Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Altai šamanism, kas kristlus on saatanast?
Autor Sõnum
Mannu Eemal
uxake

12-11-2019 10:20
Postitus: #51
RE: Altai šamanism, kas kristlus on saatanast?
(12-11-2019 10:12 )filo Kirjutas:  Enamasti on tegemist lihtsalt mõtetega. Kui seda mõtet väljendada lause kujul, siis on selle lause esimesed 2 sõna tihti "mina tahan".
Ei ole. Oma kogemus. Kuna sa ütlesid "tihti", siis vb teistel jah on, kuid eriti šamaanihaiguse kontekstis ma julgen pakkude ka, et ei ole.
Aga ülejäänuga, filo, olen sajaga nõus. "ma tahan endale uut ..." wink

Aga Tytole . ma taitsa oleksin huviline katsetustel, kus tehniliste abivahenditega mulle sisestatakse mingit mõtet. Et kas ma teeksin vahet allikate osas. "Hääled" on väga-väga erinevad. Ja ma oleta, et tehnogeensed hääled on kergesti tuvastatavad ja neile onlihtne vastu hakata. need ühiskonna kollektiivsest teadvusest tulevad "hääled" - et ava delfi, ava delfi - need on sutsu raskemad vastu panna, aga mitte võimatu.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

12-11-2019 19:01
Postitus: #52
(12-11-2019 10:20 )Mannu Kirjutas:  Aga Tytole . ma taitsa oleksin huviline katsetustel, kus tehniliste abivahenditega mulle sisestatakse mingit mõtet.

Ma ka kunagi üritasin - kas olid seinad paksud või ei osanud õigest kohast küsida.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Mannu Eemal
uxake

12-12-2019 13:31
Postitus: #53
Hea selgitus Altai šamanismiga ja algse kristluse "saatanlikkusega" (vesimaolikkusega) seoses on Loksteri vastustes siin teemas: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid259229
Lugege mõttega ja ilma vastandumata, Loksteri vaateväli ja haare on väga lai; palju laiem kui igapäevaseks toimimiseks vaja.

Algne kristlus oli vesimao seljas sõitev, selle, kes pärit Ilmapuu juurte alt ning, mida kasutas ka Altai šamanism.
Ning see põhjalikult rikuti ära.
Jeesus ise kõlas vägagi budistlikult, muuseas.

Brain expedition.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Judaism, islam ja kristlus arutluseks VironShaman 355 88,848 Eile 18:33
Viimane postitus: Vesilik
  Kristlus ja kommunism. Valge ordu hundi 3 306 18-12-2019 14:17
Viimane postitus: Q11
  EKRE, Objektiiv ja äärmuslik kristlus Eestis. Valge ordu hundi 1 731 28-03-2019 22:10
Viimane postitus: Nielander
  Kristlus on ikka liiga radikaalne? pipp 90 27,137 15-08-2013 10:34
Viimane postitus: positiivne
  Jacque Fresco arvamus usust (Kristlus). Teie mõtted? Balzzar 2 2,354 03-02-2012 11:00
Viimane postitus: kage

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog