Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
03-03-2018 14:09
Postitus: #1
SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
TEADVUSE PROTOTÜÜP

Sissejuhatuseks mainin et antud tekstis toodud teooria ei pretendeeri mitte mingile ainutõele. Need on kõigest minu viimaseaja tajule tuginevad tõlgendused, mis jäävad tegeliku tõe suhtes kas rohkem või vähem tõeseks. Seega mitte keegi ei pea minu siinseid mõtteseoseid naiivselt uskuma ega nende järgi pimesi joonduma – iga lugeja teeb ise omad järeldused. Antud teooria on üsna üksikasjalik, seega mitte just kõige „lahedam” lugemine. Lõpus on äratoodud mõned teadvuse põhikomponente ja alamtahkusid selgitavad joonised - loodetavasti need natuke lihtsustavad sellest suhteliselt kuivast tekstist läbinärimist.

Kui Vana-Kreeka Hoomerose ajastul oli „inimhinge” põhikese Südames (südametšakras), siis Platoni ajast peale nihutati see Pähe (idamaades vastupidi Kõhtu), ja juurde loodi petlik lineaarse kvaliteedi kasvu tähendus. Sedasi paisati kogu tšakrate süsteemi tasakaal ja algne sisu suhteliselt segamini. Iidsed vaimsed tekstid õpetavad et valgustumise hetkel avanevad inimesel kõik põhilised energiakeskused ehk 7 tšakrat korraga, millega võib üldiselt ju nõustuda. Paraku jäetakse selgelt mainimata veel 2 olulist teadvuse põhikeskust – TAEVA monokord ja MAA polükaos. Muide 7 tšakrat on seotud ka Vana-Kreeka 4-ja inimliku ja 3-me jumaliku voorusega, mis on olemuselt pigem täiesti loomulikud voorused. Seega tänapäeva New-Age ringkondades levinud üldine ja ümmargune arusaam, et teadvus koosneb vaid 7-st lineaarsest põhitšakrast, on põhimõtteliselt üsna puudulik ja moonutatud arusaaam.

Mina mõistan teadvuse algkomponente laias laastus hoopis järgmiselt: kaose-korra Duaaltsoonis (2 suunda – Visioon ja Võimalused) asuvad Tetrakanal (4 elementi – Tahe, Koostöö, Võrdlus, Õpetus) ja Triflux (3 ajavoolu – Mõtestatus, Tajuvaatlus, Tegusus). Seoses nende aspektide rikkumisega eksisteerib ka 9 pattu ehk sisuliselt 9 vargust, mida väärastunud teadvus on võimeline toime panema (täpsemalt on tõelised patud teksti lõpus koondtabelis ära toodud, ja 7 kristlikku surmapattu pole tegelikult patud vaid teatud äärmuses suundumused!). Näiteks tõeline patt, mõrvamine, (moraalselt põhjendamatu tapmine – enesekaitseks tapmine pole mõrv) jätab mõrvari iseteadvusesse tugeva jälje terveks eluks, kuid ülbuse patt on enamasti nähtav teistele ja ülbele inimesele endale mitte.

Need teadvuse komponendid pole omavahel otseselt tähtsuse järjekorras ega kvalitatiivselt reastatud, samuti pole tegu hierarhiliste ajastutasanditega! Kuid... neid saab ruumiliselt - nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt – teatud oma kindlasse kohta paigutada. Näiteks keskseim ja peamine teadvuse komponent, mille kõrval kõik teised paiknevad, on olevikuvoolu Tajuvaatlus Südames. Keskne Taju on vaatleja või õigemine vaatlemine ise, kes vastavalt vajadusele vabalt liigutab enda taju tähelepanu ja hoolib läbi aususe kogu tervikteadvuses toimuvast. See olevikuline Isekese loob üldise harmoonia (või vastupidi läbi pettuse ebakõla algeid) ja tasakaalusildasid kogu Kõiksuses toimuva suhtes. Samas tuleb mõista et 3-me Triflux ajavoolu põhikeskused Peas, Südames ja Kõhus moodustavad siiski alles koos ühtselt toimiva terviku! Kui nendesse kinniklammerduda, siis Peast saab robot, Südamest parasiit ja Kõhust ori.

Seega kõige lihtsamalt lahtiharutades koosneb teadvuse prototüüp 9-st (4+3+2) põhikomponendist, mis omakorda sisaldavad väiksemaid alatahkusid. Lisaks Polükaose ja Monokorra duaalsus, (st. et elu võimalikest toorainetest saab väljavalida vaid üks „kõhutäis” korraga), jaguneb iidsetes vaimusüsteemides omakorda 9-ks hierarhiliseks ajastutasandiks, mille vahel saab ajavoolude Triflux vähem või rohkem vabalt liikuda. Mingi valitud Duaaltsooni vahemikku jääb teadvuse Tetrakanal, millest endale algmaterjale toiduks valmistatakse. Sinu Elupuu või Eluseemne Triflux aga ongi see, kes reaalselt Sinu teadvuseprotsesse sidestab, mõtestab ja teostades ise juhib.

INIMLIIGI DEMIURG

Makro- ja mikrokosmiliselt (kollektiivselt ja individuaalselt) ühtne Kõiksus (süsteemide koondsüsteem) koosneb lõpututest eriliiki iseteadvustest, mille prototüüpne ürgolemus jääb üldiselt oma 9 algjõuga alati samaks. Iga liigi olendi iseteadvuse keskel asub vaba tahtega Isekese, kes omab ühendust kõikide teiste teadvuse algjõudude (8) ja sisemiste hierarhiliste ajastutasanditega (inimeses on ajastutasandeid kokkuleppeliselt samuti 9). Seega, vaimsete õpetuste kohaselt on terviklikus inimeses 9x9= 81 teadvuse põhiseisundit. Täpsuse mõttes mainin veel ära, et teadvuse iga algjõud (9) sisaldab omakorda teatud hulgal tahkusid, ja kokku on neid 88+1 põhitahku. Näiteks Tule elemendile vastab tetraeeder, millel on 4 tahku – teadaolevalt koosneb tuli 4-st põhikomponendist – kütus, hapnik, kuumus ja põlemise ahelprotsess. Samuti näiteks teadvuse Isekeskmes on tähttetraeeder koos 24 tahu ja 8 nurgaga, mille kaudu ollakse ühenduses kõikide teiste teadvuse algjõududega. (See põhitahkude tuletus on ära põhjendatud teksti lõpus olevatel joonistel!). Siit saab omakorda tuletada kogu inimteadvuse 89x9 = 801 eritahku, mis on tervikliku inimese, ehk inimliigi ülemjumala kui Demiurgi, number.

Iga terve inimene kannabki endas inimliigi ülemjumal Demiurgi teadvuse eritahkude võimeid. 801 eritahku on igas terves inimolemuses algselt juba olemas – neid pole vaja meil enam väljaarendada vaid soovikorral saame neid ise alati taasavastada ja kasutada! Veel selgemalt väljendades on ülemjumal Demiurg inimliigi üldomaduste tervikpotentsiaal, mille raames saab iseteadvus maksimaalselt toimida. Samas jälle, inimene pole võimeline kõikides oma sisemistes ajastutasandites (9) samaaegselt korraga toimima - mis oleks ka täiesti ebapraktiline - vaid valib hetkes välja ühe (või max 3 tasandit?), kuhu oma tähelepanu parajasti suunata. Loomulikult saab vastavalt vajadusele tasandeid vahetada. Kui aga mingitel põhjustel pole inimene enam võimeline oma vabast tahtest iseteadvuse keset ajastutasandite vahel liigutama – tõega vabalt läbi taju ühilduma - siis on toimunud vargus ehk Demiurgi eksitus, mis korrumpeerunud inimkonda parasiitlikult ekspluateerides valitseb.

Seega näiteks parasiitne, orjastatud või robotiks moondunud inimteadvus pole võimeline reaalselt oma 9 ajastutsooni vahel vabalt liikuma. Ta on manipuleeritud panema toime pattusid (hingevargust), millest tulenevalt on justkui põhjendatud inimkonna allutamine võõrhierarhilisele Ainujumala (Saturni rõngad!) kontrollile. Läbi pettuste valitsev orjanduslik süsteem naelutab inimvaimu kuskile võõrasse kasti kinni, kus talle sisendatakse et peab töötama kellegi kõrgema heaks, et karjääriredelil üha paremale positsioonile tõusta... kuni temast endast saab ükskord ülemus, jumal või Buddha. See muidugi on vaid salakaval pettus! Muide saatana number ei ole mitte 6 vaid 9, nagu see on paradoksaalselt ka inimliigi number. Ja kui puudub ürgteadvuse terviklikkus, siis loomulik headus moondubki kurjaks. Iga tänapäeva riigikord põhineb mingil määral sellel satanistlikul patutaagal – vaimu hägustaval ja kontrolli ülevõtval petuskeemil – milles vangilangenud inimhinged tahtmatult on. Igikestvast Hea ja Kurja tõelisest võitlusest püüan kirjutada pikemalt juba kunagi järgmises osas.

Joonised:
Teadvuse 7 Reaali ja Voorust
Teadvuse 88 ja 1 Põhitahku
Algjõud Tähttetraeedris
Ürgjõudude ja Surmapattude Koondtabel

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
           

(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2020 14:29 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
05-03-2018 23:19
Postitus: #2
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(03-03-2018 14:09 )pimedus Kirjutas:  Läbi pettuste valitsev orjanduslik süsteem naelutab inimvaimu kuskile võõrasse kasti kinni, kus talle sisendatakse et peab töötama kellegi kõrgema heaks, et karjääriredelil üha paremale positsioonile tõusta... kuni temast endast saab ükskord ülemus, jumal või Buddha. See muidugi on vaid salakaval pettus!
See ei ole pettus vaid enesepettus, aga selleks on inimesel ka vaba tahe ja mõtlemine mida ta rakendab ning mille arengut saab läbi ajaloo jälgida.
Tsitaat:Iga tänapäeva riigikord põhineb mingil määral sellel satanistlikul patutaagal – vaimu hägustaval ja kontrolli ülevõtval petuskeemil – milles vangilangenud inimhinged tahtmatult on.
See on paratamatus, sest ajaloost/arenedes õpitakse, aga riigikordi/ühiskondi ajalooliselt vaadeldes harutatakse seda "petuskeemi" aina rohkem lahti. Ja kui "satanistlikut" mõistetakse ainult kristlikust vaatepunktist, siis jääb selle mõiste piiratuks. Näiteks https://thesatanictemple.com/pages/about-us

PS! Miks see kõik nii on nagu sa kirjeldad? Ma tean, et sellele tõenäoliselt vastust ei ole, aga mind huvitavad peale kirjelduste ka miks küsimused.
(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2018 23:51 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
06-03-2018 07:54
Postitus: #3
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Laias laastus kahel põhjusel - on ühed kes tahavad olla isandad, ja teised kes on ärahirmutatud alamad. Muidugi vabadusest pole aimu kummalgi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
06-03-2018 21:02
Postitus: #4
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Mu miks küsimus oli tegelikult pika kirjelduse kohta. Ja inimestel pole kunagi nii lihtsalt üldistatud põhjused taga nagu isandaks või ärahirmutatud alamaks olemine - üldistus ei ole vastus vaid sealt saab vastuste poole liikuma hakata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
09-03-2018 14:38
Postitus: #5
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Samas põhipõhjuseks on väga mitmetahuline ja -tasandiline PETTUS, mille tulemusel inimene ei taju enam tõde ega vabadust, vaid tahabki olla illusioonide ori. Eks see ole pikem mõtlemise koht tõesti...
Ja üks artikkel USA mingite saatanistide püüdlustest: http://objektiiv.ee/satanistlik-tempel-v...i-kaitsel/
(selle postituse viimane muutmine: 09-03-2018 15:15 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
09-03-2018 17:22
Postitus: #6
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Ma ei taju ja ei saa aru, et maailm oleks üles ehitatud pettusele vaid näen pigem seda, et inimene õpib maailmast aru saama ja siin, koos maailmaga, elama nagu nt mikroob inimese kehas kui mikroob isikustada. Vaimseid illusioone maailmast (vale, õige, petlik, ilus jne) loob inimene ise ja niipalju kui ma ajalugu ja inimkonda vaatan, siis inimene ei taha olla illusioonide ori vaid liigub pidevalt tõe ja vabaduse poole. See võiks üsna kenasti välja tulla inimeste ja ühiskondade võrdlemisel läbi aja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,461
Liitunud: Aug 2010
10-03-2018 12:05
Postitus: #7
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(03-03-2018 14:09 )pimedus Kirjutas:  Loomulikult saab vastavalt vajadusele tasandeid vahetada. Kui aga mingitel põhjustel pole inimene enam võimeline oma vabast tahtest iseteadvuse keset ajastutasandite vahel liigutama – tõega vabalt läbi taju ühilduma - siis on toimunud vargus ehk Demiurgi eksitus, mis korrumpeerunud inimkonda parasiitlikult ekspluateerides valitseb.
Siin olen ma seni olnud Kagega üsna ühte meelt, et maailm pole üles ehitatud TEADLIKULE pettusele, vaid on juhtunud mingi (olgu siis Demiurgi) eksitus.

Kuid natuke teisest küljest - kui külvata hulk seemneid külvinõusse, siis läheb taimekeste vahel julmaks konkurentsiks. Tugevam oma enegiaväljaga lämmatab kõrvalasuvad nõrgemad ära.

Et midagi sarnast kas ei või toimuda ka inimliigiga? Mingi tugevam tsivilisatsioon (teadvus; teistes mõõtmetes osaliselt) lämmatab inimese tõelist olemust, tema tervikpotentsiaali. Lihtsalt olelusvõitlus. Ja konkreetsed meetodid omaenda hävitamiseks (sõjad, ebakvaliteetne toit, saastunud keskkond, ülesigimine, perverssuste seadustamine jne jne), need korraldab inimene (tema piiratud ja liikumisvõimetu massiteadvus) ise ilma konkreetse käsuta. Otsene orjastamine oleks palju kergemini märgatav ja likvideeritav.

Sellised uitmõtted.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 1,957
Liitunud: Aug 2016
10-03-2018 18:28
Postitus: #8
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Vahet tuleb teha kas maailma või hetkel kehtiv ühiskond.

Kui maailm on nii materialistlik nagu kooliõpikud kirjeldavad siis kindlasti mitte.
Universum, planeedid, tähed ja Maa - olgu siis lapik, lopergune või ümmargune. wink

Kui aga meie maailm on tegelikult "maatriks" siis on täielik pettus.

Kui aga räägime ühiskonnast siis läheb asi kirjumaks - kui materialistlik maailm siis pettus on just ühiskonna tasandil.

Kui aga elame "maatriksis" siis on tegu lausa pettusega kuubis...
Petlik on universum, petlik on reaalsus ja siis veel need juudid kahh...
Või vabamüürlased... Või hallid...
Või kes iganes.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
10-03-2018 19:54
Postitus: #9
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(10-03-2018 12:05 )Mannu Kirjutas:  Et midagi sarnast kas ei või toimuda ka inimliigiga? Mingi tugevam tsivilisatsioon (teadvus; teistes mõõtmetes osaliselt) lämmatab inimese tõelist olemust, tema tervikpotentsiaali.

Arvatakse, et iidsetest aegadest saadik manipuleerivad arhondid inimeste tajuga. Kunagi juba väga ammu hõivasid nad Maa ja selle asukate tajud.

Tänapäeval näiteks transhumanistlik tegevusplaan ristata inimkeha tehnoloogiliste seadmetega, kuulub samuti selle juurde.

Demiurg/arhondid tekitasid tehnoloogiliselt kolossaalseid moonutusi meie reaalsuse laineinformatsiooni struktuuri.

https://www.telegram.ee/maavaline/ainult...etmine-iii
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 499
Liitunud: Nov 2016
10-03-2018 20:20
Postitus: #10
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Ma isiklikult kaldun ka selles pessimistlikus suunas, et inimkond on sihilikult orjastatud (kui teadlikult seda tehakse on juba iseküsimus), mis peegeldub nii sisutus kooliõppes kui ka orjanduslikus riigi maksusüsteemis, mis aja jooksul on läinud isegi hullemaks. Aga ametlik ajalugu pole mitmel põhjusel usaldusväärseks materjaliks kust infot millegi kinnituseks leida - esiteks seda käsitletakse liiga lühikest perioodi ja teiseks see eeldab vaid üht lääne tsivilisatsiooni tõlgendust ajaloost, arvestamata teiste algselt vabade tsivilisatsioonide võimalikkust. Mida rohkem antud teemasse süveneda siis saab üha ilmsemaks just sihilik pettus läbi tõe ja teadmiste varjamise!
(selle postituse viimane muutmine: 10-03-2018 20:21 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,810
Liitunud: Dec 2015
12-03-2018 15:39
Postitus: #11
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
https://youtu.be/hKqSixkAnwA
See nagu oleks ka surnute sosinad teema
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
13-03-2018 15:59
Postitus: #12
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(10-03-2018 20:20 )pimedus Kirjutas:  Ma isiklikult kaldun ka selles pessimistlikus suunas, et inimkond on sihilikult orjastatud (kui teadlikult seda tehakse on juba iseküsimus), mis peegeldub nii sisutus kooliõppes kui ka orjanduslikus riigi maksusüsteemis, mis aja jooksul on läinud isegi hullemaks.
Kui kooliõppe (suhtumine lastesse) ja maksusüsteemide kohta erinevates riikides läbi ajaloo võrdlus teha, siis selgub, et asi on paremaks läinud (seda kinnitab isegi nii lühike ajalooperiood nagu NL ajast praeguseni jõudmine Eestis). Subjektiivne tunnetus ei anna siin õiget vastust kui infot on liiga vähe ja see on liiga ühekülgne ning enda loodud illusioonidest varjutatud (orjanduslik, hullem jne - sellised sõnad lausetes näitavad emotsiooni mitte faktilist lähenemist). Pealegi ametlikku infot tuleb uuesti üle kontrollida kui mitmeid kordi kontrollitud infot ikka veel ei usalda mitte see üle parda visata ja öelda, et seda ei saa uskuda kuna ei oska seda kontrollida.
Tsitaat:Aga ametlik ajalugu pole mitmel põhjusel usaldusväärseks materjaliks kust infot millegi kinnituseks leida - esiteks seda käsitletakse liiga lühikest perioodi ja teiseks see eeldab vaid üht lääne tsivilisatsiooni tõlgendust ajaloost, arvestamata teiste algselt vabade tsivilisatsioonide võimalikkust. Mida rohkem antud teemasse süveneda siis saab üha ilmsemaks just sihilik pettus läbi tõe ja teadmiste varjamise!
Kui sa soovid nii väga pettusest (illusioonist) rääkida, siis võib seda vaadata ka läbi piiratud teadmiste vaatenurga. Näiteks inimene ei tea kuidas valitsus töötab ja mida ning kuidas ta teeb ning loob seega enda piiratud teadmistega mätta otsas ja läbi negatiivse suhtumise illusioone, et valitsus petab ja sepitseb vandenõusid rahva vastu. Sellisel juhul võib reaalsus ükskõik milline olla, aga kui inimene ise ei ei oska andmeid kontrollida ja lükkab osa informatsioonist eemale kuna info või infoallikas talle ei meeldi, siis tekibki illusioon pettusele ehitatud riigikorrast ja varjamisest. Ehk siis teemale ei maksa läheneda ainult negatiivsest küljest ja seda usaldamatusega süvendada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,461
Liitunud: Aug 2010
13-03-2018 18:08
Postitus: #13
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Praeguse aja elu ja asjade paremaks minemine võib olla üsnagi lühiajaline ja on märksa kindlamalt maailma mõistes piiratud nähtus, iseloomulik nn lääne ühiskonnale (kuigi ka see paremus on vaieldav, aga materiaalses mõttes on küll hästi). Kaupo Vipi loenguid silmas pidades (vt lingid allpool), ei ole selline elu pikalt jätkusuutlik.

Inimloomus on aga ikka samasugune kui 1000 ja rohkem a tagasi. Kui on, mida jagada, siis on kerge "euroopalikult" (või "valgustunult") hoolida ja tolereerida mida iganes, aga kui pikemat aega on puudus majas, siis koorub kesta alt enamasti harilik ahv. Võimalik, et eksin.

Igasugused arhondid, orioonlased, demiurg jne on esitatud sellises vormis (muinasjutt, legend, vandenõuteooria), et seda on väga lihtne naeruvääristada. Mõistujutuna see võib ehk veel kõlvata, aga kui tahta midagi tõestada või näidata, et vot just niimoodi toimub orjastamine - siis jääb järele ikka ainult "ise tegi". Kui võtta näiteks siin foorumis jutuks tulnud teravilja "kuivatamine" roundupiga - siis kes seda käsib teha?!? Mõnel juhul omaenda ahnus, mõnel juhul hädavajadus, et kuidagi rahaliselt toime tulla. Seda kõike võib ju tõlgendada "süsteem käsib".

Kes on süsteemi üles ehitanud? Nüüd tulevad küll mängu need mõned juudi suguvõsad. Aga ilma kaasatulevate massideta poleks ka nemad midagi suutnud teha. Ma olen mõttes ajas kuskil 1600.

Manipuleerimine toimub inimlike emotsioonide tasandil, nende abil ja inimkonna siseselt. Tahan olla jõukas, toimetulev (aga milliste mõõdupuude järgi?), Leenagi siin foorumis halvustab neid, kes ei suuda ühel või teisel (sageli objektiivsel põhjusel) nii hästi materiaalselt toime tulla kui "ühiskondlik norm ette näeb. Ja niimoodi see süüdiolev süsteem ise ennast taastoodab. Minu meelst pole vaja ei arhonte ega demiurge. Kuid võin eksida. Kuid tahan põhjendust, kui keegi arvab, et ilma nendeta ei saa. Küll aga lubab välise manipuleerija olemasolu rõhutamine põhjus enda pealt ära lükata. Näe, meiega manipuleeritakse, need on need ja need, midagi pole teha, võime neid ainult vihata ja näpuga näidata.

Demiurgi viga näeksin mina loodusliku valiku printsiibis, mis soosib seda isendit, kes suudab kõige rohkem ressursse enesele krabada. Siin võib ju hea tahtmise korral välist vaenlast näha jah. Kes kehastub meie enda sees.

_________________


Tõesti soovitan kuulata. Nõrgemanärvilistel võib mitmeks ööks une ära võtta.
Kaupo Vipp I osa
Kaupo Vipp II osa

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
14-03-2018 11:28
Postitus: #14
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(13-03-2018 18:08 )Mannu Kirjutas:  Manipuleerimine toimub inimlike emotsioonide tasandil, nende abil ja inimkonna siseselt.
Aga kui vaadata maailma ajalugu avarama pilguga?
"Korraldatud kataklüsmid hävitasid “Avatari” ühiskonna kuldaja, mille asemele astus sootuks teistsugune. Päikesesüsteemi kollektiivses energiaväljas asendus suhteline harmoonia äärmuslike moonutustega – Lõhenemisega. Astronoomiliselt, aga ka astroloogiliselt muutus kõik. Vähemalt Saturn, Veenus, Marss ja Jupiter paiknesid nüüd mujal, mis tähendas, et need sattusid vastastiktoimesse energiaväljaga teisiti kui varem. See omakorda mõjutas inimesi erinevalt, kui nad reageerisid vastastikku oluliselt muutunud energiaväljaga meie terminoloogia kohaselt astroloogiliste ühenduste kaudu. Selle välja moondumine omakorda mõjutas järgnenud tasakaalutuse kaudu fundamentaalselt inimeste teadlikkust.

Muidugi polnud pärast kõike seda Maal enam kuigi palju inimesi, kuid nendegi väheste järgi loodi uus, manipuleeritav inimkond – see, mis aretati orjadeks. Seda inimese uut “geneetilist” Keha-Mõistust (informatsioonivälja) ei loodud nullist alates, vaid ehtsal arhontide kombel originaali muudeti ja moonutati ning see häälestati ümber."
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
14-03-2018 12:09
Postitus: #15
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(13-03-2018 18:08 )Mannu Kirjutas:  Praeguse aja elu ja asjade paremaks minemine võib olla üsnagi lühiajaline ja on märksa kindlamalt maailma mõistes piiratud nähtus, iseloomulik nn lääne ühiskonnale (kuigi ka see paremus on vaieldav, aga materiaalses mõttes on küll hästi).
Ma rõhutangi seda, et läbi ajaloo - võrrelda erinevate ajastute andmeid (teha statistikat) erinevate näitajate järgi nagu näiteks elatustase, haridus, võimalused, eluiga, laste suremus, looming, jne alustades nt 1000 aastat tagasi. Millises suunas liikumist/arengut selles pildis on näha? Kui halvemuse suunas, siis mille/milliste näitajate järgi? Mõtlemise lihtsustamiseks võib igaüks näiteks mõelda millega ta tänapäeval rahul ei ole ja võrrelda neid näitajaid nt 30, 50, 100, 300, 700, 1000 aastat tagasi - millised näitajad on tunde järgi halvemuse ja millised paremuse poole läinud ja miks? Ja mitte keskenduda ainult lääne ühiskonnale...
Tsitaat:Seda kõike võib ju tõlgendada "süsteem käsib". ... Manipuleerimine toimub inimlike emotsioonide tasandil, nende abil ja inimkonna siseselt. Tahan olla... Minu meelst pole vaja ei arhonte ega demiurge. Kuid võin eksida. Kuid tahan põhjendust, kui keegi arvab, et ilma nendeta ei saa. Küll aga lubab välise manipuleerija olemasolu rõhutamine põhjus enda pealt ära lükata. Näe, meiega manipuleeritakse, need on need ja need, midagi pole teha, võime neid ainult vihata ja näpuga näidata.
Inimesel on vaba tahe ja võimalus enda tundeid/emotsioone ära tunda, suunata, neid mitte järgida või nende ajel midagi asjalikku/kasulikku teha (mõelda mida teha selle asemel, et lihtsalt vihata ja näpuga näidata - emotsioonitseda). Kui juba on teadmine, et "mina tahan" (saadakse tahtmisest (tundest/emotsioonist) aru ja tunnistatakse selle olemasolu ja põhjuseid), siis saab ka hakata loobuma teisi süüdistavatest järeldusdest, et "süsteem käsib" jne ja saab hakata ise vastutust võtma nii neda kui süsteemi muutmise eest. Lühidalt öeldes: kui iseendast ja teistest inimestest aru ei saa, siis ei saa ka süsteemist aru, sest süsteem toetub paljudele iseennastele/inimestele kes seda loovad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
14-03-2018 12:51
Postitus: #16
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Teemast Maailma ajalugu # 33
„Õhtumaa allakäik" oli omal ajal vaid põnev müüt, kuid nüüd ei kahtle enam paljud, et kogu maailm alla käib ja kõrbestub nii otseses kui ka ülekantud tähenduses. Maailm, sealhulgas loodus, ühiskond ja inimenegi, pole enam nii puhas ja kvaliteetne nagu kunagi varem. Elu tuleb ära elada vähem täiuslikes oludes.

Haljand Udam "Ellujäämise valdkond", Looming nr8, 1994

Esseest "Võitjate maailm":
"Eetiline eluhoiak ja donkihhotlik aateliste kvaliteetide poole pürgimine on raskesti käsitatav inimesele, kes on võimetu tundma rahuldust ja naudingut vaimsetest asjadest. Need kaks inimtõugu oma äärmistes vormides teineteist ei mõista, sest nad elavad eri maailmades.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid241583
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
14-03-2018 14:58
Postitus: #17
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Selle subjektiivselt tunnetatava allakäigu jaoks olekski näitajaid vaja mida võrrelda, sest muidu on see allakäik ainult tunnetatav, aga mitte objektiivselt põhjendatav. Sest kui näiteks vanas kinni olev inimene näeb allakäiku, siis uuega kaasa minev inimene näeb edasiminekut seega mis tegelikult toimub? Põhjendusi on sellepärast vaja, et "maitse üle kakeldakse" ja subjektiivne tunnetus ilma põhjendusteta on "maitse" - tunne. Tunne mis põhineb ainult lääne ühiskonna negatiivsest vaatepunktist vaatlemisel ehk siis väga ühepoolsel infol või lihtsalt piiratusel - kui hindaja reegleid ei järgita, siis on tegu allakäiguga.
(14-03-2018 12:51 )Nofretete Kirjutas:  Esseest "Võitjate maailm":
"Eetiline eluhoiak ja donkihhotlik aateliste kvaliteetide poole pürgimine on raskesti käsitatav inimesele, kes on võimetu tundma rahuldust ja naudingut vaimsetest asjadest. Need kaks inimtõugu oma äärmistes vormides teineteist ei mõista, sest nad elavad eri maailmades.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid241583
Inimestest arusaamine on võimatu inimestele kes on emapaatiavõimetud ja seega nad ei mõista, ei saa aru, et teised saavad rahuldust ja naudingut vaimsetest asjadest mis on empaatiavõimetu inimese vaimsetest asjadest erinevad. Või küsimusega väljendudes: millised on need õiged vaimsed asjad millest rahuldust ja naudingut peab tundma?

Inimene on igalpool inimene olenemata rassidest või tõugudest seega on inimene võimeline kõigeks mida iga teine inimene teeb või saavutab. Siit edasi võib öelda, et ka teadvus on inimestel olemuselt samasugune ja seega on teineteise mõistmine täiesti reaalne ja saavutatav isegi kui mõttemaailmad on inimestel erinevad. Maailmade erinevus üksteise mõistmist ei takista isegi kui elusolend on tulnukas ja inimesest igatepidi erinev. Füüsiline mõtteviis (maailm) versus vaimne (mõistmine).

PS! Igaks juhuks mainin veel ära, et inimlik suhtumine ja sallivus teistesse inimestesse (elusolenditesse) ei ole allakäik. Sellega mittehakkamasaamine ja kindlatesse piiridesse surumine on allakäik, mandumine.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2018 20:56 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
14-03-2018 21:22
Postitus: #18
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(03-03-2018 14:09 )pimedus Kirjutas:  Ja kui puudub ürgteadvuse terviklikkus
Teadvusel on mõttetasandil kõik võimalik seega kui ennast mõttetasandil mitte piirata, siis kas selliselt kõike ette kujutades ja kõigest mõeldes on võimalik ennast aina rohkem ürgteadvuse terviklikkusega samastada?
Ja kui siin maailmas on teadvuse esinemisel piirangud peal, siis kas ... teadvus esineb siin maailmas näiteks geomeetriliselt?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 622
Liitunud: Nov 2010
14-03-2018 23:11
Postitus: #19
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(14-03-2018 14:58 )kage Kirjutas:  ...
PS! Igaks juhuks mainin veel ära, et inimlik suhtumine ja sallivus teistesse inimestesse (elusolenditesse) ei ole allakäik. Sellega mittehakkamasaamine ja kindlatesse piiridesse surumine on allakäik, mandumine.

Kas siit ei kuma mitte marksistlik ajupesu võrdsusest?
Vabandage, aga mina näen maailma kui maali milles iga rahvakild omab teatud värvitooni. Iga natsiks sõimatav isik tahab seda värvikirevust säilitada, paraku on võimul marksistid kes seda värvikirevust meeleheitlikult segada tahavad. Aga mis saab kaunist värvikirevast maalist kui värvid segame? Nii on ka rahvakildude ja rahvastega.

Neegrit tahan näha aafrikas nagu ka laplast põhjas või keda iganes oma loomulikus elu keskonnas aga mitte oma kodus. Peaks olema arusaadav ka ajupestud tolerastile.

Loodust ja loomade tõupuhtust püüame hoida aga inimese oma mitte!?

Lihtsalt mõtteaineks. Meid on vähe ja ennasthävitavat marksistliku mõtteviisi lubada ei saa.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
15-03-2018 11:08
Postitus: #20
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(14-03-2018 23:11 )togli Kirjutas:  Kas siit ei kuma mitte marksistlik ajupesu võrdsusest?
Kuskohast kumab sinu jaoks inimlikus suhtumises ja sallivuses (ja vabaduses ja mõistlikkuses) läbi marksistlik ajupesu võrdsusest? Seleta enda jaoks lahti inimlik suhtumine ja sallivus koos mõistlikkusega ja mõtle miks sa neile omadustele niipalju negatiivsust omistad.

Sinu tahtmised on täiesti arusaadavad, aga ei kuulu teemasse ja neid ei arvestata, sest inimestel on õigus maailmas vabalt liikuda ja ka elukohta valida.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2018 11:08 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lambivend
Uustulnukas

Postitusi: 7
Liitunud: Oct 2017
15-03-2018 11:39
Postitus: #21
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Loodetavasti ei lähe oma teemaarutusega kõrvale peateemast, aga mõistan täielikult, miks Togli nii kirjutas ja ka võibolla, mida Kage tahtis õelda.
Kahjuks on ´sallivus´ termina väga devalveerunud poole sajandiga ning omandanud sisutühja mulje. Seda just lääne kultuuriruumis. Sõnad ´sallivus´ ja ´solidaarsus´ on olnud ja siiamaani on (äärmus)vasakpoolsete ideoloogiline relv iseloomustamaks labast ning ebaõnnestunud sotsiaal ning kultuurilist poliitikat.
Sallivus on privileeg läänes, mis kahjuks on monopoliseeritud kitsale inimrühmale. Kes julgevad kritiseerida ühiskonnakorraldust, siis neile saab omaks modernne inkvisitsioon. Topeltstandardid ühesõnaga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
olematu Eemal
Veteran

Postitusi: 1,061
Liitunud: Oct 2010
15-03-2018 11:51
Postitus: #22
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Miks tahavad olla ühed isandad ja teisi endale allutada? Ja miks teised " vabaks " saades kohe orjaks tagasi pürgivad ? Aga seepärast ,et meile kõigile on sisendatud otsekui teeks palju raha vabaks . Linnas elades ongi see nii. Tegelikult teeks vabaks maksude kaotamine . Aga see on juba utoopia .Õnn. et tegemist on para-foorumiga. Muidu oleks ma kohe mustas nimekirjas selliste avalduste peale , kui ma seal juba ei ole

XXX


https://www.youtube.com/watch?v=kn1gcjuhlhg
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
15-03-2018 13:07
Postitus: #23
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(15-03-2018 11:39 )lambivend Kirjutas:  Sallivus on privileeg läänes, mis kahjuks on monopoliseeritud kitsale inimrühmale. Kes julgevad kritiseerida ühiskonnakorraldust, siis neile saab omaks modernne inkvisitsioon. Topeltstandardid ühesõnaga.
Sellest "modernsest inkvisitioonist" (isekusest - mina tahan ja kõik peab minu järgi käima) võiks üle saada ja ennast viisakamalt ja rohkem teisi austavamalt väljendada, siis tuleb ilusti ka topeltstandardite puudumine välja. Kui meil Riigikogus võib poliitik lõuata kohtunike peade mahavõtmise teemal ja keegi ei karista teda ja lehetede kommentaariumites, sotsiaalmeedias ja mujal veebis vabalt enda arvamust avaldada ja pole ka ühtegi kohtujuhtumit (pole meedias silma jäänud), siis kuskohast see hirm ja topeltstandardid tulevad? Sallida võib igaüks vabalt kõiki ja selleks pole mingit privileegi vaja. Empaatiat on selleks vaja.

Igaks juhuks ka sallivuse mõiste:
sallivus ‹-e 5› ‹s›
salliv olek, salliv suhtumine; inimese v. ühiskonna võimelisus taluda ja tunnustada harjumuspärasest erinevaid arvamusi, uskumusi, hoiakuid jms., tolerantsus. Rahvuslik, usuline sallivus. Sallivus võõramaalaste, immigrantide, teiseusuliste suhtes. Sallivus teistsuguste kommete suhtes. Raske on saavutada täielikku sallivust. Nende vahel näis valitsevat vastastikune sallivus. Vajame rohkem sallivust ja leplikku meelt. *Aga temast tuli ka tema alluvatele niisugune ülemus, keda täies sallivuses Papaks kutsuma hakati. J. Kross.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,810
Liitunud: Dec 2015
15-03-2018 14:01
Postitus: #24
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
Sallivust võib ka võtta kõikelubatavusena. Olen loll, OK, olen ju salliv ja ei viitsinud õppida, joon, tarbin narkotsi, kõik on korras. Sallivus ei ole ainult teiste väliste subjektide kohta vaid ka enda käitumise kohta. Salliv inimene on juba oma loomult loll ja nõrk indiviid kes kõike tahab peita "sallivuse" taha. Vaevalt, et uuritud on sallivate ja mittesallivate inimeste intellekti aga seal peaks olema tuntavad vahed. Lisaks sellel on salliv inimene tahtejõuetu ja prevessustesse kalduv, selle lisandub argus, tahtejõuetus. Sallivus on kristlusele omane (pööra teine kõrv, tänapäeval teine kann). Sallivust ei tohi segi ajada alandlikkusega (paavst peseb jalgu musulmanidel, ISISE kõrilõikajatel). Sallivust vanas testamendis ei olnud ja see pole inimesele loomuomane. Kas ongi midagi lisada?
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2018 14:21 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lambivend
Uustulnukas

Postitusi: 7
Liitunud: Oct 2017
15-03-2018 14:17
Postitus: #25
RE: SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg
(15-03-2018 13:07 )kage Kirjutas:  Igaks juhuks ka sallivuse mõiste:
sallivus ‹-e 5› ‹s›
salliv olek, salliv suhtumine; inimese v. ühiskonna võimelisus taluda ja tunnustada harjumuspärasest erinevaid arvamusi, uskumusi, hoiakuid jms., tolerantsus. Rahvuslik, usuline sallivus. Sallivus võõramaalaste, immigrantide, teiseusuliste suhtes. Sallivus teistsuguste kommete suhtes. Raske on saavutada täielikku sallivust. Nende vahel näis valitsevat vastastikune sallivus. Vajame rohkem sallivust ja leplikku meelt. *Aga temast tuli ka tema alluvatele niisugune ülemus, keda täies sallivuses Papaks kutsuma hakati. J. Kross.

Ma üritan oma mõttelõnga rohkem lahti harutada. Ma nüüd nii väga ei mõelnud praktikat Eesti tasandil, vaid rohkem lääne oma. Ikka selle põhjusena, kuna meile ei ole veel see ideoloogiline dekadentsus kanda jõudnud kinnitada.
Tooks välja Lääne-Euroopa politsei ja muude riigiasutuste varjamine kriminaalide nahavärvi ning rahvusliku päritolu kohta. Või siis Briti lood, kuidas politsei on varjanud vägistamisjuhtumeid. Neist kõige tuntum ´Rotherhami case´ üle 1400 ohvri , kuna politsei kartis saada tembeldatud rassistlikuks.
Täiesti ajuvaba ja see ei piirdu ainult sellega. Ning sa räägid mingist naeruväärsest isekusest? Mingist pillijärgi tantsimisest?
Inimesed kardavad oma arvamust avaldada, kuna igasugune sildistamine rassistiks, ksenofoobiks päädib nende elu rikkumisega ja ma ei mõtle siinkohal, et keegi nõuab kellegi päid maha. Lihtsalt on loodud ühiskonnas ideoloogiline tsensuur, mis keelab igasuguse dialoogi alustamist ning sinna karavani ette on rakendatud sisutühjad mõisted ´sallivus´ ja ´solidaarsus´.
Loodan, et väga teemast kõrvale ei kaldu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SURNUTE SOSINAD 12. osa – Okultistlik Valedemülgas (4-ja Ürgelemendi Süsteemis) pimedus 51 3,127 14-02-2020 14:49
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde pimedus 36 4,612 04-01-2020 11:56
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 10. osa – Algjõud ja Jumaluste Panteon pimedus 8 1,484 09-10-2019 16:15
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 11. osa - Autentne Mehelikkus ja Naiselikkus pimedus 30 2,697 01-08-2019 13:22
Viimane postitus: Lokster
  SURNUTE SOSINAD 4. osa – Hierarhiline Duaalsus, 4 Ürgelementi ja Kvintessents pimedus 5 2,785 28-05-2019 07:42
Viimane postitus: Lokster
  SURNUTE SOSINAD 6. osa - Kurjuse Tuum pimedus 36 3,431 14-12-2018 14:35
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk pimedus 4 1,322 13-12-2018 18:29
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 7. osa – Universaalne Sõda pimedus 4 1,347 13-12-2018 18:04
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 3. osa – 3 Ajavoolu ja Enneagram pimedus 11 3,949 08-12-2018 12:38
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 2. osa - Sinu Kõiksuse Saladus pimedus 3 3,074 07-12-2018 18:16
Viimane postitus: pimedus

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog