Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antiyhendus maailma S..a vastu
#1
Mida annaksite ...millest loobuksite et olla ühenduses , vastulikkumises sellele....mis maailma niite venitab ...sellel infot väänab ja pöörab.........et luua miskit mis leiaks tõe.......

kas jugeksite...sobrada tundmatus arvestades riske...

Teate...ma olen pool oma noorest elust elanud tundega et ma olen millegi olulise jaoks....nagu miski ootaks mind....
Mõtlen pidevalt sellel mis asub käesoleva nähtava realsuse taga...nii ööl kui päeval...vahin taevassse ja telekassse ,,,vahin inimesi ja kuulan.'
loodan et mind paranoiliseks ei peeta

Miski on valesti ja kohe väga....
Vasta
#2
Tere tulemast klubisse, ma olen samuti suurema osa oma elust elanud tundega ,et ma pole osa millestki,nagu kõik olemas olev,on minu jaoks nagu mingi rehaplitatsiooni keskus , mull on tunne nagu oleks see terve universum üks suur vangla millest pole pääsu,see mis siin on pole nii huvitav kui see, mis teisel pool kosmose lõppu on.
Vasta
#3
maailm on vägagi korrastatud ja loogiline.
paljud lihtsalt ei näe süsteemi taga süsteemi.
Vasta
#4
see kas maailm on korrastatud või mitte sõltub ikkagi indiviidist. mõnele on, teisele mitte. Muidugi sõltub ka millist maailma mõeldakse. Mõni on oma mõtetga koguaeg nn vaimumaailmas, teine ei tea vaimsusest midagi ja tema peab füüsilist maailma ainuõigeks.
Vasta
#5
just... enamjaolt on karjujad need kes maailmast midagi ei jaga... on kuskilt kuulnud et midagi on ja siis taovad vastu rinda et neil on õigus neil on vajadus... näha tõde.

aga palun... vaadake siis... keegi ei keela ju...
Vasta
#6
Kuidas sa vaatad kui keegi varjab ?
Näiteks lähen Area 51 ja vaatan ?
Vasta
#7
Olen valmis paljukski ... näis, kas maailmal õnnestub mind üllatada? Aga seoses vastuhaku ja selle hinnaga ... Matrix on muidugi paljudel nähtud ... võiks lugeda ka A&B Strugatskid "Miljard aastat enne maailmalõppu" (Tln, ER, 1987). Ja ... ega pole väga selge ka kellele tuleks siis vastu hakata (kui tuleks). Inimestest moodustatud salaselts(id), kui selli(ne/sed) ongi olemas, on, arvan ma, vaid jäämäe veepealne osa ... seal all aga .. See salaseltside-hüpotees tundub mulle võrreldavana ettekujutusega UFO-dest kui võõrplaneetlaste uurimislaevadest. Ehk tuleb (kui tuleb - kui tahame) meil võidelda hoopis kellegagi, kes on siin olnud meiega koos juba iidsetest aegadest, kes istub igaühes meist väga kindlalt ja sügaval - ehk tähendab see lõppkokkuvõttes võitlust iseendaga, kus võit saab olla vaid kaotus? Ehk on hoopis/ka nemad praegu murelikud/ärevad/meeleheitel, et mingi ammutuntud asi on nüüd äkki kontrolli alt väljunud ja mõtleb isegi vastuhaku peale? Ja kõik need UFO-d, poltergeistid, viljaringid jms on vaid nende abituse meeleheitlik väljendus?

Ning võib-olla on sellelgi mingi seos asjaga, et kui läänemaailmas on UFO-del vähem või rohkem ulmeliste lennumasinate kuju, siis Hiinas, kus selline elukas nagu draakon sügavalt kultuuris istub ... nad võtavadki draakonite kuju: http://www.theepochtimes.com/news/5%2D8%2D7/31030.html

Muudetud: 15-8-05 kell 19:43:07 Hallucigenia
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Kuidas sa vaatad kui keegi varjab ?
Näiteks lähen Area 51 ja vaatan ?



pidasin silmas seda suurt salastatust mida siin taga aetakse...
saladus pole alati 100% kindel... ning pealegi... kas peab kõikjale oma nina toppima.

vahel ongi asi huvitavam kui ta on salajane... see innustab inimesi seda uurima. kui aga saladusi poleks oleks suht igav elu...

on palju huvitavamaid asju maailmas selle asemel et mingite vandenõuteooriate tõttu toppama jääda... milleks piirduda üldse siinse maailmaga?
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
on palju huvitavamaid asju maailmas selle asemel et mingite vandenõuteooriate tõttu toppama jääda... milleks piirduda üldse siinse maailmaga?

Täiesti Sinuga nõus, celtic - umbes seda tahstin ka oma postiga öelda. (Ja vabandust - see on nüüd jälle see takkakiitmine, mida siin väga teha ei tohi)
Vasta
#10
Tsitaat:vahel ongi asi huvitavam kui ta on salajane... see innustab inimesi seda uurima. kui aga saladusi poleks oleks suht igav elu...

on palju huvitavamaid asju maailmas selle asemel et mingite vandenõuteooriate tõttu toppama jääda... milleks piirduda üldse siinse maailmaga?

nojah. on inimesi ju kes ei väärtusta füs elu. nad tunnevad sees nn tugavat käsku leida tõde, elu olemust jne. Teisiti lihtsalt ei saa. Selleks me ju leamegi et leida oma tõde läbi kogemuste

Muudetud: 15-8-05 kell 21:52:48 bolteque
Vasta
#11
Eks igal inimesel on oma aru saamine kuidas miski toimib, ja kas on üldse kõigel olemas oleval mingi spetsiifiline süsteem selle taga,samas on neid kes arvavad ,et teavad kõike ja ainult nende maailma vaade on see ainus ja õige, no jah selliseid nina-püsti vendasid leidub ikka, minu maailma vaade ja aru-saamine on sellised nagu on, samas on huvitav lugeda milline aru-saamine teistel on, ja kes ikka oskab seda tõde öelda,MITTE KUI KEEGI, keegi meist ei tea ,kes ja miks loodi, on ainult hunnikuga lugusid millest enamus on kellegi individuaali fantaasia, füsikaalsed seadused mis meil siin maapeal on , ei vasta kosmoses, enamus sealseid venomeene pole siiani veel loogilist seletust leidnud, mina isiklikult ei võtta mitte ühtegi teooriat surm tõsiselt kuna sellega võib veel vastu näppe saada, igal lool mitu nägu, igal näol mitu lugu.
Vasta
#12
maailm on inimeste nägu, kes seal elavad.
seega pealkirjas öeldud sita vastu võitlemine on tegelikult teiste inimeste vastu võitlemine.
Vasta
#13
Inimene on inimesele hunt....kas pole ?
Selle järgi on täiesti normaalne teisele inimesele noaga selga äsada... (Vabandust!)
Ja võib veel edasi targutada ja väita, et tegelikult on kõik sõjad ja massihävitusrelvad ja salaorganisatsioonid loodud vaid rahu nimel. (Õigustus, mida toovad kõik nt tuumarelvade omajad/ehitajad, et nad loovad neid ainult enesekaitseks. Aga no kuulge, kes see ikka enese riiki seda kukutada tahab, ikka teise tagaõue...)

Salastatusest üldiselt: Vahel on parem mõnda asja mitte teada. Enesekaitseks.

Muudetud: 16-8-05 kell 15:13:06 elis
Vasta
#14
j a nagu ikka jälle ....rägid lihtsast asjast aga siin hakatakse kohe keerulist panema....ja nagu aru sain sis...mind vist ei mõisteta....ehk pole vajagi.....aga mina ei ole nõus raugaeani oma nelja seina vahel nõus istuma ....et mittemidagi teada.....
Tõde (pole kunagi terve) aga otsivad need kes on üle rahast, füüsilisest glamuurist ja muust trini tänist..,

öeldakse et tteadmatus on õnnistus aga ilmselt see ei kehti minu vaid hallimassi kohta.....sest see mass kukub paanikasse..kuid vaimsed saavad samas jõudu juurde.....
Vasta
#15
ma mõistan sind, täitsa tõsiselt kohe.

sisetunne on mul sama mis sul'gi aga ma ei oska seda kuidagi välja tuua, sõnadesse panna, mõista oma sisemist poolt. Aga üha rohkem hakkan ma sellest arusaama.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Gulja
j a nagu ikka jälle ....rägid lihtsast asjast aga siin hakatakse kohe keerulist panema....

Ega Sa nüüd ometigi minuga ei pahanda, Gulja? Ma arvan ... et ma saan Sinust aru küll ... aga ei oska eriti aidata ... nagu ma ennasti ei oska. Tahaksin minagi rohkem teada ... ja olen selleks ka mõnda ette võtnud ... käinud mõnes koolis ... lugenud mõnda raamatut ... eks see ole siin foorumiski käimise (üheks) põhjuseks ... Aga mind on see mure vaevanud küllap pikemat aega kui Sind ... ja seetõttu olen muutunud ka pisut pessimistlikuks, kas mingit kiiret lahendust leidub. Oleks ju imetore, kui tõesti oleks kuskil mingi salalaegas, maa-alune koobas, varjatud linn, salaseltsi staap vms - vaja vaid see üles leida ja kõik saab päevapealt selgeks! Ja häda polegi selles, et ei ole mingit infot kust otsida - häda on selles, et taolist infot on liigagi palju (Sa vaid kammi netti!) ... ja enamus sellest on bluff (ehk tahtlikultki eksitav). Kust otsast siis alustada, et "selle maailma niiditõmbajatele" ligi pääseda? On Sul mingeid häid mõtteid? Aga pea silmas ka seda: ma võin olla ka nende käsilane, kes just sedasi püüab välja peilida, ega Sa mitte liiga palju ei tea (nagu elis hoiatab) ... garantiisid pole.
Vasta
#17
Esimene tee terade eraldamiseks sõkaldest oleks taoliste nähtuste tunnistajaks olemine.. Müstiline maailm on liiga lai, et kõigega end kurssi viia ning kõikjal tunnistajaks olla. Lisaks on taolistele tõeotsijatele liiga palju takistusi teele seatud. Et olla tunnistajaks Mehhiko Chupacabra kitsevargustele, tuleks relvaga kuskil Mehhiko põõsas istuda.. Selleks läheks vaja aga üsna suurel hulgal ressursse, kohalikku keelt ehk? Et heita päevavalgust kasvõi saladustele, mis piiravad hiljutist kopterikatastroofi, on vaja ligipääsu, mida kahjuks teadjate ja mitteteadjate tasandil tavainimestele ei võimaldata.

Miks mitte alustada kohalike paranormaalse taustaga paikade külastamist? Vaadata, kas jätkuks energiat ja tahtmist kogu selle bürokraatia, maiste piirangute vastu võitlemiseks.

Ise planeerin taolisi hobitegevusi oma kunagisse loodetavasti tulevasse pensionipõlve - mis oleks toredam kui surfata kühvliga kuskil Egiptuse kõrbetes, osates kohaliku keelt, tundes läbi ja lõhki vanu usundeid, hieroglüüfe jne.

Muidugi on võimalusi kõigi nende barjääride ületamiseks - osa neist on vastuolus seadusega, osa neist nõuavad laialdasemat tunnustust vastava ala uurimises. Ressursside küsimuse on sarjas X-files lahendanud kamp nimega Lone Gunmen vastavasisulise ajakirja levitamisega - Eestis jällegi - ehk on turg liiga väike?

Kõigi nende uitmõtetega jõudsin siia, et taolise suuna valik tähendab paljude asjade ohverdamist - ehk isegi maine, karjääri jms.. Probleeme on vaja palju lahendada, kuid kui see ongi elu kutsumus, siis ei tohiks enam pidurdada!
Vasta
#18
kool on küll viimane koht kust tõde otsida
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: bolteque
kool on küll viimane koht kust tõde otsida

No selles mõttes ei ole Sinuga nõus, et kool on tegelikult esimene koht, kust tõde otsida ... aga on iseküsimus, kas Sa kõik selle, mida Sulle seal pähe tambitakse, juhmilt vastu võtad või säilitad kriitilise mõtlemise võime ja tahtmisi asju ise vaagida. Ega jää nende koolitõdede juurde vaid ise edasi otsid. Sest koolis õpetatakse palju suht lihtsaid aga kasulikke asju, mille ise väljamõtlemise või mujalt teadsaamise peale Sa muidu palju oma hinnalist eluaeaga raiskaksid. No näiteks seda, et 1+1=2 - see pole küll alati nii (sellest on siin foorumis juttu olnud) aga ometigi on see väga kasulik ja praktiline ja laialt kasutatav teadmine. Muidugi, ma ei eita, jalgratta leiutamine võib leiutajale ka tänapäeval väga köitev tegevus olla ... kui ta just eriti kõrgeid sihte enda ette ei sea. Minule meeldib rohkem võtta (niipalju kui suudan) kõik see, mis juba teada (ja seda saab koolist päris palju) ja selle abil edasi minna. Sinna, kus veel keegi pole käinud.
Vasta
#20
kuid enamus asju koolis on bullshit, mida peab pähe tuupima.,sõna otseses mõttes. " nädala pärast on need faktid jälle ununend ja keegi ei ole tõestanud et need faktid on õiged. Kasvõi ajalugu. Miks ma pean aasta arve pähe õppima kui ned ei pruugi täpsed olla? Keeled on vast kõige mõtekamad.
Vasta
#21
no kuda sul siis aastaarvud täpsed pole?
sa oled ikka suht loll naga küll...
Vasta
#22
no kuidas nad siis on. sellest oled kuulnud et ajalugu on kokkuleppeline. kõik kuningad on aastaarve välja mõelnud.


//see asi toimus umbes sel ajal, teeme nii et 1565 bla bla. isegi napoleon jne olevat nii teinud
Vasta
#23
Tsitaat:Algselt postitas: bolteque
nädala pärast on need faktid jälle ununend ja keegi ei ole tõestanud et need faktid on õiged. Kasvõi ajalugu. Miks ma pean aasta arve pähe õppima kui ned ei pruugi täpsed olla?

Aga nii võib ju ka arvata, et milleks siis üldse lugema õppida, kui mitte kõik, mis raamatutes kirjas, tõsi pole. Ajaloo (inimajaloo, eluslooduse evolutsiooni, Maakera, Päikesesüsteemi ja kogu Universumi arenguloo) teeb eriliseks see, et uuesti teda korrata ei saa erinevalt näiteks füüsika ja keemia katsetest - ja seetõttu ei saa ajaloofaktid ka kunagi olla nii kindalt tõestatud kui mingid füüsikaseadused. Muidugi - aastaarvude päheõppimisega on nagu temaga on. Ega minagi enam peast täpselt mäleta, mis aastal see Kolumbus Ameerikasse jõudis ja tänu internetile järjest vähemmõtekaks selliste asjade meelespidamine muutub (Kolumbuse pärast mul muidugi pisut häbi on). Aga järjest enam läheb vaja oskust vajalikku infot õigest kohast (õiget teed pidi) otsida. Ja selleks on vaja teatud üldist (kuigi mitte täpset) ettekujutust asjadest ja seostest nende vahel omada. Ega Sa ometi arva, et see kõik, mis ma siia foorumisse olen kokku kirjutanud, on mu oma tarkus, mida alati peas kaasas kannan? Kaugel sellest - enamus on internetist otsitud-leitud ja suht ruttu pärast postitust ära unustatud - aga milleks on siis otsingumootorid? Ja üht asja on veel vaja - oskust hinnata, kas see mida Sa netti kammides leiad on bullshit või mitte - sest netis leidub seda pulliessu ikka palju rohkem kui koolis. Ja paraku - kui Su ajalootunnid koolis piirduvad vaid aastaarvude päheõppimisega (mis paratamatult paari nädalaga ununevad), siis sealt Sa selliseid teadmisi ja oskusi ei saa.

Tsitaat:Algselt postitas: bolteque
Keeled on vast kõige mõtekamad.
Nõustuksin, aga matemaatika paneksin siia kindlasti juurde ja (teatud mööndustega) ka füüsika, keemia ja bioloogia.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: bolteque
kuid enamus asju koolis on bullshit, mida peab pähe tuupima.,sõna otseses mõttes. " nädala pärast on need faktid jälle ununend ja keegi ei ole tõestanud et need faktid on õiged. Kasvõi ajalugu. Miks ma pean aasta arve pähe õppima kui ned ei pruugi täpsed olla? Keeled on vast kõige mõtekamad.


Aasta arvud on tõesti bullshit, algul oli aeg arvestatud aasta aegade järgi kevade,suvi,jne.
Kuid ühel päeval või ööl said mingid sellid pähe idee hakata kuu faaside järgi aastat lugema(täpselt ei tea keegi kas need olid hiinlased või araablased kes sellele iidele tulid),kuid see kogu kuu faaside värk oli ebatäpne, ja nii otsustati juba rooma impeeriumi ajal hakata aasta arve päikese järgi lugema, seega võiks praegust olla aasta 200875, või midagi sellist hullunud arvu, krt teab kaua me siin maa peal eland oleme, aasta arvud lähevad täiega mööda, sest mitte kui keegi ei tea täpseid numbreid, on ainult inimeste loodud arvude süsteem, kogu inimeste ajalugu on mäda, kus näiteks mainitakse ,et elektr avastati egiptuses???, või seda ,et enamus teadmised nagu astronoomia,paber,relvad(kahurid,püssid),raha(paber),jne. On kõik hiinlastelt pärit.
Vasta
#25
elektri avastamise kohta egiptuses pole tõendeid... teadus aga vajab tõendeid...
ma ei tea küll kus sina õpid aga mul omal ajal tehti küll korralikult selgeks ajalootunnis et hiinast pärinevad enamus leiutisi...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Maailma Majandusfoorum ( World Economic Forum), Davosi kohtumised ja Klaus Schwab Pohlatohlakas 56 11,506 23-01-2024, 14:51
Viimane postitus: xcad
  Maailma eliidi varjatud magamistoa "mängud" ehk kuriteod laste vastu excubitoris 456 245,941 29-06-2023, 23:37
Viimane postitus: Mario
  Maailma ajalugu; mongolite vallutused brb 77 36,241 24-12-2021, 20:13
Viimane postitus: Lynx Titan
  Maailma majanduslangus ayyu 360 146,238 10-03-2020, 21:15
Viimane postitus: Minaelan
  Area 51 aka Dreamland - maailma kõige salajasem lennubaas Pitsu 68 32,145 24-09-2019, 10:33
Viimane postitus: I'll be back
  Salajane Leping meie vastu... Infinite 5 6,418 17-12-2018, 17:19
Viimane postitus: Minaelan
  Maailma valitseb Eliitsuguvõsa? Earthland 347 169,255 22-04-2018, 09:49
Viimane postitus: Müstik
  Sõda "puhta" ning värske toidu vastu Pyramid 354 168,515 12-06-2017, 17:37
Viimane postitus: Malandro
  Ufod üritavad maailma vallutada! henzukaz 33 17,169 31-08-2014, 13:13
Viimane postitus: Müstik
  Jüri Lina vandenõu Thorondori vastu Thorondor 133 53,177 31-05-2014, 21:49
Viimane postitus: Seba1993

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat