Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väitlus – suhtlus – diskusioon.
Autor Sõnum
Chaos
Veteran

13-08-2018 20:13
Postitus: #301
RE: Väitlus – suhtlus – diskusioon.
Milles see sinu ülelaskmine seisnes? Seletaks äkki?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Vesilik
Veteran

03-03-2019 20:28
Postitus: #302
RE: Jumal, meie endi looming
Jah vaadates seda järjekordset grafomaanliku manipuleerida püüdvat verbaalset diaharreiat võib vabalt tsiteerida eesti räppartisti Aabrahami lauluteksti Miskit on lilla:Tead kuidas ta vahele jäi?Ta käis pikalt sital ja sellel mees lital haises pask nagu plikal.
Mulle meeldib paraweeb siin võib kohata nii lahedaid skisoide kes ennast isegi minaolen kes olen jehoovade pähe või Inannadena oma elukäiku ja kiikse esitavad,igasugu mütoloogiast oma väärakusele,manipulatsioonidele ja vaimsele alaarengule õigustust otsivad ja leiavad,seda on nauditav jälgida.

Truth shall set you free.
Vesilik
Veteran

03-03-2019 20:47
Postitus: #303
(03-03-2019 20:34 )Minaelan Kirjutas:  
(03-03-2019 20:28 )Vesilik Kirjutas:  Jah vaadates seda järjekordset grafomaanliku manipuleerida püüdvat verbaalset diaharreiat võib vabalt tsiteerida eesti räppartisti Aabrahami lauluteksti Miskit on lilla:Tead kuidas ta vahele jäi?Ta käis pikalt sital ja sellel mees lital haises pask nagu plikal.
Mulle meeldib paraweeb siin võib kohata nii lahedaid skisoide kes ennast isegi minaolen kes olen jehoovade pähe või Inannadena oma elukäiku ja kiikse esitavad,igasugu mütoloogiast oma väärakusele,manipulatsioonidele ja vaimsele alaarengule õigustust otsivad ja leiavad,seda on nauditav jälgida.

OK, aga anna oma mingi muusikaeelistus ka selle teema kohta, eks.
Aga palun.Annan Sulle oma musa valiku antud teema kohta,et jääda formaalselt foorumi korrektseks muusika paranormaalsusest teemas,turgatas pähe korraga kohe mitu lugu mis sobinuks aga valin yhe,you now DJ is the god. Smile
(selle postituse viimane muutmine: 03-03-2019 20:59 Vesilik.)

Truth shall set you free.
Naut
katselendur

04-03-2019 04:31
Postitus: #304
No võtame nüüd ilusti ükshaaval.
"Popimad" avaldused on küll juba kustutatud, aga olgu pealegi.

(03-03-2019 19:45 )Minaelan Kirjutas:  Olen küllalt vana, et näha, kuidas ebajumalaid ja gurusid toodetakse. Sama näen jälle ja jälle siin foorumis. Mees, kes on siin foorumis aastaid figureerinud, esineb nüüd uue nimega ja võitis koheselt järgijaid...sest tal on ju tohutud "teadmised kõigest". Mehel, kes nö alles paar kuud tagasi liitus meie foorumiga???

(01-03-2019 20:47 )Digitaria Kirjutas:  Olen ka lugenud nii Hinge rännakut, kui Hinge saatust ja ei saa aru kuidas need kaks raamatut aitavad seda konkreetset kummituse lugu lahendada. Newtoni raamatud on ilus tilu-lilu, nö energeetilise maailma õied, annavad meile siin lootust paremaks, aga ei sega igapäevaseid kannatusi.

Naut annab head nõu. Hirm pole kõige parem emotsioon selles olukorras. Vaim on ise segaduses ja tajudes teie hirmu, läheb ta veel rohkem väge täis, sest ta toitub elavate energiast, emotsioon on ka energia. Tema hakkab rohkem kolistama, te kolite välja ja ta vaeseke on jälle üksi oma õnnetusega. Kui naine on tundlikum, siis üksi kodus olles rääkigu vaimuga. Häälega, siis on tal endal julgem ja proovida meelitada vaim kontakti võtma. Pakkuda talle võimalusi, võib olla tahab ta koputada ja nii saab kas küsimusi esitades asja uurida. Jah üks koputus, ei kaks või kuidas te kokku lepite. Või siis lihtsalt rääkida temaga ja avada oma mõtted ja tajud, ka nende kaudu saab vastused. Kui ga tajute ohtu ja negatiivsust, siis ei ole mõtet ise asja edasi torkida. Kutsuda kohale oskaja inimene. Siin on jälle Naut´il õigus: Igasugust susserdajat pole vaja.

(03-03-2019 09:42 )Mannu Kirjutas:  Naut, super töö !!!!
ma ikka mõtlen, et issand jumal on sind paraveebile kingituseks saatnud. Kui nüüd selle sinu sädelemise peale kadunud Päikeseinsener välja ilmuks, siis ... - palun ärge minge keegi kadedaks, alati võib ju veel müstilisema poolega täiendada.

(03-03-2019 20:28 )Vesilik Kirjutas:  Jah vaadates seda järjekordset grafomaanliku manipuleerida püüdvat verbaalset diaharreiat võib vabalt tsiteerida eesti räppartisti Aabrahami lauluteksti Miskit on lilla:Tead kuidas ta vahele jäi?Ta käis pikalt sital ja sellel mees lital haises pask nagu plikal.

(03-03-2019 11:22 )Minaelan Kirjutas:  
(02-03-2019 20:16 )Naut Kirjutas:  Saan aru, sul on vaimude ärasaatmisel omad nipid ja kogemused?
Äkki oled hea ja jagad neid? siin on täpselt õige koht selleks.

Siin on hea koht heausksete õngitsemiseks ja endale järgijate otsimiseks. Nö gurude peamine saak.

(01-03-2019 16:17 )Minaelan Kirjutas:  Kas sinu lubamine para-webi monoloog-õpetajaks pole riskantne TÕELISTE parahuviliste jaoks. Smile1? Heatahtlik küsimus wink.

PS. Sain aru, mis sind solvas ja kustutasin selle.

PSS. See "aukude" asi on nüüd küll ikka väga narr, aga see selleks.

Nagu aru saan, siis räägid sa taas minust, Mina elan? Ja taas "heatahtlikult" (nagu sa pidevalt oma pöördumiste puhul rõhutada üritad)???
NO SHIT!?!?

Aga no räägime siis pealegi otse ja nö. silmast silma. Julged, Minaelan? või julged vaid ümbernurga läbi hämu ja "lillekeste" siin suhtkoht jama minu kohta suust välja ajada?

Mis sind segab, Minaelan?
Et ma ei vastanud su nuhkimisele, kui vana ma olen? - Sul on kõigi teiste vanused siin teada? Pead kartoteeki?
Et ma sind, kui mingit saja aastast (või kui vana?) ei taba (su enda meelest) piisavalt kummardada-austada?
P.S. Su vanus pole enivei kuskil kirjas. Pealegi mul on suht pohh, kui vana siin keegi on.
Et ma kirjutan sinu, Minaelan ja lisaks ka lillade-hirmus (?? omg, no tõepoolest) Vesiliku jaoks liiga pikalt ja arusaamatult?
- No skrollige mu teksti osas edasi, ignoreerige, pange mulle oma seadetes blokk, milles küss? Kopige siia juutuubikust laulukesi ja olge ikka häppid.
(Läbi sellesama muusika muusa tervitan vastavas rubriigis ka mina kõiki paraveebi "isiklikkuses urgitsejaid" ja muidu klatšimoori tendentsidega foorumlasi. Võtke iizilt, termin "vanamutt" tähendab seal sümboolselt meie vastava olemusega naisalget, eks. Lihtsalt selgitan.)

Või käib teile ikka illgelt närvidele, et mind hakkas huvitama Sumeri mütoloogia? Või see, et seal asju oma nimedega nimetada söandan? (Ah see viimane on Vesiliku meelest koguni minu VÄÄRAKUS, või mis?) Või et Vana Testamendi allegooriad tunduvad põnevad? Või Pimeduse originaalteooriad? Või sümboolika üleüldse? Või semantika? Taro ehk?
Jah, mul on tõesti palju huvisid. Shoot me.

- Samas kui TEID see kõik EI huvita, siis mida pekki te vingute? Ärge lihtsalt lugege neid teemasid. Või siis nendes minu postitusi. Need on ju teile liiga pikad ja liiga arusaamatud. Tekitavad kõhulahtisust Vesilikus lausa. ÄRGE LUGEGE NEID. Lihtne lahendus justkui, mis? Hoiate oma tervist, seedimist, lisaka ka aega kokku ning pealekauba pole sel juhul ohtu, et teid möödaminnes ikka "ära värban" ja nii.
Mis veel teid segab?
Et ma olen naine??
Või et mul on lihtsalt oma arvamus?
Et keegi oli selle minu arvamusega paaris teemas (kümnete valikust) nõus? Et Mannu ütles hea sõna selle kohta, mis talle endale huvi pakub?
See, et üldse keegi hea sõna teisele avalikult ütleb? On see seni out siin olnud, et NÜÜD korraga sellest justkui kreepsu saite?

Või see, et olen teie märgades unenägudes siiski mingi teie end poolt joonistatud mehenäss (Minaelani puhul?) või koguni kiimane homonoormees (Vesiliku jaoks näiteks?), kes siin ainsa missiooniga süütuid vanureid "värbamas" käib?
KUHU värbamas? Mis sekti?
Oma postitustes räägin justkui ja AINULT sellest, et inimene on iISE ENDA JUMAL ning igalühel tuleks leida oma anded ikka enda seest ja eelkõige.
Ning hakata lõpuks AUSAKS, for god sake.
Või millest te sogate?

Või ikka tundub siin teile, et olen mingi räme topeltagent ja uue nimega "vana olija"?
Olen jah. Vana olija. Ha ha ha. Ma pole seda salanudki justkui. Aastatel 2004-2005 olin siin osaline.
Uuesti registreerudes polnud aga see 14 aastat tagasi pandud salasõna ega ka nimi enam meeles.
No ja siis?

Mis nimelt veel teid segab minu isikus, lugupeetavad?

Hea teema olete oma "delfitungide" maandamiseks muidugi valinud, tuleb mainida.
"Vaimsus ja filosoofia" my ass.

-----------
Vahepeal oli minu süsteemis aga error. Tormid veeklaasis. : /
------------
[hr/]

(04-03-2019 04:31 )Minaelan Kirjutas:  Mida oligi vaja tõestada. Ph34r2

Vasta nüüd siiski, Minaelan.
Katsu nüüd ilusti eesti keeles formuleerida, mida sa nüüd ÄRA tõestasid ikkagi.
Mitte, et jälle on meil siin see sinu alaline "stiil", et pikk tsitaat teiste poolt ja paar ebaolulist sõna sinu poolt.

Ok, tegelt vist on asi... nojah. Selline nagu ta on. : )
(selle postituse viimane muutmine: 04-03-2019 04:50 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Naut
katselendur

04-03-2019 13:08
Postitus: #305
Minaelan.
Mis on su siinse isiklikul tasandil urgitseva tiraadi eesmärk?

P. S. Veel kord: minu vana alias oli aastatel 2004-2005. See oli 6 aastat enne SINU siiatulekut ehk ei puutu SINUSSE mittekuidagi.

Ootan vastuseid.

Malandro
Veteran

04-03-2019 13:51
Postitus: #306
Mis on sinu siinses foorumis mitme kontoga tegutsemise eesmärk ?Eelnevalt positiivne,praegu KuKr,Naut,Q11. Selles suhtes oled tubli,et enam igat enda postitust lollaka naerunäoga ei lõpeta nagu sul kombeks on : )
Q11
Vana kala

04-03-2019 13:57
Postitus: #307
Oehh....oled ikka rumal... Malandro...Smile
Naut
katselendur

04-03-2019 14:09
Postitus: #308
See süüdistus, Malandro, on põhjendamata.
Lisaks on see vale.

Palun too REAALNE põhjendus oma väitele.
Tekstianalüüsid? Veel mingi REAALNE ASPEKT, millele oma oletuse oled rajanud?
Lihtsalt kellegi isiklikud "paranoiad" pole pädevad.
Õppige argumenteerima mitte lahmima.
Selgeltnägijad te siiski pole, Minaolen ja Melandro . Ja see juba siiski ON fakt.
Miks? Sest te EI NÄE. Teil ilmselgelt pole võimet eristada kaugteel ei inimese sugu, vanust ega tema ainuidentiteeti aliase piires.

Oma 14a. vana aliase andsin aga ka adminnile teada.
Võin neile avaldada oma ip, pole probleemi.
Sama võivad teha ka Q11 ja kes iganes veel siin kellelegi "tundub". Kui nad soovivad.
Mul pole põnnata midagi.
Sest ma räägin tõtt. Iizi.
Ip peaks piisavalt infot sisaldama küll.

.Kellegi isiklikku laadi näägutuste peale end sellegipoolest muutma EI HAKKA.

Järgmine.
Kuigi tahaks Melandrole vastata, et mu siinviibimise TEGELIK eesmärk pole loomulikult põnevate teemade uurimused-arutelud (sest ma ju pole ka kuskil midagi kirjutanud justkui?), see tegelik eesmärk on mingi suht ebaadekvaatse saja aastase(?) Minaelan "värbamine" oma sekti.
Tohutult väärtuslik liige oleks.
Tema kommid on küll sellised, et 90% on kellegi tsitaat, siis 9% suur karjuv allkiri iga kommi all, a la kuidas ta kunagi ei eksi ja 1% siis tema mingi lause, mis sisaldab minimaalselt infot teema SISU kohta.
Ikka illgelt "väärtuslik" liige oleks, mmmmm!

1sõnaga kellegi isikuandmed huvitavad mind siin kõigevähem.

Ennetavalt: ei, mul pole dünaamiline ip.
(selle postituse viimane muutmine: 04-03-2019 14:38 Naut.)

Chaos
Veteran

04-03-2019 20:21
Postitus: #309
See on mõttetu küsimus, sest oletused (PW) põhinevad sellel, et kõike siin ilmas kontrollib ülemaailmne mafioosne võrgustik, kes "kardina tagant" kõike valitseb. Ja usk "kardinatagustesse jõududesse" on nagu islamiusulise usku Allahisse. Nõutud on fanaatiline pühendumine, küsimuste esitamine ja kahtlemine ei ole lubatud.

Naut... ainult niimodi võib siin suhelda ja väidelda. Teised on kardinatagused trollid.
(selle postituse viimane muutmine: 04-03-2019 20:21 Chaos.)
Mannu Eemal
u xa ke

04-03-2019 20:37
Postitus: #310
(04-03-2019 20:21 )Chaos Kirjutas:  Nõutud on fanaatiline pühendumine, küsimuste esitamine ja kahtlemine ei ole lubatud.

Naut... ainult niimodi võib siin suhelda ja väidelda.
Chaos, see on sulaselge vale!
Loe teemat Djatlovi kuru kohta. On küsimusi esitatud, on kaheldud, on hüpoteese püstitatud, on ümber lükatud, on tõestatud ... ja lõpuks kohustuslikku õiget vastust ju kellelegi vastu pead ei taota? Mis toimus "Lameda Maa" teemas? Kaheldi, esitati küsimusi

Kui on mõnel inimesel oma kindlad seisukohad, milles kahtlemisele ta valulikult reageerib, siis - mis siis ikka. Mine sa oma fanaatilise pühendumise nõudmise jutuga õite kuu peale.

Ja kus on sinu sisukad postitused? Kus on midagi muud peale pealiskaudse kriitika?

Chaos, sa kuskil mainisid, et oled Araabiamaades palju ja tihti käinud? Või kuskil sealkandis? Oleks huvitav lugeda muljeid, eriti neid, mis puudutavad otsapidi parateemat - kas siis religiooni või rahvauskumusi. Või oled seal kogenud midagi salapärast?
(selle postituse viimane muutmine: 04-03-2019 20:43 Mannu.)

Brain expedition.
Naut
katselendur

04-03-2019 21:04
Postitus: #311
Chaos.
Jajah. Ja nüüd tuleb ilmselt veel Q11 ja lisab, et kõik on niiehknaa illusioon. Tore.

Ja ma pole siin küll jah, mingi "teeneline parafoorumlane", kes alates paleosoikumist siin aina istub ja kopipastesid toodab aga mina siiski teeks küll ettepaneku, et ehk nagu aitab juba küll.
Aitab sellest kellegi jaoks ühtemoodi (läbi isiklikuks mineku või lahmimise) siin NIIÖELDA väidelda ja solvangute puhul hiljem pea liiva alla peita. Nii need asjad ei käi siiski. Elus tervikuna.
Ja aitab ka igasugustest "mutihingelistest" paranoiadest. Põhjendusi pole, argumente ei oska tuua - hoidke oma "uulud" endale. Selgeltnägijad TE POLE. Pigem vastupidi.

Nüüd ka siin nn. oponentidel suud vett täis.
Ei ühtegi vastust ega pädevat argumenti?

Mis krdi värk üldse nende topeltaliaste paduhirmuga siin alaliselt on, ma ei saa aru?
Kui idioot peab keegi olema, et teha endale 2 kuni 12 topeltaliast ja siis siin iseendaga "dispuuti" pidada?? (Kuigi jah, kiiksusid on igasuguseid).
Või mis see point ikkagi oleks? Nagu tõsiselt???

Ja siin siis pannakse profiilipiltidesse igasugu mandalaid ja allikapilte või mis iganes "ülevat", heietades nõretavalt kuskil oma "kõrgemast" elutarkustest? Sõna võtta teemal, milline ikka Õige empaatia on?? Ptüi.

Ma imestan, et siin uued liitujad üldse julgevad suu lahti teha, kui täiesti esimestest sammudest peale on siin kohati nagu "vanakeste" võimu all olev "tsoon", kus iga uustulija maha tambitakse, talle oma paranoiadega selga vajutakse (kusjuures ilma igasuguse põhjenduseta) ja sõna otseses mõttes oma madalate tungide ajel s’taga loobitakse. Jep, just nii oli see nii minu kui teiste puhul panin tähele.
See eelnev Vesiliku "ümbertnurga" rõvedus on siiski aga juba tase omaette. Nii tülgastavate isikliku suunaga "vihjekeste" peale ikka annab tulla.

Vabandama muidugi ei vaevu hiljem keegi.

Mis teil viga on, oo “kõrgelennulised” teoreetikud? Põues istuvad väikesed "vanamutihingekesed" ei anna asu?
Fakk off, ausõna.

--

Aga õnneks jah, pole siin enamus sellised. Ura selle peale.

U Ra, muide tähendab Ra ehk valguse juures.
Veidi üldharivaid tõdesid ka sekka. : P
(selle postituse viimane muutmine: 04-03-2019 21:12 Naut.)

säga
röövkala

05-03-2019 10:52
Postitus: #312
Lihstalt soovitus: "Minaelan ela ise ja lase teistel elada!"

nii on lihtsam sul endal...

elu on nagu pokker ja iga mängija peab ise oma kaardite põhjal tegema valikuid ja töötama välja strateegiaid ja mängima võidu peale. kogu aeg kiigates, mis teistel käes on ja kuidas ta peaks tõstma või mittetõstma... see on püüd mängida teise inimese mängu, mitte oma mängu/elu

üks tark ütles - no mida s aronid kogu aeg minu pähe... Smile see siis minu kalduvus mitte elada oma elu. meil kõigil on väega suur kiustaus elada pigem teiste elu kui et enda oma.
Mannu Eemal
u xa ke

05-03-2019 11:18
Postitus: #313
Kibestunud "vanakeste" mittekonstruktiivne kriitika uute tulijate ja/või välja paista julgejate suunal on asi, millega peab midagi ette võtma.

Konstruktiivne kriitika, seisukohtadega mittenõustumine, vastuvaidlemine - kõik on OK. Jumalates kahtlemine, no seda on just Naut siin teinud (nauditav arutelu Punahabemega, poolelijäänud arutelu Krayoni toetajaga) - kui inimese jumal tema südames on tugev, siis ei karda ta väitlust. Ka siis kui väitluses kaotajaks jääb. Sest on koht, kustmaalt kaob ära jagunemine võitjaks ja kaotajaks, eks ju Q11 wink Täitsa siiralt kujuures.

MInaElan, sul on kindlasti kuskil mõjuv põhjus olla kibestunud, muidu sa seda ei oleks, ja me ei hakka siin arutama neid põhjuseid. Kuid sellise väljaelamisega ei muuda sa mitte midagi kuskil paremaks. Sa särasid ise ka oma paraveebi tuleku algusaegadel. See sära tuhmus nägelustesse.

Siin on paranoia aliaste suhtes. Selleks on põhjust andnud tõesti mitmed aliaste read, kuid neid ei ole nii palju kui mõni kardab. Ja kui olekski nii, et näiteks KuKr hakkab oma mingi aliase alt (Pikksukk vabaneb varsti Smile ) postitama pisikesi esseekesi teemal "Kes on Gunja ja milline on tema oletatav seotus Rotschieldidega" siis oleksin ma igatahes huviline lugeja, ja arutelu oleks teretulnud (mitte aga stiilis - sa oled loll ja joo vähem!).

Ja Vesilik, hingi püüan siin mina! Väidan, et kõik adminnid on huvitatud uute inimeste tulekust foorumisse, kes teevad rohkem või vähem sisukaid postitusi, jagavad isiklikke kogemusi, fantaseerivad erinevate reaalsuste piiril jne, või ka paljastavad ilmselgeid lavastusi ja liigsinisilmseid uskumusi (aga konstruktiivses vormis). Ptui, kurat, Vesilik, sinu jälkust ei hakka ma tsiteerima - igaüks näeb maailma oma rikutuse tasemelt!--------------

Brain expedition.
Kunglas
Uustulnukas

05-03-2019 14:13
Postitus: #314
(05-03-2019 11:18 )Mannu Kirjutas:  sära tuhmus

Tabav.

Sajatamine ja lajatamine mõlemad ju "sära" pihta.

Sageli võetaksegi üle röövija muster ja muututakse samasugusteks.

(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2019 14:14 Kunglas.)
KuKr
Tavaliige

05-03-2019 16:35
Postitus: #315
(05-03-2019 16:29 )Eithea Kirjutas:  https://www.youtube.com/watch?v=tAgcxCTtsBc

Академик Сергей Салль - прогноз на 2019-2020 год

Прогноз на ближайшее будущее

(05-03-2019 15:52 )Aadu66 Kirjutas:  No on ikka klipid. Akadeemik Salli suutsin kuulata sinnamaani, kus Jeesuse sünd dateeritakse 10-ndasse sajandisse ja Jeesus oli tegelikult hoopis vene vürst Lvov, kes läbi Kasaaria juudamaa kuningaks tõusis.
Ma olen enne ka kuulnud paari sellise vene "Kah Teadlase" alaväärsuskompleksist ja märgadest unistustest vaevatud sonimist, et etruskid olid tegelikult venelased ja seega venelased lõid Rooma Impeeriumi ja on kogu maailma kultuuri autorid ja sünnitajad. Ja küll olid keldid ja küll olid hunnid tegelikult hoopis puhtad venelased ja Temüdzini ja tema maailmavallutusi üldse polnudki, need olid hoopis ka kõik venelased.
Äkki seal tagapool ka miskit huvitavat tuli, aga seda pläma ei jaksanud küll enam edasi kuulata.

1. Siin teemas arutletakse vene keeles.
2. Need siin on lihtsalt teooriad, ühed paljudest.
3. Keegi ei käsi sul neid klippe kuulta, see ei ole kohustuslik.
4. Oma pahameel ela välja kusagil Parafoorumi väliselt.
5. Ma tahaksin midagi sinu pandut taarka või siis vähemasti huvitavat ka kusagil siin foorumi teemades lugeda... aga mida ei ole seda ei ole...

Ma paneks selle tsitaadi siia. Kui parapealikud leiavad, et ei kõlba ka siia, siis teie alandlik teener ei pahanda kustutamise pärast.
(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2019 16:44 KuKr.)
Naut
katselendur

05-03-2019 18:12
Postitus: #316
KuKr
Misiganes "märjad" unenäod, isiklikud vastuseisud või isegi naeruvääristused, kuid need on vähemalt TEEMAS (NB!!!)
Selles mõttes minu jaoks näiteks täiesti ok.
/kõiki videosi ja linke tõesti ei jõua läbi sõeluda, ses mõttes minu jaoks normaalne, kui keegi kasvõi isikliku ülevaate teeb. Kasvõi emotsioonidel põhineva. See mind väga ei häiri. /

Mis aga pole OK, on selline täiesti isiklik madalamaiguline urgitsemine ja need paganama "vihjekesed".
Kui on julgust nö. vihjata, olgu julgus öelda ka otse.

Kusjuures... mis võib ka olla mingist inimlikust aspektist ehk justkui arusaadav (me pole keegi nii valged ja kohevad, eks), kuid ka siin saab ometi mingeid oma tundmusi PÕHJENDADA.
Eriti kui küsitakse, et mis värk nüüd siin tot. teemaväliselt siiski oli.
Sõgedus, kadedus, kibestumus - misiganes. Ütle või välja, et rsk, sinu ninatarklus käib mulle närvidele ja see ongi mu see nn. offtopic põhjus.
Ausalt, mina võtaks sellise vastuse vastu.

/Kuigi... ma kordan üle: selleks, et mingit teemat käsitleda, ei pea olema tänasel päeval muud, kui aega, wifit ja uudishimu. Iizi./

Samas.. ma natuke lausa mõtlesin selle nö. vanamutihingekese sündroomi üle.
Näiteks on ilmselge, et antud juhul vaadates, mis TEEMASID on ikkagi tsiteeritud või taas oma vihjekesi loobitud enne seda siinset "purset", võib oletada, et inimene on neid teemasid siin ikka justkui lugenud. Sõna pole küll seal võetud aga see pole ka kohustuslik. Fine.
Võttes sisi näiteks sellesama Sumeri mütoloogia teema, kust, saan aru, mitmed siinsed targutajad oma "ainese" nendeks oma "kreepsudeks" saanud on. Ehk siis ilmselt on loetud seda teemat, mis on tõepoolest niivõrd mitmekihiline, lausa ülipõnev misiganes erinevatest aspektidest küll kultuurilooliselt, sümboolselt, esoteeriliselt, üldharivalt, läbi erinevate seoste ja sümbolite mujale valdkondadesse jne jne.
Ja kõik, mis sealt nö. endale võeti, on kellegi tilluke vastukaja, et jah, tore käsitlus (Mannu tsitaat sisi).
Ja siiiiiiiiiiis ainult selle pealt hakati oma sapist siin rubriigis suppi keetma.
Kohe leidus sama nö. delfi pläratasemega "toetusgrupp" ja s*tamaiguline trillatralla läkski lahti.
No annaabi, ausõna.

Ehk teisisõnu:
[Pilt: support-bacteria-they-re-the-only-cultur...o?size=200]
(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2019 20:36 Naut.)

Chaos
Veteran

05-03-2019 18:16
Postitus: #317
Mis on araabimaades para.... vaata seal ei ole kurja EL kes oma direktiividega kõik pika paneb. Võta suvaline telefon ja sa laed seda ühe ja sama usb juhtmega (ok aple on osanud EL-ile käru keerata ja mööda hiilida) seal sellist asja ei ole ja ma olen kogu aeg kahtlustanud, et nad omavad mingeid üleloomulikke võimeid selles formaatide ja juhtmete rägastikus orjenteeumiseks. Seal on küll palju hiina koopiaid mis on reeglina euroopa standardite järgi tehtud, aga kohalikele käivad ka need üle jõu.
Mannu Eemal
u xa ke

05-03-2019 18:31
Postitus: #318
(05-03-2019 18:16 )Chaos Kirjutas:  Mis on araabimaades para.... vaata seal ei ole kurja EL kes oma direktiividega kõik pika paneb. Võta suvaline telefon ja sa laed seda ühe ja sama usb juhtmega (ok aple on osanud EL-ile käru keerata ja mööda hiilida) seal sellist asja ei ole
No ja ongi vandenõu valmis! Smile
EL oma ülereguleeritusega seisab suurte firmade ärihuvide eest, aga mitte inimese mugavuse eest. Ja nüüd on lihtsalt erinevad käsitlused, et kas nad teevad seda kogemata, ebateadlikult; mugavusest ehk kes maksab see tellib muusika; või on üleilmne illuminaatide gäng; või on koguni maavälised mängus. Aga ma ei viitsi hetkel seda teemat hakata arutama (läheks juba kuhugi teise teema alla ka). Ma ausalt öelda, tahaks varsti jälle Sumeri teemale tagasi pöörduda.

Aga UFOsid? - pidid nad vist päris tõsiselt võtma?

Brain expedition.
Chaos
Veteran

05-03-2019 18:37
Postitus: #319
Mõtlesin et lisan nendest "kardinatagustest" ka siis, mannut see kuidagi solvas.

Kardinataguste jõudude volitatud esindajana teatan (ei ole seda aunimetust ise omale pannud), et paljude kardinad on viletsad. Nende tagant paistavad välja postitajate endi punased ninad ja suured lontis kõrvad. Ja hääled ei ole ka õiged "kardinataguste" hääled, on rohkem sellise vaimust vaeste omad. "Kardinatagune jõud" peab olema nähtamatu, mitte selline plärisev ja näiteid toov. Selleks sa ju oledki siin, et korda luua, kui sa midagi sellist näed, siis sa peaks ju aru saama et kisub läbuks. Ja foorumit ei naeruväärista niivõrd see läbu vaid läbu esilekutsuv postitus!
Ärihuvi oleks esindatud ikka siis kui iga tootja saaks müüa veel lisakas telefonile - sinna oma laadia, oma liidesega kõrvaklapid jne.. täna ostad sa üks kõik millised klapid või laadia ja see töötab kõikidel telefonidel. Ainult Aplel on õnneatunud oma ärihuve hoida ja sa oled sundseisus ja pead ostma tema tooteid.
PS: telefonid on ainult üks näide.
(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2019 18:44 Chaos.)
Naut
katselendur

05-03-2019 18:46
Postitus: #320
Jätkates veel oma joru.

Samas võib muidugi öelda, et ärgem tehkem selles jamast (siin või kusiganes) välja või ärgem kulutagem tühja peale oma energiat.
Olgem "üle".
Tõsi. See ON hea soovitus.

Kuid ma ilmselt siiski pole ikka veel nii fkng "arenenud" või "ülemuslik" või misiganes, et saan mingit sellist totaalselt ajuvaba ja madalatungilist tatipritsimist niisama tummalt pealt vaadata. Seda enam kui see on otse või läbi nende krdi "vihjekeste" siiski ilmselgelt minu kohta suunatud.
Ma ei ole jah nii krdi cool ja zen.
/Ja teist põske ma ette ka ei pane - mingu kõik karupeppu selle teesiga./
Kuid ei ole jah need asjad siin elus ikka nii, et mingi sigadus võib vohada ja oma sõnade/tegude eest ei võeta vastutust. Või küsimise peale aetakse hämu või pööritatakse irvitavalt silmi.
Jah, ma isegi võin kohati aru saada, miks on inimene kas harimatu või lihtsalt juhm. Valus keiss, kuid mis teha. Ma isegi suudan end olemuslikult viia seisundisse, et mõista, miks keegi pritsib sappi või on kade või kiuslik või lihtsalt ülbab. Nõme jah, kuid me kõik oleme needsamad inimesekesed. Miski pole meile võõras.
Kuid... ma ei suuda tolereerida silmakirjalikkust. Vot ei suuda ja kõik.

On ruumi areneda ka mul, mis muud.
(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2019 18:47 Naut.)

Minaelan
Veteran

05-03-2019 19:44
Postitus: #321
(05-03-2019 11:18 )Mannu Kirjutas:  MInaElan, sul on kindlasti kuskil mõjuv põhjus olla kibestunud, muidu sa seda ei oleks, ja me ei hakka siin arutama neid põhjuseid. Kuid sellise väljaelamisega ei muuda sa mitte midagi kuskil paremaks. Sa särasid ise ka oma paraveebi tuleku algusaegadel. See sära tuhmus nägelustesse.

Siin on paranoia aliaste suhtes. Selleks on põhjust andnud tõesti mitmed aliaste read, kuid neid ei ole nii palju kui mõni kardab. Ja kui olekski nii, et näiteks KuKr hakkab oma mingi aliase alt (Pikksukk vabaneb varsti Smile ) postitama pisikesi esseekesi teemal "Kes on Gunja ja milline on tema oletatav seotus Rotschieldidega" siis oleksin ma igatahes huviline lugeja, ja arutelu oleks teretulnud (mitte aga stiilis - sa oled loll ja joo vähem!).

Smile1 Küll see mälu on ikka lühike. Minu nö algusaastatel, kus ma uskusin, et siin foorumis on tõelised parahuvilised ja ma siiralt kirjutasin kõikidest kogemustest, raamatutest jmt, mis mind parateemades huvitasid, siis oli tõesti põnev. Eriti meeldisid ja innustasid Müstiku kirjutised. Ja mitme teise omad ka.

O,oi, kuidas siis meid materdati ja alandada püüti. Kui vastu julgesime hakata, siis bänniti. See selleks.
Aastad läksid ja ma käin siin tõesti harva. Vaatan mõne inimese postitust, kellest midagi pean ja saan naerda selle üle, et ringidega on tagasi need vanad materdajad ja skeptikud. Ja sama tühine jutt kordub neil. Ainult, et enam see mind ei häiri.

Kuid kuna siit leiab head muusikat, siis ma heidan vahel pilgu peale Smile.

Ilusat vastlapäeva lõppu kõigile! wink

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
I'll be back
Veteran

05-03-2019 19:56
Postitus: #322
Tsitaat:Mis on araabimaades para.... vaata seal ei ole kurja EL kes oma direktiividega kõik pika paneb

Šaria seaduste kõrval on ka kõige kurjemad EU direktiivid hale titepiuks...ja näiteks rajim puudub EU direktiividest hoopistükkis. Mis mõistagi on ilmselge möödalask seadusanduses ja tuleks kiirelt parandada...et ikka araabiamaade õndsus mõnele tagumikust kohale jõuaks.
Naut
katselendur

05-03-2019 20:30
Postitus: #323
Minaelan.
Seal eespool on paar küsimust, mis sul ikka veel vastamata on.
Noet, kui "vahest harva" siia taas satud ja nii.
Teema: oskasid teha - oska vastutada.
On muidugi võimalus ka vabandada. Pole ka kunagi kehv variant justkui. No kui ikka selgub, et läks mingil põhjusel asi pusse ja nii.
Kellel ei juhtuks.

Aga edaspidiseks Sulle selline juhtkiri su enda sõnastuses siitsamast teemast lk.2:
(10-07-2018 18:29 )Minaelan Kirjutas:  Vaata, meie, parahuviliste jaoks, see foorum pole mõjutu. Olgu liikmeid 10 või 100 või rohkem. SEE on meie foorum, meie kogemuste ja huvide jagamise foorum.
Palun lahkuge kõik siit, keda ei huvita para-asjad!

Suurepäraselt sõnastatud, mu meelest.
(selle postituse viimane muutmine: 05-03-2019 20:32 Naut.)

pila
Tavaliige

06-03-2019 10:22
Postitus: #324
Asi on vist praegu selles, et parafoorumisse on tekkinud adminn, kes kiidab postitajat Smile.
Nofretete
parahuviline

06-03-2019 10:50
Postitus: #325
(06-03-2019 10:22 )pila Kirjutas:  Asi on vist praegu selles, et parafoorumisse on tekkinud adminn, kes kiidab postitajat Smile.

Kiitus on kahe otsaga asi. Kunagi para-foorumi algusaegadel tõin välja pika nimekirja neist foorumlastest, kes mulle muljet avaldasid - ja sain endale siis sama palju vaenlasi... Hiljem küll vabandasin, et kõik nimed ei tulnud sel hetkel meelde, aga vimm jäi paljudele sisse.
Aga nagu ma siin teemas juba kõige alguses olen öelnud:
"Iga inimene, kellega suhelnud olen, on mõnes suhtes minust targem ja selles osas on temalt palju õppida."
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog