Küsitlus: arvamusküsitlus,
teeb päeva paremaks
25.00%
1 25.00%
tülgastavalt
75.00%
3 75.00%
Kokku 4 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seda ja teist meilt ja mujalt
Siin pole juba tükk aega ei Vene telekanalitest ega nende väidetavast ajupesust räägitud. Palun püsige teemas.
Palun südamest andeks offtopicu eest, kuid ma ei taha saada külge nõukogude korra järele igatseva ja nostalgitseva kapikommunisti silti. Inimesed pole võrdsed üheski ühiskondlikus formatsioonis. Et saada keskastme juhiks, perele korterit ja lõpuks ka suvilat, tuli esimeseks ikkagi omandada haridus, mis paljudel juhtudel tähendas 5 a ühikas nälgimist, praekartuleid ja hallitanud saia ja öiseid vagunilaadimisi Tartu raudteejaamas. Ei saanud paljud haritlasedki suurt palka, kuid eluaseme nad tavaliselt siiski said. Olen kindlasti subjektiivne, sest räägin enda ja oma tutvusringkonna nimel ja pealegi olen pärit nimelt sealtsamast Kirovi kolhoosist, kuigi ise seal ei töötanud.
Seda kelnerite ja taksojuhtide kuningriiki taga ei igatse.
(29-08-2018, 09:20 )Minaelan Kirjutas:
(29-08-2018, 09:04 )Tulnukinimene Kirjutas: Oled mingit totaalset ajupesu saanud. Vanasti paistsid ikka normaalne mees olema.

Shock Tõesti? Millal, millises teemas? Ei küsi mitte halvustamise pärast, vastupidi. Mu meelest pole Lahendused kunagi olnud ühiskonna standardite mõistes "normaalne".
Sain adminnilt hoiatuse, kästi vait olla! Oli vist 2012 a.-l, kui uuringut tegime. Ma ühiskonna standarditsest ei tea, aga minu vaatamise järgi täitsa OK.
(29-08-2018, 09:25 )Tulnukinimene Kirjutas:
(29-08-2018, 09:20 )Minaelan Kirjutas:
(29-08-2018, 09:04 )Tulnukinimene Kirjutas: Oled mingit totaalset ajupesu saanud. Vanasti paistsid ikka normaalne mees olema.

Shock Tõesti? Millal, millises teemas? Ei küsi mitte halvustamise pärast, vastupidi. Mu meelest pole Lahendused kunagi olnud ühiskonna standardite mõistes "normaalne".
Sain adminnilt hoiatuse, kästi vait olla! Oli vist 2012 a.-l, kui uuringut tegime. Ma ühiskonna standarditsest ei tea, aga minu vaatamise järgi täitsa OK.

Loodetavasti sa ei jäänud vakka. Õige.
Mina mässan nii ühiskonna kui ka paraveebi nõmeduste vastu ning mind pandi aastaks bänni.

Smile1 Elame-katsetame-kogeme.
(29-08-2018, 09:39 )Minaelan Kirjutas: Loodetavasti sa ei jäänud vakka. Õige.
Mina mässan nii ühiskonna kui ka paraveebi nõmeduste vastu ning mind pandi aastaks bänni.
Smile1 Elame-katsetame-kogeme.
Mina ei mässa. Mina võin rääkida/kirjutada kui tahetakse kuulata/lugeda. Kui ei taheta, võin "teise liivakasti" tagasi minna.wink

Kuidas viimased neli postitust teemasse panustavad? Rääkige kaaskasutajate "normaalsusest" privaatsõnumites.
(29-08-2018, 09:48 )Nielander Kirjutas: Kuidas viimased neli postitust teemasse panustavad? Rääkige kaaskasutajate "normaalsusest" privaatsõnumites.

Vaata, Nielander, saatusest on määratud, et sa kõik postitused, mis vähegi võimu alustalasid kõigutavad (olgu see siis ühiskonna või paraveebi oma), elimineerid.

Saingi oma tõestuse kätte. Kõik eelnev oli eelmäng ja see praegune kommentaar on ju küll teemasse wink.
(29-08-2018, 09:48 )Nielander Kirjutas: Kuidas viimased neli postitust teemasse panustavad? Rääkige kaaskasutajate "normaalsusest" privaatsõnumites.
Vägagi panustavad.
Väide: "See "enda teine pool" asub anti-reaalsuses (a'la kui siin oled tark mees, siis anti-reaalsuses oled loll naine)..."... on täiesti väär. Et laseme siin sellist asja toota, ok, kuidas soovite. Smile

Kurb! jälle on arutelu teemast väljumas, kuna veesogaja kage otsib mingit "aiaauku", mis tema pähklikesse mahuks.
(30-08-2018, 20:20 )Hansee Kirjutas: Kurb! jälle on arutelu teemast väljumas
Esimeses postituses on teemaalgataja poolt teema püstitatud ja lõppu lisatud:
"Mis te ütlete selle peale?
Aitäh kui viitsite lugeda ja nõu anda"


Palun seleta oma sõnadega teema piirid lahti milles püsima peaks. Kas sa oma postitusega püsid teemas ja järgid foorumi reegleid?
(12-10-2018, 08:52 )Temimoor Kirjutas: MMS te juba teate niigi wink
Pangad lõpetasid koostöö MMS-i veebipoega
Kõik teised teevad alati valesti ja selle otsuse taga on kindlasti ravimitootjate ja teiste kasuahnete inimeste/organisatsioonide vandenõu mitte mure inimeste pärast kes mürgiga enda ja teiste terivst võivad kahjustada kuna ei oska seda kasutada.

Inimesed usuvad üldiselt rohkem arusaadavaid seletusi ja arste kui inimesi kes segase ja vastuolulise jutuga, mis pealegi veel teadust ära kasutab, alternatiivseid raviviise pakuvad.
(12-10-2018, 09:47 )kage Kirjutas:
(12-10-2018, 08:52 )Temimoor Kirjutas: MMS te juba teate niigi wink
Pangad lõpetasid koostöö MMS-i veebipoega
Kõik teised teevad alati valesti ja selle otsuse taga on kindlasti ravimitootjate ja teiste kasuahnete inimeste/organisatsioonide vandenõu mitte mure inimeste pärast kes mürgiga enda ja teiste terivst võivad kahjustada kuna ei oska seda kasutada.

Inimesed usuvad üldiselt rohkem arusaadavaid seletusi ja arste kui inimesi kes segase ja vastuolulise jutuga, mis pealegi veel teadust ära kasutab, alternatiivseid raviviise pakuvad.

On sellel mingit pistmist teemaga ka? Äkki see teade sobib paremini kuhugi mujale?


Kage meelehärmiks ma lisan siia veel ühe ravimi, mida alternatiivmeditsiin kasutab autismi raviks aga ametlik meditsiin tõrjub - GcMaf

https://gcmaf.se/

  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  seda ja teist poliitikateemadel kirjutan123 250 55,118 21-01-2021, 16:13
Viimane postitus: Minaelan
  Surm ja elu... Mis pärast seda on? AiriinOlen 20 7,982 05-12-2010, 01:31
Viimane postitus: unclekomm
  Unenägu ja pärast seda tavaline 17 4,595 07-05-2009, 13:51
Viimane postitus: Eva

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat