” vormis. Individuaalsus on Sinu üksikülesannetele häälestuv isekas ja näiliselt võttev poolus, kus nähakse maailma „mina” vormis. Siin on jälle oluline mõista, et kumbki pole halvem teisest, vaid nende vaheline harmoonia on terve ehk normaalne arusaam elust.

Edasi tulevad jälle aegajalt natuke valesti mõistetud kaks ruumipoolust – „ees” EKSTROVERTSUS ja „taga” INTROVERTSUS. Ekstrovertsus on Sinu avatud ja energiline pool, mis otsib hoogsate tegevuste kiiret ja pinnapealselt laienevat paljusust, ehk märksõnaks on rohkete tegevuste kvantiteet. Introvertsus on Sinu suletud ja magneetiline pool, mis otsib vaikselt süvenemist ehk olulise kvaliteeti. Võib ka mõelda nii et ühed on eesrindlikud algatajad ja teised on tagasihoidlikud lõpetajad. Reaalselt siiski inimeses üks ruumipoolus vähem või rohkem domineerib, kuid oluline on taas teadvustada, et kumbki pole olemuselt kummastki parem, vaid igal poolusel on elus oma sobiv aeg ja koht tõhusamaks toimimiseks.

Veel on jäänud kaks hierarhilist/holarhilist ajastupoolust - „kaoseline” TUNDMATUSEPERIFEERIA ja „korraline” TÄIUSETSENTER. Ajastute Perifeeria on oma olemuselt madal, metsik, intuitiivne ja kaoseline primitiivne jõududeklass. Ajastute Tsenter on aga vastupidi kõrge, inimlik, tsiviliseeritud, filosoofiline ja korrastatud arenenud jõudude klass. Siin tuleb mõista, et loomulik kõrgem sisaldab endas alati ka madalamat, vastasel juhul muutub ta madalama suhtes ekspluateerivaks. Nendest ajapoolustest on väljaarenenud 9 planetaarvaimude klassi/väravat madalaimast perifeeriast kõrgeima tsentri suunas loendades: Neptuun (ajastujuured), Uraan (ajastujalad), Saturn (ajastupõhi), Jupiter (ajastunaba), Mars (ajastukõht), Veenus (ajastusüda), Merkuur (ajastukõri), Päike (ajastulaup) ja Kuu (ajastukroon). Tinglikult kümnes või esimene tasand - oleneb kummalt poolt loendada - on planeet Maa (inimese Ise), mis tegelikult pole eraldi arengutasand vaid ürgteadvuse hetkekese, kes on vaba kõikide planetaarklasside-väravate vahel vastavalt vajadusele liikuma-rändama, ilma et unustataks oma tõelist kosmilist inimloomust. Planetaartasandeid loendatakse üldiselt alt üles, kui inimese Kese on võõrjõudude poolt pettustega allutatud, ja vastupidi ülevalt alla, kui valitsetakse oma kõrgeimat jumalikkust ise (aga on ka teatud kontseptsioonis erandeid). Siit saab juba edasi mõtiskleda, kas ja kui loomulik protsess on inimvaimude pattulangemine katkiste jõudude võimusesse ja sealt taas lunastuslik ülestõusmise püüdlus?

POOLUSTE LÕHESTAMINE

Tuleb arusaada, et tervikliku ja vaba elu kasvuks on tarvis kõigi 8 pooluse võrdväärset tunnistamist! Inimeste kosmilise terviklikkuse lõhestamisest just algabki väliste võimurite-kontrollijate-valitsejate, ehk gnostikute kohaselt Arkhonite (sumerite Anunnakid), järjepidev kurikaval lammutustöö. Lõhkuv mehhanism toimub sedasi, et terviku üks poolus tunnistatakse heaks ja teine kurjaks, mida siis tasapisi demoniseeritakse. Näiteks hetkel on ühiskonnas aktuaalne (ekstravertse) avatuse kiitmine, kuid (introvertse) süveneva suletuse hukkamõist. Sedasi manipuleeritakse inimestes korraga sisenema kahte liiki väärastust - kompleksides INGLID vs ärahirmutatud DEEMONID.

Ingel tekib sinna poolusesse, mida kiidetakse taevani ja deemon sinna, mida parajasti mahalaidetakse – tehislikult lõhestatud Paradiis ja Põrgu katkistes inimestes varjatult korraga! Ehk ka enesega liiga MUGAVAST RAHULOLUST – ülbe ja üleolev pühadus - toimub lõpuks vaimne perverssustesse langemine. Ja enese allutatud SADISTLIK RABELEMINE – varjatud ohvrimeelne kuratlikkus – toimub lõpuks ületöötamine. Seega tekitatakse inimeste meeltes läbiv illusioon kahest hea vs kuri – inglid vs deemonid – poolusest, mis on tegelikult läbinisti kuritahtlik pettus, kuna mõlemad sõdivad poolused on katki tehtud terviku väärastunud osad. Sisult sama ka selles suhtumises, et Venemaa on halb, kuid Läänemaailm on hea, või siis vastupidi. Tegelikult on omamoodi mõlemad üsna mädad!

KÕIKSUSE PÕHIMAAILMAD

Rahulikul ja terasel vaatlusel ilmnevad Kõiksuse 6-e ruumisuuna (heksagonaalne vorm) vahel moodustuvat 8 olulist põhimailma, ehk kui veelgi täpsem olla, siis ilmnevad 4 Suurt Universumisfääri ja 16 Galaktikahõimu – kuna iga nelja põhisfääri sees on omakorda 4 Suurt Põhigalaktikat. Inimvaimu üldkogemused saavad pärineda 4-st olemuslikult erinevast Universumisfäärist, milleks on: ÖKO, SOTSO, EGO ja KULTO. Põhjala mütoloogias on nendega analoogsed Hell, Swartalheim, Alfheim ja Asgard. Siiski ei asetse need Kõiksuses vertikaalselt nagu neid tihti paigutatakse, vaid võrdväärselt ja paralleelselt kerasektoriteks jagunedes – st. nad on teineteisest ka otseselt sõltuvad. Materiaalne Öko on TEADUSLIK sfäär – empiiriline, füüsis-energia võimekus, geneetiline soodumus ja kehaline tervis. Materiaalne Sotso on ÜHISKONDLIK sfäär - argitoimetused, riigiseadused, töösuhted ja varaline rikkus. Immateriaalne Ego on KUNSTILINE sfäär – tõepärasus, vaimne omalooming, geniaalsuse ilming ja sisemine tarkus. Immateriaalne Kulto on RELIGIOOSNE sfäär – õpetused, kultuursus, suhtlemise võimalused ja jagatud õnn.

Iga Universumisfäär saab jaguneda omakorda 4-ja põhilisse Galaktikahõimu: SÕDALASED ehk Mängijad, KUNINGAD ehk Tegijad, MAAGID ehk Analüüsijad, ARMASTAJAD ehk Õppijad. Sõdalaste galaktikahõim (valitseb Kevadel/Õhk) on peamiselt aferistlik ja sangviiniline – emotsionaalselt säravad, seltskondlikud ja loomult head Eetika tundjad. Kuningate hõim (valitseb Suvel/Tuli) on valdavalt ateistlik ja koleeriline – üldiselt kirglikud muudatuste elluviijad ja omane Psühholoogia tundmine. Maagide hõim (valitseb Sügisel/Maa) on valdavalt agnostiline ja melanhoolne – analüüsivad, planeerivad, detailsed ja head Loogika tundjad. Armastajate hõim (valitseb Talvel/Vesi) on põhiliselt teistlik ja flegmaatiline – kannatlikud, kaastundlikud ja loomult head Filosoofia tundjad. Siin tuleb mõista, et kui kaheksa Põhimaailma on üldolemuselt üsna üheselt selged, siis üheksandas (või esimeses) Ise Õpilase maailmas pole midagi üheselt määratletud, vaid kõik on omavahel kuidagi seotud ja peenelt läbisegunenud. Kui Põhimaailmad tähistada lihtsustamise mõttes ka planeetidega, siis on ÖKO (Uraan), SOTSO (Päike), EGO (Kuu), KULTO (Neptuun), SÕDALASED (Mars), KUNINGAD (Jupiter), MAAGID (Merkuur) ja ARMASTAJAD (Veenus). Keskses maailmas (Põhjala mütoloogia Midgard) valitseb üldiselt võõras Ainujumal, mis tähistatakse tumeda Saturniga (Must Päike). Kui inimene valitseb ennast kui Isejumal, siis ta suudab igas reaalsuses vabalt liikuda ja Keskilma valitseb planeet Maa ringristi märk.

Edasi ilmnevad 32 Ajastuhammast (16 galaktilist ürgklassi + 16 galaktilist ülemklassi), mis kõik inimesed enda ajastutehambusse haarab ja vääramatult eluprotsessidesse neelab. Siin tuleks mõista, et tegu on inimeseks olemise teatud paratamatuse kirjeldusega, ja mitte tingimata mingi vaimse manipulatsiooniga. Kokku ilmneb veel 144 (16x9) Planetaarklassi. Püha Graal olevat koosnenud 144-st tahust, samuti Platoni ja Aristotelese kohaselt toimuvad linnades suuremad muutused iga 144 (12x12) aasta tagant. Edasi ilmneb 432 (144x3 ajavoolu) Planetaarvoolu (kolmest Ajavoolust tuleb lähemalt juttu järgmises osas!). Huvitaval kombel on 432 Hz loomulik ja orgaaniline helisagedus, mis harmoneerub meie planeedi loodusega. Kuidas poppmuusikas pillide häälestust kokkuleppeliselt valitseva Eliidi poolt äramuudeti, räägitakse lähemalt siin: https://www.youtube.com/watch?v=dIRyccJoyNQ

MAAILMA KILLUSTAMINE

Kui Planetaarvoolud korrutada 4-ja põhielemendiga, saame 1728 Eluseisundit, mida Ilmakõiksus endas põhiliselt sisaldab. Platoni ja Aristotelese kohaselt toimuvad kogu inimkonnas suured muutused pärast igat 1728 (on ka kuubiku ruumala: 12x12x12) aastat. 1728+1=1729 on jumalik peanumber, kus vallatakse 1728 eluseisundi tõelust. Gnostikute kohaselt võtab inimeste keskse isejumala asemel juhtiva koha sisse moonutatud Ülemjumal, DEMIURG (Demiurg/Yahweh/Satan/Võõrintellekt/ Tehiskeskkond/Rõngasmadu/”The Box”/”The Lord Of Hidden Mysteries”/”The God Of Thousand Names” jne.), kelle plaan on kogu inimkond nõrgestada, lõhestada, killustada ja oma totaalsesse võimusesse allutada. Demiurg valitseb allutatud inimmassi 7-me reptiilse teenri ehk Arkhoni kaudu, kes inimesi kergesti juhitavateks robotiteks muudavad. Must kuubik (aegruumi 8 vangikongi nurka ja 6 seina, ehk varjatud piinav võõrmõtete kast), mis moodustub peidetult ka Taaveti tähe sees, on Saturni kujund – varjatud ebapüha peajumal peaaegu kõikides iidsetes suurreligioonides, impeeriumides ja kaasaja hiigelettevõtluses.

Saturni number ongi nii 8 kui 6 (kaheksas planeet ajastutestruktuuris ja kuues planeet Päikeselt ehk nn. Kuues Päike), kuid pimedad inimrobotid tõstavad ta alati kõikjal esimeseks ehk kõigekõrgemaks ainujumalaks! 7-me Arkhoni järjepidev ülesanne on loomulik aegruumide ühtsus hirmude-kompleksidega kõveraks moondada ja kõik eluterve igal planetaartasandil pahupidi keerata, et tõelisest inimreaalsusest enam midagi alles ei jääks. Inimestesse sisestatud satanistlik (saturnistlik) kõiksust purustava petuskeemi esmane manipulatsiooni olemus ongi see, et Sinu vaba elujõud valitseva süsteemi (matrix) energeetiliseks toiteks röövida. Seega ainus tõeline HEA vs KURI pooluste igavene võitlus käib killustava võõr-ainujumala jõudude vs Sinu Maa isejumala tervikjõudude vahel. Valik, keda toita on alati esmalt Sinu!

Lisan mõned selgitavad joonised!
Algilmad
Ürgkera 4 Galaktikasfääri
10 Algjõudu

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
           

(selle postituse viimane muutmine: 11-12-2019 19:54 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

Postitusi: 425
Liitunud: Nov 2017
29-11-2017 16:22
Postitus: #2
RE: SURNUTE SALADUSED 2. osa - Sinu Kõiksuse Reaalsus
Ei osanud kuhugi asetada.

Russias kolis pealuude maale tuntud satiirik Zadornov.
Siin on temaga intervjuu. Peale surma.

https://www.youtube.com/watch?v=-tChLDn-sO4

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pikksukk Eemal
Viimane hoiatus :(

Postitusi: 425
Liitunud: Nov 2017
30-11-2017 09:43
Postitus: #3
RE: SURNUTE SALADUSED 2. osa - Sinu Kõiksuse Reaalsus
Lenin põrkab üles ja alla nagu pall. Pole rahu sest tema raibe on matmata?

https://www.youtube.com/watch?v=rtBxUtLC1qI

Heh.
Iseloomulik, et enamik sedasorti "vestlusi" on USA ja läänevastased. Ja need ennustavad seda mida tavameedia ja tavainimene Venemaal kuulab hea meelega.
(selle postituse viimane muutmine: 30-11-2017 10:24 pikksukk.)

Kui käesoleva postituse sisu ei sobi sinu arvates teemasse, kaeba administratsioonile. Parimat soovides.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
07-12-2018 18:16
Postitus: #4
RE: SURNUTE SOSINAD 2. osa - Sinu Kõiksuse Saladus
Kui kellelgi huvi, siis tasapisi järjest parandan eelnevalt tehtud Surnute Sosinad teema jooniseid... siinsed joonised said nüüd parandatud. Teksti suhtes pole eriti aega ega motivatsiooni parandusi teha.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SURNUTE SOSINAD 12. osa – Okultistlik Valedemülgas (4-ja Ürgelemendi Süsteemis) pimedus 51 3,140 14-02-2020 14:49
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde pimedus 36 4,621 04-01-2020 11:56
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 10. osa – Algjõud ja Jumaluste Panteon pimedus 8 1,487 09-10-2019 16:15
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 11. osa - Autentne Mehelikkus ja Naiselikkus pimedus 30 2,704 01-08-2019 13:22
Viimane postitus: Lokster
  SURNUTE SOSINAD 4. osa – Hierarhiline Duaalsus, 4 Ürgelementi ja Kvintessents pimedus 5 2,785 28-05-2019 07:42
Viimane postitus: Lokster
  SURNUTE SOSINAD 6. osa - Kurjuse Tuum pimedus 36 3,431 14-12-2018 14:35
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk pimedus 4 1,326 13-12-2018 18:29
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 7. osa – Universaalne Sõda pimedus 4 1,352 13-12-2018 18:04
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg pimedus 68 7,777 08-12-2018 17:00
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 3. osa – 3 Ajavoolu ja Enneagram pimedus 11 3,949 08-12-2018 12:38
Viimane postitus: pimedus

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog