Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk
Autor Sõnum
pimedus
Vana kala

Postitusi: 592
Liitunud: Nov 2016
02-05-2018 10:45
Postitus: #1
SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk
SUREMATUD EKSILUMMUSED

„Taeva-Maa Absoluut on maailma täius ja kõrgem printsiip, mis kogu seda (valede) kulgemist koos hoiab.”

Kõik orjasüsteemid saab laias laastus jagada maiseteks ja vaimseteks, millest loodetakse lihtsat kasu omale saada. Võõrsüsteemide üldtõdesid usutakse, tuubitakse pähe, kuid kunagi sügavamalt nende õigsuses ei kahelda ja algtõdesid pikemalt ei uurita. Sarnaste orjalõksu langemiste algpõhjused võib taandada kunstlikult sisendatud üldisele surmahirmule, mis paneb ühtesid inimesi kiirustama, teisi tarduma ja kolmandaid mingil viisil põgenema. Külgeõpitud surmahirm suunab inimest näiliselt kaitsvatest võõrhierarhiatest sõltuma, mis tema vaimu surematuse illusioonide ja mugava võõreluga lollistab. Masse valitsevad vaimsed pettused põhinevad algselt iidsete šamaanide loodud praktikatel, kuid tsivilisatsiooni kasvades moondusid need kavalalt varjatud orjasüsteemiks. Kui algselt šamaan ravis inimese isiklikku terviklikkust, siis nüüd tegelevad preestrid killustatud inimhingedest koosneva võimusüsteemi terviklikkuse kindlustamisega. Kui minateadvuse kesksest aususest loobuda, siis järjest tuhmuvad ja korrumpeeruvad kõik ülejäänud teadvuse aspektid. Sellisel juhul teadvuse ajastutasandid järjest väärmoonduvad või lihtsalt ahenevad-sulguvad. Seega kogu vabaduse ja tõelise tervenemise võti peitub jäägitus aususes, kus Sinu algne ja viimne loomulik olek on tunnetatav TUNDMATUS ehk teadvustatav TEADMATUS ehk kõikide sõltuvuslummuste loomulik SURM.

Mõned suured eksilummad:
1. Ainujumala absoluut on üks ja igavene, mille osad me kõik oleme, kes eriliselt hoolib Sinust ja tingimata vajab Sinu panust - on Judaismi, Kristluse ja Islami organisatsioonide üks põhialus. Religioon tähendab tõlkes tagasihoidmist ja kinnisidumist.
2. Jumalik Püha Kolmainsus (Isa , Poeg ja Pühavaim) – gnostitsismi ja kristluse salaõpetused, mille kaudu masse põhiliselt allutatakse, kuid tõeliselt ei teadvustata.
3. 12 astroloogilist tähtkuju – lõhestatud, haiged ja põrgukannatuste tööloomad rahvamassidele on kunstlikud kombinatsioonid kolmest põhikeskusest ja neljast põhielemendist.
4. Hinduistlikud karma seadused ja reinkarnatsiooni teooria – ma ei väida et need oleks läbinisti valed uskumused, aga neid saab väga lihtsalt ärakasutada vildakatel motiividel. Näiteks karma seaduse kohaselt tegude tagajärjed mõjuvad tihti alles järgmises elus ja reinkarnatsiooni teoorias võib valgustumine toimuda alles „tuhande” elu pärast, seega need sobivad ideaalselt ka valitsevale parasiitsüsteemile.
5. Budismi negatiivsed emotsioonid – tegelikult ühtegi olemuselt negatiivset emotsiooni pole olemas, kuid kõik emotsioonid võivad liialdades muutuda kahjulikuks.
6. Hinduismi, Budismi ja New-Age lineaarne 7 põhitšakrat - ei eristata teadvuse põhijõude ja teadvuse ajastutasandeid, vaheldumisi on siin need justkui segamini. Samuti pole tšakrad kuidagi hierarhiliselt ega kvalitatiivselt reastatud, nagu enamasti õpetatakse ja arvatakse.
7. Inimesel tuleb oma egost vabaneda – kui oma loomulikust tavateadvuse Minaegost lihtsalt vabanetakse, siis asemele saab tulla üksnes jäik Väärmina (Väärego). Tavateadvusliku Minateadvuse ülesanne on tulla toime reaalsuses, samuti olla ühenduses oma alateadvusliku Miski (9 põhilist intuitiivdeemonit), ületeadvusliku Üliminaga (9 põhilist mentaalinglit), ja kõrgeima terviklikkuse Isega (vaba Inim-Demiurg). Seega vabaneda tuleks orjastatud Vääregost, Võõrmaskidest ja Varjudest, aga mitte omaenda loomulikult arenevast Minaegost.
8. Mees ja naine on võrdsed – ajupesu muster näeb ette, et alguses hakatakse meessugu materdama, edasi räägitakse ilusast võrdsusest ja lõpetuseks jõutakse sinna, et erinevaid sugusid üldse polegi olemas.
9. Mees ja naine on teineteisest niivõrd erinevad, et mingid vaimustruktuurid on neil lausa ümberpööratud – kui vaimsed erinevused nii kardinaalsed oleks, siis peaks ka naiste füüsiline aju võrreldes meeste ajuga tagurpidi paiknema - kas see pole idiootne?
10. Vaimne valgustumine asub Taevase trepi lõpus või arengutorni tipus – areng pole lineaarne vangitorn, vaid tarkust on võimalik arendada paljudes valdkondades ja ajastutasandites, kuhu oma tähelepanujõud põhiliselt koondatakse. Ülimalt arenenud filosoof võib tavaehituses ülimalt algeline olla ja vastupidi. Kas väike küünlavalgus võrreldes suure lõkkevalgusega ei kannagi endas üldse valgust? Kui suurt lõket on tarvis et saabuks maksimaalne valgustumine?
11. Surma pole olemas, sureb keha, kuid hing elab igavesti – kõikide orjasüsteemide põhidogma, kus ei osata vabalt elada ega taheta loomulikult surra? Mõeldakse et küll kunagi järgmises elus hakkan lõpuni ausaks, aga selles elus piinlen veel igasuguste sõltuvuste ja hirmude küüsis nagu igavene idioot.

ASTROLOOGIA HÜPNOOS

„Vabamõtlejad tunduvad alati hullud neile, kes ise ei võta omale aega et nähtusi lähemalt uurida.”

Masse allutatakse orjasüsteemidesse suhteliselt lihtsalt – suurte ahvatlevate algmudelite ja pidevalt kordava hüpnoosi teel, mille varjatud sihiks on killustunud-klammerdunud ja veelgi paremini manipuleeritavad inimhinged. Aastaringi 12 lõhestatud sodiaagimärki on kunstlik 3me ajakeskuse (Pea, Süda, Kõht – „Surnute Sosinad 3. osa” on korrastatud koondtabel) ja 4ja elementtemperamendi (Tuli, Maa, Õhk, Vesi – „Surnute Sosinad 4. osa” on korrastatud koondtabel) kombinatsioon. Orjasüsteemis sisendatakse läbi jäiga Peavoolu mõtteerroreid (Robotid), läbi Südamevoolu tajuillusioone (Parasiidid) ja läbi jäiga Kõhuvoolu toimesõjakust (Tsombid). Tule element jääb kinni võõrnähtuste jumaldusse (ihaldusse), Maa element aheldusse (standardisse), Õhu element kuulekusse (osalusse) ja Vee element võõrprogrammide ajupestusse (koolitusse). Selle mõte on süsteemi elanikele hüpnootiliselt sisendada teatud kitsaid rolle, et orjastatud töörahvas kui suure masinavärgi osad ei tajuks endas enam loomulikku tervikut, kuid selle eest toimuks lihtsameelne sobitumine tehisstruktuuri alamtervikusse. Number 13 kui kardetud kuraditosin tähistab keskse valitseja enda terviklikkust, keda haiged allilma hinged orjavad. Kunstlikesse pisidetailidesse ei tasu takerduda, vaid sõltuvuselõksu mehhanismist arusaamine ja läbinägemine on oluline! Allilma 12ne sunnitöölooma mudeli algkomponendid on järgmised...

Sangviinilise Kevade kujutlused (Aferistlikud Sõdalased):
1. Jäär (Kõht ja Tuli) – kirglik ihaldaja tsombi.
2. Sõnn (Süda ja Maa) – standarditega aheldaja parasiit.
3. Kaksikud (Pea ja Õhk) – mängude kuulutaja robot.
Koleerilise Suve Tegemised (Ateistlikud Kuningad):
4. Vähk (Kõht ja Vesi) – koolitatud ajupesija tsombi.
5. Lõvi (Süda ja Tuli) – kirglik ihaldaja parasiit.
6. Neitsi (Pea ja Maa) – standarditega aheldaja robot.
Melanhoolse Sügise Tulemused (Agnostlised Maagid):
7. Kaalud (Kõht ja Õhk) – mängude kuulutaja tsombi.
8. Skorpion (Süda ja Vesi) – koolitatud ajupesija parasiit.
9. Ambur (Pea ja Tuli) – kirglik ihaldaja robot.
Flegmaatilise Talve Järeldused (Teistlikud Armastajad):
10. Kaljukits (Kõht ja Maa) – standarditega aheldaja tsombi.
11. Veevalaja (Süda ja Õhk) – mängude kuulutaja parasiit.
12. Kalad (Pea ja Vesi) – koolitatud ajupesija robot.

https://www.youtube.com/watch?v=35K6vQRt67g

Joonised:
7 Võimukasti
12 Lõhestatud Arhetüüp-Varju
9+1 Surmapattu

Lisatud manus(ed) Pisipilt (pisipildid)
           

(selle postituse viimane muutmine: 13-12-2018 18:26 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,071
Liitunud: Oct 2004
06-05-2018 10:50
Postitus: #2
RE: SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk
(02-05-2018 10:45 )pimedus Kirjutas:  Tavateadvusliku Minateadvuse ülesanne on tulla toime reaalsuses, samuti olla ühenduses oma alateadvusliku Miski (9 põhilist intuitiivdeemonit), ületeadvusliku Üliminaga (9 põhilist mentaalinglit), ja kõrgeima terviklikkuse Isega (vaba Inim-Demiurg).
Ma ei tea, mida tähendab sõna Demiurg ja veel vähem tean, kes on vaba Inim-Demiurg.
Aga "demiorgos" viitab gnostilisele kurja loomise jumalale, kes olevat loonud Maa ja inimesed, püüdes surematud "valguse hinged" selle maailma põrguliku elu valu ja kõdunemise lõksu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 592
Liitunud: Nov 2016
07-05-2018 14:15
Postitus: #3
RE: SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk
(06-05-2018 10:50 )Nofretete Kirjutas:  Ma ei tea, mida tähendab sõna Demiurg ja veel vähem tean, kes on vaba Inim-Demiurg.
Aga "demiorgos" viitab gnostilisele kurja loomise jumalale, kes olevat loonud Maa ja inimesed, püüdes surematud "valguse hinged" selle maailma põrguliku elu valu ja kõdunemise lõksu.

Minu käsitluses on algne Demiurg, ehk meister ja reaalsuse vaba kujundaja, heatahtlik Universumi kaaslooja loomulikus inimeses, kus surm ja valu on samuti loomulik osa elust. Kuid hetkel mil loomulik Demiurg moondub eksitavaks Demurgiks, siseneb inimese terviklikku Iseteadvusesse tume hirmuvari, mis põhjustab kinnijäämist, purunemist ja kannatusi, mida kasutavad erinevad kurjad kosmilised jõud oma huvides ära, et orjastatud inimeste energiast toituda. Sõnadel nagu "surematu" ja "valgusehinged" on kindlasti gnostikutel oma sügav tähendus, kuid need võivad olla siiski ka üsna poolikud, kui neid liiga lihtsustatult ja üheplaaniliselt võtta.

Minu arvates nägid teatud gnostikud kurja Demiurgi kirjeldades alateadvusliku Miski suunatud kaosetunge, millest tulenevalt ollakse kinni jäänud maisusesse ehk lõputute "algasjade" või nähtuste autoriteeti. Teised gnostikud on näinud Demiurgis kogu valitseva Universumi loonud kurja, milles sisuliselt ollakse monoteistliku Ainujumala türannia ja selle tekitatud illusoorse pettuse vastu (Okultism, Valitsus ja Rahaturg)! Ja mitmed filosoofid on näinud Demiurgis hoopis midagi kolmandat - Zeusi või Üliego piiravaid ideaale. Algselt oli Platoni kohaselt Demiurg siiski heathtlik looja - küll mitte esmane vaid teisene Nous (meel, taju, tähelepanu). Samuti on kirjutatud et Demiurg moodustab teatud kolmainsuse - nous, logos ja psyche. Niiet erinevaid tõlgendusi on väga mitmeid.
(selle postituse viimane muutmine: 07-05-2018 14:20 pimedus.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,071
Liitunud: Oct 2004
07-05-2018 15:46
Postitus: #4
RE: SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk
Ma vist Surnute sosinad II osa jätsin tähelepanuta.
Nägin alles nüüd, et olid sinna kirjutanud:
"Gnostikute kohaselt võtab inimeste keskse isejumala asemel juhtiva koha sisse moonutatud Ülemjumal, DEMIURG (Demiurg/Yahweh/Satan/Võõrintellekt/ Tehiskeskkond/Rõngasmadu/”The Box”/”The Lord Of Hidden Mysteries”/”The God Of Thousand Names” jne.), kelle plaan on kogu inimkond nõrgestada, lõhestada, killustada ja oma totaalsesse võimusesse allutada. Demiurg valitseb allutatud inimmassi 7-me reptiilse teenri ehk Arkhoni kaudu, kes inimesi kergesti juhitavateks robotiteks muudavad. "
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=8771

Platoni järgi aga on jah meid ümbritsev maailm loodud valmistava meistri ehk demiurgi (demiourgos) poolt.
(selle postituse viimane muutmine: 07-05-2018 16:07 Müstik.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pimedus
Vana kala

Postitusi: 592
Liitunud: Nov 2016
13-12-2018 18:29
Postitus: #5
RE: SURNUTE SOSINAD 8. osa – Lõputu Masinavärk
Siin teemas tasub ülevaadata joonis: 9+1 Surmapattu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  SURNUTE SOSINAD 13. osa – Salateaduste Püha Graal pimedus 2 1,165 13-01-2021 16:52
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 12. osa – Okultistlik Valedemülgas (4-ja Ürgelemendi Süsteemis) pimedus 51 6,721 14-02-2020 14:49
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 9. osa – Müstiku Tõde pimedus 36 7,333 04-01-2020 11:56
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 10. osa – Algjõud ja Jumaluste Panteon pimedus 8 2,293 09-10-2019 16:15
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 11. osa - Autentne Mehelikkus ja Naiselikkus pimedus 30 4,394 01-08-2019 13:22
Viimane postitus: Lokster
  SURNUTE SOSINAD 4. osa – Hierarhiline Duaalsus, 4 Ürgelementi ja Kvintessents pimedus 5 3,433 28-05-2019 07:42
Viimane postitus: Lokster
  SURNUTE SOSINAD 6. osa - Kurjuse Tuum pimedus 36 5,385 14-12-2018 14:35
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 7. osa – Universaalne Sõda pimedus 4 1,929 13-12-2018 18:04
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 5. osa – Teadvuse 9 Algjõudu ja Demiurg pimedus 68 11,661 08-12-2018 17:00
Viimane postitus: pimedus
  SURNUTE SOSINAD 3. osa – 3 Ajavoolu ja Enneagram pimedus 11 4,920 08-12-2018 12:38
Viimane postitus: pimedus

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog